IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Administracja
 :: Organizacja :: Aktualności
Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 09:32
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1910
Administracja
https://starlight.forumpolish.com

Postać Kwietnia 2024

Postać Kwietnia 2024 Dw2p0FS

Hej! Oto kolejna edycja Postaci Miesiąca. Zapraszamy do brania udziału!

Chcemy, by była to forma zabawy i swego rodzaju comiesięczny spotlight na postacie graczy. Nie chcemy, by stało się to formą rywalizacji czy źródłem frustracji dla graczy, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące zasad i formy naszej zabawy; możecie je zostawiać tutaj w temacie, na Discordzie lub w prywatnych wiadomościach!


ZASADY I PRZEBIEG

1. Przez ostatnie 3 dni miesiąca trwają nominacje na postać danego miesiąca.
    a) Każda osoba może nominować od 1 do 3 postaci.
    b) Nominujemy te postaci, które w danym miesiącu zwróciły na siebie naszą uwagę poprzez swoje: charakter i/lub rozwój i/lub sesje i/lub relacje i/lub akcje! O ile wygląd i imię mogą być dodatkowym argumentem, prosimy o nie nominowanie postaci tylko i wyłącznie za te aspekty.
    c) Nie można nominować postaci, które są porzucone lub zaginione. Dozwolone jest nominowanie postaci, które w trakcie miesiąca umarły w wyniku starości lub wydarzeń fabularnych (akcje z MG, rany, choroby, zatrucia).
    d) Nominować można tylko te postaci, które w danym miesiącu miały przynajmniej 3 posty fabularne.
    e) Każdy może sobie ustalić własne kryteria wyboru. Ważne jest tylko to, żeby pamiętać, że to nie jest konkurs na "najlepszą" postać, czy na "najładniejsze" posty, i tym podobne; można wybierać postaci, które miały jakąś wpływ na fabułę klanu, które mają ciekawe relacje, albo charakter, są w pewien sposób urzekające, albo po prostu przyjemnie się je czyta, i tak dalej.
    f) Do każdej nominacji należy dołączyć krótkie uzasadnienie, dlaczego zgłasza się akurat tę postać. Wystarczy kilka słów! Dosłownie można napisać „za ciekawy charakter”, „za tę akcję z Mistrzem Gry”, „za relację z X” i tak dalej. Jeżeli ktoś chce się bardziej rozpisać, nic nie stoi na przeszkodzie.
    g) O ile nie można nominować swoich postaci, uzasadnienia nominacji jak najbardziej mogą się odnosić do Waszych postaci – na przykład „za ciekawą relację z moją postacią” również jest całkowicie akceptowalne!
    h) Nominacje można wysyłać w temacie lub w wiadomości prywatnej do dowolnej osoby z administracji i moderacji.


2. Na nominowanie postaci jest 3 dni. Następnie przez 2 dni trwa głosowanie na postać miesiąca.
    a) Z uwagi na ograniczenia naszego hostingu forum, głosowanie będzie się odbywało za pomocą Formularzy Google.
    b) W głosowaniu pojawi się każda z postaci, która była nominowana.
    c) Wymagane będzie podanie swojego nicku na forum (pełne imię dowolnej jednej ze swoich postaci).
    d) Każda osoba będzie mogła oddać głos na 3 postaci.
    e) Głosowanie na swoje postaci nie będzie dozwolone.
    f) W razie chęci zmiany głosu prosimy o kontakt z administracją lub moderacją forum.


3. Wygrywa postać z największą ilością głosów. W przypadku remisu – wszystkie postaci zostają postaciami danego miesiąca.
    a) Postać miesiąca jest umieszczana w ogłoszeniu na stronie głównej forum (widoczne będą: miesiąc, miniaturka avatara, imię, link do profilu i krótki opis stworzony na podstawie uzasadnień nominacji) i widnieje tam do zakończenia kolejnego głosowania.
    b) Zachęcamy innych do uwzględniania postaci miesiąca w swoich rysunkach!
    c) Postać, która została postacią miesiąca, nie może być ponownie mianowana przez kolejne 5 miesięcy.
    d) Postaci miesiąca są umieszczane w Archiwum Postaci Miesiąca, czyli osobnym temacie, w którym będą umieszczane wszystkie postaci wraz z opisami.


NOMINACJE NA POSTAĆ KWIETNIA STARTUJĄ TERAZ, W TYM TEMACIE.
Nominować postaci można do 30 kwietnia, godz. 23:59.


Przy imieniu postaci należy podać krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie ją nominować do zabawy.
Posty można edytować do końca nominacji.


Nie można nominować:
Gorzkiej Łapy, Fasoli, Szakal, Skaczącej Łapy i Kasztanowej Łapy.
Halloween
Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 09:34
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 141
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
1. Grzmiące Gardło - ogólnie kocham go i nienawidze (uwu) no i teraz jego gardlo bedzie grzmiec lol
2. Jeleń - BOZE JAKI GUPEK TEN TRENING Z SKAŁKOM....
3. Skała - bejbik, trening z Jeleniem.... slodziaki....
Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 09:47
Wapień
Wapień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 3 (kwiecień)
Matka : Gęsia Lotka i Oszroniona Gałąź
Wygląd : Duża, długowłosa, zielonooka, czarna szylkretowa dymna z niewielką ilością bieli.
Multikonta : Jabłkowa Gałąź, Niknąca Łapa, Chaber
Autor avatara : Chatterie des Ailes d'Eros
Liczba postów : 21
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2123-wapien#59007
1. Koźlorogi - middle aged tsundere. lubię jak typiarz walczy o zaćmienie ok.
2. musze
3. pomyśleć

_________________
Postać Kwietnia 2024 ZTWqlY2
and the universe said I love you because you are love ★

Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 09:53
Wawrzyn
Wawrzyn
Grupa : Samotnicy
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 17, i tyle
Matka : sierp / npc
Ojciec : obłok / npc
Wygląd : czarny srebrny cieniowany – ciemny nalot na jasnoszarym futrze, który na ogonie zciemnia się do czerni, a na kończynach i głowie tworzy rysunek pręg / sucha budowa, wysokie łapy mimo niskiego wzrostu, kanciaste kształty / oliwkowe, nieco zaropiałe oczy / jedna blizna na plecach i na grzbiecie nosa, dwie drobne na lewej stopie
Multikonta : rumianek, ruta, wilk | trzask, gęsia lotka, batalionowa łapa, nocna łapa, ważka, skalna łapa
Autor avatara : une esquisse d'Alice (flickr)
Liczba postów : 94
Pustka
https://starlight.forumpolish.com/t1490-wawrzyn
  1. Niknąca Łapa — za jej zachowanie na treningu i relację z Lilią, nasza piękna księżniczka z chorobą 💛 ocd represent
  2. najchętniej nominowałbym cały Klan Gromu, w tym oczywiście Zaćmienie, ale pozwolę sobie dać Ognistą Łapę — typiarz co prawie zabił kota i sobie tak o poszedł do Wichru, bo tam jest Dym. szef
  3. NIE WIEM za dużo was jest i wszyscy super piszecie, więc sie jeszcze namyśle i bliżej końca kogoś jeszcze nominuję
Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 10:21
Wieszcz Blasku Księżyca
Wieszcz Blasku Księżyca
Pełne imię : Wieszcz Blasku Księżyca (Cicha Mysz Czyhająca w Gęstwinie)
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [V]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Jeż Skryty w Liściach
Ojciec : Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie
Mistrz : Promyk Słońca Przebijający Chmury | Wieszcz Szepczących Kamieni
Partner : kto z miłości jeszcze nie umarł nie potrafi żyć
Wygląd : Długowłosa, bura kotka z czarnymi klasycznymi pręgami. Oczy ma zielone, spiczaste uszy z czarnymi pędzelkami, na brodzie ma białe futerko, które przechodzi przez jej kołnierz, a później też przez cały brzuch - aż po ogon. Białe futro ma także na wszystkich czterech łapach, które kończy się zaraz nad linią jej palców. Ogon ma długi o kolorze ciemnym, niemal czarnym, sierść na nim jest puszysta i kotka bardzo o niego dba.
Multikonta : Pająk, Bluszcz
Autor avatara : gawek
Liczba postów : 347
Wieszcz Blasku Księżyca
https://starlight.forumpolish.com/t1866-cicha-mysz-czyhajaca-w-gestwinie#48632
1. Chaos - kot chce założyć kult i jest bardzo przekonujący!! Podoba mi się jak miesza i jak manipuluje
2. Wilk (z Plemienia) - podoba mi się jak się zmienia i to jak trening na gościa wpływa wah
3. Zaćmione Słońce - ogólnie cała ta śmieszna sytuacja w gromie, jej chęć powrotu i teraz konieczność przyznania się przed Żarem dlaczego odeszła

_________________
Gorzka wódka, gorzka wódka
Niech mnie ktoś zabije
Gorzka wódka, gorzka wódka
Chyba już n i e ż y j ę

Niech mnie ktoś pochowa
W białej sukni sobie z b l e d n ę
Pan młodą nie zosta

N I G D Y NIĄ NIE BĘDĘ



Ostatnio zmieniony przez Wieszcz Blasku Księżyca dnia Nie 28 Kwi 2024, 16:50, w całości zmieniany 1 raz
Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 10:26
Kwiczoł
Kwiczoł
Grupa : Klan Wichru
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 3
Matka : Gęsia Lotka, Oszroniona Gałązka
Ojciec : Fatherless behaviour
Mistrz : Lewy sierpowy
Partner : ?
Wygląd : Prostokątna, proporcjonalna kotka o długich kończynach. Ostre rysy pyszczka, o okrągłych, przymrużonych ślepiach czekających na wybarwienie(heterofobia - jedno zielone, drugie niebieskie). Futro długie, dymno rude, pstrokate w czerń i srebro(czyt. kp) z białą strugą na szyi.
Multikonta : Truskawkowa Łapa, Mrozik
Liczba postów : 43
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2108-kwiczol
(jakby ktoś nie miał tych 3 postów lemme know, nje mam czasu sprawdzić)

1. Sowia Gwiazda - kocham, uwielbiam jego akcje z żartownisiem
2. Słodka Gwiazda - uhhhh tu też jestem troche based <:) lubie jak typiara zrobiła hehe i trening mrozik/siwek at the same time. What could possibly go wrong.
3. Nwm. Wybiore jeszcze
Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 10:57
Promyk
Promyk
Pełne imię : Promyk Słońca Przebijający Chmury
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 51 (maj)
Znak Przodków : Sarna
Matka : Jeż Skryty w Liściach [NPC]
Ojciec : Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie [NPC]
Mistrz : Robak [*], Tafla [*]
Partner : Wieszcz Promieni Słońca
Wygląd : Promyk to czarna szylkretka. Ma białe znaczenia na nosie, szczęce, lewej części pyska, klatce piersiowej, brzuchu, palcach i stopach przednich łap oraz na tylnych łapach (tu sięgają one do stawów skokowych). Czarne i rude łaty mieszają się ze sobą na większości powierzchni ciała. Ma również większą rudą plamę na prawym policzku, podłużną rudą plamkę na czole i rude plamki na lewej, zarówno przedniej, jak i tylnej łapie. Obie prawe łapy są całe czarne. Klasyczne pręgi na rudych odmiankach. Jej lśniące w słońcu futro jest długie i gęste, przez co trochę ją pogrubia. Sylwetka umiarkowanie umięśniona i dobrze odżywiona. Z początku będzie dość niską koteczką, jednak z czasem jej wzrost dojdzie do rozmiarów średniej wielkości kota. W szaroniebieskich oczach, które z czasem zmienią swą barwę na zieloną, często można dostrzec wesołe iskierki.
Multikonta : Bocian [nkt], Lisia Łapa [KW], Złotko [KR]
Liczba postów : 510
Łowca
https://starlight.forumpolish.com/t1355-promyk#24189
Nominuję przede wszystkim:

1. Jelenia

oraz

2. Skałę

Za ich przezabawny trening catsmile

A także

3. Wieszcz Promieni Słońca - za jego ostatnią akcję z Promyk i przygotowywanie się do roli tatusia Postać Kwietnia 2024 1750554838

Ogólnie plemienne postacie są najlepsze Postać Kwietnia 2024 2483500703

_________________

walking on sunshine
walking on sunshine

xxxi feel alive, i feel a love
-ˏˋ i feel a love that's really real ˊˎ-
i'm walking on sunshine, whoa-oh-oh
and don't it feel

good?


Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 11:22
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 391
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
Dawno nie głosowałam, lets go

1. Koźlorogi - czy ja muszę tłumaczyć, jak go kocham tsdsd.
2. nie wiem
3. nie jestem na bieżąco z forum poza jego sesjami iksde

_________________
Postać Kwietnia 2024 NFFhmpp
Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 11:44
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 200
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
1. Kwiczoł - agresywne kocię z niewyparzonym jęzorem. Best kind.

2. Chaos - może i jestem trochę biased, ale przyjemnie się czyta każdą jego sesję, bo nigdy nie wiadomo, co odpie*doli tym razem catsmile

3. Wapienko - precious baby, must protect TwT (sesja z Siwkiem)

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 11:46
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1419
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
1. Wilcza Łapa - to, jak bardzo mu zależy na powrocie Zaćmienia. Kocham tę jego sesję z Kozłem i Zaćmieniem w Żwirowej Ścieżce!
2. Konwaliowy Sen - niespodziewanie związał się Pszczołą. Ciekawi mnie, jak poradzi sobie jako tatuś!!
3. Rozżarzona Gwiazda - szkoda mi tego zmęczonego typa. Dajcie już dziadkowi spokój!
Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 14:03
Koźlorogi
Koźlorogi
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 90 [IV]
Matka : Dębowy Liść[*]
Ojciec : Ciemna Stopa [*]
Mistrz : Rwący Strumień -> Rozżarzony Krok
Wygląd : Krótkowłosy, chudy, wysoki, silny biały kocur z uszami, pyskiem, nogami i ogonem o barwie niebieskoszarej z ciemniejszymi prążkami i niebieskimi oczyma mający białe znaczenia na ogonie i łapach
Multikonta : Skwar [KRZ] | Pchla Łapa, Wrzeszcząca Łapa [GK] Sroka [Nkt]
Autor avatara : https://www.instagram.com/charlesthesiam/
Liczba postów : 569
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t328-kozla-lapa
1. Rwący Strumień - she is so silly a ostatnia sesja rwącej i kozła mnie rozwaliła xD
2. Pszczeli Pył - "Ale jeśli chcesz, to mogę z tobą." HIT kociaki to biznes kocham pszczołę
3. Srocza Łapa - za wydarcie się na Żara na cerce, cmok; bardzo smaczny post

Nominowałabym cały grom elo
GROM GUROM!!!!

_________________
Postać Kwietnia 2024 GwW6Zz1
Re: Postać Kwietnia 2024
Nie 28 Kwi 2024, 16:42
Pliszkowy Dziób
Pliszkowy Dziób
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 5 na srebrnej skórce (w momencie śmierci 72)
Matka : srebrzysty kłos
Ojciec : świerkowa gałązka
Mistrz : brzozowa skóra
Partner : szczur 7
Wygląd : wysoka, chuda kotka o długim, srebrzystym futrze w niebieskie pręgi, z bielą na pysku, szyi, brzuchu, łapach i ogonie. jej oczy są jasnozielone, jednakże widoczne są na nich niebieskie plamki świadczące o heterochromii.
Multikonta : szakal (PNK), baranek (S), rozgwieżdżony płomień, zaćmione łapa, jeżyna (kg) | płotkowy potok, zawilcowa łapa, pąk, traszkowa łapa, ślimaczy ślad, chrząszczyk, lilia (nkt bądź martwi)
Autor avatara : ja
Liczba postów : 1194
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t68-pliszkowy-dziob#201
1. Wieszcz Blasku Księżyca - lubię jej narrację af. akcja ze zmianą mistrza szakal bardzo fajen, bardzo fajen ma wspominki o echo w postach, lubie to, ze czuje sie mniejsza przy dębie, chociaz nie jest
2. Ruta - sesja z Baranek..........hihihihihihhihihi
3. Niebo - N I E N A W I Ś Ć z Szakal

honorowo, bo już był nominowany (changed my mind):
Koźlorogi - akcja z przyjmowaniem Zaćmienia i relacja z nią
Re: Postać Kwietnia 2024
Wto 30 Kwi 2024, 17:02
Kacza Łapa
Kacza Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 89
Matka : Mała Mrówka
Ojciec : Świszczący Nos
Mistrz : Rozżarzony Krok
Partner : Mgła [*]
Wygląd : Drobny, szynszylowy rudy kot o brązowych oczach, okrągłej głowie i krótszym pysku. Ma brudne, niepielęgnowane futro i widoczne, brzydkie blizny na karku, grzbiecie i bokach.
Multikonta : Leśna Łapa [KG], Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 79
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t422-jajo
1. Rosa, bardzo cute sesja z ściółką w której z clueless kociaczka próbuje ploty wyciągnąć
2. Kruk za fajną relacje ze Skałą, I like the guy!! :3
3. oczywiście już nominowny tutaj Jeleń!!!! super mistrz!!!!!!!!!

_________________

Zostań tu mimo wszystko dziś
Przez tę noc jeszcze ze mną bądź
Już są, już tropią mój ślad

Te złego losu czujne psy

Re: Postać Kwietnia 2024
Wto 30 Kwi 2024, 17:15
Chmura
Chmura
Pełne imię : Chmura Płynąca po Gwieździstym Niebie
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 0 [2 Maj]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Promyk Słońca Przebijający Chmury
Ojciec : Wieszcz Promieni Słońca
Wygląd : Długowłosa kula puchu; niewybarwione oczka; tygrysio-pręgowany niebieski szylkret z bielą pokrywającą pyszczek, kryzę, brzuch i łapki.
Multikonta : Sroka [g]
Autor avatara : @daphne_the_longhair
Liczba postów : 6
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2167-chmura#60467
1. Niknąca Łapa i 2. Lilia - kocham ich relację i sesję na Orlej Przełęczy Postać Kwietnia 2024 1750554838
3. Wilk z plemienia - podoba mi się jego rozwój i trening z Błotkiem

_________________

Postać Kwietnia 2024 3VgJALo
my God! it's a lot~
I build some type of skin
I got to build some type of skin
´'`
Re: Postać Kwietnia 2024
Sponsored content

Skocz do: