IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru
Re: Cieniste Korony
Wto 03 Sty 2023, 21:11
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
No tak, kij mu w dupę. Najpierw poczuł znajomy zapach. Zapach, którego nauczył się jako jednego z pierwszych w jego życiu. Wierzbowy Puch. Skrzywił pysk nieznacznie, gdy do zapachu dołączył głos. Szczerze już wolał, aby piorun w niego walnął tu i teraz aniżeli mieć konwersacje z liliową kotką.
Stuknął końcówkę ogona słysząc własne imię. Mała Łapa, eh. Nadal brzmiało ono kpiąco i zupełnie nie jak imię dla dorosłego kocura.
Cześć – burknął obojętnie. "Dawno cię nie widziałam" niemal prychnął na żałosną próbę kontynuacji rozmowy. Serio jak chciała się przywitać to mogła po prostu skończyć na cześć – Rzadko bywam w obozie – odparł zgodnie z prawdą. Zmrużył oczy podejrzliwie, wreszcie kierując wzrok na siostrę. Nadal nie odchodziła. Cholera no idź sobie! – Coś nie tak? – zapytał czując, że kocica chce o czymś z nim porozmawiać.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Pdps10
Re: Cieniste Korony
Wto 03 Sty 2023, 21:41
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Jej dawna złość na Małą Łapę i jego dziwaczne zachowanie... Już dawno jej przeszła. Nie oznaczało to jednak, że zamierzała jakoś nadmiernie naprawiać ich zniszczoną relację, bo cóż, sam Maluch zdawał się nią niezbyt zainteresowany. Znikał z obozu, nie odzywał się, a gdy już to robił; burczał od niechcenia. Chociaż początkowo traktowała go raczej chłodno, bo niezbyt się popisał podczas ich ostatniej rozmowy, tak teraz była po prostu neutralna. Czy tego chciała czy nie, wciąż był jej bratem i jakaś jej część się o niego martwiła. Straciła już trójkę rodzeństwa, a teraz Maluch zaczynał się coraz bardziej oddalać i znikać na coraz dłuższy czas.
— Zdążyłam zauważyć — przyznała spokojnie, dokładnie zakopując gołębia i oznaczając go charakterystycznym, czerwonym listkiem by móc po niego wrócić. Nie planowała rozmawiać z Małą Łapą zbyt długo; wątpiła, aby sam kocur był tym zainteresowany. — I nie tylko ja. Rodzice się o ciebie niepokoją — mruknęła, wbijając w niego spojrzenie spod lekko przymrużonych ślepi, chociaż nie robiła tego złośliwie. O dziwo, była bardzo rozluźniona, chociaż nie wiedziała jak szybko może to ulec zmianie. Na jego pytanie jedynie trzepnęła końcówką ogona. Zdecydowanie próbował ją zbyć, ale skoro już wyłożyła karty na stół... Może dowie się czegoś więcej o tym, dlaczego jej brat jest takim... odludkiem.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Lv9k4sG
Cieniste Korony - Page 6 4C23qCS
Re: Cieniste Korony
Wto 03 Sty 2023, 22:07
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
Brawo, świetna umiejętność obserwacji – zaśmiał się sarkastycznie. Naprawdę Puch idź już sobie.
Wspominka o rodzicach postawiła sierść na grzbiecie kocura – Doprawdy? Mogliby chociaż spróbować to okazać – warknął. Ostatnimi czasy zaczynał coraz bardziej nie lubić swoich rodziców. Wszak to oni dali mu takie a nie inne imię. Nadal jednak z resztek szacunku nie uciekał z Klanu. I miał zamiar tę informację przekazać siostrze.
Nie jestem takim idiotą, żeby uciekać z Klanu nie posiadając wszystkich umiejętności potrzebnych do przetrwania. Jakbyś nie zauważyła, nadal trenuję – wyjaśnił spokojnie, owijając łapy ogonem – W dodatku jestem ostatnim synem Świergoczącego Boru i Gęsiego Tupotu. Dopóki Drozd albo Morwa się nie znajdą to się nigdzie nie wybieram – dodał. Trzepnął uchem i z zacnym uśmieszkiem rzucił jeszcze: – Możesz to przekazać wujom, pewnie tylko czekają aż dam nogę z Klanu.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Pdps10
Re: Cieniste Korony
Wto 03 Sty 2023, 22:34
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Nie możesz dać się sprowokować - powiedziała sobie parokrotnie w głowie po złośliwym komentarzu brata. On sam również mógłby sobie darować. Równie dobrze mogła mu odpowiedzieć czymś pokroju: serio? nie zauważyłam, bo mało mnie obchodzisz, a tego nie zrobiła, chociaż im dłużej o tym myślała, naprawdę kusiło. Kusiło ją by nagadać bratu tak, że zabraknie mu języka w tej niewyparzonej gębie! Westchnęła jednak cicho, starając się trzymać emocje na wodzy; myśli myślami, jednak nie mogła sobie pozwolić na to, aby Mała Łapa usłyszał lub zobaczył, że ta się denerwuje. Nie jest wart jej krzyków, i tak nic do niego nie dociera. Gdy ten nastroszył sierść i warknął, wylewając frustrację po wspomince o rodzicach, Puch westchnęła już głośniej nie mogąc powstrzymać przewrócenia oczami.
— Pewnie byłoby im łatwiej, gdybyś dawał im możliwość rozmowy, a nie znikał i szlajał się nie wiadomo gdzie — mruknęła nieco ostrzej, jakby upominając tym samym brata by trochę spuścił z tonu. W końcu rozmawiali o rodzicach, a Puch naprawdę wątpiła w to, że Świergot nie próbowała rozmawiać z Maluchem. Gęś mógł się w tym pogubić, ale nie mama. Przemilczała dziwaczne wnioski kocura, które nawet nie wiedziała skąd wytrzasnął, ostatecznie parskając kwaśno na wspominkę o wujostwie. — Tak się składa, że sam sobie zapracowałeś na to, że za tobą nie przepadają, ale to ostatnie koty, które życzyłyby ci odejścia. Jesteśmy rodziną czy tego chcesz, czy nie — a przynajmniej Motyl nie życzyłby mu czegoś takiego, bo Orzech to... cóż, Puch czuła, że gdyby mógł, osobiście odprowadziłby swojego siostrzeńca na granicę.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Lv9k4sG
Cieniste Korony - Page 6 4C23qCS
Re: Cieniste Korony
Sro 04 Sty 2023, 20:57
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
Ciężko mnie nie znaleźć – odpowiedział nonszalancko mlaszcząc pyskiem. Wnioskując po ilości kotów, które ostatnio wchodziły mu w drogę to faktycznie łatwo na kogoś wpaść.
Ogon kocura zaczął drgać w poirytowaniu. Jeśli siostra przyszła go tylko opieprzać i podważać każde jego słowa to mogła już sobie iść. Pozwolił sobie przemilczeć komentarz dotyczący wujostwa i jego rodziny. Już wystarczająco zmierzwił futro, nie chciał go później czyścić przez pół dnia. W dodatku nie wierzył, że Wierzbowy Puch naprawdę wydoroślała, więc uważał ryzyko dostania w pysk za bardzo realne. Wspomnienie pogrzebowego plaskacza sprawiło, że kocur przygryzł swój lewy policzek.
W milczeniu zaczął wyczesywać nastroszone futerko, kątem oka obserwując siostrę z wyczekiwaniem.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Pdps10
Re: Cieniste Korony
Sro 04 Sty 2023, 21:43
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Końcówka ogona liliowej kocicy drgnęła z irytacji na nonszalancką odpowiedź brata. Nie ciężko go znaleźć? Naprawdę? Małej Łapy nie było całymi dniami w obozie, a jak już w nim przesiadywał i nie był na treningu, to szlajał się tak, że mało kiedy go w ogóle dostrzegała, a ten śmiał jej teraz powiedzieć, że łatwo go złapać? Czy on w ogóle siebie słyszy? Nie mogła zrozumieć dlaczego kocur zarzuca rodzicom brak zainteresowania, kiedy samemu nie robi nic w kierunku poprawienia swojej sytuacji. Dosłownie ta sama sytuacja co z Motylem i rangą terminatora medyka. Najgłośniej krzyczał, a najmniej robił. Gdyby tylko chociaż raz poszedł porozmawiać z wujem, postarał się, wypytał o cokolwiek, pewnie miałby tą swoją wymarzoną rangę, była tego bardziej niż pewna, a nawet jeżeli nie miałby rangi, to Motyl mógłby mu i tak coś poopowiadać. Chociaż ona już nie pamiętała co dokładnie jej tłumaczył, bo była wtedy naprawdę młoda, ale wystarczyło zapytać. Serio, to aż zbyt proste!
— No tak, niech uganiają się za tobą jak za małym kociakiem i domyślają się, gdzie polazłeś — prychnęła w odpowiedzi na jego słowa. — Doprawdy, Mała Łapo, dorośnij! Nikt się nie będzie za tobą biegać i błagać o wybaczenie za to, co ty sam popsułeś. Gdybyś tylko spróbował porozmawiać z Orzechowym Cieniem, albo Motylim Blaskiem, na pewno spojrzeliby na ciebie mniej krytycznie. A tak, jedyne co ty robisz to złośliwie parskasz. No, to aż dziwne, że rodzice i wujostwo jednak nie skaczą wokół ciebie jak głupie zające. Sama jestem tym szczerze zaskoczona — wycedziła ironicznie, nie odpuszczając. Chociaż kocur podnosił jej ciśnienie, chociaż był jej zdaniem złośliwy i cyniczny bez konkretnego  powodu, to wciąż był jej bratem. Jedynym bratem i czy tego chciała czy nie, martwiła się o niego. Gdyby tylko włożył w to wszystko odrobinę chęci... to miałby szansę to jakoś naprawić! Czemu więc siedzi na zadzie i pluje wokół jadem?

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Lv9k4sG
Cieniste Korony - Page 6 4C23qCS
Re: Cieniste Korony
Sro 04 Sty 2023, 22:21
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
A podobno to on ma temperament. Serio, miał już po dziurki w nosie marudzenia liliowej i jej wiecznych kazań. Wstał wreszcie, podchodząc do wojowniczki. Ogon latał mu na boki, jakby odganiał nim muchy. Ze zmrużonymi oczami odezwał się wreszcie – Oh zobaczcie na nią, dostała nowe imię i już myśli, że może innych pouczać! Cóż z ciebie za dorosła panienka, już ci się znudziło bicie kotów? – wykrzyknął sarkastycznym tonem. Zaraz jednak się obrócił na pięcie i wrócił na swoje miejsce – Doprawdy, Wierzbowy Puchu, jeśli każda twoja konwersacja ze mną ma polegać na wytykaniu mi co robię źle i co ze mnie za okropny członek rodziny to możesz sobie darować – dodał, ponownie zajmując się futerkiem.
Nie wchodzimy sobie z wujami w drogę, nie rozmawiam z nimi jeśli nie muszę. Nie będę się przed nimi płaszczyć i błagać o przebaczenie. Zwłaszcza, że nadal uważam, że nic złego nie zrobiłem – rzucił jeszcze.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Pdps10
Re: Cieniste Korony
Sro 04 Sty 2023, 23:25
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Nie masz argumentów? Wyciągnij sprawę sprzed kilku księżyców. Co za irytujący, mysi bobek! Puch naprawdę mogła mu znów zacząć wyciągać, że zachowywał się jak skończony dureń na pogrzebie ich brata, że nagle, z dnia na dzień coś mu strzeliło do łba i zaczął się od nich oddalać, ale ona nie mówiła o pogrzebie; a o tym, co Mała Łapa robił teraz. Unikanie przebywania w obozie, jakieś dziwne sarkastyczne odzywki, parskanie i odwracanie tematu. Prawda była taka, że od dziwacznego zachowania na pogrzebie Żubra, Mała Łapa usunął się w cień i nie robił większej ilości problemów, a przynajmniej nie tak poważnych jak bezczelność w stronę przywódczyni czy groźby kierowane w stronę terminatorek, teraz medyczek, Roski i Chaber. Dlaczego wiec Mała Łapa zasłaniał się tym, że go uderzyła? Na ten moment, nie miało to żadnego sensu i brzmiało jak tania linia obrony, bo kocurowi skończyły się sensowne argumenty. Gdy ten do niej podszedł, wykrzykując jej prosto w pysk te sarkastyczne dyrdymały, zmarszczyła nos i ostrzegawczo parsknęła.
— Nie zapominaj się, Mała Łapo. Chyba wyleciało ci z głowy, że już cię za to przepraszałam i naprawdę żałuje, że podniosłam na ciebie łapę w emocjach — mruknęła już spokojniej i szczerze, troszkę siląc się na zachowanie spokoju, a słysząc jego następne słowa... Po prostu zamilkła, dając mu czas na wypowiedzenie się w całości. Czyli tak to wszystko widział, jako wytykanie? Owszem, mówiła mu, że źle się zachowuje, ale nie robiła tego dla jakiejś własnej, chorej satysfakcji! Kusiło, oj kusiło, aby powiedzieć kocurowi wszystko co sobie o nim myślała, gdy była na niego wściekła jak borsuk, ale nie. Wzięła głębszy wdech, a jej pysk nagle zmiękł, jakby zrzuciła z niego pewną maskę. — Posłuchaj, Mała Łapo, ja naprawdę się o ciebie martwię i nie mam bladego pojęcia jak do ciebie trafić. Każda moja próba kontaktu z tobą kończy się... właśnie tym. Nie będę kłamać, okropnie mnie zdenerwowałeś zachowaniem na pogrzebie, tym, że wyciągnąłeś moją głuchotę przed wszystkimi, a później nawet nie potrafiłeś za to przeprosić, jednocześnie atakując mnie, że to ja nieodpowiednio cię przepraszam. Tak, zwlekałam z przeprosinami, bo wiedziałam, że nie będą szczere, ale, gdy przyszło co do czego, powiedziałam to co powinnam. Naprawdę nie chce mieć w tobie wroga, ale jak mam cię traktować, kiedy jedyne co robisz, to atakujesz mnie i obrzucasz krzywymi spojrzeniami, jeżysz się i parskasz? Nie mówię ci tego wszystkiego na złość, na osty i ciernie! Czy ty już zapomniałeś, że jestem twoją siostrą? Nawet jak bardzo, ale to bardzo mnie zraniłeś i okropnie mnie denerwujesz, jesteś dla mnie kimś ważnym i boli mnie, że traktujesz nas wszystkich w ten sposób — w końcu to z siebie wyrzuciła. Naprawdę miała dość Małej Łapy, ale nie mogła wyrzucić z siebie tego, że martwiła się co dalej z nim będzie. Mimo wszystko był dla niej ważny, nawet, jak bardzo, ale to bardzo chciałaby przetrzepać mu skórę i wymazać z pamięci.
— Po prostu... nie potrafię cię zrozumieć. Naprawdę myślisz, że wieczne nie wchodzenie sobie w drogę, rozwiąże wszystkie twoje problemy?

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Lv9k4sG
Cieniste Korony - Page 6 4C23qCS
Re: Cieniste Korony
Pią 06 Sty 2023, 20:54
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
Uniósł brwi w zdziwieniu i rozbawieniu. Oh? Martwi się? Przychodzi mu wytykać i czepiać się, bo się martwi? Dobre. Potrafił jednak docenić, że Wierzbowy Puch była z nim szczera, więc tym razem powstrzymał się od zjadliwego komentarza.
Nie oznaczało to jednak, że się z nią zgadzał. Co prawda - nie nienawidził jej, ale też za nią nie przepadał. Nie widział powodu, dla którego powinni ze sobą integrować. Argument "bo rodzina" mu nie starczył. Przez ostatnie kilka księżycy przekonał się właśnie, że najgorzej się dogaduje właśnie z członkami swojej rodziny. W dodatku była jeszcze jedna rzecz...
Jedyne co mogę zrobić, to upewnić cię, że nie masz się czym martwić. Wątpię jednak, że moje słowa cię uspokoją – odpowiedział melancholijnie. Kolejne jego słowa poprzedziła długa cisza, podczas której zbierał myśli – Tak – zaczął krótko, odpowiadając na ostatnie pytanie siostry – Do tej pory działało i pewnie nadal będzie działać. Nie mam zamiaru zadawać się z kimś kto ewidentnie nie chce mieć ze mną do czynienia...w większości przypadków z wzajemnością zresztą. Z Motylim Blaskiem i jego terminatorkami rozmawiam tylko jak muszę. Z Orzechowym Cieniem...sama wiesz jak on mnie widzi, przecież to też był twój mistrz. Jeśli jednak ich to uspokoi to postaram się porozmawiać ze Świergoczącym Borem i Gęsim Tupotem – skończył. Chyba już prościej nie dało wyjaśnić jego toku myślenia.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Pdps10
Re: Cieniste Korony
Pią 06 Sty 2023, 22:01
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
...że nie masz się czym martwić? Dobre sobie! Kocur prawie skoczył jej do gardła chwile temu, a na spokojne rozpoczęcie rozmowy zareagował tak, jakby co najmniej opluła go jadem. Owszem, trochę uniosła się i rzuciła kąśliwymi bądź sarkastycznymi uwagami, jednak z jej strony ta wymiana zdań była dość kulturalna jak na to, że mogła strzelić mu w pysk po raz drugi i kazać się po prostu zamknąć. Świerzbiły ją do tego łapy, a w myślach krążyło wiele obelg, które z wielką przyjemnością wyplułaby kocurowi prosto w pysk, ale tego nie robiła. Coś, co ją odróżniało od Malucha to to, że ona już potrafiła ugryźć się w język i zostawić w sobie to, czego nie wypadało mówić.
— Faktycznie, nie mam się czym martwić — mruknęła, przyglądając mu się krótko. — Mój brat izoluje się od klanu i nie potrafi zrozumieć własnych błędów sprzed kilku księżyców, wciąż uważając, że nie zrobił nic złego, a wszyscy sobie to wymyślili — skwitowała, o dziwo dość spokojnie, chociaż sucho. Nie mogła uwierzyć, że Maluch mimo upływu tego czasu, wciąż uważał, że dobrze postąpił, a reszta się na niego uwzięła. No tak, Golcowa Gwiazda, ta pobłażliwa, miła i starsza kocica bez powodu chciała go wywalić na zbity pysk jakby się nie zamknął, o tak. Gdy kocur skończył swoją wypowiedź, Puch delikatnie zmrużyła ślepia, po czym westchnęła i trzepnęła końcówką ogona w rezygnacji. Nie trafi do niego jeżeli sam nie będzie chciał rozmawiać; teraz tylko oboje marnują własny czas.
— Okej — mruknęła, zerkając w stronę zakopanego gołębia, jedną z łap rozkopując chwilową skrytkę. — Rób jak uważasz. Jesteś dorosłym kotem i mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz, że to wszystko do niczego nie prowadzi. Jednak... — i tu spojrzała mu prosto w oczy. — Jako członkini klanu, dopilnuje, abyś nie działał na jego szkodę. Nawet, jeżeli oznacza to, że przestanę widzieć cię jako brata — dorzuciła poważnie, po czym chwyciła gołębia i zaczęła odchodzić. Rzuciła ledwo przygłuszone "cześć" i zniknęła z pola widzenia kocura.

/zt

_________________
Cieniste Korony - Page 6 Lv9k4sG
Cieniste Korony - Page 6 4C23qCS
Re: Cieniste Korony
Wto 24 Sty 2023, 20:23
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Pora Opadających Liści, na początku tak malownicza, teraz robiła się najzwycajniej brzydka. Pogoda nie zachęcała do wychodzenia z obozu, wręcz z legowiska nawet nie chciało się wstawać, aby przywitać ten szary i chłodny dzień. Jednakże chęci chęciami, na lenistwo nie ma czasu z grafiku białego wojownika. Dlatego też Gołębie Serce wybrał się z rana na polowanie. Odszedł stosowny kawałek od obozu i wytężył zmysły w poszukiwaniu zwierzyny.

//mg

_________________
Cieniste Korony - Page 6 NW2no5y
Re: Cieniste Korony
Czw 26 Sty 2023, 10:08
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1388
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
brzeg lasu

Dzisiaj pogoda nie była przyjemna - szaro, chłodno i ponuro. Za to w ramach małej rekompensaty los dość szybko podsunął wojownikowi pierwszą zwierzynę. Wkrótce zauważył średniej wielkości czarno-białego ptaka z charakterystycznymi czerwonymi znaczeniami na potylicy i dolnej części brzucha. Dzięcioł siedział sobie spokojnie w jednym miejscu, trzymając się pnia jednego ze świerków, gdzieś tak na wysokości zajęczego skoku. Samo drzewo znajdowało się dwie długości drzewa dalej, a ptak jeszcze nie zorientował się w obecności kocura.

Gołębie Serce: P: 4 | S: 24 | Z: 26 | Sz: 20 | O: 18 | HP: 155 | W: 105
· Króliczy słuch | Ostre kły | Ciężki krok
· Skradanie się [2], Tropienie [2], Wspinaczka [1]
· Rozwinięte umiejętności: +1 tropienie
Re: Cieniste Korony
Czw 26 Sty 2023, 21:02
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Gołębie Serce uśmiechnął się delikatnie dosztrzegając ptaka. Przypadł delikatnie do ziemi, zwracając uwahę, żeby nie szurać futrem po ziemi. Zrównał ogon z grzbietem i na ugiętych łapach przygotował się do podejścia. Skupił się i cicho ustawił pod wiatr, uważając aby przy tym nie zaalarmować zwierzyny swoim widokiem czy odgłosem. Przemykając powoli, kryjąc się za obumierającymi krzewami i pniami drzew, zaczął zbliżać się. Ostrożnie kładł łapy, nie chcąc postanąć na niefortunnej, suchej gałązce i zwrócić na siebie uwagi. Jeśli ptak się nie spłoszył, to będąc wystarczająco blisko ugiął mocniej łapy i wyskoczył na wysokość ptaka, zamierzając złapać go między łapy.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 NW2no5y
Re: Cieniste Korony
Pią 27 Sty 2023, 10:55
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1388
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
Kocurek bez problemu zbliżył się do drzewa, pamiętając o wszystkich zasadach polowania. Do tego ptak okazał się na tyle nisko, że nawet nie musiał się wspinać. Po prostu skoczył i schwytał łapami ciało ofiary, ale ponieważ zapomniał przy tym uczepić się kory drzewa, spadł na ziemię wraz z ptakiem. Na szczęście, nie było na dole żadnych kamieni i innych ostrych rzeczy, więc wyszedł z tego bez szwanku. Dzięcioł od razu zaczął intensywnie machać skrzydłami, ale dopóki wojownik trzymał go pazurami, nie miał żadnych szans na ucieczkę.

Gołębie Serce: P: 4 | S: 24 | Z: 26 | Sz: 20 | O: 18 | HP: 155 | W: 105-7=98/105
· Króliczy słuch | Ostre kły | Ciężki krok
· Skradanie się [2], Tropienie [2], Wspinaczka [1]
· Rozwinięte umiejętności: +1 tropienie, +2 skradanie
Re: Cieniste Korony
Pią 27 Sty 2023, 19:30
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Upadek na brudną ziemię nie był najprzyjemniejszy, ale Gołębie Serce skupił się tylko na zwierzynie w łapach. Szybko uśmiercił dzięcioła ugryzieniem w kark. W myślach podziękował Gwiezdnym za życie zwierzęcia, które później nakarmi klan. Następnie podniósł się i schował zdobycz zakopując ją płytko na obecną chwilę. Otrzepał się. To nie koniec. Jest więcej roboty do wykonania, a dobry początek zwiastuje powodzenie w dalszych łowach. Ruszył głębiej w las i wytężył zmysły, szukając kolejnej ofiary.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 NW2no5y
Re: Cieniste Korony
Pią 27 Sty 2023, 20:40
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1388
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
Dzięcioł wydał z siebie głośny skrzek, gdy kocur ugryzł go w kark. Zaraz jednak ucichł i na tym jego życie się skończyło. Oczywiście, z perspektywy Gołębiego Serca nie ma co się smucić, w końcu tak działało życie drapieżnika, a uśmierconym ptakiem z pewnością będzie mógł wykarmić kogoś z klanu. Nie zatrzymując się długo na ptaku, wojownik zakopał swoją zdobycz i ruszył dalej w poszukiwaniu kolejnej zwierzyny.
Przez chwilę nie mógł znaleźć niczego ciekawszego. Wszędzie tylko szara, podmokła ziemia oraz uschnięta trawa, kontrastująca z wieczną zielenią iglastych drzew. Jednak w pewnym momencie zauważył, jak dwie długości drzewa dalej porusza się podskokami jakieś długie, niewielkie stworzenie. Jego futerko było brązowe z białą plamą na piersi i choć na pierwszy rzut oka nie wyglądało groźne, to wyraźnie pachniało drapieżnikiem. Łasica właśnie wybrała się na swoje polowanie, co jakiś czas przystając i rozglądając się po okolicy. Kiedy dostrzegła kocura, zamarła, wbijając w niego swe spojrzenie.

Gołębie Serce: P: 4 | S: 24 | Z: 26 | Sz: 20 | O: 18 | HP: 155 | W: 98/105
· Króliczy słuch | Ostre kły | Ciężki krok
· Skradanie się [2], Tropienie [2], Wspinaczka [1]
· Rozwinięte umiejętności: +1 tropienie, +2 skradanie
· Zdobyte PD: 10 PD (dzięcioł)

Łasica: S: 13 | Z: 20 | Sz: 22 | O: 13 | HP: 70 | W: 70
Re: Cieniste Korony
Pon 30 Sty 2023, 15:07
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Gołąb zastygnął na kilka uderzeń serca. Szybko rozpoznał, że to łasica. O ile mogła ona stanowić zagrożenie dla słabszych osobników, to jako dorosły wojownik w pełni sił, nie martwił się. Nie, zamierzał ją upolować. Nie ma co być wybrednym, kiedy robi się coraz zimniej i znalezienie pożywienia robi się z każdym dniem trudniejsze. Żal przepuścić okazję! Nie było już co się skradać, oczy zwierzęcia już były w nim utkwione. Ruszył więc szybko, mając nadzieję na doskoczenie do drapieżnika nim ten będzie miał czas na reakcję i spróbował pazurami zaatakować oczy i pysk łasicy.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 NW2no5y
Re: Cieniste Korony
Wto 31 Sty 2023, 11:53
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1388
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
Atak Gołębiego Serca: udany
Unik łasicy: nieudany
» Ostateczny atak Gołębiego Serca: udany --> (21+24) - (13+13) = 19

Gołąb nie zwlekał i niemal od razu ruszył w stronę łasicy. Zaskoczony drapieżnik napiął mięśnie, lecz zanim cokolwiek zrobił, kocurek już się na niego rzucił, przejeżdżając pazurami po jego pysku. Szczęście w nieszczęściu dla łasicy, że przynajmniej zdążyła zamknąć oczy, a sam atak wojownika okazał się niezbyt silny, dzięki czemu jej ślepia nie za bardzo ucierpiały. Niemniej z rany powoli zaczęła się sączyć krew. Mimo to łasica dalej nie wyglądała na skorą do walki, tylko zaraz rzuciła się do ucieczki. Czy Gołębie Serce spróbuje ją dogonić?

Gołębie Serce: P: 4 | S: 24 | Z: 26 | Sz: 20 | O: 18 | HP: 155 | W: 98-8=90/105
· Króliczy słuch | Ostre kły | Ciężki krok
· Skradanie się [2], Tropienie [2], Wspinaczka [1]
· Rozwinięte umiejętności: +1 tropienie, +2 skradanie
· Zdobyte PD: 10 PD (dzięcioł)

Łasica: S: 13 | Z: 20 | Sz: 22 | O: 13 | HP: 70-19=51/70 | W: 70-1=69/70
» Rana 1 stopnia: lekkie poprzeczne zadrapanie na powiekach i górnej części pyska >> krwawienie: -1 HP od następnej tury, do końca walki
Re: Cieniste Korony
Sro 01 Lut 2023, 15:49
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Gołębie Serce uśmiechnął się tryumfalnie czując, jak jego pazury ranią łasicę, chociaż nie tak głęboko, jakby sobie tego życzył. Ku jego zaskoczeniu, zwierzyna nie spróbowała go zaatakować, tylko rzuciła się do ucieczki. Nie zamierzał dać jej uciec. Dokończy to, co zaczął. Nie ma co porzucać już raz zranionego posiłku. Rzucił się w pościg. Jeśli udałoby mu się dogonić łasicę, to spróbowałby wpić się pazuramiw jej grzbiet i przygnieśc ją do ziemi.

_________________
Cieniste Korony - Page 6 NW2no5y
Re: Cieniste Korony
Pią 03 Lut 2023, 08:14
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1388
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
Łasica: 10+4=14 > Gołębie Serce: 3+4=7 >> ucieczka łasicy udana

Decyzja była łatwa, ale jej realizacja - już nie. Łasice słynęły ze swojej zwinności, która znacznie utrudniała zadanie. Drapieżnik przebierał szybciutko łapkami i co chwilę zmieniał kierunek tak, że biedny wojownik ledwo za nim nadążał. Wkrótce łasica znalazła się tak daleko, że o jej dogonieniu już nie mogło być mowy.

Gołębie Serce: P: 4 | S: 24 | Z: 26 | Sz: 20 | O: 18 | HP: 155 | W: 90-7=83/105
· Króliczy słuch | Ostre kły | Ciężki krok
· Skradanie się [2], Tropienie [2], Wspinaczka [1]
· Rozwinięte umiejętności: +1 tropienie, +2 skradanie
· Zdobyte PD: 10 PD (dzięcioł)
Re: Cieniste Korony
Sponsored content

Skocz do: