IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru
Re: Rysi Gąszcz
Sro 08 Gru 2021, 18:30
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Zauważyłam orzesznicę, na którą strzeliłam uszami. Ugięłam delikatnie łapki, a ogon i głowę ustawiłam w ciągłej linii z grzbietem. Ciężar ciała przeniosłam na tylne łapy, patrzyłam, czy czasami na nic nie nadeptuję przy okazji, również idąc cały czas pod wiatr. Próbowałam iść cicho, aby finalnie być tak blisko, aby móc się rzucić na zwierzątko! Ha!

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Sro 08 Gru 2021, 20:26
Słodka Gwiazda
Słodka Gwiazda
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 85 ks [III]
Matka : Barwna Łączka | Nakrapiany Nos (opiekunka)
Ojciec : ♱ Pohukująca Sowa
Mistrz : ♱ Tonące Słońce -> ♱ Golcowa Gwiazda
Partner : pozostało jedynie wspomnienie (♱ Orzechowa Gwiazda )
Wygląd : ruda klasycznie pręgowana, długowłosa kotka z bielą [ na pysku (pomiędzy oczami, na policzkach), kryzie, brzuchu, całych łapach oraz po prawej stronie nieco na tułowiu ] | pomarańczowe oczy | atletyczna budowa
Multikonta : Owcze Runo [KG] | Skacząca Łapa [KRz] | Mak [KW]
Autor avatara : soulcat.thilo
Liczba postów : 1054
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t352-nektarek
(GŁĘBIA LASU)

Sprawnie i cicho, tak można by określić bezbłędne podejście zastępczyni do gryzonia, który nawet nie spostrzegł się zbliżającego się drapieżnika. Nim się zorientowała, było już niestety dla niej za późno. Po kilku uderzeniach serca kocica mogła pochwalić się pierwszą niewielką, lecz mimo wszystko zdobyczą na swoim koncie!

Szałwia: P: 5 | S: 28 | Z: 27 | Sz: 26 | O: 23 | HP: 140 | W: 140-4=136
× Cechy: ostre pazury | wspinacz
× Umiejętności: skradanie się: 3 | tropienie: 2 | wspinaczka: 2
× Rozwinięte umiejętności: +1 do tropienia
× Zdobyte PD: +5PD (orzesznica)

(GŁĘBIA LASU)

Tym razem również i Zawilcowej Łące towarzyszyło szczęście. Niczego nieświadoma ropucha, która w dodatku była jeszcze zwrócona tyłem do wojowniczki, nie zorientowała się o zagrożeniu, jakie stanowiła kotka, przez co prędko skończyła martwa w jej szczękach.

Zawilec: P: 4 | S: 24 | Z: 37 | Sz: 14 | O: 13 | HP: 155 | W: 105-4=101
× Cechy: cichy krok | króliczy słuch | brak oka | wrażliwa skóra
× Umiejętności: skradanie się: 2 | tropienie: 2 | wspinaczka: 2
× Rozwinięte umiejętności: +2 do skradania, +1 do tropienia
× Zdobyte PD: +5PD (ropucha)

_________________

I'm gonna make it up this mountain
make it to the top
show them what I'm made of
show them what I've got


Ostatnio zmieniony przez Słodka Łapa dnia Czw 09 Gru 2021, 09:13, w całości zmieniany 1 raz
Re: Rysi Gąszcz
Sro 08 Gru 2021, 20:33
Zawilcowa Łąka
Zawilcowa Łąka
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 (IX)
Matka : Malinowa Polana [*]
Ojciec : Dryfujący Liść [zaginiony]
Mistrz : Szałwiowe Życzenie
Partner : Skowronek [*]
Wygląd : chimera niebieskiej tygrysio pręgowanej szylkretki z czarnym z minimalną bielą z tylko jednym niebieskim okiem - lewym. Chuda i mniejsza od przeciętnego kota. Oderwany kawałek lewego ucha i rozległa blizna zaczynająca się na policzku i przechodząca przez pysk aż do gardła. Szarpana blizna na tylnej lewej łapie. Blizna na nadgarstku przedniej lewej łapy. Brak najbardziej zewnętrznego palca przedniej lepiej łapy.
Multikonta : Robak, Kasztan [pnk] Rycząca Łapa [krz] | Kukurydzowa Łapa, Ważkowa Łapa [gk]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 529
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t322-zawilec
Zawilec zacisnęła szczęki na ropuszce od razu, gdy ją złapała. Płaz zawisł martwy w jej szczękach, a chimerę wypełniła satysfakcja. Z chęcią polowałaby dużej, jednakże obiecała sobie, że zajrzy do Cebuli o przystępnej porze dnia. Machnęła więc jednynie zrezygnowana ogonem i poszła poszukać Szałwii w lesie. Szybko ją znalazła po zapachu i dała znać informacyjnie, że wraca do obozu. Nie zbaczając na odpowiedź srebrnej ruszyła w drogę powrotną. Żabą babki nie poczęstuje niestety, ale od czegoś jest stos zwierzyny. Uzupełni go później.
//zt

_________________

Nie wiedziałem
Co się ze mną dzieje
Wszystko znikło, byłaś tyko Ty
Stałaś w tęczy, jak zaczarowana  
Świeciło słonce, a z nieba padał deszcz

Tyle samotnych dróg, musiałem przejść bez Ciebie
Tyle samotnych dróg, musiałem przejść by móc
Odnaleźć Ciebie tu
Re: Rysi Gąszcz
Czw 09 Gru 2021, 20:18
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Nie musiałam nawet gonić za małym gryzoniem, bo te od razu zginęło w moich szczękach. Oglądnęłam się na Zawilec, gdy powiadomiła mnie, że wraca do obozu. Skinęłam jej łbem i pochodziłam jeszcze trochę po lesie, niestety nic innego już nie mogłam znaleźć. Dlatego wzięłam małego gryzonia i wróciłam do obozu.

[zt]

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Nie 06 Lut 2022, 01:02
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
Szanowni państwo, behold – oto nadszedł dzień, w którym Skowronkowy Trel i Szałwiowe Życzenie skończyli się umawiać na polowanie w przyszłości i w końcu faktycznie na jakieś poszli! Wojownikowi udało się złapać zastępczynię i ustalić z nią termin, który jej pasował, a kiedy nadszedł, wspólnie udali się do Rysiego Gąszczu. Tereny treningowe były idealne na takie polowanie, bo były blisko, a poza tym znajdowały się blisko obozu. Normalnie wychodzenie daleko nie byłoby problemem dla Skowronka, ale wolał być blisko tak na wypadek, jakby miał zacząć bić gradem czy coś. Co prawda pogoda tego dnia była naprawdę ładna, ale ostatnio bywała też gwałtowna, więc wolał być ostrożny. Nie chciałby zamarznąć na śmierć!
Kiedy doszli na brzeg lasu, Skowronek uśmiechnął się do Szałwii i szturchnął ją przyjacielsko łapą w bark, co miało być jakimś skowronkowym sposobem na życzenie powodzenia.
To co, zakład, że nałapię więcej zwierzyny? – spytał, szczerząc się jeszcze raz do zastępczyni, a potem kiwnął jej głową i rozdzielili się, żeby szukać zwierzyny. Skowronkowy Trel szedł pod wiatr i starał się zachowywać jak najciszej, żeby możliwie nie przepłoszyć okolicznych piszczków... przynajmniej bardziej niż już zostały przepłoszone ich wymianą zdań!

/szałwia

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?



Re: Rysi Gąszcz
Pią 11 Lut 2022, 18:09
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Kiedy tylko Skowronek do mnie podszedł wiedziałam, że chodzi o te mistyczne polowanie, na które się już dłuższy czas temu umówiliśmy. Oczywiście, od razu się zgodziłam, a kiedy dzień nadszedł, udałam się z moim niedawnym podopiecznym na polowanie. Pozwoliłam, aby to Skowron wybrał teren, na którym będziemy polować. Drgnęłam delikatnie ogonem, gdy dotarliśmy do Rysiego Gąszczu, dalej pamiętając, że ilość drapieżników na tym terenie jest niepokojąco duża, od początku istnienia Klanu Wichru na tych terenach.
Uśmiechnęłam się do Skowronka, gdy do mnie mówił, po czym skinęłam głową na ten jego zakład. Po chwili się rozdzieliliśmy. Stawiałam kroki ostrożnie, obserwując otoczenie w poszukiwaniu zwierzyny.

***
Brzeg lasu

Skowronkowy Trel ruszył przed siebie, w poszukiwaniu pierwszej zwierzyny. Szedł powoli przed siebie, ale pewnie, i po chwili mógł usłyszeć krakanie. Po kilku uderzeniach serca na śniegu o dwie długości ogona wylądował czarny, masywny ptak z szarawym dziobem. Gawron czujnie rozglądał się dookoła, ale jeśli wojownik będzie ostrożny może uda mu się upolować ptaka?

Skowronkowy Trel:
• P: 3 | S: 25 | Z: 14 | Sz: 11 | O: 22 | HP: 135 | W: 105
• Ostre pazury, wspinacz
• Umiejętności: Pływanie: poziom 1; skradanie się: poziom 2; tropienie: poziom 2; wspinaczka: poziom 2
• Zdobyte PD:
• Rozwinięte umiejętności:

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Pią 11 Lut 2022, 20:26
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
No proszę, nawet nie musiał iść daleko, a tu już taki ładny gawron, a w dodatku tak blisko! Skowronkowy Trel był właściwie pewny, że miał go już w garści. I co na to Szałwia, hę? Pewnie dalej bez zwierzyny, hę? (Otóż nie, ale o tym Skowronek już wiedzieć nie musiał).
Ugiął łapy, obniżył głowę, ogon zrównał z grzbietem, a następnie zaczął się skradać w stronę ptaka, ostrożnie i cicho stawiając kroki. Zerkał co jakiś czas na ziemię, żeby upewnić się, że na nic nie nastąpi (przynajmniej nic z rzeczy, które były widoczne nad śniegiem), pilnował, żeby wiatr cały czas wiał mu w pyszczek, a poza tym pamętał, żeby ukrywać się za jakimiś drzewami, krzewami i chociażby większymi zaspami śniegu po drodze. Tam natomiast, gdzie żadnej z tych rzeczy nie było, starał się co jakiś czas zamierać w bezruchu, żeby tego gawrona zdezorientować. Jeśli udało mu się podejść wystarczająco blisko – a nie dopuszczał do siebie innej opcji! – skoczył w jego stronę, żeby złapać go między łapy i pozbawić życia szybkim ugryzieniem!

Można by pomyśleć, że skoro trwała dość sroga pora Nagich Drzew, to Szałwiowemu Życzeniu będzie ciężko znaleźć zwierzynę, a tu niespodzianka – okazało się, że wyczuła jej zapach bardzo szybko. I to nie byle jaka zwierzyna, a całkiem pokaźny i tłusty... szczur. Cóż, raczej nie wywoływał miłych wspomnień, ale był sam, samiusieńki i bez żadnego towarzystwa, więc bez problemu mogła na niego polować, jeśli chciała. Utrata kolejnego palca jej nie groziła, nie tym razem.

Szałwia: P: 5 | S: 28 | Z: 27 | Sz: 26 | O: 23 | HP: 140 | W: 140
» Cechy: ostre pazury; wspinacz
» Umiejętności: pływanie: 1; skradanie się: 3; tropienie: 2; wspinaczka: 2
» Zdobyte punkty umiejętności: tropienie +1

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?



Re: Rysi Gąszcz
Pią 11 Lut 2022, 21:20
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Skrzywiłam się, gdy zauważyłam szczura. Plus był taki, że był sam, ale i tak sam fakt tego, że jakieś jeszcze śmiały tutaj przychodzić... ugh. Nie mniej jednak, zwierzyna jak każda inna, i mogła nakarmić Klan. Dlatego delikatnie ugięłam łapki, uważając, aby futro nie szurało po ziemi. Ogon zrównałam do linii grzbietu, trochę opuściłam głowę, przeniosłam ciężar na tylne łapy. Gdy zaczęłam iść upewniłam się, że idę pod wiatr. Patrzyłam raz na jakiś czas pod łapy, aby być pewnym, że jednym niechybnym krokiem nie przegonię stąd szczura. Już stąd nie odejdzie żywy. Gdy byłam blisko, wystarczająco na tyle, aby się na szczura rzucić, to też zrobiłam, z rozdziawionymi pazurami, będąc gotowa przeorać gardło ohydnemu gryzoniowi.

Skowronek szedł powoli. I pewnie. Zaraz jednak mógł usłyszeć krakanie z oddali, na co gawron podrzucił się do lotu, jednak wylądował trochę dalej. Nie mniej jednak Skowronek miał dalej szansę złapać ptaszysko!

Skowronkowy Trel:
• P: 3 | S: 25 | Z: 14 | Sz: 11 | O: 22 | HP: 135 | W: 105 - 5 = 100/105
• Ostre pazury, wspinacz
• Umiejętności: Pływanie: poziom 1; skradanie się: poziom 2; tropienie: poziom 2; wspinaczka: poziom 2
• Zdobyte PD:
• Rozwinięte umiejętności: tropienie +1; skradanie się +2

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Pią 11 Lut 2022, 23:22
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
Zmarszczył brwi z niezadowoleniem, kiedy ptak czmychnął mu sprzed nosa. Ej, halo, to nie miało tak być! Przecież się założył, miał swój honor do obrony! Na szczęście jednak gawron nie poleciał sobie zupełnie, a jedynie usiadł kawałek dalej, więc Skowronek wciąż miał szansę. Super, bo jakby uciekł mu tak zupełnie, to chyba by się obraził!
Upewnił się, że ogon wciąż miał na równi z linią grzbietu, łapy dalej ugięte, a wiatr nie zmienił kierunku i ponownie ruszył, starając się kryć przed wzrokiem ptaka za elementami otoczenia i zerkać co jakiś czas pod siebie, żeby na nic nie nadepnąć i nie narobić hałasu. Jeżeli tym razem udało mu się podejść, skoczył prosto na gawrona, żeby przygwoździć go do ziemi i zabić, gryząc go prosto w szyję i dusząc.

Jak przystało na doświadczoną wojowniczkę i zastępczynię, Szałwiowe Życzenie rozprawiła się z pojedynczym szczurem bez problemu. Z łatwością do niego podeszła i złapała go w swoje pazury, prędko pozbawiając go życia ciosem prosto w gardło.

Szałwia: P: 5 | S: 28 | Z: 27 | Sz: 26 | O: 23 | HP: 140 | W: 140-5=135/140
» Cechy: ostre pazury; wspinacz
» Umiejętności: pływanie: 1; skradanie się: 3; tropienie: 2; wspinaczka: 2
» Zdobyte punkty umiejętności: tropienie +1
» Zdobyte PD: +10 PD

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?



Re: Rysi Gąszcz
Sro 16 Lut 2022, 20:32
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Poczułam obrzydzenie krwią szczura. Odsunęłam się od cielska zwierzęcia, po czym z niechęcią zakopałam je w jakieś charakterystyczne miejsce. Kto wie, może ktoś się skusi na świeżo ubite szczurzysko? Nie ważne jak było, jest czy będzie, zostało zabite. Ruszyłam dalej, szukając tropów zwierzyny.

Próba numer duo! Skowronek miał drugą szansę, daną przez samo uniwersum. Ptak nadal miał szczerze wojownika gdzieś, i najwyraźniej chyba dopiero co wstał. Skowronek zbliżył się do ptaka, po czym szybko go uśmiercił. Teraz pytanie, było to szczęście nowicjusza czy buremu wojownikowi uda się passę przetrzymać?

Skowronkowy Trel:
• P: 3 | S: 25 | Z: 14 | Sz: 11 | O: 22 | HP: 135 | W: 100 - 6 = 94/105
• Ostre pazury, wspinacz
• Umiejętności: Pływanie: poziom 1; skradanie się: poziom 2; tropienie: poziom 2; wspinaczka: poziom 2
• Zdobyte PD: +15PD (gawron)
• Rozwinięte umiejętności: tropienie +1; skradanie się +4

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Pon 21 Lut 2022, 14:48
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
Ha, i co teraz, przebrzydły ptaku?! Gdyby nie to, że Skowronkowy Trel nie chciał spłoszyć całej okolicznej zwierzyny, chyba wydałby z siebie tryumfalny okrzyk, kiedy udało mu się zabić ptaka. Super, jeszcze kilka takich zwierzyn i będzie miał wygraną w tym ich małym zakładzie w kieszeni! To znaczy... chyba, bo w sumie nie wiedział, jak Szałwiowemu Życzeniu szło. Co jeśli miała już kilka piszczków? Chyba musiał się pospieszyć!
Zakopał gawrona, wetknął w ziemię jakąś gałązkę, żeby potem lepiej zapamiętać, gdzie szukać, a potem wrócił do rozglądania się za zwierzyną, podążając w zupełnej ciszy i pod wiatr.

Nie musiała iść daleko, aby wypatrzyć sobie kolejną okazję na polowanie, tym razem pewnie przyjemniejszą niż ten przebrzydły szczur. Nieopodal na ziemi wylądowała sikorka, jakby w ogóle nie zauważając drapieżnika w pobliżu! Szałwiowe Życzenie mogła ją więc bez problemu zaatakować, gdyby chciała.

Szałwia: P: 5 | S: 28 | Z: 27 | Sz: 26 | O: 23 | HP: 140 | W: 135/140
» Cechy: ostre pazury; wspinacz
» Umiejętności: pływanie: 1; skradanie się: 3; tropienie: 2; wspinaczka: 2
» Zdobyte punkty umiejętności: tropienie +2
» Zdobyte PD: +10 (szczur)

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?



Re: Rysi Gąszcz
Pią 25 Lut 2022, 20:29
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
O proszę. Sikorka. Jaka ładna, mała, i nie za wiele chyba podejrzewała. Idealnie! Dlatego zaraz szybko przystąpiłam do pozycji łowieckiej, uginając łapy, a łeb i ogon zrównując z linią grzbietu. Zaczęłam iść pod wiatr, patrząc raz na jakiś czas pod swoje łapy, i chowając się czasami za różnymi drzewami, krzewami. Gdybym była wystarczająco blisko skoczyłabym w stronę sikorki, aby szybko ją zabić.

Skowronek szedł przed siebie, dalej, powoli, cicho. Nic by mu nie stanęło na przeszkodzie, gdyby nie to, że nagle spadła na jego nosek lotka. Ciemnoszara z brązowawą pręgą na środku. A gdyby wojownik podniósł wzrok trochę wyżej zauważyłby orła, który na szczęście nie był zainteresowany polowaniem na Skowronkowy Trel. Chociaż tyle, ale... co, jak nagle się zainteresuje?!

Skowronkowy Trel:
• P: 3 | S: 25 | Z: 14 | Sz: 11 | O: 22 | HP: 135 | W: 94/105
• Ostre pazury, wspinacz
• Umiejętności: Pływanie: poziom 1; skradanie się: poziom 2; tropienie: poziom 2; wspinaczka: poziom 2
• Zdobyte PD: +15PD (gawron)
• Rozwinięte umiejętności: tropienie +1; skradanie się +4

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Sob 05 Mar 2022, 00:30
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
Oj, oj, oj, szukał zwierzyny, a nawet dużej zwierzyny, ale nie aż tak dużej, żeby mogła zjeść jego! Przełknął ślinę i oddalił się w przeciwnym kierunku, niż leciał orzeł, korzystając z okazji, że nie był zainteresowany polowaniem na niego... bo chyba nie musiał się zastanawiać, czy ptak go zauważył, skoro leciał dosłownie nad nim! Starał się jednak mimo wszystko nie hałasować i, yy, nie kusić go swoim zapachem, czy coś, więc iść tak, żeby wiatr nie przywiewał jego zapachu do drapieżnika. Planował się najpierw oddalić na taką odległość, żeby orzeł zniknął mu z oczu, zanim wróci do polowania, ale zachowywał ostrożność i oglądał się za siebie, żeby w razie czego zacząć przed drapieżnym ptakiem uciekać i poszukać jakiegoś schronienia.

I tu Szałwiowe Życzenie nie miała żadnego problemu: podeszła do sikorki idealnie wręcz unikając jej wzroku, dzięki czemu już po chwili skończyła z ptakiem w garści. 2:1 dla niej, przynajmniej jak na razie.

Szałwia: P: 5 | S: 28 | Z: 27 | Sz: 26 | O: 23 | HP: 140 | W: 135-5=130/140
» Cechy: ostre pazury; wspinacz
» Umiejętności: pływanie: 1; skradanie się: 3; tropienie: 2; wspinaczka: 2
» Zdobyte punkty umiejętności: tropienie +2
» Zdobyte PD: +20 (szczur, sikorka)

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?



Re: Rysi Gąszcz
Sob 05 Mar 2022, 21:39
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Po chwili złapałam również i sikorkę. Poczułam nieme szczęście, a i dzięki temu czułam się minimalnie lepiej. Problemy same odpływały, a polując z moim byłym terminatorem martwiłam się tylko o to, aby mi zwierzyna nie uciekła! Życie zwykłego wojownika było o wiele lepsze. Ah. Trochę na wspominki, ale przecież miałam, kurcze, polować! Dlatego zakopałam szybko sikorkę i ruszyłam przed siebie, szukać kolejnych kąsków.

Natomiast nasz młodziutki wojownik szybko się wycofał, chcąc jak najszybciej zniknąć z pola widzenia orła. A w sumie, to nawet nie musiał się jakoś bardzo chować, bo drapieżne ptaszysko po chwili siedzenia na gałązce postanowiło odfrunąć! No i tyle było. Ale pozostawił kilka ładnych piórek, chociaż tyle użytku.

Skowronkowy Trel:
• P: 3 | S: 25 | Z: 14 | Sz: 11 | O: 22 | HP: 135 | W: 94/105
• Ostre pazury, wspinacz
• Umiejętności: pływanie: poziom 1; skradanie się: poziom 2; tropienie: poziom 2; wspinaczka: poziom 2
• Zdobyte PD: +15PD (gawron)
• Rozwinięte umiejętności: tropienie +1; skradanie się +4

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Pon 07 Mar 2022, 23:27
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
Orzeł odleciał, zostały po nim tylko pióra, a więc Skowronkowy Trel mógł już bez problemu ruszać na poszukiwania kolejnej zwierzyny, która przybliżyłaby go do wygrania zakładu z Szałwią... tyle że otóż nie, bo niedługo potem zaczęła się nagła, spora śnieżyca, która sprawiła, że musieli wrócić do obozu. Przez całą drogę Skowronek był niby to obrażony i zgrzytał trochę zębami, że "przez ten głupi śnieg Szałwia z nim wygrała, ale przecież gdyby nie on, to na pewno poradziłby sobie lepiej!", ale ostatecznie i tak pożegnał ją ze śmiechem i w dobrym humorze, umawiając się na dogrywkę za jakiś czas. W końcu nie zamierzał akceptować porażki!

***

Pogoda zaczęła robić się lepsza i nie przewidywali już raczej żadnych nagłych śnieżyc, Szałwia miała czas, on sam też nie miał co narzekać... więc idealna pora na to, żeby wznowić konkurs na to, kto upoluje najwięcej piszczków! Ponownie udali się do Rysiego Gąszczu i, ponownie na jego brzegu, mieli się rozdzielić.
To co, rewanż? Tym razem nie pozwolę ci wygrać tak łatwo – rzucił jeszcze, szturchając ją łapą w bark w żartobliwym geście, a potem mruknął ciche "powodzenia" i ruszył pod wiatr, w ciszy, żeby rozejrzeć się za zwierzyną.

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?



Re: Rysi Gąszcz
Sob 12 Mar 2022, 00:01
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Ależ jesteś miłosierny. Oczywiście, powodzenia — zamruczałam rozbawiona na słowa wojownika, po czym przez chwilę stałam w miejscu. Otworzyłam pyszczek, aby dokładniej wyczuć zapachy wokół mnie, po czym udałam się, dalej chodząc po brzegu Rysiego Gąszczu. Szukałam jakiegokolwiek zapachu obok mnie, czy też ruchu w okolicy. Miałam ambicje, aby upolować coś dużego, hehe.

Wojownik ruszył, aby poszukiwać zwierzyny na rewanż w konkursie polowania. Po chwili jednak zauważył małe stworzonko, upierzone! Mały drozd skakał po ostatkach śniegu, trzymając w dziobie czerwoną, zmarszczoną jagódkę, którą najwyraźniej znalazł i zamierzał teraz zjeść. No chyba, że ktoś go zje pierwszy.

Skowronkowy Trel:
• P: 4 | S: 30 | Z: 17 | Sz: 13 | O: 28 | HP: 145 | W: 104/115
• Ostre pazury, wspinacz
• Umiejętności: pływanie: poziom 1; skradanie się: poziom 2; tropienie: poziom 2; wspinaczka: poziom 2
• Zdobyte PD:
• Rozwinięte umiejętności:

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Nie 13 Mar 2022, 22:22
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
Drozd! Gdyby Skowronek mógł, to chyba zatarłby łapki z radością. Nie dość, że znalazł ptaka, to jeszcze tak blisko i szybko! No, to skoro miał taką super okazję, to koniecznie musiał go upolować. Ugiął łapy, ogon zrównał z linią grzbietu, obniżył głowę i ruszył w stronę drozda. Pamiętał o tym, żeby pilnować, żeby wiatr wiał mu w pysk i zerkać co jakiś czas na to, co miał pod łapami, a po drodze starał się chować między drzewami i krzewami, żeby ptaszek go nie zauważył. Tam, gdzie średnio były jakieś zarośla, zamierał co jakiś czas w bezruchu, żeby się możliwie nie wydać.
Jeśli udało mu się podejść wystarczająco blisko, to napiął mięśnie, przygotował się do skoku i pofrunął w stronę drozda, chcąc złapać go między łapy i szybko zabić, łapiąc za szyję.

Ledwo co kocica zdążyła ruszyć na polowanie, a już mogła wypatrzyć świeżego drozda, który przysiadł właśnie na niskiej gałązce pobliskiego krzewu, zaraz nad ziemią. Czyścił sobie piórka, więc nie miał szans, żeby dostrzec kocicę; brzmiało jak idealna szansa na polowanie, czyż nie?

Szałwia: P: 5 | S: 28 | Z: 27 | Sz: 26 | O: 23 | HP: 140 | W: 130/140
» Cechy: ostre pazury; wspinacz
» Umiejętności: pływanie: 1; skradanie się: 3; tropienie: 2; wspinaczka: 2
» Zdobyte punkty umiejętności: tropienie +1

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?



Re: Rysi Gąszcz
Pią 18 Mar 2022, 21:14
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
O, jak przyjemnie! Instynktownie ułożyłam ogon z linią grzbietu, i delikatnie obniżyłam głowę. Ugięłam łapy, uważając, aby futro nie szurało po śniegu, po czym zaczęłam iść pod wiatr w stronę ptaszka. Zerkałam oczywiście pod łapy, aby być pewną, że na nic nie zapomnę, no i jak mogłabym zapomnieć o tym, aby chować się za krzewami czy przystawać w miejscu?
Gdybym była blisko ptaszka rzuciłabym się na niego z pazurami, aby szybko zabić drozda i tym samym mieć po swojej stronie pierwszą ofiarę.

Skowronkowy Trel pomimo perfekcyjnej pozy łowieckiej przeszedł kilka kroków, a drozd zaczął niepewnie skakać w miejscu. Przeleciał kilka kroków, aby wylądować znowu na ziemi, ale w innym miejscu. Może tamto miejsce mu się nie spodobało, znudziło, i zadecydował na zmienienie miejsca pobytu? Tak czy siak, pomimo tego, że ptak się spłoszył, to Skowron miał drugą szansę w polowaniu na małego ptaszka.

Skowronkowy Trel:
• P: 4 | S: 30 | Z: 17 | Sz: 13 | O: 28 | HP: 145 | W: 104-4 = 100/115
• Ostre pazury, wspinacz
• Umiejętności: pływanie: poziom 1; skradanie się: poziom 2; tropienie: poziom 2; wspinaczka: poziom 2
• Zdobyte PD:
• Rozwinięte umiejętności: +1 tropienie, +2 skradanie się

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Sob 19 Mar 2022, 01:39
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
Powstrzymał chęć dramatycznego westchnięcia, kiedy drozd odleciał mu sprzed nosa i zamiast tego jedynie wzniósł oczy ku niebu, rzucając mu (a może raczej Gwiezdnym na Srebrnej Skórce) zdegustowane spojrzenie. Nie było jednak co mieć pretensji, bo ptaszek osiadł na ziemi kawałek dalej, a więc wciąż miał szansę!
Nie zmieniając pozycji, czyli wciąż na ugiętych łapach, z lekko opuszczoną głową i ogonem zrównanym z linią grzbietu, ponownie ruszył w stronę drozda, wciąż pod wiatr, wciąż zerkając pod łapy, żeby na nic nie nadepnąć, i wciąż chowając się za elementami otoczenia, żeby przynajmniej go nie zobaczył. Jeśli tym razem udało mu się podejść wystarczająco blisko, wyskoczył i zabił ptaka szybkim ugryzieniem.

Pierwsza zwierzyna na koncie? O nie, nie ma tak łatwo! Chociaż Szałwiowe Życzenie podchodziła do drozda poprawnie i tak dalej, nie udało jej się dojść wystarczająco blisko, bo... ptaszek zwyczajnie skończył toaletę, zanim zdążyła podejść i najwyraźniej stwierdził, że siedzenie na krzewie zdążyło mu się znudzić. Wzbił się więc do lotu, ale na szczęście dla Szałwii nie poleciał daleko, tylko osiadł na ziemi jakąś niecałą długość drzewa dalej.

Szałwia: P: 5 | S: 28 | Z: 27 | Sz: 26 | O: 23 | HP: 140 | W: 130-3=127/140
» Cechy: ostre pazury; wspinacz
» Umiejętności: pływanie: 1; skradanie się: 3; tropienie: 2; wspinaczka: 2
» Zdobyte punkty umiejętności: tropienie +1

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?



Re: Rysi Gąszcz
Sob 19 Mar 2022, 21:37
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Wzięłam szybki wdech powietrza. No dobrze. Skoro tak ten ptaszor chce się bawić. Stanęłam na chwilę w miejscu, nie spuszczając wzroku z drozda. Głęboki wdech. Ułożyłam ogon z linią grzbietu, i delikatnie obniżyłam głowę. Ugięłam łapy. Zaczęłam iść pod wiatr w stronę ptaszka. Zerkałam pod łapy, aby na nic nie nadepnąć, oraz chowałam się raz po raz za krzewami czy drzewami, albo zatrzymywałam się w miejscu. Finalnie chciałam dojść do ptaka, aby zaatakować i szybko ubić.

Wojownik szedł dalej, bezszelestnie przemierzając w stronę ptaszka. Kilka kroków go dzieliło, ptak po trzepotał skrzydłem, ale nic więcej nie zrobił. Po tym wylądował w pysku burego kocura, i taka oto była jego pierwsza zwierzyna!

Skowronkowy Trel:
• P: 4 | S: 30 | Z: 17 | Sz: 13 | O: 28 | HP: 145 | W: 100-5=95/115
• Ostre pazury, wspinacz
• Umiejętności: pływanie: poziom 1; skradanie się: poziom 2; tropienie: poziom 2; wspinaczka: poziom 2
• Zdobyte PD: +10PD (drozd)
• Rozwinięte umiejętności: +1 tropienie, +4 skradanie się

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Rysi Gąszcz
Sponsored content

Skocz do: