IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Drzewna Mordka
Niewielka Norka
Czw 12 Lis 2020, 11:27
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 2102
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Jest to jedna z nor, która została wykopana przez jednego z mniejszych drapieżników, a poszerzona za pomocą kocich łap. Niestety kopania nie ułatwiał fakt, że ziemia jest zbita w tamtym rejonie, przez co same rozmiary norki wyszły niewielkie, ale pomieści dwa dorosłe koty, gdy te się do siebie przytulą. Jest to również dobre miejsce na legowisko, ponieważ we wgłębieniu jest raczej sucho, a jej przestrzeń nadaje się idealnie do napełnienia miękkim mchem.

Re: Niewielka Norka
Czw 03 Paź 2024, 01:01
Królicza Łapa
Królicza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 18 [październik]
Matka : Miodowy Nos [NPC]
Ojciec : Mniszkowy Płatek [NPC]
Mistrz : Rozgwieżdżony Płomień!!
Partner : hihi
Wygląd : Niska, przeciętnej budowy, o długim, czarno-białym futrze. Białe znaczenia obejmują jej łapy, brzuch, klatkę piersiową, kryzę i część mordki, gdzie pokrywają jej pyszczek i pasmo między oczami, sięgając aż do czoła. Poza tym biel "wcina się" też na jej lewy bok, w efekcie czego część czarnego futerka odcięta jest od reszty i tworzy plamę kształtem przypominającą nieco owal na wysokości jej łapy. Ma bladozielone oczy. Charakterystyczne są też dla niej wysokie, zaokrąglone uszy, z których wystaje białe futerko oraz długie, często powykręcane na wszystkie strony wąsy.
Multikonta : Lin, Wichura, Blask; Motyli Blask [GK]
Autor avatara : art w podpisie: kotkovelove
Liczba postów : 123
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2064-mysikrolik#55983
Potakuje głową na słowa kocurka i uśmiecha się lekko.
Mhm, mhm, i wtedy, kto wie, wtedy jak oni tu byli, to może to legowisko w ogóle wyglądają inaczej i będą wiedzieli o nim nawet więcej, o!!

Super to sobie wymyśliłaś, Mysikrólik, zasługujesz na poklepanie po głowie, a co! Kto wie, może kiedyś ten korzeń w ogóle nie był wilgotny, tylko tak się kiedyś stało...? A może ktoś go tak załatwił, że teraz taki jest? Jeśli tak, to mama NA PEWNO by wiedziała.
Dobra, ją mogę spytać potem, a teraz: MATKO, ale ja go rozumiem!! Wspinaczka była w końcu pierwszym, co chciałam robić na treningu i jest SUPER. może byłaby bardziej, gdyby nie... okoliczności, haha... Zaraz, JA umiem się wspinać. Może nie jakoś super, ale tak, żeby nauczyć kociaka, znaczy się, Wronę, jakichś podstaw? TOTALNIE dam radę!

Mysikrólik jakby zupełnie zapomina, że rozmowa zaczęła się od imienia.
!! Wiesz, że wspinaczka była pierwszym, czego się nauczyłam, jak zaczęłam trenować? Też chciałam zobaczyć wsZYYYYSTKO z góry. I... w sumie to mogę ci powiedzieć, jak się wspinać, żebyś mógł sobie już zacząć ćwiczyć i być przygotowany, żeby wejść na każde drzewo, jak zostaniesz terminatorem! ALE!! Musisz mi najpierw coś obiecać – oświadcza z tajemniczym i nieco konspiracyjnym uśmiechem, ale za to Bardzo Poważnym Tonem.

_________________


Niewielka Norka - Page 7 MYTVX0F

u ovom gradu nemam kuće ni adrese
u ovom gradu nemam nikog koga znam
u ovom gradu svakakva se čuda dese

gužva, haos, buka

a ja sasvim sam



Re: Niewielka Norka
Czw 03 Paź 2024, 01:46
Wrona
Wrona
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 0
Matka : Zaćmione Słońce
Ojciec : Koźlorogi
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : czarny z białą plamką na piersi i niewybarwionych jeszcze, ale w przyszłości żółtych oczach, jeszcze mały, ale będzie duży,
Multikonta : Rwący Strumień [KG], Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 58
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2277-wrona#65505
Potakuje szybko główką, uśmiechając się szeroko. No na to nie wpadł w sumie! Spodziewał się, że może ktoś wie, bo jest po prostu starszy, a wiadomo, że jak się jest starszym, to się jest mądrzejszym, ale nie wpadł totalnie na to, że może tak się kiedyś po prostu stało i dlatego teraz ten korzeń był taki wilgotny! Może ktoś kiedyś coś zrobił i tak się stało, może coś się z samym korzeniem stało i taki się zrobił, kto wie, może krąży z tym jakaś ciekawa opowieść! O RANY, aż zaczął przestępować z łapki na łapkę z ekscytacją, a szczególnie pogłębiła się ona, kiedy Mysikrólik powiedziała, że mogłaby mu co nieco powiedzieć o WSPINACZCE. O, czy mógłby być lepszy dzień w jego życiu?!
- Co, co, powiec, zrobię wsystko! - zapewnił gorliwie, zbliżając się by lepiej słyszeć jej żądanie, a oczka tak mu się świeciły z ekscytacji, jakby znalazły się w nich wszystkie gwiazdy ze Srebrnej Skórki.
Re: Niewielka Norka
Czw 03 Paź 2024, 18:26
Królicza Łapa
Królicza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 18 [październik]
Matka : Miodowy Nos [NPC]
Ojciec : Mniszkowy Płatek [NPC]
Mistrz : Rozgwieżdżony Płomień!!
Partner : hihi
Wygląd : Niska, przeciętnej budowy, o długim, czarno-białym futrze. Białe znaczenia obejmują jej łapy, brzuch, klatkę piersiową, kryzę i część mordki, gdzie pokrywają jej pyszczek i pasmo między oczami, sięgając aż do czoła. Poza tym biel "wcina się" też na jej lewy bok, w efekcie czego część czarnego futerka odcięta jest od reszty i tworzy plamę kształtem przypominającą nieco owal na wysokości jej łapy. Ma bladozielone oczy. Charakterystyczne są też dla niej wysokie, zaokrąglone uszy, z których wystaje białe futerko oraz długie, często powykręcane na wszystkie strony wąsy.
Multikonta : Lin, Wichura, Blask; Motyli Blask [GK]
Autor avatara : art w podpisie: kotkovelove
Liczba postów : 123
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2064-mysikrolik#55983
Dokładnie takiej reakcji oczekiwała. Postanawia więc zaufać Wronie na słowo i liczy na to, że ten faktycznie wywiąże się ze swojej obietnicy, bo to, o co chce go spytać, jest Naprawdę Ważne... i może uratować skórę i jemu, i jej, tak naprawdę.

Musisz mi obiecać, że nie będziesz próbował się wspinać zupełnie sam, TYLKO z jakimś terminatorem albo wojownikiem w pobliżu, chyba że spytasz rodziców i pozwolą ci inaczej. Bo jak się ześlizgniesz i spadniesz, to możesz zrobić sobie dużą krzywdę i wylądować w lecznicy – a Zaćmione Słońce urwie mi łeb – i wtedy nie możesz się bawić z rodzeństwem ani zwiedzać obozu, a jak będzie bardzo źle, to możesz przez to ominąć ceremonię i nie zostać terminatorem z resztą rodzeństwa, jak ja... i ogólnie jest bardzo niefajnie, więc musisz mi obiecać, że będziesz bardzo, bardzo ostrożny, zawsze!! – mówię mu i staram się brzmieć delikatnie, ale też Poważnie, żeby wiedział, że nie żartuję i serio musi na siebie uważać!! W końcu ze zdrowiem to akurat nie żarty, a ja naprawdę bym nie chciała, żeby przeze mnie coś mu się stało. No i wtedy pewnie też nie wyszłabym z tego cało.

_________________


Niewielka Norka - Page 7 MYTVX0F

u ovom gradu nemam kuće ni adrese
u ovom gradu nemam nikog koga znam
u ovom gradu svakakva se čuda dese

gužva, haos, buka

a ja sasvim sam



Re: Niewielka Norka
Sro 09 Paź 2024, 23:16
Wrona
Wrona
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 0
Matka : Zaćmione Słońce
Ojciec : Koźlorogi
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : czarny z białą plamką na piersi i niewybarwionych jeszcze, ale w przyszłości żółtych oczach, jeszcze mały, ale będzie duży,
Multikonta : Rwący Strumień [KG], Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 58
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2277-wrona#65505
Spodziewał się wszystkiego. Że musi się wymknąć z obozu i przynieść jej przepiórkę, że ma w dwa uderzenia serca dobiec do legowiska przywódcy i wrócić, że ma zrobić fikołka, wszystko, tylko nie to. Aż uszka mu delikatnie oklapły, bo taka zgoda... no, była logiczna, ale aż zbyt logiczna! Naprawdę o wiele lepiej by się bawił, gdyby wymyśliła jakieś inne, śmieszniejsze żądanie! Może stanie na głowie...?
- Dobla - odpowiedział, kiwając głową. Szczególnie przeraziła go część o tym, że mógłby nie być mianowany na czas, a to w ogóle nie wchodziło w rachubę, bo totalnie powinien być mianowany z resztą rodzeństwa, żeby móc na bieżąco ich prześcigać i zostać pierwszy wojownikiem, żeby rodzice byli z niego dumni. A do tego musiał być mianowany z rodzeństwem, a nie wiele wiele księżyców później. - To mów - dodał, siadając i uważnie wpatrując się w kotkę.
Re: Niewielka Norka
Czw 10 Paź 2024, 18:06
Królicza Łapa
Królicza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 18 [październik]
Matka : Miodowy Nos [NPC]
Ojciec : Mniszkowy Płatek [NPC]
Mistrz : Rozgwieżdżony Płomień!!
Partner : hihi
Wygląd : Niska, przeciętnej budowy, o długim, czarno-białym futrze. Białe znaczenia obejmują jej łapy, brzuch, klatkę piersiową, kryzę i część mordki, gdzie pokrywają jej pyszczek i pasmo między oczami, sięgając aż do czoła. Poza tym biel "wcina się" też na jej lewy bok, w efekcie czego część czarnego futerka odcięta jest od reszty i tworzy plamę kształtem przypominającą nieco owal na wysokości jej łapy. Ma bladozielone oczy. Charakterystyczne są też dla niej wysokie, zaokrąglone uszy, z których wystaje białe futerko oraz długie, często powykręcane na wszystkie strony wąsy.
Multikonta : Lin, Wichura, Blask; Motyli Blask [GK]
Autor avatara : art w podpisie: kotkovelove
Liczba postów : 123
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2064-mysikrolik#55983
Wrona zgadza się tak łatwo, że Mysikrólik aż to trochę dziwi: jest już gotowa na cały ewentualny wykład o tym, jak niefajna jest lecznica i jak zawsze znaczy zawsze, nawet jeśli wydaje mu się, że potrafi się wspinać bez problemu. Ale kiedy w odpowiedzi dostaje tylko krótkie "dobra", cała przygotowana przez nią wypowiedź od razu idzie w zapomnienie, a na jej pyszczku pojawia się promienny uśmiech.
No dobra, w sumie to nie jest jakieś bardzo skomplikowane. Kiedy wchodzisz w górę, musisz pamiętać przede wszystkim o tym, żeby objąć konar czy tam, yy, cokolwiek, na co się wspinasz, przednimi łapami. I! Musisz mocno wbijać w korę pazury, żeby się nie ześlizgnąć. Potem po prostu przerzucasz je bardziej w górę i znowu się zaczepiasz, i tyle. Tylnymi łapami jest trochę łatwiej ruszać, bo po prostu je dostawiasz, to trochę bardziej jak chodzenie, tylko, no, w górę – stwierdza. – A jak myślisz, jak się schodzi? – pyta. Niech to będzie lekcja interaktywna, ot co!

_________________


Niewielka Norka - Page 7 MYTVX0F

u ovom gradu nemam kuće ni adrese
u ovom gradu nemam nikog koga znam
u ovom gradu svakakva se čuda dese

gužva, haos, buka

a ja sasvim sam



Re: Niewielka Norka
Wczoraj o 22:36
Wrona
Wrona
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 0
Matka : Zaćmione Słońce
Ojciec : Koźlorogi
Mistrz : -
Partner : -
Wygląd : czarny z białą plamką na piersi i niewybarwionych jeszcze, ale w przyszłości żółtych oczach, jeszcze mały, ale będzie duży,
Multikonta : Rwący Strumień [KG], Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 58
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2277-wrona#65505
Jemu wystarczyło powiedzieć, że mógłby trafić do lecznicy i tyle, dosłownie, bo jako że ceremonia mu się coraz bardziej zbliżała, a on musiał prześcignąć aż siódemkę rodzeństwa, żeby rodzice zwrócili na niego większą uwagę, to jednak nie mógł sobie pozwolić, by w tej lecznicy sterczeć. I choć kusiło go po prostu teraz zrobić w tył zwrot i spróbować to w praktyce, to po prostu zepchnął tę ochotę w sobie i zdecydował się wymusić na swoim przyszłym mistrzu, żeby mu to pokazał od razu, jak tylko zaczną trening. I niech ten mistrz nie myśli, że będzie chciał przerobić cokolwiek innego, nienie!
- Odw'otnie? - spytał, lekko przekrzywiając łebek. Dla niego było logiczne, że jak się wspina w jedną stronę, to w drugą się to robi... dosłownie odwrotnie. Nie?
Re: Niewielka Norka
Sponsored content

Skocz do: