IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Administracja
 :: Organizacja :: Strefa Gracza
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 30 Mar 2022, 13:42
Taneczny Krok
Taneczny Krok
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 73 [marzec]
Matka : Stokrotkowy Nos [NPC]
Ojciec : Błękitny Obłok [NPC]
Mistrz : Mroźny Wiatr [NPC]
Partner : xddd
Wygląd : Krótkowłosy czarny point z białymi znaczeniami na pysku, karku, szyi, klatce piersiowej, brzuchu oraz łapach. Na tylnych łapach dwie brązowe plamy. Mocno zbudowany, wielki. Blizny- jedna duża na szyi (ślad po ugryzieniach borsuka), mniejsza na brzuchu (ślad po pazurach lisa) oraz liczne, małe blizny na całym ciele, skryte pod futrem.
Multikonta : Golcowa Gwiazda, Sarni Przesmyk [KW], Psia Łapa [KR]
Autor avatara : https://www.instagram.com/siam_muffin/
Liczba postów : 245
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t330-taneczny-krok
Taneczny Krok -> GK

Rozpłynął się w powietrzu. Ostatnio widziany był w lecznicy, przed zniknięciem chorował.
Można przerzucić od razu

_________________
go shorty, it’s your birthday
go party like it’s your birthday
I wasn’t invited, but it’s okay
I’ll just stay at home and
play some video games

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 10 Kwi 2022, 20:04
Czubajka
Czubajka
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : IV (koniec marca)
Matka : Roztrzaskana Tafla [NPC]
Ojciec : Krucza Gwiazda [NPC]
Wygląd : Średniej wielkości, puchata kotka, bury point, maska pokrywająca cały pysk, jasobrazowy nalot na grzbiecie, ciemniejszy ogon, niemal czarne łapy, niebieskie oczy, głuchota na prawe ucho
Autor avatara : https://instagram.com/berni_thecat?utm_medium=copy_link
Liczba postów : 9
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1257-czubajka#20896
Porzucam Czubajkę, super by było jakby trafiła do adopcji i znalazła nowy domek.

Okazało się że nie mam czasu i weny żeby ją prowadzić.
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 15 Kwi 2022, 01:02
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 113 (IV)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura :(
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 940
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
Renifer -> nkt

Na jednej z granic można było znaleźć sporo śladów krwi i mieszające się zapachy dużego drapieżnika z zapachem Renifera
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 30 Kwi 2022, 10:39
Ważkowa Łapa
Ważkowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 22 (IV)
Matka : Dzika Róża npc
Ojciec : Puszczykowy Lot npc
Mistrz : Rozżarzony Krok
Wygląd : niska, masywna kocica o długim niebieskim klasycznie pręgowanym futrze. Orzechowe oczy, blizny na uszach i na lewej kostce u tylnej nogi
Multikonta : Zawilcowa Łąka [kw] Robak, Kasztan [pnk] Rycząca Łapa [krz] | Kukurydzowa Łapa [gk]
Autor avatara : https://instagram.com/tw0troublemakers?utm_medium=copy_link
Liczba postów : 161
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t850-wazka#8098
To, że po przerwie od niej na chwilę wróci mi chęć na prowadzenie jej było tylko głupią nadzieją niestety. W ogóle nie mam ochoty nią pisać, ani prowadzić jej dalej. Jej charakter, jak bym nie ukształtowała nie jest już po prostu dla mnie. Lubiłam Ważke ale jest ona ciągiem burnoutów i irytacji więc myślę że to czas się z nią pożegnać.

Ważkowa Łapa - gk actually

Nie lubię trzymać postaci w limbo, tak więc po prostu nieoczekiwanie umarła, bądź z powodu choroby, nie wiem uznajecie co chcecie, mogło ją nawet coś zjeść.

edit. żeby nie było zamieszania z tym jak umarła to po prostu zachorowała i niestety przegrała tą walkę. Ded.

_________________
biegnij przed siebie, uciekaj
zanim złapie cię czas.
pewnie przed siebie idź
nim zmęczenie da o sobie znać.
świat dla nikogo się nie zatrzyma,
zdradzi cię nie raz.
biegnij przed siebie,
kierunek trzymaj
z wiatrem lub pod wiatr.




_Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 A2CrkMY



Ostatnio zmieniony przez Ważkowa Łapa dnia Sro 04 Maj 2022, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 30 Kwi 2022, 14:52
Łosi Ryk
Łosi Ryk
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 63 [sierpień]
Matka : Astrowa Grań [NPC]
Ojciec : Czarne Jezioro [NPC]
Mistrz : Wilczy Język [NPC], Krzywa Gwiazda
Wygląd : niska i krępa, krótkowłosa kotka; czarny złoty ticked z zielonymi oczami oraz ciemniejszym ogonem i pędzelkami na uszach; porusza się dość niezgrabnie; małe i krótkie blizny na przednich łapach i brzuchu
Multikonta : Drozdowa Łapa
Autor avatara : alex martinez (flickr)
Liczba postów : 296
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t548-losia-lapa#3709
dobra, nie będziecie zadowoleni. ale chyba znalazłam powód, dla którego nie mogę się zmotywować wciąż do pisania i tego unikam

Wschodząca Łapa -> NPC/GK, bo ponowne zaginięcie dla mnie już nie robi sensu

czuję się z tym na tyle głupio, że rozważałam odejście w ogóle, ale może jakoś to przełknę i będzie lepiej. przepraszam wszystkich zaangażowanych w jego powrót do klanu i w ogóle,,,,,

_________________

ixdon'txlovexxyou
for what it's worth
so if you're leaving
canxxxyouxxhurt?

cherryxxxxblossom
thisxxisxxgoodbye
comexxherexlately
andxyouxxwillxfly

loverxlet mexplease
fall onto your knees
you once made me

smile
then you strayed .


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 01 Maj 2022, 16:02
Żubrza Łapa
Żubrza Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 10 [VII]
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Pliszkowy Dziób
Wygląd : Olbrzymi, muskularny kocur, z długim, burym, klasycznie pręgowanym futrem z białym pyskiem, brzuchem i łapami, o złoto-zielonych oczach
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Jezioro w Którym Toną Gwiazdy [PNK], Sowa [KR]
Liczba postów : 136
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1302-zubr
Szafran --> nieaktywny, postanowił wrócić do Modraszki i z nią zostać

Jestem... Idiotkom Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 816302755 miałam naprawdę wiele pomysłów na te postać, jako samotnika. Ale albo wgl nie umiem pisać samotnikami, albo umiem pisać juz tylko od kociaka. Okropnie mi głupio, że porzucam kolejną postać i to po niecałych dwóch sesjach, ale nie widze innego wyboru...
Proszę o natychmiastowe dodanie go do nieaktywnych, jeśli można... Zanim się rozmyślne i będę robić kolejne cyrki

_________________
Sometimes, all I think about is you~
Late nights in the middle of June
Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 F2u_st10
Heat waves been faking me out
Can't make you happier now
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 06 Maj 2022, 09:13
Kaczka
Kaczka
Grupa : Klan Wichru
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 2
Matka : Świergoczący Gąszcz [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Wygląd : Ma dość długie, czekoladowe szylkretowe futerko, które połączone z jej krótkimi łapkami daje wrażenie jakby kotka była tylko kulką. Rude plamy są raczej małe i dość mocno zlewają się z resztą futra, jednak te najbardziej charakterystyczne są te nad oczami ,większa nad lewym i mniejsza nad prawym, i po prawej stronie klatki piersiowej. Występuje na nich, ledwo widoczne, tygrysie pręgowanie. Jej futerko jest rozjaśnione na kryzie, brzuchu i tylnych łapach. Jest raczej średniego rozmiaru. Ma dość długie białe wąsy i małe pędzelki na końcówkach uszu oraz niebieskie oczy. Najbardziej lubi swój długi, puszysty ogon.
Multikonta : Wiatr Niosący Cichą Piosnkę
Liczba postów : 14
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1307-kaczka
Kaczka - adopcja, chyba łapie się nawet na puste konto od zera, bo było na niej tylko 12 postów.

Pomysł był, chęć też była więc w sumie nie wiem co poszło nie tak. A sam fakt, że zapomniałxm, że ją w ogóle mam też mówi dużo. Chciałxm ją porzucić już od jakiegoś czasu, jednak stwierdziłxm że dam sobie jeszcze jedną szansę, aczkolwiek nadal nie umiem nią pisać. A skoro i tak jest nadal kociakiem i to z super rodzinką, wolę żeby ktoś ją przygarnął jeszcze teraz zamiast marnować slot przez dłuższy czas.
Strasznie głupio się czuję, że tak wcześnie ją porzucam, szczególnie, że chciałxm wrócić kociakiem do wichru, ale najzwyczajniej nie umiem się zmusić żeby nią pisać. Na następny raz najwyraźniej muszę po prostu dłużej się zastanowić zanim przygarnę postać.

A i może być natychmiastowo przeniesiona, żeby nie tracić już więcej czasu.

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 NjylODI
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 12 Maj 2022, 19:03
Barwne Niebo
Barwne Niebo
Grupa : Klan Gromu
Płeć : transpłciowy kocur (zapach kotki)
Księżyce : 54 [XI]
Matka : Miodowy Nos
Ojciec : Mniszkowy Płatek
Mistrz : Korzenny Język, Wroni Cień
Wygląd : Średniej wielkości, obrasta go długie niebiesko-kremowe, tygrysio pręgowane futro. Sierść na brzuchu, piersi przybiera kolor biały. Ma cztery skarpetki, które na trzech jej łapach są długie i rozciągają się również na część nóg, ale na lewej przedniej łapie zakrywa jedynie palce i łapę. Ma zielone oczy i dwie blizny, urwany kawałek lewego ucha i podłużną bliznę na prawym nadgarstku.
Multikonta : Różana Łapa [KW]
Liczba postów : 182
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1096-bialorzytka
Biała Łapa -> nkt Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 816302755

Biała Łapa postanowiła złamać zakaz mistrza i wyjść poza obóz zupełnie sama. Czemu? Po prostu chciała trochę adrenaliny, udowodnić sama przed sobą jaka jest samodzielna i dorosła i może przydać się trochę bardziej niż tylko w kółko wymieniając mech. Nie oddalała się nawet jakoś bardzo od obozu, ale w tedy zatakował ją lis. Próbowała z nim walczyć, jednak samemu i z praktycznie zerowym doświadczeniem jakoś tak nie pykło. Uciekała zostawiając za sobą ślady krwi, które nagle się urywają przy pniu drzewa, a przy samym drzewie można znaleźć sporo krwi. Brak ciała daje nadzieję że Biała Łapa nadal gdzieś tam jest.

Decyzja nie była dla mnie łatwa, ale podjąłxm ją już jakiś czas temu. Ciężko było mi się zebrać do napisania tego, jak do wszystkiego ostatnio. Kocham mojego małego trans dzieciaczka, ale wzięłxm sobie na głowę więcej niż mogę znieść i muszę z czegoś zrezygnować. Niestety padło na mojego słodkiego synka. Biała Łapa i tak przez większość swojego "życia" po prostu wisiał w przestrzeni, przez moją nikłą aktywność, sesje albo wygasały albo ciągneły się w nieskończoność. Przepraszam więc tylko Tęczę i rodzeństwo za porzucenie go.

Planuję jeszcze kiedyś wrócić do grania tutaj, może Białym, może jakąś inną postacią. Zobaczy się. Więc niestety albo i stety jeszcze kiedyś się zobaczymy Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 3007600445. Prawdopodbnie jak mi się zredukuje liczba postaci, więc idk może to będzie za parę miesięcy, może parę lat zobaczy się. Tak czy siak, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie, jestem jak bumerang, zawsze wracam >:)

Nie mówię, więc żegnajcie, tylko raczej do zobaczenia. Chociaż idk czy będę wychodzić z discorda, jak mnie nie wygonicie, to może jeszcze trochę posiedzę Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 2215297096

_________________
Pidän kaksin käsin kiinni juomista niinku
Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, ei
En mieti huomista ku tartun tuopista niinku
Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, ei
Haluun olla sekasin ja vapaa huolista niinku
Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, ei
Ja jatkan kunnes en enää pysy tuolissa niinku

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 25 Maj 2022, 18:12
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
Sarni Przesmyk -> Jeżeli nie może zostać NPC to GK

Golcowa Gwiazda -> GK

Psia Łapa -> GK

Nie wiem co napisać, cholernie ciężka decyzja. Od dłuższego czasu nie czuje się dobrze, psychicznie jak i fizycznie, i w tym wszystkim nie mam totalnie sił na pisanie. Aktywność rip, motywacja zero, nieobecność wcale nie pomogła, a branie kolejnej, dłuższej, sprawi, że będzie tylko gorzej. Nie chce zamulać!! Nie potrafię się już zmusić do pisania, potrzebuję przerwy.
Jesteście super i na pewno tutaj wrócę z nową energią i optymizmem, gdy tylko zrobi się lepiej. Dziękuję wszystkim za wspólną grę, było kox.


Jeszcze jedna próba.

Sarni Przesmyk -> NPC

_________________


Ostatnio zmieniony przez Golcowa Gwiazda dnia Sob 28 Maj 2022, 10:47, w całości zmieniany 1 raz
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 27 Maj 2022, 20:13
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : 73 w chwili śmierci
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób (*)
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Lin, Mysikrólik
Autor avatara : pliszka (avek), brivi (art w podpisie)
Liczba postów : 2378
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
Sokole Skrzydło > NPC? jak nie może być to GK :super: jeśli porzucenie wejdzie w życie, to można uznać, że znowu zachorowała jakoś niedługo po Zgromadzeniu i przełknęła swoją dumę i poprosiła o oddanie treningów komuś innemu od razu, żeby nie blokować dłużej swoich termów, tak jak wyszło z batalion przez chorowanie na zmianę :")

um uch um więc. to jest decyzja, którą muszę sobie jeszcze przemyśleć, więc możliwe, że przez następny tydzień zostanie wycofana, ale jakoś tak. hmnhghj. to nie tak, że nie mam na sokół planu i pomysłu, po prostu od dłuższego czasu nie mam na nią ochoty i pisanie nią bardziej mnie męczy... i wręcz stresuje przez jej charakter, niż sprawia mi radość. myślałam, że jak wezmę nowe sesje, pójdę nią na zgro, może zacznę trening owieczki, to nabiorę na nią ochoty, ale to jakoś się nie dzieje, a nie chcę, żeby przez to marnowała swój potencjał i swoją tryhardową duszę, bo nie mam chęci na pisanie jej, więc yea, wydaje mi się, że lepiej żyłoby się jej jako NPC/nie żyło wcale, niż żyło w zawieszeniu i stagnacji przez niechęć usera, a ja może trochę odpocznę

przeniesiona do NPC 01.06.2022 na prośbę gracza, ez

_________________

gubi myśli, ońce kończy bieg
już nie starcza tchu i potrzebuje snu
chyba położę się tu, obok ciebie





gwiazdy widać,
księżyc podniósł się




jak kometa na niebie miga nam świat
żyjemy tak mało lat i trochę ciebie mi brak
trochę ciebie mi brak, trochę ciebie mi...


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 06 Cze 2022, 02:01
Chrząszczowa Łapa
Chrząszczowa Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 46
Matka : Wężowy Ogon
Ojciec : Małe Pióro
Mistrz : Ostowe Futro; Łasicza Mordka
Wygląd : Średniej wielkości długowłosa kocica. Jej futro jest srebrzyste w czarne, klasyczne pręgi, a do tego pokrywa je biel bikolor. Jej oczy są brązowawo-zielone – piwne, za to nosek ceglasty.
Multikonta : Pliszkowy Dziób, Zaćmione Słońce, Traszkowa Łapa
Autor avatara : david howes
Liczba postów : 11
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1289-chrzaszczowa-lapa#22116
*staje w drzwiach* mamo gniotek pękł w salonie

uchhhhh. nie jestem pewna do tej decyzji i bardzo możliwe że to wycofam na tygodniu, ale. wstępnie chrząszczowa łapa -> nkt.
chrząszczyk siedzi już od dłuższego czasu w fabularnym limbo, nie mam pojęcia tak naprawdę co ona robi i gdzie jest w obecnej czaso XD naprawdę głupio mi to pisać, bo jarałam się na fabułę z cieniem and shit, ale troszeczkę męczy mnie posiadanie takiej postaci, którą nawet nie piszę, bo czasoprzestrzeń umiera, kiedy chrząszczyk jest raczej żywą postacią stworzoną do bycia aktywnym właśnie. nie chce zeby siedziała sobie na boku i się marnowała,,,, więc, fabularnie, chciałabym żeby zniechęciła się ich zerem postępów w sprawie cienia + tym, że obie jej towarzyszki są chore i może się zarazić, więc zwyczajnie... zdezerterowała

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 0XvYKRmZABIORĘ CIĘ NA DZIKĄ PLAŻĘ
gdzie złoty piasek i stada mew
wyznam Ci szeptem to, o czym marzę
wyznam Ci szeptem to, o czym ś n i ę

kochana, wierzę, wierzę w miłość
kochana, wierzę, wierzę w nas, o, o, o
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 11 Cze 2022, 22:37
Batalionowa Łapa
Batalionowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 16 / koniec kwietnia
Matka : miodowy nos (npc)
Ojciec : mniszkowy płatek (npc)
Mistrz : sokole skrzydło
Partner : oho!
Wygląd : niski wzrost | wątła, sucha budowa ciała | długi włos, najbujniejszy na kryzie, podbrzuszu i ogonie | czarny jednolity szylkret | mała ilość rudego, na którym jest pręgowanie ticked (najbardziej widoczny pod oczami i na: nosie, lewej brwi, uszach, nasadzie szyi, podbrzuszu, prawym udzie, palcach z lewej strony ciała, dwóch pasmach na ogonie) | orzechowe oczy | uboga mimika, zbite i przydługie kosmki futra za uszami
Multikonta : Gęsia Łapa (KW) ♢ NKT: Trzask (S)
Liczba postów : 62
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1229-batalion
Batalionowa Łapa → zaginieni (nkt)

możliwe, że wycofam się z tej decyzji, ale na razie po prostu… nie widzę sensu w graniu Batalion. uwielbiam ją, lecz jej fabuła jest w dziwnym punkcie, który jest frustrujący zarówno dla mnie, jak i dla postaci, która z założenia miała być… no, przyjaznym kotem. koniec końców, pisanie postów na niej stało się drogą przez mękę, a branie kolejnej nieobecności na niej i wmawianie sobie kolejny raz, że "a może muszę odpocząć/dać jej szansę" wydaje się być jeszcze gorszą opcją dla tej postaci.

może po prostu tchórzę, bo nie zrealizowałem jej planów odejścia z Klanu Gromu i rozpoczęcia życia jako samotnik na fabule, a może nie. wiem tyle, że mam znacznie więcej pomysłów, które chcę i umiem lepiej zrealizować jako postacie do roleplay'u, a Batalion zasługuje na więcej niż stanie w kącie jak ten słup soli.

tło zniknięcia: wyruszyła na tereny niczyje tą samą trasą, którą kiedyś wybrała się do Malinowych Chaszczy, lecz na wieczór nie wróciła już do obozu.

_________________
bezmyślna, amatorska gra i scenografia jakaś mdła
dialogi nie chcą kleić się więc akcja się bez przerwy rwie
statystów zmorzył ciężki sen pomimo paru ostrych scen
złożyłem z kilku gorszych chwil

MÓJ WŁASNY REKLAMOWY FILM

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 20 Cze 2022, 17:46
Wietrzna Łapa
Wietrzna Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 11
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Wygląd : Niewysoki, chudy, czarny krótkowłosy kocur. Na piersi, gdzie ma pojedyncze białe znaczenie, jego sierść jest nieco bardziej poczochrana niż gdziekolwiek indziej. Jego oczy są żółtawo-zielone. Na nosie ma długą bliznę.
Multikonta : Cień (PNK), Wronia Łapa (KG), Brzask (KRz)
Liczba postów : 67
Pustka
https://starlight.forumpolish.com/t1341-wiatr#23891
Wiatr. → zaginieni (nkt)

Straciłem chęci, pomysły i wszystko inne. Wiatr był git jako koncept, w wykonaniu jest kulą u nogi, nie umiem go prowadzić, męczy mnie i nudzi. Frustruje mnie to, że nie ważne jakbym chciał nim grać, nie umiem tego zrobić, a to zaś sprawia że nie mam sił wchodzić na forum (co chyba widać po mojej zabójczej aktywności).

Możliwe, że do niego wrócę - póki co, raczej nastawiam się na znalezienie innego miotu i zrobienie postaci, którą będę umiał grać.

Fabularnie, Wiaterek uznał że super fajnym i mądrym pomysłem byłoby wybrać się poza obóz, bo na pewno by się nie zgubił.

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 RfjOk9j
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 29 Cze 2022, 19:19
Grom
Grom
Pełne imię : Grom Ryczący nad Górami
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : transpłciowy kocur (zapach kotki)
Księżyce : 25 [lipiec]
Znak Przodków : Lis
Matka : Kaczka Lecąca nad Lasem [NPC]
Ojciec : Potężny Nurt Bystrego Strumienia [NPC]
Mistrz : Ośnieżony Szczyt Sięgający Nieba
Wygląd : Duży, wysoki, barczysty bury kocur o tygrysim pręgowaniu z bielą. Biel pokrywa łapy (przednie do połowy; tylne tylko stópki), pyszczek, pierś i brzuch. Ma jasne, przejrzyste, błękitne oczy.
Liczba postów : 104
Strażnik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t1189-grom-ryczacy-nad-goram
Grom - NPC (jeśli to możliwe)

Fajnie mi się nim na początku pisało, również te momenty jak w końcu go ruszyłam były spoko, ale z czasem pisanie nim było dla mnie udręką (pewnie przez to jaki charakter dla niego wybrałam Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 3007600445 ), ale nie widzę bym mogła dalej nim pisać. A nie chce go oddawać do zaginionych, bo i tak z tego rodzeństwa mało się co ostało, więc niech będzie NPC'tem (i kiedyś powiększy grono Plemienia)
Dziękuję rodzeństwu za grę, widzimy się w innych klanach Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 2483500703


Edit: Zmieniam zdanie, dam mu szansę

_________________

Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 D3zpKJh
Verlaine chciby do niej wybiec
pod kę jej pod stopę,
lecz spostrzega świecy kopeć
i rozbite pudło skrzypiec
szklan z ry


Ostatnio zmieniony przez Grom dnia Nie 03 Lip 2022, 12:22, w całości zmieniany 1 raz
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 04 Lip 2022, 06:30
Gołębia Łapa
Gołębia Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 8 [ maj ]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Krucza Cień
Mistrz : Rwący Strumień
Wygląd : Gołąbek to przeciętna klucha o kanciastym pysku i masywnych stopach. Posiada długie futro, o umarszczeniu colourpoint, czyli mianowicie jej pysk, uszy, łapy, ogon i dolna część ciała jest niebieska, a cała pozostałość jej ciała - jasnokremowa. Posiada na końcówkach uszu pędzelki długiego futra. Oczy ma szaro-niebieskie.
Multikonta : Zwiewna Łapa [KRz]
Liczba postów : 24
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1252-golabek#20789
Nie czuję się komfortowo z moimi dziewczynami. Ciężko mi nimi pisać, nie odchodzę, potrzebuję jedynie zacząć z kimś nowym, bo myślenie nad nimi mnie zniechęca do grania na forum.

Gołębia Łapa - nkt - Najzwyczajniej pewnego wieczoru wyszła z obozu i nie wróciła. W okolicach granic jej zapach był zmieszany z psami, szlak kończył się właśnie tam.

Zwiewna Łapa - GK - Po dłuższym siedzeniu i męczeniu się w leczniczy, umarła z Czarnego Kaszlu.

_________________

Are you satisfied with an
average life?
Do I need to lie to make
my way in life?
Are you satisfied with an easy ride?
Once you cross the line,
will you be satisfied?

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 04 Lip 2022, 17:03
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Przepiórcza Łapa - nkt
Za jakiś czas nią wrócę, ale teraz sama myśl o niej mnie męczy.
Wyszla z obozu i poprostu coś ją przegoniło z terenów

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 Unknown
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 19 Lip 2022, 12:14
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Płatek -> plemię wiecznych łowów

płatek dalej błądził, pogrążając się w apatii. miała ona pewne plusy - czuł się swobodniej w interakcjach z innymi, zaczął czynić pewne postępy w treningu... ale jednak więcej było minusów. nie czuł się sobą, nie wiedział, co dalej zrobić, nie widział sensu w czymkolwiek.
na kilka dni przed śmiercią zwierzył się wreszcie, po całych księżycach, ze swoich zmartwień ojcu, który już od jakiegoś czasu próbował mu jakoś pomóc. w bardzo okrojony sposób opowiedział mu o relacji ze szczytem i o jej końcu, o tym, jak teraz się czuł. wieszcz obiecał mu wsparcie, ale płatek nie miał pojęcia, co w ogóle może zrobić, by przełamać ten stan.

w końcu stało się to, czego kiedyś się tak bardzo obawiał, a co teraz było mu już obojętne, kiedy włóczył się po terenach bez celu; zaatakował go drapieżnik. nie próbował nawet uciekać ani walczyć, po prostu w apatii i poczuciu bezsensu poddał się temu, co uznał za swój los.

_________________

Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 Cz7MEFY


Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 MevtoU0

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 28 Lip 2022, 01:06
Powracające Zimno
Powracające Zimno
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 50 ks. [III]
Matka : Delikatne Piórko [*]
Ojciec : Topniejący Strumyk [*]
Mistrz : Sokolooki [*] / Migocąca Iskra
Partner : -
Wygląd : średniej wielkości kotka, o długim zimnosrebrzystym futrze, na którym widać czarny nalot na grzbiecie, bokach oraz pręgowanie na czole z dużą ilością bieli (na pysku, kryzie, brzuchu, łapach, grzbiecie, nieco również po bokach), o jasnozielonych oczach oraz o sprężystej budowie ciała. Dodatkowo posiada niewielki uszczerbek na prawym uchu, oraz przykrytą nieco pod futrem szramę na lewym barku
Multikonta : Słodki Nektar [KW] | Owcza Łapa [KG] | Łuska [KRz]
Liczba postów : 146
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t895-zimno#9570
Powracające Zimno -> zaginieni/npc

Jeżeli nie będzie mogła zostać npc to jednego dnia, kiedy wreszcie przestały ją męczyć choróbska, postanowiła wyruszyć w dłuższą podróż aby spotkać się z dawnym przyjacielem. Nie powiedziała o tym nikomu, ew. Łosiemu Rykowi ponieważ z nią najbliżej trzymała. Jednak nie powróciła.

Nie jestem do końca pewna tej decyzji, więc ostatecznie może się okazać, że usunę ten post. Wiem jednak, że od jakiegoś czasu ciężko mi się pisało Zimno, co zresztą widać i wolę by nie wisiała w czasoprzestrzeni, kiedy nie mam siły by zebrać się na odpisy na niej

_________________



yeah, this world can cut you open
but all the SCARS, they PROVE
that I fought my way through

SO I ALWAYS KEEP 'EM SHOWIN'


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 30 Lip 2022, 12:22
Lodowy Potok
Lodowy Potok
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : 82 w momencie śmierci
Matka : Zielona Ropucha [*]
Ojciec : Sokoli Krzyk [*]
Mistrz : Traszkowy Język [*]
Partner : 42 liście mniszku
Wygląd : Lód jest czarnym dymnym kocurem z możliwym zauważalnym gdzieniegdzie tygrysim pręgowaniem. Dodatkowo biel na jego futrze rozpościera się na tylnich łapach do uda, przez cały brzuch, na przedniej lewej łapie do łokcia, na przedniej prawej łapie trochę ponad piąty palec. Cała kryza jest zanurzona w białym, następnie możemy zauważyć całą białą brodę. Biel rozciąga się na poliki, które łukiem idą w stronę czarnego noska, tworząc tym samym “w”, które kończy biel zawartą na futrze owego kocura. Jego ślepia są koloru zielonego i na szczęście na razie nie posiada żadnych blizn.
Multikonta : Szałwiowe Życzenie, Gradowy Chłód [KW], Szczyt [PNK] | Rdza [P]
Autor avatara : goataoo w podpisie
Liczba postów : 908
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t327-lodowy-potok#514
W końcu może odejść, rest in pieces old man. It was a good ride.
Lodowy Potok -> GK

Lód nie był chory. Jednak nagle odszedł we śnie, w spokoju. Był zadowolony z życia, które w Klanie Gromu prowadził, jest pewny, że zostawił Klan w odpowiednich łapach, dumny, ze swojej wytrenowanej terminatorki.
I niczego nie żałuje. Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 2483500703

Lód od dawna stał się dla mnie strasznie monotonną postacią. Nie mam na niego pomysłu, prócz małego detalu, jakim było to, że miał oślepnąć na starość. Ale samym małym detalem nie będę żyć, nie będę do niego dążyła zaślepiona, skoro nie mam na niego pomysłu żadnego innego, niż po prostu chillowanie w lecznicy i patrzenie co tam owieczka robi. Wytrenował drzewo, zasadził terminatora, he's good. Czasami miałam z nim loty wyższe, czasami niższe. Lód był w porządku postacią, także uważam, że zasługuje na spokojną śmierć. I liked this old man, ale to jest jego czas. He was good, a teraz może się spotkać ze swoim gwiezdnym chłopakiem Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 1505347335 Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 411231395

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 ZMlns6w
Shall we look at the moon, my little loon
Why do you cry?
Make the most of your life, while it is rife
While it is light

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 04 Sie 2022, 20:49
Okopcona Łapa
Okopcona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 12 [lipiec]
Matka : Roztrzaskana Tafla [NPC]
Ojciec : Kruczy Cień [NPC]
Mistrz : Zaćmione Słońce
Wygląd : Niebieski point o niebieskich oczach, z czego na prawe jest niewidoma. Niebieska barwa pokrywa małą część noska między oczami i łapki.
Multikonta : Grom [PNK]
Liczba postów : 57
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1256-kopec
Okopcona Łapa - zaginiona
Zawsze była bojaźliwa i zwykłym strachajłem. Żadny z niej materiał na wojownika, kiedy bała się własnego cienia. Chciała chyba pobyć tak sam na sam i przemyśleć kilka spraw... Ale zniknęła. Jej ślad urywa się przy Krzewie Dzikiej Róży.


_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 4 XFpmPYR
And sometimes at night
I - ̗̀ dream  ̖́- of the most terrible things
I take, take a hammer and I creep out of bed
And I raise it high and I smash your head
Fibula and tibula and ribs and cages, too
In fact, while I'm here, I'll smash the whole of you

╔═══════════ ≪ °❈° ≫ ═══════════╗
But skeleton, you are my - ̗̀ friend  ̖́-
╚═══════════ ≪ °❈° ≫ ═══════════╝
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sponsored content

Skocz do: