IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Oko Lasu :: Legowiska
Cicha Przystań
Sob 14 Maj 2022, 19:30
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
First topic message reminder :

Srebrna kotka coraz więcej czuła chęci odcięcia się od Klanu raz na jakiś czas i po prostu pobycie w ciszy. Kotłujące się myśli nie pomagały w tym, aby się wyciszyć. Dlatego srebrzysta poświęciła jeden dzień, aby przejść się po obozie i znaleźć dla siebie miejsce idealne. Obok Zarośniętego Głazu jest miejsce pod iglastym drzewem, które idealnie się nadaje na miejsce dla zastępczyni. I właśnie to tam przebywa srebrzysta, kiedy potrzebuje się wyciszyć i pobyć samej.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ

Re: Cicha Przystań
Nie 19 Cze 2022, 18:16
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Patrzyłam się na Wierzbową Łapę, delikatnie podnosząc wyżej jedną z brwi. Finalnie jednak skinęłam głową, z cichym westchnieniem.
Niech ci będzie. Porozmawiam z Orzechem i może coś dodatkowego dostaniesz — odparłam, kładąc nacisk na słowo klucz, którym było "może". W końcu to nie tak, że od razu będzie załatwione. Jeśli jedna z terminatorek chciała dostawać więcej obowiązków musiałam sobie w głowie ułożyć mniej lub więcej plan na patrole. Najpierw jednak trzeba porozmawiać z jej Mistrzem, w wolnym czasie.
Zamrugałam delikatnie na słowa Puch, zaraz jednak uśmiechnęłam się słabo. Cóż, od chyba dawna nikt się mnie nie pytał jak mi mija dzień. Także miło coś takiego usłyszeć. Zazwyczaj się mnie koty pytały, ale o sprawy czysto Klanowe, albo jak coś rozwiązać. W sumie... moje rozmowy też zazwyczaj się ograniczały do obowiązków.
Jest w porządku — odparłam, uciekając wzrokiem od córki Świergot gdzieś dalej w obóz. Nie było w porządku. Nie czułam się, aby było wszystko w porządku. Ale przecież nie zamierzałam wszystkiego wylewać na Wierzbową Łapę. — Obowiązki... huh. W sensie, w normie, tak mi się wydaje, haha. Rano porozdzielałam patrole, zaraz w sumie też by się przydało to zrobić i takie tam. Polowania i w ogóle. Nic ciekawego.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Sro 29 Cze 2022, 19:31
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 967
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
— Czy to coś dziwnego, że cię o to poprosiłam? — miauknęła po chwili bezpośrednio, wbijając spojrzenie prosto na mordkę kocicy. Nie podobało jej się to westchnięcie i to "może". Zupełnie jakby Szałwiowe Życzenie chciała jej przez to przekazać, ze się nie nadaje, że przez swój brak słuchu mogłaby być bezużyteczna na patrolach, chociaż nikt poza jej najbliższymi i Jastrzębią Łapą nawet nie wiedział, że Puch nie słyszy na jedno z uszu! A może szylkretka się wygadała i teraz zastępczyni twierdzi, że klanie jest tyle innych kotów które może wybrać, a Wierzbowa Łapa jest na samym dole tej listy, że... Stop. Wierzbowa Łapa ponownie, a nawet mocniej ugryzła się w wewnętrzną część policzka, chcąc ukrócić dziwną lawinę myśli. Chociaż musiała jedno przyznać; fakt, że Szałwiowe Życzenie zareagowała tak sceptycznie na jej prośbę, ją zaniepokoił. Nawet bardzo. Czuła, jak niepokój ściska jej żołądek, a jakaś irracjonalna złość próbuje zmącić jej racjonalne podejście. Równie dobrze mogło chodzić o to, że Wierzba była jeszcze młoda i pozbawiona doświadczenia, a ktoś taki mógł być po prostu kulą u łap patrolu. Dlaczego więc uderzyło ją to tak mocno? Nie odpowiedziała na następne słowa kocicy, oczekując jej odpowiedzi na to które przed momentem zadała. Trochę ją zaniepokoił odwrócony wzrok kocicy bo wyglądała na przygnębioną, ale... Wierzbowa Łapa nie była kimś kto powinien pytać Szałwie o jej faktyczne samopoczucie; była ledwie terminatorką, a do tego nawet nie była z zastępczynią blisko. Wolała się nie spoufalać z kimś, kto był od niej starszy i do tego wyższy rangą, a do tego... nie była do tego odpowiednia. Szałwiowe Życzenie miała inne, niezrozumiałe dla Wierzby problemy. W końcu liliowa była ledwo wyrośniętym kociakiem, co ona mogła jej doradzić? Nic. Zostało więc czekanie na odpowiedź. Chciała poznać przyczynę takiej, a nie innej reakcji kocicy. Musiała ją poznać.
Re: Cicha Przystań
Sro 29 Cze 2022, 20:05
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Drgnęłam delikatnie wibrysami na słowa córki Świergot, po czym się tylko łagodnie uśmiechnęłam. Przymrużyłam oczy, na moment się zamyśliłam. Owszem, taka prośba ze strony młodej, dopiero prawie co mianowanej terminatorki na pewno była interesująca. Terminatorzy wykonywali swoje obowiązki, oczywiście, ale prócz tego nigdy nie usłyszałam, aby chcieli robić coś więcej! Ba, czasami słyszałam z Zielonych Zarośli narzekanie, haha.
Cóż, zazwyczaj terminatorzy nie mają takich próśb. Powiem ci, że kiedy ja byłam w twoim wieku, to się potężnie leniłam. Dlatego też zdziwiło mnie to, o co mnie poprosiłaś — odpowiedziałam spokojnym tonem głosu, spoglądając na córkę mojej terminatorki. — Dodatkowo jesteś młodą koteczką, pracujesz jak mało kto, inni terminatorzy prawie palcem nie muszą ruszać, więc nie widzę powodów, abym miałabym ci dawać coś więcej — zamruczałam ciepłym tonem głosu, uśmiechając się do terminatorki obok mnie.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Sro 29 Cze 2022, 20:45
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 967
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Zazwyczaj terminatorzy nie mają takich próśb. A więc musi być jak oni? Ale im nikt nie zarzuci, że mogą być dla klanu bezużyteczni, bądź nawet mogą stanowić dla kogoś niebezpieczeństwo. Na innych terminatorów nikt nie spojrzy krzywo z powodu niepełnosprawności, a na nią owszem. Szałwiowe Życzenie się leniła? I to był jej wybór! Wierzbowa Łapa czuła, że nie może tego zrobić. Ona chciała pracować, ona musiała udowodnić każdemu, że może być dobrą wojowniczką tak samo jak inni, a to, że ktoś wybierał lenistwo i obijanie; naprawdę oznaczało, że ona musi iść taką samą ścieżką? — Ale ja chce pracować. — odparła poważnie, lekko przymrużając zielone ślepia.
— Rozumiem, że dopiero zaczęłam trening i brak mi doświadczenia, ale mój wiek i fakt, że inni terminatorzy wybrali mniej widoczną drogę by przydać się klanowi, nie może być argumentem za tym, abym i ja się tak zachowywała. Dlaczego mam rezygnować z czegoś co sprawia mi radość bo inni, bo ty, jak byłaś w moim wieku czegoś takiego nie robiłaś? — zapytała i mimo ostrości swoich słów, w jej głosie była jedynie... chęć zrozumienia tego. Czuła, że zastępczyni traktuje ją... protekcjonalnie, pobłażliwie. Jakby jej prośba była tylko głupim, chwilowym wymysłem kocięcia, a nie kogoś faktycznie chętnego i ambitnego. Te dziwne myśli podsycał widok uśmiechu jak i ton głosu używany przez Szałwiowe Życzenie. Nawet jeżeli nie miała tego na celu, a taką opcję również Wierzba brała pod uwagę; to i tak poczuła się zraniona. Ba, czuła, że kocica porównywała ją do innych i to w sposób, który jej uwłaczał. — Jak mam się odpowiednio przygotować do bycia wojownikiem, skoro teraz moje chęci zostały sprowadzone do tego, że powinnam się... lenić? Szałwiowe Życzenie, ja chyba nie do końca rozumiem. Czy skoro inni terminatorzy nie przyszli do ciebie z taką prośbą, to znaczy, że ja również nie powinnam?— dodała równie poważnie co chwile temu, wpatrując się na mordkę kotki.
Re: Cicha Przystań
Sro 29 Cze 2022, 21:11
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Kiedy kotka mi odpowiedziała podniosłam wyżej jedną z brwi, obserwując dokładnie jej pysk. Z każdym kolejnym słowem, który wylewał się z pyszczka Wierzbowej Łapy mój uśmiech znikał, a zastępowała go powaga. Zmrużyłam oczy. Dotknęłam jakiś czuły punkt czy Gwiezdni wie, o co chodziło młodej.
Wierzbowa Łapo, chodzi mi jedynie o to, że jest to nietypowa prośba. Zapytałaś się mnie, czy jest ona "dziwna", to ci odpowiedziałam. Nie chodzi mi o to, żebyś się leniła, jedynie ci to powiedziałam jako, ot, ciekawostkę. Cieszę się, że praca sprawia ci przyjemność, że jesteś tak ambitna. Cieszę się, że mamy ambitnego terminatora w Klanie, jednak nie zamierzam ci wyznaczać każdego patrolu, bo wtedy się zaharujesz na śmierć. Inni też muszą pracować i wykonywać swoje obowiązki, nie tylko ty. Powiedziałam ci, że pomyślę, porozmawiam z Orzechowym Cieniem, o tym, jakie masz umiejętności na stan teraźniejszy i że może coś dodatkowego dostaniesz. Dodatkowo jesteś młoda. Ja dorosłego wojownika nie wysyłam na powiedzmy dwa patrole pod rząd, aby nie był przemęczony, a dopiero terminatora — mówiłam powoli, twardym tonem głosu. Zmarszczyłam delikatnie brwi, patrząc się na pysk Wierzbowej Łapy. Drgnęłam uchem, a jakaś cząstka mnie zaczęła się słabo irytować. Dlaczego Wierzbowa Łapa nie mogła po prostu ot, zostawić ten temat. Super, lubisz pracować, ale na Gwiezdnych, przecież nie będę nowo mianowanego terminatora co dopiero wyszedł z kociarni na każdy patrol wysyłać, bo akurat tego chce.
Od przygotowania na wojownika jest też trening. Nie tylko twoje obowiązki. Jeśli tylko pragniesz możesz z jakimś terminatorem urządzić sparing, aby swoje umiejętności polepszyć. Twoja prośba została wysłuchana, teraz nad nią pomyślę i się dowiesz o rezultatach — dodałam stanowczo, wbijając wzrok w pysk terminatorki. Drgnęłam delikatnie wibrysami. Teraz druga część tego problemu.
Niemniej jednak, czy jest jakiś powód, dla którego chcesz tak bardzo pracować? Inny niż przyjemność z tego?
Bo być może jakiś terminator dokuczał córce Świergoczącego Boru i się chciała teraz przed nim popisać i tak odegrać, albo inna cholera.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Sro 29 Cze 2022, 21:35
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 967
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Wierzbową Łapę lekko zatkało, po czym cofnęła uszy i spuściła na moment spojrzenie na swoje łapy. Dopiero po dłuższej chwili podniosła je i wbiła ponownie w zastępczynię. — A-ale ja nie prosiłam o każdy, ja poprosiłam o jakikolwiek! Wiem, że jestem młoda i niedoświadczona, że nie znam dobrze terenów, że inni również muszą wykonywać swoje obowiązki, dlatego chciałam abyś przydzieliła mnie na jakikolwiek, Szałwiowe Życzenie, a nie żebym dostała obowiązki każdego wojownika w Klanie Wichru. — wyjaśniła, a jej dolna warga zaczęła drgać z emocji. Czuła się kompletnie niezrozumiana. Nigdzie nie powiedziała, że chce każdy patrol; przecież ona jeszcze na żadnym nie była, skąd więc Szałwiowe Życzenie wzięła, że chce chodzić na każdy? Poprosiła tylko o w ogóle możliwość przydziału. Czuła, że kocica pokrętnie wpychała jej słowa do pyszczka zupełnie jak Gradowy Chłód; tak jakby połowa jej wypowiedzi przeciekła kocicy przez uszy i zostało w nich tylko to co sama chciała usłyszeć. Cicho odchrząknęła i pokręciła głową. — Przepraszam, jeżeli nie wyraziłam się jasno. — dodała, opanowując nieco szarpiące nią emocje, a w jej głosie pojawiła się skrucha. Stanowczość w głosie srebrnej zastępczyni nieco ją zdezorientowała i praktycznie odruchowo zamknęła pyszczek; jednak buta Wierzbowej Łapy nie pozwoliła jej na całkowite podwinięcie ogona, skoro to ona nie została zrozumiana. Ona chciała tylko się przydać; czemu nagle wszystko tak się skomplikowało? Pomysł ze sparingiem puściła mimo uszu; gdyby chodziło o walkę, to sama by o tym wspomniała, eh. Natomiast ostatnie słowa kotki sprawiły, że Wierzba zesztywniała i wbiła spojrzenie w zastępczynię. Co?
— Nie. — zaprzeczyła szybko, kręcąc przy tym łebkiem. — Po prostu... Chce być jak mój ojciec, Gęsi Tupot, a żeby to osiągnąć musze pracować już teraz. — kłamstwo!, oczywiście, że miała też inny powód. Jej powodem była głuchota na jedno ucho, poczucie inności, to dziwne uczucie niedopasowania i dyskomfortu. To wszystko sprawiało, że młoda Puch po prostu chciała zagłuszyć własne myśli i sprawić, że nie będzie dla nikogo zawodem. Zamrugała pośpiesznie, chcąc zakryć łzy w swoich ślepiach; nie teraz, nie może teraz się popłakać. Czegokolwiek by Wierzbowa Łapa nie powiedziała, wciąż była tylko dzieckiem; dzieckiem, które samo zmusiło się do szybszego dorastania, bo... bo tak. Wytarła łapą pyszczek i dodała. — Po prostu pomyślałam, ze jak pójdę na kilka patroli to... koty zobaczą, że się staram i to docenią. Docenią mnie.
Re: Cicha Przystań
Czw 30 Cze 2022, 08:25
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Może ja też zrozumiałam coś pokrętnie. Wybacz mi, jeśli byłam zbyt ostra — mruknęłam od razu po słowach kotki, mrużąc delikatnie oczy. Patrzyłam się na Wierzbową Łapę spokojnie, obserwując jej pysk. Widziałam, że jej dolna warga zaczęła drgać, jednak nie zamierzałam sprawiać, aby ten widok jakkolwiek na mnie działał. Z mojego pyszczka wydostało się ciche westchnięcie. Wysłuchałam kotki do końca, przymrużyłam oczy.
Mhm. Ale, Wierzbowa Łapo, już teraz jesteś doceniana, skąd myśl, że nie. W końcu wcześniej w naszej rozmowie niejako cię pochwaliłam, że jesteś tak aktywna, hm? Po prostu nie chcę, abyś się przepracowała, to jest chyba logiczne. Jako zastępca mam też i o to poniekąd dbać — mruknęłam spokojnym tonem głosu, owijając ogon wokół swoich łap.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Czw 07 Lip 2022, 12:19
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 967
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Wierzbowa Łapa jedynie skinęła łbem na przeprosiny ze strony zastępczyni, po czym cicho westchnęła chcąc uspokoić własne myśli. Wyszło na to, że w sumie obie się niezrozumiały, a Puch... praktycznie od razu dała się ponieść emocjom. Przerażało ją to jak pozornie szybko traciła nad sobą panowanie, jak wiele myśli wpadało jej do głowy i jak wiele z nich zagłuszało jej zdrowy rozsądek, bo doskonale zdawała sobie sprawę, że Szałwiowe Życzenie nie chciała dla niej źle; że faktycznie ją pochwaliła, więc... skąd w ogóle wywnioskowała, że zastępczyni traktuje ją pobłażliwie? Dlaczego odebrała to wszystko tak personalnie? Po tym jak nieco ochłonęła, to wszystko zdawało jej się pozbawione sensu. Owinęła wokół siebie ogon i wsłuchała się w słowa kocicy, chcąc tym razem naprawdę wsłuchać się w jej słowa i wyciągnąć najbardziej racjonalne wnioski. Nie mogła jednak pozbyć się podszeptów we własnym wnętrzu; zachowała się przed chwilą naprawdę nieodpowiednio i było jej za to wstyd. Jak ma zostać cenioną wojowniczką, skoro chwile temu prawie pogryzła się z samą zastępczynią? Chociaż dalej niesamowicie frustrowało ją określenie "przepracowywania" się. Dlaczego każdy kot próbował jej wmówić, że to właśnie robi? Przecież nic jej nie było! Najadała się, wysypiała... Czuła się dobrze. Naprawdę.
— Rozumiem, trochę mnie... poniosło, przepraszam, Szałwiowe Życzenie. — mruknęła w końcu, już spokojniejszym tonem.

_________________
Cicha Przystań - Page 2 Lv9k4sG
Cicha Przystań - Page 2 4C23qCS
Re: Cicha Przystań
Czw 07 Lip 2022, 12:36
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Obserwowałam dokładnie Wierzbową Łapę, a na jej słowa delikatnie skinęłam głową. Ogonem delikatnie przejechałam po grzbiecie młodej terminatorki, z ciepłym uśmiechem na pyszczku. Nie gniewałam się na córkę Świergot. Mimo tego, że kotkę trochę poniosło to... dalej była po prostu młoda. Zdarzało się, nawet czasami dorosłe koty nie potrafiły zapanować nad własnymi emocjami i dawały się im ponieść.
Nie ma problemu. Idę porozmawiać z Orzechem, w takim razie — mruknęłam, po czym wstałam, pożegnałam się z kotką i poszłam poszukać barczystego wojownika.
~***~
He. Odpowiedź Mistrza Wierzbową Łapę nie zadowoli, ale zgadzałam się w każdym punkcie z kocurem. Dlatego też poszukałam terminatorki, a znalazłam ją w obozie, siedzącą.
Wierzbowa Łapo — mruknęłam do kotki witając się. Usiadłam obok i spojrzałam na zielonooką delikatnie zmrużonymi oczami. — Orzechowy Cień nie zgodził się na to, abyś brała udział w patrolach. Jako, że nie znasz granic i ponieważ nie umiesz walczyć, nie zgadza się. Żadnemu terminatorowi by na to nie pozwolił. Powiedział jeszcze, że ambicja i chęć pomocy i pracowitość to jedno, ale nie można tego wszystkiego robić kosztem bezpieczeństwa. I zgadzam się z nim we wszystkim, co powiedział. Czy masz coś do dodania?
Kotka niczego nie miała do dodania dlatego skinęłam jej głową, pożegnałam się i poszłam robić swoje rzeczy.

[zt x2]

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Nie 14 Sie 2022, 19:36
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Za niedługo będzie zgromadzenie. Dzieliło nas kilka wschodów słońca. I nie mogłam się powstrzymać od myśli, czy Korzeń tam będzie? Czy kocur dalej jest chory? Czy w ogóle dalej jest, nie wiem, w Klanie.
Leżałam na swoim legowisku. Z ogonem owiniętym wokół swojego ciała, końcówka przykrywała mój pysk. Leżałam z delikatnie zmrużonymi ślepiami, z przytulonymi uszami do czaszki, chcąc się odizolować od hałasu Klanu.
Chciałam porozmawiać z Pliszką. Z Pliszką, która idzie na zgromadzenie... Czy tym razem też będzie wygłaszać jakieś cudowne opinie? Heh. Wiedziałam, że zdecydowałam się dać... nam, jako przyjaciółkom, jeszcze jedną szansę. Jednak to będzie ostatnia. Kolejny głęboki wdech. Spokój.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Nie 28 Sie 2022, 19:40
Słodka Gwiazda
Słodka Gwiazda
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 89 ks [V]
Matka : Barwna Łączka | Nakrapiany Nos (opiekunka)
Ojciec : ♱ Pohukująca Sowa
Mistrz : ♱ Tonące Słońce -> ♱ Golcowa Gwiazda
Partner : pozostało jedynie wspomnienie (♱ Orzechowa Gwiazda )
Wygląd : ruda klasycznie pręgowana, długowłosa kotka z bielą [ na pysku (pomiędzy oczami, na policzkach), kryzie, brzuchu, całych łapach oraz po prawej stronie nieco na tułowiu ] | pomarańczowe oczy | atletyczna budowa
Multikonta : Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz] | Senna Łapa [KW]
Autor avatara : soulcat.thilo
Liczba postów : 1078
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t352-nektarek
Czy Szałwiowe Życzenie chciała pobyć sama ze swoimi myślami? Jeżeli tak to czekała ją smutna wiadomość w postaci niespodziewanego towarzystwa, które uczepiwszy się jej ogona przypałętało się do skrytego legowiska zastępczyni. A tym nieoczekiwanym towarzystwem okazała się być Słodki Nektar! Tak dawno nie rozmawiała z kotką, że aż powinna była się wstydzić! Wiadomo, każda z nich miała swoje obowiązki i tede, i tede, lecz srebrzysta mimo wszystko była dla niej bardzo ważnym wichrzakiem, kotem, który w jakimś stopniu też w młodości stanowił dla niej oparcie! Dlatego było jej przykro, że ich kontakt się w taki sposób urwał i mało co rozmawiały od czasu smutnego segmentu w życiu Szałwi.
Szałwiowe Życzenie! Cześć! Mam nadzieję, że nie przeszkadzam i mogę się do ciebie przyczepić na małe ploteczki, plotunie? Tak dawno nie rozmawiałyśmy...że aż mi się serce kraje! — zawołała przygnębionym tonem, a na jej pyszczku pojawił się lekki smutek. Naprawdę serduszko ją bolało! Naprawdę! Miała więc nadzieję, że nie zostanie odprawiona, a zamyślona zielonooka zechce z nią porozmawiać troszkę...dłużej. To zdecydowanie nie miała być krótka rozmowa, oj nie, nie!

_________________

I'm gonna make it up this mountain
make it to the top
show them what I'm made of
show them what I've got
Re: Cicha Przystań
Czw 08 Wrz 2022, 12:51
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Plotki? Oh, Słodki Nektar — zamruczałam, widząc cień kota, zaraz podnosząc na rudą wzrok. Delikatnie się do niej uśmiechnęłam, wskazując ogonem, aby sobie po prostu usiadła. Co ma stać jak ten mysi móżdżek, prawda? Poza tym to by było nieuprzejme.
Tak było. Nie wiem jednak, czy mogę ci coś ciekawego donieść, jeśli chodzi o plotki — odparłam spokojnie, ze słabym uśmiechem na pysku. Podniosłam się do siadu, swój cały wzrok skupiając na wojowniczce. Miło mi było, że jakiś kot chciał ot tak, po prostu, porozmawiać ze mną.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Nie 30 Paź 2022, 14:15
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
~***~

Górowanie słońca.
Siedziałam gdzieś z boku obozu, z dokładnie owiniętym ogonem wokół swoich łap. Obserwowałam obóz delikatnie zmrużonymi oczami, nie przywiązując jednak uwagi do żadnego, szczególnego pyska.
Patrole wcześniej zostały już wysłane, zresztą, sama prowadziłam patrol łowiecki z rana. Patrole graniczne już wróciły i teraz w spokoju się pożywiały po wykonanej pracy.
A ja siedziałam i po prostu. Patrzyłam na innych. Myślałam, jednak nie o czymś szczególnym. Po prostu, myślałam.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Nie 30 Paź 2022, 14:44
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
Jak można się spodziewać… czas leczy rany. Nie wie, co się stało z Sójką i Jastrząb, ale myśli o tym coraz rzadziej, nie torturuje tą niewiedzą i bezsilnością samej siebie; godzi się ze stratą sióstr. Wciąż czuje ból, ale nie walczy z nim, nie spycha go w głąb siebie i nie udaje, że go nie ma… po prostu go akceptuje. Skupia się na tym, co dobre; na końcówce treningu wojowniczego, na zbieraniu ziół, na pozostałej w klanie rodzinie, na rozwijaniu znajomości, na które teraz ma więcej czasu, niż w trakcie dwóch treningów, nawet jeśli jeden z nich był nieregularny… na cieszeniu się pięknem przyrody. Tego dnia niekoniecznie ma coś do roboty, za to odczuwa głód, więc wybiera sobie ze stosu zwierzyny małego gryzonia. Rozgląda się po obozie, po czym kieruje kroki do Szałwiowego Życzenia. Nie ma do niej żadnej sprawy, po prostu… nie zaszkodzi poznać lepiej Zastępczynię, prawda? O ile ta nie ma nic przeciwko!
Dzień dobry, Szałwiowe Życzenie, mogę się dosiąść? – pyta z delikatnym uśmiechem na mordce.

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Cicha Przystań
Nie 30 Paź 2022, 15:25
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Obserwowałam tereny obozu, gdy dotarł do mnie dźwięk kroków, które były coraz głośniejsze. Ktoś się do mnie zbliżał, dlatego wytrąciłam się z niejakiego transu, aby zacząć się rozglądać. Zauważyłam młodszą szylkretkę, córkę Łaniej Skórki. Nastawiłam uszy, ciekawa, czy jest jakiś problem, czy po prostu chce porozmawiać.
Ah. Wieczorna Rosa, dzień dobry. Jasne, nie ma problemu — zamruczałam ciepło w stronę Medyczki.
Nie miałam problemu, żeby Roska się do mnie dosiadła. Czemu nie, towarzystwo innego kota zawsze było przyjemne.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Wto 01 Lis 2022, 16:40
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
Kotka uśmiecha się delikatnie; siada, kładąc przed sobą gryzonia. Nim jednak zacznie jeść, odzywa się do Zastępczyni:
Co tam ciekawego u ciebie? – zaczyna nieco z głupia frant. Ma pewien temat, który mogłaby chcieć poruszyć, ale nie byłby on raczej zbyt dobrym rozpoczęciem rozmowy…

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Cicha Przystań
Wto 01 Lis 2022, 18:29
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Uśmiecham się delikatnie do kotki, czekając, aż usiądzie. Położyła przed sobą gryzonia, a zaraz zadała pytanie.
W porządku, dziękuję. Obowiązki wykonuję... jakoś leci. Co u ciebie Wieczorna Roso? — zapytałam od razu, spoglądając na medyczkę. Ah, aż dziwnie jakoś myśleć o córce Łaniej Skórki jak o medyczce. Co prawda była już dorosłą kocicą, no i zasłużyła oczywiście na ten tytuł, ale jakoś, hah, zostało mi w głowie, że jest młodziutką terminatorką. Drgnęłam delikatnie wibrysami, czekając na odpowiedź kotki.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Sob 05 Lis 2022, 19:08
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
A, no żyję sobie, heh, wszystko jest git… chyba! No i dużo ziółek ostatnio zbieram, lubię po nie wychodzić jak nie z Motylem albo Chaber, to z tatą albo mamą – odpowiada entuzjastycznie. Stara się z rodzicami spędzać jak najwięcej czasu… w końcu z całego ich potomstwa została tylko ona i Chaber, huh. – No i teraz ten trening z Motylem… ale jest fajnie no i, tak w sumie, pewnie nie będziemy długo trenować. Uświadomił mi, że została mi tylko wspinaczka, więc te wszystkie księżyce to taki troszkę… no, stracony czas, mam wrażenie, uh, w sensie… nie chcę mówić nic złego na temat Słodkiego Nektaru, po prostu… czuję, że mogłam to mieć za sobą dawno temu, rozumiesz? – mówi nieco bez ładu i składu, zakłopotana własnym doborem słów, który mógłby być troszkę niefortunny. Nie jest nawet zła na swoją mistrzynię, nie, to nie to… zwyczajnie żałuje, że tak się to wszystko potoczyło, że Słodki Nektar przedłużała jej trening, a ona tyle czasu się łudziła, że coś się zmieni…

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Cicha Przystań
Sob 05 Lis 2022, 19:51
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Wysłuchałam słów Wieczornej Rosy, delikatnie mrużąc na nią oczy. Uśmiechałam się jednak, bo można było usłyszeć, że medyczce wszystko zaczyna się układać. Niemniej jednak poruszyła temat Słodkiego Nektaru, na który delikatnie przegryzłam środek policzka. Martwiłam się o rudą, bo... m. Z jakiegoś Wieczorna Rosa zmieniła swojego mistrza, prawda? To też problem musiał być od dawna, co skłaniało mnie do tego, abym porozmawiała zarówno ze Słodkim Nektarem, jak i z Deszczową Łapą. I będę musiała to uczynić... po prostu, żeby być spokojna. Westchnęłam cicho. Po prostu martwiłam się o zaprzyjaźnioną mi wojowniczkę.
Rozumiem — odparłam łagodnie. — Nikt nie lubi, kiedy jego trening się przedłuża... nieważne z jakich powodów.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Cicha Przystań
Sob 12 Lis 2022, 11:24
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
Aha, chociaż… nie ukrywam, trochę mnie zastanawia, czemu Golcowa Gwiazda nie zmieniła w takim razie mistrza Deszczowej Łapie… ja, hm. Byłoby trochę niefajnie się dowiedzieć, że w tym czasie, co Słodki Nektar ignorowała mój trening, z nim trenowała normalnie, albo że nagle się zaczęła mocniej przykładać do jego treningu po tym, jak ja poprosiłam o zmianę mistrza – mówi po lekkim zastanowieniu. Rosa nie należy do kotów specjalnie się przejmujących takimi rzeczami, ale nawet jej ciężko byłoby nie traktować czegoś takiego osobiście, jakby Słodki Nektar miała problem z konkretnie jej treningiem… Co prawda zapewne powinna o tym rozmawiać z Golec, ale jakoś… onieśmiela ją ta perspektywa, skoro już i tak prosiła ją o zmianę mistrza.

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Cicha Przystań
Sponsored content

Skocz do: