IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Administracja
 :: Organizacja :: Strefa Gracza
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 1 Lip 2021 - 2:22
Zamarznięte Jezioro
Zamarznięte Jezioro
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 25 księżyców
Matka : Płotkowy Potok [nie żyje]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [nie żyje]
Wygląd : Kocur jest wyższy niż przeciętne koty, jest umięśniony i ma szerokie barki. Kocur nigdy nie opuszcza swojej głowy, uszy ma zawsze czujnie postawione do góry, a puchaty i długi ogon nigdy nie dotyka ziemi, w obawie przed zabrudzeniem go. Jego futro jest długie, przyjemne w dotyku, gęste i czyste. Jest niebieskiego koloru, okryte klastycznymi prążkami. Złociste oczy, w których zauważyć można powagę oraz ambicję, są zawsze czujne. Jego nosek jest ciemnoróżowy, z ciemniejszą, niebieską obwódką. Księżyce bycia aktywnym wojownikiem sprawiły, że niebieski kot na barku z dumą nosi bliznę po ataku dzikiego, leśnego zwierzęcia. Na jego pysku nie da się wyczytać za wiele - pokazuje zawsze kamienną twarz i unika ukazywania emocji.
Autor avatara : the_mainecoonqueen
Liczba postów : 20
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t335-zamarzniete-jezioro#526
Zamarznięte Jezioro - Gwiezdny Klan

Jak doskonale widać, nie pisałam tutaj od bardzo dawna i aż dziwię się, że moja postać nie trafiła do nkt. Nie jestem na siłach, aby prowadzić tą postać - szkoła, problemy psychiczne oraz życiowe, a także brak jakichkolwiek chęci sprawiły, że pisanie jest dla mnie bardziej obowiązkiem niż przyjemnością. Nie chcę być na siłę i mieć wyrzutów sumienia, że kompletnie nic nie pisze, dlatego chciałabym, aby Zamarznięte Jezioro umarł z powodu jakiegoś choróbska i trafił do Gwiezdnego Klanu, bo za życia był dobrym i szanowanym kotem.

Życzę wam powodzenia w prowadzeniu tego RP i dużo siły dla każdego, kto tworzy postacie ❤

przeniesiony do GK dnia 08.07
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 5 Lip 2021 - 23:27
Zroszona Łąka
Zroszona Łąka
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 33 (VII)
Matka : Księżycowa Noc
Ojciec : Orli Cień
Mistrz : Mknący Nurt
Wygląd : Niska, długowłosa kotka, sierść w kolorze bieli, jednak łapy, ogon, pyszczek i uszy są czarno-rude, oczy błękitne, mały ubytek w prawym uchu
Autor avatara : https://www.instagram.com/bramble.the.cat/
Liczba postów : 26
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t392-zroszona-laka#891
Zroszona Łąka - zaginieni

Bardzo, bardzo ciężko pisze mi się tego posta. Miałam nadzieję, że zostanę dłużej, bo fabuła naprawdę zapowiadała się znakomicie, pokochałam moje dziecko z całego serduszka, jednak... Jednak. Egzaminy wyczerpały mnie z energii, a kiedy się skończyły, nie potrafiłam zebrać się z powrotem do pisania. Fabuła poszła w przód a ja nie mam czasu, albo chęci na nadrabianie tego. Nie chciałabym, by to, co kiedyś było przyjemnością stało się jedynie przykrym obowiązkiem, stąd też moja decyzja.
Naprawdę nie wiem, co mogłabym zrobić z Rosą, po prostu jednego dnia zniknęła. Jeśli zbiorę siły, chęci, spróbuję wrócić, albo nią, albo z zupełnie nową postacią, na razie jednak odpuszczam pisanie całkowicie.

Przepraszam wszystkich, z którymi miałam mieć fabułę i bardzo dziękuję za wspólną grę <3 Najpierw jednak muszę poukładać sprawy prywatne i zadbać o własne zdrowie.

przeniesiona do nkt dnia 12.07
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 19 Lip 2021 - 23:53
Wężowa Łuska
Wężowa Łuska
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 49
Matka : Krowia Skóra [NPC] [*]
Ojciec : Żurawi Lot (Bezgwiezdne Niebo) [NPC]
Mistrz : Jastrzębiopióry
Partner : Chej
Wygląd : Duży, masywny, umięśnione ciało. Czarne, krótkie futro z białym brzuchem, szyją, kawałkiem pyska i fragmentami łap. Żółte oczy, czarny nos, długie wąsy. Blizna biegnąca przez nos, druga na barku, oderwane 3/4 lewego ucha. Poważny wyraz pyska.
Multikonta : Tonące Słońce, Jaganow
Liczba postów : 147
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t361-wezowa-luska#638
hhh zostaje

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 EDCCjl5


Ostatnio zmieniony przez Wężowa Łuska dnia Sro 21 Lip 2021 - 11:34, w całości zmieniany 1 raz
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 20 Lip 2021 - 20:29
Rzepakowa Łapa
Rzepakowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 10 [lipiec]
Matka : Łasica [Zamglony Brzeg, Nakrapiany Nos]
Ojciec : Argos [Pochmurny Świt]
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : Oczywiście, że wszyscy!
Wygląd : Niezbyt wysoka koteczka o długim, burym futerku. Posiada również pręgi, które układają się tygrysio. Jest dosyć otyła, w porównaniu do reszty wichrzaków, którzy raczej są smuklejsi. W przyszłości patrzeć na ciebie będzie spod dużych, żółtych oczu.
Multikonta : Pokrzywowa Łapa [nkt], Huk [KW]
Liczba postów : 31
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t607-rzepak
Rzepakowa Łapa > Gwiezdny Klan

Odeszła na poszukiwanie swojej matki, Łasicy, jednak nim wszystko zaczęło, została zabita przez drapieżnika.

Huk > Zagienieni

Nie czuł się dobrze w Klanie, więc postanowił odejść, krocząc własnymi ścieżkami.

Może wiele z was zauważyło, że moja aktywność zniknęła. Nie czuję się dobrze psychicznie, i właśnie przez to nie mam żadnych chęci do pisania. Za każdym razem, gdy zabierałam się do postów, kończyło się na tym, że wmawiałam sobie że zrobię to kiedy indziej. Nie sądziłam, że kiedykolwiek to zrobię, ale stało się. Mimo to, poznałam tu świetne osoby, i mam nadzieję, że ten RoleyPlay będzie żył długo<3. Jest szansa, że wrócę, jednak nie jestem pewna. I byłabym naprawdę wdzięczna, gdyby Rzepak został odprawiony pogrzeb. So, dzięki za to, że mogłam tutaj dołączyć.

przeniesione dnia 31.07

_________________
Pole, pole, łyse pole
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 27 Lip 2021 - 11:48
Omszona Łapa
Omszona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 19 / czerwiec
Matka : mała mrówka [npc]
Ojciec : świszczący nos [npc]
Mistrz : korzenny język
Wygląd : średniego wzrostu, obła w kształtach kotka o długim, przylegającym gładko do ciała futrze. szarobrązowa sierść pokryta jest czarnymi klasycznymi pręgami a pyszczek, szyję brzuch i łapy pokrywa biel. na okrągłym łebku widnieje różowy nosek i para trawiastozielonych oczu.
Autor avatara : adventurecatmipha
Liczba postów : 44
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t432-mech#1431
Omszona Łapa -> zaginieni

Dawałam sobie czas, dużo czasu, próbowałam brać sesje, ale nie potrafię się zaangażować w fabułę i kończy się po poście albo obietnicy zaczęcia sesji. Bardzo lubię to forum, jest super atmosfera, a ja czuje się tu bardzo komfortowo, jednak na ten moment muszę zrezygnować, bo taka zawieszona w niebycie postać nie przynosi mi radości.
Przepraszam Korzenia, że odpada mu kolejny term D: Przyjemnie mi się pisało ich trening, jednak na samym treningu nie udźwignę postaci :C
Na pewno wrócę za jakiś czas.

postać przeniesiona do nkt dnia 04.08

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 5gVEVNf
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 29 Lip 2021 - 22:17
Rumiankowa Łapa
Rumiankowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 13 [III]
Matka : Mała Mrówka
Ojciec : Świszczący Nos
Wygląd : niewielka; drobna; smukła; długowłosa, buro-ruda, tygrysio pręgowana szylkretka z bielą pod brodą, na piersi, brzuchu oraz końcówkach łap; złote oczy

Liczba postów : 31
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t351-rumianek
Rumiankowa Łapa -> zaginieni

Cóż, nietrudno zauważyć, że od kilku miesięcy moja aktywność jest praktycznie zerowa. Dużo pracy w roku szkolnym, sprawy prywatne i brak weny sprawiły, że mimo wielu prób ciężko było mi pisać posty i w konsekwencji bardzo zaniedbałam Rumianek. Aktualnie czuję, że po prostu się do tego nie nadaję, pisanie przestało sprawiać mi przyjemność, więc odejście jest chyba najlepszym wyjściem. Bardzo dziękuję za szansę na grę tutaj, przepraszam że zawiodłam i cóż, życzę Wam wszystkim powodzenia w dalszym prowadzeniu tego rp <3

postać przeniesiona do nkt dnia 10.08.2021
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 4 Sie 2021 - 15:11
Ćma.
Ćma.
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 4 [VII]
Matka : Dzika Róża
Ojciec : Puszczykowy Lot
Wygląd : Długowłosa; niebieska pręgowana klasycznie; wysoka; elegancka; smukła sylwetka; spiczaste uszy; niewybarwione oczy, później zielone
Autor avatara : brivi
Liczba postów : 12
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t877-cma#9074
Ćma -> zaginieni

Ogólnie to moja aktywność na niej nie istnieje. Chcę zacząć z inną postacią, z nowym pomysłem. Nie odchodzę, nie wiem, czy wrócę Ćmą, ale yup. Spróbuję jeszcze raz Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 2080997095 Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 2080997095
Przepraszam Brivi, że siostra Ważki nagle sobie zniknie iii Żar :(

po rozmowie na priv slot wrzucony do adopcji od razu
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 10 Sie 2021 - 20:29
Wschodzący Księżyc
Wschodzący Księżyc
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 29 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony Kwiat
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Wygląd : średniego wzrostu kocurek z jasnokremowym futrem, którego głowa, łapy i ogon są bure z czarnymi pręgami; ma białe znaczenia na klatce piersiowej, grzbiecie i bokach oraz na łapach; długowłosy; błękitne oczy, różowy nos z czarną obwódką, różowe poduszki łap; polidaktylia, blizna nad prawym okiem (zadrapanie) oraz na zadzie (ugryzienie).
Multikonta : Łosi Ryk
Autor avatara : @fridafrodofelix_cats
Liczba postów : 142
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t471-ksiezyc
Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie — NPC lub jeśli nie jest to możliwe, martwi

W przypadku śmierci, można uznać, że spacerował sobie po granicach i natknął się na jastrzębia. Jego pierwszym odruchem było podjęcie walki, co nie skończyło się dobrze i kocur zmarł z zadanych ran, zanim ktokolwiek mógł mu pomóc

Postać może być przeniesiona od razu, jak coś<3

postać przeniesiona do NPC 10.08.2021

_________________

sharp edges have consequences i
guess that i had to find out for myself
sharp edges have consequences now
every scar is a story i can tell



Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 16 Sie 2021 - 19:54
Szczur.
Szczur.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 3 (lipiec)
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Wygląd : drobna, długowłosa, bura o czarnych, klasycznych pręgach z bielą rozlewającą się po policzkach oraz część czoła, na całych przednich łapach, brzuchu, tylnych łapak oraz przy dolnej części ogona o szaro-niebieskich oczach
Liczba postów : 8
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t882-szczur
Szczur - NPC bądź martwa (chyba, że może być jako postać od zera)

Jeżeli przyjdzie jej umrzeć, Szczur zachowywała i mimo starań Medyka umarła na kocięcy kaszel. Poddała się chorobie i nie walczyła o siebie. Umarła w nocy, spokojnie we śnie, ranem już się nie obudziła.

Można od razu ją przenieść, od dłuższego czasu nie czułam się komfortowo z Szczurem i mimo tego, że z samego początku dobrze się w nią wczułam, tak od jakiegoś czasu po prostu pisanie nią mnie przerażało i nie mogłam się do niej jakoś przyłożyć. Przepraszam wszystkich.

slot wrzucony do adopcji dnia 23.08
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 24 Sie 2021 - 13:33
Zachmurzona Łapa
Zachmurzona Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 3
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony Kwiat
Mistrz : Golcowy Śpiew
Wygląd : Długowłosy czarny point z bielą.
Jego pysk przyozdobiony jest czernią ciągnącą się na jego kości policzkowe, a także uszka. Jego przednie łapy również są ciemniejsze i odznaczają się przy reszcie jego jasnego futra tak samo jak ciemny, długi i puchaty ogon, a jego grzbiet przykryty jest jasną brązowo-kremową szatą. Białe aspekty odznaczają się na jego pysku ciągnąc się od podbródka, przechodzą do nosa i ciągną się dalej aż po jego czółko, posiada również biel na przednich łapkach, oraz calutkich tylnych. Ma niebieskie oczy i długie futro, a z wiekiem stanie się wysoki i postawny.
Multikonta : Konwalia
Autor avatara : -
Liczba postów : 35
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t472-chmurka
Zachmurzona Łapa - zaginieni
Konwalia Rosnąca na Zamglonej Polanie - zaginieni

Niestety po przemyśleniu postanowiłam opuścić rp, niestety stało się to czego się obawiałam, a mianowicie doszłam do wniosku, że rp na forum raczej nie są dla mnie. Nie potrafiłam się tu wczuć i czerpać przyjemności z pisania, ale dziękuję wszystkim, z którymi dane mi było popisać parę wątków!

postaci przeniesione do nkt dnia 02.09
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 28 Sie 2021 - 16:05
Kruk.
Kruk.
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 37
Matka : Sarnia Skórka [NPC] (?)
Ojciec : Wilk [NPC] (?)
Mistrz : Dziczy Grzbiet [NPC] (*)
Partner : twoja stara
Wygląd : Wysoki, szczupły, czarny jednolity kocur o długim futrze bez ani grama bieli. Po walce z łasicą na treningu ma bliznę przechodzącą przez prawe oko. Tęczówki Kruka mają barwę jadowitej żółci.
Multikonta : Gwieździsta Noc
Autor avatara : https://www.instagram.com/karvahelvetti/
Liczba postów : 264
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t278-kruczy-cien
Niestety, ale nie dam rady dalej pisać na forum. W życiu ostatnio dużo mi się zmieniło i nie mam już czasu na dalszą grę na starlight. Bardzo dobrze się z wami bawiłam i mam nadzieję, ze wam dalej będzie się dobrze grało, tak jak mnie wcześniej.

Krucza Gwiazda -> npc
Gwieździsta Noc -> zaginieni

Gwiazdka pewnego dnia wyszła na samotne polowanie i zniknęła.

Wiem, że w Gromie jest ciężka sytuacja z wojami, dlatego postanowiłam, że Kruk zostanie npc, zeby nie robić problemów w Gromie. Ucieszyłoby mnie gdyby kiedyś miał kocięta.

_________________
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 3 Wrz 2021 - 17:34
Mleczna Łapa
Mleczna Łapa
Pełne imię : Mleczna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 6 księżyce (Lipiec)
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC]
Mistrz : Tonące Słońce
Wygląd : Jest to koteczka o bardzo drobnej ale za to pulchnej sylwetce, na której to rośnie długie już puszyste futerko. Z maści jest kremowo-niebieskim szylkretem o klasycznym pręgowaniu z bielą. Oraz można zauważyć u niej duże szarawe oczka. [reszta w KP]
Liczba postów : 42
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t809-mleko
Mleko - Chciałabym uśmiercić swoją postać , najlepiej podczas jednego z jej "niespodziewanych" wypadów poza obóz, jeśli nie jest to opcja, zawsze można dać ją do zaginionych! 

Niestety nie wczułam się w rp ani cały forum, po mimo iż otaczały mnie naprawdę miłe i cudowne osóbki! Z trudem muszę powiedzieć iż niestety moje odejście jest stałe, a Mlekiem nie będę miała okazji już wrócić..   Żegnam się w takim razie i życzę innym miłej i wspaniałej tutaj zabawy! Pamiętajcie jesteście cudowni!

_________________
„Frien­ds are an­gels who lift us to our feet
 when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.”

Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 36844355_bHTwqDwEf2AxFR4
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 4 Wrz 2021 - 15:26
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Chciałam się pożegnać z tym RP. Nie mogę się wczuć, a tylko martwię osoby do Okoła, miałam to zrobić już dawno, lecz nie wiedziałam jak. Chciałabym aby krówka przeszła do npc, z możliwością odebrania jej jestem, w razie powrotu na RP ^^ jesteście wspaniali, lecz nie umiem się wczuć na nowo. A po za tym na dla nie umiem obsługiwać tego forum..
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 20 Wrz 2021 - 21:46
Roztrzaskana Tafla
Roztrzaskana Tafla
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 48 | lipiec
Matka : Słoneczny Blask [NPC] (*)
Ojciec : Trzaskający Mróz [NPC] (*)
Mistrz : Trzmiela Gwiazda [NPC] (*)
Wygląd : Kocica średniego wzrostu, długowłosa, raczej szczupła; Jej ciało jest jasnokremowe; na głowie i łapach jest szarawe z czarnymi pręgami. Jej ogon jest niemal czarny, podobnie jak stopy. Jeżeli zaś chodzi o grzbiet i boki kocicy, są one brązowawe z ciemniejszymi i jasnymi przebłyskami, na których dość słabo rysuje się zarys klasycznych pręg. Ma migdałowate, jasnoniebieskie ślepia. Na prawej części ciała liczne blizny, w większości ukryte pod futrem za wyjątkiem kilku: jedna pod okiem, druga pod uchem, trzecia przechodząca przez żuchwę do policzka.
Multikonta : Orzechowy Cień; Iskra; Płatek
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 330
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t51-roztrzaskana-tafla#179
Roztrzaskana Tafla -> NPC

Zaczęłam tracić do tej postaci serce już w, idk, czerwcu... a wraz z, uh, wszystkim w moim życiu i odejściem Sagi dalsza gra nią straciła dla mnie sens.
Z jednej strony ja po prostu obecnie nie mam siły na ten typ postaci. Na postać, która ma w sobie tyle szczęścia, entuzjazmu i miłości do kotów, do świata, do wszystkiego, na postać, która w zupełnie inny sposób patrzy na świat ode mnie, która inaczej reaguje na problemy. Na postać, która, cóż, jest o wiele bardziej pozytywna niż to, jak postrzegam obecnie samą siebię. Sprawiała mi naprawdę sporo radości, kiedy... było lepiej w moim życiu.
Z drugiej strony; to nie ma dla mnie sensu, jeśli Sagi już na forum nie ma, jeśli nie mogę z nią tego rozwijać i się tym wspólnie jarać. W końcu jeśli Kruk jest NPC, to nigdy nie mogliby być razem. A tak naprawdę to głównie ich relacja trzymała mnie przy Trzask. I tak naprawdę to mój błąd, że już stosunkowo krótko po stworzeniu Trzask oparłam ją tak bardzo na jednej relacji, nie rozwijając szczególnie innych, ale z drugiej strony... nie wyobrażałam sobie tego inaczej. I dalej nie wyobrażam.

Więc - Trzask zasłużyła na lepszy los, niż odrzucenie przez Kruka, które musiałabym wprowadzić do jej fabuły, jeżeli ona byłaby grywalna, a on pozostawałby NPC. Zasłużyła także na lepszy los, niż brak konkretnej fabuły, niska aktywność i bycie głównie maszynką do treningów. Stąd decyzja o wrzuceniu jej do NPC, zwłaszcza że dwa tygodnie temu rozmawiałam na ten temat z Sagą i napisała mi, że Kruk związałby się z Trzask - chociaż na jakiś czas. Więc niech chociaż Trzask będzie szczęśliwa. Proponuję uznać, że na jakiś niedługi czas zachorowała i wylądowała w lecznicy z Krukiem, stąd zmiany mistrzów Rogatka i Mirabelki oraz związek Trzask i Kruka po tym, jak wyzdrowieją.

W Gromie jest tyle postaci, które chętnie bym lepiej poznała... ale już nie tą postacią. Może kiedy moje zdrowie psychiczne się nieco poprawi, może jeśli czas i motywacja pozwolą, to spróbuję z czymś nowym w tym klanie. Przepraszam Żara i dzieciaki Ogórka, zwłaszcza Cichą, bo koniec końców nigdy nie wzięliśmy sesji. Przepraszam także Rogatka i Mirabelkę.

Decyzja jest ostateczna i chcę, żeby weszła w życie od razu.

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 AtU9WF6
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 22 Wrz 2021 - 16:55
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 382
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
Rwący Strumień - nkt

nie wiem, wyszła, zgubiła się, idk, po prostu niech jej ślad urywa się nagle gdzieś zaraz za granicą
nie mam też sił usprawiedliwiać tej decyzji, ale chodziła za mną od dłuższego czasu i czuję, że w końcu nadszedł na nią czas

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 NFFhmpp
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 23 Wrz 2021 - 8:09
Wschodzący Księżyc
Wschodzący Księżyc
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 29 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony Kwiat
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Wygląd : średniego wzrostu kocurek z jasnokremowym futrem, którego głowa, łapy i ogon są bure z czarnymi pręgami; ma białe znaczenia na klatce piersiowej, grzbiecie i bokach oraz na łapach; długowłosy; błękitne oczy, różowy nos z czarną obwódką, różowe poduszki łap; polidaktylia, blizna nad prawym okiem (zadrapanie) oraz na zadzie (ugryzienie).
Multikonta : Łosi Ryk
Autor avatara : @fridafrodofelix_cats
Liczba postów : 142
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t471-ksiezyc
Wschodząca Łapa - zaginieni

Zastanawiałam się nad odejściem, jednak póki mam nadzieję, że coś się u mnie poprawi i będę w stanie pisać więcej niż jeden odpis na dwa tygodnie, nie chcę tego robić. Nie ukrywam, smuci mnie patrzenie jak czas na forum mija, a na fabule moich postaci nie dzieje się nic. O ile do Łoś jestem przywiązana i potrafiłabym się jeszcze zmotywować, by brać na niej kolejne sesje i rozwijać już istniejące relacje, to nie mogę tego samego powiedzieć o Księżycu.
Wiem, że zostało niewiele, by został wojownikiem, ale może to właśnie dobry czas, by go porzucić, zanim zaczną się treningi jego terminatorów i będę mieć jeszcze większe poczucie winy, że nim nie piszę.
Już poza kwestią czasu i chęci, to… został jego charakter. Trudno mi przelewać moje emocje na niego, na kocurka który mimo wszystko jest optymistą i nie lubi się zamartwiać. Może kiedyś znów będę w stanie pisać takim typem charakteru, ale jak na razie jest mi to zupełnie obce.
Przepraszam jego rodzeństwo (bardzo liczne), mistrzynię i wszystkich innych. Przepraszam jeśli coś w tym poście jest niejasne, byłby zdecydowanie bardziej staranny i dłuższy, gdybym nie pisała go w autobusie.

_________________

sharp edges have consequences i
guess that i had to find out for myself
sharp edges have consequences now
every scar is a story i can tell



Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 3 Paź 2021 - 22:53
Cichy Poranek
Cichy Poranek
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Mętna Kałuża
Ojciec : Ogórkowowąsy
Mistrz : Mętna Kałuża (NPC)
Wygląd : Cichy Poranek posiada krótkie, matowe futro, które często jest przykryte brudem i kołtunami. Większość futra kotki jest biała, za wyjątkiem: uszu, lewego oka, grzbietu i przedniej lewej łapy, które są odznaczone kremowo-niebieskimi łatami. Również jej ogon jest w większości pokryty takimi odznaczeniami, za wyjątkiem samej jego końcówki, która wróciła do bieli. Zarówno na niebieskich jak i na kremowych łatach można zauważyć pręgi rodzaju klasycznego. Oczy kotki są niebieskiego koloru.
Wojowniczka nie wyróżnia się specjalnie wielkością, jest drobnej budowy i średniego wzrostu. Na krótkim pyszczku kotki można zauważyć różowy nosek. Uszy kotki są małe i zaokrąglone. Nie posiada żadnych blizn ani innych permanentnych urazów skóry.
Multikonta : Malinowa Łapa [KG] Mała Łapa [KW]
Autor avatara : https://www.flickr.com/photos/cat_haven/
Liczba postów : 172
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t468-cichutka
Cierpka Łapa - nkt


wyszła z obozu i przepadła

Prowadzenie więcej niż jednej postaci mi nie pasuje, ledwie na Cichą wchodzę, a co dopiero prowadzić drugą postac
moze jak mi wroci wena i checi to do niej wroce

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 Dbfgoev-60eb5579-060f-4aa9-903a-c09baef7b3e8.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzY1MmI3Nzc0LTI1ZWYtNGRiMS1iMTIxLTM5MGIzMTI3NTQzNVwvZGJmZ29ldi02MGViNTU3OS0wNjBmLTRhYTktOTAzYS1jMDliYWVmN2IzZTgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my  heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part
I won't explain or say I'm sorry
I'm unashamed, I'm gonna show my scars
Give a cheer for all the broken
Listen here, because it's who we are


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 11 Paź 2021 - 21:51
Mgła
Mgła
Pełne imię : Mgła Wędrująca wśród Oszronionej Trawy
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 21 (VI)
Znak Przodków : Sarna
Matka : Kropla Wody Spływająca z Sopla
Ojciec : Pies Biegnący przez Bujną Trawę
Mistrz : Pąk Zakwitający na Bratkowej Łące
Wygląd : Mgła jest pokaźnej postury i wymiarów kocurem, przez co sprawia wrażenie starszego, niż rzeczywiście jest. Jego zadbane, długie futro łagodnie opływa jego stopniowo nabierające muskulatury ciało, co zdecydowanie nadaje mu eleganckiego wyglądu. W kwestii kolorystyki, jego seirść jest srebrzysta, pokryta czarnymi pręgami na głowie i łapach. Ma też czarną pręgę ciagnącą się przez całą długość kręgosłupa, aż do końcówki ogona. Na bokach ma jedynie lekki, ciemny nalot. Symetryczny, ładnie wyrzeźbiony pysk zdobią ciemnoróżowy nos oraz dwa złotawe ślepia w kształcie migdałów, spoglądające na świat z pewną surowością. Uszy są przeciętnej wielkości, trójkątne, zwieńczone subtelnymi pędzelkami. Ogon jest długi, aczkolwiek nie nadmiernie puszysty. Najgęstsze futro rośnie wokół szyi, tworząc bujną grzywę, która nadaje kocurowi jeszcze bardziej solidnej, dumnej postury.
Multikonta : Korzenny Język
Autor avatara : https://www.flickr.com/people/135405598@N05/
Liczba postów : 32
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t720-mgla-wedrujaca-wsrod-oszronionej-trawy#5558
Mgła > nkt



Piszę to z żalem, ale muszę odstawić Mgłę do nieaktywnych. Kocham go i miałam na niego pomysł, ale brak czasu i energii sprawił, że niestety koncept trochę się zawalił. Nie nadążam nad idącym do przodu życiem Plemienia, za życiem Mgły. Nie chcę go dłużej tak zaniedbywać - miał być duchem, ale nie aż takim.
Przepraszam z całego serca przede wszystkim Pąk i Huragan :c


Mgła zniknął. Czy zrobił to, bo chciał, czy coś się wydarzyło? Kiedyś to się może wyjaśni. Wierzę, że uda mi się nim jeszcze wrócić do gry.
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 13 Paź 2021 - 7:53
Tonące Słońce
Tonące Słońce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 40
Matka : Leśna Ścieżka [*]
Ojciec : Ośnieżony Szczyt [*]
Mistrz : Golcowy Śpiew
Partner : hot kocur z twojej okolicy
Wygląd : Duży, umięśnione ciało. Długowłosy, bury, klasycznie pręgowany, białe znaczenia (brzuch, łapy, szyja, pysk). Żółte oczy.
Multikonta : Wężowa Łuska, Jaganow
Liczba postów : 182
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t376-tonace-slonce#712
Wężowa Łuska - Gwiezdni

Nie rozumiał co się z nim dzieje. O ile wcześniej wychodził z obozu, kierowany pracą, tak teraz ciągnęło go z myślą, że musi coś... Udowodnić. Sam nie wiedział co, ale kierowany przeczuciem, ciągle znikał z obozu. Wychodził o świcie, wracał o zmroku, a upragniona próba pokazania swojej wartości nie nadchodziła. Aż w końcu nie wrócił. Jego ciało było przy Orłowie, gdzie najwidoczniej stoczył walkę z ptakiem, której tym razem nie udało mu się wygrać.

Tonące Słońce - Gwiezdni
Poczuł się gorzej. Zignorował to, nieświadomy, że może go to doprowadzić do katastrofy. Ignorował wszelkie bóle, skupiony na obowiązkach, aż było gorzej, gorzej i gorzej. Więcej spał albo znikał, by nie dać po sobie nic poznać. W końcu jednak łapa gwiezdnych go dosięgnęła. Pewnego dnia poczuł się wyjątkowo źle, ale jednocześnie ogarniał go spokój, którego jeszcze nigdy nie czuł.
Wyszedł z obozu by obejrzeć swój ostatni zachód słońca, po czym wrócił do obozu i zasnął, ale już więcej się nie obudził.

Jaganow - pustka
Dzielnie walczył z chorobą, ale nie mógł tego robić w nieskończoność. Wytrzymał wyjątkowo długo, ale osłabiło i wymęczyło go to na tyle, że dość niepozorny kaszel, który go dopadł, wykończył go i zakończył tym jego życie.

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 IHRE6tI
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 24 Paź 2021 - 11:19
Brzozowa Kora
Brzozowa Kora
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 14 [X]
Matka : Burzowa Noc [NPC]
Ojciec : Mroźny Poranek [NPC]
Mistrz : Rozżarzony Krok
Partner : i wish !!!
Wygląd : Drobna, krótkowłosa, niebiesko szylkretowa kotka o okągłych żółtych oczach.
Multikonta : Koperkowa Łapa [S]
Autor avatara : https://www.instagram.com/itsmistycat/
Liczba postów : 101
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t753-brzoza
Brzozowa Kora/Koperkowa Łapa - Gwiezdni
Obydwoje wychodząc poza tereny klanów spotkali przeciwnika silniejszego od siebie, nie chce narzucać jakiego wiec admini mogą sobie wybrać żeby miało to sens czy coś

_________________
.
Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 SRTVLi2
Porzucenia postaci i odejścia - Page 2 V3IOT1J
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sponsored content

Skocz do: