IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru
Re: Bujne Pałki
Nie 25 Wrz 2022, 20:21
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Aha, na szczęście ci z moich terminatorów, którzy już zostali w klanie, dali mi jakieś tam doświadczenie, jeśli chodzi o takie sprawy – odparł z lekkim parsknięciem, pół żartem, pół serio. Większość zniknęła, nim przerobili… cokolwiek, ale Sarna i jej wycieczka do Plemienia, Trująca Łapa będący jednym chodzącym problemem i dotychczasowe ciężkie sytuacje z Puch faktycznie były już dla niego pewną nauką,
A… w legowisku rannych, miałem powiedzieć – powiedział, marszcząc lekko nos na własną głupią pomyłkę, którą ogarnął dopiero w połowie wypowiedzi Szałwii. – A ty, Szałwiowe Życzenie? Mam wrażenie, że przez ten czas od pogrzebu cały klan się… zatrzymał w miejscu, jeśli to ma sens.

_________________

Bujne Pałki - Page 8 Cz7MEFY


Bujne Pałki - Page 8 MevtoU0

Re: Bujne Pałki
Sob 08 Paź 2022, 20:17
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Drgnęłam wibrysami delikatnie na słowa Orzechowego Cienia, bo... doskonale się z nim zgadzałam. Sama miałam około dziesiątki terminatorów, a wytrenowałam jedynie czwórkę.
Większość terminatorów znika. Czy to ze szczeniackiej głupoty, że jak są już terminatorami to mogą góry przenosić, czy przez wypadki. Jednak dalej... szkoda, że aż tyle — mruknęłam w odpowiedzi, wzrokiem uciekając gdzieś w dalekie tereny przede mną i przed wojownikiem obok. Ciekawe, gdzie była teraz taka Krowia Łapa czy Skoczna Łapa. I czy kiedykolwiek się zjawią.
Mrugnęłam kilka razy na słowa Orzecha, po czym delikatnie pokręciłam łbem.
A. Lecznica to lecznica, i przebywanie w niej dłużej niż trzeba jest uciążliwe, tak czy owak — odparłam. W końcu w lecznicy jedyny kto przebywał z własnej woli to Motyl i jego dwójka terminatorek. No i jakiś kociak, który bardzo mocno chce się uczyć na medyka... ale może lepiej będzie, jak się taki w najbliższej przyszłości nie pojawi, heh.
Mh, zgadzam się. Jednak... może to dobrze? Koty mogły się wyciszyć po tym, co się stało — mruknęłam, mrużąc delikatnie oczy. Bo od pogrzebu to jakoś tylko... wykonywałam obowiązki swoje, jadłam, szłam spać, może czasami jakaś szybka rozmowa z kotem z Klanu. Jednak mimo wszystko jakby się zatrzymało. Westchnęłam cicho, delikatnie wzruszając barkami. Czasami musiało być ciszej. Oby to nie była tylko cisza przed wielką burzą.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Bujne Pałki
Nie 09 Paź 2022, 16:47
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Przytaknął krótko łbem, nie komentując jednak jej wypowiedzi, którą uznał za, cóż, stwierdzenie faktów. Przynajmniej on nie potrzebował pocieszenia w tej sprawie; miał wystarczająco dużo księżyców i rozumu, by dawno już pojąć, że terminatorzy znikają i niewiele z tym mógł zrobić, nawet gdyby był najlepszym mistrzem w klanie.
Z jednej strony tak… z drugiej, mam nadzieję, że w tym czasie Małej Łapie nie przyszedł do głowy jakiś podły plan, który będzie chciał zacząć realizować niedługo – odpowiedział z ciężkim westchnięciem. Nie wiedział, czego się spodziewać po tym kocie. Wiedział jedynie, że nie chce mieć z nim do czynienia, i momentami po prostu miał nadzieję, że ten któregoś dnia… wyparuje z klanu, albo zostanie z niego wyrzucony. Czasem miał ukłucie wyrzutów sumienia na tę myśl, ale bardziej z uwagi na jego rodzinę, a nie samego terminatora… i szybko mu to przechodziło.

_________________

Bujne Pałki - Page 8 Cz7MEFY


Bujne Pałki - Page 8 MevtoU0

Re: Bujne Pałki
Nie 16 Paź 2022, 16:50
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
To też racja — mruknęłam cicho, mrużąc oczy, patrząc się przed siebie. Niepojęte dla mnie było, aby jakiś kot... był aż tak nieczuły na to, co się dzieje wokół, aby aż tak być upartym i mściwym, że nie zostało się terminatorem medyka? Westchnęłam cicho, kręcąc łbem.
Może to po prostu jakiś okres dojrzewania i zaraz mu przejdzie? — zaśmiałam się, drżąc delikatnie uszami, mając nadzieję, że mój żart przejdzie do Orzechowego Cienia. W sumie to nigdy z nim nie rozmawiałam, więc nie wiedziałam też, jak się wokół niego zachowywać przy dłuższych rozmowach. No, trzeba to jakoś odkryć.
Żart, oczywiście. Będę miała go na oku, bo jest to niepokojące. Jego poczynania, w ogóle, są alarmujące.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Bujne Pałki
Nie 16 Paź 2022, 22:46
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
„Okres dojrzewania”. „Przejdzie”. Na słowa Zastępczyni kocur odruchowo cofnął lekko uszy, ale wyraz zaskoczenia szybko zniknął, kiedy zdał sobie sprawę, że kocica żartuje… jednak, cóż, dla niego to nie był śmieszny żart. Może gdyby Mała Łapa zrobił coś niewinnego, jakiś psikus, żarcik, czy coś, może nawet gdyby chodziło jeszcze tylko o te sprawy związane z jego niespełnionymi ambicjami na bycie medykiem, ale w momencie gdy obrażał swojego zmarłego brata i prowokował swoją siostrę w ten sposób… ani przez chwilę nie był skłonny pomyśleć, że syn Świergot miał na to jakąkolwiek wymówkę, i przez to, jak i przez powagę samej sytuacji na pogrzebie, ten żart go niestety nie rozbawił.
Prawie każdy kociak i duża część terminatorów miała coś za uszami, coś, co można by zrzucić na niedojrzałość, na nastoletni bunt, na okres dojrzewania, na niedostateczne panowanie nad własnymi emocjami i reakcjami… ale, patrząc na zachowanie Małej Łapy, w tym przypadku to sięgało głębiej i nie wiedział, skąd się bierze. Przerażało go to, jak bardzo można być pozbawionym empatii – jak nie wobec zmarłego Żubra, który umarł niepotrzebną, głupią śmiercią, to chociaż wobec reszty rodziny, wciąż żyjącej… i naprawdę chciałby, żeby mu to przeszło, ale szczerze wątpił, by było to możliwe.
Chciałby też móc obserwować to z boku, jako ktoś neutralny. Chciałby, by go to nie dotyczyło, by był w stanie się z tego teraz beztrosko śmiać, albo po prostu móc stwierdzić, że to nie jego sprawa. Naprawdę by chciał, ale za wiele czynników wiązało go z tą sprawą. Westchnął tylko cicho, nie wiedząc, jak zareagować; nie zamierzał udawać, że go to rozbawiło, jednocześnie miał za dużo myśli i uczuć wobec sprawy, których, prawdę powiedziawszy, nie przedstawiłby akurat Szałwiowemu Życzeniu, z którą nie był do tej pory blisko.
Oby na tym się skończyło – mruknął tylko krótko, nie chcąc mimo wszystko pozostawiać niezręcznego milczenia. W ten czy inny sposób, kiedyś musi się skończyć.

_________________

Bujne Pałki - Page 8 Cz7MEFY


Bujne Pałki - Page 8 MevtoU0

Re: Bujne Pałki
Wto 18 Paź 2022, 17:52
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Nietrafiony? Wybacz — mruknęłam ciepło, mrużąc delikatnie oczy. Cóż, widziałam po reakcji, musiałabym być ślepa, że żart nie do końca trafił w gusta Orzechowego Cienia, i po dłuższym pomyślunku... nie dziwię się. W końcu syn Niedźwiedziej Gwiazdy był niejako... nie. Był mocno powiązany z tą całą sytuacją. Miałam tylko nadzieję, że kocur nie będzie miał mi go za złe. Heh.
Nastało milczenie między mną a wojownikiem. Przynajmniej na moment. W czasie tym patrzyłam prosto przed siebie, rozmyślając nad wszystkim, co się stało. Nie potrafiłam pojąć, w którym momencie coś musiało pęc w Małej Łapie, że wyszło z niego to, co wyszło. Rozmawiałam z nim raz, owszem, okazał swe zainteresowanie w objęciu rangi medyka, owszem, zagrzewałam i zachęcałam go, aby podjął kroki w tej sprawie... to czy szok w związku z wyborem Roski i Chaber tak na niego wpłynął? Szczerze, nie widziałam tego. Jednak kto wie, co się lęgło w łbie młodego kocura. To wiedział tylko on.
Nie tylko ty masz taką nadzieję — odparłam spokojnym tonem głosu, słabo się uśmiechając do Orzecha. Nawet jeśli nie miałam w tym bezpośredniego udziału... nie aż tak, jak Golcowa Gwiazda czy Orzechowy Cień przynajmniej, to mimo wszystko, sytuacja była męcząca. Męcząca też dla całego Klanu, osób związanych z pogrzebem. Dla każdego. I miałam nadzieję, że po tej ciszy i pustce w Klanie teraz nastanie spokój. Ah... złudna była nadzieja, że tak pozostanie na długo. W końcu prędzej czy później coś się stanie.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Bujne Pałki
Nie 23 Paź 2022, 18:08
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Zaciskając lekko wargi, kiwnął głową na znak, że istotnie, nietrafiony – ale nie zamierzał drążyć tego tematu. W zasadzie to zamilkł, bo nie chciał już kontynuować sprawy Małej Łapy, Wierzbowej Łapy i wszystkiego, co się z tym wiązało, a niekoniecznie miał teraz w głowie inny temat, jaki mógłby poruszyć z Szałwiowym Życzeniem. Mógłby rzucić jakieś standardowe pytanie, zacząć luźny temat, ale nie do końca czuł, by było to na miejscu po, mimo wszystko, ciężkiej sprawie, którą omawiali wcześniej.

_________________

Bujne Pałki - Page 8 Cz7MEFY


Bujne Pałki - Page 8 MevtoU0

Re: Bujne Pałki
Nie 30 Paź 2022, 12:17
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Zmrużyłam delikatnie oczy na niemy znak od Orzecha, po czym sama delikatnie skinęłam głową. Odwróciłam pysk w stronę widoków, milcząc. Nie wiedziałam, o co miałabym zagadać do kocura, dlatego delikatnie uderzyłam ogonem o ziemię za sobą, jakby jakiś czas na rozmowę się skończył.
A, nie będę już dłużej przeszkadzać. Dziękuję za rozmowę, Orzechowy Cieniu. Była bardzo przyjemna — mruknęłam ciepło z delikatnym uśmiechem na pyszczku. Następnie, jeśli wojownik nie miałby do mnie żadnych pytań czy też innych zagwozdek do przegadania, udałabym się w swoją stronę, do obozu. Trzeba sprawdzić, czy ktoś nie urwał sobie ogona, czy cokolwiek podobnego.

zt

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Bujne Pałki
Czw 10 Lis 2022, 12:34
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Z cichym „nawzajem” kocur pożegnał się z Szałwiowym Życzeniem, po czym przez dłuższy czas pozostał w okolicy. Mimo czasu, jaki minął od pogrzebu Żubra, wciąż miał wiele spraw, o których musiał pomyśleć, zastanowić się… opracować jakiś plan, jeśli chodzi o Wierzbową Łapę, i tak dalej. A czy nie było na to lepszego momentu, niż chwila samotności na brzegu jeziora?

zt

_________________

Bujne Pałki - Page 8 Cz7MEFY


Bujne Pałki - Page 8 MevtoU0

Re: Bujne Pałki
Czw 10 Lis 2022, 14:38
Słodka Gwiazda
Słodka Gwiazda
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 85 ks [III]
Matka : Barwna Łączka | Nakrapiany Nos (opiekunka)
Ojciec : ♱ Pohukująca Sowa
Mistrz : ♱ Tonące Słońce -> ♱ Golcowa Gwiazda
Partner : pozostało jedynie wspomnienie (♱ Orzechowa Gwiazda )
Wygląd : ruda klasycznie pręgowana, długowłosa kotka z bielą [ na pysku (pomiędzy oczami, na policzkach), kryzie, brzuchu, całych łapach oraz po prawej stronie nieco na tułowiu ] | pomarańczowe oczy | atletyczna budowa
Multikonta : Owcze Runo [KG] | Skacząca Łapa [KRz] | Mak [KW]
Autor avatara : soulcat.thilo
Liczba postów : 1055
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t352-nektarek
Był ciepły, słoneczny dzień. Słońce już dawno było w swym najwyższym punkcie, obrzucając obóz, łąki i pobliskie lasy swymi świetlistymi promieniami, które tylko co pewien czas pozostawały przyćmione leniwie sunącymi po bezkresnym niebie obłokami. Delikatny szum na wietrzyku gęstych listowi komponował się wraz z ćwierkaniem z oddali ptaków, a rosnące zewsząd kwiaty, współgrały z zielonością roztaczającego się za ścianami obozu krajobrazu. Wszystko to było tak malownicze i wesołe...
...tylko nie Słodki Nektar, która nie pasowała do tego obrazu. Kotka, którą wszyscy kojarzyli z tryskającej energii i bijącego od niej szczęścia, tego dnia...była smutna. Nie cieszyły ją przelatujące nad jej głową motylki ani pszczółki, ani kwiatki, które tak kochała, ani ciepłe promienie, na których uwielbiała się wygrzewać. Zamiast tego parła prosto przed siebie pogrążona w głębokim zamyśleniu, aż nie dotarła nad Zimną Toń. Przecisnęła się przez gęstą i nieprzyjemną w dotyku wysoką trawę bujnych pałek i przysiadła nad brzegiem tafli, spoglądając w swoje odbicie. Czy naprawdę była aż tak złym kotem? Inaczej...Golcowa Gwiazda nie odebrałaby jej Wieczornej Rosy i nie czułaby na sobie tego palącego wzroku wichrzaków, którzy miała wrażenie, że patrzyli na nią nie w ten sam sposób, co przed tym ogłoszeniem. A najbardziej wstydziła się spojrzeć w oczy najbliższym, którzy musieli usłyszeć, że sobie...nie radzi. Orzeszkowi, Szałwii, Skowronkowi, Motylowi, którego Roska była też podopieczną. Jak...jak mogła z nimi porozmawiać po tym? Udawać, że nic się nie stało? Oh gdyby tylko była przy niej teraz Zawilec albo Fiołek. Dlaczego i ta tak ważna dla niej dwójka ją opuścili? Przymknęła oczy czując, że pojawiają się w nich łzy, które zbierając się w kulminacyjnym momencie, spadły, zlewając się z wodami jeziora.

_________________

I'm gonna make it up this mountain
make it to the top
show them what I'm made of
show them what I've got
Re: Bujne Pałki
Pią 11 Lis 2022, 20:54
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Miałam od jakiegoś czasu plan, aby porozmawiać zarówno ze Słodkim Nektarem, jak i z Deszczową Łapą. Martwiłam się po prostu, że może ruda koteczka nie daje sobie rady, albo ma jakieś problemy z pojęciem jak być mistrzem? Też chciałam porozmawiać na ten temat z synem Golcowej Gwiazdy, dowiedzieć się jak on czuje się podczas treningu z rudą. Tylko nie miałam, kiedy z chociaż jednym z nim porozmawiać... do czasu, przynajmniej.
Bo podczas swojego spaceru znalazłam zapach prowadzący mnie do Bujnych Pałek. Zapach Słodkiego Nektaru, dlatego też zaczęłam iść w jej stronę. I znalazłam.
Słodki Nektar? — miauknęłam spokojnie, z nutką zmartwienia. Podeszłam do rudej wojowniczki, widząc, jak płacze. Ugryzłam środek policzka, po czym usiadłam obok niej, swój ogon owijając wokół ciała młodszej kocicy. Ruda mogła się wypłakać, jeśli chciała. Nie chciałam teraz jej zadawać pytań, miałam jakieś serce, prawda?

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Bujne Pałki
Sro 16 Lis 2022, 20:14
Słodka Gwiazda
Słodka Gwiazda
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 85 ks [III]
Matka : Barwna Łączka | Nakrapiany Nos (opiekunka)
Ojciec : ♱ Pohukująca Sowa
Mistrz : ♱ Tonące Słońce -> ♱ Golcowa Gwiazda
Partner : pozostało jedynie wspomnienie (♱ Orzechowa Gwiazda )
Wygląd : ruda klasycznie pręgowana, długowłosa kotka z bielą [ na pysku (pomiędzy oczami, na policzkach), kryzie, brzuchu, całych łapach oraz po prawej stronie nieco na tułowiu ] | pomarańczowe oczy | atletyczna budowa
Multikonta : Owcze Runo [KG] | Skacząca Łapa [KRz] | Mak [KW]
Autor avatara : soulcat.thilo
Liczba postów : 1055
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t352-nektarek
Skulona, ze spuszczonym łebkiem i zamkniętymi oczami, siedziała nad brzegiem Zimnej Toni co jakiś czas smutno chlipiąc pod noskiem. Potrzebowała tego. Potrzebowała się wypłakać i być wysłuchanym, ale nie przez Orzecha, na którego już wielokrotnie nakładała swoje problemy, nie przez innych, tylko...Fiołka. Nagle poczuła, jak bardzo tęskni za bratem, którego tyle księżyców już nie widziała, jakby...ten kulminacyjny moment rozdrapał stare rany noszone na sercu. Tak bardzo chciałaby go teraz przy sobie mieć, on...on najlepiej by ją zrozumiał. Na pewno! Ale mogła jedynie bardziej dobijać się myślą, że już go z nią nie było. Tyle czasu...zostawił ją. Znalazł lepsze życie, na pewno. Inaczej wróciłby, prawda? Prawda? Wróciłby do niej i jej nie zostawił samej...na pewno.
I gdy pogrążona w coraz bardziej destrukcyjnych myślach cicho pociągała nosem nad tym brzegiem Zimnej Toni; nagle usłyszała cichy szelest. Nie ważne kto to był, nie powinien widzieć jej w takim stanie, lecz...nie potrafiła już powstrzymać płynących łez. One spływały wbrew jej woli i nawet, nawet gdyby udało jej się, choć na chwilę uspokoić one i tak iskrzyłyby w jej pomarańczowych oczkach. Położyła po sobie uszy, strosząc delikatnie futro na grzbiecie, gdy usłyszała swoje imię. Szałwiowe Życzenie. Nim jakkolwiek zdążyła zareagować zastępczyni podeszła bliżej i przysiadła obok niej. Dreszcz obleciał całe jej ciało zaraz po tym jak opatulona została dodatkowo jej ogonem, a ona już wiedziała, że nie wymiga się bez powiedzenia co leżało jej na sercu. Pociągnęła nosem, długo milcząc, praktycznie zastygając w miejscu.
Czy-czy ja...na-na-naprawdę je-jestem tt-tak z-zły-złym kotem? — próbowała. Naprawdę starała się powiedzieć to bez zająknięcia, bez łez w oczach i opanowanym głosem. Ale nie potrafiła. Po prostu nie mogła.

_________________

I'm gonna make it up this mountain
make it to the top
show them what I'm made of
show them what I've got
Re: Bujne Pałki
Sro 16 Lis 2022, 22:00
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Milczałam, patrząc z żalem na pyszczek rudej kotki. Drgnęłam uszami delikatnie, obserwując jej pyszczek, ale... nie mówiłam nic. Nie pośpieszałam Słodkiego Nektaru, aby cokolwiek miała powiedzieć, aby miała się tłumaczyć. Widząc, w jakim jest stanie to... chciałam jej teraz po prostu dać uczucie, że nie jest sama.
Po chwili patrzenia się na kotkę przeniosłam wzrok na jeziorko przed nami. Było przyjemnie... no. Gdyby wojowniczka obok mnie nie płakała. Na jej słowa natomiast delikatnie zmrużyłam oczy. Łapką przetarłam słabo poliki wojowniczki. W takim momencie Słodki Nektar była nikim innym, jak małą Nektarek, która się dosiadła do mnie podczas spożywania zwierzyny w obozie.
Nie — mruknęłam spokojnym tonem głosu, słabo się do niej uśmiechając. Nie było złych kotów. Niektóre z nich podchodziły niesamowicie blisko do tej granicy... ale Słodki Nektar nie była jedną z nich, to pewne.
Wypłacz się — dodałam jeszcze, ogonem słabo gładząc jej plecy. Chciałam, aby wiedziała, że ma wsparcie. We mnie, jako po prostu przyjaciółce.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Bujne Pałki
Wto 27 Gru 2022, 15:45
Srocza Łapa.
Srocza Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [XII]
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Gradowy Chłód
Wygląd : Kocur o trochę tęższej budowie ciała będący średniego wzrostu. Posiada krótkowłose futro barwy białej. Jedynie jego pysk, uszy łapy i ogon są w kolorze burej. Posiada również białe znaczenia na przednich łapach które sięgają do palców. Ma je też na tylnych gdzie ciągnął się do połowy jego łap. Na burawym futrze widoczne są czarne tygrysie pręgi. Na świat patrzy jasnymi niebieskimi oczyma.
Multikonta : Koźlorogi [KG] Wrzeszcząca Łapa [KRz]
Autor avatara : https://www.instagram.com/icefire.cats/
Liczba postów : 31
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1507-sroka
Starsi chyba mieli ostatnio sporo na głowie ponieważ Sroka mógł robić to co chciał. Nikt nie zwracał na niego uwagi więc mógł się byczyć przez całe dnie. Problem był taki, że czasem był trochę znudzony. Jakoś nie za bardzo miał kotów do towarzystwa. I to takich przy których nie ziewałby co minutę. On potrzebował akcji lub po prostu kogoś kto zniósłby jego humor i charakter. A z tym mogło być trudno. Bo najprościej ujmując był gnojkiem. Chamskim kocurem dla którego liczyły się przede wszystkim własne korzyści. Możliwe, ze tak się zachowywał bo był jeszcze młody. Ale to nie zmieniało faktu, że był inny od pozostałych wichrzaków. Był niczym lis, który zmanipuluje każdego by otrzymać to czego chce. Więc był z niego niezły aktorzyna.
Wędrował dziś niedaleko Bujnych Pałek. Nie miał okazji jeszcze sprawdzić dokładnie tego miejsca. A jak miał czas to czemu by nie. Szedł spokojnie ale stawiał swoje kroki pewnie. Ogon miał podniesiony do góry a pierś była lekko wypchnięta do przodu. Szedł niczym książę. Biła od niego pewność siebie ale też fascynacja krajobrazem. Nie było już tak kolorowo jak wcześniej ale i tak! Uwielbiał podziwiać naturę.

/mały
Re: Bujne Pałki
Pią 30 Gru 2022, 16:13
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
Po śmierci Pliszkowego Dziobu chyba faktycznie każdy w Wichrze miał wywalone jajca na terminatorów. Nie żeby Maluch jakoś specjalnie narzekał, albo lgnął się do roboty, ale dziwny spokój w społeczeństwie wietrzyków nawet jemu wydawał się nie na miejscu.
A może jednak coś się działo, tylko izolacja kocura sprawiała, że ten nie był tego świadomy? Cóż, samego Malucha można było znaleźć na granicach, wpatrzonego w dal, zamyślonego. Nie pasowało mu życie w Klanie, a Klanowi on nie pasował. Jednak nadal go coś tutaj trzymało. Może nie chciał, by Świergot straciła ostatniego syna? A może bał się życia w samotności, bez możliwości pomocy innych kotów?
Dzisiaj wybrał się do Bujnych Pałek. Lubił ciszę i spokój tego miejsca. Także nie spodziewał się nikogo zobaczyć. Jak na nieszczęście, już z daleka było czuć zapach innego kota. Klan Wichru, więc nie pogoni. Miał jednak cichą nadzieję, że po prostu wyminie się ze pobratymcem. Oh jakże się mylił.
Wychodząc zza krzaka zauważył burego pointa. Ah, to był ten no ee, Srocza Łapa? Skrzywił się nieco pod nosem, obrócił się na pięcie i chciał wrócić do krzewu. Oby tylko terminator go nie zauważył.

_________________
Bujne Pałki - Page 8 Pdps10
Re: Bujne Pałki
Pią 30 Gru 2022, 21:10
Srocza Łapa.
Srocza Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [XII]
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Gradowy Chłód
Wygląd : Kocur o trochę tęższej budowie ciała będący średniego wzrostu. Posiada krótkowłose futro barwy białej. Jedynie jego pysk, uszy łapy i ogon są w kolorze burej. Posiada również białe znaczenia na przednich łapach które sięgają do palców. Ma je też na tylnych gdzie ciągnął się do połowy jego łap. Na burawym futrze widoczne są czarne tygrysie pręgi. Na świat patrzy jasnymi niebieskimi oczyma.
Multikonta : Koźlorogi [KG] Wrzeszcząca Łapa [KRz]
Autor avatara : https://www.instagram.com/icefire.cats/
Liczba postów : 31
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1507-sroka
Dobrą cechą sroki jako ptaka była dobra spostrzegawczość. Również tą cechę posiadał sam kocur i szybko zauważył czarne futro pośród wysokich pałek. Samoistnie się na chwilę spiął bo obawiał się, że był to jego mistrz. Na całe szczęście to nie był on bo nie zauważył w przybyszu białych znaczeń. Odetchnął z ulgą po9 czym ponownie wrócił do swojej pewnej postury.
– Widzę Cię. – powiedział po czym zrobił kilka susów w jego stronę. Kojarzył gościa. Tylko nie był pewien jego imienia. Nie był pewny czy na pewno to był ten terminator o którym było głośno. – Przestraszyłeś się mnie czy co? – przekrzywił lekko głowę w bok. – Już myślałem, że Gradowy Chłód mnie szpieguje. Ah! Twój widok sprawił mi ulgę. – mruknął w jego stronę.
Re: Bujne Pałki
Wto 03 Sty 2023, 19:17
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
"Widzę cię.". Cholera no. Na słowa pointa Maluch samoistnie się zatrzymał. No skoro już został odkryty to wypada się przynajmniej przywitać.
Usiadł przed kocurem, owijając ogonem łapy – Nie, po prostu nie chciałem wchodzić ci w drogę – półprawda, terminator nie chciał aby Sroka wchodził JEMU w drogę. No ale nie powie mu aby spi*rdalał, bo Golcowa Gwiazda znowu znajdzie pretekst aby go udupić za prześladowanie młodszych – Myślę, że gdyby Gradowy Chłód chciałby cię zaciągnąć na trening to zrobiłby to już dawno temu – odparł mrukliwie. Z wypowiedzi pointa mógł się domyśleć, że syn Golcowej Gwiazdy był jego mentorem. Chyba...

_________________
Bujne Pałki - Page 8 Pdps10
Re: Bujne Pałki
Czw 05 Sty 2023, 13:11
Srocza Łapa.
Srocza Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [XII]
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Gradowy Chłód
Wygląd : Kocur o trochę tęższej budowie ciała będący średniego wzrostu. Posiada krótkowłose futro barwy białej. Jedynie jego pysk, uszy łapy i ogon są w kolorze burej. Posiada również białe znaczenia na przednich łapach które sięgają do palców. Ma je też na tylnych gdzie ciągnął się do połowy jego łap. Na burawym futrze widoczne są czarne tygrysie pręgi. Na świat patrzy jasnymi niebieskimi oczyma.
Multikonta : Koźlorogi [KG] Wrzeszcząca Łapa [KRz]
Autor avatara : https://www.instagram.com/icefire.cats/
Liczba postów : 31
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1507-sroka
Gdy usłyszał odpowiedz Sroka w głowie połechtał sobie tym swoje ego. Tak, tak… Lepiej nie zawracać mu głowy. W końcu Sroka nie może gadać z byle kim! A gdyby był bardzo zajęty to nie mógłby się zająć osobnikiem gorszego od niego.
Na razie jednak oceny względem starszego zachował sobie na później. Bądź co bądź jeszcze go nie znał. Chciał się przekonać ile jest wart. Czy mógłby mu się jakoś przydać. Czy to rozrywkowo czy fizycznie. Ale chyba to drugie odpowiadało bo widząc jego budowę ciała, Srocza Łapa uznał że nawet mu sporego królika nie przyniesie. Był mizerny.
Dodatkowo nie był wysoki. Wręcz point przewyższał go trochę mimo iż był młodszy od niego. Więc ze strefy fizycznej nie miał nic do zaoferowania.
– Nic specjalnego nie robię więc nie przeszkadza mi twoja obecność. – odpowiedział spokojnie niczym dobrze wychowany kocur. Którym… Nie był tak do końca.
Gdy czarnofutry usiadł. Sroka zrobił to samo. Usiadł tuż obok niego i tym razem spojrzał się na jego pysk. W przeciwieństwie do niego posiadał zielone oczy i czarny nos. Definitywnie się od siebie różnili fizycznie jak i kolorystycznie. Srocza Łapa lubił różnorodność w innych. Lubił ich obserwować i wywnioskować pewne kwestie.
– Tia… Ale tak po prawdzie to nie przeszkadza mi to. Nie interesuje mnie trening. Jedynie czego chce się nauczyć to polowania i walki. Może jeszcze wspinaczki ale coś tam już potrafię. Pozostałe rzeczy są dla mnie mało istotne. – odpowiedział po czym szybko spytał. – Jestem Srocza Łapa tak a pro po. A ty jesteś…? – zapytał. Nie mógł sobie przypomnieć. Jakoś nie często go widywał w obozie.
Re: Bujne Pałki
Nie 12 Mar 2023, 15:12
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Czuje się źle i o ile wie, że ma to związek ze Słodkim Nektarem… tak sam nie wie, o co dokładnie mu chodzi. Nagle codzienne czynności – w których przecież zazwyczaj nie brał udziału wspólnie z rudo-białą! – stały się uciążliwe, drażniące… dziwnie ciężkie i nieprzyjemne. Patrole nie smakują tak samo, polowania nie dają tej samej satysfakcji, a trening jednego raptem terminatora nie wystarczy, by uciszyć myśli i… wątpliwości. Zaciskając zęby, siada przy brzegu Zimnej Toni, i wzdycha ciężko, patrząc gdzieś w stronę Oka Gór.

_________________

Bujne Pałki - Page 8 Cz7MEFY


Bujne Pałki - Page 8 MevtoU0

Re: Bujne Pałki
Sob 18 Mar 2023, 17:34
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : 73 w chwili śmierci
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób (*)
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Lin, Mysikrólik
Autor avatara : pliszka (avek), brivi (art w podpisie)
Liczba postów : 2378
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
W zasadzie Motyli Blask udał się w okolice Zimnej Toni, żeby poszukać medykamentów i uzupełnić trochę składzik, bo wiele ziół szło na leczenie Zamglonego Brzegu... ale najwyraźniej los miał dla niego trochę inne plany, bo gdy zbliżał się do brzegu, zobaczył zza Bujnych Pałek znajome, złote futro Orzeszka i usłyszał jego ciężkie westchnięcie. Zastrzygł uszami, zaalarmowany i zdecydował się chwilowo odłożyć swoje plany. Roska i Chaber były w lecznicy, na pewno poradzą sobie, jeśli Zamglona będzie czegoś potrzebować, a póki nie mieli pustego składziku, to w zasadzie nie tak, że musiał się jakoś spieszyć. Podszedł więc do Orzechowego Cienia, a zbliżywszy się, rzucił:
Cześ. Co ci tak ciężko, za dużo patroli do porozdzielania? – spytał nieco żartobliwym tonem, wiedząc, że Orzeszek nie lubił za bardzo, hm, Niezręcznych Rozmów o Uczuciach, ale wyraz jego pyszczka wyrażał lekkie zmartwienie i zaciekawienie, jakby żeby dać mu znać, że gdyby jednak chciał pogadać, to Motyl był otwarty, żeby go posłuchać.

_________________

gubi myśli, ońce kończy bieg
już nie starcza tchu i potrzebuje snu
chyba położę się tu, obok ciebie





gwiazdy widać,
księżyc podniósł się




jak kometa na niebie miga nam świat
żyjemy tak mało lat i trochę ciebie mi brak
trochę ciebie mi brak, trochę ciebie mi...


Re: Bujne Pałki
Sponsored content

Skocz do: