IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Rzeki
 :: Obóz Klanu Rzeki :: Łuska
Gęste Paprocie
Sob 04 Wrz 2021, 01:20
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 2102
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Skupisko gęsto rosnących paproci pomiędzy legowiskiem starszyzny a kociarnią. Są one dobrym miejscem do zabaw dla kociąt, które chciałyby poćwiczyć skradanie się, czy po prostu pochowały i atakowały z ukrycia. Same liście również mogą stanowić nie lada zabawę, chociaż częściej widuje się tam odpoczywających wojowników, ukrywających się przed gwarem Łuski.

Re: Gęste Paprocie
Dzisiaj o 07:20
Kryształowa Łapa
Kryształowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 12 (wrzesień)
Matka : Śliwkowa Pestka
Ojciec : Astrowa Łapa, Lwia Łapa
Mistrz : Przejrzysta Woda
Wygląd : Przeciętnej budowy, ale o słabej masie mięśniowej. Ciało przykrywa długie, puszyste futro, w większości białe. Na czole, uszach, zadzie ogonie pojawia się kolor niebieski z delikatnym, dymnym zarysem prążek ticked. Ma jasne, blade, zielone oczy przypominające niedojrzałe jabłka.

Multikonta : Baranek (S), Zaćmione Słońce, Rozgwieżdżony Płomień, Jeżyna (KG) | Szakal (PWŁ), Pliszkowy Dziób (GK)
Autor avatara : beevilove
Liczba postów : 64
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2331-krysztal#67584
Mgła był najwyraźniej uparty w twierdzeniu, że byli bliźniakami… i strzelaniu komplementami. Kryształowa Łapa nie wiedział, czy miał teraz płakać, czy się śmiać. Nie był pewien, czy ten miał na myśli bardziej samouwielbienie, czy uwielbienie Kryształa. Może podsłuchał, jak Szemrząca Łapa gadał do Szarówki.
Ja? Wiem – odparł; był świadomy swojego piękna. – Ale muszę cię rozczarować. Popatrz na swoje łapy; są czarne, a moje — białe – to taka pierwsza, kluczowa różnica. Poza oczami. – Kałuża cię chyba okłamała, kolego – westchnął, jakby scamujące kałuże były dramatycznym problemem dzisiejszego Klanu Rzeki.
Kryształowa Łapa, miło poznać… tylko też nie wiem, kogo – parsknął.

_________________
Gęste Paprocie - Page 6 90045527_y9EPJTIyQhWBw7S

Skocz do: