IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
 :: 
Klan Gromu
 :: Tereny Klanu Gromu
Małe Oko
Czw 12 Lis 2020, 10:59
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1909
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Niewielkie oczko wodne mieszczące się tuż pod pasmem górskim Orlich Szczytów. Małe Oko, często nazywane również gromowym Okiem Gór stanowi schronienie dla różnych gatunków żab i innych wodnych żyjątek, choć ryby niestety w nim nie występują. Małe Oko nie jest umieszczone w pełni na widoku – aby dostać się bezpośrednio do wody, należy przedostać się przez liczne trzciny i inne zarośla okalające jego brzeg niemalże ze wszystkich stron.

Rodzaje terenu: okolice rzek i jezior


Ostatnio zmieniony przez Światło Gwiazd dnia Czw 15 Lut 2024, 20:50, w całości zmieniany 4 razy

Re: Małe Oko
Sob 03 Gru 2022, 22:44
Zamglone Jezioro
Zamglone Jezioro
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 50 [II]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk
Mistrz : Zaćmione Słońce
Wygląd : Na pierwszy rzut oka można zauważyć długą, niebieską szatę kotki, bez ani grama bieli, wiecznie wypielęgnowaną, bo ta pieczołowicie o nią dba; by nie była splątana, brudna, a w świetle słonecznym - wręcz lśniła. Drugim, co rzuca się w oczy, to wysoki wzrost kotki. Ta bowiem należy do wysokich, dobrze zbudowanych kotek, co z każdym księżycem widać coraz bardziej. Na razie jej mięśnie nie są jeszcze dobrze rozbudowane, ale zdecydowanie zmieni się to jak tylko zacznie trening na poważnie. Trzecią zaś rzeczą, która od razu rzuca się w oczy są złocisto-pomarańczowe oczy. Oryginalnie są one złote, acz, w zależności od słońca, mogą przybierać nieco bardziej pomarańczowy odcień. Jezioro ma dużą głowę osadzoną na krótkiej szyi, z czarnym nosem. Pysk ma wiecznie wykrzywiony w grymas, można by rzec, aczkolwiek tak naprawdę jest to jej zwyczajowa, codzienna mina, którą przybiera, gdy po prostu się nie uśmiecha.
Multikonta : Rwący Strumień [KG], Trzcinowy Brzeg [KRz]
Liczba postów : 266
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1334-jezioro#23688
Otworzyła powoli oczy słysząc głos niedaleko, od razu rozpoznając jego właściciela, a następnie przesunęła spojrzeniem po otoczeniu, by odnaleźć gdzie konkretnie kocur się znajduje w tej całej scenerii, by odezwać się dopiero, jak jej złociste oczy odnalazły go pomiędzy liśćmi na gałęzi, dzięki ruchowi jego ogona, bo inaczej mogłoby jej to zająć trochę dłużej, nawet jeśli wzrok miała cały czas w pełni sprawny.
- Ach, zauważyłeś, że schudłam? - miauknęła żartobliwie, acz na pysku nie pokazał się nawet cień uśmiechu. Rzadko się uśmiechała, musiałoby się stać coś wyjątkowo śmiesznego, żeby przez jej lico przebiegł uśmiech, a co dopiero mówić o szczerym śmiechu. - Na razie nie czuję żadnej różnicy. Ty i Wroni Cień przynajmniej od razu dostaliście terminatorów - rzuciła. Dosłownie, oprócz nowego miana nie czuła nic nowego. No, nie musiała chodzić na trening z Zaćmionym Słońcem, no i nie biegała z "Łapą" w imieniu, ale oprócz tego? Spodziewała się większych fajerwerków. No i bolał ją brak terminatora.
Re: Małe Oko
Nie 04 Gru 2022, 01:38
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1482
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
W tej, jak i w wielu innych kwestiach byli do siebie podobni; Konwaliowy Sen śmiałby nawet stwierdzić, choć nie na głos, że z całego rodzeństwa to z Zamglonym Jeziorem posiadał najwięcej wspólnych cech i fakt, że została mianowana później tego nie zmieniał.
- Oczywiście - podobnie, jak i ona, Konwaliowy Sen stronił od wyrazu zwanego uśmiechem - drżenie kącików pyska było jedyną zbliżoną do tego wyrazu mimiką, jaką można było u niego dostrzec.
- Owszem, podejrzewam jednak, że pozostawało to kwestią niewielkiej ilości wojowników i dużej ilości kociąt oraz terminatorów, nie zaś poszczególnych cech moich czy Wrony - odpowiedział zgodnie z prawdą. - Zwłaszcza, że wuj mianował mnie długi czas po tym, jak ukończyłem trening, podobnie, jak zwlekał z mianowaniem Szpaczego Śpiewu, zupełnie, jakby brakowało mu zaufania w moje umiejętności.
Końcówka ogona kocura poruszyła się ponownie. Prawdą było, że od czasu, gdy odebrano mu możliwość udawania się na treningi, posiadał zbyt mało zajęcia i zbyt wiele możliwości myślenia nad swoją sytuacją i powodami, dla których Wietrzna Łapa nie żył. Innymi, niż, oczywiście, jego własna bezmyślność i nieposłuszeństwo.
- Sądzę, że powinnaś otrzymać pod swoją opiekę terminatora, gdy tylko odbędzie się ceremonia kociąt Żmijowego Syku. Z którą, zdaje się, wuj również zwleka... - przesunął językiem po kosmyku sierści na swojej szyi, tak, by przygładzić go do reszty kryzy. - Być może powinienem zainteresować się stanem jego zdrowia. Żywię nadzieję, że kot, którego dostaniesz pod swoją opiekę okaże się być bardziej roztropny, niż Spopielona... czy Wietrzna Łapa.

_________________
Elegant maniac.
Re: Małe Oko
Pon 05 Gru 2022, 15:30
Zamglone Jezioro
Zamglone Jezioro
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 50 [II]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk
Mistrz : Zaćmione Słońce
Wygląd : Na pierwszy rzut oka można zauważyć długą, niebieską szatę kotki, bez ani grama bieli, wiecznie wypielęgnowaną, bo ta pieczołowicie o nią dba; by nie była splątana, brudna, a w świetle słonecznym - wręcz lśniła. Drugim, co rzuca się w oczy, to wysoki wzrost kotki. Ta bowiem należy do wysokich, dobrze zbudowanych kotek, co z każdym księżycem widać coraz bardziej. Na razie jej mięśnie nie są jeszcze dobrze rozbudowane, ale zdecydowanie zmieni się to jak tylko zacznie trening na poważnie. Trzecią zaś rzeczą, która od razu rzuca się w oczy są złocisto-pomarańczowe oczy. Oryginalnie są one złote, acz, w zależności od słońca, mogą przybierać nieco bardziej pomarańczowy odcień. Jezioro ma dużą głowę osadzoną na krótkiej szyi, z czarnym nosem. Pysk ma wiecznie wykrzywiony w grymas, można by rzec, aczkolwiek tak naprawdę jest to jej zwyczajowa, codzienna mina, którą przybiera, gdy po prostu się nie uśmiecha.
Multikonta : Rwący Strumień [KG], Trzcinowy Brzeg [KRz]
Liczba postów : 266
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1334-jezioro#23688
Uniosła wyżej brwi, gdy usłyszała wyznanie kocura. Został mianowany później, niż w rzeczywistości powinien? Przecież skończył trening idealnie, by być mianowanym. Czyżby Rozżarzona Gwiazda bał się miotu Kruka? Że mógłby mu on jakoś zagrozić swoimi ambicjami i dobrymi umiejętnościami, żeby szybko skończyć trening, a potem równie szybko kogoś wytrenować? Parsknęła krótko.
- Przestarzałe myślenie o tym, że ktoś, kto nie ma jeszcze 12 księżyców nie może być dobrym wojownikiem? Czyżby nie wiedzieli, że stopowanie kogoś przed tym sprawia jedynie, że ich to zniechęca do dalszej pracy? Bo po co mają się starać i pokazywać przed klanem, skoro dostaną jedynie pogardę? - rzuciła. Ona miała zgoła inne problemy, ale zrozumiałaby, gdyby na przykład Szpaczy Śpiew zdecydowanie zniechęcił się do bycia wojownikiem, czy przestałoby mu tak zależeć na dobru klanu.
- Też mam nadzieję, że kogoś dostanę - powiedziała, kiwając głową. - Na mojej ceremonii do rozdania był tylko jeden terminator, i choć rozumiem, czemu mogłam go nie dostać, to nie sprawia to, że nie jestem zawiedziona. I również mam nadzieję, że będzie to ktoś ogarnięty, bowiem nie wyobrażam sobie żeby dostać pod swoje łapy kogoś nieodpowiedzialnego i unikającego treningu, jak pierwszy terminator Wrony - przyznała, skoro już Konwaliowy Sen wszedł na jego temat. - A co z Wietrzną Łapą? - spytała jeszcze, poruszając lekko uchem, ciekawa czym podpadł tym razem terminator drugiego jej brata.
Re: Małe Oko
Wto 03 Sty 2023, 22:46
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
Chciałem wyrwać się z obozu, trochę oderwać od ciągłego myślenia. Niby brzmi niewinnie, jednak naprawdę nie było mnie w obozie od samego ranka. A słońce właśnie zbliżało się ku zachodowi. Kończyłem tą całodniową wyprawę, chcąc złapać coś na ząb. Kierowałem się tropem pulchnej sikorki, która przed chwilą niczego nie świadoma przeleciała mi nad głową. Na moje nieszczęście nie zauważyłem durnej gałązki i ptaszynka spłoszyła się odlatując dalej niż się tego spodziewałem. Teraz jednak trwałem w pozycji łowieckiej nasłuchując jak i wypatrując ćwierkającej ptaszyny.

Koźlorogi

_________________



Małe Oko - Page 5 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Małe Oko
Czw 05 Sty 2023, 13:59
Koźlorogi
Koźlorogi
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 90 [IV]
Matka : Dębowy Liść[*]
Ojciec : Ciemna Stopa [*]
Mistrz : Rwący Strumień -> Rozżarzony Krok
Wygląd : Krótkowłosy, chudy, wysoki, silny biały kocur z uszami, pyskiem, nogami i ogonem o barwie niebieskoszarej z ciemniejszymi prążkami i niebieskimi oczyma mający białe znaczenia na ogonie i łapach
Multikonta : Skwar [KRZ] | Pchla Łapa, Wrzeszcząca Łapa [GK] Sroka [Nkt]
Autor avatara : https://www.instagram.com/charlesthesiam/
Liczba postów : 566
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t328-kozla-lapa
Ha! Kozła cały dzień mogło nie być w obozie. To znaczy, jak już przychodził to tylko by odłożyć zwierzynę lub z patrolu. Przepracowywał się bardziej gdy wyszedł z lecznicy. Chciał nadrobić stracony czas i po prostu pozbyć się negatywnych myśli. Nie były warte jego zdrowia.
Więc też teraz był na polowaniu. W sumie to kończył gdy zauważył jak słońce powoli zachodziło za horyzontem. Nie zamierzał polować do nocy. Był pracoholikiem ale nie był wariatem. Nie chciał się natchnąć na jakiegoś drapieżnika podczas polowania. Zwłaszcza, że teraz był… zmęczony. Stracił rachubę czasu. Wiedział jedynie tyle, że za długo był poza obozem i powinien wypocząć. Ale zanim to to powiedział sobie, że zapoluje ostatni raz.
Tak więc zaczął szukać nowego tropu i po dłuższych poszukiwaniach, wreszcie znalazł. Ptak. Nie duży. Może być. Zaczął iść w głąb za zapachem ptaszyny i gdy tylko ją dostrzegł, Kozioł przystąpił do pozycji łowieckiej.
Był pod wiatr i jako sprawny myśliwy, płynnie przemieszczał się wzdłuż długich zarośli. Jego precyzja do każdego szczegółu była niezłym widowiskiem. Widząc go tak skupionego a jednocześnie spokojnego. Gdy wyczuł odpowiednią chwilę, wyskoczył i rzucił się na bezbronną sikorkę. Zabił ją szybko, nie słychać było nawet jej wrzasku.
Był tak skupiony na swojej pracy, że dopiero po chwili wyczuł obecność innego kota obok. Stał nad swoim ex przyjacielem. Dzieliła ich odległość lisiego ogona od nich. Gdy ich spojrzenia się skrzyżowały, Kozioł przez chwilę stał nieco zdezorientowany. Po chwili trzepnął uchem a jego spojrzenie ściemniało. Nie chciał go tu spotkać. Nie chciał mieć z nim nic do czynienia.
– Nie wchodź mi w drogę. – mruknął jedynie po czym chwycił ptaszynę do pyska i zaczął powoli iść do obozu.
Jeżeli polowali na to samo to jego strata. Albo się jest szybszym albo przychodzi się do obozu z niczym. Takie jest prawo lasu.

/okoń rub coś bo kozioł se pójdzie xDDDDDD

_________________
Małe Oko - Page 5 GwW6Zz1
Re: Małe Oko
Sob 14 Sty 2023, 20:17
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
- Nie udaje mi się złapać ciebie w obozie, Koziołku posłuchaj mnie chwilkę. - Na początku mówię cicho, zaskoczony treścią moich słów. Sam nie jestem pewien co do gwiezdnych wyprawiam. Jednak Nie chcę stracić takiej okazji. Wojownik pokazał mi się znikąd. Najpewniej oboje polowaliśmy na to samo, to nie był przypadek. Takie coś bez powodu się nie dzieję. Dalej w pozycji łowieckiej spoglądam na pointa, uważnie przyglądając się jego sylwetce. Nie może mi uciec, nie chcę znowu go stracić. Stres stanął mi w gardle, nie mogłem już nawet nabrać pełnego wdechu. Chyba serce przestało mi bić, albo to drzewa przestały się ruszać. Jednak mimo tego wszystkiego, Kozioł ciągle tam stał.

_________________



Małe Oko - Page 5 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Małe Oko
Wto 17 Sty 2023, 13:21
Koźlorogi
Koźlorogi
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 90 [IV]
Matka : Dębowy Liść[*]
Ojciec : Ciemna Stopa [*]
Mistrz : Rwący Strumień -> Rozżarzony Krok
Wygląd : Krótkowłosy, chudy, wysoki, silny biały kocur z uszami, pyskiem, nogami i ogonem o barwie niebieskoszarej z ciemniejszymi prążkami i niebieskimi oczyma mający białe znaczenia na ogonie i łapach
Multikonta : Skwar [KRZ] | Pchla Łapa, Wrzeszcząca Łapa [GK] Sroka [Nkt]
Autor avatara : https://www.instagram.com/charlesthesiam/
Liczba postów : 566
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t328-kozla-lapa
Słowa Złotego Okonia sprawiły, że Kozioł zatrzymał się. Co zapewne było dla młodszego kocura pożądanym czynem. Jednakże nie miał powodu do długiej radości, widząc jak Koźlorogi zmierza w jego kierunku z zmarszczonymi, gniewnie brwiami. W pysku dalej trzymał swoją wcześniej upolowaną zdobycz. Jednakże gdy stanął przed wojownikiem, wypluł ją na ziemie by móc warknąć na niego.
– Nie mów. Do mnie. Koziołku. – powiedział dokładnie i ze specjalnymi przerwami by wbił sobie to łba. Nie miał prawa go tak nazywać. Po tym jak go potraktował. – Takie zdrobnienia zachowaj dla swojej partnerki. – syknął. Nie wyobrażał sobie jednak by zastępczyni i on wymieniali się takimi słodkościami i nazywali siebie ,, kochaniem” czy ,,kwiatuszkiem’’. A nawet jeśli to było to dla Kozła obrzydliwe. Sam ich widok był obrzydliwy.
– O ile dobrze pamiętam to ostatnio wszystko sobie wyjaśniliśmy. Więc łaskawie mnie zostaw. – powiedział krótko. Nie rozumiał czemu niby miał go słuchać. Kości zostały rzucone i tyle. Zwłaszcza nie rozumiał czemu kazał mu się odsunąć z jego życia a teraz nagle pragnie jego obecności. Niech się w końcu zdecyduje psia mać! Tak czy inaczej, Okoń powiedział swoje i Kozioł nie widział sensu w dalszej rozmowie. Wybrał Zaćmienie to niech spędza z nią czas. Niech ją przytula i się jej żali. Ba! Niech se zrobią kocięta jak mu tak źle i samotnie. Kozła to nic już teraz nie obchodziło.

_________________
Małe Oko - Page 5 GwW6Zz1
Re: Małe Oko
Pon 13 Mar 2023, 21:02
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1482
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
***


Wychynął spośród trzcin, w pysku trzymając upolowanego kaczora. Ptasie pióra, zwłaszcza te zielone ciemnoniebieskie, odróżniające się od sąsiadujących z nimi odcieni brązu lśniły w blasku promieni porannego słońca. Te odbijały się także od błyszczącego śniegu, którego drobinki skrzyły się, nieomal oślepiając oczy zielonookiego, gdy posłał ku nim spojrzenie pod nieodpowiednim kątem.
Ułożył zwierzę wśród poszycia u podnóża jednego z okolicznych drzew, by następnie zacząć ukrywać swą zdobycz pod warstwą obumarłych liści oraz, oczywiście, śniegu.

[Rozżarzona Gwiazda ]

_________________
Elegant maniac.
Re: Małe Oko
Wto 14 Mar 2023, 21:19
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 113 (IV)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura :(
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 982
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
Żar zdecydował się nieco odpocząć od obowiązków, wybrał się więc na spacer. Chyba załatwił wszystko, co miał zrobić. Dużo pomagała mu Zaćmienie, ale jej sprawa ciągle gdzieś siedziała z tyłu głowy rudowłosego kocura. Zawsze ten moment, gdy mógłby o niej porozmawiać z innymi jakoś nie nastaje, ale cóż. Kiedyś na pewno będzie musiał się za to zabrać. Ta sprawa w końcu nie zniknie sama, nie? Ale najpierw chciał się nieco zrelaksować, ruszył więc ku Małemu Oku i... O! Konwalia. Dawno nie rozmawiał z siostrzeńcem, szczególnie po sytuacji, gdy Trzask się związała z Dziką Różą. Ciekawe, co o tym wszystkim myślał.
- Hej Konwaliowy Śnie. O, widzę niespotykaną na tą porę zdobycz, naprawdę świetna. Nie przeszkadzam? - zapytał się, zerkając na kaczora, a potem na czarnego kocura. Jak chciał kontynuować polowanie, to nie będzie mu przeszkadzał, ale jakby chciał rozmawiać, to Żar jak najbardziej podyskutuje. Dawno tego nie robił, Gwiezdny Klanie! Zaczal się zapuszczać.
Re: Małe Oko
Wto 14 Mar 2023, 22:34
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1482
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Dorodny kaczor, który z nieznanych mu powodów zdecydował się przebywać w pobliżu zamarźniętej tafli akwenu wodnego został całkowicie ukryty w bezpiecznym miejscu w momencie, w którym rudofutry skończył zadawać swe pytanie. Zielonooki niespiesznie uniósł głowę, kierując wzrok w kierunku ślepi gromowego przywodcy.
- Wuju - powitał wyższego rangą kocura, którego, żywił nadzieję, będzie miał możliwość zastąpić w przyszłości, obejmując to samo stanowisko, które piastował niegdyś Trzmiela Gwiazda. - Dziękuję i... nie.
Powoli przesunął językiem po sierści na swojej prawej przedniej kończynie, by poprawić futro zmierzwione podczas udanej próby zabicia ukrytego obecnie kaczora.
- Jak moja siostra ustosunkowała się do nałożonej na nią kary? - spytał, o dziwo określając kotkę swojej siostry, nie zaś tak, jak czynił to wcześniej, córki Kruka.

_________________
Elegant maniac.
Re: Małe Oko
Nie 02 Kwi 2023, 21:11
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 113 (IV)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura :(
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 982
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
Przytaknął głową na odpowiedź kocura. Myślał, że czarny po prostu jest na polowaniu i nie chce, by mu się przeszkadzało, ale cieszył się, że może pogadać z siostrzeńcem. Ale na pytanie przekrzywil lekko głowę. Zmarszczył przy tym brwi w zamyśleniu. Kary? Nie kojarzył niczego takiego.
- Chodzi o Lew czy o Jezioro? W sumie to dawno Lew nie widziałem, ostatnio leżała w lecznicy... Czy o czymś nie wiem? - zapytał się, nie bardzo kojarząc sytuację. Albo być może się już starzeje i ma dziury w pamięci. Obie sytuacje są dość możliwe. Ale kto by mógł nałożyć karę? On jako mistrz tego nie zrobił, więc... Kto?
Re: Małe Oko
Sro 05 Kwi 2023, 12:45
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1482
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
- O Lwią Łapę, naturalnie - odparł, wyraźnie zdziwiony, by zadać rudofutremu wynikające z tego zaskoczenia pytanie. - Zaćmione Słońce nie przekazała ci informacji o tym, jak nałożyła karę osobistego przeprowadzenia fragmentów treningu Lwiej Łapy ze względu na jej zachowanie?
Zdziwienie zielonookiego pozostawało szczere - wszak zastępca powinien informować swego przywódcę o istniejących zmianach, nie wspominając o tym, że interwencja w trening cudzego terminatora powinna odbyć się tylko wtedy, gdy jego mistrz wyrazi ku temu zgodę.
- Ze względu na słowa, które wypowiedziałeś, zdaje mi się, że z powodu bycia przywódcą możesz nie wiedzieć o wielu rzeczach, wuju - powiedział ostatecznie, żywiąc nadzieję, że nie przekracza pewnej formalnej granicy między nimi. Pozostawali wszak rodziną. - Nie chcę, byś zrozumiał mnie źle, mam na myśli jedynie fakt, że bycie przywódcą stawia cię w pozycji kota respektowanego, którego ewentualnej krytyki część kotów mogłaby się obawiać.

_________________
Elegant maniac.
Re: Małe Oko
Pon 10 Kwi 2023, 13:27
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 113 (IV)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura :(
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 982
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
Uniósł brwi. Miał cichą nadzieję, że się przesłyszał. Jeszcze rozumiałby, gdyby Lew nie była jego terminatorką, ale do cholery był jednak przywódcą! I mistrzem Lew. Powinien wiedzieć, co się działo z nią. Ale próbował uspokoić narastające w nim zdenerwowanie. Zapomniała? Czekała aż Lew wyjdzie z lecznicy, żeby mu powiedzieć? Dlaczego miałaby to ukrywać?
- Widocznie Zaćmione Słońce miała swoje powody, by mi tego nie mówić. Muszę z nią o tym porozmawiać - powiedział, biorąc głębszy oddech i wypuszczając powietrze z cichym westchnieniem. Rozumiał, że to były jej obowiązki jako zastępca. Ale jako mistrz chciałby wiedzieć, że jego terminatorka ma część wiedzy zaliczoną. I że ktoś w ogóle wtrąca się w jego trening. Cokolwiek. Następne słowa gorzko uświadomiły Zarowi to, czego był świadom od początku. Pomimo że starał się zacierać granicę, to i tak koty się od niego odsuwały, pozostawiając między rudym a nimi chłodny dystans. A przecież był tym samym kotem, co zawsze! Tylko z dodatkowymi obowiązkami i dziewięcioma życiami.
- Cóż... Rozumiem to, że koty mogą mieć do mnie dystans... Ale jestem tym samym kotem, co każdy. Przecież nic nikomu nie zrobię przez to, że ktoś mi coś powie - powiedział, a jego końcówka ogona delikatnie drgnęła. Czasami marzył o tym, by ponownie wieść spokojne życie zwykłego wojownika. Ale to już nigdy nie wróci. Przynajmniej nie w obecnej sytuacji.
- Co w ogóle sądzisz o Zaćmionym Słońcu jako zastępcy? - zadał pytanie, próbując odsunąć trudny dla siebie temat. Jego problemy nie powinny być zrzucane na siostrzeńca! Pewno Konwalia miał wystarczająco swoich problemów.
Re: Małe Oko
Pon 10 Kwi 2023, 22:15
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1482
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
- Tak też podejrzewałem - odparł, nie zamierzając wątpić w dobre intencje ich zastępczyni - ta wszak wyraźnie powiedziała mu, że dobro Gromu stanowi jej priorytet. - Jak odpowiada ci współpraca z nią? Jeśli, oczywiście, mogę pozwolić sobie na wysunięcie tego pytania.
Nie chciał pozostawać kotem zbyt śmiałym, sądził jednak, że jako wojownik, istotna część gromu oraz jako krewny Rozżarzonego posiadał ku temu prawo.
- Owszem, sądzę jednakże, że jest to nieunikniona wada twej pozycji - zdawało się bowiem, że opisane zjawisko faktycznie było dla rudofutrego wadą, nie zaletą.
- Zgodnie z jej słowami po objęciu stanowiska chciała kierować się dobrem klanu - rzekł, pośrednio odpowiadając na pytanie przywódcy. - Dotarły do mnie jednakże niepokojące informacje... a i te, które sam przekazywałem Zaćmionemu Słońcu zostały zupełnie zlekceważone. Ostatecznie jednak ocena postawy Zaćmionego Słońca oraz tego, czy jesteś zadowolony ze sposobu, w jaki pełni swą rolę należy przede wszystkim do ciebie, wuju.
Wyminął pośrednio zapytanie rudofutrego, nie chcąc sprowadzać się do niekomfortowej dla niego pozycji w postaci skonfliktowania z przyszłą przywódczynią.

_________________
Elegant maniac.
Re: Małe Oko
Sro 17 Maj 2023, 21:11
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
***

Tęsknię za śniegiem, nienawidzę tej pogody, nie da się oddychać ani wykonywać obowiązków przy normalnym oddychaniu. Z nadzieją wyczekiwałam chłodniejszej temperatury, dlatego dziś postanowiłam przespać porę górowania słońca i wykonywać swoją robotę przez resztę dnia... i nic to nie dało. Ciepło jak było przed drzemką tak było nieznośne po drzemce. Tyle dobrego że trening z Rozgwieżdżoną Łapą odbywał się w Ciemnej Głuszy... lepsze to niż trening w pełnym słońcu.
Gdy ten nieznośny dzień dobiegał końca postanowiłam przejść się nad Małe Oko, z nadzieją że chociaż tam poczuję chłodny powiew - bo moczyć łap nie zamierzałam.

/bocia

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Małe Oko
Czw 18 Maj 2023, 18:03
Bociania Łapa
Bociania Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 37 (grudzień)
Matka : Żołędziowy Grzbiet [NPC]
Ojciec : Ślimaczy Ślad [NPC]
Mistrz : Wroni Cień
Wygląd : Bocian przyszedł na świat jako duża, puchata kulka, znacznie wyższa, niż jego rówieśnicy. Jest długowłosym czarnym dymnym kocurem. Jego czarna szata pokrywa większą część ciała, biel ma jedynie na żuchwie, szyi, piersi, brzuchu, stópkach oraz niewielkie plamki na nosie i pyszczku. Również jego wibrysy są białe i długie. Jego sylwetka jest wyraźnie umięśniona, a sierść bujna i gęsta, przez co często się kołtuni. Oczy kocurka, z początku szaroniebieskie, z czasem przybiorą barwę płynnego złota. Przez swoje duże, ciężkie ciało jako kociak ma problemy z poruszaniem się, gdyż trudno mu utrzymać cały jego ciężar i często upada pod swoim brzemieniem. Dopiero jako dorosły, w pełni wyrośnięty kocur będzie się poruszał dumnym krokiem, nie martwiąc się, że znów wyląduje brzuchem na ziemi.
Multikonta : Promyk [PNK], Lisia Łapa [KW]
Liczba postów : 280
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1449-bociek
Bycie wojownikiem zaczynało mi się coraz bardziej podobać. Żadnych ograniczeń, możliwość odkrywania nowych miejsc w pojedynkę, a przede wszystkim poznawanie nowych kotów z Klanu Gromu, jak i spoza niego. Oczywiście, nowa ranga wiązała się również z nowymi obowiązkami takimi jak patrole czy polowania, jednak nie były one takie złe. Na pewno w czasie ich wykonywania czułem się lepiej niż wtedy, gdy musiałem zajmować się pielęgnacją starszych i ich legowisk za uczniowskich czasów. Korzystając z chwili wolnego czasu, wybrałem się na krótki spacer po gromowych terenach. Idąc przez las, do mych nozdrzy dotarł słodki zapach znanej mi już kotki, ruszyłem więc jego śladem, mając nadzieję na spotkanie z nią. Teraz, gdy oboje byliśmy wojownikami, mogliśmy spędzać ze sobą nieco więcej czasu. Nie zawiodłem się, docierając do miejsca, gdzie urywał się trop, bo oto nad Małym Okiem zobaczyłem ją - Jeżynowy Cierń we własnej osobie. Była równie piękna jak w dniu, w którym ją poznałem, choć oczywiście już nieco starsza niż te parę księżyców wstecz. Westchnąłem na jej widok i już bez dalszego ociągania się podszedłem do niej, aby się przywitać.
- Witaj, Jeżynowy Cierniu. Miło znów cię zobaczyć. Nie miałem okazji pogratulować ci awansu na wojowniczkę, jak i otrzymania swej pierwszej uczennicy. Jak się z tym czujesz? Ufam, że zastałem się w pełnym zdrowiu i dobrym humorze. - odparłem, wiedząc, że po tej kocicy mogę się wszystkiego spodziewać.

_________________
Małe Oko - Page 5 56081555_OkeiIVEMq6vO9B1

I'm just Ken. Where I see love, she sees a friend
What will it take for her to see the man behind the tan and fight for me?
Re: Małe Oko
Sob 20 Maj 2023, 15:21
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
Zestrzygłam uszami do tyłu słysząc kroki za sobą, moje ciało mimowolnie się napięło, ale pomimo tego nie odwróciłam się. Czekałam w ciszy aż ten ktoś podejdzie do mnie... musiał być to gromiak, bo kto inny miałby czelność wejść tak głęboko w tereny Klanu Gromu?
I tak jak myślałam był to gromiak, niestety ten za którym nie przepadałam - Bociani Klekot. Niby nieco starszy ode mnie a jednak mający móżdżek terminatora lub kocięcia. - Dzięki, tak, jest wszystko dobrze. - odparłam dalej wpatrując się w taflę Małego Oka. Cóż za poważne przywitanie z jego strony, chyba chciałby odmienić mój pogląd na niego... jednak nie powinien oczekiwać że słowami cokolwiek zdziała. Czyny są czymś co definiują kim jesteśmy.

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Małe Oko
Sro 24 Maj 2023, 17:34
Bociania Łapa
Bociania Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 37 (grudzień)
Matka : Żołędziowy Grzbiet [NPC]
Ojciec : Ślimaczy Ślad [NPC]
Mistrz : Wroni Cień
Wygląd : Bocian przyszedł na świat jako duża, puchata kulka, znacznie wyższa, niż jego rówieśnicy. Jest długowłosym czarnym dymnym kocurem. Jego czarna szata pokrywa większą część ciała, biel ma jedynie na żuchwie, szyi, piersi, brzuchu, stópkach oraz niewielkie plamki na nosie i pyszczku. Również jego wibrysy są białe i długie. Jego sylwetka jest wyraźnie umięśniona, a sierść bujna i gęsta, przez co często się kołtuni. Oczy kocurka, z początku szaroniebieskie, z czasem przybiorą barwę płynnego złota. Przez swoje duże, ciężkie ciało jako kociak ma problemy z poruszaniem się, gdyż trudno mu utrzymać cały jego ciężar i często upada pod swoim brzemieniem. Dopiero jako dorosły, w pełni wyrośnięty kocur będzie się poruszał dumnym krokiem, nie martwiąc się, że znów wyląduje brzuchem na ziemi.
Multikonta : Promyk [PNK], Lisia Łapa [KW]
Liczba postów : 280
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1449-bociek
Jeżynowy Cierń nie była chyba zadowolona, że mnie widzi. Czy powiedziałem lub zrobiłem coś, co mogło ją urazić? Chyba, że prostu kotka zawsze miała taki antyspołeczny nastrój...Z tymi myślami usiadłem w bezpiecznej odległości od niej, nie narażając tym samym jej przestrzeni osobistej. Nie chciałem za bardzo narzucać się ze swoją osobą, dlatego nie odzywałem się już więcej. Jeśli zechce, Jeżynka sama przerwie tą ciszę, wiszącą między nami. Równie dobrze mogłem posiedzieć, w spokoju rozkoszując się roztaczającym się wokół nas widokiem.

//wybacz, że trochę gniot...

_________________
Małe Oko - Page 5 56081555_OkeiIVEMq6vO9B1

I'm just Ken. Where I see love, she sees a friend
What will it take for her to see the man behind the tan and fight for me?
Re: Małe Oko
Pią 26 Maj 2023, 18:55
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
Czyli kocur postanowił spędzić ten wieczór te dwie długości lisa ode mnie. W ciszy. Chciał tego spotkania czy faktycznie trafił na mnie tu przypadkowo i chciał po relaksować się nad Małym Okiem? Gdyby to pierwsze to chyba próbowałby rozmawiać... mam wrażenie że wszyscy w tym klanie mają problemy z rozmawianiem, nie licząc przywódcy. Każdy jest taki strachliwy, lub głupi, niepewny... ugh.
- Biała jest bardzo ucieszona treningiem. - dodałam bo dłuższej chwili ciszy. Nie lubiłam jej imienia, i to nie przez to że źle mi się kojarzyło tylko było po prostu dziwne. Dlaczego nie ma na imię Płomienista Łapa? I co się stanie gdy w dalekiej przyszłości zostanie przywódczynią? Rozgwieżdżona Gwiazda? Nonsens. Poza tym język się łamie.

/luzior bluzior, mozna krotkie pisac

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Małe Oko
Sro 14 Cze 2023, 19:44
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 66 [w chwili śmierci]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC] (*)
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach. Na grzbiecie ma dużą, widoczną bliznę po szponach. Ma lekką nadwagę.
Multikonta : Sowia Gwiazda [KRz], Jałowcowa Łapa [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK], Słonecznik [KW]
Liczba postów : 797
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Tego wieczora Tęczowa Chmura postanowiła na trochę wybyć z obozu, co by trochę się przejść i przy okazji nazbierać trochę mchu, patyczków, kamyków czy innych drobiazgów, które mogłyby przypaść do gustu kociętom. Choć tak ogólnie to chodziło w tym wyjściu głównie o to, by odpocząć od hałasu kociarni i oczyścić trochę umysł.
W końcu jednak zaczynało robić się ciemno, więc zaczęła wracać z okolic Pomornikowej Grani w stronę obozu, po drodze zahaczając jeszcze o Małe Oko. Słońce już praktycznie zaszło, a na niebie coraz bardziej widoczne stawały się białe punkciki, a nawet jedna czy dwie małe smugi przemykające po ciemniejącym niebie. Przysiadła więc na chwilę, ciesząc się tym widokiem.

//Żar

_________________

Hummingbird, summer song
Has it brought my life back?
Hangin' in the balance
Have you brought the light back?
Małe Oko - Page 5 SsDSHo3And hummingbird
I can never unsee
What you've shown me
Stay on, stay on with me

Re: Małe Oko
Sponsored content

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuSkocz do: