IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

:: 
Plemię Niedźwiedzich Kłów
 :: Obóz Plemienia :: Kamienna Ziemia
Re: Słoneczne Skałki
Sob Sie 06, 2022 12:03 am
Kasztan
Kasztan
Pełne imię : Mały Kasztan Ukryty w Liściach
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Księżyce : 9 księżycy (VIII)
Znak Przodków : Sarna
Matka : Jeż Skryty w Liściach [npc]
Ojciec : Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie [npc]
Wygląd : niski, chudy, krótkowłosy, rudy w nieco ciemniejsze tygrysie prążki, bez bieli o oliwkowych oczach
Multikonta : Zawilcowa Łąka [kw] Robak [pnk] Rycząca Łapa [krz] | Kukurydzowa Łapa, Ważkowa Łapa [gk]
Autor avatara : sakuramoegi
Liczba postów : 51
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t1388-kasztan-maly-kasztan-ukryty-w-sniegu#25844
Ja też chorowałem. Mniej od Krupy, ale siedzieliśmy w tym samym bagnie jakiś czas. Teraz jestem zdrowy. W końcu nie muszą widzieć tego... strasznego pyska Wieszcza. Coś mi się dzieje jak go widzę. Brrr. Nienawidzę lecznicy. Ziół. Chorób. Siedzenia bezczynnie bo ktoś może się zarazić. Bezsens. Jakby mnie obchodzili.
Chodzę sobie po obozie szukając jakiegoś czynnika by zwrócić na siebie uwagę. W końcu jednak zwracam uwagę na Krupę. Śpi? Co ona głupia tak w środku dnia? Jak nie ma co robić to ja jej zaraz załatwię zajęcie!
Podniegam w jej stronę i staje perfidnie na jej ogonie, chcąc wywołać jej reakcje.
- Za dnia koty nie mają w zwyczaju oddawać się krainie snów! Wstawaj! Bawimy się!!! >:D
Zdejmuje łapę z jej ogona i pręże się zadowolony.

who's running things
where you can ring anybody's bell
and get what you want

see it's easy to ignore trouble
when you're living in a bubble

so,
what are you gonna do
when the world don't orbit
around you?

so what are you gonna do
when nobody wants to fool
with you?