IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Skalne Półki
Re: Ciemna Odnoga (legowisko medyka)
Sro 07 Lut 2024, 15:45
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1886
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Wieczorna Rosa




Lisia Łapa nie musiała wołać szylkretki, gdyż ta zaalarmowana szelestem przy wejściu, wysunęła się ze składzika i z lekkim skinieniem łba przywitała Lisią Łapę. Widziała, że kotka jest chora, ale przez jej milczenie... niewiele mogła ocenić.
- Co się dzieje, Lisia Łapo? - mruknęła, próbując wybadać z czym konkretnie przyszła. Bez tego nie poda jej odpowiednich ziół.
Re: Ciemna Odnoga (legowisko medyka)
Sro 07 Lut 2024, 17:10
Lisia Łapa
Lisia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 19 (kwiecień)
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Srebrzysty Dym
Wygląd : Lisiczka przyszła na świat jako rudy z ciemniejszymi klasycznymi pręgami bez bieli o długiej, gęstej i puszystej sierści. Jest dość niską koteczką o krępej budowie ciała i szerokich biodrach. Pręgowanie pokrywa większość jej ciała, jedynie brzuch i szyję ma gładkie i w znacznie jaśniejszym kolorze. Porusza się na krótkich łapkach, zakończonymi małymi i miękkimi stópkami. Opuszki łap ma różowe. Ogon jest za to długi i dość gruby. Z kolei pyszczek jest mały i zakończony drobnym, różowym noskiem. Ponad nim znajdują się duże oczy, które z szarobłękitnych przebarwią się na zielone. Na szczycie głowy są osadzone niewielkie uszka w ciemniejszym odcieniu rudego.
Multikonta : Promyk [PNK], Bocian [nkt], Złotko [KR]
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1889-lisiczka#49884
Nie musiałam długo czekać, aby tuż przede mną pojawiła się sama Wieczorna Rosa. Przywitałam się z nią skinięciem głową, po czym zaczęłam wyjaśniać, z jakiego powodu znów zjawiłam się w jej legowisku.
- Strasznie mi gorąco, boli mnie gardło, brak mi sił i nie mogę przestać kaszleć oraz kichać. - odparłam cicho, starając się oszczędzać swój głos. Im częściej go używałam, tym bardziej drapało mnie w gardle. Jakby na potwierdzenie moich słów, zaraz jak tylko skończyłam mówić, rozkaszlałam się przeokropnie, aby na koniec cicho kichnąć, jakby coś połaskotało mnie po nosie.

_________________


Ciemna Odnoga (legowisko medyka) - Page 8 DBubv8w
Kiedyś mi powiedział tato, że się mogą spełniać sny,
ale nie czekaj na to, tylko pomóż im.
Nawet gdyby nikt nie chciał pomóc mi,
ja wiarę w siebie ciągle mam.
Nagle któregoś dnia wygram i zadziwię świat!

Re: Ciemna Odnoga (legowisko medyka)
Pią 15 Mar 2024, 16:33
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1886
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Wieczorna Rosa


Kotka wysłuchała objawów terminatorki i skinęła głową w zrozumieniu, po czym poprosiła ją o poczekanie, gdy ta pójdzie po odpowiednie zioła. Wróciła z liściem mniszku, który podała Lisiej Łapie.
Zjedz i przez najbliższy czas zostań w lecznicy, by nikogo nie zarazić, dobrze? — wyjaśniła z delikatnym uśmiechem, po czym poprowadziła kotkę do odpowiedniego legowiska odizolowanego od innych kotów. Przeziębienie nie było czymś poważnym, ale nie potrzebowali jego epidemii, a nieleczone potrafiło mieć nieprzyjemne skutki, do których ta nie zamierzała doprowadzać.
Re: Ciemna Odnoga (legowisko medyka)
Pią 15 Mar 2024, 19:59
Lisia Łapa
Lisia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 19 (kwiecień)
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Srebrzysty Dym
Wygląd : Lisiczka przyszła na świat jako rudy z ciemniejszymi klasycznymi pręgami bez bieli o długiej, gęstej i puszystej sierści. Jest dość niską koteczką o krępej budowie ciała i szerokich biodrach. Pręgowanie pokrywa większość jej ciała, jedynie brzuch i szyję ma gładkie i w znacznie jaśniejszym kolorze. Porusza się na krótkich łapkach, zakończonymi małymi i miękkimi stópkami. Opuszki łap ma różowe. Ogon jest za to długi i dość gruby. Z kolei pyszczek jest mały i zakończony drobnym, różowym noskiem. Ponad nim znajdują się duże oczy, które z szarobłękitnych przebarwią się na zielone. Na szczycie głowy są osadzone niewielkie uszka w ciemniejszym odcieniu rudego.
Multikonta : Promyk [PNK], Bocian [nkt], Złotko [KR]
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1889-lisiczka#49884
Kiwnęłam tylko głową, gdy Wieczorna Rosa powróciła do mnie z ziołami, woląc póki co oszczędzać swój podszyty chorobą głos. Posłusznie przyjęłam lekarstwo, choć miało dla mnie nieco gorzki posmak, po czym podziękowałam jej za pomoc. Bez słowa udałam się do legowiska chorych, aby przygotować sobie posłanie, które przez jakiś czas będę zajmować. Nie chciałam nikogo zarazić, dlatego grzecznie pozostałam na parę dni w lecznicy pod okiem medyczki Klanu Wichru.

[zt?]

_________________


Ciemna Odnoga (legowisko medyka) - Page 8 DBubv8w
Kiedyś mi powiedział tato, że się mogą spełniać sny,
ale nie czekaj na to, tylko pomóż im.
Nawet gdyby nikt nie chciał pomóc mi,
ja wiarę w siebie ciągle mam.
Nagle któregoś dnia wygram i zadziwię świat!

Re: Ciemna Odnoga (legowisko medyka)
Sponsored content

Skocz do: