IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Brzegi
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Nie 05 Lut 2023, 14:47
Stokrotkowa Łąka
Stokrotkowa Łąka
Grupa : Klan Gromu
Płeć : transpłciowa kotka (zapach kocura)
Księżyce : 12 księżycy (II)
Matka : Żmijowy Syk
Ojciec : Falująca Trawa
Wygląd : Wysoka i szczupła kremowa kotka z bielą pokrywającą jej dolną część ciała w 50% razem z pyszczkiem. Ma też kremową łatę na tylnej prawej łapie. W miejscach gdzie nie ma białych znaczeń widnieją klasyczne pręgi. Nie ma oczu. Ma różowy nosek i duże uszy. Jej futro jest krótkie.
Multikonta : Róg [PNK] Ryczący Niedźwiedź, Rusałka[KRZ]
Autor avatara : galeria
Liczba postów : 94
Matka
https://starlight.forumpolish.com/t1604-stokrotka
Tak samo jak Pszczeli Pył postąpił i Stokrotka. Nie odzywał się już w ogóle w stronę złotej kocicy i skupił się na posiłku. Spożycie wiewiórki zajęło mu dłużej niż dokończenie zwierzyny przez wojowniczkę, ale w sumie to dobrze. Córka Dzikiej Róży odeszła już dużo wcześniej, niż on posprzątał resztki i sam udał się zająć czymś innym.
//Zt

_________________

Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 ZWqjHfQ
doo bi doo  bi doo da da
doo bi doo bi  doo da da

sweet  little  bumblebee
more than just a fantasy

Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 RFvzWQo
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Sro 01 Mar 2023, 18:27
Zamglone Jezioro
Zamglone Jezioro
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 50 [II]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk
Mistrz : Zaćmione Słońce
Wygląd : Na pierwszy rzut oka można zauważyć długą, niebieską szatę kotki, bez ani grama bieli, wiecznie wypielęgnowaną, bo ta pieczołowicie o nią dba; by nie była splątana, brudna, a w świetle słonecznym - wręcz lśniła. Drugim, co rzuca się w oczy, to wysoki wzrost kotki. Ta bowiem należy do wysokich, dobrze zbudowanych kotek, co z każdym księżycem widać coraz bardziej. Na razie jej mięśnie nie są jeszcze dobrze rozbudowane, ale zdecydowanie zmieni się to jak tylko zacznie trening na poważnie. Trzecią zaś rzeczą, która od razu rzuca się w oczy są złocisto-pomarańczowe oczy. Oryginalnie są one złote, acz, w zależności od słońca, mogą przybierać nieco bardziej pomarańczowy odcień. Jezioro ma dużą głowę osadzoną na krótkiej szyi, z czarnym nosem. Pysk ma wiecznie wykrzywiony w grymas, można by rzec, aczkolwiek tak naprawdę jest to jej zwyczajowa, codzienna mina, którą przybiera, gdy po prostu się nie uśmiecha.
Multikonta : Rwący Strumień [KG], Trzcinowy Brzeg [KRz]
Liczba postów : 262
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1334-jezioro#23688
Kolejny dzień nudnej rutyny. To naprawdę zaczynało dobijać Zamglone Jezioro. Nadal nie miała terminatora, całymi dniami można powiedzieć, że się obijała, mimo że polowała, trenowała na własną łapę, no i bynajmniej nie leżała i nie pachniała, ale jej praca można powiedzieć szła na marne. Jak miała polepszać się w byciu zaufaną wojowniczką, jak nawet nie miała póki co szans, by się starać o zastępczy stołek? Jak nikt nie brał jej na Zgromadzenia? Jak wszyscy ważniejsi zdawali się mieć ją w dupie?
Zagryzając kły, ze zirytowania przez spływające na nią myśli, na króliku, którego trzymała w pysku, weszła do obozu, rzuciła nim dosłownie na stos i odeszła kawałek, by przelizać futro na piersi, na którym widać było plamy zaschniętej już krwi. Ten durny uszak nie dość, że walczył o życie jak dziki, to jeszcze miał więcej krwi, niż normalny uszak i zalał jej piękne, niebieskie futro. Tsk.

[Okoń]
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Sro 05 Kwi 2023, 23:04
Rozgwieżdżona Łapa
Rozgwieżdżona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 (kwiecień)
Matka : Sobota
Ojciec : Barwne Niebo
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Przeciętnego rozmiaru kotka o długim, w pełni białym futrze i jasnoniebieskich oczach. Ma trzy blizny: mniejsze, na nosie i czole, oraz o wiele większą, przechodzącą przez większość jej prawej strony tułowia.
Multikonta : Szakal (PNK), Baranek, Zaćmione Słońce (S)
Autor avatara : zhang kaiyv
Liczba postów : 159
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1701-plomien
Dzisiaj, siedziałam na środku obozu - tam, gdzie dzieją się ceremonie - i swoją głowę miałam wysoko uniesioną, zaś pierś - dumnie wypiętą. Co robiłam, zapytacie? PRZYGOTOWYWAŁAM SIĘ DO CEREMONII, RZECZ JASNA! W końcu już niedługo! Chyba! Tak mówi Tęcza! Ale najbardziej te przegrywy muszą być mianowane, ech… przegrywy, czyli miot Zamieci, i w ogóle.
No, ale siedziałam! Na pewno będę siedzieć lepiej niż oni!

_________________

za mali, żeby podskoczyć
z niemocy wyrwać się na krok
za słabi, by spojrzeć w oczy
tym którzy nietykalni
żal i obojętność dobrze mają się


o nie, nie jest tak źle!
jeszcze wierzę, wierzę w lepszych nas
jakiś sens to ma ✰ ✦ ⋆ ⋆
jeszcze wierzę, wierzę w lepszy świat
może to coś da







Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Czw 06 Kwi 2023, 11:01
Bociania Łapa
Bociania Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 37 (grudzień)
Matka : Żołędziowy Grzbiet [NPC]
Ojciec : Ślimaczy Ślad [NPC]
Mistrz : Wroni Cień
Wygląd : Bocian przyszedł na świat jako duża, puchata kulka, znacznie wyższa, niż jego rówieśnicy. Jest długowłosym czarnym dymnym kocurem. Jego czarna szata pokrywa większą część ciała, biel ma jedynie na żuchwie, szyi, piersi, brzuchu, stópkach oraz niewielkie plamki na nosie i pyszczku. Również jego wibrysy są białe i długie. Jego sylwetka jest wyraźnie umięśniona, a sierść bujna i gęsta, przez co często się kołtuni. Oczy kocurka, z początku szaroniebieskie, z czasem przybiorą barwę płynnego złota. Przez swoje duże, ciężkie ciało jako kociak ma problemy z poruszaniem się, gdyż trudno mu utrzymać cały jego ciężar i często upada pod swoim brzemieniem. Dopiero jako dorosły, w pełni wyrośnięty kocur będzie się poruszał dumnym krokiem, nie martwiąc się, że znów wyląduje brzuchem na ziemi.
Multikonta : Promyk [PNK], Lisia Łapa [KW]
Liczba postów : 280
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1449-bociek
Spałem dziś krótko, jednak nie zmieniało to faktu, że w pełni się wyspałem. Po przebudzeniu się jeszcze jakiś czas przekręcałem się z boku na bok na swoim posłaniu, licząc na to, że znów zmorzy mnie sen, jednak moje wysiłki okazały się być bezowocne. Nie wiedząc, co ze sobą zrobić, wstałem i wyszedłem z legowiska uczniów. Skoro byłem już na nogach, mogłem przynajmniej coś zjeść, zanim inni nie wyjedzą mi co lepszy kąsków. Udałem się więc do stosu zwierzyny, znajdującego się na klanowej polance. Widok białego kocięcia w dumnej pozie nieco mnie zaskoczył. Czy ten maluch nie powinien siedzieć teraz w żłobku pod czujnym okiem swej rodzicielki? Zbliżając się nieco, dostrzegłem, że białą istotką była tak właściwie młoda kotka, na oko mająco 2-3 księżyce.
- Hej, co tu robisz, maleńka? Wszystko w porządku? - odparłem w ramach powitania. Nie znałem jeszcze jej imienia, nie wiedziałem więc, jak mam się do niej zwracać.

_________________
Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 56081555_OkeiIVEMq6vO9B1

I'm just Ken. Where I see love, she sees a friend
What will it take for her to see the man behind the tan and fight for me?
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Pią 07 Kwi 2023, 13:23
Rozgwieżdżona Łapa
Rozgwieżdżona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 (kwiecień)
Matka : Sobota
Ojciec : Barwne Niebo
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Przeciętnego rozmiaru kotka o długim, w pełni białym futrze i jasnoniebieskich oczach. Ma trzy blizny: mniejsze, na nosie i czole, oraz o wiele większą, przechodzącą przez większość jej prawej strony tułowia.
Multikonta : Szakal (PNK), Baranek, Zaćmione Słońce (S)
Autor avatara : zhang kaiyv
Liczba postów : 159
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1701-plomien
 Jakiś czarny kocur do mnie idzie, ale… staram się nie zwracać uwagi, stoję dumnie! W końcu na mojej ceremonii to byłby straszny wstyd, gdybym przestała stać dumnie i z przodu, bo usłyszałam czyjś głoś, nie? …Rzecz w tym, że moje próby ignorowania go szybko się skończyły, bo powiedział takie jedno słówko. JEDNO ZA DUŻO!
 — SAM JESTEŚ MALEŃKI FRAJERZE — krzyczę, wyraźnie zdenerwowana przymiotnikiem, którym zostałam potraktowana. Przez chwilę myślałam, że może nie mówi do mnie, bo przecież ja wcale mała nie jestem, ale… no, innych kotów tu nie było. — JESTEM DUŻA!! NIE WIDZISZ? ZARAZ BĘDĘ TERMINATORKĄ!!! LEPIEJ SIĘ SIEBIE SAMEGO SPYTAJ CZY WSZYSTKO W PORZĄDKU Z… NO… TWOIM WIDZENIEM!

_________________

za mali, żeby podskoczyć
z niemocy wyrwać się na krok
za słabi, by spojrzeć w oczy
tym którzy nietykalni
żal i obojętność dobrze mają się


o nie, nie jest tak źle!
jeszcze wierzę, wierzę w lepszych nas
jakiś sens to ma ✰ ✦ ⋆ ⋆
jeszcze wierzę, wierzę w lepszy świat
może to coś da







Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Pią 07 Kwi 2023, 21:43
Bociania Łapa
Bociania Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 37 (grudzień)
Matka : Żołędziowy Grzbiet [NPC]
Ojciec : Ślimaczy Ślad [NPC]
Mistrz : Wroni Cień
Wygląd : Bocian przyszedł na świat jako duża, puchata kulka, znacznie wyższa, niż jego rówieśnicy. Jest długowłosym czarnym dymnym kocurem. Jego czarna szata pokrywa większą część ciała, biel ma jedynie na żuchwie, szyi, piersi, brzuchu, stópkach oraz niewielkie plamki na nosie i pyszczku. Również jego wibrysy są białe i długie. Jego sylwetka jest wyraźnie umięśniona, a sierść bujna i gęsta, przez co często się kołtuni. Oczy kocurka, z początku szaroniebieskie, z czasem przybiorą barwę płynnego złota. Przez swoje duże, ciężkie ciało jako kociak ma problemy z poruszaniem się, gdyż trudno mu utrzymać cały jego ciężar i często upada pod swoim brzemieniem. Dopiero jako dorosły, w pełni wyrośnięty kocur będzie się poruszał dumnym krokiem, nie martwiąc się, że znów wyląduje brzuchem na ziemi.
Multikonta : Promyk [PNK], Lisia Łapa [KW]
Liczba postów : 280
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1449-bociek
Zaśmiałem się pod nosem, słysząc pewny siebie ton koteczki. Swoim zachowaniem przypominała mi Jeżynową Łapę. Czemu zawsze musiałem trafiać na takie zarozumiałe okazy? Cóż, moja rozmówczyni była jeszcze całkiem młoda, może z czasem przejdą u niej te niezbyt dobre maniery. Przewróciłem jeszcze oczami, nim odezwałem się do kotki.
- Właśnie widzę, żeś wielka i potężna niczym góra. - odparłem, tym samym żartując sobie z małej. - I co ja, mały i zwykły Bociania Łapa, mam uczynić w obliczu takiego wyzwania, jakim jest stawienie tobie czoła? - dodałem po krótkiej chwili.

_________________
Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 56081555_OkeiIVEMq6vO9B1

I'm just Ken. Where I see love, she sees a friend
What will it take for her to see the man behind the tan and fight for me?
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Sob 08 Kwi 2023, 14:34
Rozgwieżdżona Łapa
Rozgwieżdżona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 (kwiecień)
Matka : Sobota
Ojciec : Barwne Niebo
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Przeciętnego rozmiaru kotka o długim, w pełni białym futrze i jasnoniebieskich oczach. Ma trzy blizny: mniejsze, na nosie i czole, oraz o wiele większą, przechodzącą przez większość jej prawej strony tułowia.
Multikonta : Szakal (PNK), Baranek, Zaćmione Słońce (S)
Autor avatara : zhang kaiyv
Liczba postów : 159
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1701-plomien
 A teraz gada zupełne przeciwieństwo poprzednich słów… ? Przez chwilę cieszę się, że mój krzyk przemówił mu do rozsądku, ale potem ogarniam, że on chyba się ze mnie śmieje. Śmieje. Ten frajer się ze mnie śmieje. Mój ogon lata na boki jak oszalały, a moje nogi niekoniecznie świadomie zaczynają tupać niezadowolone, chyba czekając, aż wybuchnę.
 — NOSZZZZ BO JESTEM!! CZEGO NIE ROZUMIESZ!!! A NAJWyżej będę… kiedyś, w przyszłości! — piszczę w niezadowoleniu. — JAK TAKI JESTEŚ WIELKI TO CZEMU SIĘ ZE MNĄ NIE POBIJESZ, CO? POCZUJ MÓJ GNIEWWWRRRRRRRRRRRRRRRRR — oznajmiłam, jednocześnie rzucając się czołem w stronę kocura i warcząc, napierałam na niego z całej siły moją głową, przebierając nożkami.

_________________

za mali, żeby podskoczyć
z niemocy wyrwać się na krok
za słabi, by spojrzeć w oczy
tym którzy nietykalni
żal i obojętność dobrze mają się


o nie, nie jest tak źle!
jeszcze wierzę, wierzę w lepszych nas
jakiś sens to ma ✰ ✦ ⋆ ⋆
jeszcze wierzę, wierzę w lepszy świat
może to coś da







Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Sob 08 Kwi 2023, 17:09
Bociania Łapa
Bociania Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 37 (grudzień)
Matka : Żołędziowy Grzbiet [NPC]
Ojciec : Ślimaczy Ślad [NPC]
Mistrz : Wroni Cień
Wygląd : Bocian przyszedł na świat jako duża, puchata kulka, znacznie wyższa, niż jego rówieśnicy. Jest długowłosym czarnym dymnym kocurem. Jego czarna szata pokrywa większą część ciała, biel ma jedynie na żuchwie, szyi, piersi, brzuchu, stópkach oraz niewielkie plamki na nosie i pyszczku. Również jego wibrysy są białe i długie. Jego sylwetka jest wyraźnie umięśniona, a sierść bujna i gęsta, przez co często się kołtuni. Oczy kocurka, z początku szaroniebieskie, z czasem przybiorą barwę płynnego złota. Przez swoje duże, ciężkie ciało jako kociak ma problemy z poruszaniem się, gdyż trudno mu utrzymać cały jego ciężar i często upada pod swoim brzemieniem. Dopiero jako dorosły, w pełni wyrośnięty kocur będzie się poruszał dumnym krokiem, nie martwiąc się, że znów wyląduje brzuchem na ziemi.
Multikonta : Promyk [PNK], Lisia Łapa [KW]
Liczba postów : 280
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1449-bociek
Bezowocne wysiłki kotki, starającej się zrobić mi jakąkolwiek krzywdę, bardzo mnie bawiły. Uśmiechałem się pod nosem, w duchu również przewracając również oczami. Ach, kociaki...Tylko jedno im w głowie. Nie rozumieją, że są teraz w najlepszym okresie swojego życia i chcą jak najszybciej dorosnąć. Nie wiedzą, że im się jest starszym, tym więcej ma się obowiązków i pracy do wykonania własnymi łapami. Powinni się cieszyć z tego, że są młode, niewinne i beztroskie. A i nie muszą jeszcze spełniać tego, czego się od nich wymaga. Zresztą ta mała biała sama się o tym przekona, gdy już nieco podrośnie. Jeszcze zatęskni za byciem kociakiem. Tymczasem jednak będę udawał, że ma nade mną pewną przewagę. Ot, taka niewinna, mała zabawa.
- Łał, co za siła! A jaka gracja! Marny już mój koniec! Nawet wielki Klan Gwiazdy mi już nie pomoże w starciu z takim przeciwnikiem! - odparłem, przybierając nieco przesadzony ton głosu. W pewnej chwili położyłem się na ziemi, udając, że padłem pod "mocniejszym" ciosem małej białej bestii. - Brawo, pokonałaś mnie, o wielka i potężna! Czy uszanujesz ostatnią wolę pokonanego i zdradzisz mu swe imię? - miauknąłem żałośnie, symulując wielki ból.

_________________
Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 56081555_OkeiIVEMq6vO9B1

I'm just Ken. Where I see love, she sees a friend
What will it take for her to see the man behind the tan and fight for me?
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Czw 13 Kwi 2023, 22:23
Rozgwieżdżona Łapa
Rozgwieżdżona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 (kwiecień)
Matka : Sobota
Ojciec : Barwne Niebo
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Przeciętnego rozmiaru kotka o długim, w pełni białym futrze i jasnoniebieskich oczach. Ma trzy blizny: mniejsze, na nosie i czole, oraz o wiele większą, przechodzącą przez większość jej prawej strony tułowia.
Multikonta : Szakal (PNK), Baranek, Zaćmione Słońce (S)
Autor avatara : zhang kaiyv
Liczba postów : 159
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1701-plomien
 Tak w sumie to nie sądziłam, że powalę go tak łatwo. Oczywiście wiedziałam, że go powalę, i będzie to tylko kwestia czasu, aż zacznie błagać o litość, ale najwyraźniej byłam silniejsza, niż mi się wydawało… ! Do głowy niespecjalnie mi przyszło, że mógł po prostu udawać. Może to i lepiej!
 — HEHE — zaśmiałam się, zadowolona z siebie i rozbawiona całą sytuacją; uśmiechałam się, pokazując ząbki. — HMPH, powinieneś je znać od początku, głupcze, ale no dobra… JESTEM PŁOMIEŃ!!!! — oznajmiłam, ale nie zamierzałam na tym kończyć, — NAJSILNIEJSZY, NAJLEPSZY KOCIAK W KLANIE GROMU, OBROŃCA GĘSTEGO BUSZU I IDOL WIELU.

_________________

za mali, żeby podskoczyć
z niemocy wyrwać się na krok
za słabi, by spojrzeć w oczy
tym którzy nietykalni
żal i obojętność dobrze mają się


o nie, nie jest tak źle!
jeszcze wierzę, wierzę w lepszych nas
jakiś sens to ma ✰ ✦ ⋆ ⋆
jeszcze wierzę, wierzę w lepszy świat
może to coś da







Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Nie 16 Kwi 2023, 18:18
Bociania Łapa
Bociania Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 37 (grudzień)
Matka : Żołędziowy Grzbiet [NPC]
Ojciec : Ślimaczy Ślad [NPC]
Mistrz : Wroni Cień
Wygląd : Bocian przyszedł na świat jako duża, puchata kulka, znacznie wyższa, niż jego rówieśnicy. Jest długowłosym czarnym dymnym kocurem. Jego czarna szata pokrywa większą część ciała, biel ma jedynie na żuchwie, szyi, piersi, brzuchu, stópkach oraz niewielkie plamki na nosie i pyszczku. Również jego wibrysy są białe i długie. Jego sylwetka jest wyraźnie umięśniona, a sierść bujna i gęsta, przez co często się kołtuni. Oczy kocurka, z początku szaroniebieskie, z czasem przybiorą barwę płynnego złota. Przez swoje duże, ciężkie ciało jako kociak ma problemy z poruszaniem się, gdyż trudno mu utrzymać cały jego ciężar i często upada pod swoim brzemieniem. Dopiero jako dorosły, w pełni wyrośnięty kocur będzie się poruszał dumnym krokiem, nie martwiąc się, że znów wyląduje brzuchem na ziemi.
Multikonta : Promyk [PNK], Lisia Łapa [KW]
Liczba postów : 280
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1449-bociek
Dalej udawałem padniętego, przysłuchując się paplaninie młodej kotki. Mała przedstawiła mi się jako Płomień. Hmm, faktycznie potrafi wygłaszać płomienne mowy... Coś czułem, że mam obecnie do czynienia z ambitną i zbyt pewną siebie jednostką. Takie koty zawsze śniły o tym, że pewnego dnia będę rządzić całym klanem jako jego przywódca. Lecz ten mógł być tylko jeden, więc większość z nich czeka niestety gorzkie rozczarowanie. Płomień w niczym się od nich nie różniła. Może warto było nieco ostudzić jej zapał? A najlepszą i najzabawniejszą opcją było nieco ją przestraszyć. To będzie tylko mały, niewinny kawał, nic więcej. Spłycając swój oddech, zacząłem odgrywać rolę truposza, dla efektu wywalając jeszcze jęzor z pyska. Miałem chytry plan, aby w odpowiednim momencie odstawić scenę powstania z martwych.

_________________
Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 56081555_OkeiIVEMq6vO9B1

I'm just Ken. Where I see love, she sees a friend
What will it take for her to see the man behind the tan and fight for me?
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Wto 25 Kwi 2023, 21:39
Rozgwieżdżona Łapa
Rozgwieżdżona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 (kwiecień)
Matka : Sobota
Ojciec : Barwne Niebo
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Przeciętnego rozmiaru kotka o długim, w pełni białym futrze i jasnoniebieskich oczach. Ma trzy blizny: mniejsze, na nosie i czole, oraz o wiele większą, przechodzącą przez większość jej prawej strony tułowia.
Multikonta : Szakal (PNK), Baranek, Zaćmione Słońce (S)
Autor avatara : zhang kaiyv
Liczba postów : 159
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1701-plomien
 Czarny kocur nic mi jednak nie odpowiada? Przekręcam łeb, zdezorientowana… i oczywiście niezadowolona tą obrazą mojego majestatu, bo jak to tak… tak… tak mi nie odpowiedzieć niczym, tylko milczeć, jak jakiś gbur! I do tego jakiś taki niemrawy się zrobił, cichszy, wywalił język?!, i… nie oddycha? Huh?
 Mrugam dwa razy gapiąc się na moją ofiarę i próbuję zrozumieć, co tu się wydarzyło. On… on tak tylko zasnął, co nie? Albo zmęczył? Jestem silna, ale przecież bym go nie zabiła, i… i w ogóle gdybym miała go zabić to pewnie już wcześniej byłby martwy i nie pytał się mnie o imię. Chociaż, czy nie mówił czegoś o ostatniej woli pokonanego? Ale że serio-serio ostatniej? Przygryzłam wargę.
 — Ej! Frajer! WSTAWAAAAAJ — ryczę i zaczynam zdzielać go moimi łapami w policzki, przekonując sama siebie w myślach, że nie zostałam właśnie mordercą. Ale strach niepewności pozostał. — SYMULANCIKU WALONY, PADŁEŚ PO JEDNYM UDERZENIU!

_________________

za mali, żeby podskoczyć
z niemocy wyrwać się na krok
za słabi, by spojrzeć w oczy
tym którzy nietykalni
żal i obojętność dobrze mają się


o nie, nie jest tak źle!
jeszcze wierzę, wierzę w lepszych nas
jakiś sens to ma ✰ ✦ ⋆ ⋆
jeszcze wierzę, wierzę w lepszy świat
może to coś da







Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Czw 27 Kwi 2023, 19:22
Bociania Łapa
Bociania Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 37 (grudzień)
Matka : Żołędziowy Grzbiet [NPC]
Ojciec : Ślimaczy Ślad [NPC]
Mistrz : Wroni Cień
Wygląd : Bocian przyszedł na świat jako duża, puchata kulka, znacznie wyższa, niż jego rówieśnicy. Jest długowłosym czarnym dymnym kocurem. Jego czarna szata pokrywa większą część ciała, biel ma jedynie na żuchwie, szyi, piersi, brzuchu, stópkach oraz niewielkie plamki na nosie i pyszczku. Również jego wibrysy są białe i długie. Jego sylwetka jest wyraźnie umięśniona, a sierść bujna i gęsta, przez co często się kołtuni. Oczy kocurka, z początku szaroniebieskie, z czasem przybiorą barwę płynnego złota. Przez swoje duże, ciężkie ciało jako kociak ma problemy z poruszaniem się, gdyż trudno mu utrzymać cały jego ciężar i często upada pod swoim brzemieniem. Dopiero jako dorosły, w pełni wyrośnięty kocur będzie się poruszał dumnym krokiem, nie martwiąc się, że znów wyląduje brzuchem na ziemi.
Multikonta : Promyk [PNK], Lisia Łapa [KW]
Liczba postów : 280
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1449-bociek
Czułem, że biała kulka futra powoli traci swoją cierpliwość. O ile w ogóle jakąś miała... Zaśmiałem się w duchu z własnego żartu. Kotka wyglądała na szczerze przerażoną swoim czynem, więc może nie powinienem już dłużej ciągnąć tą grę? Nawet, jeśli nie można mi odmówić aktorskich zdolności. Dlatego nie hamowałem już dłużej swego dobrego humoru i wybuchnąłem głośnym śmiechem, po czym przeturlałem się na brzuch, aby w końcu powstać do pozycji siedzącej. Wreszcie uspokoiłem się na tyle, aby jakoś wytłumaczyć się przed kotką.
- Przepraszam, mała. To znaczy Płomień. Gdy się nudzę, to do głowy wpadają mi głupie pomysły i to chyba był jeden z nich. Nie chciałem cię aż tak wystraszyć, naprawdę. To miał być tylko mały, niewinny żart. - odparłem, teraz już pełen wyrzutów sumienia, że zrobiłem straszny kawał biednemu kociakowi. Niezły będzie ze mnie ojciec, nie ma co...Jeśli w ogóle kiedyś nim zostanę.

_________________
Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 56081555_OkeiIVEMq6vO9B1

I'm just Ken. Where I see love, she sees a friend
What will it take for her to see the man behind the tan and fight for me?
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Wto 25 Lip 2023, 11:05
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1468
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
***


Dzisiejsze polowanie zielonookiego zaliczyć można było do tych owocnych. Niespiesznym krokiem udał się w kierunku stosu zwierzyny, by następnie ułożyć na nim bażanta, zająca oraz kreta.

_________________
Elegant maniac.
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Pon 02 Paź 2023, 12:44
Liliowa Łapa
Liliowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 18 [IX]
Matka : Żółwia Skorupa
Ojciec : Oszroniony Kolec
Mistrz : meow?
Wygląd : niska i pulchna; długa, splątana i rozczochrana sierść - prawie cała biała, poza czarnymi plamkami przy nosie; czarny nos i poduszeczki łap; miedziany kolor oczu
Autor avatara : enzothenorwegian
Liczba postów : 25
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1925-pylek
Początek dnia spędziła na owocnej rozmowie z mamą, Żółwią Skorupą. Temat, wokół którego ich energiczna wymiana zdań się toczyła, dotyczył kwiatów wszelkiego rodzaju - Pyłek marzyło się, że gdy tylko się ociepli, znajdzie łąkę pełną barwnych roślinek, wśród których zanurkuje i spędzi cały dzień, aż po zachód słońca. Ot, po prostu czując się dobrze wśród pięknych zapachów i bzyczących pszczółek. Prędko jednak zgłodniała, toteż pożegnała się z matką, czule liznąwszy ją po policzku (kotka była bardzo wylewna w okazywaniu uczuć, odkąd tylko wyzdrowiała), po czym skocznym kłusem udała się w stronę Kamiennego Kręgu.
Oblizała się, oceniając dostępne opcje, po czym wzięła do pyska zająca i klapnęła z nim kilka kroków dalej. Wgryzła się łapczywie w zwierzynę, zajadając się z głośnym mlaskaniem.

/ wysoka łapa!!!! :0
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Pon 02 Paź 2023, 16:01
Wysoka Łapa
Wysoka Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 25 [IV]
Matka : Roztrzaskana Tafla [NPC] + Dzika Róża [NPC]
Ojciec : ? [NPC]
Mistrz : Zamglone Jezioro
Wygląd : Długie łapy, nieco zgarbione ciało. Cienki ogon w którego wzdłuż przechodzi ciemniejsza pręga, rytmicznie przecinana poziomymi liniami. Krótkie błyszczące jasnobrązowe futro z czekoladowymi cętkami i nieco jaśniejszym brzuchem i ciemniejszymi pręgami na udach. Długa szyja na której znajduje się trójkątna głowa z nienaturalnie dużymi bladymi uszami, ceglastym zgarbionym nosem otoczonym białym futrem. Ma żółtobrązowe oczy. Czasem potyka się o własne łapy, jego krok jest skoczny i energiczny.
Multikonta : Jeżynowy Cierń [GK] Wilcza Łapa, Ukwiecona Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 180
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1845-wysoki#47765
Od kiedy dni są dłuższe i słońce nie zachodzi tak szybko, moja chęć do treningów poszybowała jeszcze bardziej w górę. Po skończeniu go mogłem cokolwiek porobić dla siebie!! Bo jak było ciemno to nic się nie chciało... szaro i ponuro, ew. Poza tym, widziałem po sobie efekty pracy! Nie tylko te w głowie a również w ciele - nie męczyłem się tak szybko i dzięki moim łapom które się wydłużyły. podróże wzdłuż terenów nie były tak powolne i wyczerpujące.
Przeciągnąłem się po wejściu do obozu i rozejrzałem po nielicznych kotach które najwyraźniej jeszcze nie powracały z patroli czy polowań (lub przeciwnie, pochowały się na popołudniowe drzemki w swoich legowiskach.) Moją szczególną uwagę przykuła biała kotka której nie kojarzyłem... albo może widziałem ją już gdzieś tylko nie pamiętam? Przekrzywiłem głowę próbując połączyć nieznajomą z konkretnym imieniem... ale nie umiałem. Dlatego postanowiłem po prostu do niej podejść jak zwykle skocznym krokiem. - Hejka! Smacznego. - zagadałem i usiadłem obok śnieżnofutrej w niewielkiej ale nadal komfortowej dla nas odległości.

_________________
Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 D6k5dCv
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Pon 02 Paź 2023, 16:33
Liliowa Łapa
Liliowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 18 [IX]
Matka : Żółwia Skorupa
Ojciec : Oszroniony Kolec
Mistrz : meow?
Wygląd : niska i pulchna; długa, splątana i rozczochrana sierść - prawie cała biała, poza czarnymi plamkami przy nosie; czarny nos i poduszeczki łap; miedziany kolor oczu
Autor avatara : enzothenorwegian
Liczba postów : 25
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1925-pylek
Tak była pochłonięta mlaskaniem i ciamkaniem, pożerając kolejne kęsy zając jakby nie jadła od księżyców, że nie spostrzegła początkowo obecności kogoś innego. Dopiero, gdy do jej uszu dotarł przyjemny głosik, pośpiesznie połknęła ostatni kęs, po drodze zaczynając mówić coś, co brzmiało jak "dzięki ", ale przerwała sama sobie w połowie słowa, gdy zwróciła swój wzrok ku rozmówcy. Przez chwilę pozostawiła swój pysk szeroko otwarty, zawieszając się na widok bardzo wyjątkowych, wielkich...
– USZYSKA! O rajuśku, ale ty masz USZY! – wypaliła, zupełnie zapominając o swoim jedzeniu.
Minął moment, a Pyłek już skróciła dystans między nimi,  podziwiając wyjątkowe uszy kocurka, zatrzymając swój pysk ledwie długość wąsa od nich. Musiała się troszkę nawet wyciągnąć, bo Wysoka Łapa był, cóż, wyższy od niej.
– O ja cie, z takimi uszami to ty słyszysz chyba wszystko, nie? Uhuhu~ – zamruczała nieco za głośno. Po tych słowach dmuchnęła psotliwie w uszko towarzysza, chcąc zobaczyć, czy podobnie jak ona strzepnie nim charakterystycznie, gdy napotka ono powiew powietrza.
Chichocząc odsunęła się trochę, teraz spoglądając na jego pysk.
– Uh-uh, fajne są. Ja to cię chyba jeszcze nie widziałam, aj, aj!  Hehe, w sumie nic dziwnego, praktycznie mieszkałam w lecznicy ostatnie dłuuugie księżyce. Mów mi Pyłek! A tobie jak jest na imię, o uszaty? – powiedziała, przechylając okrągły łebek na bok.
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Pon 02 Paź 2023, 18:49
Wysoka Łapa
Wysoka Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 25 [IV]
Matka : Roztrzaskana Tafla [NPC] + Dzika Róża [NPC]
Ojciec : ? [NPC]
Mistrz : Zamglone Jezioro
Wygląd : Długie łapy, nieco zgarbione ciało. Cienki ogon w którego wzdłuż przechodzi ciemniejsza pręga, rytmicznie przecinana poziomymi liniami. Krótkie błyszczące jasnobrązowe futro z czekoladowymi cętkami i nieco jaśniejszym brzuchem i ciemniejszymi pręgami na udach. Długa szyja na której znajduje się trójkątna głowa z nienaturalnie dużymi bladymi uszami, ceglastym zgarbionym nosem otoczonym białym futrem. Ma żółtobrązowe oczy. Czasem potyka się o własne łapy, jego krok jest skoczny i energiczny.
Multikonta : Jeżynowy Cierń [GK] Wilcza Łapa, Ukwiecona Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 180
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1845-wysoki#47765
Cofnąłem nieco łeb unosząc brwi na wybuch koteczki. - E, e no, no mam! - palnąłem w odpowiedzi na tak intensywną reakcję na moje uszy. W pierwszym momencie mimowolnie napiąłem ciało i uniosłem jedną łapę nieco nad ziemię, no mam uszy przecież!
- Eee, w sumie ciężk- -nie zdążyłem nawet dokończyć myśli bo kotka dmuchnęła w jedno z moich uszu. UGH! Strzepnąłem uchem poprawiając je łapą. Co ja chciałem powiedzieć? Nie pamiętam... kurczę! Teraz będę myślał o tym przez resztę rozmowy... bo to było coś ważnego!
- Ooo... to dobrze mi się wydawało że cię nie kojarzę! A głupio mi było przyznać hehe... - odetchnąłem nieco z ulgą - Wysoka Łapa, lub po prostu Wysoki. - przedstawiłem się - Pyłek? Czyli masz na imię Pylista Łapa? Bo nie jesteś już chyba kociakiem no nie...? - spytałem nieco zbity z tropu. Pamiętam jak na ceremonii mojego starszego kuzynostwa, Chudy nawet zaczepił przywódcę o wcześniejsze mianowanie dla mnie ale ten upierał się że to jeszcze nie czas.

_________________
Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 D6k5dCv
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Wto 03 Paź 2023, 22:58
Liliowa Łapa
Liliowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 18 [IX]
Matka : Żółwia Skorupa
Ojciec : Oszroniony Kolec
Mistrz : meow?
Wygląd : niska i pulchna; długa, splątana i rozczochrana sierść - prawie cała biała, poza czarnymi plamkami przy nosie; czarny nos i poduszeczki łap; miedziany kolor oczu
Autor avatara : enzothenorwegian
Liczba postów : 25
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1925-pylek
Zupełnie jakby miała klapki na oczach, Pyłek nie udawało się dostrzegać dyskomfortu, czy zaskoczenia kocura. W danym momencie po prostu była pochłonięta swoim odkryciem, wręcz zaczarowana wyjątkowością rozmówcy. Nie miała złych intencji, po prostu brakowało jej wyczucia, kiedy powinna się trochę hamować. No, nie wspominając o tym, że nie wiedziała JAK to zrobić!
– Ach, ale nas wszystkich lubię. Wiesz, koty! To jak każde z nas potrafi się tak wyróżniać, nie? Jesteśmy tak fascynującymi stworzeniami, różnimy się od siebie czasem tak bardzo, a czasem tylko odrobinę, że ciężko jest to zauważyć! Ciebie na pewno ciężko przeoczyć, hehe, będę wiedziała już jak cię znaleźć, jak będę chciała pogawędzić – mruknęła, gdy kocur zbierał się po dmuchnięciu w ucho.
Uśmiechnęła się szeroko, słysząc jest imię, po czym pokiwała zgodnie.
– Mmm, zabawne, faktycznie wysoki jesteś, uszatku. Wysoki Uszatek! Słodkie i pasuje tobie – oznajmiła, szturchając go psotnie w boczek. Potem przerwała sobie, drapiąc się jedną z tylnych łap za uszkiem, kiedy nagle zachichotała. Wyprostowała się, kręcąc łebkiem niezwykle rozbawiona tym, jak bardzo zagubiony zdawał się Wysoki w tej kwestii.
– Nu-uh! Wciąż kociak, najstarszy na świecie! – zamruczała, zupełnie nie czując się z tym źle. – Najpierw jak byłam malutka, no, wiesz, MALUTKA to złapałam jakiś katarek, czy inny kaszel. No i, siedzenie w lecznicy bardzo mnie niecierpliwiło, więc jak tylko wyzdrowiałam to przed moją ceremonią poszłam się wdrapać na drzewo. Musiałam jakoś nadrobić siedzenie na zadku, nie? No i co, no wspięłam się, ha! Nawet nie było tak źle, łapy mi piekły ze zmęczenia, ach, czułam każdy mięsień, więc pomyślałam, że sobie klapnę na jakąś gałązkę, no, odpocząć. Jak siadłam, tak gałązka zrobiła TRZASK i poooleciaaaałam w dół. Złamałam łapę, heh, nie polecam. Potem znowu trochę smarkałam, dopiero niedawno udało mi się w końcu wyzdrowieć w pełni. Ach, nie dawałam spokoju Owczemu Runie, oj, nie, hehe. Także no. Pyłek, ale już niedługo...chyba że znowu się połamie – zaśmiała się w końcu, dając mu chwilę na przyswojenie lawiny informacji.

_________________

but look around
the world is now
just feel it pound
Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 DliyMfD

dance up a n d down
still going ‘ r o u n d
we’re skyward bound

move at the-. top speed of sound

Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Wto 24 Paź 2023, 23:24
Wysoka Łapa
Wysoka Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 25 [IV]
Matka : Roztrzaskana Tafla [NPC] + Dzika Róża [NPC]
Ojciec : ? [NPC]
Mistrz : Zamglone Jezioro
Wygląd : Długie łapy, nieco zgarbione ciało. Cienki ogon w którego wzdłuż przechodzi ciemniejsza pręga, rytmicznie przecinana poziomymi liniami. Krótkie błyszczące jasnobrązowe futro z czekoladowymi cętkami i nieco jaśniejszym brzuchem i ciemniejszymi pręgami na udach. Długa szyja na której znajduje się trójkątna głowa z nienaturalnie dużymi bladymi uszami, ceglastym zgarbionym nosem otoczonym białym futrem. Ma żółtobrązowe oczy. Czasem potyka się o własne łapy, jego krok jest skoczny i energiczny.
Multikonta : Jeżynowy Cierń [GK] Wilcza Łapa, Ukwiecona Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 180
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1845-wysoki#47765
- E.. no no. - pokiwałem twierdząco głową. - Jasne, klanowicze muszą ze sobą rozmawiać... bo jakby nie rozmawiali to było by ciężko w klanie. Wyobraź sobie klan niemów, myślisz że dałoby radę w takim funkcjonować? - by każdy machał łapami i każdą częścią ciała próbując coś zakomunikować. W sumie śmiesznie by to wyglądało. Na takiej ceremonii przywódca musiałby przynosić rzeczy żeby pokazać jak chce nazwać nowego wojownika. A co z takim na przykład członem wilk? Albo ryś? Chyba można tak dać na imię komuś... ale jak to pokazać?
- Nie no wolałbym inne imię niż Uszatek... Ucho byłoby okej! Ale mamy już Płomieniste Ucho w klanie, fajny się wydaję. - albo taki klan gdzie każdy ma ten sam drugi człon! Uszaty Klan? To Pyłek miałaby na imię Pyłkowe Ucho, dziwne, trochę jak Konwaliowy Sen lub Ogórkowąsy ale tutaj jest chociaż jakiś sens bo przecież to klanowa zasada! Uszata zasada.
- O kurde, to lepiej nie, już lepiej się połamać chyba będąc terminatorem... bo wtedy może cię pouczy mentor w lecznicy czegoś! Chyba... bo to by miało sens. Ja bym tak robił. - uniosłem brew spoglądając w górę jakby próbując poskładać myśli.

_________________
Kamienny Krąg (stos zwierzyny) - Page 8 D6k5dCv
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Wto 14 Lis 2023, 15:27
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 125
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
***

W końcu wyszłam z lecznicy, i szczerze mówiąc lekko niedowierzam. Trochę zajęło mi zebranie w sobie sił żeby wyjść na zewnątrz ale gdy już słońce górowało nad obozem, przezwyciężyłam swój strach i zrobiłam pierwsze kroki. Niepewne, ale nadal kroki.
Zaciągnęłam się świeżym powietrzem i ruszyłam w kierunku Kamiennego Kręgu, przy którym miałam wykonać też czynność dla mnie nową - wybranie posiłku, samej. Zazwyczaj przynosiła mi go medyczka lub ojciec... bo siostry niestety zniknęły. Ale ważne że ze mną już nieco lepiej, i że mam Barwne Niebo, razem damy radę, racja?
Przystanęłam przed przykrytą liśćmi stertą piszczek nie wiedząc na co konkretnie mam ochotę.

/barwn


Ostatnio zmieniony przez Ukwiecona Łapa dnia Czw 04 Sty 2024, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
Re: Kamienny Krąg (stos zwierzyny)
Sponsored content

Skocz do: