IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Oko Lasu
Wysokie Trawy
Czw 12 Lis 2020, 11:49
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1909
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Położone są blisko wyjścia z obozu, zupełnie nie przypominają tych, które znajdują się bliżej jego środkowej części. Te rosnące przy gęsto ułożonych krzewach są bujne, wysokie i łatwo się uginają pod naciskiem nawet kocięcych łap, dzięki czemu stanowią bardzo dobry teren do zabaw. Dorosłe koty nie zaznają tam raczej spokoju od młodego pokolenia baraszkującego w wysokich, niezwykłych trawach, ale zawsze mogą spróbować. Kto wie, czy matka młodych pozwoli im na zabawy w tak bliskiej odległości od wyjścia z obozu.

Re: Wysokie Trawy
Pią 18 Lis 2022, 19:54
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Przynajmniej tych treningów, które nigdy nie są kończone — zamruczałam rozbawiona, z nutką jednak goryczy w głosie. Byłam świadoma, że większość kotów znika, w ten czy w inny sposób, a i tak... bodziło to, w sensie takim, że bez dodatkowych wojowników Klan Wichru nie będzie silny. Uh.
Skupiłam się na słowach medyka. Drgnęłam delikatnie uchem na imię Słodkiego Nektaru, finalnie kiwając delikatnie głową.
Już nie będziesz musiał sam ogarniać całej lecznicy, co? — ciepło uśmiechnęłam się do medyka. Mistrzyni chora i Gwiezdni miejcie w opiece każdego, kto wchodził do lecznicy, bo tam leczył tylko Motyla Łapa, przerażony kocurek. No, może nie taki przerażony, i może nie Gwiezdni miejcie w opiece od razu, jednak... to na pewno była ulga dla Motylego Blasku, który zarządzał lecznicą od bardzo młodego już wieku. Na pytanie Motyla dotyczące mnie zamrugałam kilka razy.
Tak. W sensie, no, nie wyczułam kolejnego niedźwiedzia przy naszej granicy, więc powiem, że nic.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Wysokie Trawy
Sob 10 Gru 2022, 19:08
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : 73 w chwili śmierci
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób (*)
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Lin, Mysikrólik
Autor avatara : pliszka (avek), brivi (art w podpisie)
Liczba postów : 2378
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
Ach, no tak, treningi, które urywały się znikąd w samym środku... Tych Motyli Blask też miał dość, nawet nie będąc wojownikiem, bo wiedział, że te oznaczały, że terminatorzy ginęli albo gubili się gdzieś na terenach. Tak skończyła większość jego rodzeństwa. To było księżyce temu i na ogół już nawet o nich nie myślał, tak samo jak nie myślał codziennie o Niedźwiedziej Gwieździe i Mroźnym Wietrze, ale czasami nachodziły go myśli o nim i zastanawiał się, czy ci, których już nie było w klanie, dalej żyli, a jeśli tak – jak im się wiodło. Wiedział jednak, że co najmniej dopóki nie znajdzie się na Srebrnej Skórce, nie pozna odpowiedzi na to pytanie, więc nie było sensu się nad tym rozwodzić dłużej niż to konieczne.
Mm... Nie, żebym narzekał na swoją robotę, ale zawsze lepiej mieć kogoś do podziału obowiązków. Roska i Chaber dobrze sobie radzą, swoją drogą – powiedział i uśmiechnął się lekko. Był z nich dumny – zarówno z tego, jak szybko się uczyły, jak i z tego, jak szybko dostosowały się do życia medyka i dobrze sobie radziły. Jakaś jego część może im nawet tego zazdrościła... no, ale co poradzić. Bywało ciężko, ale dał radę i dzięki temu był, gdzie był, więc nie było co narzekać na wydarzenia zamknięte w przeszłości.
Heh, rozumiem. To chyba lepiej – stwierdził z delikatnym rozbawieniem, ale zaraz spoważniał. – Mam nadzieję, że nie będzie już żadnych innych niedźwiedzi kręcących się w okolicy. Jak ogromne muszą się wydawać na żywo... – mruknął, trochę do Szałwii, trochę do siebie i wzdrygnął się lekko.
Porozmawiali z Szałwiowym Życzeniem jeszcze jakiś czas, aż dopóki nie musieli się rozejść, żeby zająć się swoimi sprawami.

/zt

_________________

gubi myśli, ońce kończy bieg
już nie starcza tchu i potrzebuje snu
chyba położę się tu, obok ciebie





gwiazdy widać,
księżyc podniósł się




jak kometa na niebie miga nam świat
żyjemy tak mało lat i trochę ciebie mi brak
trochę ciebie mi brak, trochę ciebie mi...


Re: Wysokie Trawy
Wto 07 Lut 2023, 22:01
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Ze względu na to że nie zostałem wybrany na poranny patrol postanowiłem nieco dłużej pospać. Wychodzenie z ciepłego legowiska nie należało do najlepszych ale niestety musiałem to zrobić, nie mogłem leżeć tak cały dzień! Nawet nie mówię o wykonaniu obowiązków a moim własnym samopoczuciu. Ostatnio niedojadałem a moje futro nie wydawało się tak gęste jak zeszłej Pory Nagich Drzew. Starałem się dużo nie myśleć o tym że już jej z nami nie ma. Starałem się nie zatrzymywać aby nie mieć chwili na nadmierne rozmyślanie, lecz moja natura jest taka a nie inna. Zdarza mi się zagapywać na randomowe punkty i odlatywac myślami do przeszłości. Niby nie mogłem uchronić jej od śmierci, ale coś mi wmawiało że mogłem o wiele lepiej wykorzystać czas z moją matką. Więcej rozmawiać. Więcej się starać.
Przy wychodzeniu z Zielonych Zarośli oślepiło mnie białe światło... no i cisza. Usiadłem w jakimkolwiek miejscu w którym było nieco mniej śniegu owijając łapy ogonem. Zaciągnąłem się chłodnym powietrzem rozmyślając o tym wszystkim co było i będzie.

/straszydlo

_________________
Wysokie Trawy - Page 8 Unknown
Re: Wysokie Trawy
Wto 07 Lut 2023, 22:26
Straszkowa Łapa
Straszkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 5 [I]
Matka : Leśna Łapa
Ojciec : Pokrzywowa Łapa
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : Z budowy większa kotka, o długim kremowym futrze klasycznie pręgowanym. Oczy Straszki na początku blado-niebieskie przybiorą zielonkawy odcień. ma długie, gęste futro - w szczególnosci widac to na bokobrodach, piersi, ogonie i brzuchu Dodatkowo na uszach kotki widnieją rudawe pędzelki.
Multikonta : Złoty Okoń {kg}
Autor avatara : Sareks Samantha [flickr]
Liczba postów : 29
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1696-straszka
Od rana Straszka słyszała piski wokół siebie, to dzieciaki, których tak bardzo próbowała się pozbyć, piszczały w kółko o białym deszczu, który zaczął lekko przyprószać wejście do żłobka. Matula i w końcu wybudziła niechętną Straszke z płytkiego snu i wręcz wypchała ją na zewnątrz. Inne warchlaki rozbiegły sie w swoje strony. Ruda powoli stąpała pomiędzy śniegiem, nie lubiąc jego zimnej struktury. Była tak wpatrzona w swoje łapy, że nawet nie zauważyła gdzie idzie...
BONK!
Rudy łebek przyrył w niebieskie cielsko jakiegoś innego osobnika. Ta zamrugała zdziwiona jego obecnością. Obeszła kocisko szukając jakieś mordki, czegoś poza niebieskim futrem. Przez nieuwagę nadepnęła na zimny puch. BRR! - Wszedłeś mi w drogę koleżko, ale fajnie sypie nie? Tylko ciekawe kto to potem posprząta. Hmm - Zamyśliła się siadając obok kocura bez żadnych skrupułów. Pierwszy śnieg nie był tak emocjonujący jak sobie go wyobrażała. O kolega obok sie dąsał. Jednak trzeba znaleźć w tej sytuacji jakieś plusy. Zajmie Straszce to chwilkę.

_________________

Mam trzy latka, trzy i pół,
sięgam głową ponad stół,
mam fartuszek z muchomorkiem,
do przedszkola chodzę z workiem.
Re: Wysokie Trawy
Pią 10 Lut 2023, 22:47
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Spojrzałem na małe stworzonko które akurat na mnie wpadło. Jak zwykle był to kociak. Pewnie rodzeństwo Mrówki i Pchełki... ten drugi wspominał o tym ilu ich tam jest, ale szczerze mówiąc nie pamiętam. Było to dość dawno.
Spojrzałem przed siebie przymykając oczy i strzygąc uszami co jakiś czas aby strzepnąć z nich śnieg.
- Nie jest jakoś dużo tego śniegu, ale fakt... sypie. - odparłem. Pewnie Pora Nagich Drzew się jeszcze rozkręci, w to nie wątpiłem, jednak było jakoś tak bardzo wilgotno. To chyba zapowiadało jego szybkie zniknięcie? Tak mi się wydaje.
- Jak śnieg stopnieje, wszędzie będzie błoto i kałuże, samo wszystko zniknie, taka kolej rzeczy. - westchnalem gorzko. Nie lubiłem śniegu, ale ten był lepszy niż to co było zamiast niego przez resztę obiegu pór. Jednak, co mogłem z tym zrobić? Trzeba się zaadoptować, wpasować, poddać pędzącemu czasu. Wcześniej uważałem to za w jakiś sposób piękne, jednak teraz... mam żal do tego jak toczy się życie.

_________________
Wysokie Trawy - Page 8 Unknown
Re: Wysokie Trawy
Sob 11 Lut 2023, 11:41
Straszkowa Łapa
Straszkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 5 [I]
Matka : Leśna Łapa
Ojciec : Pokrzywowa Łapa
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : Z budowy większa kotka, o długim kremowym futrze klasycznie pręgowanym. Oczy Straszki na początku blado-niebieskie przybiorą zielonkawy odcień. ma długie, gęste futro - w szczególnosci widac to na bokobrodach, piersi, ogonie i brzuchu Dodatkowo na uszach kotki widnieją rudawe pędzelki.
Multikonta : Złoty Okoń {kg}
Autor avatara : Sareks Samantha [flickr]
Liczba postów : 29
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1696-straszka

— Co ty gadasz, samo zniknie? Aż taka głupia nie jestem. Po co w takim razie w ogóle oni to tu sypali skoro będzie z tego jeszcze gorsze błoto!? Straszka nie była najmądrzejszym kociakiem to fakt, ale przecież magiczna siła która sypie z nieba śnieżek zaraz go przemieni w błoto.??? przecież to bez sensu! — Brzmisz jakby śnieg padał przez całe twoje życie. Coś taki smutny - Zauważyła, że niebieski koleżka był wyjątkowo jakiś ponury. Nie znała go wcześniej ale może zawsze taki był? Jednak nawet jej! A to jest trudne !! poprawił się humor od zobaczenia małych tańczących w wietrze płatków śniegu.

_________________

Mam trzy latka, trzy i pół,
sięgam głową ponad stół,
mam fartuszek z muchomorkiem,
do przedszkola chodzę z workiem.
Re: Wysokie Trawy
Pią 17 Lut 2023, 20:49
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
- Najwyraźniej jest to jakoś potrzebne... może taka ilość wody jest potrzebna na rozpoczęcie za jakiś czas Pory Nowych Liści. - woda wsiąka w ziemię i może jest trzymana na cieplejszy czas? Bo wtedy wszystkie rośliny budzą się do życia i pewnie potrzebują jej więcej...jak taki niedźwiedź budzi się z snu zimowego to chyba też mu się chce pić, racja?
Wycedziłem przez usta pierwszą literę zdania i zamilkłem. To jeszcze dziecko, nie mogę chyba powiedzieć tak poprostu "moja matka zmarła." Jak by zrobiła to ona próbując wytłumaczyć to tak młodej istotce? Wziąłem głębszy wdech wyrzucając napięcie spowodowane przed to jedno drobne pytanie. - Jakiś czas temu był pogrzeb Golcowej Gwiazdy, I emocje nadal ze mnie nie zeszły... - odpowiedziałem. Nie chciałem jej okłamywać. Może była kocięciem ale zasługiwała na prawdę... tak mi się zdawało.

_________________
Wysokie Trawy - Page 8 Unknown
Re: Wysokie Trawy
Pon 20 Lut 2023, 18:46
Straszkowa Łapa
Straszkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 5 [I]
Matka : Leśna Łapa
Ojciec : Pokrzywowa Łapa
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : Z budowy większa kotka, o długim kremowym futrze klasycznie pręgowanym. Oczy Straszki na początku blado-niebieskie przybiorą zielonkawy odcień. ma długie, gęste futro - w szczególnosci widac to na bokobrodach, piersi, ogonie i brzuchu Dodatkowo na uszach kotki widnieją rudawe pędzelki.
Multikonta : Złoty Okoń {kg}
Autor avatara : Sareks Samantha [flickr]
Liczba postów : 29
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1696-straszka
- Nic z tego nie zrozumiałam, ale ufam, że masz zupełną rację kolego. - Ziewnęła trochę już znudzona tematem śniegu. Ten przyjemnie prószył na jej rude futerko, aby zaraz się rozpuścić i zmoczyć przed chwilą jeszcze suchą sierść. Tragedia z tą pogodą.
- AAA słyszałam, bardzo mi przykro. O to dlatego sypie dzisiaj śnieg! Oh to musi być znak od Golcowej Gwiazdy, kolego nie smuć się. - Wysunęła język i drobne płatki spadły jej do pyszczka. Koteczka zaraz się skrzywiła kiedy nie udało się jej ich pogryźć, bo zaraz się roztopiły. Po chwili jednak uznała, że nie powinna próbować zjadać znaku od Golcowej Gwiazdy do tego niebieskiego kota. - Lubiłeś ją co? -

_________________

Mam trzy latka, trzy i pół,
sięgam głową ponad stół,
mam fartuszek z muchomorkiem,
do przedszkola chodzę z workiem.
Re: Wysokie Trawy
Pią 24 Lut 2023, 21:47
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Położyłem uszy czując jak śnieg zaczyna wpadać mi do ich wnętrza... i w geście jakiegoś tam zawodu. Nie rozumiałem czego kotka nie pojęła w moim tłumaczeniu, ale nie komentowałem tego w żaden sposób. Bycie kocięciem jest... dziwne. I wszystko w tym okresie życia na pewno jest takie.
Na słowa kotki spojrzałem na nią kątem oka uśmiechając się ciepło. - Heh... pewnie masz racje. - niby takie małe i nie pojmujące łatwych dla mnie spraw, ale za to pojmujące proste znaki w przyrodzie. Czy kocięta są w jakiś tam sposób bliżej Gwiezdnych? Nie mówię o jakiś wielkich przepowiedniach czy coś... ale są niezłymi tłumaczami tych łatwych przekazów. -Tak... była przywódczynią przez całe moje życie! Więc to nieco dziwne... że wiesz, była sobie... i tak po prostu już jej nie ma.

_________________
Wysokie Trawy - Page 8 Unknown
Re: Wysokie Trawy
Pon 11 Wrz 2023, 11:00
Jeżyk
Jeżyk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 3 księżyce
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Wygląd : Kotka jest czarnym szylkretem sepią, choć jej futerko, mimo, że krótkie, będzie przez większość czasu ciemne i w nieładzie. Jeżyk bowiem nigdy nie przepuści okazji, by potaplać się w błocie, lub zrobić cokolwiek innego, przez co się pobrudzi. Gdy jednak zobaczysz ją czystą, staje się jasne, że na jej futerku mieszają się różne kolory. Ciemnobrązowa barwa na tułowiu i szyi jest upstrzona jasnorudymi plamkami, natomiast na łapach, ogonie i głowie kolory te są ciemniejsze – czarne i rude, ale mieszają się ze sobą w tak samo chaotyczny sposób. Łapy ma w większości czarne, podobnie jak prawą połowę pyska, podczas gdy przewagę rudego widać na żuchwie i górnej części tylnej lewej łapy. Ślepka jej będą zazwyczaj błyszczały; czy to z ekscytacji, ze szczęścia lub z rozbawienia. Kiedy dorośnie będą koloru złotego. Jej ciało jest dość masywne i muskularne, a za to łapy długie i smukłe, co troszkę utrudni jej chodzenie, ale też nie odciągnie od odkrywania świata. Ogon ma długi i gruby. Opuszki łap, a także nos są lekko nakrapiane, brązowo-różowe.
Liczba postów : 6
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1911-jezyk
Jeżyk nadal była po prostu oczarowana obozem. Przecież tam wszystko było takie ciekawe, i miała tyle miejsca do zabawy! Nawet kociarnia była fajna, w końcu była tam mamusia. Mimo wszystko, ciekawska koteczka wolała spędzać czas poza nią, bo było tam trochę mrocznie i ciemno. Dzisiaj więc, wyruszyła do centrum obozu. Usadowiła się wygodnie w jakimś wolnym kąciku, czekając na kota, z którym mogłaby pogadać. Można by było powiedzieć, że wręcz wypatrywała ofiary, którą mogłaby zasypać milionem pytań. Usiadła pod Wysokimi Trawami, tymi na krańcu obozu, mając ogromną nadzieję, że nikt jej nie skarci za przebywanie tak blisko wyjścia. Mimo wszystko, miała gdzieś z tyłu głowy to, żeby na siebie uważać, ale zazwyczaj, gdy znalazła coś ciekawego, zwyczajnie o tym zapominała. Właśnie tak, jak teraz. Bowiem teraz, zauważając, że trawy łatwo się łamią, zamiast wyczekiwać spokojnie rozmówcy, znalazła sobie nową zabawę.
// starsza siostra! <3
Re: Wysokie Trawy
Nie 17 Wrz 2023, 12:28
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 963
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
— Nie powinnaś bawić się tak blisko wyjścia, Jeżyk — mogło dojść do uszu młodej koteczki, bo zaraz za nią wyrosła masywna sylwetka Wierzbowego Puchu, która akurat wróciła z patrolu. Gdy dostrzegła brykającą siostrę tuż przy Wysokich Trawach, uznała, że ta musiała nawiać z kociarni i chyba była pierwszym wojownikiem, który zwrócił na nią uwagę. — Dobrze wiesz, że to niebezpieczne, prawda? Pewnie tata wielokrotnie o tym wspominał — westchnęła z łagodnym uśmiechem i podeszła bliżej ciemnej szylkretki, delikatnie pacając łapą w jej grzbiet w ramach "drastyczniejszej" próby zwrócenia na siebie uwagi.
— Gdzie zgubiłaś rodzeństwo?

_________________
Wysokie Trawy - Page 8 Lv9k4sG
Wysokie Trawy - Page 8 4C23qCS
Re: Wysokie Trawy
Nie 24 Wrz 2023, 21:35
Jeżyk
Jeżyk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 3 księżyce
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Wygląd : Kotka jest czarnym szylkretem sepią, choć jej futerko, mimo, że krótkie, będzie przez większość czasu ciemne i w nieładzie. Jeżyk bowiem nigdy nie przepuści okazji, by potaplać się w błocie, lub zrobić cokolwiek innego, przez co się pobrudzi. Gdy jednak zobaczysz ją czystą, staje się jasne, że na jej futerku mieszają się różne kolory. Ciemnobrązowa barwa na tułowiu i szyi jest upstrzona jasnorudymi plamkami, natomiast na łapach, ogonie i głowie kolory te są ciemniejsze – czarne i rude, ale mieszają się ze sobą w tak samo chaotyczny sposób. Łapy ma w większości czarne, podobnie jak prawą połowę pyska, podczas gdy przewagę rudego widać na żuchwie i górnej części tylnej lewej łapy. Ślepka jej będą zazwyczaj błyszczały; czy to z ekscytacji, ze szczęścia lub z rozbawienia. Kiedy dorośnie będą koloru złotego. Jej ciało jest dość masywne i muskularne, a za to łapy długie i smukłe, co troszkę utrudni jej chodzenie, ale też nie odciągnie od odkrywania świata. Ogon ma długi i gruby. Opuszki łap, a także nos są lekko nakrapiane, brązowo-różowe.
Liczba postów : 6
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1911-jezyk
Odwróciła gwałtownie głowę w stronę głosu. UPS, ktoś jednak ją przyłapał. A tym ktosiem była Wierzbowy Puch, jej starsza siostra. Ciekawe, czy powie rodzicom i czy Jeżyk dostanie kolejne nudne kazanie? Możliwe!
Mimo tego, nie przejmowała się tym zbytnio. - Wibacz, siostlo - miauknęła i uśmiechnęła się, próbując zgrywać niewiniątko.
Kiwnęła delikatnie głową. - Wjem, wjem.. Ale tu jiest tak ciekawie.. - mruknęła z nutą znudzenia. Kotka naprawdę nie lubiła, gdy ktoś mówił jej, co ma robić, a czego nie. Starała się mimo tego nie być zbyt niemiła, to przecież była jej siostra!
- Pewnie są w kocialni, ale tam jiest nuudno. I tloskę stlasznie - powiedziała.
Re: Wysokie Trawy
Nie 24 Wrz 2023, 22:58
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 963
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Owszem, Wierzbowy Puch mogłaby zrobić Jeżyk wywód i kazanie, ale po co? Od czegoś był Gęsi Tupot. Poza tym, nie chciała odbierać młodszemu rodzeństwu widoku sztywnego kocura, który z całych sił próbuje wyrzucić z siebie jak najlepiej brzmiące kazanie, które nie skończyłoby się na kilku skomplikowanych słowach. Ten widok jest zbyt cenny by go od tak niszczyć! — No to spoko, przymknę oko na ten drobny "wybryk", ale niech ci do łebka nie wpadnie by opuścić obóz, bo osobiście urwę ci uszy — zachichotała cicho, chociaż jej spojrzenie było dość... poważne. Może nie zamierzała urywać uszu Jeżyk, ale prawdą było, że nie byłaby zbyt przychylna do głaskania jej po główne, gdyby złamała ten zakaz.
— Z tym, że w kociarni jest nudno, musze się zgodzić — mruknęła, przytakując delikatnie łbem. — Ale czemu strasznie? — dopytała, wygodnie siadając niedaleko młodej szylkretki, delikatnie się do niej pochylając i przekrzywiając łeb.

_________________
Wysokie Trawy - Page 8 Lv9k4sG
Wysokie Trawy - Page 8 4C23qCS
Re: Wysokie Trawy
Wto 27 Lut 2024, 17:34
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 174
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Siwek standardowo znudzony siedzeniem w kociarni, postanowił wyjść na zewnątrz się pobawić. Wszędzie było biało i zimno, aż bolało w łapki, ale przecież się rozgrzeje! Co to dla niego trochę zimnej wody, skoro miał puchate futerko!
Jego łapki zaniosły go w pobliże wyjścia z obozu. Wiedział doskonale, że nie powinien się do niego zbliżać, ale... Przecież nie zamierzał zaraz wychodzić! Uknuł za to mały plan.
W miejscu, gdzie normalnie ułożone były Wysokie Trawy, była teraz spora zaspa śniegu. Dlatego też Siwek wskoczył w nią, pozwalając by wystawał z niej tylko jego drobny łebek. Nie najlepszy kamuflaż... Ale lepszy taki niż żaden! Teraz tylko zaczaić się na jakąś... "Ofiarę"...

/Kasztanowa Łapa <3

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Wysokie Trawy
Pią 01 Mar 2024, 14:44
Kasztanowa Łapa
Kasztanowa Łapa
Pełne imię : Kasztanowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 17
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Szerszeniowy Rój
Wygląd : Kasztan jest burym szylkretem. Większość jej ciała jest barwy ciemnego brązu z pręgami, jedynie jej ogon oraz fragment uda tylnej, lewej łapy i grzbietu jest rudy. Jej futro jest długie, lecz w niektórych miejscach spiczaste- wystaje z jej ogona, szyi i boków głowy niczym ciemne kolce lub igły. Ma na sobie również białe znaczenia - głównie na z przodu szyi i na klatce piersiowej. Nad oczami również znajdują się białe ,,brwi", a same jej ślepia są blado niebieskie.
Co do figury i sylwetki, kotka jest wysoka i dobrze zbudowana. Przez jej ciemne i długie futro tego nie widać, jednak jej mięśnie wyraźnie rysują się pod jej skórą.
Jej pręgi są tygrysie.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Księżycowa Łapa
Liczba postów : 111
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2032-kasztan
Kasztanowa Łapa nie miała żadnych planów na dzień dzisiejszych. Nie miała dziś treningu (i w sumie dobrze, odpocznie trochę od sztywnego Szerszenia). Jednak siedząc w obozie czuła znudzenie i poczucie, że traci czas i powinna coś teraz robić. Zwłaszcza kiedy spędziła tyle czasu siedząc w lecznicy- ma teraz sporo do nadrobienia, więc wolałaby chodzić na treningi codziennie, nawet po dwa czy trzy razy.
Westchnęła jednak, będąc świadomą, że nic na to nie poradzi. Musi nauczyć się cierpliwości. Choć tej cierpliwości zużyła już sporo...
Teraz jednak wybrała się w pobliże wysokich traw, wcześniej zjadając małą mysz polną. Usiadła przy jednej z zasp śnieżnych i zaczęła dokładnie wylizywać spiszaste, bure futro na swoim boku.

_________________
Wysokie Trawy - Page 8 Kaszta16
Re: Wysokie Trawy
Pią 01 Mar 2024, 15:22
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 174
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Długo nie musiał czekać! I bardzo dobrze, bo powoli łapki mu odmarzały i zaczął rozważać wyjście z zaspy. Ale takiej okazji na pewno nie przepuści!
Zaczaił się na kotkę, poczekał aż ta usiądzie... I w pewnym momencie terminatorka mogła poczuć, jak na jej grzbiet wskakuje coś... Małego. Ale miało swoją wagę.
- Mam cię! - zawołał próbując wgryźć się w futro kotki. Jakby jego pazurki nie były już wystarczające! Ale przynajmniej... Polowanie się udało? Tak jakby. Chociaż czy upolowanie kota zalicza się jeszcze jako polowanie, czy to już coś innego? Nie żeby Siwek się nad tym za długo zastanawiał...

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Wysokie Trawy
Pią 01 Mar 2024, 17:07
Kasztanowa Łapa
Kasztanowa Łapa
Pełne imię : Kasztanowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 17
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Szerszeniowy Rój
Wygląd : Kasztan jest burym szylkretem. Większość jej ciała jest barwy ciemnego brązu z pręgami, jedynie jej ogon oraz fragment uda tylnej, lewej łapy i grzbietu jest rudy. Jej futro jest długie, lecz w niektórych miejscach spiczaste- wystaje z jej ogona, szyi i boków głowy niczym ciemne kolce lub igły. Ma na sobie również białe znaczenia - głównie na z przodu szyi i na klatce piersiowej. Nad oczami również znajdują się białe ,,brwi", a same jej ślepia są blado niebieskie.
Co do figury i sylwetki, kotka jest wysoka i dobrze zbudowana. Przez jej ciemne i długie futro tego nie widać, jednak jej mięśnie wyraźnie rysują się pod jej skórą.
Jej pręgi są tygrysie.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Księżycowa Łapa
Liczba postów : 111
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2032-kasztan
Kotka zdążyła polizać się zaledwie z dwa czy trzy razy, kiedy usłyszała cichutki odgłos łapek na śniegu. Był jednak na tyle cichy, że pomyślała, że pewnie jakiś kot przechodzi w pobliżu. Wyprostowała się i przybliżyła do siebie ogon, kiedy nagle poczuła coś lądującego na jej grzbiecie. Coś, a raczej kogoś. Kogoś małego, kto próbował wbić jej pazurki w grzbiet.
Cicho syknęła i odwróciła się, tym samym słysząc zwycięski okrzyk. W całym tym zamieszaniu zdążyła się domyślić, że to jedynie zabawa i postanowiła nie robić kociakowi krzywdy, choć, sama musiała przyznać, dość mocno sfrustrowało ją to zajście.
W końcu otrzepała się w celu zrzucenia brązowo-białego kociaka z siebie i machając rudym ogonem na boki spojrzała niego, mrużąc oczy.
Spodziewała się starszego kociaka niż tego, który przed nią stał. Jednak po mimo młodego wieku udało mu się ją zaskoczyć.
Przez kilka uderzeń serca zastanawiała się, co teraz zrobić. Okrzyczeć go? Upomnieć, że ją zdenerwował? Czy może dalej się z nim bawić?
Hmm... Jedna z opcji była skrajnie niemiła, druga natomiast nie pasowała do tego, jak dotychczas kotka obchodziła się z kociakami i zabawą w ogóle. Nie była taka wesoła i pełna energii.
A gdyby połączyć obie te rzeczy?
Kotka nagle prychnęła i skoczyła do kocura, popychając go do zaspy śniegu tak, aby ten upadł na grzbiet. Nie zrobiła tego mocno, aby go nie skrzywdzić, jednak musiał mieć jakąś nauczkę, prawda?
- Zobaczymy, kto kogo teraz ma- wymamrotała rozbawionym ale także chłodnym tonem.

_________________
Wysokie Trawy - Page 8 Kaszta16
Re: Wysokie Trawy
Pią 01 Mar 2024, 21:46
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 174
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Oczywiście czuł się dumny z tego, że udało mu się coś upolować. Stał teraz przed kotką z uniesionym ogonem i radosnym, może trochę zadziornym uśmiechem. Przekrzywił nawet w końcu łebek czekając na reakcję kotki...
...i w końcu się doczekał. Nie spodziewał się tego, że zostanie wrzucony z powrotem w zaspę. Nawet się na początku trochę wystraszył jej gwałtownego ruchu i prychnięcia, więc po prostu leżał w tej zaspie na grzbiecie, przez chwilę jakby próbując zrozumieć, co się stało...
...i zaczął się śmiać. Wywijał przez chwilę w powietrzu łapkami, śmiejąc się i próbując wstać, aż w w końcu mu się udało. Otrzepał się i wyskoczył znów z zaspy, stając przed kotką dumnie wypinając pierś i unosząc głowę do góry, próbując wydać się większym.
- Ha! Strzeż się, samotniku! Ja, Siwek wygnam cię z naszych telenów raz na zawsze! - zawołał dumnie i czekał na jej reakcję. Oby zechciała się z nim bawić!

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Wysokie Trawy
Pią 01 Mar 2024, 22:11
Kasztanowa Łapa
Kasztanowa Łapa
Pełne imię : Kasztanowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 17
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Szerszeniowy Rój
Wygląd : Kasztan jest burym szylkretem. Większość jej ciała jest barwy ciemnego brązu z pręgami, jedynie jej ogon oraz fragment uda tylnej, lewej łapy i grzbietu jest rudy. Jej futro jest długie, lecz w niektórych miejscach spiczaste- wystaje z jej ogona, szyi i boków głowy niczym ciemne kolce lub igły. Ma na sobie również białe znaczenia - głównie na z przodu szyi i na klatce piersiowej. Nad oczami również znajdują się białe ,,brwi", a same jej ślepia są blado niebieskie.
Co do figury i sylwetki, kotka jest wysoka i dobrze zbudowana. Przez jej ciemne i długie futro tego nie widać, jednak jej mięśnie wyraźnie rysują się pod jej skórą.
Jej pręgi są tygrysie.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Księżycowa Łapa
Liczba postów : 111
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2032-kasztan
Kotka patrzyła jak tamten wychodzi ze śniegu po chwili szamotania się w nim. Miała nadzieję, że przez to mu się znudzi i odejdzie, jednak kocurek przyjął jej ,,atak" w zupełnie inny sposób- uznał to za zabawę.
Kotka strzepnęła ogonem i zmrużyła oczy, kiedy usłyszała groźbę wygnania z terenów Klanu Wichru.
Z terenów nie, ale z obozu chętnie bym została wygnana, pomyślała. Chętnie wyszłabym na zewnątrz i uczyła się polować.
- Siwek, hm- powiedziała kiedy usłyszała jego imię. Przysiadła i podniosła łeb do góry aby popatrzeć na niego groźnym spojrzeniem. Mimo wszystko chyba wybrała opcję zabawy zamiast przepłoszenia, dlatego następnie rzekła: - Jestem Kasztanowa Łapa. Nie pozbędziesz się mnie tak łatwo- powiedziała i koniuszek jej pyska lekko podniósł się. Dawno nie bawiła się w nic i tęskniła za słodkim i beztroskim dzieciństwem... Może trochę relaksu i luźniejsze podejście do życia dałoby jej trochę tego dzieciństwa i radości z powrotem?
Strzepnęła głową, aby teraz o tym nie myśleć. Usiadła i wyprostowała się a następnie powiedziała:
- Pokaż mi, co umiesz, a może cię oszczędzę- powiedziała, ciągle zachowując na pysku chłodną i kamienną minę.- jeśli jednak się nie wykażesz...- wtedy znów zerknęła na zaspę śniegu.

_________________
Wysokie Trawy - Page 8 Kaszta16
Re: Wysokie Trawy
Pią 01 Mar 2024, 23:41
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 174
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Pewnie mogła zobaczyć, jak jego oczka błysnęły, a na pyszczku pojawił się szeroki uśmiech. Chciała się bawić! Nie miał zbyt wielu okazji do zabaw z rodzeństwem, więc... Mała odmiana była bardzo przyjemna!
Odchrząknął w końcu, żeby wrócić do swojej roli "dzielnego wojownika" i wrócił do swojej dumnej pozy. Chociaż wciąż nie mógł powstrzymać od uśmiechania się.
- Ha! Przekonamy się! - zawołał przyjmując pozycję gotową do ataku - Jeśli ty przeglasz... - ...też spojrzał w stronę zaspy. Czyli innymi słowy... Przegrany ląduje w śniegu! Co prawda już się w nim nasiedział, ale przynajmniej dzięki temu się przyzwyczaił! Tak jakby.
A skoro miał pokazać jej co umie... Niech będzie! Ruszył do przodu, próbując przemknąć pod jej łapkami... I spróbował zaatakować jej brzuch! Całe szczęście to kociak, który w dodatku nie używał zbyt wiele siły, więc nawet jeśli mu się to udało, to zapewne nie zabolało za bardzo... W końcu nie chciał jej skrzywdzić!

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Wysokie Trawy
Sponsored content

Skocz do: