IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Wprowadzenie
 :: Karty Postaci
Formularz Karty Postaci
Pon Lis 09, 2020 1:38 am
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1280
Administracja
https://starlight.forumpolish.com

Formularz Karty Postaci


Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Płeć:[/b]
[b]Wiek:[/b]

[b]Grupa:[/b]
[b]Ranga:[/b]

[b]Wygląd:[/b]
[b]Galeria:[/b]

[b]Charakter:[/b]

[b]Historia:[/b]

[b]Statystyki:[/b]
S: xx | Z: xx | Sz: xx | O: xx
HP: xx | W: xx
P: 1 | PD: 0/50

[b]Cechy:[/b]
[b]Umiejętności:[/b]


Imię: podaj imię swojej postaci w pełnej formie. Po wyjaśnienia odnośnia imion w uniwersum Wojowników, wskazówki i propozycje członów zajrzyj tu: IMIONA POSTACI.
Płeć: wpisz płeć swojej postaci zgodnie z polem profilu „płeć”. Jeżeli wybrał_ś opcję „inna”, możesz tu rozwinąć, co masz na myśli.
Wiek: podaj wiek swojej postaci w księżycach – najczęściej zgodnie z tematem miotu, który wybrałeś.

Grupa: podaj grupę, do której ma należeć Twoja postać.
Ranga: wpisz rangę swojej postaci; najczęściej będzie to kociak.

Wygląd: opisz wygląd swojej postaci tak dokładnie, jak to możliwe. Koniecznie należy zawrzeć opis budowy postaci, długość futra, umaszczenie (kolor, ew. rodzaj pręgowania, ew. rozkład białych znaczeń), kolor oczu, ewentualne blizny i cechy szczególne. Jeżeli masz problemy z opisaniem wyglądu swojej postaci, zgłoś się do administracji lub moderacji, ewentualnie daj o tym znać w samej Karcie Postaci.
Galeria: wrzuć link/i do wybranych przez siebie galerii kotów, jeżeli życzysz sobie zarezerwować ich wizerunki. Zajęte galerie znajdziesz w temacie ZAREZERWOWANE GALERIE KOTÓW. Można sobie zarezerwować max. 2 galerie (wizerunki max. dwóch kotów), pod warunkiem, że koty w nich zawarte są maksymalnie zbliżone do siebie, a także do opisu wyglądu postaci. Jeżeli jedna z galerii ma mniej niż 10 zdjęć, dopuszczalne jest dodanie trzeciej.

Charakter: opisz charakter swojej postaci tak dokładnie, jak to możliwe. Każda postać ma wady i zalety, zawrzyj więc to i to.

Historia: opisz początki życia swojej postaci – imiona rodziców, rodzeństwa, ewentualnego przyrodniego rodzeństwa, grupę, w której się urodziła, okoliczności, i tak dalej. W przypadku starszych postaci należy również opisać dalszą historię, włącznie z tym, w jaki sposób trafiły one na te ziemie.

Statystyki: rozdziel statystyki zgodnie z TYM postem. Pomiędzy statystyki podstawowe (S, Z, Sz, O) na 1 poziomie do rozdziału jest 40 punktów. Pomiędzy HP i W na 1 poziomie do rozdziału jest 200 punktów. Pomoże Ci w tym KALKULATOR STATYSTYK.
Cechy: przydziel swojej postaci cechy zgodnie z TYM postem. Każdej postaci można przydzielić pomiędzy 0 a 2 (włącznie) cechy pozytywne, a także dowolną liczbę cech negatywnych (niektóre z nich pozwalają na przyznanie dodatkowej cechy pozytywnej).
Umiejętności: umiejętności należy nabyć fabularnie, więc kocię ich jeszcze nie posiada.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, przeczytaj PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH oraz PORADNIK TWORZENIA POSTACI.

Temat z Kartą Postacią powinien być nazwany tylko i wyłącznie imieniem postaci. Zakładamy go w dziale Karty Postaci (tym samym, w którym jest ten temat).

Pamiętaj o umieszczeniu linku do Karty Postaci w profilu i uzupełnieniu wszystkich pół profilu.

Wygląd formularza i kolejność pól można zmieniać, aczkolwiek:
a) wypełnienie wszystkich pół formularza Karty Postaci jest konieczne zarówno przed, jak i po uzyskaniu akceptacji (koloru grupy),
b) formularz musi pozostać łatwy do odczytania, tj. kolor tekstu nie może zlewać się z tłem, czcionka musi mieć rozmiar co najmniej 10, treść nie może być zapisana w całości wielkimi literami, kod Karty Postaci nie może naruszać kodu forum.

Halloween

Skocz do: