IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Administracja
 :: Organizacja :: Strefa Gracza
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 12 Lut 2023, 17:32
Malinowa Mordka
Malinowa Mordka
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 36 [II]
Matka : Miodowy Nos
Ojciec : Mniszkowy Płatek
Mistrz : Mewi Krzyk
Partner : Rosną na nim śliwki
Wygląd : W większości kremowa kotka z ciemniejszym nalotem na grzbiecie. Posiada w większości czarne łapy, ogon, pyszczek i uszy z drobnymi nalotami rudego. Nad lewym okiem widnieje widoczniejsza plamka rudego. Posiada długie gęste futro. Oczy ma niebieskie. Drobna w budowie i średniego wzrostu.
Multikonta : Mały Płomień [KW] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : bramble.the.cat
Liczba postów : 145
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1163-malina
Malinowa Mordka, Muszelkowa Łapa, Mały Płomień > nkt
Najprawdopodobniej się rozmyśle do końca tygodnia, ale sama idea forum mnie męczy. Odpisy to dla mnie teraz przykry obowiązek, którego nie wypełniam, ciągle jestem na nb etc. Jeszcze nad tym się zastanowię, ale jestem wykończona starlight.


Mental breakdown, przepraszam.

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 Lw6tbo10
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 15 Lut 2023, 17:17
Puszczykowa Łapa
Puszczykowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 11 [grudzień]
Matka : Sarni Przesmyk [NPC]
Ojciec : Wschodzący Księżyc [NPC]
Mistrz : Skowronkowy Trel
Wygląd : Wysoka, smukła kocica. Bury point z niewielką ilością bieli - biel na przednich łapach (skarpetki pokrywające palce); biel na pyszczku; biel na tylnych łapach do "łokci". Blade, jasne, niebieskie oczy. Czerwony nosek.
Multikonta : Okopcona Łapa [Nkt/KG], Grom [NPC/PNK]]
Liczba postów : 18
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1687-puszczyk#39997
Puszczykowa Łapa - konto do adopcji, a jeśli to nie możliwe to nkt

Chciałam wrócić na to forum z grą bo bardzo przyjemnie mi się tu grało, ale prywatne sprawy za bardzo mnie dojechały i nie jestem w stanie wskrzesić się z grą. Głupio mi, że tak to wychodzi, ale nie chce z kolei czekać aż Puszczyk sama wpadnie do nieaktywnych, a może dostanie szansę gry u kogoś innego

Trzymajcie się Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 2483500703
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 16 Lut 2023, 11:45
Piórko
Piórko
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 36 księżycy [I]
Matka : Rudzik [NPC]
Ojciec : Żyto
Wygląd : drobny, krótkowłosy, czarny z białymi znaczeniami (cienki pasek łączący przednie łapy na klatce piersiowej; kroplowata plama przy lewej tylnej łapie na podbrzuszu), żółto-zielone oczy
Multikonta : Liść
Autor avatara : https://www.instagram.com/blackcattrails/ (modyfikowane)
Liczba postów : 98
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1588-piorko#34884
Postacie: Piórko, Świetlik
Epilog: Odeszli razem poza mapę, po drodze znajdując sposób na pozbycie się dolegliwości Piórka, gdzieś tam sobie żyją.

Postacie: Spadająca Łapa, Ptasia Łapa
Epilog: Po obwieszczeniu przez Krzywą Gwiazdę wygnania jego siostry, Liść udał się na "polowanie", by poszukać jej śladów. Znalazł Ptaka na granicy Klanu Rzeki, a po krótkiej rozmowie zdecydował się jej nie zostawiać i razem opuścili okolicę, a potem mapę gry, po drodze znajdując sposób na zaleczenie siniaków Ptaka. Gdzieś tam sobie żyją.

Decyzja i historie zatwierdzone przez właścicielkę Świetlika i Ptasiej Łapy.

_________________
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 17 Lut 2023, 08:58
Cień
Cień
Pełne imię : Cień Padający na Potok
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Znak Przodków : Lis
Matka : Orzeł Szybujący wśród Górskich Szczytów
Ojciec : Żaba Skacząca przez Kamyk
Mistrz : Robak :(
Partner : n
Wygląd : Długonogi kocur, o atletycznej budowie ciała i wiecznie poczochranym, krótkim futrze. Jest czekoladowym colorpointem (jego futro jest niemal w zupełności kremowe, jedynie łapy, ogon, pyszczek i uszy są brązowe), ma duże błękitne oczy i niemal zawsze poplątane wąsy. Palce jego łapek są białe.
Multikonta : Wronia Łapa (KG)
Liczba postów : 260
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1245-cien-padajacy-na-potok#20527
Cień -> zaginieni

Może się rozmyślę, może nie. O porzuceniu cienia myślałem jeszcze przed ukończeniem jego treningu. Mimo że go lubię, wolę go porzucić, niż trzymać go "bo tak".

Fabularnie, Cień po prostu wyszedł na polowanie i tyle z niego było.

_________________


Going through a thang but I gotta snapback
Give it all to God, it's the pistol, put the crack back
Stayin' on my job dealin' with haters with a jab step
Dealin' with this mob, police watchin', studio phone tapped
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 19 Lut 2023, 17:45
Trzask
Trzask
Grupa : Samotnicy
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 72 księżyce / koniec grudnia
Matka : słodki nektar / npc [*]
Ojciec : szpakowy krzak / npc [?]
Mistrz : biedronkowy nos / npc [?]
Wygląd : olbrzymi, atletycznie zbudowany choć z lekka wynędzniały; budowa bliska kotu orientalnemu / długowłosy czarny sepia z białymi znaczeniami i żółtych oczach / blizna na pysku, prawym barku, pod łokciem i przedramieniu lewej łapy / bogata mimika
Multikonta : Przypływ / Batalionowa Łapa, Gęsia Lotka, Wawrzyn
Autor avatara : ilsignordaron (modyfikowane)
Liczba postów : 144
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t917-trzask
wiem, że po wylosowaniu choroby i odbycia ważnej sesji fabularnej dla postaci, porzucenie Trzask wychodzi strasznie niezręcznie, ale czujemy, że musimy to zrobić teraz. powrót nim po naszym niespodziewanym odejściu był błędem, a egzekucja jego konceptu została przeze nas zepsuta niemal całkowicie. mam do niego sentyment, w końcu to postać, którą dołączyłem na Starlight, i która pomogła nam rozwinąć się pisarsko, ale po prostu nie jest odpowiednia na naszą obecną sytuację życiową i ciągłe nieobecności. myślę, że to wpłynie pozytywnie na naszą ogólną aktywność.

Trzask → nieaktywni; proszę o przeniesienie od razu.

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 UDWhyXb
i was a slowly closing door
i was an instrument of vengeance
a  fang  in  the  mouth;

i had no name.

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 03 Mar 2023, 21:00
Przebiśniegowa Łapa
Przebiśniegowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 11 [VI]
Matka : Żółwia Skorupa [NPC]
Ojciec : Oszroniony Kolec [NPC]
Mistrz : Koźlorogi
Partner : dajcie znać jak się odezwie
Wygląd : Błękitnooka, długołapa i pulchna niebieska pointka, o gęstym, długim futrze. Biel występuje na na całych łapach, brzuchu, szyi oraz asymetrycznie na głowie w formie trójkątnej plamy.
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 26
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1741-przebisnieg
Aroniowa Łapa -> do adopcji/gk | Jeśli jest to możliwe to można przenieść postać od razu

Aronia jest chyba jedną z najgorszych postaci które prowadziłam, choć to co robiłam z nim przez ostatnie parę miesięcy nie da się nazwać nawet czymś podobnym do prowadzenia. W końcu głownie leżał jako postać na nb. No ale cóż, najwyraźniej się zdarza, że tak powiem.

Jednak gdyby wyszło że adopcja nie jest możliwa to proszę o uznanie, że Aronia postanowił zawalczyć z jakimś drapieżnym ptakiem (powiedzmy z sową) lecz przecenił swoje możliwości i umarł gdzieś na terenach klanu.

_________________
it was a bad idea
to bring you back home
was such a bad idea 彡
i need to be alone
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 07 Mar 2023, 01:25
Migocząca Iskra
Migocząca Iskra
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 77 (luty '23)
Matka : Leśna Ścieżka [npc] (*)
Ojciec : Lamparcie Gardło [npc] (*)
Mistrz : Wieczorna Mgła [npc] (*)
Partner : girlbossowanie
Wygląd : długie łapy, smukłe, atletyczne ciało; głowa w kształcie trójkątnego klina, prosty nos w jednej linii z czołem, duże, szeroko rozstawione uszy; krótka sierść, w większości jasnokremowa, a łapy, pysk, uszy i ogon czekoladowe; jaśniejszy czekoladowy nalot na grzbiecie i bokach; niebieskie oczy
Multikonta : Orzechowy Cień; Wieczorna Rosa; Echo
Liczba postów : 852
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t682-iskra
Migocząca Iskra -> nieaktywni.

Napisałabym posta fabularnego, bo jest tego sporo, ale chcę to mieć za sobą, a Iskra nie odeszłaby od razu po ceremonii, więc bear with me.

Iskra zawsze miała wątpliwości, czy dobrze robi, wracając do klanu. W ostatnich księżycach wycofała się z życia klanowego, a samotne spacerki uświadomiły jej znów, że życie klanowe jednak więcej jej odbiera, niż daje – zwłaszcza życie w klanie takim, jakim stała się Rzeka. I może kiedyś Iskra spróbowałaby naprawić Klan Rzeki, jednak teraz… jest po prostu zmęczona, a klan złożony z byłych samotników, ich kociąt, przybłęd i kotów zwyczajnie słabych, uznała wreszcie za taki, którego naprawić się już nie da. Nie robi się też młodsza i nie ma ochoty na starzenie się tutaj.

Przez ten czas w klanie trzymały ją jej własne kocięta, jednak w miarę ich dorastania, nabywania wiedzy, umiejętności, a nawet imion wojowniczych, stały się osobnymi bytami. Połysk jako jej oczko w głowie, najbardziej do niej podobna; Księżyc jako wciąż pewna niewiadoma, ale zawsze wolała koty skomplikowane od tych oczywistych; Światełko – wiecznie chore niepowodzenie, o które zawsze się martwiła gdzieś z tyłu głowy; i wreszcie Brzask, którego nie potrafiła postrzegać tak samo po sytuacji w Młodniku, a który stawał się coraz jej dalszy z każdym swoim zachowaniem, gestem, czy nowym imieniem i zachowaniem na ceremonii… mimo ich wad, kocha wszystkich, ale przestali być dla niej argumentem. Nigdy nie lubiła się poświęcać dla innych. Okazało się, że nie jest już w stanie tego robić, nawet dla nich, nawet jeśli złamie tym serce i sobie, i im.

Wreszcie, odchodząc z Klanu Rzeki tym razem jako dorosła kocica, świadoma, że to droga bez odwrotu, porzuciła wspomnienia o tym, czym była Rzeka kiedyś, o ojcu, o kotach, które zmarły w pożarze… i o Łosim Ryku.

Odeszła wraz z nadejściem wiosny, pół księżyca po ceremonii, po rozmowie na ten temat z każdym ze swoich kociąt, zapewniwszy je, że je kocha i będzie tęsknić, ale nie może tak dłużej, bo dusi się w tym klanie, nie znosi tych kotów i zwyczajnie czuje, że musi odejść, bo inaczej w końcu pęknie i zrobi coś, od czego nie będzie odwrotu – bardziej niż od odejścia, które chociaż może dać jej szczęście. Wyruszyła za Przesmyk, co zaplanowała już wcześniej. Pożegnała się również z Krzywą Gwiazdą i życzyła mu powodzenia, ale nie wchodziła specjalnie w powody. Nikogo więcej nie informowała o odejściu, pozostawiła w gestii swoich dzieci, czy będą chciały o tym mówić w klanie.

Przed odejściem puściła w Rzece plotę o tym, że wojownicy Gromowi to jacyś pomyleńcy, a Konwaliowy Sen ma jakąś chorą obsesję na punkcie ich poprzedniego przywódcy, pozdro.

Jeszcze raz przepraszam osoby grające kociakami Iskry. Gdyby któreś z Was chciało, możecie uznawać, że raz na jakiś czas Iskra przerywa swoje wycieczki i zbliża się do krawędzi mapy terenów z tamtej strony, gdzie mogą ją spotkać, gdyby tylko udali się za Przesmyk. Podróżuje, poznaje nowe koty; wróciła do dawnego życia i pierwszy raz od wielu księżyców jest szczęśliwa.

_________________

you walk off wearin' your disguise
never give me something and


don't think twice

and I told you all the things I would do
but does it matter when you
chase after pleasure you can't have?

now look where you ended up at

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 07 Mar 2023, 17:59
Jerzyk
Jerzyk
Pełne imię : Niski Lot Polującego Jerzyka
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 34 [październik]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni
Mistrz : Renifer Pędzący przez Śnieżne Zaspy
Partner : cisza
Wygląd : Postawny kocur o długim futerku w liliowe, klasyczne pręgi, najciemniejsze na mordce, łapach i ogonie. Białe skarpetki, łata na szyi oraz piersi. Niebieskie oczy, uśmiechnięta mordka, długie wąsiki.
Multikonta : Srebrna Łuska
Liczba postów : 114
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t848-niski-lot-polujacego-jerzyka#8080
Srebrna Łuska → gwiezdny klan
Jerzyk → nieaktywni

myślałem, że redukcja ilości postaci pomoże, ale to nie był problem. ja już, tak po prostu, nie chcę grać. lubię moje postaci i szkoda mi tego, że tak marnuję ich potencjał, ale wolę żeby istniały sobie gdzieś tam, gdzie mogę sam tworzyć im dalszą historię, niż żeby gniły w niebycie.

Srebrna była już stara. może nie na tyle, by umierać ze starości, ale życie zdecydowanie nie było dla niej łaskawe i łagodne. pod koniec swojego życia chorowała niemalże bez przerwy, aż w końcu sama się poddała i przestała walczyć. Krzysiowi zostawiam decyzję, czy dał radę przekonać ją do tego, by umarła i została pochowana w klanie, czy też pozwolił jej umrzeć tak, jak chciała, gdzieś poza ziemiami klanu, wolna i niezależna, gdy czując nadchodzącą śmierć chciała uciec z klanu.

Jerzyk zawsze był nieuchwytny. nawet najbliżsi przywykli do tego, że był jak cień, więc gdy ktoś w końcu zorientował się, że go nie ma, trop dawno już stracił na sile. Podjął decyzję, wprowadził ją w życie i zdecydowanie nie chciał być odnaleziony.

kotki zawsze przychodzą i odchodzą. tak jak miałem przerwę od rp w 2012-2015, tak teraz też mam nadzieję, ze nie znikam na zawsze. wrócę może za miesiąc, może za dwa lata, ale kiedyś na pewno.
w międzyczasie można mnie złapać na discordzie, fb, tumblrze czy instagramie sparty :3 dzięki za grę


_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 GF7xC3Smy grandpa fought in world war II
he was such a noble dude
i can't even finish school
missed my mom, and left too soon
his dad was a fireman
who fought fires so violent
i think i bored my therapist
while playing him my violin


next to them, my shit don't feel so grand
but i can't help myself from feeling bad

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 09 Mar 2023, 13:42
Gradowy Chłód
Gradowy Chłód
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 35 [luty]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : who? (Kopcuch | npc)
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : bruh
Wygląd : długowłosy, czarny jednolity z białymi znaczeniami na pyszczku, szyi, brzuchu, przednich palcach oraz do ud tylnych łap, prawe oko niebieskie, lewe złote, dość masywny
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 379
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1055-gradzik#12923
Krwawy marzec :lipbite:
Gradowy Chłód > GK

Stracenie matki było dla niego bardzo trudne i wycieńczające psychicznie. Próbował zawsze w sobie trzymać uczucia, a w Klanie po stracie matki poczuł się osamotniony, o wiele bardziej niż zawsze.
Wyszedł na polowanie. Spotkał lisa. Zabili się nawzajem.

Przemyśle jeszcze tę decyzję, ale na Gradzie nie mam żadnych obowiązków, w przeciwieństwie do innych postaci. Zobaczymy, szczerze mówiąc, może za miesiąc porzucę resztę Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 3007600445


myślę, że zmiana konta, które jest na discordzie będzie dobrym pomysłem, aby nie potracić zmysłów. szkoda mi porzucać grada, bo go lubię, dlatego też zostawiam go.
no beta we die in mg akcja jak już Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 96886931

_________________
Weep for yourself, my man
You'll never be what is in your heart
Weep, little lion man
You're not as brave as you were at the start
 


Ostatnio zmieniony przez Gradowy Chłód dnia Nie 12 Mar 2023, 13:26, w całości zmieniany 1 raz
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sob 11 Mar 2023, 14:24
Błyszczący Żuk
Błyszczący Żuk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Orzechowy Cień!!!!
Wygląd : niebieski pręgowany point; jasnokremowe ciało; niebieskie plamy na pysku, uszach, łapach i ogonie, ciemniejsze pręgi; długowłosy; spiczaste uszy; ciemnoróżowy nos; szaro-niebieskie oczy (później jasnoniebieskie); białe futro wokół oczu; średnia wysokość
Multikonta : Chabrowy Powiew [KW]
Autor avatara : umasiberian na ig
Liczba postów : 114
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1415-zuk#27265
błyszczący żuk → npc, jeśli nie, to nkt

powstrzymuję się rn od całkowitego odejścia, więc na razie potrzymam chaber przy sobie. zobaczymy

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 Uwu10
-ˋ₊˚. wróciło lato i noce są jasne

chcę znowu spotkać cię po raz pierwszy
chodźmy nad wodę, na twoich kolanach zasnę
wymyślę więcej dobrych wierszy


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 12 Mar 2023, 01:49
Lilia;
Lilia;
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 38 (styczeń)
Matka : Marzana (*)
Ojciec : Krogulec (*)
Wygląd : Wysoka i smukła, długowłosa. Spowija ją w większości bardzo jasny kolor, niemalże biały, a na jej uszach, czole i delikatnie w okolicach nosa widać srebrzystorudą barwę, na której pojawia się delikatny zarys rudawych pręg. Rudawy kolor pojawia się też na czubku ogona. Chociaż jest colourpointem, ciężko to zauważyć, gdyż kocica ma biel na pyszczku, kryzie i łapach (skarpetki do połowy łap). Oczy niebieskie.
Multikonta : Zaćmione Słońce, Płotkowy Potok, Płomień
Autor avatara : mudmapimages
Liczba postów : 79
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1602-lilia#35773
może nie krwawy marzec, a wiosenne porządki :]

lilia → nkt

don't get me wrong; nie mam dosyć lilii. była postacią, którą mogłam sobie popisać, gdy miałam ochotę, a zostawienie jej w eterze na chwilę nie miało większych konsekwencji fabularnych dzięki, hm, samotniczej naturze. mogłabym równie dobrze napisać nią jeszcze wiele, wiele sesji… ale w tym momencie zajmuje ona tylko miejsce na liście moich kont, które mogłabym zrealizować konceptem ciekawszym i bardziej, um, przyszłościowym, jak głupio to nie brzmi w kontekście pisania fikcyjnym kotkiem.
rzadko to mówię, zazwyczaj postać porzucając definitywnie, ale może lilią wrócę. a przynajmniej widzę w przyszłości taką możliwość.

pozdro sześćset wariaci

_________________

wielka dama znów tańczy sama
gubi czerwony szal

cztery gamy dla wielkiej damy
a dalej tańczy czas

wielka dama smutkiem pijana
połyka złote łzy

wielka dama
dumna i sama
w sukni z wilgotnej mgły
Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 QNWKNgu
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Nie 12 Mar 2023, 14:33
Huragan
Huragan
Pełne imię : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 55 [grudzień]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Kropla Wody Spływająca z Sopla [NPC]
Ojciec : Pies Biegnący przez Bujną Trawę [NPC]
Mistrz : Królik
Partner : Szczyt
Wygląd : Masywna kotka o średnim wzroście i długim, szylkretowym (niebiesko-kremowy) futerku z tygrysimi pręgami. Pokrywa ją również biel sięgająca aż od czoła do brzucha i tworząca krótkie skarpetki na przednich łapach i dłuższe na tylnych. Jej oczy są w kolorze żółtym, a nos w jasnoróżowym.
Multikonta : Mewi Krzyk; Księżycowa Łapa
Liczba postów : 363
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t706-huragan-szumiacy-w-koronach-drzew
Huragan -> nkt

nie mam siły od dłuższego czasu nią pisać, myślałem że nb i wrzucenie jej w eter na chwilę pomoże, ale nie pomogło i tylko mnie to wszystko męczy. Bardzo możliwe, że nią wrócę, dlatego leci do nkt


_________________
So say, say you'll stay up too
We know we're overdue for some shut-eye, instead I
Surrender all my sleep to you

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 15 Mar 2023, 19:37
Koźlorogi
Koźlorogi
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 90 [IV]
Matka : Dębowy Liść[*]
Ojciec : Ciemna Stopa [*]
Mistrz : Rwący Strumień -> Rozżarzony Krok
Wygląd : Krótkowłosy, chudy, wysoki, silny biały kocur z uszami, pyskiem, nogami i ogonem o barwie niebieskoszarej z ciemniejszymi prążkami i niebieskimi oczyma mający białe znaczenia na ogonie i łapach
Multikonta : Skwar [KRZ] | Pchla Łapa, Wrzeszcząca Łapa [GK] Sroka [Nkt]
Autor avatara : https://www.instagram.com/charlesthesiam/
Liczba postów : 559
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t328-kozla-lapa
Wrzeszcząca Łapa – GK
Srocza Łapa - nkt

Myślałam długo. Bardzo długo i uznałam, że takie rozwiązanie będzie najlepsze.
Jak dobrze wiecie jestem w klasie maturalnej i zwyczajnie nie wyrabiam. Szczerze, to ostatnio mój odpoczynek składa się z posiłku i drobnego snu.

Popełniłam błąd robiąc tak ambitną postać jak Wrzask wiedząc, że zbliża się matura. Powiem wprost : popsułam ją. Powinna być ambitna, wszędzie się angażować i już dawno ogarnąć błędy w rodzinie. Ale przez mój brak czasu stała się obojętna na wszystko i zwyczajnie mnie to boli. Męczy mnie pisanie taką Wrzask i nawet gdybym ją dała do nkt to pewnie bym ją schowała na dno szuflady na zawsze. Zwyczajnie nie mam na nią pomysłu i siły do pisania tak ambitną postacią.

Jeżeli chodzi o Srokę to jest moja najświeższa postać i chce mu dać szanse. Nie przeżył jeszcze wiele na fabule i może jak uwolnię się od obowiązków to uda mi się go fajnie poprowadzić. Na razie dla jego dobra chce go dać do nkt.

Wrzask pewnego razu udała się na samotny patrol i nieszczęśliwie spotkała się z większym od niej lisem. Nie miała szans na ucieczkę – pozbawił ją życia a jej krwawe zwłoki zostawił na granicy z terenami niczyimi.
Natomiast Sroka pewnego razu po prostu zniknął bez śladu.

Bardzo przepraszam całą rodzinę Wrzask- zwłaszcza Ryk z którą chciałam mieć fajną siostrzaną relacje ale wszystko popsułam

Na razie zostawiam sobie tylko Kozła ale jeżeli będzie źle to i on trafi do nkt. Chce jednak spróbować czy jestem w stanie nim choć odrobinę pisać w tym trudnym dla mnie czasie.

Mam nadzieje, że zrozumiecie i jeszcze raz przepraszam.

_________________
Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 GwW6Zz1
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 16 Mar 2023, 20:03
Kalinowa Łapa
Kalinowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 17 [I]
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony Kwiat
Mistrz : Gradowy Chłód
Partner :
Wygląd : Młode kocię o krótkim, liliowym, jednolitym futerku z pojedynczymi, w sumie praktycznie niewidocznymi białymi włoskami wokół poduszki na lewej tylnej łapie. Kalina jest kotem poniżej średniej, przy tuszy, jest dość zbita. Ma duże, złote oczy, różowy nos. Kształt głowy córki Gronostajowej Mordki wpisać można w okrąg, jej gęściejsze niż indziej futro na szyi jakby samo się zaokrąglało, ogon jest podwinięty. Jej uszy są okrągłe, zakończone pojedynczą kępką futra, z równie różowymi co nos środkami. Jej poduszki łap (również dość zbitych) są w bardziej przygaszonym odcieniu co skóra w uszach i na nosie. Ma futro ułożone, mocno trzymające się tworząc jedną, zbitą strukturę.
Autor avatara : Borówa
Liczba postów : 21
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1406-kalina#26678
Od dołączenia na forum praktycznie nigdy nie udało mi się znaleźć czasu, aby na serio siąść do postaci Kaliny (którą UWIELBIAM i którą bardzo chciałem grać)... ale chyba po prostu nie jest to wykonalne przy ilości rzeczy które mam do robienia i nowych pasji/hobby/cokolwiek, które zajmują mi sporo czasu, którego zbytnio nie mam.

Kalinowa Łapa -> nkt; gdzieś zniknęła. Może kiedyś znajdę czas na powrót <3 Chyba nie powinno się to aż tak odbić na klanie, nigdy nie była zbyt aktywna i przyjacielska, so. Do zobaczenia gdzieś indziej w internetach pysie :]

> A, i można od razu ją przerzucić do nowej grupy, nie wydaje mi się że zmienię zdanie.
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Pią 17 Mar 2023, 18:59
Chabrowy Powiew
Chabrowy Powiew
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 32 [II]
Matka : Łania Skórka [NPC]
Ojciec : Puszysta Chmura [NPC]
Mistrz : Zawilcowa Łąka, Motyli Blask
Wygląd : szczupła; wysoka; długie, czarne futro; białe znaczenia na brzuchu, piersi, pyszczku i łapach. oczy bladozielone
Multikonta : Żucza Łapa [KW]
Liczba postów : 367
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1160-chaber
Błyszczący Żuk napisał:
błyszczący żuk → npc, jeśli nie, to nkt

powstrzymuję się rn od całkowitego odejścia, więc na razie potrzymam chaber przy sobie. zobaczymy

jednak odejście Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 3007600445 do tego:

chabrowy powiew → gk, zmarła przez walkę z drapieżnikiem (lisem, i guess?), który zaatakował ją, gdy ta szukała ziół

zastanawiałam się nad tym dość długo i stwierdziłam, że lepiej, jak na jakiś czas sobie odpuszczę. nie potrafiłam się zabrać za jakiekolwiek odpisywanie, a gdy już to robiłam - okropnie mnie to męczyło. więc, cóż, dzięki kotki za grę, nie wiem, kiedy wrócę, but it was nice. przepraszam karo i rzo, szkoda mi okropnie relacji z motylem i roską, ale chyba nie ma sensu trzymać postaci przy sobie tylko dlatego:(
do zobaczenia chłopaki

_________________

los nas stworzył 彡     
   ✧˚ · . z nici gwiazd

atomowe puzzle drżą
rozsypując się jak sól
to tu, to tu



Re: Porzucenia postaci i odejścia
Wto 21 Mar 2023, 21:14
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
Złoty Okoń -> Gk, umarł podczas patrolu przy granicy wraz z jakimiś śmiesznymi npctami. Umarł godnie licząc ze spotka się po śmierci z swoją piękna kobieta !!

Straszka -> Gk, poślizgnęła się na mokrym terenie po jakims deszczu i złamała sobie kark <3
Alba -> Gk, tez zdechła jakos ez

Naprawdę mi złe i nie jestem ws tanie jeszcze pociągnąć kotków, bardzo was kocham i w ogóle ale meczy mnie to super i na przemyślenie tego prosiłabym dac mi 7 dni żebym może nwm zmieniła decyzje w co watpie <333 kocham was wszystkich misiaczki

dobra może trochę mental breakdance mi wszedł, okonia i albę zostawię ale straszka może przejść do gk już teraz !! dzk całemu miotowi za grę i w ofole kc

_________________



Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do






Ostatnio zmieniony przez Złoty Okoń dnia Pią 24 Mar 2023, 07:17, w całości zmieniany 2 razy
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 22 Mar 2023, 01:26
Cień
Cień
Pełne imię : Cień Padający na Potok
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Znak Przodków : Lis
Matka : Orzeł Szybujący wśród Górskich Szczytów
Ojciec : Żaba Skacząca przez Kamyk
Mistrz : Robak :(
Partner : n
Wygląd : Długonogi kocur, o atletycznej budowie ciała i wiecznie poczochranym, krótkim futrze. Jest czekoladowym colorpointem (jego futro jest niemal w zupełności kremowe, jedynie łapy, ogon, pyszczek i uszy są brązowe), ma duże błękitne oczy i niemal zawsze poplątane wąsy. Palce jego łapek są białe.
Multikonta : Wronia Łapa (KG)
Liczba postów : 260
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1245-cien-padajacy-na-potok#20527
Wroni cień -> zaginieni
Wilcza łapa -> zaginieni
Blady duch -> zaginieni

Nie wiem czy to definitywna decyzja, może się rozmyślę, ale póki co, chyba nie mam sił i ochoty grać. Nie umiem się wczuć w fabułę, nie mam pojęcia co się dzieje od listopada w Gromie, na duchu jedynie trzyma mnie to że go lubię, ale fabularnie? Nie wiem co się dzieje i nie wiem co robić. Krótka przerwa jest jedyną opcją, bo potem wrócę może na ciut dłużej, z ciut większą ilością pomysłów.

Miłej gry i adios Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 2661377464

Edit: a może jednak zobaczę :") porzucam wilka, dwóch będę męczyć chociaż trochę dłużej

_________________


Going through a thang but I gotta snapback
Give it all to God, it's the pistol, put the crack back
Stayin' on my job dealin' with haters with a jab step
Dealin' with this mob, police watchin', studio phone tapped


Ostatnio zmieniony przez Cień dnia Wto 28 Mar 2023, 11:22, w całości zmieniany 2 razy
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 22 Mar 2023, 09:53
Blask
Blask
Pełne imię : Złoty Blask Wschodzącego Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 8 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [NPC]
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Wygląd : Blask już teraz zdaje się wysoka i okazała w mięśniach. Mimo tego jest kotką smukłą. Jej ciało pokrywa długa, gęsta i zadbana sierść koloru jasnobursztynowego, prawie kremowego. Można na nim zauważyć zarys klasycznych pręg, które nie są o wiele ciemniejsze od futra. W słońcu natomiast można zauważyć, jak nabierają bursztynowej barwy. Ponieważ bursztynowe futro odziedziczyła po matce, a dymne futro po ojcu, ma jaśniejszą kryzę, pysk, łapy, spodnią część ogona i nieznacznie brzuch. Ma długie uszy, a w nich jasno-kremowe futerko. Blask posiada również długie, gładkie wibrysy, które są przyczepione do pyszczka, dysponującego ciemnoniebieskim, wyglądającego na pierwszy rzut oka czarnym, nosem. Jej oczy duże i w kształcie migdałów na razie są w kolorze szaroniebieskim.
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda, Gradowy Chłód [KW], Szczyt [PNK] | Lodowy Potok [GK], Rdza [P]
Autor avatara : beevilove
Liczba postów : 106
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1642-zloty-blask-wschodzacego-slonca-blask#37002
Szałwiowa Gwiazda > GK
Choroba odebrała jej życia.

Blask > Plemię Wiecznych Łowców
Zagubiła się na terenach, poszła poza granice i tam ją coś zabiło. Jeśli chcecie; możecie ją znaleźć poza granicami, jeśli nie to nie.

Gradowy Chłód > GK
Walczył z samotnikiem na granicy. Zabił go, on zabił Grada.

nie mam siły ani ochoty grać, czuję się źle na forum. Zostawiam sobie tylko Szczyta po to, aby wytrenować i dokończyć trening Ważki. Przepraszam najbardziej Wicher i marę z Łasicą, bo nie zasługujecie znowu na zmianę przywódcy.

_________________
Pop culture was in art, now art's in pop culture, in me
I live for the applause, applause, applause
I live for the applause-plause,
live for the applause-plause, live for the-
Way that you cheer and scream for me
The applause, applause, applause


Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sro 22 Mar 2023, 11:24
Stokrotkowa Łąka
Stokrotkowa Łąka
Grupa : Klan Gromu
Płeć : transpłciowa kotka (zapach kocura)
Księżyce : 12 księżycy (II)
Matka : Żmijowy Syk
Ojciec : Falująca Trawa
Wygląd : Wysoka i szczupła kremowa kotka z bielą pokrywającą jej dolną część ciała w 50% razem z pyszczkiem. Ma też kremową łatę na tylnej prawej łapie. W miejscach gdzie nie ma białych znaczeń widnieją klasyczne pręgi. Nie ma oczu. Ma różowy nosek i duże uszy. Jej futro jest krótkie.
Multikonta : Róg [PNK] Ryczący Niedźwiedź, Rusałka[KRZ]
Autor avatara : galeria
Liczba postów : 94
Matka
https://starlight.forumpolish.com/t1604-stokrotka
edit

Stokrotkowa Łapa -> npc

jednak po namyśle stwierdziłam, że mogłaby pasować na npc i może wejść od razu

_________________

Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 ZWqjHfQ
doo bi doo  bi doo da da
doo bi doo bi  doo da da

sweet  little  bumblebee
more than just a fantasy

Porzucenia postaci i odejścia - Page 7 RFvzWQo


Ostatnio zmieniony przez Stokrotkowa Łapa dnia Sob 25 Mar 2023, 19:08, w całości zmieniany 2 razy
Re: Porzucenia postaci i odejścia
Czw 23 Mar 2023, 18:35
Szczyt
Szczyt
Pełne imię : Ośnieżony Szczyt Sięgający Nieba
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 47 [luty]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Tafla Zmącona przez Płatek Śniegu
Partner : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Wygląd : Smukły, średni w wysokości kocur. Krótkowłosy, srebrny z czarnym, klasycznym pręgowaniem. Białe palce u przednich łap, białe skarpetki sięgające do stawów skokowych u tylnych. Biały pyszczek i szyja. Niebieskie oczka. Płaski pyszczek.
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda, Gradowy Chłód [KW]; Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Autor avatara : michael cowan (flickr)
Liczba postów : 702
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t694-osniezony-szczyt-siegajacy-nieba#5313
Szczyt > PWŁ

po krótkiej rozmowie z hel i czy się nie obrażą jeśli szczyt jednak nie wytrenuje Ważki, zdecydowałam, że odchodzę. Wszystkie akcje MG prowadzone przeze mnie zostały też zakończone. Szczerze mówiąc, to nie powinnam wracać w grudniu, był to wielki błąd z mojej strony, chociażby patrząc na niedaleką sytuację, przez którą wicher będzie musiał przejść.

Szczyt rozmawiał z Błotko o zaginięciu Huragan. Wspierał swoje dziecko. Po krótkich przemyśleniach i rozmowie z Ważką również, przepraszając go przy tym jeśli chodzi o jego trening, zdecydował, że odejdzie z Plemienia, aby szukać swojej partnerki, o czym poinformował też oczywiście Błotko. Nigdy nie wrócił, gdyż został zaatakowany w lesie przez drapieżnika, i tego nie przeżył.
Proszę o to, aby Plemię nie znalazło ciała Szczyta.

adios, niech forum się rozwija, był to zaszczyt, będąc zaproszoną jako jedna z pierwszych, aby budować to forum :) decyzja może wejść w życie od razu, nie wracam tu.

_________________
Keep me up 'till 4AM, I'll stay up for you
Say, say I'll stay awake
And watch these restless nights turn into days

Re: Porzucenia postaci i odejścia
Sponsored content

Skocz do: