IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Plemię Niedźwiedzich Kłów
 :: Obóz Plemienia :: Kamienna Ziemia
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sro 21 Gru 2022, 16:39
Melodia
Melodia
Pełne imię : Ptasia Melodia Rozlegająca się Wśród Trzcin
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 2 księżyce
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą
Ojciec : Kopcuch
Wygląd : Melodia jest dość wysokim i dobrze zbudowanym kocurem. Posiada duże w porównaniu do ciała, silne łapy i długie futro; na dodatek ogon kocura jest długi i puchaty. Pysk kocura jest standardowej długości i posiada duże uszy, nos o ciemnoniebieskim kolorze oraz szeroko otwarte, niewybarwione oczy. W przyszłości będą one jasnego odcienia zieleni. Warto też wspomnieć, że sam kocur jest umaszczenia light amber jednolity, choć na razie wygląda jak niebieski z tygrysim pręgowaniem. Z wiekiem jego futro zacznie zmieniać się na szaro-beżowe, lecz pręgi zostaną tej samej barwy.
Multikonta : Pierwiosnkowa Łapa
Liczba postów : 26
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1649-melodia-ptasia-melodia-rozlegajaca-sie-wsrod-trzcin
Musiałem wyjść z ciepłego legowiska, ponieważ byłem głodny. Potruchtałem więc do Rogu Obfitości, by coś sobie stamtąd wziąć. Przy stosie jak zawsze siedziało trochę kotów, więc podszedłem do jednego z tych, których nie znałem i nieśmiało przy nim usiadłem. Wybrałem dużo większą i starszą ode mnie kotkę, ponieważ duzi często mają coś ciekawego do powiedzenia. Z uśmiechem na pysku zgarnąłem ze stosu jakąś zdobycz, nadgryzłem ją i postanowiłem zacząć rozmowę. - Cześć! Mógłbym tutaj usiąść? - zapytałem przyjaźnie, spoglądając krótko na kotkę. Dość zależało mi na tym miejscu, bo było spokojne i oddalone od tłumów.

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 24 Gru 2022, 20:07
Tafla
Tafla
Pełne imię : Tafla Jeziora Zmącona przez Płatek Śniegu
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 90 ks | czerwiec
Znak Przodków : Sarna
Matka : Lekki Podmuch Wiatru Poruszający Liśćmi [NPC] [*]
Ojciec : Potężny Nurt Bystrego Strumienia [NPC]
Mistrz : Kaczka Lecąca nad Lasem [NPC]
Partner : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei [*]
Wygląd : Czarny colorpoint z dużą ilością bieli. Poza tym wysoka, atletyczna, smukła i urodziwa kotka poryta długim, białym futrem. Na jej mordce i wszystkich łapach widać ciemno-czekoladowe plamki które im wyżej się znajdują, tym są jaśniejsze. Ma ciemny ogon płynnie przechodzący w coraz ciemniejszy kolor, blado-niebieskie, duże oczy, subtelny pyszczek, nakrapiany nos i porusza się powabnym krokiem.
Multikonta : Wierzbowy Puch, Szerszeniowa Łapa, Krzywa Gwiazda
Autor avatara : @hippo_le_gato_
Liczba postów : 587
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t691-tafla-jeziora-zmacona-przez-platek-sniegu
Nie siedziała długo sama - podszedł do niej kocurek o niebieskawym futerku i grubych, ciemniejszych pręgach. Jak dobrze kojarzyła, syn kocicy z którą miała przyjemność rozmawiać przed wyjściem z obozu. Nie wiedziała jednak jak ten się nazywał; niby obiły jej się o uszy niektóre imiona miotu Pajęczyny, ale była zbyt zajęta chorym gardłem, a wcześniej obowiązkami, by faktycznie dopytać i zorientować się co do imion jej kociąt. Chyba faktycznie się starzała, bo kiedyś nie stanowiło to dla niej żadnego problemu. Gdy ten zapytał o to, czy może się do niej dosiąść, skinęła mu łagodnie łebkiem i ciemnym ogonem wskazała miejsce obok siebie. — Oczywiście, słoneczko, siadaj sobie. Powiedz mi tylko, jak się nazywasz, hm? — zamruczała chrapliwie, odchrząkując z lekko podirytowanym trzepnięciem uchem. No, niby tylko gardło ją bolało, a ile szło za tym niepotrzebnej irytacji! Gdy młodzik usiadł sobie i możliwie się przedstawił, Tafla delikatnie opuściła się na łapach i przycupnęła w wygodniejszej dla siebie pozycji, odwróciła głowę tak, by móc spojrzeć na Melodię i posyłając mu ciepły uśmiech, uniosła brew po czym zapytała:
— Co słychać? Napotkałeś na coś ciekawego w jaskini?
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 04 Lut 2023, 02:02
Echo
Echo
Pełne imię : Senne Echo Szepczącego Strumienia
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 32 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [npc]
Ojciec : Kopcuch [npc]
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : rosły, barczysty; długie futro, w większości czarne, ze srebrzystym brzuchem, bokami, kryzą i dolną częścią ogona, najciemniejsze są łapy, grzbiet, głowa i uszy; uszy zakończone pędzelkami; mocny pysk i broda; oczy żółte
Multikonta : orzechowy cień, i inni.
Liczba postów : 369
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1640-echo-senne-echo-szepczacego-strumienia#36970
Echo unika wszystkich, a już szczególnie matki; nie chce mieć z nią absolutnie do czynienia, nie chce nawet na nią patrzeć. Śpi po zakątkach jaskini, a nie w kociarni, gdzie ta wciąż przebywa, sam dba o swoje potrzeby i głównie przebywa sam, obrażony, sfochowany… zraniony. Głębokie poczucie krzywdy i bycia oszukanym przez najważniejszą – dotychczas – w jego życiu osobę gości na stałe w dorastającym kocurze. Jego obraz matki, a także samego siebie runął i… nie jest jeszcze w stanie nad tym przejść. Dlatego i tego dnia, skrzywiony, z najeżonym futrem, jakby dowiedział się o swojej brudnej krwi tego ranka, a nie już jakiś czas temu, skubie niechętnie gryzonia, przycupnąwszy przy jednej ze ścian obozu.

_________________



i got too  good at
fighting chemicals
and dodging arrows
i was
asking for

wading through the fog
a
nd then it disappeared
naked when i'm here


and why should i deny what's all at once
so crystal clear?

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 04 Lut 2023, 13:26
Żywica
Żywica
Pełne imię : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 56 ks
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana Przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni (Wasyl)
Mistrz : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Partner : Wszyscy, pls kochajcie mnie
Wygląd : Krótkowłosa o gęstej czekoladowo-szylkretowej sierści, dobrze zbudowana kotka o średnim wzroście i złotych oczach.

Multikonta : Pył, Jaśminv2, Śpiewka[GK], Jarzębina[NKT], Jaśmin [GK]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 513
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1067-zywica
Czy kotka się czuła dobrze? Cóż, nie. Może dlatego wszystko inne wydawało się przygnębiające, a może rzeczywiście wszyscy inni również byli przygnębieni. W takiej sytuacji przydałaby się dawka pozytywnego myślenia, w czym Żywica przecież była ekspertką. Otóż nie tym razem. Zewnętrznie owszem, starała się nie zmywać z siebie pogodnego obrazu, chociaż jej zachowanie widocznie się uspokoiło. Przycichła, a każdy widok uśmiechniętego szczerze kota, głośniejszego śmiechu czy obraz lepiących się do siebie członków plemienia w IdEaLneJ miłości, wprawiał kotkę w jakąś niepojętą irytację. Miała ochotę wtedy do takiego kota podejść, wyrzucić mu wszystkie błędy życiowe i ogólnie być jak ta stereotypowa stara jędza co posadzi swoją torbę na siedzeniu obok. Mimo wszystko pozostawała spokojna, odwzajemniając te uśmiechy, a może nawet sama je powodując. Chociaż rola plemiennego klauna wydawała się być coraz trudniejsza do odegrania.
Wróciła z patrolu zziębnięta, od razu kierując się do stosu z jedzeniem, chcąc napełnić swój żołądek. Było jej nieswojo, jakby czegoś szukała ale znaleźć nie mogła. Jakby coś było nie tak. Upierdliwe. Nim jednak odeszła w jakiś kąt długouchym w pysku, w jej oczy rzuciła się jakże szaro wyglądająca, młoda istota. O proszę, problemy w młodym wieku? Po chwili zawahania ruszyła w stronę syna Pajęczyny. Nie miała pojęcia, jak się nazywa.
-Kiepski dzień? - Spytała niemrawo, po odłożeniu królika na ziemię i siadając w pewnej odległości od kocurka - Trochę głupio pytać po fakcie, ale mogę się dosiąść? - Dodała, tym razem ubarwiając swoją wypowiedź o lekki uśmiech na pysku.
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 04 Lut 2023, 19:52
Echo
Echo
Pełne imię : Senne Echo Szepczącego Strumienia
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 32 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [npc]
Ojciec : Kopcuch [npc]
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : rosły, barczysty; długie futro, w większości czarne, ze srebrzystym brzuchem, bokami, kryzą i dolną częścią ogona, najciemniejsze są łapy, grzbiet, głowa i uszy; uszy zakończone pędzelkami; mocny pysk i broda; oczy żółte
Multikonta : orzechowy cień, i inni.
Liczba postów : 369
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1640-echo-senne-echo-szepczacego-strumienia#36970
Kiepski dzień? Syn… nie. Nie jest już niczyim synem. Jest swoim własnym odrębnym bytem. Echo posyła kocicy spojrzenie spod byka, nawet nie odpowiadając. Widać, że nie jest zadowolony z towarzystwa, a już szczególnie, kiedy kocica bezceremonialnie się do niego dosiada i po fakcie zadaje głupie pytanie.
A mam wybór – burczy z irytacją w głosie.

_________________



i got too  good at
fighting chemicals
and dodging arrows
i was
asking for

wading through the fog
a
nd then it disappeared
naked when i'm here


and why should i deny what's all at once
so crystal clear?

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 04 Lut 2023, 22:47
Żywica
Żywica
Pełne imię : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 56 ks
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana Przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni (Wasyl)
Mistrz : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Partner : Wszyscy, pls kochajcie mnie
Wygląd : Krótkowłosa o gęstej czekoladowo-szylkretowej sierści, dobrze zbudowana kotka o średnim wzroście i złotych oczach.

Multikonta : Pył, Jaśminv2, Śpiewka[GK], Jarzębina[NKT], Jaśmin [GK]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 513
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1067-zywica
Żywica przez chwilę milczała, patrząc bez wyrazu w ciemne kocię. Albo zły dzień, albo zwyczajny kij w zadzie. Kto go tam wie? Może jedno i drugie?
- Oczywiście, że masz - Odpowiada lekko, przymykając na moment oczy - Zawsze możesz powiedzieć, że chcesz pobyć w samotności i nie życzysz sobie mojego towarzystwa, a moim zadaniem jest to uszanować. Działa to w dwie strony - No, trzeba być wyrozumiałym. Żywica można powiedzieć, że kotom na wiecznym zirytowaniu trochę współczuła. Radość z przyswajania tlenu do organizmu odbierali sobie sami sobie dobrowolnie, jakby życie nie było wystarczające, kopiąc wszystkich w tyłki prędzej czy później.
- Ale wiesz, towarzystwo innego kota czasem jest całkiem fajne i można poplotkować o ciekawych rzeczach - Pytanie tylko, czy miała teraz ochotę na możliwe użeranie się z panowaniem nad swoim językiem. No, zobaczymy. To czy Echo miał ochotę to już było widać w tym momencie, chyba, że udawał. Tylko po co?
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Nie 12 Lut 2023, 18:57
Echo
Echo
Pełne imię : Senne Echo Szepczącego Strumienia
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 32 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [npc]
Ojciec : Kopcuch [npc]
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : rosły, barczysty; długie futro, w większości czarne, ze srebrzystym brzuchem, bokami, kryzą i dolną częścią ogona, najciemniejsze są łapy, grzbiet, głowa i uszy; uszy zakończone pędzelkami; mocny pysk i broda; oczy żółte
Multikonta : orzechowy cień, i inni.
Liczba postów : 369
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1640-echo-senne-echo-szepczacego-strumienia#36970
Nie zauważyłem – zgrzyta zębami w odpowiedzi na jej pierwsze słowa, sugerując kocicy, że przysiadanie się do kogoś i dopiero wtedy pytanie, czy można, jest głupie i niezgodne z jej odpowiedzią. Niespecjalnie słucha jej dalszej wypowiedzi.
Poplotkować. Na to słowo oddech Echa się na chwilę zatrzymuje. Plotkować. Mruży lekko ślepia, patrząc nagle Strażniczce w oczy. Czy tacy jak ona plotkują o nim, o jego pochodzeniu, o jego brudnej krwi; wyśmiewają się po kryjomu z tego, jak jego własna rodzicielka zdradziła to, czego ich uczyła od pierwszych dni życia? Zapewne tak. Zaciska pysk.
Na przykład jakich? – pyta, zmuszając się do spokojnego tonu.

_________________



i got too  good at
fighting chemicals
and dodging arrows
i was
asking for

wading through the fog
a
nd then it disappeared
naked when i'm here


and why should i deny what's all at once
so crystal clear?

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Pon 13 Lut 2023, 14:53
Żywica
Żywica
Pełne imię : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 56 ks
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana Przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni (Wasyl)
Mistrz : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Partner : Wszyscy, pls kochajcie mnie
Wygląd : Krótkowłosa o gęstej czekoladowo-szylkretowej sierści, dobrze zbudowana kotka o średnim wzroście i złotych oczach.

Multikonta : Pył, Jaśminv2, Śpiewka[GK], Jarzębina[NKT], Jaśmin [GK]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 513
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1067-zywica
Kotka zmarszczyła nos z lekka, jednak nie ze złości, a w pewnego rodzaju rozbawieniu.
- Zawsze możesz to zrobić teraz. Nikt ci przecież nie broni. Trzeba patrzeć na niektóre sytuacje bardziej obszernie. To, że już coś się stało nie oznacza, że blokuje ci to następne możliwości. Trochę jak w walce - Mruknęła wesoło, lecz spokojnie. Miała wrażenie, że dymny miał problemy z agresją i emocjami. Ha! W sumie jak każdy. Przez chwilę coś stanęło w szylkretowym gardle, jednak zaraz odegnała od siebie to losowe uczucie. Kocurek wydzielał z siebie jakąś negatywną energię i chyba za bardzo to odbierała.
- Jakich... uh, teraz chyba nie specjalnie jest o czym... - I o niektórych rzeczach lepiej nie mówić. Smętny wzrok przez chwilę utkwiony był w młodzieńca, by potem gdzieś zboczyć z kursu. Właśnie, o czym by tu poplotkować?
- Może o czymś fajnym? Dla przykładu, czy już sobie kogoś upatrzyłeś na mistrza - Zaproponowała lekko, podnosząc na chwilę jedną z łap.
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 18 Lut 2023, 12:17
Echo
Echo
Pełne imię : Senne Echo Szepczącego Strumienia
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 32 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [npc]
Ojciec : Kopcuch [npc]
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : rosły, barczysty; długie futro, w większości czarne, ze srebrzystym brzuchem, bokami, kryzą i dolną częścią ogona, najciemniejsze są łapy, grzbiet, głowa i uszy; uszy zakończone pędzelkami; mocny pysk i broda; oczy żółte
Multikonta : orzechowy cień, i inni.
Liczba postów : 369
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1640-echo-senne-echo-szepczacego-strumienia#36970
Powstrzymuje chęć przewrócenia oczami na kolejne pouczenia ze strony Żywicy; zamiast tego milczy, licząc na to, że to wystarczająca z jego strony reakcja, by już tego nie robiła. Nie cierpi, kiedy inni próbują go pouczać. Milczy dalej, kiedy ta zastanawia się, jaki poruszyć temat; wreszcie stroszy lekko futro na pytanie jego strony. To ma być coś fajnego? Obecnie nie ma ochoty na myślenie o treningu i tym, kto będzie jego mistrzem. Teraz to najchętniej w ogóle nie zostawałby Nowicjuszem, nigdy.
Nikogo.

_________________



i got too  good at
fighting chemicals
and dodging arrows
i was
asking for

wading through the fog
a
nd then it disappeared
naked when i'm here


and why should i deny what's all at once
so crystal clear?

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 25 Lut 2023, 21:06
Żywica
Żywica
Pełne imię : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 56 ks
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana Przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni (Wasyl)
Mistrz : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Partner : Wszyscy, pls kochajcie mnie
Wygląd : Krótkowłosa o gęstej czekoladowo-szylkretowej sierści, dobrze zbudowana kotka o średnim wzroście i złotych oczach.

Multikonta : Pył, Jaśminv2, Śpiewka[GK], Jarzębina[NKT], Jaśmin [GK]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 513
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1067-zywica
Cóż, w oczach Żywicy nie wyglądało to jak pouczanie, a dobra rada! Albo może poddanie propozycji jak może wyglądać działanie? Kocurek jednak milczał, przez co kotka nie wiedziała jak się za to teraz zabrać. Może to była milcząca zgoda? Niektórzy nie potrzebowali paplać jęzorem jak ona czy coś, dla przykładu jaki Jerzyk. Chociaż ten to w ogóle nie mówił. Jej brak pomysłu tylko pogłębił się z kolejnym słowem Echa. Utknęła. Nie miała w tym momencie siły na skakanie i wymyślanie czegokolwiek, by rzucać w koty tęczowymi słoneczkami. Tym bardziej, kiedy takowe osobniki nie wyrażały ze swojej strony żadnej, ale to ŻADNEJ inicjatywy i starania.
- Hmmm, to może chcesz nad tym pomyśleć? Coś takiego na pewno zajmie ci kawałek dnia. Wiesz już, kim chcesz być w przyszłości? - Zapytała po chwili milczenia (i niezręcznej nieobecności przez dwa uderzenia serca) wesołym tonem ubarwionym uśmiechem przedszkolanki, brnąc dalej. I nie robiła teraz tego, bo nie wiem, rzeczywiście była ciekawa (no, może trochę), ale głównie z powodu chęci zajęcia czymś umysłu. Więc można powiedzieć, że Echo był w tym momencie wykorzystywany? Cóż, najpewniej jak sobie pójdzie bo będzie miał dość, szylkretowa pójdzie znaleźć kolejną ofiarę, by nie stoczyć się w jakąś spiralę której się podświadomie obawiała.
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 25 Lut 2023, 21:21
Echo
Echo
Pełne imię : Senne Echo Szepczącego Strumienia
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 32 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [npc]
Ojciec : Kopcuch [npc]
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : rosły, barczysty; długie futro, w większości czarne, ze srebrzystym brzuchem, bokami, kryzą i dolną częścią ogona, najciemniejsze są łapy, grzbiet, głowa i uszy; uszy zakończone pędzelkami; mocny pysk i broda; oczy żółte
Multikonta : orzechowy cień, i inni.
Liczba postów : 369
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1640-echo-senne-echo-szepczacego-strumienia#36970
Te pytania tak go irytują, że Żywica prawdopodobnie sobie tego nie wyobraża, na dodatek ton tej kocicy… zgrzyta zębami, wysuwa żuchwę w irytacji. Naprawdę nie zauważyła jeszcze, że ten temat nie sprawia mu żadnej przyjemności? Czy nie mogłaby chociaż w tym momencie jego życia znaleźć sobie innych głupich pytań? Ugh.
Nie chcę o tym rozmawiać – odpowiada sucho lekko warkliwym tonem, nie będąc w stanie się powstrzymać, ale też nie zamierza rozmawiać o powodach, dla których nie chce o tym rozmawiać czy myśleć; albo faktycznie dorastać do momentu, w którym zostanie Nowicjuszem.

_________________



i got too  good at
fighting chemicals
and dodging arrows
i was
asking for

wading through the fog
a
nd then it disappeared
naked when i'm here


and why should i deny what's all at once
so crystal clear?

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 25 Lut 2023, 21:35
Żywica
Żywica
Pełne imię : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 56 ks
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana Przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni (Wasyl)
Mistrz : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Partner : Wszyscy, pls kochajcie mnie
Wygląd : Krótkowłosa o gęstej czekoladowo-szylkretowej sierści, dobrze zbudowana kotka o średnim wzroście i złotych oczach.

Multikonta : Pył, Jaśminv2, Śpiewka[GK], Jarzębina[NKT], Jaśmin [GK]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 513
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1067-zywica
Lekko łagodnym, przymglonym przez zmęczenie wzrokiem zarejestrowała całą energię i emocje bijące od dymnego. Duh, aż poczuła to nieprzyjemne uczucie, które siedziało jej pod skórą od jakiegoś czasu, i teraz się podwoiło. Jaki negatyw! Jakby fajnie, czasy ciężkie i tak dalej, ale huh. Przymknęła oczy, tworząc długi wydech przez nos. Wyglądało na to, że więcej tu nie zdziała i po prostu potrzebuje kolejnej osoby do wykorzystania.
- W takim razie co byś chciał? Żebym sobie poszła? - Otworzyła złote ślepia, wpatrując się w młody pysk wyczekując odpowiedzi, bez zmiany swojej wcześniejszej, przyjaznej postawy ani głosu. Chociaż huh, pytanie było raczej zbędne, patrząc na postawę kociaka od samego początku do niej. Jak taki będzie cały czas, to w ogóle nie znajdzie przyjaciół w plemieniu! A to może być problem dla niego w przyszłości, chociaż, hm, czy ją to obchodzi?
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 25 Lut 2023, 21:42
Echo
Echo
Pełne imię : Senne Echo Szepczącego Strumienia
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 32 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [npc]
Ojciec : Kopcuch [npc]
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : rosły, barczysty; długie futro, w większości czarne, ze srebrzystym brzuchem, bokami, kryzą i dolną częścią ogona, najciemniejsze są łapy, grzbiet, głowa i uszy; uszy zakończone pędzelkami; mocny pysk i broda; oczy żółte
Multikonta : orzechowy cień, i inni.
Liczba postów : 369
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1640-echo-senne-echo-szepczacego-strumienia#36970
Wystarczyłoby poruszenie innego tematu w rozmowie – odpowiada bez większego zastanowienia, tym razem panując nad tonem, chociaż tak naprawdę ma ochotę odpowiedzieć „tak”, jednak… jakaś resztka zdrowego rozsądku się w nim odzywa, choć sam rozsądek jest mocno przyćmiony przez uczucia związane z matką i jego pochodzeniem; mimo wszystko nie chce sobie narobić wrogów w Plemieniu. – Chociaż do tego pewnie by się przydało, żebyś się przedstawiła – dodaje w końcu, patrząc kocicy w oczy, a własne mrużąc. Przysiadła się do niego, nawet się nie przedstawiwszy, i do tej pory zdążyła go tylko zirytować i pouczać… więc mogłaby chociaż powiedzieć coś mądrego dla odmiany.

_________________



i got too  good at
fighting chemicals
and dodging arrows
i was
asking for

wading through the fog
a
nd then it disappeared
naked when i'm here


and why should i deny what's all at once
so crystal clear?

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Pon 27 Lut 2023, 12:48
Żywica
Żywica
Pełne imię : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 56 ks
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana Przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni (Wasyl)
Mistrz : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Partner : Wszyscy, pls kochajcie mnie
Wygląd : Krótkowłosa o gęstej czekoladowo-szylkretowej sierści, dobrze zbudowana kotka o średnim wzroście i złotych oczach.

Multikonta : Pył, Jaśminv2, Śpiewka[GK], Jarzębina[NKT], Jaśmin [GK]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 513
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1067-zywica
Innego tematu? Przecież pytała, o czym chciałby rozmawiać. A może wydawało jej się tylko, że do tego doszło, a tak naprawdę była to fikcyjna sytuacja w jej głowie? Trochę jak odpowiadanie w swojej głowie na wiadomość, zamiast wysłanie odpowiedzi. Nim jednak otworzyła pysk, kocurek sam na coś wpadł i... Uh, rzeczywiście, należałoby się przedstawić. Zawsze o tym zapominała, bo przecież z czasem sama wyłapywała imiona poszczególnych kotów, bez tego całego ,,hej jak się nazywasz", jakby nie mieszkali w jednym plemieniu.
- Jestem Żywica w Której Zatonął Blask Słońca. W skrócie Żywica, al- Przerwała, chcąc zaproponować Szyszkę, ale zaprzestała kiedy zerknęła drugi raz na pysk dymnego.
- Z twojego imienia kojarzę jedynie Echo, ale długiej wersji nie zapamiętałam - przyznała z niezręcznym uśmiechem. Ta... Był chyba Róg jeszcze. Albo to ze Żwirem rozmawiała? Nie potrafiła ich teraz zidentyfikować i szczerze miała nadzieję, że dymny jej to wybaczy.
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 04 Mar 2023, 22:12
Echo
Echo
Pełne imię : Senne Echo Szepczącego Strumienia
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 32 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [npc]
Ojciec : Kopcuch [npc]
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : rosły, barczysty; długie futro, w większości czarne, ze srebrzystym brzuchem, bokami, kryzą i dolną częścią ogona, najciemniejsze są łapy, grzbiet, głowa i uszy; uszy zakończone pędzelkami; mocny pysk i broda; oczy żółte
Multikonta : orzechowy cień, i inni.
Liczba postów : 369
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1640-echo-senne-echo-szepczacego-strumienia#36970
Żywica-al-? – powtarza nieco niechętnie, unosząc brew. – Senne Echo Szepczącego Strumienia – mówi obojętnie, jakby po prostu recytował coś, czego musiał nauczyć się na pamięć za karę, a nie własne imię, z którego ongiś był taki dumny i zadowolony. Teraz… imię było ciężarem, kolejną rzeczą łączącą go z kocicą, która wydała go na świat, kolejną rzeczą, której właściwie to… nienawidził – w sobie samym, jak i w Pajęczynie.

_________________



i got too  good at
fighting chemicals
and dodging arrows
i was
asking for

wading through the fog
a
nd then it disappeared
naked when i'm here


and why should i deny what's all at once
so crystal clear?

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Nie 05 Mar 2023, 19:08
Żywica
Żywica
Pełne imię : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 56 ks
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana Przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni (Wasyl)
Mistrz : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Partner : Wszyscy, pls kochajcie mnie
Wygląd : Krótkowłosa o gęstej czekoladowo-szylkretowej sierści, dobrze zbudowana kotka o średnim wzroście i złotych oczach.

Multikonta : Pył, Jaśminv2, Śpiewka[GK], Jarzębina[NKT], Jaśmin [GK]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 513
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1067-zywica
Kotka zaraz pokręciła energicznie głową w zaprzeczeniu, że to nie ważne. Jaki kot się tak do niej zwracał. Cień? Chyba tylko Cień. I może Słonecznik, ale jej nie widziała od bardzo dawna, chociaż przecież jej to nie widzi.
- A, przejęzyczenie - mruknęła lekko, machając zbywająco łapą. Pewnie Echo uznałby to za głupie, patrząc na sposób myślenia jaki reprezentował, a którego Żywica fanką nie była, bo było, no, nudne i bez zabawy.
- Ładne imię! Motyw snu i echa się ładnie łączy wiesz? To takie trochę tajemnicze zjawiska. Zastanawiałeś się kiedyś, czemu koty śnią? - Spytała, próbując znaleźć kolejny temat do rozmowy, już wewnętrznie przygotowana na możliwe niezadowolenie od strony dymnego.
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sro 08 Mar 2023, 00:56
Echo
Echo
Pełne imię : Senne Echo Szepczącego Strumienia
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 32 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [npc]
Ojciec : Kopcuch [npc]
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : rosły, barczysty; długie futro, w większości czarne, ze srebrzystym brzuchem, bokami, kryzą i dolną częścią ogona, najciemniejsze są łapy, grzbiet, głowa i uszy; uszy zakończone pędzelkami; mocny pysk i broda; oczy żółte
Multikonta : orzechowy cień, i inni.
Liczba postów : 369
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1640-echo-senne-echo-szepczacego-strumienia#36970
Ładne… dymny odwraca tylko wzrok, czując jedynie palący wstyd na jej słowa. Stara się jednak nie pokazywać tego na zewnątrz, chociaż jest świadomy, że już samo uciekanie spojrzeniem na takie stwierdzenie nie będzie „normalną” reakcją.
…co masz na myśli – pyta w końcu, kiedy zaczyna coś bajdurzyć o snach.

_________________



i got too  good at
fighting chemicals
and dodging arrows
i was
asking for

wading through the fog
a
nd then it disappeared
naked when i'm here


and why should i deny what's all at once
so crystal clear?

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sro 08 Mar 2023, 18:00
Żywica
Żywica
Pełne imię : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 56 ks
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana Przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni (Wasyl)
Mistrz : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Partner : Wszyscy, pls kochajcie mnie
Wygląd : Krótkowłosa o gęstej czekoladowo-szylkretowej sierści, dobrze zbudowana kotka o średnim wzroście i złotych oczach.

Multikonta : Pył, Jaśminv2, Śpiewka[GK], Jarzębina[NKT], Jaśmin [GK]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 513
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1067-zywica
Widząc reakcję Echa lekko przekrzywia głowę, jednak zaraz ją prostuje, ozdabiając wesołym uśmiechem.
- Jak już wspomniałam, to takie trochę tajemnicze zjawisko. Nikt go do końca chyba nie wyjaśnił - Miauknęła po wcześniejszym zerknięciu w górę w geście zastanowienia - To czyni je trochę takim tajemniczym, prawda? W końcu nie wiesz o czym będziesz śnić, a niektórych pewnie w ogóle zapominasz. Niekiedy są to tylko pierdoły, typu typowy dzień w plemieniu, ale czasem możesz zamienić się w taką jaskółkę, by polatać po niebie. No i sny są chyba po coś! Według mnie, podczas śnienia pokazują nam się czasem nasze poprzednie wcielenia, pomieszane z naszymi obawami albo nadziejami... coś, za czym tęsknimy. Chociaż niektóre w ogóle nie mają sensu! A może to duchy nam mieszają w głowach? Co myślisz? - Zerknęła wyczekująco w stronę dymnego kocięcia, oczekując odpowiedzi. W końcu było tyle możliwości a tak mało odpowiedzi jednocześnie.
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sob 11 Mar 2023, 00:12
Echo
Echo
Pełne imię : Senne Echo Szepczącego Strumienia
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 32 [luty]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Pajęczyna Pokryta Poranną Rosą [npc]
Ojciec : Kopcuch [npc]
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : rosły, barczysty; długie futro, w większości czarne, ze srebrzystym brzuchem, bokami, kryzą i dolną częścią ogona, najciemniejsze są łapy, grzbiet, głowa i uszy; uszy zakończone pędzelkami; mocny pysk i broda; oczy żółte
Multikonta : orzechowy cień, i inni.
Liczba postów : 369
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1640-echo-senne-echo-szepczacego-strumienia#36970
Myślę, że namieszane w głowie to na pewno masz ty, ma ochotę powiedzieć, ale w ostatniej chwili gryzie się w język. Jakie poprzednie wcielenia? O czym ona w ogóle mówi?
Ojciec cię tego nauczył? – pyta bezpośrednio zamiast wypowiadać swoją opinię, bo tej, jako takiej, nie ma. Ot, sny… są. Przydarzają się, istnieją, są czasem dziwne, ale z reguły nie przywiązuje do tego żadnej wagi; bo i po co? To nie jest część rzeczywistości.

_________________



i got too  good at
fighting chemicals
and dodging arrows
i was
asking for

wading through the fog
a
nd then it disappeared
naked when i'm here


and why should i deny what's all at once
so crystal clear?

Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Nie 12 Mar 2023, 12:03
Żywica
Żywica
Pełne imię : Żywica w Której Zatonął Blask Słońca
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 56 ks
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Gałązka Targana Przez Wiatr
Ojciec : Wieszcz Szepczących Kamieni (Wasyl)
Mistrz : Huragan Szumiący w Koronach Drzew
Partner : Wszyscy, pls kochajcie mnie
Wygląd : Krótkowłosa o gęstej czekoladowo-szylkretowej sierści, dobrze zbudowana kotka o średnim wzroście i złotych oczach.

Multikonta : Pył, Jaśminv2, Śpiewka[GK], Jarzębina[NKT], Jaśmin [GK]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 513
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1067-zywica
Na zadane pytanie marszczy brwi i przekręca lekko głowę w niezrozumieniu.
- Nie. Czemu pytasz? - Wieszcza w sumie nie pytała nigdy o sny. Owszem, czasem dostawała swoich nagłych rozmyślań i potrafiła zanudzać trajkocząc o tym godzinami, ale żeby "uczyć" się od kogoś o tym? Wieszcz miał wiedzę pewnie jako taką ale o zmarłych, o których też pytała, ale pewnie sny są dla niego tak samo niewyjaśnione.
Re: Róg Obfitości (stos zwierzyny)
Sponsored content

Skocz do: