IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Ziemie Niczyje
 :: Ziemie Niczyje :: Sucha Woda
Wzgórza
Czw 12 Lis 2020, 11:31
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1916
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Wzgórza oddzielające Gniazda Dwunogów od Owczej Łąki są niezbyt wysokie, jednak przez to, jak łagodnie się wznoszą, zajmują całkiem sporą przestrzeń. W większości porośnięte są jedynie trawą i chwastami, ale gdzieniegdzie rosną pojedyncze liściaste drzewa i krzewy. Choć nie są zbyt dużą przeszkodą, z pewnością w pewien sposób utrudniają przedostawanie się z Gniazd Dwunogów w głąb dzikich terenów. Przeprawianie się przez liczne pagórki jest bowiem dość… męczące.

Rodzaje terenu: łąki, pola

Re: Wzgórza
Sob 04 Maj 2024, 11:17
Żyto
Żyto
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 95 [V]
Matka : Zofia (NPC)
Ojciec : Rudolf (NPC)
Mistrz : samouk
Partner : wróble pióra
Wygląd : Wysoki, masywny, krótkowłosy czekoladowy dymny kocur z bielą pokrywającą większą część ciała. Czekoladowe plamy widać na znacznej części głowy i łap oraz pojedyncze na grzbiecie. Ogon cały czekoladowy, z wyjątkiem końcówki. Oczy zielone. Widać blizny na lewym barku i prawym przedramieniu.
Multikonta : Dąb (PNK), Pszczeli Pył, Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 431
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t1281-zyto#21780
Już po jej zdziwionych mrugnięciach widział, jaka będzie odpowiedź. Jego domysł okazał się błędny. Żyto nie był tym faktem zaskoczony, bo nie każdy kot pachnący ziołami był znachorem i dlatego właśnie wolał spytać dla pewności.
Ah, nic, tak tylko pytałem... Sam niedawno zacząłem przygodę z ziołami i pomyślałem, że może znalazłem kogoś, kto by mnie w tym nieco poduczył. – odparł na jej pytanie bez skrępowania. Może Baranek nie była kimś, kogo się spodziewał po zielnej woni, ale miała prawo poznać motyw jego pytania, który nie uznawał za coś ściśle tajnego.

_________________
Wzgórza - Page 7 Zyto-podpis
Re: Wzgórza
Wto 14 Maj 2024, 15:25
Baranek
Baranek
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 23
Matka : Nimfa
Ojciec : Brutus
Mistrz : -
Partner : zły, głodny wilk!!
Wygląd : Biała bardzo, a do tego długowłosa, puchata i raczej niskawa. Oczy ma złociste.
Multikonta : Szakal (PNK), Rozgwieżdżona Łapa (KG), Zaćmione Słońce (S); Pliszkowy Dziób (GK)
Autor avatara : Yingjie Wang
Liczba postów : 181
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t2002-baranek
O, czyli mieli wspólne zainteresowania! Też dobrze!
Nooo, to pewnie ci z tym nie pomogę… ale możemy się wymieniać wiedzą, hehe! O ile chcesz, rzecz jasna. Nie znam dużo, ale obiecuję, że będę znać więcej! I na pewno się jeszcze spotkamy — "bo będę teraz przychodzić częściej na Międzyrzecze", chciała rzec, ale jej uwagę przykuło nagłe uciszenie się szumu i bicia w ziemię. Deszcz ustał, a jedyne odgłosy kropel były tymi, które spadały z mokrych roślin.
O, patrz! Przestało padać! — oznajmiła i wyszła z nory. Ach, zapach powietrza po deszczu był świetny! Uśmiechnęła się. — Wracam do domu, zanim się rozpada znowu, brrrrr!! Miło było cię poznać, Żyto! Do zobaczenia! — powiedziała, po czym w podskokach ruszyła do Młodych Brzózek, niczym wesoła sarenka. Na niebie zauważyła tęczę. Awww!

_________________

uratuję koty i stra cię, człowieku
psy do nieba wyślę, do nieba wyślę
dolej mi wiśniówki, sercu daj wykrwawić
a ja cię przytu
dolej, dolej
Re: Wzgórza
Sponsored content

Skocz do: