IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Oko Lasu
Norka (stos zwierzyny)
Czw 12 Lis 2020, 11:45
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1915
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Pod Zarośniętym Głazem została wykopana przez paru wojowników norka, w której przechowywane jest jedzenie. Dzięki położeniu w chłodnej, wilgotnej ziemi, nie psuje się tak szybko, jak wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, pomimo że ten sposób przechowywania jedzenia powoduje zapiaszczenie zwierzyny i trudności z wydobywaniem jej. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów, dzięki którym dana zwierzyna może leżeć dłużej, niż pół słonecznego dnia.

Re: Norka (stos zwierzyny)
Sob 24 Gru 2022, 19:18
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 206
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
- No wiem... ja cię rozumiem. - zacząłem i podniosłem głowę spoglądając w bok. - Po prostu... ostatnio się czuję trochę inaczej... ale to nie zwalnia mnie z tego aby zachowywać się jak normalny kot! Ja wiem! Ale... no nie wiem sam, ugh. - zacząłem błądzić. Nie wiedziałem jak ubrać w słowa to wszystko co się dzieję w mojej głowie. Miałem nadzieję że to po prostu to... zauroczenie? W sensie nie takie romantyczne! Wiadomo że nie romantyczne... ja i miłość? Z Puch? Nie. Nigdy. Po prostu mówię o takim zauroczeniu no... przyjacielskim. I że to minie. Nie nasza przyjaźń a to głupie zauroczenie. 
Nie lubię tego słowa strasznie. Zauroczenie. Nawet nie mam jak komukolwiek powiedzieć o tym co czuje bo mnie wyśmieje, bo pomyśli o tym romantycznym zauroczeniu. Ale jak to nazwać inaczej co by drugi kot nie skupił się na tym jednym durnym słowie?

_________________
Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Unknown
Re: Norka (stos zwierzyny)
Sob 24 Gru 2022, 19:37
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 970
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Wysłuchała kocura w skupieniu, marszcząc lekko grzbiet nosa w konsternacji; czuł się trochę inaczej, to znaczy jak? Nie bardzo rozumiała o co chodziło Deszczowej Łapie - inaczej, że gorzej? Lepiej? Co było tego powodem? Może czymś się stresował? Może treningiem, stanem zdrowia swojej mamy, samym sobą? Zrozumiałaby gdyby chodziło o Golcową Gwiazdę, bo kocica chociaż do pewnego czasu zdrowa i radosna, teraz widocznie przygasła i Wierzbowa Łapa była pewna, że tak jak Pochmurny Świt, i ich przywódczynię zaczął doganiać czas. Nie chciała mówić tego głośno, ale może to jedynie kwestia księżyców, gdy przyjdzie czas na pożegnanie z Golcową Gwiazdą? Może to właśnie ta świadomość sprawiała, że kocur był poddenerwowany i nie czuł się najlepiej?
— Inaczej to znaczy jak? — dopytała w końcu, unosząc lekko brew, poruszając przy tym uszami, jakby chciała lepiej go słyszeć. — Rozmawiałeś o tym już z kimś? Chodzi o twoją mamę, Deszcz? — odparła, mówiąc wprost o czym pomyślała, wpatrując się w Deszcza z lekkim niepokojem, ale i współczuciem. Jeżeli chodziło o Golcową Gwiazdę, kotka na pewno będzie go w tym wspierać! Ale musiała wiedzieć czego kocur potrzebuje - nie może na ślepo mu pomagać, a bez rozmów i komunikacji... Daleko nie zajdą i będą mieli same nieporozumienia!

_________________
Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Lv9k4sG
Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 4C23qCS
Re: Norka (stos zwierzyny)
Sob 24 Gru 2022, 21:02
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 206
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
- No.. ee... uhh - westchnąłem przeciągając łapą po mordce - Nie, aleeee... no. Uh. No bo wiesz. - zacząłem gadać próbując zlepić to w słowa tak aby kotka nie zrozumiała tego jakoś pokrętnie. - Gorąco mi się czasem robi tak randomowo, i serce mi wali. I ogólnie chyba przeżywam trochę inaczej wszystko... ale to nic związanego z moją mamą! Odziwo... nie przejmuje się jej zdrowiem i zdrowiem Grada jak kiedyś. Wiem że to złe... ale nie umiem chyba? - ściszyłem głos mówiąc o mojej rodzinie, bojąc się że ktoś o tym usłyszy. - Poza tym sam nie wiem o co mi chodzi. Więc gadanie o tym chyba nie ma sensu... przejdzie mi. 

_________________
Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Unknown
Re: Norka (stos zwierzyny)
Sob 24 Gru 2022, 21:42
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 970
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Im dłużej go słuchała, a raczej tego jak próbuje skleić zdanie w jak najbardziej logiczny sposób, tym bardziej się niepokoiła. O co mogło chodzić, że kocurowi aż tak plątał się język? Opis "objawów" jakie wskazał, też niewiele jej mówił. Uderzenia gorąca? Szybciej bijące serca? Odczuwanie wszystkiego inaczej? Jak inaczej? Kocur nie był zbyt pomocny, na co Puch westchnęła, słuchając go dalej w milczeniu. Brzmiało to trochę jak jakaś choroba, co przekraczało kompetencję Wierzbowej Łapy, a z drugiej... Jak reakcja na coś zarówno pozytywnego, jak i negatywnego, więc kocicy było ciężko wysunąć jakiekolwiek konkretniejsze wnioski. Sam Deszczowa Łapa określił, że nie wie o co mu chodzi, więc skąd Puch miałaby wiedzieć? Zresztą, wydawał się na tyle zmieszany, że kocica postanowiła odpuścić wypytywanie go o więcej szczegółów. Dlatego też delikatnie wzruszyła barkami i posłała kocurowi lekki uśmiech, skupiając się na czymś innym,
— Czy ja wiem, czy złe? Może podchodzisz do tego już nieco dojrzalej? W końcu... No, nie masz na wiele rzeczy wpływu i teraz mimo wszystko jesteś bliżej swojego brata i mamy niż gdy byłeś w lecznicy. Może to cię jakoś uspokoiło co do ich stanu zdrowia? — mruknęła, unosząc lekko brew. — To chyba naturalne, że z czasem zmieniają nam się priorytety i to, że w mniejszym stopniu przejmujesz się ich zdrowiem nie oznacza, że w ogóle tego nie robisz!
Re: Norka (stos zwierzyny)
Nie 25 Gru 2022, 18:51
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 206
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
- No... może masz rację. - skrzywiłem mordkę. Hm. - Tak, masz rację. - dodałem po krótkiej chwili. - No... to ciesze się że jest wszystko z tobą w porządku i - i ja sobie teraz pójdę, bo jestem zmęczony bardzo po treningu... rozumiesz na pewno! Bo jak nie ty to kto no nie? - zacząłem mówić powoli wycofując się do tyłu i coraz to bardziej oddalając się od miejsca tego idiotycznego zajścia. Co to w ogóle było? Nie wiem aaa!!! 
Więc gdy nastał odpowiedni moment czmychnąłem do swojego legowiska aby zakopać się pod mchem ze wstydu i nie myśleć na razie o Puch. 
DEBIL DEBIL DEBIL AAAA!!!

/zt??

_________________
Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Unknown
Re: Norka (stos zwierzyny)
Nie 25 Gru 2022, 19:42
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 970
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Brew kotki uniosła się nieznacznie, podobnie jak kąciki jej mordki w narastającym rozbawieniu i lekkiej dezorientacji, która była spowodowana zachowaniem Deszczowej Łapy. Kocur już któryś raz zasłaniał się wymówką "treningu" czy "zmęczenia", co nie musiało być zmyślone, ale nieco podejrzane. — Hm, tak, cześć Deszcz. Wyśpij się i zjedz coś sytego! — pożegnała go jak jeszcze był w zasięgu głosu, po czym chwile obserwowała go w ciszy, jak czmychnął do legowiska i akurat jak się podnosiła by wrócić do pracy, usłyszała przygłuszone "co ten Deszcz wyprawia?" ze strony Wschodzącego Księżyca, który w końcu raczył wrócić do obozu z potrzebnymi patykami. Wzruszyła na to jedynie barkami i po prostu wróciła do roboty, długo nie rozmyślając nad dziwnym zachowaniem swojego przyjaciela. Najwyraźniej już tak ma. Gdy dziury w legowisku zostały załatane na dobre, zaproponowała starszemu wojownikowi wspólny posiłek, na co ten przystał i spokojnie odeszli kawałek dalej.

/zt

_________________
Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Lv9k4sG
Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 4C23qCS
Re: Norka (stos zwierzyny)
Nie 22 Sty 2023, 18:17
Chabrowy Powiew
Chabrowy Powiew
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 32 [II]
Matka : Łania Skórka [NPC]
Ojciec : Puszysta Chmura [NPC]
Mistrz : Zawilcowa Łąka, Motyli Blask
Wygląd : szczupła; wysoka; długie, czarne futro; białe znaczenia na brzuchu, piersi, pyszczku i łapach. oczy bladozielone
Multikonta : Żucza Łapa [KW]
Liczba postów : 367
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1160-chaber
Owszem, było dość szaro dookoła, jak i deszczowo, jednak taka pogoda uspokajała na swój sposób medyczkę. Tak po prostu! Południe wręcz się jej dłużyło, więc stwierdziła, że zrobi sobie przerwę (w ogólnych porządkach w lecznicy) na posiłek. Ruszyła rytmicznym krokiem w stronę stosu, by następnie pochylić się i wziąć jakąś skromną myszkę, a po tym usiadła niedaleko norki. Nie padało, więc mogła chwilę pobyć poza Skalnymi Półkami. Co jak co, ale mimo jej już trochę trwającej kariery medyczki, zioła czasami przytłaczały swoim zapachem, hehe! Świeże powietrze nie zaszkodzi.

— sroka

_________________

los nas stworzył 彡     
   ✧˚ · . z nici gwiazd

atomowe puzzle drżą
rozsypując się jak sól
to tu, to tu



Re: Norka (stos zwierzyny)
Sro 25 Sty 2023, 14:29
Srocza Łapa.
Srocza Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [XII]
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Gradowy Chłód
Wygląd : Kocur o trochę tęższej budowie ciała będący średniego wzrostu. Posiada krótkowłose futro barwy białej. Jedynie jego pysk, uszy łapy i ogon są w kolorze burej. Posiada również białe znaczenia na przednich łapach które sięgają do palców. Ma je też na tylnych gdzie ciągnął się do połowy jego łap. Na burawym futrze widoczne są czarne tygrysie pręgi. Na świat patrzy jasnymi niebieskimi oczyma.
Multikonta : Koźlorogi [KG] Wrzeszcząca Łapa [KRz]
Autor avatara : https://www.instagram.com/icefire.cats/
Liczba postów : 31
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1507-sroka
Co prawda to prawda. Świeże powietrze czasami było dobre na różne dolegliwości. Zwłaszcza gdy przeżyło się to co Sroka dzisiejszego dnia. Był to dzień jak co dzień. Odwiedził swoją rodzicielkę. Pogadali jak zwykle ale gdy kierował się w stronę stosu zwierzyny... Jakieś kociaki ochlapały go. Skoczyły całym ciałem na jedną z kałuż. Gdy Sroka poczuł błoto na swoim ciele, poczuł wielką złość. Nie dość, że go ubrudziły to dodatkowo to błoto śmierdziało... Ugh!
Zaczął je gonić ale szybko wymknęły mu się do kociarni. Postanowił odpuścić. Nie miał ochoty się z nimi użerać. Prędzej czy później się im odpłaci. Był przecież mistrzem w takich żartach. To tylko kwestia czasu aż ich dopadnie.
Otrzepał się z błota ale nadal czuć było ten nieprzyjemny zapach na jego ciele.
Westchnął ciężko po czym wziął nornice że stosu i usiadł.
Dopiero po chwili się zorientował przy kim zajął miejsce.
Gdy zauważył Chabrowy Powiew obok siebie, Srocza Łapa odskoczył jak poparzony. - Chabrowy Powiew?! - powiedział zaskoczony po czym szybko się opamiętał. Odchrząknął po czym powiedział lekko zakłopotany.
- Chyba nie widziałaś tego całego przedstawienia...? - mruknął po czym szybko sam sobie odpowiedział. - No jasne, że widziałaś! Ah... - powiedział zażenowany samym sobą. Jeszcze sobie pomyśli o nim, że jest agresywny względem kociąt! A to nie prawda! - To nie tak jak myślisz! Chciałem ich tylko... - brakło mu nagle słowa ale sobie przypomniał po chwili. - Pouczyć! Tak. Pouczyć. By nie robiły tak więcej. - powiedział luźniej ale szybko się znów spiął gdy przypomniał sobie, że nie pachnie teraz najlepiej.
Szybko się odsunął od medyczki i owinał swój ogon wokół siebie. - Hehe... Także ten... Smacznego. - powiedział pospiesznie po czym wziął się w końcu za jedzenie swojego posiłku.
Re: Norka (stos zwierzyny)
Sro 25 Sty 2023, 14:43
Chabrowy Powiew
Chabrowy Powiew
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 32 [II]
Matka : Łania Skórka [NPC]
Ojciec : Puszysta Chmura [NPC]
Mistrz : Zawilcowa Łąka, Motyli Blask
Wygląd : szczupła; wysoka; długie, czarne futro; białe znaczenia na brzuchu, piersi, pyszczku i łapach. oczy bladozielone
Multikonta : Żucza Łapa [KW]
Liczba postów : 367
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1160-chaber
Rozbawiona spoglądała w stronę owego... wydarzenia, powstrzymując chichot. Sroka najwyraźniej na początku jej nie zauważył, dała mu więc chwilę na uspokojenie się, wzięła przy okazji gryza posiłku. Nagle terminator zdał sobie sprawę z tego, że usiadł obok medyczki, a jego zakłopotanie wydawało się tak śmieszne, że aż urocze. Chyba przypadkiem Chaber go straszy! Raz na ceremonii, a teraz przy zwykłym posiłku.
Tak, to ja. Cześć, Srocza Łapo — mruknęła, posyłając kocurkowi ciepły uśmiech. Zmarszczyła lekko brwi, a jej wąsy zadrżały z rozbawienia. — Urwisy z tych kociąt, hm? Nie martw się, rozumiem — dodała, zaś na smacznego powiedziała krótkie "tobie również". Wzięła kolejnego gryza myszki, po czym zerknęła na pysk terminatora Gradowego Chłodu.
Co tam u ciebie? — spytała luźno, mrużąc zielonkawe ślepia.

_________________

los nas stworzył 彡     
   ✧˚ · . z nici gwiazd

atomowe puzzle drżą
rozsypując się jak sól
to tu, to tu



Re: Norka (stos zwierzyny)
Czw 02 Mar 2023, 15:28
Pchla Łapa
Pchla Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7k
Matka : Leśny Szept
Ojciec : Pokrzywowy Liść
Mistrz : Orzechowy Cień
Wygląd : Ciężko osiągnąć spektakularne rozmiary, kiedy nie ma się po kim ich dziedziczyć. Kocurka można określić najprościej jako powyciąganą, chudą pokrakę. Być może jego wygląd z czasem się unormuje, jednak na chwilę obecną śmiga po obozie na długich, patykowatych łapach, które dźwigają w większości same kości. Nie zapowiada się, by miał być siłaczem, a raczej typowym Wichrzakiem - szybkim i zręcznym. Ciało Pchły otulone jest krótkim, acz roztrzepanym, kremowym futerkiem o tygrysich pręgach... które są mało co widoczne, bo ledwo odznaczają się od podstawowego koloru kocurka. Na jego pyszczku, tuż pod intensywnie różowym nosem, futerko rozjaśnia się, zajmując brodę i kawałek szyi. Świat obserwuje ogromnymi ślepiami, aktualnie niebieskimi, a w przyszłości zielonymi.
Multikonta : Łasicza Mordka (samotnicy) Noc (nieaktywni)
Liczba postów : 38
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1676-pchla#39321
Bardzo, bardzo intensywnie wpatrywał się w stos zwierzyny. Właściwie nie bardzo wiedział, ile już tutaj spędził czasu, bo jakoś szczególnie nie liczył. I też nie bardzo zwracał uwagę na to, że pewnie wzbudzał zainteresowanie przechodzących kotów. Póki nikt go nie zaczepiał, nie spuszczał spojrzenia ze stosu, zupełnie tak, jakby część martwych zwierząt miała zaraz ożyć albo, co lepsze, przyfrunąć mu prosto do żołądka.
Tak, był głodny. I nieco głupiutki, jak to Pchła, bo nagle wizja jedzenia jako terminator zwyczajnie go zestresowała. Coś tam, coś tam, terminatorzy nie mogą jeść bez pozwolenia, takie tam, zasłyszane kiedyś od ojca. Co najlepsze - nie potrafił polować, więc w sumie nie bardzo wiedział, co teraz. Na logikę nie powinien mieć z tego tytułu problemów, no bo niby czemu, ale co jeśli zjawi się taki drugi Mały Płomień i na niego nakrzyczy? Wydął wargi. Może powinien przyjść i zjeść pod osłoną nocy...

/żuczek
Re: Norka (stos zwierzyny)
Czw 02 Mar 2023, 16:19
Błyszczący Żuk
Błyszczący Żuk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Orzechowy Cień!!!!
Wygląd : niebieski pręgowany point; jasnokremowe ciało; niebieskie plamy na pysku, uszach, łapach i ogonie, ciemniejsze pręgi; długowłosy; spiczaste uszy; ciemnoróżowy nos; szaro-niebieskie oczy (później jasnoniebieskie); białe futro wokół oczu; średnia wysokość
Multikonta : Chabrowy Powiew [KW]
Autor avatara : umasiberian na ig
Liczba postów : 114
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1415-zuk#27265
Widok Pchły, intensywnie obserwującego stos zwierzyny, jest przezabawny. Błyszczący Żuk porusza lekko uchem, po czym skrada się cichutko w stronę terminatora.
Bu! — mówi głośniej, gdy wykonuje skok, który kończy się wylądowaniem przy kremowym. Śmieje się przez chwilę, lecz cicho. — Cześć. Co jest? — pyta, przechylając łebek. Nie wie - Pchła chce coś zjeść? Coś się dzieje? Albo, cóż, stało? Żuk stoi przy kocurku, czekając na odpowiedź.

_________________
Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Uwu10
-ˋ₊˚. wróciło lato i noce są jasne

chcę znowu spotkać cię po raz pierwszy
chodźmy nad wodę, na twoich kolanach zasnę
wymyślę więcej dobrych wierszy


Re: Norka (stos zwierzyny)
Czw 02 Mar 2023, 16:54
Pchla Łapa
Pchla Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7k
Matka : Leśny Szept
Ojciec : Pokrzywowy Liść
Mistrz : Orzechowy Cień
Wygląd : Ciężko osiągnąć spektakularne rozmiary, kiedy nie ma się po kim ich dziedziczyć. Kocurka można określić najprościej jako powyciąganą, chudą pokrakę. Być może jego wygląd z czasem się unormuje, jednak na chwilę obecną śmiga po obozie na długich, patykowatych łapach, które dźwigają w większości same kości. Nie zapowiada się, by miał być siłaczem, a raczej typowym Wichrzakiem - szybkim i zręcznym. Ciało Pchły otulone jest krótkim, acz roztrzepanym, kremowym futerkiem o tygrysich pręgach... które są mało co widoczne, bo ledwo odznaczają się od podstawowego koloru kocurka. Na jego pyszczku, tuż pod intensywnie różowym nosem, futerko rozjaśnia się, zajmując brodę i kawałek szyi. Świat obserwuje ogromnymi ślepiami, aktualnie niebieskimi, a w przyszłości zielonymi.
Multikonta : Łasicza Mordka (samotnicy) Noc (nieaktywni)
Liczba postów : 38
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1676-pchla#39321
Niemal wyskoczył z własnej skóry, gdy zakradł się do niego Błyszczący Żuk. Och, chyba naprawdę musiał być bardziej uważny, bo jak tak dalej pójdzie, to padnie na zawał! Stanął na wszystkich czterech łapach, wlepiając spojrzenie w wojownika. Zaraz jednak jego pyszczek rozjaśnił się szerokim uśmiechem.
Siemka, Żuk! — przywitał się, trochę bezczelnie skracając imię starszego wojownika, ale w sumie... w sumie to uważał go za dobrego kumpla, więc chyba mógł, nie? Zagryzł wnętrze własnego polika na zadane pytanie. — Nooo... jestem głodny — przyznał z wahaniem, zakłopotanym spojrzeniem uciekając na bok. No nie. Nie ważne co się teraz stanie, to wyjdzie na zwyczajnego idiotę. Dlaczego musiał być taki głupi?
Re: Norka (stos zwierzyny)
Sob 04 Mar 2023, 14:26
Błyszczący Żuk
Błyszczący Żuk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Orzechowy Cień!!!!
Wygląd : niebieski pręgowany point; jasnokremowe ciało; niebieskie plamy na pysku, uszach, łapach i ogonie, ciemniejsze pręgi; długowłosy; spiczaste uszy; ciemnoróżowy nos; szaro-niebieskie oczy (później jasnoniebieskie); białe futro wokół oczu; średnia wysokość
Multikonta : Chabrowy Powiew [KW]
Autor avatara : umasiberian na ig
Liczba postów : 114
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1415-zuk#27265
Głodny, co? Błyszczący Żuk uśmiecha się jeszcze szerzej, spoglądając na kocurka, jednak w pewnym sensie rozumie jego... zmartwienie? Przynajmniej tak odbiera zachowanie Pchlej Łapy.
A umiesz polować? — pyta krótko, po czym wzrusza barkami. — Jeśli jeszcze nie umiesz, to nie martw się jakoś bardzo o te jedzenie, serio. Raczej ogarniasz swoje inne obowiązki, nie? — mówi wesoło. Pchla Łapa nie wygląda na leniucha, który tylko by siedział i grzał dupę w obozie. Oj, zwłaszcza, że chyba Orzech jest jego mistrzem?

_________________
Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Uwu10
-ˋ₊˚. wróciło lato i noce są jasne

chcę znowu spotkać cię po raz pierwszy
chodźmy nad wodę, na twoich kolanach zasnę
wymyślę więcej dobrych wierszy


Re: Norka (stos zwierzyny)
Sob 29 Kwi 2023, 20:24
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Wróciwszy z patrolu, Orzechowa Gwiazda żegna się z kotami, które mu na nim towarzyszyły, a swoje kroki kieruje do stosu zwierzyny. Wyciągnąwszy sobie z niego całkiem świeżą wiewiórkę, siada niedaleko Norki, i zaczyna jeść. Rozglądając się z nienachalną ciekawością po obozie, liczy na to, że znajdzie sobie jakieś towarzystwo do posiłku.

_________________

Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Cz7MEFY


Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 MevtoU0

Re: Norka (stos zwierzyny)
Sob 29 Kwi 2023, 21:51
Jastrzębia Łapa
Jastrzębia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 3 [koniec kwietnia]
Matka : Zamglony Brzeg [*]
Ojciec : Pochmurny Świt
Mistrz : cierpliwy
Wygląd : Szczupły, rudy tygrysio pręgowany, bez bieli o szaroniebieskich ślepiach. Ma miękkie futerko, które zawsze pozostaje w nieładzie.
Liczba postów : 44
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1814-jastrzab#46719
Towarzystwo pojawiło się znikąd. Rude, małe, z wielkimi oczami - lekko, leniwie przymkniętymi - wpatrywał się w przywódcę. No, póki co nie wiedział kim jest, poza tym że był... dość dobrze znany. Ale osobiście? Nie znał go w ogóle. Oblizał nos. Machnął ogonem.
- Czemu jesz kociaka - rzucił do niego podejrzliwie. Oczywiście, wiedział że kotem to to nie jest... ale ciekawy był reakcji na to głupie pytanie. No, przynajmniej zaczął rozmowę z rozmachem! - I to takiego małego. I zębiastego.
Zmrużył podejrzliwie oczy.
- Uważaj, żeby ktoś... NIE ZJADŁ CIEBIE!!! - ryknął zaraz i hycnął na jego łapę. No, ale nie jakoś agresywnie, bo zamiast go ugryźć i "jeść", bardziej go podszczypywał, jakby czyścił mu futro.
Re: Norka (stos zwierzyny)
Nie 30 Kwi 2023, 21:30
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Kąciki jego pyska drżą w rozbawieniu na pytanie, jakie słyszy zaraz po tym, jak jakiś rudy obiekt pojawia się w pobliżu. Kociaka, hm?
Smakowite są. I bardzo pożywne – odpowiada, zachowując powagę i łypiąc na syna Zamglonego Brzegu, jakby zamierzał zaraz zjeść także i jego. Parska zaraz rozbawiony, kiedy ten się rzuca na jego łapę.
To ci chyba trochę zajmie, wiesz, młody.

_________________

Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Cz7MEFY


Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 MevtoU0

Re: Norka (stos zwierzyny)
Nie 30 Kwi 2023, 21:39
Jastrzębia Łapa
Jastrzębia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 3 [koniec kwietnia]
Matka : Zamglony Brzeg [*]
Ojciec : Pochmurny Świt
Mistrz : cierpliwy
Wygląd : Szczupły, rudy tygrysio pręgowany, bez bieli o szaroniebieskich ślepiach. Ma miękkie futerko, które zawsze pozostaje w nieładzie.
Liczba postów : 44
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1814-jastrzab#46719
O, o, o!!! A ten to NIE nudziarz. No, a przynajmniej nie jakiś obolały czy zamyślony, tylko taki o, luźny typek. Chyba, że mówił na poważnie - to lepiej uważać na niego. Ale, nieee. Nie ma opcjiiii. Jastrząb widział w końcu co je. Albo to była przykrywka?? Niee, nie. Niemożliwe.
- Ale chuderlawe i małe!! - rzucił mu w kontrze, nadal iskając jego łapsko. Aż w końcu, oderwał od niego mordę, mamlając chwilę zebrane w niej włosy. Bleh, tego się nie spodziewał. Wiedział na przyszłość przynajmniej, że takie akcje mogą się kończyć źle. - Jak się nazywasz, kociożerco?? Jesteś ważnym gościem. Widziałem cię parę razy, ale jakoś nigdy nie miałem okazji zagadać. A wiesz, żałuję w sumie. Jakbym mógł, to bym też był ważnym gościem jak ty. A wiadomo, z kim się zadaje, takimi się staje.
Uśmiechnął się doń wesoło. No, jemu humor dopisywał... zawsze. A nawet jakby nie, to i tak by leciał w gierkę, że wszystko jest jak najbardziej super dobrze. Bo przecież, że było. Nigdy nie ma tego złego!
Re: Norka (stos zwierzyny)
Pon 01 Maj 2023, 00:25
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Dlatego… – zaczyna, nachylając się do kociaka ze złowieszczym uśmiechem na mordce. – …trzeba ich dużo zjeść – oświadcza, wpatrując się w rudego jak w najsmakowitszy kąsek, na jaki mógł trafić. – Zwłaszcza takich chudych… – dodaje lekko rozczarowanym głosem po ocenie jego sylwetki.
No, to chyba czeka cię przyszłość Przywódcy? – zapytał rozbawiony. – Orzechowa Gwiazda. A ty… Jastrząb. Tak? – Starał się spędzać z Pochmurnym Świtem czas po tym, jak zmarła jego partnerka, ale nie był pewien, czy dobrze zapamiętał imiona jego kociaków.

_________________

Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Cz7MEFY


Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 MevtoU0

Re: Norka (stos zwierzyny)
Pon 01 Maj 2023, 12:14
Jastrzębia Łapa
Jastrzębia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 3 [koniec kwietnia]
Matka : Zamglony Brzeg [*]
Ojciec : Pochmurny Świt
Mistrz : cierpliwy
Wygląd : Szczupły, rudy tygrysio pręgowany, bez bieli o szaroniebieskich ślepiach. Ma miękkie futerko, które zawsze pozostaje w nieładzie.
Liczba postów : 44
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1814-jastrzab#46719
- Hoho! - zaśmiał się gromko, unosząc kącik ust w nieco szerszym uśmiechu. - Wpierw, mój drogi, musiałbyś mnie złapać. A wiesz ty co? Złe wieści, jestem najszybszy w całym Klanie! Nie ma kota, który mógłby nawet mnie łapą, opuszkiem palca dotknąć, kiedy zaczynam uciekać!
Pochwalił się zaraz dumnie. Oczywiście, kocię było... kocięciem - nie był tak szybki jak nikt z dorosłych i najpewniej, długo jeszcze nie będzie... Ale jego ojciec zdecydowanie nie raz miał urwanie głowy z Jastrzębiem, jak ten nagle uznał, że sobie idzie i koniec. Bo wyrwać się, cholera mała, umiała jeszcze lepiej niż uciekać.
- Przywódcy... niee, za dużo roboty. Wolałbym być jakimś pomagierem, czy coś z tych rzeczy. Wiesz, ty numer jeden, i ja, obok. Tu coś podam, tu coś doradzę, a tu po prostu będę mówił to i owo, jak ty nie będziesz miał sił. Mniej roboty, mniej obowiązku - zamruczał wesoło, nawet nie myśląc o tym by kryć ten fakt. Przywódca brzmiało dostojnie i dumnie - tak jak chciał. Ale przy okazji co, ceremonie, terminatorzy, jakieś inne rzeczy, które oni robią? Jastrząb chyba nawet połowy ich obowiązków nie znał, bo ojca słuchał czasem pół uchem, pół brzuchem, a i tak, to było ciut za dużo na jego standardy. - Ale owszem, to ja! Jastrząb we własnej osobie. Nie trudno w sumie zapamiętać, z rodzeństwa tylko mi się udało wyciągnąć kija spod ogona. O, ale nie mów tacie, bo pewnie byłby niezadowolony, że tak o siostrach mówię. No... ale w sumie, nie kłamię. Widziałeś ty je?...
Zacmokał niezadowolony. Oczywiście, Jastrząb miał jakieś ale, bo one były... sztywniejsze. I było ich dwie! I on, sam, rodzynek. Masakra!
- Jak to w sumie jest być tym przywódcą? - zagaił jeszcze. Tak o, z ciekawości.
Re: Norka (stos zwierzyny)
Sro 03 Maj 2023, 16:05
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Odpowiedź kocurka kwituje tylko uniesieniem łuków brwiowych i posłaniem mu powątpiewającego spojrzenia. Nawet mu się nie chce tego komentować, heh. Dobrze wie, że rzeczywistość prędzej czy później zrewiduje taką arogancję u każdego młodego kota.
Mhm mhm… no no – odpowiada z rozbawionym pomrukiem. Pomagier… urocze. – Podrośnij trochę, to się zobaczy, czy faktycznie się do czegoś takiego nadajesz – dodaje zaraz, szczerząc zęby w uśmiechu.
Nie mówić twojemu tacie? Nie powinieneś tak mówić o swoim rodzeństwie. Nigdy. Do nikogo – reaguje ostrzej niż na wszystkie poprzednie głupotki opowiadane przez kociaka, a w jego głosie pojawia się nuta irytacji. Akurat co jak co, ale dla Orzechowego Cienia rodzina jest swego rodzaju świętością. Mógł popełnić w przeszłości wiele związanych z nią błędów, ba, sam miał na temat części z nich złe zdanie, ale… gdy faktycznie zrobili coś głupiego lub złego, jak Kiełkujące Ziarno czy Mały Płomień, a nie przez sam fakt, jacy byli – ale przede wszystkim mówienie źle o własnej rodzinie do obcych kotów świadczyło przede wszystkim o kocie, który to robił. Dopóki tego nie rozwiążą, nie zamierza odpowiadać na kolejne pytanie Jastrzębia.

_________________

Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 Cz7MEFY


Norka (stos zwierzyny)  - Page 6 MevtoU0

Re: Norka (stos zwierzyny)
Sponsored content

Skocz do: