IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru
Rysi Gąszcz
Czw 12 Lis 2020, 11:21
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1910
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Nazwa ta może z początku brzmieć groźnie, ale wbrew pozorom ta część lasu wcale nie została okrzyknięta tym mianem dlatego, że mieszkają tam niebezpieczne drapieżniki. Wzięła się ona stąd, że ciemne, strzeliste wierzchołki rosnących tam sosen przypominały pędzelki na rysich uszach. Las w Rysim Gąszczu jest dość gęsty, choć nie aż tak jak w Zacienionych Koronach. Ze względu na niezbyt dużą odległość od obozu stanowi on dobre miejsce na polowania. Służy również jako tereny treningowe, zapewniając wichrowym terminatorom oraz mistrzom wystarczająco dużo przestrzeni na swobodne poruszanie się tam i nieprzeszkadzanie sobie nawzajem.

Rodzaje terenu: okolice rzek i jezior; głębia lasu; brzeg lasu

Re: Rysi Gąszcz
Pią 16 Lip 2021, 16:42
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
Udało jej się znaleźć popielicę. Zwierzątko było zaspane i nieśmiało wyglądało że swojej dziupli. Przywódczyni mimowolnie uśmiechnęła się, uważając ten widok za dość... Uroczy. Miała teraz okazję zapolować i zapewne wykorzystała by ją, gdyby nie fakt, że gdzieś zza pleców dobiegł ją głos Szałwii. Odwróciła się i podeszła bliżej, zostawiając popielicę samą, bezpieczną w swoim gniazdku.
- Co się stało, kruszynko? - zapytała czule, bo spostrzegła, że... Wojowniczka jest dość zestresowana. Czy znalazła ślad borsuka? Może trafiła bezpośrednio na jego leże? To... Nie byłoby coś, co Golec chciałaby usłyszeć.

_________________
Re: Rysi Gąszcz
Pią 16 Lip 2021, 18:50
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Nie mogłam ukryć delikatnego cofnięcia uszu na zdrobnienie Golcowej Gwiazdy w moją stronę. O ile rozumiałam, że kocica chce utrzymać w Klanie Wichru raczej atmosferę rodzinną, jeszcze bardziej niż jej poprzednik, to jakoś i tak czułam się z tym... dość niekomfortowo. Nie mniej jednak to zignorowałam i wzięłam głębszy wdech, aby zacząć swój raport.
- W tamtą stronę widziałam grupkę szczurów. Z cztery, tak mi się wydaje. Chciałabym ich się pozbyć i w razie czego przeszukać teren okolic Zimnej Toni, może się znajdować jakaś nora. Rysi Gąszcz powinien być bezpieczny dla uczniów, a z grupą szczurów... - podgryzłam swoją wargę, odbijając wzrokiem delikatnie w górę, chcąc w ten sposób zasygnalizować kocicy, że raczej nie jest to najbezpieczniejsze miejsce w takim wypadku. - Ale tylko jeśli ty pozwolisz i mi pomożesz.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Pią 16 Lip 2021, 19:24
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
Szałwia delikatnie cofnęła uszy w tył i nawet, jeśli Golec zauważyła ten drobny czyn, nie zareagowała na niego w żaden sposób. Spotkała się już z kotami, które czują się... Niekomfortowo, gdy słyszą różne, pieszczotliwe określenia. Być może szylkretka należy do takich kotów. Ale spokojnie, to nic złego.
Jej wyjaśnienia sprawiły, że usta Golcowej Gwiazdy rozwarły się, przybierając zdziwiony i jednocześnie zaniepokojony wyraz. Łaciata zmarszczyła brwi, a jej ogon drgnął niespokojnie. Szczury! Stado szczurów! No, ale lepsze to niż borsuk.
- Musimy się tym natychmiast zająć. Prowadź, Szałwiątko! - Szałwiątko? Skąd jej się to wzięło? - Szałwiowe Życzenie - Poprawiła się prędko, licząc, że wojowniczka nie obrazi się za ta dziwną pomyłkę. W przeciwnym razie Golec miałaby wielkie poczucie winy i przez resztę dnia czułaby się bardzo źle.

_________________
Re: Rysi Gąszcz
Pią 16 Lip 2021, 19:49
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Szałwiątko...
Zamrugałam kilka razy kompletnie zdezorientowana słowami, które przybrała przywódczyni. Teraz już chyba wiem, jak się czuła Pliszkowy Dziób, co? Nie mniej jednak kocica zaraz się poprawiła, a ja skinęłam łbem, zarówno w podziękowaniu, jak i w geście tego, że zrozumiałam rozkazy przywódczyni.
Dlatego też zaczęłam prowadzić w stronę, gdzie znalazłam szczury, stąpając po ziemi najciszej jak tylko mogłam. Nie chciałam spłoszyć danej czwórki, ani zwrócić na siebie większej uwagi. Bo kto wie, może jest to większe stado, a zaraz z drzew zaczną spadać szczury. Na samo wyobrażenie tej sytuacji sierść na moim grzbiecie stanęła dęba.
Niedługo potem znalazłyśmy się obok szczurów, a ja je widziałam wyraźnie. Położyłam po sobie uszy i ponownie, zaczęłam iść prostując ogon i głowę na linii grzbietu oraz przypadając do ziemi, ale tak, aby nie szorować brzuchem po trawie. Ruszyłam pod wiatr, zerkając pod łapy, aby nie wywołać dźwięku. Gdy byłam wystarczająco blisko grupki szczurów skoczyłam na jednego z nich z wyciągniętymi pazurami, aby zaatakować i pozbyć się tego świństwa z Rysiego Gąszczu.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Pią 16 Lip 2021, 21:00
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
Ruszyła powoli za Szałwiowym Życzeniem. Po niedługim czasie obie kotki dotarły do miejsca, w którym wojowniczka zobaczyła małe gryzonie. Ich odór dotarł do nosa Golcowej Gwiazdy, co spowodowało, że kocica zmarszczyła nos. Fuj. Cicho warknęła, a następnie poszła w ślady szylkretki. Atak z zaskoczenia jest świetnym pomysłem. Szczurów jest dwa razy więcej, ale... Powinny dać sobie z nimi radę. Golec ugięła łapy, a głowę i ogon zrównała z linią kręgosłupa. Pilnowała przy tym, by nie szurać futrem, ani żadną fałdą po ziemi. Ustawiła się pod wiatr, a następnie ruszyła przed siebie, uważając na to, co ma pod łapami. Jeden najmniejszy dźwięk mógłby spowodować, że szczury zorientują się o obecności wroga. Gdy podeszła wystarczająco blisko, spięła mięśnie i wykonała skok na któregoś ze szczurów. Pazury w gotowości, kły również. Jej celem było przybicie przeciwnika do ziemi i zaatakowanie go szponami. Gwiezdny Klanie, dopomóż!

_________________
Re: Rysi Gąszcz
Sob 17 Lip 2021, 14:24
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Golcowa Gwiazda – czy powiedzie się jej atak z zaskoczenia? 1d14 + modyfikatory wynikające z cech + modyfikatory wynikające z umiejętności, 10+ – udane. Wypada 8+3=11 – udane → szczury atakują Golcową Gwiazdę dopiero w następnej turze.
Atak Golcowej Gwiazdy (szczur 1): słaby → [(23+28)-(8+6)] x 50% = 18

Golcowa Gwiazda skradała się niezauważona przez szczury, ale jej cios nie był tak silny, jak mógłby być – kotka nie do końca idealnie wymierzyła w gryzonia, w którego celowała, i jedynie zapewniła mu krwawiące, ale lekkie zadrapania na grzbiecie.

Golcowa Gwiazda:
• P: 7 | S: 28 | Z: 40 | Sz: 25 | O: 35 | HP: 200 | W: 120-7=113/120 | MP: 1
• Psi węch; Wspinacz; Słaby słuch
• Skradanie się: poziom 2, Tropienie: poziom 3, Wspinaczka: poziom 3


Szałwiowe Życzenie – czy powiedzie się jej atak z zaskoczenia? 1d14 + modyfikatory wynikające z cech + modyfikatory wynikające z umiejętności, 10+ – udane. Wypada 12+5=17 – udane → szczury atakują Szałwiowe Życzenie dopiero w następnej turze.
Atak Szałwiowego Życzenia (szczur 2): udany → (23+18)-(10+6)+5 = 30

Szałwiowe Życzenie też zachowywała się na tyle cicho i ostrożnie, że szczury nie zdążyły się w porę zorientować o jej obecności. Skutek był taki, że ten, do którego dopadł, pisnął głośno, kiedy pazury wojowniczki rozorały jego ciało. Żył, ale… niewiele w nim tego życia zostało, patrząc na ilość krwi, jaka trysnęła z niewielkiego ciałka. Srebrzysta zaatakowała właściwie w tej samej chwili, co przywódczyni, i na szczęście dla kotek szczury były zbyt zorientowane, by od razu się na nie rzucić.


Szałwiowe Życzenie:
• P: 4 | S: 18 (23) | Z: 18 (23) | Sz: 19 (24) | O: 14 (18) | HP: 130 | W: 130-9=121/130 | MP: 1
• Ostre pazury; Wspinacz
• Skradanie się: poziom 3, Tropienie: poziom 2, Wspinaczka: poziom 2
• Choroba 1 stopnia - statystyki obniżone do 80%

Szczur 1:
• S: 8 | Zr: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60-18=42/60 | W: 60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapania na grzbiecie, krwawi (od następnej tury -1 HP / tura)

Szczur 2:
• S: 8 | Zr: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60-30=30/60 | W: 60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 3 stopnia: głęboka rana od pazurów na grzbiecie i bokach, krwawi (od następnej tury -3 HP / tura)
• Od następnej tury statystyki obniżone o 50%

Szczur 3:
• S: 8 | Zr: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60 | W: 60
• Ostre pazury; Ostre zęby

Szczur 4:
• S: 8 | Zr: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60 | W: 60
• Ostre pazury; Ostre zęby


_________________

Rysi Gąszcz - Page 8 Cz7MEFY


Rysi Gąszcz - Page 8 MevtoU0



Ostatnio zmieniony przez Orzechowy Cień dnia Wto 20 Lip 2021, 21:27, w całości zmieniany 5 razy
Re: Rysi Gąszcz
Nie 18 Lip 2021, 00:05
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Rzuciłam się z pazurami na jednego ze szczurów, będąc przy tym zadowolona, że ani mnie, ani przywódczyni nie zauważyły, kiedy się skradałyśmy w ich stronę. I dobrze, nie potrzebujemy szumu. Ten jednak i tak powstanie, także mogłam się tylko modlić do Gwiezdnego Klanu, aby więcej szczurów nie przyszło.
Z zadowoleniem zauważyłam, że szczurowi, którego wybrałam, zadałam dość obszerne i głębokie rany. Dlatego też postanowiłam, że ponownie naprężę skoki, aby z pazurami rzucić się na gryzonia. Miałam nadzieję, że w tym ataku już padnie, a ja będę mogła przejść do kolejnego szczurzyska.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Nie 18 Lip 2021, 11:36
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
Na szczęście udało im się zakraść do szczurów po cichu. Dzięki temu nie zostały zauważone i ataki z zaskoczenia wyszły pomyślnie. Golec dopadła jednego szczura, jednak trochę... Źle sobie wymierzyła przez co udało jej się jedynie trochę zadrapać grzbiet gryzonia. Rana krwawiła, ale... Nie wyglądało to poważnie. Szałwii poszło zdecydowanie lepiej, jednak przywódczyni teraz się tym nie przejmowała. Skupiła się na kolejnym ataku, który miała zamiar wykonać. Za cel obrała sobie tego samego szczura. Przygotowała się i wykonała sus, wprost na drapieżnika. Wysunęła pazury, by gdy tylko dopadnie przeciwnika, wbić się w jego ciało. Bok, grzbiet, pierś, gdziekolwiek. Nie miała czasu, by dokładniej się nad tym zastanowić.

_________________
Re: Rysi Gąszcz
Wto 20 Lip 2021, 17:13
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Atak Golcowej Gwiazdy (szczur 1): krytyczny → (21+28)-(6/2) = 46

Tym razem szaro-biała kocica właściwie… rozszarpała szczura. Jej uderzenie było tak celne i tak mocne, że zwierzę nie miało szans – skończyło z głębokimi ranami na całym swym ciele i… chyba połamanym kręgosłupem, jeśli wierzyć trzaskowi, jaki się rozległ, kiedy przywódczyni dopadła do gryzonia.

Golcowa Gwiazda:
• P: 7 | S: 28 | Z: 40 | Sz: 25 | O: 35 | HP: 200 | W: 113-11=102/120 | MP: 1
• Psi węch; Wspinacz; Słaby słuch
• Skradanie się: poziom 2, Tropienie: poziom 3, Wspinaczka: poziom 3


Atak Szałwiowego Życzenia (szczur 2): słaby → [(26+18)-(15+3)] x 50% + 5 = 18

Kolejny atak Szałwiowego Życzenia nie był już tak mocny, jak pierwszy. Wojowniczka drasnęła jedynie szczura pazurami, ale ten wciąż żył. Ledwo, bo ledwo, biorąc pod uwagę poprzednią ranę i tryskającą z niej krew, ale jednak: gryzoń i tak zemdlał.

Szczur 1: śmierć
Szczur 2: omdlenie
Szczur 3: rzut 1d10 kogo zaatakuje, parzyste – Golcowa Gwiazda, nieparzyste – Szałwiowe Życzenie → wypada 4, atak na Golcową Gwiazdę → słaby → (23+8)-(18+35)+5=-17
Szczur 3: rzut 1d10 kogo zaatakuje, parzyste – Golcowa Gwiazda, nieparzyste – Szałwiowe Życzenie → wypada 8, atak na Golcową Gwiazdę → nieudany

Nawet ten poraniony szczur wykonał jakiś skok w stronę łapy Szałwii, gdyż w końcu się otrząsnął na tyle, by zacząć się bronić, ale nic z tego nie wyszło. W tym czasie pozostałe gryzonie na cel obrały przywódczynię, a przynajmniej próbowały, gdyż żaden z nich nie trafił.


Szałwiowe Życzenie:
• P: 4 | S: 18 (23) | Z: 18 (23) | Sz: 19 (24) | O: 14 (18) | HP: 130 | W: 121-3=118/130 | MP: 1
• Ostre pazury; Wspinacz
• Skradanie się: poziom 3, Tropienie: poziom 2, Wspinaczka: poziom 2
• Choroba 1 stopnia - statystyki obniżone do 80%

Szczur 1:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 42-46-1=ŚMIERĆ/60 | W: 60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapania na grzbiecie, krwawi (od następnej tury -1 HP / tura)
• Rana 4 stopnia: złamany kręgosłup, głębokie rany od pazurów, śmierć

Szczur 2:
• S: 4 (8) | Z: 7 (15) | Sz: 5 (10) | O: 3 (6) | HP: 30-18-3=9/60 | W: 60-3=57/60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 2 stopnia: rana od pazurów na grzbiecie i bokach, krwawi (-3 HP / tura)
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapanie na boku, krwawi (od następnej tury -1 HP / tura)
• Statystyki obniżone o 50%; od następnej tury statystyki obniżone do 25%
OMDLENIE

Szczur 3:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60 | W: 60-3=57/60
• Ostre pazury; Ostre zęby

Szczur 4:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60 | W: 60-3=57
• Ostre pazury; Ostre zęby


_________________

Rysi Gąszcz - Page 8 Cz7MEFY


Rysi Gąszcz - Page 8 MevtoU0



Ostatnio zmieniony przez Orzechowy Cień dnia Wto 20 Lip 2021, 21:39, w całości zmieniany 3 razy
Re: Rysi Gąszcz
Wto 20 Lip 2021, 17:48
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Szczur, który mnie atakował, zemdlał, chociaż tyle. Kątem oka widziałam, że Golcowa Gwiazda zabiła swojego napastnika. Dlatego nie musiałam się o tą martwić, a sama naprężyłam uda, aby zaraz wyskoczyć w stronę omdlałego gryzonia. Pazury obnażyłam i zamierzałam te celować w bok, ledwo dychający, małego ssaka.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ


Ostatnio zmieniony przez Szałwiowe Życzenie dnia Wto 20 Lip 2021, 21:33, w całości zmieniany 1 raz
Re: Rysi Gąszcz
Wto 20 Lip 2021, 21:04
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
Dopadła szczura. Atak udał się dobrze, a nawet i lepiej niż dobrze. Idealnie wręcz, mogłaby powiedzieć. Skoczyła na drapieżnika i rozszarpała go. Rozległ się cichy trzask, który sprawił, że brwi przywódczyni na krótką chwilę zmarszczyły się. I szczerze mówiąc, sama nie miała pojęcia, czy stało się tak przez ogromne zdziwienie, czy przez radość, czy coś całkowicie innego. Nie miała zbyt wiele czasu, by się zastanawiać, bowiem do ataku ruszyły pozostałe dwa szczury. Obrały sobie za cel jej grube cielsko, jednak żaden z nich nie trafił. Na szczęście. Z jej ust wydobył się krótki warkot. Spojrzała wściekle na jednego z napastników, po czym spięła mięśnie, by skoczyć w jego stronę. Miała zamiar wykonać ten atak, który próbowała chwilę temu. Pazury i kły oczywiście w gotowości!

_________________
Re: Rysi Gąszcz
Wto 20 Lip 2021, 21:49
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Atak Golcowej Gwiazdy (szczur 3): udany → (17+28)-(13+6) = 26

Przywódczyni skupiła się na kolejnym z gryzoni. Jej cios tym razem nie był tak spektakularny, jak poprzedni, ale i tak był naprawdę celny – i zakończył się poważnymi zadrapaniami dla szczura, z których trysnęła krew.


Atak Szałwiowego Życzenia (szczur 2): udany → (18+18)-(13+1) + 5= 27

Jednym celnym ciosem srebrzysta wojowniczka dobiła omdlałego gryzonia, który i tak ledwo dychał. Cóż, przynajmniej… śmierć nadeszła dla niego dość szybka i nie musiał się już męczyć.

Szczur 1: śmierć
Szczur 2: śmierć
Szczur 3: automatycznie atakuje Golcową Gwiazdę, ponieważ ta atakuje jego → krytyczny  → (19+8)-(35/2) + 5 = 15
Szczur 4: rzut 1d10 kogo zaatakuje, parzyste – Golcowa Gwiazda, nieparzyste – Szałwiowe Życzenie → wypada 3, atak na Szałwiowe Życzenie → nieudany

Szczur zaatakowany przez przywódczynię automatycznie skierował swoją pełną uwagę na niej. Ze swoimi pożółkłymi zębami rzucił się na łapę kocicy, gryząc ją dość dotkliwie w nadgarstek. Jego kolega próbował zaatakować Szałwiowe Życzenie, ale nic z tego nie wyszło.

Golcowa Gwiazda:
• P: 7 | S: 28 | Z: 40 | Sz: 25 | O: 35 | HP: 200-15=185/200 | W: 102-7=95/120 | MP: 1
• Psi węch; Wspinacz; Słaby słuch
• Skradanie się: poziom 2, Tropienie: poziom 3, Wspinaczka: poziom 3
• Rana 1 stopnia: ugryzienie na nadgarstku, krwawi (od następnej tury po -1 HP / tura)


Szałwiowe Życzenie:
• P: 4 | S: 18 (23) | Z: 18 (23) | Sz: 19 (24) | O: 14 (18) | HP: 130 | W: 118-5=113/130 | MP: 1
• Ostre pazury; Wspinacz
• Skradanie się: poziom 3, Tropienie: poziom 2, Wspinaczka: poziom 2
• Choroba 1 stopnia - statystyki obniżone do 80%

Szczur 1:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: ŚMIERĆ/60 | W: 60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapania na grzbiecie, krwawi (-1 HP / tura)
• Rana 4 stopnia: złamany kręgosłup, głębokie rany od pazurów, śmierć

Szczur 2:
• S: 2 (8) | Z: 3 (15) | Sz: 2 (10) | O: 1 (6) | HP: 9-27-3-1=ŚMIERĆ/60 | W: 57/60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 2 stopnia: rana od pazurów na grzbiecie i bokach, krwawi (-3 HP / tura)
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapanie na boku (-1 HP / tura)
• Statystyki obniżone do 25%
OMDLENIE

Szczur 3:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60-26=34/60 | W: 57-12=45/60
• Rana 2 stopnia: rozległe zadrapania na bokach, krwawi (od następnej tury po -2 HP / tura)
• Ostre pazury; Ostre zęby

Szczur 4:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60 | W: 57-2=55/60
• Ostre pazury; Ostre zęby


_________________

Rysi Gąszcz - Page 8 Cz7MEFY


Rysi Gąszcz - Page 8 MevtoU0



Ostatnio zmieniony przez Orzechowy Cień dnia Sro 21 Lip 2021, 01:34, w całości zmieniany 1 raz
Re: Rysi Gąszcz
Wto 20 Lip 2021, 22:11
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Otrzepałam się, czując, jak ciało gryzonia wiotczeje pod moimi pazurami. Zaraz obejrzałam się, aby spotkać wzrokiem szczura, który próbował mnie zaatakować i też na tego zwróciłam swoją uwagę. Pazurami zaorałam ziemię, a zaraz rzuciłam się na małego drapieżnika, aby pazurami zadrapać mu bok. Chciałam szybko skończyć tą sprawę, najszybciej, jak tylko było to możliwe.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Wto 20 Lip 2021, 22:41
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
Udało jej się pozostawić kilka ran na ciele szczura. Co prawda nie były one tak poważne, jak w poprzednim przypadku, ale... To nic. Każda rana, każdy strumyk krwi, wszystko się liczy. I tym razem oberwała też ona. Szczur swoimi żółtymi zębami dotkliwie pogryzł przywódczynię w nadgarstek, na co ta zjeżyła futro. Na szczęści Szałwii nic się nie stało. Ignorując ból w łapie, Golec postanowiła się odegrać. Korzystając z tego, że szczur był dość blisko, uniosła zdrową łapę, wzięła silny zamach i wymierzyła go prosto w przeciwnika. Moze trafi gdzieś w twarz, może w głowę albo chociaż w któryś z boków. I tak będzie zadowolona.

_________________
Re: Rysi Gąszcz
Sro 21 Lip 2021, 01:38
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Atak Golcowej Gwiazdy (szczur 3): nieudany
Atak Szałwiowego Życzenia (szczur 4): nieudany

Obu wojowniczkom poszło… słabo, żeby nie powiedzieć – tragicznie. Żadna z nich nie trafiła gryzonia, w którego celowała.

Atak szczura 3 (Golcowa Gwiazda): krytyczny → (17+8)-(35/2) + 5 = 13
Atak szczura 4 (Szałwiowe Życzenie): krytyczny → (18+8)-(14/2) + 5 = 24

Ale za to szczury jakby się obudziły, być może poruszone do aktywności śmiercią swoich pobratymców. W ten sposób szczur atakujący Golcową Gwiazdę dziabnął ją w palec lewej łapy, a ten, który skupiał się na Szałwiowym Życzeniu, boleśnie ugryzł ją w nadgarstek.


Golcowa Gwiazda:
• P: 7 | S: 28 | Z: 40 | Sz: 25 | O: 35 | HP: 185-13-1=171/200 | W: 95-4=91/120 | MP: 1
• Psi węch; Wspinacz; Słaby słuch
• Skradanie się: poziom 2, Tropienie: poziom 3, Wspinaczka: poziom 3
• Rana 1 stopnia: ugryzienie na nadgarstku, krwawi (po -1 HP / tura)
• Rana 1 stopnia: draśnięcie od zębów na palcu prawej łapy, krwawi (od następnej tury po -1 HP / tura)

Szałwiowe Życzenie:
• P: 4 | S: 18 (23) | Z: 18 (23) | Sz: 19 (24) | O: 14 (18) | HP: 130-24=106/130 | W: 113-2=111/130 | MP: 1
• Ostre pazury; Wspinacz
• Skradanie się: poziom 3, Tropienie: poziom 2, Wspinaczka: poziom 2
• Choroba 1 stopnia - statystyki obniżone do 80%
• Rana 2 stopnia: głębsze, niewielkie ugryzienie na lewym nadgarstku, krwawi (od następnej tury po -2 HP / tura)

Szczur 1:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: ŚMIERĆ/60 | W: 60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapania na grzbiecie, krwawi
• Rana 4 stopnia: złamany kręgosłup, głębokie rany od pazurów, śmierć

Szczur 2:
• S: 2 (8) | Z: 3 (15) | Sz: 2 (10) | O: 1 (6) | HP: ŚMIERĆ/60 | W: 57/60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 2 stopnia: rana od pazurów na grzbiecie i bokach, krwawi
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapanie na boku
• Statystyki obniżone do 25%
OMDLENIE

Szczur 3:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 34-2=32/60 | W: 45-13=32/60
• Rana 2 stopnia: rozległe zadrapania na bokach, krwawi (po -2 HP / tura)
• Ostre pazury; Ostre zęby

Szczur 4:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60 | W: 55-12=43/60
• Ostre pazury; Ostre zęby


_________________

Rysi Gąszcz - Page 8 Cz7MEFY


Rysi Gąszcz - Page 8 MevtoU0

Re: Rysi Gąszcz
Sro 21 Lip 2021, 21:50
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
Oj. Tym razem obie wojowniczy pudłowały. Nie można tego samego powiedzieć o szczurach, które... No, być może miały szczęście. Jeden z nich rzucił się na Szałwię, a drugi na Golec. W rezultacie przywódczyni została dziabnięta w palec. Może i nie była to bardzo poważna rana, jednak... Krew zaczęła lecieć, a to już coś. Będzie musiała się tym zająć później. Tymczasem odwróciła się w stronę szczura, który chwilę temu ją skaleczył. Dość gwałtownie szarpnęła się w jego stronę, w locie wyciągając przednie łapy przed siebie. Plan był prosty, poharatać ciało drapieżnika tak, by jak najlepiej odegrać się za to, co jej zrobił. Świetna zabawa.

_________________
Re: Rysi Gąszcz
Sro 21 Lip 2021, 21:57
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Syknęłam cicho gdy szczurzyszko wbiło się w moją łapę. Zmarszczyłam przy tym brwi, zaraz otrzepując gryzonia z mojej kończymy. Było to głębsze, chociaż niewielkie ugryzienie. Mogła pozostać po tym mała blizna, ale raczej nie będzie jej widać pod moim futrem. I tak! Małe gnojki, uch! Nie mniej jednak, nie poddawałam się. Mimo tego, że wcześniej nie trafiłam w gryzonia, to teraz znowu obnażyłam pazury, aby przejechać nimi po boku szczura, który mnie atakował. No przecież nie mogło być pięknie i kolorowo, prawda? Ah, niestety.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Pią 23 Lip 2021, 00:01
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Atak Golcowej Gwiazdy (szczur 3): udany → (23+28)-(14+6) = 31
Atak Szałwiowego Życzenia (szczur 4): słaby → [(20+18)-(15+6)] x 50% + 5 = 13

Tym razem Golcowa Gwiazda trafiła, a cios był niemalże zabójczy. Z gryzonia trysnęła krew, kiedy pazury przywódczyni rozorały jego bok. Zwierzę najpierw zemdlało, ale w szybkim tempie zmarło, wykrwawiając się.
Szałwiowe Życzenie miała problem w postaci lekkiego bólu głowy, którym z pewnością mogła wytłumaczyć swoje wcześniejsze niepowodzenie. Teraz trafiła… no, prawie celnie, ale z małą siłą, jedynie lekko drapiąc szczura, którego atakowała, po głowie.


Atak szczura 4 (Szałwiowe Życzenie): słaby → [(27+8)-(18+14)] x 50% + 5 = 6

Jedyny pozostający przy życiu szczur jedynie lekko… właściwie tylko dotknął srebrzystą wojowniczkę zębami, wyrywając jej pojedyncze włoski.


Golcowa Gwiazda:
• P: 7 | S: 28 | Z: 40 | Sz: 25 | O: 35 | HP: 171-1-1=169/200 | W: 91-8=83/120 | MP: 1
• Psi węch; Wspinacz; Słaby słuch
• Skradanie się: poziom 2, Tropienie: poziom 3, Wspinaczka: poziom 3
• Rana 1 stopnia: ugryzienie na nadgarstku, krwawi (po -1 HP / tura)
• Rana 1 stopnia: draśnięcie od zębów na palcu prawej łapy, krwawi (po -1 HP / tura)

Szałwiowe Życzenie:
• P: 4 | S: 18 (23) | Z: 18 (23) | Sz: 19 (24) | O: 14 (18) | HP: 106-6-2=98/130 | W: 111-3=108/130 | MP: 1
• Ostre pazury; Wspinacz
• Skradanie się: poziom 3, Tropienie: poziom 2, Wspinaczka: poziom 2
• Choroba 1 stopnia - statystyki obniżone do 80%
• Rana 2 stopnia: głębsze, niewielkie ugryzienie na lewym nadgarstku, krwawi (po -2 HP / tura)

Szczur 1:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: ŚMIERĆ/60 | W: 60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapania na grzbiecie, krwawi
• Rana 4 stopnia: złamany kręgosłup, głębokie rany od pazurów, śmierć

Szczur 2:
• S: 2 (8) | Z: 3 (15) | Sz: 2 (10) | O: 1 (6) | HP: ŚMIERĆ/60 | W: 57/60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 2 stopnia: rana od pazurów na grzbiecie i bokach, krwawi
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapanie na boku
• Statystyki obniżone do 25%
OMDLENIE

Szczur 3:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 32-31-1=ŚMIERĆ/60 | W: 32/60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 2 stopnia: rozległe zadrapania na bokach, krwawi (po -2 HP / tura)
• Rana 3 stopnia: głębokie szarpane rany na bokach

Szczur 4:
• S: 8 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 6 | HP: 60-13=47 | W: 43-4=39/60
• Ostre pazury; Ostre zęby
• Rana 1 stopnia: lekkie zadrapanie na głowie, krwawi (od następnej tury po -1 HP / tura)

_________________

Rysi Gąszcz - Page 8 Cz7MEFY


Rysi Gąszcz - Page 8 MevtoU0

Re: Rysi Gąszcz
Sob 24 Lip 2021, 21:45
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Westchnęłam już zrezygnowana, widząc, jak szczurzysko dalej kręci się pod moimi łapami. Podniosłam łapę z wyciągniętymi pazurami, aby przejechać pazurami po boku ostałego gryzonia. Nużyło mnie już to i dodatkowo... czułam się zmęczona tą walką, bólem głowy i tym, że niejako ośmieszyłam się przed przywódczynią. Ah...

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Pon 26 Lip 2021, 21:48
Golcowy Śpiew
Golcowy Śpiew
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kotka
Księżyce : 127 i stop
Matka : Makrelowy Ogon [NPC]
Ojciec : Falujący Liść [NPC]
Mistrz : Puszczykowy Wrzask [NPC]
Wygląd : Biała w szare plamy z heterochromią (lewe oko niebieskie, prawe żółte). Okrągła, niska, z blizną na lewej tylnej łapie (ślad po ugryzieniach psa). Rozmieszczenie plam- niemalże cały szary ogon, na końcu którego znajduje się biała łata, szara plama na czole oraz druga, na prawej stronie twarzy. Ostatnia plama znajduje się na prawej tylnej nodze, na wysokości uda
Autor avatara : https://www.instagram.com/glueckskatz/
Liczba postów : 581
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t358-golcowy-spiew
No i proszę. Kolejnego szczura mniej. Cel Golcowej Gwiazdy padł na ziemię, ruszając się tylko przez chwilę. Krew, która z niego trysnęła utwierdziła przywódczynię w przekonaniu, że zwierzę jest martwe. Czyli do wyeliminowania został jeszcze jeden szczur. Na szczęście Szałwiowe Życzenie już się nim zajęła i... Szczerze mówiąc, łaciata nie chciała interweniować. Drapieżnik był przeciwnikiem szylkretki i to ona powinna go wykończyć. Wtedy będzie dwa do dwóch i obie będą mogły być z siebie tak samo dumne i zadowolone. Dlatego też, zamiast atakować, Golec zajęła się... Węszeniem. Tak o, musiała przecież upewnić się, że miejsce jest na pewno bezpieczne. Że nie ma w okolicy większej ilości szczurów, które mogłyby skrzywdzić trenujących terminatorów oraz ich mistrzów.

_________________
Re: Rysi Gąszcz
Sponsored content

Skocz do: