IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Administracja
 :: Organizacja :: Strefa Gracza
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie Paź 30, 2022 10:58 am
Jarzębina
Jarzębina
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 11ks
Matka : Jemiołuszka [*]
Ojciec : Rydz
Wygląd : Niski i raczej drobny kocur o gęstej, klasycznie pręgowanej buro-rudej sierści, która dostała skrętu. Prócz tego posiada złote oczy i biel, która umiejscowiła się na przednich łapach przy palcach oraz na piersi w postaci plamki. A wracając do rudego, to występuje on przy prawym uchu, lewym policzku, na środku pyska, przy przednich łapach powyżej bieli, lewej łopatce, brzuchu, końcówce ogona, w małej ilości na tylnej prawej łapie, oraz już w większej na prawym ramieniu, rozciągając się po łopatkę i bok/plecy. Uszy ozdobione są pędzelkami. Z jego pyszczka odchodzą białe gładko powyginane wąsiska, a całe futro upstrzone jest listkami.

Multikonta : Pył, Żywica, Śpiewająca Łapa
Liczba postów : 25
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1474-jarzebina
Jarzębina --- Nieaktywne

Gość miał sens i jarałam się nim jakoś ponad pół roku temu, ale teraz po prostu jego istnienie nie ma sensu a i moja wena na niego nie istnieje.
Buras opuścił obecne tereny kierując się do jakiejś kolejnej wioski najpewniej i tam sobie żyje czy coś.
Może kiedyś nim wrócę.
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią Lis 04, 2022 1:16 pm
Wietrzna Łapa
Wietrzna Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 11
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Wygląd : Niewysoki, chudy, czarny krótkowłosy kocur. Na piersi, gdzie ma pojedyncze białe znaczenie, jego sierść jest nieco bardziej poczochrana niż gdziekolwiek indziej. Jego oczy są żółtawo-zielone. Na nosie ma długą bliznę.
Multikonta : Cień (PNK), Wronia Łapa (KG), Brzask (KRz)
Liczba postów : 67
Pustka
https://starlight.forumpolish.com/t1341-wiatr#23891
Wietrzna Łapa -> martwi

Jednak nie umiem się do niego przekonać. Trzymanie go trochę zaczyna mnie męczyć, szczególnie że mam pomysły na inne postaci, których nim nie zrealizuję. Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 2215297096

Fabularnie, wiatr wyszedł na polowanie i znalazł go lis.

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 RfjOk9j
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob Lis 05, 2022 6:18 pm
Brzask
Brzask
Pełne imię : Brzask Zwiastujący Nowy Dzień
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 21
Znak Przodków : Lis
Matka : Orzeł Szybujący Wśród Górskich Szczytów oraz Żaba Skacząca przez Kamyk
Mistrz : Księżyc Schowany We Mgle
Wygląd : Brzask po Orle odziedziczył długie i puchate futro oraz wzrost. Mimo że wciąż rośnie, już teraz jest dość dużym osobnikiem, który może nie będzie najwyższym kotem zamieszkującym górskie okolice, ale na pewno jednym z większych. Kocurek nie jest do końca proporcjonalny. Jego kończyny są nieco krótsze niż oczekiwano by po wielkości jego tułowia, za to masywne, podobnie jak i jego szyja, na której usadowił się okrągły łebek.
Żaba miała większy wpływ na kolor syna. Brzask to czekoladowy point, którego ciało pokrywa kremowe futro. Brązowe plamy rozlały się na łapach, ogonie, pysku i uszach, stopniowo jaśniejąc do „środka“ ciała. Na jego brodzie i podgardlu, jak i paluszkach przednich łap i do stawów skokowych tylnych łap widoczne są białe znaczenia. Oprócz tego kocur jest posiadaczem pary dużych, stalowo-niebieskich ślepi, długich, grubych wibrysów i kilku gramów za dużo tu i tam.
Multikonta : Szczawik
Autor avatara : https://www.deviantart.com/thunderi
Liczba postów : 152
Strażnik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t1350-brzask-zwiastujacy-nowy-dzien
Brzask -> NPC lub Plemię Wiecznych Łowów (w zależności od decyzji administracji).


Wydaje mi się, że Brzask sprawdzi się jako NPC. Jest dobrą kluską, która marzy o dzieciach i kochałaby je ponad wszystko. Jeżeli nie jest to możliwe, to po prostu poślizgnął się podczas spaceru na Ostoję Wiecznych Łowców i nie przeżył upadku.


Dziękuję wszystkim, z którymi miałam na nim sesje. Bardzo fajnie spędziłam czas pisząc z wami :3!

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 Da8ksdq-6fd91120-d11b-4cc0-95ba-4f9901ee7c83.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzE0NDQ5MWI4LTg1MjEtNGExZi05YjVhLWUwMTk2N2MzMTkzMlwvZGE4a3NkcS02ZmQ5MTEyMC1kMTFiLTRjYzAtOTViYS00Zjk5MDFlZTdjODMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto Lis 15, 2022 10:51 pm
Łosi Ryk
Łosi Ryk
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 63 [sierpień]
Matka : Astrowa Grań [NPC]
Ojciec : Czarne Jezioro [NPC]
Mistrz : Wilczy Język [NPC], Krzywa Gwiazda
Wygląd : niska i krępa, krótkowłosa kotka; czarny złoty ticked z zielonymi oczami oraz ciemniejszym ogonem i pędzelkami na uszach; porusza się dość niezgrabnie; małe i krótkie blizny na przednich łapach i brzuchu
Multikonta : Drozdowa Łapa
Autor avatara : alex martinez (flickr)
Liczba postów : 296
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t548-losia-lapa#3709
łosi ryk -> gk; umarła z powodu infekcji ran/ jakiejś choroby, ewentualnie można ją przenieść do nkt. pozwalam wybrać opcję, która mniej rozwali fabułę

witam. długo się na to zapowiadało i w końcu mogę się bez żalu pożegnać z tą postacią. już wcześniej myślałam, że doszłam nią do takiego momentu, kiedy już za bardzo się nie rozwijała i nie zależało mi np na poznawaniu nowych kotów, a tylko na niektórych relacjach. ale tak naprawdę chodzi o to, że łoś miała być postacią, która angażuje się w życie swojego klanu, jednak przez moją aktywność wyszło zupełnie inaczej. nie pojawiła się na kilku ceremoniach, nie zareagowała na akcje swoich terminatorów, treningi również stały, jej relacje zaniedbałam. im więcej takich sytuacji się pojawiało, tym mniej chciało mi się nią pisać i usprawiedliwiać ooc rzeczy.

więc yeah, to główne powody. also, wiem że to moja jedyna postać, ale to jeszcze nie jest post z odejściem, muszę się zastanowić, czy dam radę wrócić do aktywności i jak wyjdzie to porzucenie w momencie, kiedy jest słabo z wojownikami w rzece.
jedyne co mogę dodać to, że kochałam nią pisać i dziękuję za wszystkie sesje<3 adios łoś

_________________

ixdon'txlovexxyou
for what it's worth
so if you're leaving
canxxxyouxxhurt?

cherryxxxxblossom
thisxxisxxgoodbye
comexxherexlately
andxyouxxwillxfly

loverxlet mexplease
fall onto your knees
you once made me

smile
then you strayed .


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie Lis 27, 2022 1:10 pm
Uszko
Uszko
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 65 ks | grudzień
Matka : Drzazga [NPC]
Ojciec : nieznany
Mistrz : Popiół [NPC]
Partner : wszyscy i nikt
Wygląd : Średniej wielkości, krótkowłosa kotka o puchatym futerku na policzkach, bokach i ogonie; zadbane i schludnie ułożone futro z charakterystycznym, szaro-niebieskim nalotem na kremowo-złotym odcieniu. Zgrabna i subtelna o oczach w barwie jasnej żółci z równie jasną obwódką na dole; różowym noskiem i trójkątnymi uszami; ma łagodne rysy mordki.
Multikonta : Puch, Tafla, Krzywa Gwiazda
Autor avatara : @amy_simba
Liczba postów : 285
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t545-uszko#3661
uszko -> nkt
pożegnała się z popiołem i poszła w świat bo zaczęło jej się nudzić, see ya

od dłuższego czasu siedzi i się kurzy (bardziej niż powinna jako samotnik) sama też na razie nie mam czasu na nią, nie ma co nią pisać i eh!!!!! Najpewniej nią wrócę, lub w jej miejsce wskoczy coś nowego po jakimś czasie, ale na razie się żegnamy

pa pa girlbossie, na zawsze będziesz w moim serduszku, cmok
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie Gru 11, 2022 9:53 pm
Poranna Zorza
Poranna Zorza
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 87 (XII)
Matka : Górska Zamieć
Ojciec : Nocny Deszcz
Mistrz : Łopianowy Korzeń
Wygląd : Potężnie zbudowana, srebrno-kremowa kotka o długim futrze z bielą na pysku, gardle, piersi i brzuchu, a także o białych łapach - u prawej, przedniej łapy białe palce, na tylnych łapach sięga do stawów skokowych. Posiada charakterystyczne pędzelki na uszach oraz zielonożółte oczy. Przez lewą przednią łapę przebiega blizna po poparzeniu, sięgająca do łopatki.
Multikonta : Rozżarzona Gwiazda [KG], Renifer [P], Kozia Łapa [KR]
Liczba postów : 481
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t281-poranna-zorza#420
Poranna Zorza -> Gwiezdny Klan

link do posta ze śmiercią: https://starlight.forumpolish.com/t1042-geste-zarosla#38986

Przepraszam wszystkich, że tak wyszło. Najbardziej przepraszam Krzysia i Ryk. Cel Porannej był tylko jeden od dłuższego czasu - wytrenować terminatora. Jednak teraz, przy braku sensu życia, zdecydowała się odejść.
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon Gru 19, 2022 11:00 pm
Piórko
Piórko
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 36 księżycy [I]
Matka : Rudzik [NPC]
Ojciec : Żyto
Wygląd : drobny, krótkowłosy, czarny z białymi znaczeniami (cienki pasek łączący przednie łapy na klatce piersiowej; kroplowata plama przy lewej tylnej łapie na podbrzuszu), żółto-zielone oczy
Multikonta : Liść
Autor avatara : https://www.instagram.com/blackcattrails/ (modyfikowane)
Liczba postów : 98
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1588-piorko#34884
Piórko — postać odeszła z krainy i nigdy do niej nie wróci, nie trafia do adopcji i nie jest NPC.

Liść — postać nie żyje, powód śmierci właściwie dowolny, zostawiam to w gestii MG, mógł sobie coś zrobić przy upadku z wysokości, zatruć się czymś przypadkowo, mogła mu się ujawnić wada genetyczna przekazana przez za starego ojca, cokolwiek.


Nie rozpisując się niepotrzebnie, jeśli ktoś ma pytania, to odpowiem na priv.
Pozdrawiam wszystkich, z którymi pisałam!

_________________
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon Gru 19, 2022 11:03 pm
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto Gru 20, 2022 1:42 pm
Wiatr
Wiatr
Pełne imię : Wiatr Niosący Cichą Piosnkę
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 36
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana przez Wiatr [NPC]
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni [NPC]
Mistrz : Taflokrólik
Partner : ...
Wygląd : Raczej mała kotka o puszystym, wiecznie czystym liliowym futerku z mocniejszymi plamami koloru przy pyszczku, uszach, łapach na zadzie i ogonie. Ma dość zebraną budowę, z długimi, silnymi łapami. Dość intensywnie zielone oczy.

Multikonta : Lilia [KR]
Autor avatara : Magnus Lögdberg
Liczba postów : 387
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t857-wiatr-niosacy-cicha-piosnke
Lilia -> konto od zera

Wiatr Niosący Cichą Piosnkę -> nkt
Mogłoby się wydawać, że Wiatr w końcu miała wszystko czego tylko w życiu mogłaby zapragnąć. Udało jej się osiągnąć rangę łowcy, jej stosunki z rodziną znacznie się ociepliły, zaczęła się otwierać na nowe znajomości, a przede wszystkim miała Robak. Kota którego kochała nad życie. Dlaczego więc nagle zniknęła? Nikt nie wiedział. Pewnego poranka wymknęła się z obozu, jednej z napotkanych kotek wspominając o tym, że wybiera się na szybkie, samotne polowanie, aby zorganizować kolejną niespodziankę dla partnera, po czym już nigdy nie wróciła. Jej zapach urwał się w pewnym momencie w okolicach granic terenów plemienia, zastąpiony wonią niedźwiedzia. Gdyby jednak ktoś podążył dalej, starając się znaleźć przynajmniej drapieżnika i ten ślad finalnie się urywa przy zwłokach młodej sarny. Czy jest to potwierdzenie tego co się stało z Wiatr? A może niedźwiedź znudzony pościgiem znalazł sobie inne, łatwiejsze pożywienie? Nie wiadomo. Wiatr jednak już nie wróciła do Plemienia.


Chyba wszyscy się tego spodziewali
Chciałxbym przeprosić wszystkich, którym obiecałxm jakąś sesję, lub dla których Wiatr była jakkolwiek ważną postacią (bo nie oszukujmy się, z Lilią znowu zawaliłxm). Szczególnie Brivi. Mieliśmy mieć super plany a przeze mnie wyszło jak wyszło. Już od dłuższego czasu jednak najzwyczajniej w świecie nie umiem pisać Wiatr. Jasne, miewałxm nagłe nawroty, ale były to momenty, po których znowu wracało to samo. Śmiałxm się, że nie umiem odnowić jej charakteru, ale to właśnie to jest mój główny problem. Wiatr nie ma charakteru. Nie ma żadnych mocniejszych cech czy czegokolwiek co sprawiałoby, że byłaby sobą, a nie tylko zlepkiem przypadkowych cech, które akuart dobrałxm jej aby pasowały do danego odpisu. Jedyne co mnie przy niej trzymało to jej historia i związek z Robakiem, jednocześnie jednak nie była nikim ponad te dwie rzeczy. Tworząc ją miałxm całkowicie inny zamysł, ale no wszystko się zmienia wraz z trwaniem rp, a fabularnie każdy z poglądów, który sprawiał, że była sobą został jej odebrany. I jak dobrze by to nie wyszło dla niej samej, ja jakoś nie umiem się po tym przerzucić.
Nie ukrywam, że normalnie nie stawiałbym nad nią krzyżyka, aczkolwiek na tę decyzję duży wpływ ma również mój aktualny stan psychiczny (a raczej jego brak), problemy w życiu prywatnym i szkoła. Kiedy wszyscy moi rówieśnicy cisną powtórzenia, ja cisnę kotki. I nigdy mi to nie przeszkadzało, a przynajmniej do teraz. Mimo wszystko jest to niezwykle dla mnie ważny egzamin i najzwyczajniej w świecie nie dam rady poświęcić mu tyle czasu ile chcę jednocześnie pisząc na forum.
Zostawiam sobie jednak otwartą furtkę. Nie ukrywam, że pisanie kotkami to było coś co naprawdę wiele mi nauczyło i dawało mi dużo komfortu psychicznego. Może wrócę do was po maturach. A może później, kiedy ogarnę się z tym co się dzieje naokoło mnie. Czuję, że Wiatr zasługuje na więcej niż tak marne zakończenie swojej historii.
Dzięki za wszystko i jeszcze raz przepraszam za zniszczenie planów i wsm za to jaki czasami byłxm bo wiem, że trochę za często odwalam Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 1f49c

_________________
if i always do what i’m told
i’ll be bitter at fifty years old
i wasted my youth
WASTED MY TIME
wasted my worry on
thexlittlexthings
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro Gru 21, 2022 10:53 pm
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : 73 w chwili śmierci
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób (*)
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Lin, Mysikrólik
Autor avatara : pliszka (avek), brivi (art w podpisie)
Liczba postów : 2378
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
królik > plemię wiecznych łowów. chłop umarł we śnie, był tryhardem całe życie, jest dość stary, dostał jakiegoś zawału i adios

skowronkowy trel > nkt. troszeczkę w środku frustrowało go to, że gołąbek i gąska mają co robić ze swoimi terminatorami, a jego terminatorzy nawet nie przychodzą na treningi i przez to jego bliscy mają mniej czasu, a on sam tylko jest disappointed, że nie ma kogo trenować, więc żeby mieć jakieś zajęcie i poprawić sobie humor, chciał się przejść na nieco dalszą wyprawę po ziemiach niczyich, o czym poinformował swoich najbliższych. nie wrócił z niej. jeśli porzucenie w ogóle wejdzie w życie, to wolę sobie zostawić otwartą furtkę do powrotu, wtedy ewentualnie pomyśli się nad detalami ig po godzinie bycia na skraju płaczu, że za bardzo szkoda mi tej postaci stwierdziłam, że dam mu jeszcze szansę i zobaczę, jak będzie mi się pisało trzema postaciami, zanim ewentualnie porzucę też jego. i may come back here z kolejnym porzuceniem za x czasu, ale na razie próbujemy

oki więc na początku chciałabym zaznaczyć, że to coś, co jeszcze przemyślę i wrzucam tego posta na forum głównie po to, żeby a) móc sobie przemyśleć lepiej b) zobaczyć, jak wszyscy zareagujecie, bo chcę wiedzieć jak duży byłby potencjalny dmg dla innych userów/postaci, gdyby ta decyzja weszła w życie............ ale tak

po trzech miesiącach, kiedy czasu nie robi mi się wcale coraz więcej, a coraz mniej, zaczyna do mnie docierać, że chyba nie będzie już żadnego mitycznego okresu, w którym przestanę mieć dużo na głowie i dam radę pociągnąć aktywnie cztery postacie. głupio mi wiecznie siedzieć na nieobecności, blokować inne postacie i zabierać sloty na sesje, no i głupio mi robić innym i samej sobie nadzieję na fajne wątki, kiedy nie mam kiedy ich prowadzić, dlatego... wydaje mi się, że tak może być lepiej? i guess? cholernie mi głupio i przykro pisać tego posta, na pewno jeszcze to przemyślę przez następny tydzień, ale na chwilę obecną nie widzę żadnej opcji, żeby to miało sens i

_________________

gubi myśli, ońce kończy bieg
już nie starcza tchu i potrzebuje snu
chyba położę się tu, obok ciebie





gwiazdy widać,
księżyc podniósł się




jak kometa na niebie miga nam świat
żyjemy tak mało lat i trochę ciebie mi brak
trochę ciebie mi brak, trochę ciebie mi...


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie Gru 25, 2022 7:38 pm
Piórko
Piórko
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 36 księżycy [I]
Matka : Rudzik [NPC]
Ojciec : Żyto
Wygląd : drobny, krótkowłosy, czarny z białymi znaczeniami (cienki pasek łączący przednie łapy na klatce piersiowej; kroplowata plama przy lewej tylnej łapie na podbrzuszu), żółto-zielone oczy
Multikonta : Liść
Autor avatara : https://www.instagram.com/blackcattrails/ (modyfikowane)
Liczba postów : 98
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1588-piorko#34884
Piórko napisał:
Piórko — postać odeszła z krainy i nigdy do niej nie wróci, nie trafia do adopcji i nie jest NPC.

Liść — postać nie żyje, powód śmierci właściwie dowolny, zostawiam to w gestii MG, mógł sobie coś zrobić przy upadku z wysokości, zatruć się czymś przypadkowo, mogła mu się ujawnić wada genetyczna przekazana przez za starego ojca, cokolwiek.


Nie rozpisując się niepotrzebnie, jeśli ktoś ma pytania, to odpowiem na priv.
Pozdrawiam wszystkich, z którymi pisałam!

To ja to na razie anuluję, zobaczym, co się wykluje Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 4190495261

_________________
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie Gru 25, 2022 7:52 pm
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro Gru 28, 2022 3:55 pm
Gorzka Łapa.
Gorzka Łapa.
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 8
Matka : Złota
Ojciec : Myszołap/Gucio
Wygląd : Krótki opis: mały, chudy, wygląda na młodszego niż jest w rzeczywistości. Biało-czarne krótkie futerko. Większość ciała zajmuje biel, czarne plamy nieregularnie rozłożone są na jego pleckach, ponad okiem, z tyłu głowy, cały ogon jest czarny. Pokrywają go lekkie zadrapania i obicia, błękitne oczka (później zielone) są lekko zaropiałe i jest brudny.
Multikonta : Brzask
Autor avatara : Richard Gere
Liczba postów : 40
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1410-szczawik#27207
Cześć koty! Kilka dni temu jeszcze widziałam, że mamy kolorek i że trzeba tu napisać, a jak się dziś zebrałam, to widzę, że nas uprzedziliście. Mimo to chcieliśmy się z wami z Szczawiem tu pożegnać i podziękować za grę! Zwłaszcza Beni, za cierpliwość i wielką pomoc w stworzeniu postaci, dokładnie takimi, jakimi chcieliśmy pograć i się pobawić, co umiliło nam tu czas jeszcze bardziej. Niestety niedługo to trwało, ale i tak, jesteś najlepsza! Wielkie buziaki też dla Szada za fabularne przygarnięcie dzieci Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 1f496

Co prawda Szczawie i tak już w nieaktywnych, ale jeżeli to nie problem, można uważać, że po wyjściu z lecznicy poszły na spacer i nie wróciły. Chłopcy trzymali się na uboczy, więc poza Srebrną pewnie nikt dłużej nie zauważył i ślad po nich zaginął. Szczaw krzyczy mi, że z Kanią podobnie.

I do zobaczenia, aż doba znowu będzie miała wystarczająco dużo czasu na zabawę kotkami, albo najdzie nas ochota, a najlepiej jedno i drugie!

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 GbcAu6Q
Hold, hold on, hold onto me, 'cause I'm a little unsteady
>> A little unsteady <<


Mother, I know that you're tired of being alone
Dad, I know you're trying to fight when you feel like flying


But If you love me, don't let go...
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon Sty 02, 2023 8:44 pm
Gęsia Lotka
Gęsia Lotka
Grupa : Klan Wichru
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 36… / koniec października
Matka : Nakrapiany Nos / NPC
Ojciec : Zwinięty Płatek / NPC
Mistrz : Golcowa Gwiazda, Szałwiowe Życzenie i koleje losu
Partner : zmartwienia
Wygląd : wzrost poniżej przeciętnej | średnia budowa, lekko przysadzista | długie, białe futro z rudymi, tygrysio pręgowanymi plamami (głowa, nasada szyi, środek pleców, lewy nadgarstek, prawa pięta, ogon) | piwne oczy | blizny: obok lewego oka, na prawym barku i pięcie, pobliźnione uda
Multikonta : Wilk, Ruta / Nocna Łapa, Skalna Łapa, Ważka, Trzask, Wawrzyn, Batalionowa Łapa
Autor avatara : sionnach119 (flickr)
Liczba postów : 293
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t930-ges
Gęsia Lotka → NPC, jako ostatnia ewentualność GK
nie chcę pisać przesadnie płaczliwego posta, ani wchodzić w szczegóły w przestrzeni publicznej, ale nie mogę już trzymać tej postaci przy sobie dłużej. nie daję rady.

jeżeli nie jest możliwym przeniesienie jej do NPC, niech umrze przy nieszczęśliwym upadku z drzewa bądź na podnóżu gór. nie wiem, na ile jest to realistyczne, lecz mimo wszystko wolelibyśmy nie dawać jej brutalnej śmierci.

_________________

dragging along, follow in your form
hung like the pelt of some prey you had worn
remember me, love, when i'm reborn
as the shrike to your sharp and glorious thorn
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie Sty 08, 2023 5:26 pm
Księżyc
Księżyc
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 41 [kwiecień]
Matka : Migocząca Iskra
Ojciec : Kruczy Cień [NPC]
Mistrz : Mknący Nurt
Wygląd : Wysoki, szczupły, lekko umięśniony, o orientalnej budowie. Krótkie, kremowo białe futro z niebieskim nalotem na pysku, uszach, łapach oraz ogonie. Oczy niebieskie.
Multikonta : Płatek
Autor avatara : plicha rozkurwicha#3025
Liczba postów : 173
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t1480-topic
Mewi Krzyk - nkt; pewnego dnia po prostu wyszła poza granice i nie wróciła

nie mam siły na trzy postaci i pisanie Mewą, bardzo przyjemnie mi się nią grało, ale przyszedł już ten moment, by po prostu dać sobie z nią spokój. Mewa też nie chciałaby spędzić całego życia w Klanie Gromu, i to dobry moment dla niej, by odejść i resztę życia spędzić na jakiejś przygodzie, tak jak zawsze marzyła, bez żadnych klanowych ograniczeń i zobowiązań

daję sobie jeszcze tydzień na przemyślenie, może jeszcze zmienię zdanie, nie wiem
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią Sty 27, 2023 8:18 pm
Ważka
Ważka
Pełne imię : Ważka Przelatująca nad Taflą Wody
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 21 / k. kwietnia
Znak Przodków : Lis
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku
Mistrz : ojciec, brat i rodzeństwo
Wygląd : przeciętnej wielkości, przysadzisty, wiecznie zgarbiony kocur z krótką, czarną jednolitą sierścią. posiada białe oznaczenia na brodzie, ciągnące się dalej po szyi i klatce piersiowej, oraz skarpetki, na przednich łapach sięgające do nadgarstków, a na tylnych do połowy śródstopia. ma żółte, okrągłe oczy.
Multikonta : nocna łapa, blekot / wawrzyn
Autor avatara : anna stasik (flickr)
Liczba postów : 83
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1740-wazka#43143
Ważka (Przelatująca Nad Taflą Wody) - Do adopcji

Forum było dla mnie to próbą czegoś nowego, niestety nie potrafię zabrać się za pisanie tutaj, ani wczuć w rolę Ważki, nawet jeśli kocham tą postać, dlatego też opuszczam Starlight Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 2868519867

_________________
the milk is sour with olives on my thumbs
and all that i have stuck to
and all that i have clung to
i've felt like a dog
this world that i had trusted
has been over and busted
and rusted by an arbitrary
sonogram

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią Sty 27, 2023 11:56 pm
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1478
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Lisia Łapa -> NPC

dajcie jej kogoś z kim stworzy zdrową relację, jeśli to możliwe
zostawiam sobie jeszcze tydzień na przemyślenie, bo żal mi ją zostawiać, ale też kurzy się i marnuje :c

_________________
Elegant maniac.
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie Sty 29, 2023 11:23 pm
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
Golcowa Gwiazda -> GK

https://starlight.forumpolish.com/t187p120-gadzie-luski#42348

Historia dobiega końca. Sądzę, że to najbardziej odpowiedni czas. Żyła wystarczająco długo i zapewne mogłaby pożyć jeszcze trochę, gdybym tylko miała więcej czasu, pomysłu i umiejętności, by dobrze poprowadzić ją w sposób w jaki planowałam.
W imieniu Golec- dziękuję Wicher, dziękuję Grad, dziękuję Deszcz, dziękuję tym, z którymi babuszka miała jakiekolwiek relacje. I powodzenia Szałwia, dasz sobie radę.
Dziękuję również wszystkim za grę. Nie odchodzę z forum, dla jasności. Za jakiś czas planuje dodać tutaj postać, czekam tylko na pasujący miot w którymś klanie. Wszystko w swoim czasie.

_________________
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie Lut 05, 2023 2:16 pm
Kurz
Kurz
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 2
Matka : Żółwia Skorupa [NPC]
Ojciec : Oszroniony Kolec [NPC]
Wygląd : Mała kulka białego futra z lekko "przykurzonym" noskiem (niebieski point). Jak na point przystało, niebieski nalot znajduje się również na jego uszach, ogonie i łapkach. Ma krępą posturę, silne łapy oraz długi gruby ogon. Oczy ma jeszcze niewybarwione, niebieskie.
Liczba postów : 4
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1724-kurz#41924
Kurz -> konto od zera do adopcji


może od razu wejść w życie
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie Lut 12, 2023 5:17 pm
Stokrotkowa Łąka
Stokrotkowa Łąka
Grupa : Klan Gromu
Płeć : transpłciowa kotka (zapach kocura)
Księżyce : 12 księżycy (II)
Matka : Żmijowy Syk
Ojciec : Falująca Trawa
Wygląd : Wysoka i szczupła kremowa kotka z bielą pokrywającą jej dolną część ciała w 50% razem z pyszczkiem. Ma też kremową łatę na tylnej prawej łapie. W miejscach gdzie nie ma białych znaczeń widnieją klasyczne pręgi. Nie ma oczu. Ma różowy nosek i duże uszy. Jej futro jest krótkie.
Multikonta : Róg [PNK] Ryczący Niedźwiedź, Rusałka[KRZ]
Autor avatara : galeria
Liczba postów : 94
Matka
https://starlight.forumpolish.com/t1604-stokrotka
Jednak dam jej szansę jeszcze

_________________

Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 ZWqjHfQ
doo bi doo  bi doo da da
doo bi doo bi  doo da da

sweet  little  bumblebee
more than just a fantasy

Porzucenia postaci i odejścia - Page 6 RFvzWQo


Ostatnio zmieniony przez Stokrotkowa Łapa dnia Pon Lut 13, 2023 8:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sponsored content

Skocz do: