IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Zielone Zarośla
Szare Kamyczki
Czw 12 Lis 2020, 12:25
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 2023
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Niedaleko wejścia do Zielonych Zarośli, na wydeptanej ziemi znajduje się parę większych kamieni o szarej barwie. Prawdopodobnie kiedyś oderwały się one od skały, w której usytuowana jest Wilcza Paszcza i zostały wlepione w krajobraz obozu. Są one różnej wielkości i szerokości, na niektórych z nich można swobodnie się wygrzewać na słońcu, inne są tak wąskie, że ledwo kociak może na nich ustać.

Re: Szare Kamyczki
Czw 15 Sie 2024, 14:31
Ostra Łapa
Ostra Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 1
Matka : Ropuszy Skrzek
Ojciec : Gawroni Dziób
Wygląd : Szpon pod względem sylwetki wdał się w matkę. Ma długie, szczuple kończyny, biczowaty ogon oraz bardzo charakterystyczny klinowaty kształt pyska, na którym zwykle widać poważny, chłodny wyraz. Jego oczy zaczynają się już wybarwiać na głęboką zieleń, a wielkie, szerokie uszy uważnie nasłuchują plotek. Nie jest w żadnym razie masywnym kotem, ale jest wysoki, zręczny i cichy. Jego futro jest jednolicie brązowe na całej powierzchni ciała. Naturalnie długie, co widać jednak prawie wyłącznie w górnych partiach łap i na ogonie. Na głowie i szyi sierść układa się na tyle gładko, że można by go wziąć za krótkowłosego. Zwraca wręcz pedantyczną uwagę na swoją prezencję - nie lubi brudu. Starannie się myje i jego sierść jest wyjątkowo lśniąca.
Multikonta : Gorzka Łapa
Autor avatara : https://cat-world.com/
Liczba postów : 13
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2034-szpon
Ostra Łapa siedział na jednym z kamieni i pozwalał, by jego kasztanowe futro chłonęło nikłe ciepło słońca. Nietrudno było się domyślić, jaki nastrój towarzyszył kocurowi - był niezadowolony i naburmuszony. Nic w tym nowego, był to właściwie jego wyjściowy stan, ale zniknięcie mistrzyni coraz mocniej i mocniej działało mu na nerwy. Chciał osiągnąć wielkość, czyż nie? Dlaczego czyjaś bierność musi stać na drodze do tego chwalebnego przecież celu?
Smętne rozmyślania przerwało mignięcie rudego futra gdzieś w kącie pola widzenia.
Re: Szare Kamyczki
Sob 17 Sie 2024, 18:22
Lisia Łapa
Lisia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 29 (wrzesień)
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Srebrzysty Dym
Wygląd : Lisiczka przyszła na świat jako rudy z ciemniejszymi klasycznymi pręgami bez bieli o długiej, gęstej i puszystej sierści. Jest dość niską koteczką o krępej budowie ciała i szerokich biodrach. Pręgowanie pokrywa większość jej ciała, jedynie brzuch i szyję ma gładkie i w znacznie jaśniejszym kolorze. Porusza się na krótkich łapkach, zakończonymi małymi i miękkimi stópkami. Opuszki łap ma różowe. Ogon jest za to długi i dość gruby. Z kolei pyszczek jest mały i zakończony drobnym, różowym noskiem. Ponad nim znajdują się duże oczy, które z szarobłękitnych przebarwią się na zielone. Na szczycie głowy są osadzone niewielkie uszka w ciemniejszym odcieniu rudego.
Multikonta : Promyk [PNK], Bocian [nkt], Złocista Łapa [KR]
Liczba postów : 135
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1889-lisiczka#49884
Było dziś tak mroźnie, że postanowiłam na jakiś czas skryć się w cieplejszym kącie obozu, należącego do Klanu Wichru, a taki właśnie kąt odnalazłam przy Zielonych Zaroślach. Nienawidziłam chłodu nawet pomimo swego grubego, rudubiałego futra. Zwłaszcza przeciągi źle działały na moje samopoczucie, a te dość często trafiały się w części obozu, którą kryły gładkie, lecz zimne ściany jaskini. Przysiadłam w zagłębieniu, ciesząc się z słodkich chwil samotności, ciszy i spokoju. Na polanie, wśród tylu kotów, zawsze tyle się działo, że zaczynała mnie już od tego boleć głowa. Dlatego wolny czas wolałam spędzać, kryjąc się, czy to we własnym legowisku, do którego z legowiska Wieczornej Rosy docierały słodkie aromaty ziół leczniczych, czy to gdzieś, gdzie trudniej byłoby dotrzeć jakiemuś większemu kocisku. Aż przypominały mi się kocięce czasy, gdy bawiłam się w chowanego nawet z własną matką, która odeszła niedawno z klanu bez ani słowa wyjaśnienia czy pożegnania, opuszczając mnie, moje rodzeństwo oraz naszego ojca. To w myślach o niej właśnie się pogrążyłam, gdy już tak siedziałam w swojej tajnej kryjówce.

_________________


Szare Kamyczki - Page 6 DBubv8w
Kiedyś mi powiedział tato, że się mogą spełniać sny,
ale nie czekaj na to, tylko pomóż im.
Nawet gdyby nikt nie chciał pomóc mi,
ja wiarę w siebie ciągle mam.
Nagle któregoś dnia wygram i zadziwię świat!

Re: Szare Kamyczki
Czw 29 Sie 2024, 19:39
Ostra Łapa
Ostra Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 1
Matka : Ropuszy Skrzek
Ojciec : Gawroni Dziób
Wygląd : Szpon pod względem sylwetki wdał się w matkę. Ma długie, szczuple kończyny, biczowaty ogon oraz bardzo charakterystyczny klinowaty kształt pyska, na którym zwykle widać poważny, chłodny wyraz. Jego oczy zaczynają się już wybarwiać na głęboką zieleń, a wielkie, szerokie uszy uważnie nasłuchują plotek. Nie jest w żadnym razie masywnym kotem, ale jest wysoki, zręczny i cichy. Jego futro jest jednolicie brązowe na całej powierzchni ciała. Naturalnie długie, co widać jednak prawie wyłącznie w górnych partiach łap i na ogonie. Na głowie i szyi sierść układa się na tyle gładko, że można by go wziąć za krótkowłosego. Zwraca wręcz pedantyczną uwagę na swoją prezencję - nie lubi brudu. Starannie się myje i jego sierść jest wyjątkowo lśniąca.
Multikonta : Gorzka Łapa
Autor avatara : https://cat-world.com/
Liczba postów : 13
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2034-szpon
Ostra Łapa liczył na chwilę samotności, jednak nie była mu ona dana. Nieopodal w zagłębieniu między głazami przycupnęła Lisia Łapa. Kocurek widział z góry zarys jej ciała. Chyba go nie zauważyła, bo wyglądała na pogrążoną w zamyśleniu. Pewnie przyszła tu z takich samych pobudek, co on. Ostra Łapa nie mógl jednak powstrzymać kocięcego odruchu i przesunął ogon tak, że zwisał on z kamienia. Końcówką swojego ogona delikatnie połaskotał rude ucho Lisicy
Re: Szare Kamyczki
Sponsored content

Skocz do: