IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Brzegi
Re: Kładka
Pon 12 Wrz 2022, 20:18
Możylinkowa Łapa
Możylinkowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [I]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Mistrz : Koźlorogi
Wygląd : Przeciętnego wzrostu kocur o krótkawym acz gęstym i miękkim futrze. Smukłe ciało Możylinka pokrywa niebieska sierść o ciemniejszych, niebieskich klasycznych pręgach z bielą, rozłożonej na brzuchu, kryzie, łapkach oraz w małej ilości na pyszczku. Jego ślepia mają szaro niebieską barwę jednak powoli wybarwiają się w kierunku wyrazistego bursztynu. Łebek przyozdobiony jest charakterystyczną parą uszu do połowy wgiętych do środka.
Multikonta : Szprotka
Liczba postów : 55
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1405-mozylinek#26548
-Może i masz racje. W każdym razie mam nadzieję, że i tak się nic nie stanie. Ciężko by się było pozbierać po takim incydencie, pewnie byłoby trochę szkód co nie. - powiedział starając się w głowie jakoś sensownie zilustrować całe to wydarzenie. W jego wyobrażeniu wyglądało to jednak nader dramatycznie, Możylinek bowiem wyobraził sobie to niczym jakąś prawdziwą powódź stulecia, a nie jak zwykłe zalanie części obozu bądź terytoriów. Cóż mu się dziwić- wyobraźnia zwisłouchego była dość wybujała, a jako że powodzi nigdy na oczy nie widział interpretował to sobie na swój własny sposób.
-Ty no w sumie coś takiego byłoby super. Możemy tak zrobić, jednak najpierw może poczekajmy aż będzie trochę... cieplej. Śnieg mimo wszystko trochę przeszkadza, a przez to że topnieje jest przy okazji ślisko, sam rozumiesz. - odpowiedział poruszając wąsiskami. Propozycja Szpaka wydała mu się być na prawdę fajna więc odmowa z jego strony nie wchodziła nawet w grę.

_________________
Kładka - Page 5 BNGuXOy
Re: Kładka
Wto 13 Wrz 2022, 21:51
Szpaczy Śpiew
Szpaczy Śpiew
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 11
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Mistrz : Konwaliowy Sen
Wygląd : Kociak ma jednolite, czarne, krótkie futro na całym ciele. Nie ma żadnych białych znaczeń. Oczy ma żółte.
Przez ostatnie księżyce trochę już podrósł mimo choroby, więc nie jest już takim malutkim kociakiem. Wciąż jednak jest nieco drobniejszy oraz szczuplejszy od swojego rodzeństwa. Opóźnione rozpoczęcie szkolenia i choroba sprawiły, że jego mięśnie nie rozbudowały się tak jak powinny, wciąż jednak może to nadrobić.
Multikonta : Bursztyn, Wiewiórcza Łapa
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 84
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1547-kruk#32165
Kocur zrobił wielkie oczy i spojrzał się na brata gdy ten powiedział ostatnie słowa.
- Właśnie na takim terenie powinniśmy umieć walczyć. Jeśli ktoś chciałby nas zaatakowac, może przecież wykorzystać niesprzyjające warunki.
Powiedział spokojnie, ale zaraz otrzepał nieco swoje futro, a jego wąsy poruszyły się w rozbawieniu.
- Ale możemy poczekać jeśli tego chcesz. Do tego czasu nabiorę masy mięśniowej by powalić cię jednym pacnięciem łapy.
Zaśmiał się po czym zmienił temat.
- Powiem ci, że dalej nie rozumiem dlaczego mama tak cię nazywała. To znaczy. Imię piękne, jak każde ma swoje unikalne znaczenie, ale jak byłem mały łamałem sobie język. Mozyl..Mofyzl..
Przypomniał sobie przemiłe i radosne chwile ze żłobka. Przynajmniej zanim zachorował.

_________________
"They'll fight harder.
My warriors have only one life to lose
and they are willing to give it up for their Clanmates.
I'm no different.
My place is beside them."
- Firestar, 'The Last Hope'.
Re: Kładka
Sro 14 Wrz 2022, 23:09
Możylinkowa Łapa
Możylinkowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [I]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Mistrz : Koźlorogi
Wygląd : Przeciętnego wzrostu kocur o krótkawym acz gęstym i miękkim futrze. Smukłe ciało Możylinka pokrywa niebieska sierść o ciemniejszych, niebieskich klasycznych pręgach z bielą, rozłożonej na brzuchu, kryzie, łapkach oraz w małej ilości na pyszczku. Jego ślepia mają szaro niebieską barwę jednak powoli wybarwiają się w kierunku wyrazistego bursztynu. Łebek przyozdobiony jest charakterystyczną parą uszu do połowy wgiętych do środka.
Multikonta : Szprotka
Liczba postów : 55
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1405-mozylinek#26548
-No to może rzeczywiście poczekajmy trochę, aby szanse były w miarę wyrównane. Na ten moment jestem faktycznie trochę masywniejszy od ciebie, więc byłoby to nieco niesprawiedliwe. Jednak co do tego powalenia jednym pacnięciem to nie byłbym na twoim miejscu tego taki pewny! - powiedział szczerząc "groźnie" białe kiełki, aby następnie z powrotem szeroko się uśmiechnąć.
-Co nie! Samo w sobie imię lubię, brzmi w sumie całkiem ładnie i jakby dostojnie, jednak wyobraź sobie jedno księżycowego Możylinka próbującego jakoś się przedstawić innemu kotu. Raju, musiałem wyglądać wręcz komicznie! - zaśmiał się wspominając wcale nie tak odległe kocięce czasy. Gdyby teraz podszedł do niego ktoś taki jak młody Możylinek i seplenił przed nim nieudolnie swoje imię pewnie nie potrafiłby utrzymać powagi na dłużej niż kilka sekund i wybuchnąłby niekontrolowanym śmiechem. Z perspektywy czasu fajnie było się z tego pośmiać, jednak uwierzcie- niebieskiemu wcale nie było wtedy aż tak do śmiechu, nawet pomimo jego radosnego charakterku.
Re: Kładka
Pon 19 Wrz 2022, 09:02
Szpaczy Śpiew
Szpaczy Śpiew
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 11
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Mistrz : Konwaliowy Sen
Wygląd : Kociak ma jednolite, czarne, krótkie futro na całym ciele. Nie ma żadnych białych znaczeń. Oczy ma żółte.
Przez ostatnie księżyce trochę już podrósł mimo choroby, więc nie jest już takim malutkim kociakiem. Wciąż jednak jest nieco drobniejszy oraz szczuplejszy od swojego rodzeństwa. Opóźnione rozpoczęcie szkolenia i choroba sprawiły, że jego mięśnie nie rozbudowały się tak jak powinny, wciąż jednak może to nadrobić.
Multikonta : Bursztyn, Wiewiórcza Łapa
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 84
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1547-kruk#32165
Szpacza Łapa uśmiechnął się na samo wyobrażenie, a jego wąsy zadrżały lekko. To na prawdę musiałby być przezabawny widok. Szkoda, że był zbyt młody aby cokolwiek kojarzyć. Zaraz nieco otrzepał się by napuszyć swoje futro w ochronie przed mrozem, który wciąż atakował ich terytorium. Takie pogaduszki z bratem na pewno były bardzo przyjemne. Sprawiały, że zapominał nieco o troskach, które zaprzątały jego głowę.
- No nic..powinienem powoli wracać do pracy. Wiesz. Starsi się sami nie ogarną. Potem może nieco poćwiczę ciało.
Oczywiście jeśli starszyzna go nie zagada zupełnie prawda? Zaraz jednak dotknał nosem barku braciszka.
- Trzymaj się Możylinkowa Łapą. Niech Klan Gwiazdy cię prowadzi.
Po tych słowach, wstał i powoli się zebrał.

/zt

_________________
"They'll fight harder.
My warriors have only one life to lose
and they are willing to give it up for their Clanmates.
I'm no different.
My place is beside them."
- Firestar, 'The Last Hope'.
Re: Kładka
Pon 19 Wrz 2022, 21:03
Możylinkowa Łapa
Możylinkowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [I]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Mistrz : Koźlorogi
Wygląd : Przeciętnego wzrostu kocur o krótkawym acz gęstym i miękkim futrze. Smukłe ciało Możylinka pokrywa niebieska sierść o ciemniejszych, niebieskich klasycznych pręgach z bielą, rozłożonej na brzuchu, kryzie, łapkach oraz w małej ilości na pyszczku. Jego ślepia mają szaro niebieską barwę jednak powoli wybarwiają się w kierunku wyrazistego bursztynu. Łebek przyozdobiony jest charakterystyczną parą uszu do połowy wgiętych do środka.
Multikonta : Szprotka
Liczba postów : 55
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1405-mozylinek#26548
Niebieskawy kocurek odwrócił na moment łeb od Szpaczej Łapy, aby wlepić wzrok w przepływającą wodę, na czas pomiędzy wypowiadaniem się. Wpatrywał się tak w zmąconą przez nurt taflę do czasu, gdy czarnej maści brat nie odezwał się ponownie, jednakże już nie w celu poruszenia kolejnego tematu, a raczej zwinnym zakończeniu odbytej rozmowy. Możylinkowa Łapa spojrzał z powrotem na brata uśmiechając się ciepło, a w trakcie gdy ten jeszcze mówił kiwał ze zrozumieniem łbem.
-W porządku, leć leć! Miło było tak sobie luźniej pogawędzić, do zobaczenia! -wymruczał pod nosem, patrząc następnie na odchodzącą postać Szpaka. Możylinek jednak nim sam się zebrał z miejsca jeszcze chwilkę siedział na Kładce, wsłuchując się w błogi szum strumyka, po czym podniósł się i mozolnie powrócił do legowiska terminatorów.

[ zt ]

_________________
Kładka - Page 5 BNGuXOy
Re: Kładka
Sro 14 Gru 2022, 20:51
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
W czasie wolnym, którego o dziwo miałem wyjątkowo dużo, leniłem się i włóczyłem po obozie. Dotrzymywałem towarzystwa starszym, matkom oraz kociakom. Po polowaniach jadałem z Zaćmieniem pozwalając sobie na małe pieszczoty z ukochaną. Czasami i rozmawiałem z własną siostrą - możemy uznać to za duże osiągnięcie. Nie zapominając o mojej terminatorce! Dalej brzmiało to dla mnie absurdalnie, mam terminatora. Wow.
Niedawno odbyła się ceremonia... jakiegoś miotu. Jak się domyślałem nie jaka Jeżynkowa Łapa i jej rodzeństwo doczekało się awansu. Poruszyłem w zadowoleniu wąsami. A no i przysiadłem na kładce, przez moment blokując przejście na drugą stronę brzegu. Jak komuś zależy aby przejść, niech pomoczy sobie łapy. Pff.

[Jeżynowa Łapa]

_________________



Kładka - Page 5 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Kładka
Czw 22 Gru 2022, 17:36
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
A ja akurat nie miałam dużo wolności - jak nie trening (który i tak zajmował mi dość sporo czasu) to wymienianie mchu. Ale nie przeszkadzało mi to zanadto, wolałam chyba ten stan rzeczy niż siedzenie w kociarni. Dodatkowo pogoda jak na razie dopisywała więc nie ma szans że jakiekolwiek choróbsko mnie dopadnie i pokrzyżuje plan - idealne warunki do starania się o przyszłość Klanu Gromu!
Dzisiejszy trening skończyłam nieco wcześniej, intensywny trening walki potrafi być naprawdę wyczerpujący, ale nie planowałam odpoczywać tak po prostu w swoim legowisku - to nie w moim stylu. Postanowiłam że zagadam za kogoś tak po prostu co by się dowiedzieć co tam u niego czy coś. I mój wybór padł na wojownika z którym miałam kiedyś mini trening gdy byłam jeszcze mała. 
Podeszłam do wojownika nadeptując na jego ogon co by zorientował się że tu jestem (bo może jest przygłuchy, kto wie?) 
- E, hej? - zaczepiłam

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Kładka
Pią 23 Gru 2022, 22:16
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
Poderwałem zaraz ogon, czując nacisk cudzych łap na mojej własności. Lekko zjeżyłem futro jednak kiedy mój łeb skierował się na bok a oczy uchwyciły bure futerko rozpoznałem Jeżynkę. Zaraz się uprzejmie uśmiechnąłem na przywitanie, aby nie wyjść na jakiegoś gbura. Nie wiedziałem czy ta mnie pamięta. Liczyłem, że nie i nie będziemy musieli wracać do wspominek. Nie lubiłem przeszłości, nawet jeśli mamy wspominać głupie wygłupy z kociakiem. - Nie przeszkadzam? - Spytałem gotów zejść z kładki, może chciała tylko przejść? Albo nie wiem zająłem jej miejsce, chociaż nie wyczułem tu jej zapachu wcześniej.

_________________



Kładka - Page 5 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Kładka
Nie 25 Gru 2022, 19:55
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
- Trochę w niefortunnym miejscu siedzisz według mnie, ale poza tym to nie, tak po prostu sobie chce porozmawiać - stwierdziłam i usiadłam obok kocura. Może popytam kto został jego terminatorem jeśli nie ja (bo raczej kogoś ma, terminatorów nam chyba w klanie nie brakuje.) No i poza tym o pogodzie czy coś... normalne kocie pogawędki.

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Kładka
Pon 16 Sty 2023, 14:09
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
- O czymś konkretnym? Pogoda mogłaby być lepsza, a na polowaniu zwierzyny brakowało. - Mruknąłem z lekkim zadowoleniem w głosie, nie chciałem być cyniczny w żadnym wypadku. Zastanawiała mnie tylko chęć burej koteczki do rozmowy akurat ze mną.. Nie byłem najciekawszym kotem w klanie. Mimo to podsunąłem się i uderzyłem ogonem niedaleko siebie zachęcając aby terminatorka przysiadła się do mnie. - Możemy porozmawiać w trochę niefortunnym miejscu? To pozwól, że ja zacznę. Jak trening? - Zadałem pytanie całkiem poważnym tonem głosu udając jakiegoś nie wiadomo jakiego znawcę. Ew.

_________________



Kładka - Page 5 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Kładka
Pon 30 Sty 2023, 00:02
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
- W sumie racja. Czy gdy jest Porą Nagich Drzew to klan je jakoś mniej czy dla wszystkich starczy jedzenia? - spytałam. Pierwsze polowania jeszcze przedemną, a nie zdziwiłabym się gdyby nauka tego przypadła na tą porę. Większego pecha chyba nie można mieć. Miejmy nadzieję że Konwalia zwróci na to uwagę przy pierwszych moich próbach.
Przysiadłam się do wojownika patrząc przed siebie. - Dobrze, zaczęliśmy od walki, więc fajnie. Potem pewnie ogarniemy polowanie i potem z górki. A ty jakim byłeś terminatorem? I kto był twoim mentorem? - spytałam ciekawa histori życia Złotego Okonia. Bo kiedyś był przecież w moim wieku i ma coś ciekawego do opowiedzenia!

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Kładka
Wto 31 Sty 2023, 22:49
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
Poruszyłem wibrysami, definitywnie zimna pora nie była moją ulubioną. Jednak wygrzewanie złotego grzbietu w ciepłym słońcu tak samo nie przypadało do preferowanych przezemnie zajęć.
- No wiesz, w kodeksie mówią, że kocięta i starszyzna jedzą pierwsi. Więc no przedewszystkim pierw dbamy o nich. Nie jest to najbardziej bogata pora jeśli chodzi o jedzenie, jednak nie powinniśmy narzekać. -  Odparłem trochę zdziwiony swoim tonem, który brzmiał .. pouczająco. Co prawda Jeżyna nie była moją terminatorką, jednak przy niej nie miałem oporu aby mówić o czymkolwiek. Nie to co przy Miętowej Łapie. Podniosłem wyżej brew z zamyśleniu.- Hm, coraz częściej zaczyna się od walki. Chociaż po Konwaliowym Śnie można się tego spodziewać. Mam nadzieję, że będziesz mogła się wykazać w polowaniu podczas jakiejś bardziej przychylnej porze roku. - Uniosłem jeden kącik pyska w nieśmiałym uśmiechu do burej kotki. - Najpierw uczył mnie Błotnisty Korzeń, a potem Zaćmione Słońce. Ale kiedy to było! Mam wrażenie, że minęły całe dekady od tamtych czasów. No, byłem przyznam się.. Całkiem leniwy i wygodny. Wiesz wolałem omawiać teorię po raz ósmy, niż sprawdzić się w praktyce. Tylko nie bierz ze mnie przykładu! -

_________________



Kładka - Page 5 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Kładka
Sro 01 Lut 2023, 19:33
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
Kiwnelam głową słuchając puczenia w stylu Konwaliowego Snu. Cudownie. Jakby, rozumiem przywiązanie do kodeksu i wartości, ale nie trzeba o tym wspominać tak często. Czy tylko w mojej rodzinie są kocury które nie mentorują na każdym kroku? Jednak dobrze było słyszeć że nie powinno być tak źle jak przypuszczałam - co napawało mnie optymizmem jeśli chodzi o moją naukę polowania.
Gdy usłyszałam opowieść o leniwym terminatorze coś we mnie zawrzało. Mieć za mentorkę samą zastępczyni i żerować na klanie? I tutaj pojawia się pytanie... po czyjej stronie leżała wina? Po jednookiej która źle prowadziła trening czy po właśnie lewniwym młodziaku. A może po rodzicach którzy go tak wychowali? Lub mentorze Zaćmionego Słońca? Denerwowało mnie to! Od kiedy pamiętam wiedziałam że klan to wszystko co mam więc muszę się starać dla niego jak on dla mnie oferując mi schronienie i bezpieczeństwo... Jednak sądząc po tej historii nie wszyscy przykładają się tak jak powinni. - Nie zamierzam. - odparłam z grymasem obrzydzenia. -Ale musiałeś się zmienić żeby otrzymać swoje imię. - dodałam po dłuższej chwili.

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Kładka
Pią 03 Lut 2023, 18:09
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
- Oczywiście, że tak. Pewnego razu zgubiłem drogę do klanu i wtedy uczyła mnie pewna bezimienna kocica. Ale jak już wróciłem, to właśnie wtedy przydzielono mi Zaćmienie. No i byłem zupełnie innym kotem. - Wytłumaczyłem się prędko, widząc niezadowolenie Jeżynowej Łapy. Nie chciałem jej do siebie zrazić. Jaki ze mnie przykład wojownika? Teraz z pewnością będzie miała o mnie złe mniemanie. Niech zatem i tak będzie, " O to ten złoty okoń który się lenił za terminatora ''. Uśmiechnąłem się pod nosem. - Ale jakby Konwalia kiedyś wymagał od ciebie stawania na ogonie to daj znać, sprowadzę go na ziemie. - Mruknąłem z rozbawieniem. Konwaliowa Ścieżka i Zaćmione Słońce byli zdecydowanie kotami o przykładnej postawie. Daleko mi było do nich, jednak robiłem co w mojej mocy dla klanu. I nikt nie głoduje! Dziękować gwiezdnym.

_________________



Kładka - Page 5 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Kładka
Pon 06 Lut 2023, 23:11
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
- Czyli pierw ten Błotnisty Korzeń, potem bezimienna a na końcu zastępczyni. - nieco dziwna tą historia. W sumie nigdy nie słyszałam o Korzeniu, a skoro go z nami nie ma to znaczy że zginął lub postanowił opuścić klan. Żadnej historii o heroicznej śmierci nie słyszałam więc obstawiam to drugie... no i bezimienna? Jak można nie mieć imienia? Czy jak inne koty wołają na nią bezimienna to, to przezwisko staje się jej imieniem?
- Dlaczego by miał? - spytałam nie rozumiejąc analogii. Po co stać na ogonie? To nie jest fizycznie możliwe przecież... o co chodzi Okoniowi? Czy się w jakiś sposób nabija z metody treningu? Lub wiąże się z historią ogona Konwaliowego Snu? Nie wiem, nie rozumiem tak rzucanych zdań.

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Kładka
Czw 09 Lut 2023, 00:55
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
- Nie brzmi to jak szybka droga zostania wojownikiem, ale tak. - Mruknąłem wzdychając na myśl o .. wszystkim co mnie spotkało. Definitywnie czuje się teraz najbardziej spełniony, w klanie z pobratymcami i partnerką. Na pytanie Jeżynowej Łapy poczułem się niezręcznie. Czyżbym nie umiał rozmawiać z młodzieżą?
- Żartuje sobie, wiesz jakby wymagał od ciebie czegoś niemożliwego. Chyba za stary jestem żeby nadrobić obecne żarty młodzieży. -

_________________



Kładka - Page 5 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Kładka
Nie 19 Lut 2023, 21:02
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
Może nie najszybsza ale jednak nim został. To coś chyba znaczy... szczególnie po tym co usłyszałam wcześniej. Wydaje się że kocur przebył długa drogę i chyba się zmienił aby być pożytecznym dla klanu. A to najważniejsze w byciu wojownikiem.
-Ahm... - kiwnelam głową zamykając na chwilę pyszczek. Żarty młodzieży... nie wydaje mi się żebyśmy mieli jakieś specyficzne poczucie humoru? Poza tym... czy ja się zaliczam do młodzieży? Patrząc czasem na moje rodzeństwo czy Bociana mam wrażenie że każdy zachowuje się dziecinnie. - Nie wydaje mi się że to zrobi... nie marnował by czasu na utrudnianie nam treningu. Jest on dość... konkretny? Ta, coś w ten deseń. - stwierdziłam i porozmawiałam z starym kocurem jeszcze przez jakiś czas, po czym wrocilam do obowiązków.

/zt dziex za sesyje

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Kładka
Sro 29 Mar 2023, 16:09
Barwne Niebo
Barwne Niebo
Grupa : Klan Gromu
Płeć : transpłciowy kocur (zapach kotki)
Księżyce : 54 [XI]
Matka : Miodowy Nos
Ojciec : Mniszkowy Płatek
Mistrz : Korzenny Język, Wroni Cień
Wygląd : Średniej wielkości, obrasta go długie niebiesko-kremowe, tygrysio pręgowane futro. Sierść na brzuchu, piersi przybiera kolor biały. Ma cztery skarpetki, które na trzech jej łapach są długie i rozciągają się również na część nóg, ale na lewej przedniej łapie zakrywa jedynie palce i łapę. Ma zielone oczy i dwie blizny, urwany kawałek lewego ucha i podłużną bliznę na prawym nadgarstku.
Multikonta : Różana Łapa [KW]
Liczba postów : 182
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1096-bialorzytka
Ostatnio jego życie wirowało od treningów do kociąt (chociaż głównie tym pierwszym), więc nie miał czasu nawet znowu zaaklimatyzować się w klanie. Potrzebował chwili oddechu, a skoro dzieciaki już za niedługo zostaną terminatorami, to rychło w czas. Jeszcze tylko niecałe dwa księżyce i będzie wolny. Miodowy Nos też miała z nim takie utrapienie? Chociaż bycie rodzicem nie jest aż tak tragiczne jak się tego spodziewał. Bywało całkiem zabawnie, i był bardzo wdzięczny za pomoc klanowym matkom. Nie żeby to była ich praca czy coś. Położył się na brzegu Wzburzonej Wody i po prostu cieszył się chwilą ciszy i spokoju, dopóki Cierń lub Łapcia nie zaczną go szukać albo Płomyk nie ucieknie z Korzennej Nory.

//Pszczółka

_________________
Pidän kaksin käsin kiinni juomista niinku
Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, ei
En mieti huomista ku tartun tuopista niinku
Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, ei
Haluun olla sekasin ja vapaa huolista niinku
Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, ei
Ja jatkan kunnes en enää pysy tuolissa niinku

Re: Kładka
Pon 10 Kwi 2023, 12:13
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 514
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Z kolei Pszczoła dopiero co wróciła z polowania. Było to trochę męczące, ale opłaciło się, bo złapała tam zająca. Teraz jednak potrzebowała odpoczynku... i wody. W końcu za ten czas zdążyło jej porządnie uschnąć w gardle. Tak więc nie zwlekając, zaniosła swoją zdobycz do stosu zwierzyny i natychmiast pobiegła do brzegu Wzburzonej Wody przy kładce.
Cześć, Barwna Łapo! – przywitała się szybko, kiedy zauważyła jedną z matek, bo podobnie tak było uprzejmiej. Miała nadzieję, że nie pomyliła przy tym imienia kotki, inaczej wyszłoby trochę niezręcznie. Następnie z zadowoleniem wzięła parę łyków świeżej, orzeźwiającej wody. Ah, zaspokojenie pragnienia było tak kojącym uczuciem... – Co robisz? – spytała, gdy się napiła.

_________________
Kładka - Page 5 Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Kładka
Wto 20 Cze 2023, 13:04
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 384
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
Czy było coś lepszego, niż wygrzewanie się na słoneczku, kiedy leżysz nad Wzburzoną Wodą, skąd wieje ci wiatr, a ty akurat wracasz z polowania? Chyba nie. A przynajmniej w tej chwili uważała tak Rwący Strumień, która leżała na brzuchu na porośniętej mchem kładce ponad płynącą przez obóz rzeczką, a jedna z jej łap zwisała bezwiednie w dół, starając się złapać wodę, mimo że była odrobinkę za wysoko, by to zrobić.
Ta pora obiegu pór, gdzie było tak ciepło i duszno była jedynym chyba momentem, gdzie można było na tak długo zobaczyć kocicę w jednym miejscu, doprawdy. Mimo że pogoda zaczęła się trochę uspokajać i wiatr wiał nieco częściej, to jednak nadal było sucho i duszno, a Rwąca potrzebowała trochę więcej czasu na odpoczynek, niżeli na przykład porą nagich drzew. I tak sobie teraz korzystała, machając przednią łapką w stronę wody.

[Kozioł]

_________________
Kładka - Page 5 NFFhmpp
Re: Kładka
Sponsored content

Skocz do: