IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Oko Lasu :: Legowiska
Cicha Przystań
Sob 14 Maj 2022, 21:30
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
First topic message reminder :

Srebrna kotka coraz więcej czuła chęci odcięcia się od Klanu raz na jakiś czas i po prostu pobycie w ciszy. Kotłujące się myśli nie pomagały w tym, aby się wyciszyć. Dlatego srebrzysta poświęciła jeden dzień, aby przejść się po obozie i znaleźć dla siebie miejsce idealne. Obok Zarośniętego Głazu jest miejsce pod iglastym drzewem, które idealnie się nadaje na miejsce dla zastępczyni. I właśnie to tam przebywa srebrzysta, kiedy potrzebuje się wyciszyć i pobyć samej.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ

Re: Cicha Przystań
Pon 30 Sty 2023, 21:20
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Zaśmiałam się cicho na pytanie Wilczej Łapy, jednak to był logiczny punkt zaczepienia i dobre pytanie! Zamierzałam je zaraz oczywiście rozjaśnić, nie ma co.
Oczywiście. Nie musisz wiedzieć na przykład całej historii Klanu Wichru, spokojnie! — uśmiechnęłam się do białego kocura. Oh, już mogę to sobie wyobrazić. W dzień przed Zgromadzeniem odpytanie z całego Kodeksu i historii rodzimego Klanu, aby się dostać w skład Zgromadzenia... kilku kotom by się jednak odświeżenie Kodeksu Wojownika, huh.
Wystarczy, że będziesz godnie reprezentował swój Klan i nie będziesz robił żadnych głupot na Zgromadzeniu, i wszystko w porządku — odparłam z ciepłym uśmiechem.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Wto 31 Sty 2023, 00:16
Wilcza Łapa.
Wilcza Łapa.
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 8 [koniec grudnia]
Matka : Roza [NPC]
Ojciec : Ziemnior [NPC]
Mistrz : Wierzbowy Puch
Wygląd : Niski, chudy, o długich łapach i białym, potarganym futrze. Jego oczy są koloru pomarańczowego. Nosek i poduszki ma jasno różowe.
Multikonta : Wroni Cień (KG), Blada Łapa (KRz), Cień (P)
Liczba postów : 81
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1688-tobi#40036
Ulga, przynajmniej taka swojego rodzaju. Jeśli miał być po prostu grzeczny - nie było z tym większego problemu. Wilk potrafił zachowywać się najspokojniej jak się dało w każdej sytuacji, a robił się ciut gorszy w chwili gdy ktoś był przysłowiowym s#kinsynem wobec niego. A tak chyba się nie stałoby na Zgromadzeniu.
- A coś się kiedyś działo ciekawego na takim czymś? Jak... jak... nie wiem, piorun uderzył albo... coś? - uniósł uszy do góry. Teraz była to po prostu ciekawość i próba wymuszenia kotki, żeby z nim spędziła czas i mu coś poopowiadała. I jeśliby się udało, po prostu spędziłby z nią dłuższą chwilę, pytając i czekając na historyjki czy inne wyjaśnienia.

[zt]
Re: Cicha Przystań
Wto 31 Sty 2023, 09:18
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Prócz kilku kłótni to niespecjalnie — zamruczałam, mrużąc delikatnie oczy. Ah, tak, moment, w którym Klan Rzeki wrócił na tereny, Pliszkowy Dziób zaczęła się wykłócać... heh. Nie było mnie tam, jednak starczyło, że słyszałam z plotek.
Chwilę jeszcze porozmawiałam z Wilczą Łapą, po czym terminator mnie opuścił.

zt

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Sponsored content

Skocz do: