IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Administracja
 :: Organizacja :: Strefa Gracza
Porzucenia postaci i odejścia
Sro 23 Gru 2020, 01:23
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1280
Administracja
https://starlight.forumpolish.com

Porzucenia postaci i odejścia

Czasem nadchodzi czas, by się pożegnać - z jedną z postaci lub całym forum, choć zapewne nie będzie to łatwe dla żadnej ze stron. Nasze drzwi są otwarte w razie chęci powrotu na forum.

Decyzja o porzuceniu postaci lub odejściu zaczyna obowiązywać po upływie tygodnia; jeżeli przed upływem tego czasu zmienisz zdanie, daj znać. Na specjalną prośbę gracza możliwe jest szybsze wcielenie decyzji w życie.

Zgodnie z regulaminem, w dowolnym momencie i z dowolnego powodu można porzucić jedną lub wszystkie ze swoich postaci. Za porzucenie jednej postaci nie są przewidziane żadne kary. W przypadku każdego kolejnego porzucenia nową postać w miejsce porzuconej będzie można stworzyć dopiero po upływie dwóch miesięcy.

Jeżeli gracz porzuca jedną z postaci lub odchodzi z forum, przysługuje mu prawo do określenia losów swoich postaci. Postać może umrzeć, zaginąć lub odejść z klanu i trafić do nieaktywnych, zostać oddana do adopcji lub trafić do forumowych postaci NPC. W ostatnich dwóch przypadkach administracja zastrzega sobie prawo do odmówienia graczowi i poproszenia go o podjęcie innej decyzji, podając przy tym przyczynę odmowy.
Halloween
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 23 Gru 2020, 01:52
Zawilcowa Łąka
Zawilcowa Łąka
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 50 (VIII)
Matka : Malinowa Polana [*]
Ojciec : Dryfujący Liść [zaginiony]
Mistrz : Szałwiowe Życzenie
Partner : Skowronek [*]
Wygląd : chimera niebieskiej tygrysio pręgowanej szylkretki z czarnym z minimalną bielą z tylko jednym niebieskim okiem - lewym. Chuda i mniejsza od przeciętnego kota. Oderwany kawałek lewego ucha i rozległa blizna zaczynająca się na policzku i przechodząca przez pysk aż do gardła. Szarpana blizna na tylnej lewej łapie. Blizna na nadgarstku przedniej lewej łapy. Brak najbardziej zewnętrznego palca przedniej lepiej łapy.
Multikonta : Robak, Kasztan [pnk] Rycząca Łapa [krz] | Kukurydzowa Łapa, Ważkowa Łapa [gk]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 490
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t322-zawilec
Zawilcowa Łapa - zaginiona, można uznać, że podczas jakiegoś spaceru po lesie coś ją zaatakowało małego, kuna chociażby i wystraszona zaczęła uciekać, lecz zgubiła się i nie odnalazła drogi z powrotem nie znając granic ani terenów.
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 01 Sty 2021, 16:37
Morelowa Łapa
Morelowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 18
Matka : Oliwkowe Drzewko[*]
Ojciec : Mysi Tupot [*]
Mistrz : Rozżarzony Krok
Wygląd : Długowłosy kocur o bardzo jasnym bursztynowym, prawie kremowym futrze z słabo widocznymi pręgami, ciemniejszą na grzbiecie jak i czole. Futro na głowie jest ciemniejsze, a nos czarny. Oczy Morela mają kolor zielony. Lewe ślepie przecina pionowa blizna

Autor avatara : @neline_the_lioness
Liczba postów : 33
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t324-morelowa-lapa
Sariel - nieistniejący, idk jak to inaczej ująć. Jako iż nie napisałem nim ani jednego postu fabularnego, chciałbym aby zostało uznane, że nigdy nie istniał

z powodu zgłoszenia się gracza do miotu, postać przeniesiona do nkt od razu
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 28 Sty 2021, 19:25
Skrzące Niebo
Skrzące Niebo
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33
Matka : Błękitna Rosa
Ojciec : Wilczy Kieł
Mistrz : Nocna Zamieć
Wygląd : Długowłosy, bury ticked z białym palcem u lewej tylnej łapy. Ma wyszczerbione prawe ucho, podłużną bliznę na prawym udzie, bliznę po wyrwanym płacie skóry na karku, podłużną bliznę na lewym oku oraz bliznę po trzech pazurach ciągnącą się od prawego oka po nos. Ma żółte oczy.
Liczba postów : 23
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t343-skrzace-niebo
Skrzące Niebo - GK.

Choroba, z którą tak długo zwlekał rozwinęła się na tyle, że nie dało rady go uratować Porzucenia postaci i odejścia 3007600445 Przepraszam, tak jak już pisałam w pw do Karo, grono administracyjne za to, że dały mi szansę zagrać zastępcą, a ja to zmarnowałam i umarłam. Notorycznie kursuję Poznań-Katowice, gdzie w Katowicach nie mam sprzętu, ponadto mam studia i masę innych rzeczy do ogarnięcia. Nie potrafię wczuć się w postać, której historię napisałam sama, a nie rozegrałam na fabule i no... widać po mojej aktywności jak jest. Nie miałam w ogóle czasu żeby się wdrożyć w forum, wczuć się, żeby sobie wszystko na spokojnie ogarnąć (co jest winą moich wyjazdów ofc), a nie chcę stopować klanu. Będzie lepiej, jeśli stołek i przywództwo obejmie ktoś aktywniejszy. Obiecuję, że na forum wrócę jak tylko ogarnę czas i siebie, wszystkim życzę miłej zabawy i jeszcze raz przepraszam wszystkich, najbardziej dziewczyny i Jesion, bo trening Fiołka w ogóle nie zdążył się zacząć, a już się kończy :X

po rozmowie na priv postać przeniesiona do GK od razu
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 30 Sty 2021, 16:38
Chabrowy Gaj
Chabrowy Gaj
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 31 [XI]
Matka : Komarzooka [NPC]
Ojciec : Salamandrzy Język [NPC]
Mistrz : Cebulowy Nos
Wygląd : Lekko grubiutka, wysoka kocica. W większości pokryta jest niebieskimi plamami, choć w wypadku pojedynczych miejsc na bokach, grzbiecie, prawej stronie pyska i między oczami, można dojrzeć kolor kremowy. Również biel występuje na pysku, piersi, brzuchu czy końcówce łap.
Na świat spoglądają jasnozielone, limonkowe ślepia.
Multikonta : Oliwka
Liczba postów : 17
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t375-chabrowy-gaj#708
Oliwkowa Łapa - adopcje.

Chabrowy Gaj - GK.

Na forum bawiłam się świetnie, przykro mi jednak, że przeliczyłam się z swoimi umiejętnościami i w jednej chwili zupełnie znikłam, będąc przygnieciona tyloma sprawami na raz. Gwarantuję, że jeśli kiedykolwiek postanowię wrócić, zrobię to z dobrym humorem i świetnym nastawieniem, bo forum prowadzone jest bardzo dobrze. Oliwka dostał bardzo dużo miłości i szkoda mi go tak po prostu skazać na śmierć, dlatego wlatuje do adopcji i jestem dobrej wiary, że szybko znajdzie osobę, która się nim zainteresuje. Chaber pokochałam bardziej niż niejedną moją postać, niestety przez daną sytuacje powinna trafić do martwych. Dziękuje za zaproszenie, gra była świetna i powodzenia w rozwijaniu się dalej!

Oliwkowa Łapa zdążył trafić do nkt, więc wrzucony do adopcji od razu
Chabrowy Gaj przeniesiona do GK dnia 07.02
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 30 Sty 2021, 21:27
Kukurydzowa Łapa
Kukurydzowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 14 (I)
Matka : Dębowy Liść [*]
Ojciec : Ciemna Stopa [*]
Mistrz : Żmijowa Skóra (Wężowa Łuska)
Wygląd : rudy z pręgowaniem ticked colorpoint z minimalną bielą na pysku i przednich łapach, o niebieskich oczach z blizną po zadrapaniu na pysku
Multikonta : Zawilcowa Łąka [kw] Robak, Kasztan [pnk] Rycząca Łapa [krz] | Ważkowa Łapa [gk]
Autor avatara : plimszka
Liczba postów : 21
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t347-kukurydzowa-lapa#562
Kukurydzowa Łapa - zaginieni

Po prostu nie mogę już. Chciałbym rozwijać Kukurydza, brałam sesje, miałam hype, lecz on zawsze znikał po dniu. Po prostu męczy mnie to bo lubię całkiem to, forum i kocham społeczność, ale nie mam czasu na prowadzenie tyłu postaci. Przez to, że zaniedbuje jedną, dostaje doła i nie mam ochoty pisać nigdzie indziej bardzo często. Więc na tym chce skończyć przygodę ze starlight. Przynajmniej na razie. Kiedyś może wrócę, na razie muszę odpocząć od tego, że chciałbym orientować co się dzieje aż w 3 różnych miejscach. Przepraszam, że nie dokończyłam akcji jak obiecywałam. Po prostu uznajmy, że rozeszli się, nie znaleźli tropu i wrócili do obozu? Nie wiem to jest stara akcja. Po prostu męczy mnie Kukurydz psychicznie, że nie mam sily, dłużej weny, czasu ani niczego czego bym chciała by nim grać.


przeniesiony do nieaktywnych dnia 07.02

_________________

Na górze róże,
na dole pole.
Kukurydze rosną,
pieszczone przez ogień.
Żar trysnął,
Czar prysnął.
Me długie nogi,
Przebywają długie drogi.
Ślimacze skorupy wśród tych traw,
Pękają pod ciężarem mych łap.
Mam ja bowiem moc,
Niszczącą światło niczym noc.
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 02 Lut 2021, 21:15
Oszroniona Łapa
Oszroniona Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 10 [I]
Matka : Skrząca Pajęczyna [*]/ Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Jeleniorogi [*]/ Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Cebulowy Nos
Wygląd : Przeciętnej wielkości kociak o szczupłych, długich łapach i równie przeciętnej sylwetce. Jego ciałko pokryte jest krótką, przylegającą i wiecznie dobrze ułożoną sierścią; czarny pręgowany colorpoint z ciemną maską na mordce, łapach i ciemnym ogonie (najciemniejsza końców). Migdałowate jasne lodowo-błękitne ślepia, brak szczególnych blizn. [reszta w KP]
Multikonta : Żabia Łapa, Uszko, Tafla, Krzywa Gwiazda, Puch
Liczba postów : 166
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t62-szron
Oszroniona Łapa - zaginieni, jego trop urywa się przy Łysych Drzewa wraz z odorem lisa

Od początku coś mi nie grało jak nim pisałam, a teraz przy próbie zerowania zdałam sobie sprawę, że kompletnie nie wyszedł mi jego charakter taki jaki chciałam aby był. Szron był ze mną jeszcze przed otworzeniem forum i nie mogłam się doczekać aby nim pisać a...Okazało się, że to jednak nie ten typ postaci. Sesje na nim mi wygasały z mojej winy, a te, które jakoś się trzymały i chociaż je kochałam, nie miałam siły aby w nich odpisywać. Posty szły mi topornie i teraz po wyduszeniu posta w zebraniu i próbie odpisu gdzieś indziej uświadomiłam sobie, że to jednak nie to i mimo tego, że bardzo nie chce - porzucam Szrona. Nie wykluczam, że kiedyś nim wrócę, jednak czuje, że lepiej się spełnię w innej postaci na ten moment

Przepraszam osoby z którymi miałam na nim sesje Porzucenia postaci i odejścia 816302755

po rozmowie na priv postać przeniesiona do nkt od razu
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 12 Lut 2021, 13:26
Tymiankowa Łapa
Tymiankowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 12 (I)
Matka : Ciemna Stopa[*]
Ojciec : Dębowy Liść[*]
Mistrz : Zamarznięte Jezioro
Wygląd : średniego wzrostu masywny kocur ze spiczastymi uszami, ma długie i gęste kremowe klasycznie pręgowane futro oraz złote oczy
Liczba postów : 21
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t342-tymiankowa-lapa
Tymiankowa Łapa -> GK

przepraszam Zamarzniętego za ten nieskończony trening i wszystkich, z którymi zaczęłam sesje, ale ich nie skończyłam. po prostu nie mam czasu na to forum, bawiłam się tu dobrze, ale już nie mam siły się oszukiwać, że "jutro znajdę chwilę". raczej nie wrócę, ale życzę wszystkim miłej gry

przeniesiony do GK dnia 20.02

_________________
Porzucenia postaci i odejścia XINYfhn
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 21 Lut 2021, 17:31
Świergoczący Bór
Świergoczący Bór
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 9ks [na koniec stycznia]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC][*]
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC]
Mistrz : Szałwiowe Życzenie
Wygląd : Drobna i delikatna, ruda kulka o długiej sierści. Ma delikatne tygrysie pręgi, mocniejsze na przednich łapach i na pyszczku, białe skarpetki różnej długości na każdej z łap oraz białą plamę na piersi. Obdarzona jest ciemnoróżowym noskiem i blado-żółtymi oczami.
Autor avatara : @joinmyescape
Liczba postów : 41
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t377-swiergot
Świergot — NPC, jak nie może to adopcja, ewentualnie jak żadne z tych nie będzie pasować, to mogę opisać w jaki sposób trafiłaby do GK

Nie oszukujmy się, przymarło mi się porządnie, nie piszę postów nawet na discorda zaglądam tylko po to, by odkliknąć powiadomienia :/ nie mam czasu i energii na prowadzenie Świergot, a szkoda, bo naprawdę przyjemnie mi się nią pisało, miałam ambitne plany pozwalające jej na wyjście z traumy, rozwinięcie skrzydeł i zostanie naprawdę świergoczącą postacią. Wiem, że kilka osób doceniło ją i mój sposób prowadzenia jej, za co naprawdę dziękuję <3
Przepraszam rodzeństwo, bo zaczynała mieć z nimi trwalsze relacje, które mogą takie pozostać, choć w tle i wspominkach (jeśli zasiliłaby wichrowe npc-e), przepraszam za niedokończone sesje, za trening, za to, że rudzielec w końcu nigdy nie pogratulowała Motylkowi nowej rangi.

Bawcie się dobrze, grajcie intensywnie i rozwijajcie się, do kiedyś tam!

przeniesiona do NPC dnia 28.02
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 15 Mar 2021, 11:52
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 47 [sierpień]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Królik, Skowronkowy Trel, Połysk
Autor avatara : Pliszkowy Dziób (avatar i podpis)
Liczba postów : 1814
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
Konwaliowa Ścieżka – GK

konwalia była na polowaniu i natknęła się na dużego psa... a właściwie to duży pies natknął się na nią. zaatakował znienacka, nie miała za dużo czasu na reakcję. próbowała uciekać, ale się nie udało, koniec końców próbowała więc walczyć, jednakże nie poradziła sobie sam na sam z tak dużym przeciwnikiem.

uhh... więc tak, od początku miałam problemy z konwalią. nie wyszła mi tak, jak chciałam ją napisać i nie miałam na nią pomysłu, ale miałam treningi i ciekawe relacje z krukiem, czarkiem i trzask, więc o to opierałam swoją grę i jakoś szło. tyle że teraz... nie idzie? jeszcze zanim zniknęłam z forum na jakiś czas, miałam ogromne problemy z pisaniem nią i w dalszym ciągu nie mam na to chęci, nie mam żadnego pomysłu jak ją poprowadzić. zupełnie nie wiem, w jakim kierunku nią iść, myśl o pisaniu postów na konwalii mnie męczy, tak samo jak pisanie jej typu charakteru, który zresztą różni się o 180 stopni od pierwotnego zamysłu, tym bardziej teraz po śmierci Trzmiela i wszystkim... + wydaje mi się, że w obecnej sytuacji życiowej lepiej mi będzie pograć tylko jedną postacią chociaż przez jakiś czas.

przepraszam wszystkich, z którymi miałam relacje na konwalii i jej terminatorów; mam nadzieję, że mi wybaczycie Porzucenia postaci i odejścia 816302755

przeniesiona do GK dnia 24.03

_________________trust is a tree that towers fifty feet above us
grown over time through many seasons
believing in something more than just the surface
I trust that this is worth it but

my toes are hanging off the ledge


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 03 Maj 2021, 15:41
Koźlorogi
Koźlorogi
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 46 [IV]
Matka : Dębowy Liść[*]
Ojciec : Ciemna Stopa [*]
Mistrz : Rwący Strumień -> Rozżarzony Krok
Wygląd : Krótkowłosy, chudy, wysoki, silny biały kocur z uszami, pyskiem, nogami i ogonem o barwie niebieskoszarej z ciemniejszymi prążkami i niebieskimi oczyma mający białe znaczenia na ogonie i łapach
Multikonta : Pchla Łapa [GK] Wrzeszcząca Łapa [KRz] Sroka [KW]
Autor avatara : cat.jazz (instagram)
Liczba postów : 290
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t328-kozla-lapa
Um... Cóż próbowałam :""D
Robiłam wiele podejść do grania tutaj ale jakoś nie mogłam się wczuć w postacie przez to, że brakuje mi cały czas chwili wolnej. Też od jakiegoś czasu mam pewną blokadę  i czuje się winna? Bo chciałam się zaangażować w to forum ale jak zwykle mi nie wyszło. Brak mi pomysłów, weny na pisanie. Wszystkiego mi brak i czuje się jak z każdą chwilą się po prostu wypalam. Też zrozumiałam, że nie potrafię grać w dwóch różnych miejscach jednocześnie bo prędzej czy później jedno z nich zaniedbuje. A to sprawia, że czuje się jeszcze bardziej winna :""D

Zdecydowałam, że na razie wolę przystopować i też podjęłam decyzje o odejściu z forum.

Pchla Łapa -GK

Ough... Pchła to było słodkie dziecko i pewnie można byłoby jeszcze fajnie to pociągnąć ale po prostu brak mi sił. Jej backstory jest trochę ciężkie i chyba dałam sobie za dużo na barki.

Można uznać, że choroba ją dobiła :"""D

Koźla Łapa - zaginieni

Kozła jeszcze bardziej lubię i pewnie miałabym dużo zabawy pisząc z nim więc daje mu małą szansę? Może kiedyś uda mi się nim wrócić gdy tylko będę na to faktycznie gotowa.

Kozioł pewnego razu wybrał się na samotną przechadzkę poza obozem. Niestety ale nie wrócił tego samego dnia do obozu.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich, że zaniedbałam sesje i treningi.
Mam nadzieje, że kiedyś znów do was wpadnę Kozłem czy kimś innym. Zobaczymy co czas pokaże ale na razie wam wszystkim życzę miłej dalszej rozgrywki i rozwijajcie się bo macie potencjał ;3

Pchla Łapa przeniesiona do GK dnia 10.05
Koźla Łapa przeniesiony do nkt dnia 10.05

_________________
Porzucenia postaci i odejścia DquBUbf
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 15 Maj 2021, 14:23
Cichy Poranek
Cichy Poranek
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Mętna Kałuża
Ojciec : Ogórkowowąsy
Mistrz : Mętna Kałuża (NPC)
Wygląd :
Cichy Poranek posiada krótkie, matowe futro, które często jest przykryte brudem i kołtunami. Większość futra kotki jest biała, za wyjątkiem: uszu, lewego oka, grzbietu i przedniej lewej łapy, które są odznaczone kremowo-niebieskimi łatami. Również jej ogon jest w większości pokryty takimi odznaczeniami, za wyjątkiem samej jego końcówki, która wróciła do bieli. Zarówno na niebieskich jak i na kremowych łatach można zauważyć pręgi rodzaju klasycznego. Oczy kotki są niebieskiego koloru.
Wojowniczka nie wyróżnia się specjalnie wielkością, jest drobnej budowy i średniego wzrostu. Na krótkim pyszczku kotki można zauważyć różowy nosek. Uszy kotki są małe i zaokrąglone. Nie posiada żadnych blizn ani innych permanentnych urazów skóry.
Multikonta : Malinowa Łapa [KG] Mała Łapa [KW]
Autor avatara : https://www.flickr.com/photos/cat_haven/
Liczba postów : 172
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t468-cichutka
Jezioro - zaginieni
Pewnego dnia Jezioro wyszedł na patrol i słuch po nim zaginął.

Przepraszam, próbowałem, ale nie umiem pisać postacią nie od początku jej życia? Nie czuje żadnego przywiązania z nim, a pisanie odpisów mi przychodzi z trudnością (co w sumie widać po długości moich postów na nim). Był zrobiony na spontanie, poniosła mnie chwila. Przepraszam raz jeszcze. Zająłem miejsce w zapisach komuś, kto pewnie miał lepszy pomysł na postać.

po rozmowie na discordzie postać przeniesiona do nkt od razu

_________________
Porzucenia postaci i odejścia Dbfgoev-60eb5579-060f-4aa9-903a-c09baef7b3e8.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzY1MmI3Nzc0LTI1ZWYtNGRiMS1iMTIxLTM5MGIzMTI3NTQzNVwvZGJmZ29ldi02MGViNTU3OS0wNjBmLTRhYTktOTAzYS1jMDliYWVmN2IzZTgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my  heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part
I won't explain or say I'm sorry
I'm unashamed, I'm gonna show my scars
Give a cheer for all the broken
Listen here, because it's who we are


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 27 Maj 2021, 00:36
Rozgrzana Łapa
Rozgrzana Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 10
Matka : Poranna Zorza /przybrana/ Jemioła [*]
Ojciec : Random
Mistrz : Mknący nurt
Partner : --
Wygląd : Rzeczniaczka nabrała masy w ciałku, mimo wszystko zostając drobną i wysoką kocicą. Jest czekoladowym pręgowanym klasycznie pointem o niebieskich oczach. Przy innym przeciętnym kocie jej uszy wystają trochę ponad łebek drugiego.
Multikonta : Złocista Łapa, Okoń
Autor avatara : Pliszka
Liczba postów : 101
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t558-kocanka
Wydra - Zaginęła na jednej z swoich długich wypraw

Nie wczułam sie w postać odpowiednio, więc najlepiej jakby od razu została przeniesiona do nkt. Nie umiem chyba pisać tak starą postacią nie od początku??? Nie wyszlo tho-

po rozmowie na discordzie postać przeniesiona do nkt od razu
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 01 Cze 2021, 19:08
Koperkowa Łapa
Koperkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [IX]
Matka : Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Wygląd : Duży puszysty, długowłosy, bury czarno cętkowany kocur, o masywnych łapach i delikatnie opadającym grzbiecie. Ma zielone oczy, oraz rudobrązowy nos otoczony jaśniejszą sierścią.
Multikonta : Brzoza [KG]
Autor avatara : https://www.instagram.com/cooper_and_jasmin/
Liczba postów : 43
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t564-koperkowa-lapa#4187
Koperkowa Łapa -> zaginieni

ez

przeniesiony do nieaktywnych dnia 10.06

_________________

w garnku trzeba dobrze zamieszac,
tak jak w zyciu

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 02 Cze 2021, 17:06
Żucza Łapa
Żucza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 5 [IV]
Matka : Żmijowy Syk
Ojciec : Falująca Trawa
Wygląd : Narodził się gdzieś tam z tyłu, jako jeden z ostatnich klusek Żmii, przez to ta już podejrzewała, że nie wyrośnie na wielkiego, umięśnionego kocura, który będzie dumnym wojownikiem klanu. Po części miała rację, bo Żuczek to nieduży kot, choć nie należy też do tych najmniejszych kruszynek, które można całkiem przypadkowo rozdeptać. Mięśnie nie rysują mu się na ciele, ale co się dziwić, jest kocięciem z zerową sprawnością fizyczną, zapewne nabierze trochę siły w momencie, gdy zacznie się aktywnie ruszać. Ma krótkie, szorstkie futro, które nie jest przyjemne w dotyku i raczej nikt nie będzie chętny, by przytulać go jak pluszowego misia. Jeśli chodzi o kolorystykę, prezentuje się w niebieskich barwach, przynajmniej na grzebiecie i bokach, a także tylnych łapach czy ogonie. Pojawiają się też szarawe plamki na przednich łapach. Przebiło się jednak sporo bieli, które pokrywają jego pierś, brzuch, przednie łapy i niedużą część pyska. Na szarych elementach można dostrzec wyraźne tygrysie pręgi, które towarzyszą mu już od małego. Jego pysk jest drobny, o łagodnym wyrazie, przyozdabiają go też jasnoniebieskie oczy, które w przyszłości zmienią swoją barwę na żółte.
Multikonta : chabrowy gaj [GK]
Liczba postów : 23
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t573-zuk#4318
żucza łapa - zaginieni.

nie potrafię wczuć się w to forum, jak bardzo bym chciała. próbowałam, ale czasem nawet wejście na stronę było dla mnie ciężkie, a co dopiero napisać posta:( żuczek leci do zaginionych, bo ogromnie go kocham i w razie czego zawsze będzie mógł wrócić. ale nie będzie to wcześniej niż pół roku, przepraszam. miłej gry kochani!

przeniesiony do nieaktywnych dnia 07.02
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 03 Cze 2021, 23:20
Dynia
Dynia
Pełne imię : Dynia
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 1 księżyc
Matka : Nakrapiany Nos
Ojciec : Zwinięty Płatek
Wygląd : Z budowy nie bedzie wygladac najgorzej gdy dorośnie, obecnie jest małą kulką puchu co ciągle będzie zmieniać sylwetkę z kolejnymi księżycami, jednakże już przy dorosłości będzie dośc dobrze zbudowaną kotką. Mimo swoich krótkich łap, są one silne, nie będzie biegać tak szybko jak inni ale zadanie mocniejszego ciosu nie sprawi jej najmniejszego problemu. Ciało nie jest ani szczupłe, ani większych rozmiarów, jest czymś pomiędzy. Jej ogon jest troche długawy, jednakże trudno nazwać to długim, przeważnie w połowie jest śmiesznie zgięty jak u wiewiórki. Na grubej i silnej szyi ma główkę w kształcie trójkątu. Na samym czubku osadzone są zakręcone do tyłu malutkie uszka, które odziedziczyła od ojca jak i częśc z jej rodzeństwa. Pysk nie jest szczuply, jest dość masywny jak na kotkę, jednakże nie można powiedzieć że budzi w innych grozę, może sprawia takie wrażenie od troche większego "garba" na jej nosku? Jej futro jest długie i nie ma go na sobie tak mało, długo jej zajmuje higiena by mieć cudnie ułożone i gładkie futro, dlatego często sie jej zdarza zaniedbywac higiene z lenistwa, jednakże od słońca jest bezpieczna przez swe jasne odcienie! Niebieski szylkret z kompletnym klasycznym pręgowaniem, który jest pokryty ponad połową bieli. Solidne plamy, które nie zmywają się ze sobą prezentują się pięknie na mlecznym pokryciu. Przez wygląd wygląda bardzo nie pozornie, ale kto wie? Dzieki jej budowie może da kiedyś komuś porządnie w pyszczek?
Autor avatara : •Dasia•#6817
Liczba postów : 8
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t803-dynia
Dynia - wolalabym jako nowy slot adopcyjny

Nie wczulam się w rp i nie czuje się na siłach pisać tu. Jednak naprawdę fajnie było popisac z niektórymi z was chociaż chwile :3

slot trafił do adopcji

_________________
Porzucenia postaci i odejścia Dynia_10
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 04 Cze 2021, 19:03
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
Focza Łapa - GK, jeśli nie to do Adopcji.


Nie umiem się wczuć w Foćkę, no sorki.  Porzucenia postaci i odejścia 816302755

przeniesiona do GK dnia 13.06

_________________
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 06 Cze 2021, 12:24
Rzepakowa Łapa
Rzepakowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 10 [lipiec]
Matka : Łasica [Zamglony Brzeg, Nakrapiany Nos]
Ojciec : Argos [Pochmurny Świt]
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : Oczywiście, że wszyscy!
Wygląd : Niezbyt wysoka koteczka o długim, burym futerku. Posiada również pręgi, które układają się tygrysio. Jest dosyć otyła, w porównaniu do reszty wichrzaków, którzy raczej są smuklejsi. W przyszłości patrzeć na ciebie będzie spod dużych, żółtych oczu.
Multikonta : Pokrzywowa Łapa [nkt], Huk [KW]
Liczba postów : 31
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t607-rzepak
Pokrzywowa Łapa - nieaktywni.

Można uznać, że przytłoczyło go życie w Klanie, dlatego uciekł do dwunogów, cokolwiek.

Ostatnimi czasy nie umiem w ogóle się w niego wczuć, na dodatek w niektórych przypadkach musiałam się do pisania nim po prostu zmuszać. Na dodatek, Pokrzyw jest postacią pesymistyczną, widzącą świat w szarych barwach, a ja potrzebuje pisania osobowością energiczną.

przeniesiony do nkt dnia 14.06
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 18 Cze 2021, 09:34
Rozświetlona Łapa
Rozświetlona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 13 [06'21]
Matka : Mętna Kałuża
Ojciec : Ogórkowąsy
Wygląd : Jest po prostu biały. Nie można jednak zostawić takiego opisu, więc lepiej zrobić to bardziej szczegółowo.
Na uszach kocura widnieją malutkie, śnieżnobiałe pędzelki. Jego uszy natomiast znajdują się na puszystej, kociakowej mordeczce. Jest ona póki co pulchniutka, jak na kociaka przystało. Dodatkowo na świat spogląda para ładnych, jaskrawoszarych oczek, które z biegiem czasu przyjmą inną barwę. Szyja kociaka jest niemalże niezauważalna! Nie dość, że zapadła się pod białym futerkiem to sam kocięcy tłuszczyk również robi swoje.
Tułów syna Ogórkowąsego jest tłuściutki i okrągły. Dopiero z biegiem czasu pojawią się tam mięśnie. Na razie jednak okrągłe kształty przykrywa puszyste, długie, białe futerko.
Łapki Światełka na razie nie są proporcjonalne. Widać, że będzie dosyć wysoki, jednakże na razie wygląda to dosyć śmiesznie. Mała, tłusta kulka z długimi, równie tłustymi łapkami. Stópki kocurka są dosyć puszyste. Wyglądają, jak małe chmurki na ziemi.
I na końcu ogon. Długi, również na razie niezbyt proporcjonalny, zdobiony przez długą, białą sierść.
Multikonta : Fiołkowa Łapa
Liczba postów : 13
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t477-swiatelko
Rozświetlona Łapa - zaginieni

totalnie nie potrafię wczuć się w tą postać jak i chyba widać, że dwie postaci na forum to dla mniej jednak... trochę za dużo póki co. prawdopodobnie kiedy poczuje się gotowa to nim wrócę i zacznę grać tak, jak chciałam od początku.

Światełko wyszedł z obozu i po prostu do niego nie wrócił. Nie wiadomo co dokładnie się z nim stało ale w pobliżu czuć zapach dwunożnych i psów

przeniesiony do nkt dnia 26.06
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pon 21 Cze 2021, 13:36
Jaskier
Jaskier
Pełne imię : Jaskier
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 4 [V]
Matka : Burzowa Łapa
Ojciec : Mroźny Poranek
Wygląd : Jak na ten moment niespecjalny. Nieduży, bury z białymi znaczeniami na pysku, kołnierzu i łapach, klasycznie pręgowany, chudy - chociaż akurat tę chudość kryje warstwa długiego, gęstego futra. Swoje nadal szaro-niebieskie oczyska ma wyjątkowo wesołe, niemniej to zdaje się być normalne dla wszystkich kociaków. Charakterystycznym dla niego jest plamka nad nosem. Na ten moment kocur porusza się wyjątkowo niedbale, ale jak będzie się przykładał i ćwiczył, na pewno jego chód nabierze w przyszłości o wiele więcej gracji. Nie zapowiada się, by w przyszłości był wyjątkowo duży, jedynie co może wyrośnie na ociupnię wyższego niż jak jest teraz.
Multikonta : Wilk (PNK)
Liczba postów : 27
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t746-kamien#5816
Jaskier - zaginiony
Wilk - zaginiony

Nie potrafię wczuć się w postaci. Wchodzę tu, widzę że są odpisy, mam zamiar się za nie zabrać i... na tym się to kończy. Mam zamiar wrócić w połowie lipca chociaż jedną postacią (o ile będę miał więcej pomysłów na prowadzenie kogokolwiek). Na ten moment się żegnam i liczę na to, że do zobaczenia niedługo Porzucenia postaci i odejścia 2868519867

Jaskier chciał się stać wielkim mówcą od zawsze. Wraz z wiekiem wyrósł z zainteresowania walką, skupiając się na tym, że woli dużo bardziej mówić i być słuchanym, niż lać pyski innych. Pewnego dnia, wierząc że poza obozem znajdzie więcej tematów do tworzenia swoich hisotrii, wyszedł i zaginął bez śladu.

Wilk był ciekawy co może czekać na niego poza bezpiecznymi "murami" obozu. Wiedział, że każde zagrożenie jakie tam czycha może go zabić, ale ciakwość wygrała nad zdrowym rozsądkiem. Jednego dnia nagle zniknął, nikt nie wiedział jak do tego doszło. Wilk po prostu przepadł.


postaci przeniesione do nkt dnia 01.07
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sponsored content

Skocz do: