IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Rzeki
 :: Tereny Klanu Rzeki
Re: Młodnik
Nie 01 Sty 2023, 22:47
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 680
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Nikt nie powinien — powtórzyła po nim cicho, wzdychając. Być może po prostu… żałowała, czy nawet zazdrościła, że nie mogła być takim przywódcą, jakim był kocur przed nią, bo przecież skoro już nim została - chociaż niespecjalnie chciała, to przydałoby się być kimś takim, jak Krzywa Gwiazda, nieprawdaż?
Uśmiechnęła się.
Rozumiem. Wracaj — powiedziała, a gdy Krzywa Gwiazda znów zamknął oczy, to otworzył je już w Młodniku. Czuł, jak na nowo jest pełni sił; niezmącony żadnym pokonanym dystansem, nie osłabiony ranami i walką, gotowy do działania.

Atak lisa 1 na Migoczącą Iskrę: nieudany
Atak Migoczącej Iskry na lisa 1: nieudany

Osłabiony drapieżnik najwyraźniej naprawdę nie był w dobrej formie, bo jego zęby jedynie kłapnęły koło Migoczącej Iskry… ale kocica w furii również nie zdołała przeorać mu nawet futra, pazurami wymachując mu tuż przed pyskiem.

Czym zainteresuje się lis 2: rzut 1d6, parzyste - Blada Łapa, nieparzyste - Krzywa Gwiazda. Wypada 2 - Blada Łapa.

Lis drugi był zaś wciąż zajęty kłapaniem jadaczki na terminatora na drzewie, tak zajęty, że aż nie zauważył, jak martwy kot podnosi się do życia. Lepiej dla rzeczniaków, hę?

Krzywa Gwiazda wstaje i dołącza do walki.
Atak Krzywej Gwiazdy na lisa 1: krytyczny -> (19+20) - (12*50%) = 43

Na szczęście przywódca podniósł się z żywych i to jak! Wycelował idealnie w tylną łapę lisa, a jego zęby zatopiły się wybitnie głęboko i boleśnie - do stopnia, gdzie zapewne uszkodził rudemu jeden z mięśni. Rude psisko zaskomlało żałośnie, a cios od Krzywej Gwiazdy, jak i krwawiące wcześniej rany sprawiły, że… opadł w końcu na ziemię, wcześniej robiąc kilka chwiejnych kroków w miejscu. Jeszcze oddychał, ale nie wyglądało na to, by miał szansę to przeżyć. 1:0 dla Klanu Rzeki, lisy!… chociaż tu koty miały przewagę dodatkowych żyć, hehe.

KRZYWA GWIAZDA:
P: 7 | S: 20 (30) | Z: 27 (41) | Sz: 26 (40) | O: 11 (17) | HP: 185 | W: 135-10=125/135
✦ cechy: psi węch, sokoli wzrok, wątłe zdrowie, wrażliwa skóra, słaby słuch
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 3 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 3 | wspinaczka: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/3 z uwagi na wiek

MIGOCZĄCA ISKRA:
P: 6 | S: 23 | Z: 26 | Sz: 47 | O: 20 | HP: 160 | W: 131-2=129/140
✦ cechy: cichy krok, króliczy słuch, wątłe zdrowie
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 1 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 3 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 2 | zielarstwo: poziom 1

LIS 1:
S: 17 (35) | Z: 16 (33) | Sz: 12 (25) | O: 12 (25) | HP: 56-43-4-3=6/130 | W: 71-2=69/120
✦ lekki ślad po zębie na grzbiecie
✦ rana 3. stopnia: głęboka rana po zębach na gardle, krwawi (-4 HP / tura do zatamowania)
✦ rana 2. stopnia: średniej głębokości rana po zębach na gardle, krwawi (-3 HP / tura od następnej tury do zatamowania)
✦ rana 4. stopnia: głęboka rana po zębach na lewej tylnej łapie z uszkodzeniem mięśnia strzałkowego, krwawi (-5 HP / tura od następnej tury do zatamowania)
✦ statystyki obniżone do 50% z racji spadku HP do 50%
OMDLENIE

LIS 2:
S: 35 | Z: 33 | Sz: 25 | O: 25 | HP: 140 | W: 70/120

BLADA ŁAPA:
P: 2 | S: 23 | Z: 14 | Sz: 8 | O: 11 | HP: 110 | W: 99/110
✦ cechy: ostre kły, ostre pazury
✦ znajduje się na drzewie, poza zasięgiem lisów

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Młodnik
Nie 01 Sty 2023, 23:16
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
I to się nazywa powrót! Bez problemu wgryzłem się w łapę już i tak osłabionego lisa, zostawiając po sobie mocno krwawiącą ranę. Nim puściłem jego łapę, ten zaskomlał żałośnie, zadrżał i omdlał, lecąc głucho na ziemię. Dopiero wtedy go puściłem, splunąłem na bok jego krwią i nastroszyłem bojowo sierść na karku. Czy było mi go żal? Nie. Atakując moich klanowiczów sam skazał się na śmierć, a ja nie zamierzałem odpuszczać. Po chwili przeniosłem spojrzenie na Migoczącą Iskrę, szybko przejeżdżając wzrokiem po jej ciele w poszukiwaniu możliwych obrażeń czy ugryzień, ale wyglądało na to, że lis nie zdołał wyrządzić jej żadnej, większej krzywdy. O Gwiezdni, jak dobrze! Westchnąłem z ulgą. Zdążyłem! Szara Gwiazda miała rację z tym czasem, Gwiezdnym dzięki! Jednak ten las nie był Srebrną Skórką i nie miałem czasu na nadmierne czułości; wciąż był drugi lis i to w pełni sił! Jednakże... — Heh, wybacz, że mi tyle zajęło, ale już jestem! Ten lis zaraz umrze, więc... Zabierz stąd Bladą Łapę jak tylko zdołam odciągnąć drugiego od drzewa, dobra? Załatwię tego lisa, więc jeżeli nie czujesz się na siłach, zajmij się synem! — poleciłem, jeszcze raz posyłając jej ciepłe, troskliwe spojrzenie nim napiąłem mięśnie i ruszyłem pewnymi susami prosto w stronę lisa zajętego Bladą Łapą. Rozpędziłem się i rzuciłem w jego kierunku z głośnym wrzaskiem, tak, by jak najmocniej uderzyć w jego bok i odrzucić od drzewa. W przeciwieństwie do Iskry czy Bladej Łapy, miałem do wykorzystania więcej niż jedno życie, więc byłem gotów walczyć tak długo aż te kundle stąd nie uciekną z podkulonymi ogonami! O ironio, ta śmierć wyszła mi na dobre! Teraz tylko utrzymać poziom i albo przegonić, albo zabić drugiego lisa. Mogłem to zrobić wcześniej, na osty i ciernie!
Re: Młodnik
Nie 01 Sty 2023, 23:27
Migocząca Iskra
Migocząca Iskra
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 77 (luty '23)
Matka : Leśna Ścieżka [npc] (*)
Ojciec : Lamparcie Gardło [npc] (*)
Mistrz : Wieczorna Mgła [npc] (*)
Partner : girlbossowanie
Wygląd : długie łapy, smukłe, atletyczne ciało; głowa w kształcie trójkątnego klina, prosty nos w jednej linii z czołem, duże, szeroko rozstawione uszy; krótka sierść, w większości jasnokremowa, a łapy, pysk, uszy i ogon czekoladowe; jaśniejszy czekoladowy nalot na grzbiecie i bokach; niebieskie oczy
Multikonta : Orzechowy Cień; Wieczorna Rosa; Echo
Liczba postów : 852
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t682-iskra
Ta niepewność, najgorsza jest niepewność; nie wiem, czy Krzyw Gwiazda faktycznie wstanie i do mnie dołączy, jak opowiadał mi ojciec. Lamparcie Gardło był kotem o wiele głębszej wiary, niż ja, ale nigdy nie widział tego na oczy – skąd mam wiedzieć, że to prawda? W końcu jednak kocur wstaje, bez ran, bez niczego, ale nie mam czasu tego sobie tłumaczyć; mój atak znowu nie trafia, przeklinam soczyście przez zęby.
Potrząsam lekko głową. Nie. Chcę cokolwiek zrobić, chcę go zabić. Nie będę ryzykować, że lis skupi się na mnie i Bladej Łapie, gdy będziemy uciekać; nie ma gwarancji, że skupi się na Krzywej Gwieździe, a ja nie mam żadnych ran. Dopadam w susach do drugiego lisa i, kiedy Krzywa Gwiazda nie będzie się już znajdował tuż przy nim, próbuję na niego skoczyć i go ugryźć w kark.

_________________

you walk off wearin' your disguise
never give me something and


don't think twice

and I told you all the things I would do
but does it matter when you
chase after pleasure you can't have?

now look where you ended up at

Re: Młodnik
Nie 01 Sty 2023, 23:39
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 680
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Atak Krzywej Gwiazdy na lisa 2: udany -> (22+20) - (16+25) = 1
Atak Migoczącej Iskry na lisa 2: nieudany:(

Z jednym lisem z głowy, dwójka rzuciła się na tego drugiego - który właśnie odwrócił się w ich kierunku i zamierzał, i tak, się nimi zainteresować… i, cóż. Krzywa Gwiazda uderzył go, ale bardzo nieznacznie, bardziej szturchnął, za to Iskra nie trafiła w ogóle, uderzając, znowu, powietrze. Za to ten zauważył, co zrobili z jego partnerem - zdenerwowany, zaczął agresywnie warczeć, by zaraz rzucić się w stronę…

Kogo zaatakuje lis 2: rzut 1d6, parzyste - Migocząca Iskra, nieparzyste - Krzywa Gwiazda. Wypada: 1 - Krzywa Gwiazda.

…Krzywej Gwiazdy, zębiskami celując w lewą łapę przywódcy.


KRZYWA GWIAZDA:
P: 7 | S: 20 (30) | Z: 27 (41) | Sz: 26 (40) | O: 11 (17) | HP: 185 | W: 125-5=120/135
✦ cechy: psi węch, sokoli wzrok, wątłe zdrowie, wrażliwa skóra, słaby słuch
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 3 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 3 | wspinaczka: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/3 z uwagi na wiek

MIGOCZĄCA ISKRA:
P: 6 | S: 23 | Z: 26 | Sz: 47 | O: 20 | HP: 160 | W: 129-2=127/140
✦ cechy: cichy krok, króliczy słuch, wątłe zdrowie
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 1 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 3 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 2 | zielarstwo: poziom 1

LIS 1:
S: 17 (35) | Z: 16 (33) | Sz: 12 (25) | O: 12 (25) | HP: 6-4-3-5=0/130 | W: 69/120
✦ lekki ślad po zębie na grzbiecie
✦ rana 3. stopnia: głęboka rana po zębach na gardle, krwawi (-4 HP / tura do zatamowania)
✦ rana 2. stopnia: średniej głębokości rana po zębach na gardle, krwawi (-3 HP / tura od następnej tury do zatamowania)
✦ rana 4. stopnia: głęboka rana po zębach na lewej tylnej łapie z uszkodzeniem mięśnia strzałkowego, krwawi (-5 HP / tura od następnej tury do zatamowania)
✦ statystyki obniżone do 50% z racji spadku HP do 50%
ŚMIERĆ

LIS 2:
S: 35 | Z: 33 | Sz: 25 | O: 25 | HP: 140-1=139/140 | W: 70/120

BLADA ŁAPA:
P: 2 | S: 23 | Z: 14 | Sz: 8 | O: 11 | HP: 110 | W: 99/110
✦ cechy: ostre kły, ostre pazury
✦ znajduje się na drzewie, poza zasięgiem lisa

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Młodnik
Nie 01 Sty 2023, 23:41
Migocząca Iskra
Migocząca Iskra
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 77 (luty '23)
Matka : Leśna Ścieżka [npc] (*)
Ojciec : Lamparcie Gardło [npc] (*)
Mistrz : Wieczorna Mgła [npc] (*)
Partner : girlbossowanie
Wygląd : długie łapy, smukłe, atletyczne ciało; głowa w kształcie trójkątnego klina, prosty nos w jednej linii z czołem, duże, szeroko rozstawione uszy; krótka sierść, w większości jasnokremowa, a łapy, pysk, uszy i ogon czekoladowe; jaśniejszy czekoladowy nalot na grzbiecie i bokach; niebieskie oczy
Multikonta : Orzechowy Cień; Wieczorna Rosa; Echo
Liczba postów : 852
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t682-iskra
Mam dość, ale nie na tyle, by się poddać; próbuję teraz uderzyć łapą uzbrojoną w pazury lisa w… cokolwiek, najlepiej szyję, ale głowa albo bark też będą w porządku.

_________________

you walk off wearin' your disguise
never give me something and


don't think twice

and I told you all the things I would do
but does it matter when you
chase after pleasure you can't have?

now look where you ended up at

Re: Młodnik
Nie 01 Sty 2023, 23:45
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Zacisnąłem zęby gdy drugi atak kompletnie mi nie poszedł i zamiast porządnie walnąć lisa, szturchnąłem go jakby prosząc się o jego uwagę, a to się udało, bo kundel rzucił się z kłami prosto na moją łapę. Z równie głośnym co jego warkot, sykiem, jak na złość lisowi, zamachnąłem się akurat lewą łapą, celując w jego pysk, dokładne ślepia. Może teraz pójdzie mi lepiej niż te kilka ataków wcześniej? W każdym razie, Migocząca Iskra, chociaż słabo, starała się mnie wesprzeć w walce. Liczyłem, że lis w pełni skupi się na mnie, albo po prostu zwieje gdy zrozumie co może go spotkać. Na razie - pazurami po oczach i oby jak najboleśniej!
Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 00:09
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 680
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Atak lisa 2 na Krzywą Gwiazdę: krytyczny -> (16+35) - (11*50%) + 3 = 49
Atak Krzywej Gwiazdy na lisa 2: krytyczny -> (26+20) - (25*50%) = 34
Atak Migoczącej Iskry na lisa 2: udany -> (18+23) - (7+25) + 5 = 14

Działo się, cóż, wiele. Najpierw Krzywa Gwiazda przejechał po oczach lisa i to całkiem porządnie i celnie, w efekcie uszkadzając mu gałkę oczną, ale ten nie próżnował, bo wraz ze swoim planem złapał łapę, którą właśnie podrapał go kocur, by wbić się w nią głęboko zębami i zostawić obficie krwawiącą ranę, której ból Krzywa Gwiazda zapewne już doskonale znał: rozrywający, uszkadzający mięsień - tym razem przedramienny przedni. Mobilność w tej łapie pogorszyła się.
Migocząca Iskra zaś nie popisała się tak, jak przywódca, jednak jej pazury przeorały gardło rudego na tyle, by zaczęła sączyć się z niego nieśmiało krew.

Kogo zaatakuje lis 2: rzut 1d6, parzyste - Migocząca Iskra, nieparzyste - Krzywa Gwiazda. Wypada: 1 - Krzywa Gwiazda.

Lis nawet z uszkodzonymi oczyma postanowił wciąż rzucać się do swojego oprawcy, ale jego wzrok uległ zdecydowanemu pogorszeniu. Skomląc i warcząc, celować chciał w okolice barku przywódcy, ale inna sprawa, jak mu się to uda.

KRZYWA GWIAZDA:
P: 7 | S: 20 (30) | Z: 27 (41) | Sz: 26 (40) | O: 11 (17) | HP: 185-49=136/185 | W: 120-10=110/135
✦ cechy: psi węch, sokoli wzrok, wątłe zdrowie, wrażliwa skóra, słaby słuch
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 3 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 3 | wspinaczka: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/3 z uwagi na wiek
✦ rana 4. stopnia: głęboka rana po zębach z uszkodzeniem mięśnia przedramiennego przedniego w lewej, przedniej łapie, krwawi (-5 HP / tura od następnej tury do zatamowania)

MIGOCZĄCA ISKRA:
P: 6 | S: 23 | Z: 26 | Sz: 47 | O: 20 | HP: 160 | W: 127-6=121/140
✦ cechy: cichy krok, króliczy słuch, wątłe zdrowie
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 1 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 3 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 2 | zielarstwo: poziom 1

LIS 2:
S: 35 | Z: 33 | Sz: 25 | O: 25 | HP: 139-34-14=91/140 | W: 70/120
✦ rana 3. stopnia: uszkodzone pazurami gałki oczne (-3 do celności), krwawi (-3 HP / tura od następnej tury do zatamowania)
✦ rana 1. stopnia: ślady po pazurach na gardle, krwawi (-1 HP / tura od następnej tury do zatamowania)

BLADA ŁAPA:
P: 2 | S: 23 | Z: 14 | Sz: 8 | O: 11 | HP: 110 | W: 99/110
✦ cechy: ostre kły, ostre pazury
✦ znajduje się na drzewie, poza zasięgiem lisa

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me


Ostatnio zmieniony przez Zaćmione Słońce dnia Pon 02 Sty 2023, 00:13, w całości zmieniany 1 raz
Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 00:12
Migocząca Iskra
Migocząca Iskra
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 77 (luty '23)
Matka : Leśna Ścieżka [npc] (*)
Ojciec : Lamparcie Gardło [npc] (*)
Mistrz : Wieczorna Mgła [npc] (*)
Partner : girlbossowanie
Wygląd : długie łapy, smukłe, atletyczne ciało; głowa w kształcie trójkątnego klina, prosty nos w jednej linii z czołem, duże, szeroko rozstawione uszy; krótka sierść, w większości jasnokremowa, a łapy, pysk, uszy i ogon czekoladowe; jaśniejszy czekoladowy nalot na grzbiecie i bokach; niebieskie oczy
Multikonta : Orzechowy Cień; Wieczorna Rosa; Echo
Liczba postów : 852
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t682-iskra
Syczę, kiedy kątem oka zauważam, jak poważne obrażenia dostaje Krzywa Gwiazda, jednak w głębi odczuwam też ulgę, że to nie mnie to spotyka. Teraz tym bardziej nie zamierzam odpuścić; skaczę na grzbiet lisa z zamiarem wgryzienia się w jego kark.

_________________

you walk off wearin' your disguise
never give me something and


don't think twice

and I told you all the things I would do
but does it matter when you
chase after pleasure you can't have?

now look where you ended up at

Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 00:16
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Parsknąłem z satysfakcją, gdy moje pazury gładko przejechały po ślepiach lisa, tym samym uszkadzając mu gałki oczne i doprowadzając do zmniejszenia jego celności. Ślepy lis był o wiele łatwiejszym celem i mniejszym zagrożeniem teraz, jak i na przyszłość. Los tego drapieżnika był przesądzony; jednak, skubany, odpłacił mi się pięknym za nadobne! Chwycił moją lewą łapę i porządnie się w nią wgryzł, na co zasyczałem i zacisnąłem mocniej zęby, delikatnie się chwiejąc. Ten pchlarz... Przymrużyłem ślepia, próbując ocenić własne szanse. Ten znów spróbował się na mnie rzucić, chcąc wgryźć się w mój bark, co wykorzystałem by samemu zaatakować jego gardło i gryźć się w nie, oraz w przeciwieństwie do poprzednich ataków; nie puszczać. Mocno zaparłem się całym ciałem i próbowałem zatopić w nim kły tak boleśnie, jak w martwym już lisie.
Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 00:33
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 680
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Atak lisa 2 na Krzywą Gwiazdę: słaby -> [(13+35) - (14+11)] * 50% + 3 = 14
Atak Krzywej Gwiazdy na lisa 2: krytyczny -> (12+20) - (25*50%) + 5 = 25
Atak Migoczącej Iskry na lisa 2: krytyczny -> (26+23) - (25*50%) = 37

Tym razem to lisowi poszło raczej słabo, a dwójce kotów - doskonale. Rudy z zaburzoną percepcją jedynie musnął zębami bark, zostawiając tam co prawda krwawiące ugryzienie, ale płytkie i mało bolesne w porównaniu do tego, co przeżył już kocur. Kocur, który wycelował idealnie i co prawda nie wbił się tak mocno, jakby tego chciał, ale zaraz poczuł w pysku lisią krew, tworząc średniej głębokości, krwawiącą ranę na jego gardle.
Migocząca Iskra zaś popisała się nawet lepiej: wbiła swoje kły głęboko w kark lisa, pozbawiając go jeszcze bardziej krwi. Może gdyby ugryzła jeszcze trochę głębiej, to byłaby w stanie uszkodzić mu któryś z mięśni? W każdym razie z każdą kolejną raną stan psowatego pogarszał się. Dobicie go nie powinno sprawić im problemu.

Kogo zaatakuje lis 2: rzut 1d6, parzyste - Migocząca Iskra, nieparzyste - Krzywa Gwiazda. Wypada: 3 - Krzywa Gwiazda.

I rudy nie ustępował w atakowaniu Krzywej Gwiazdy - niemrawo wyciągnął znów swoje zęby na pokaz, ale wnioskując po tym, jak chwiejne były jego ruchy, to może mu nawet nie zrobić nic poważnego. Celował, standardowo, w okolice gardzieli - gardzieli, którą ledwo widział.

A trójka młodych lisów patrzyła z daleka, przerażona tym, co koty robiły z ich rodzicami. Były zbyt młode i przestraszone tą sytuacją, by chociaż próbować walczyć, szczególnie widząc, czego dwójka już zdążyła dokonać, że nawet jeden z kocurów wstał z martwych, jak gdyby nigdy nic; popiskiwały, a bez rodziców do wykarmiania ich pysków, bardzo możliwe, że były zdane tylko na śmierć.

KRZYWA GWIAZDA:
P: 7 | S: 20 (30) | Z: 27 (41) | Sz: 26 (40) | O: 11 (17) | HP: 136-14-5=117/185 | W: 110-10=100/135
✦ cechy: psi węch, sokoli wzrok, wątłe zdrowie, wrażliwa skóra, słaby słuch
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 3 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 3 | wspinaczka: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/3 z uwagi na wiek
✦ rana 4. stopnia: głęboka rana po zębach z uszkodzeniem mięśnia przedramiennego przedniego w lewej, przedniej łapie, krwawi (-5 HP / tura do zatamowania)
✦ rana 1. stopnia: ślady po zębach na prawym barku, krwawi (-1 HP / tura od następnej tury do zatamowania)


MIGOCZĄCA ISKRA:
P: 6 | S: 23 | Z: 26 | Sz: 47 | O: 20 | HP: 160 | W: 121-10=111/140
✦ cechy: cichy krok, króliczy słuch, wątłe zdrowie
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 1 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 3 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 2 | zielarstwo: poziom 1

LIS 2:
S: 35 | Z: 33 | Sz: 25 | O: 25 | HP: 91-25-37-3-1=25/140 | W: 70/120
✦ rana 3. stopnia: uszkodzone pazurami gałki oczne (-3 do celności), krwawi (-3 HP / tura do zatamowania)
✦ rana 1. stopnia: ślady po pazurach na gardle, krwawi (-1 HP / tura do zatamowania)
✦ rana 2. stopnia: średniej głębokości ugryzienie na gardle, krwawi (-3 HP / tura od następnej tury do zatamowania)
✦ rana 3. stopnia: głębokie ugryzienie na karku, krwawi (-3 HP / tura od następnej tury do zatamowania)
✦ od następnej tury statystyki obniżone do 50% ze względu na spadek HP do 50%

BLADA ŁAPA:
P: 2 | S: 23 | Z: 14 | Sz: 8 | O: 11 | HP: 110 | W: 99/110
✦ cechy: ostre kły, ostre pazury
✦ znajduje się na drzewie, poza zasięgiem lisa

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 00:45
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Na razie przyjmowałem na siebie wszystkie ataki lisa, co było moim zamiarem od samego początku. Nie przejmowałem się tym, chociaż uszkodzona łapa dawała mi się we znaki, a bark szczypał i rwał. Adrenalina robiła swoje, a świadomość tego, że lis słabł i przegrywał, tylko bardziej mnie napędzała. Po udanym wgryzieniu się w jego gardło, ostatecznie go puściłem i splunąłem krwią na bok, strosząc bojowo sierść na ogonie. Ledwo zipał, dwa celne ciosy i po nim, byłem tego pewny! Jak nie teraz, to później skona od ran. Ponownie szarpnąłem się by wgryźć się w jego gardło i zakończyć ten cyrk.
Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 00:52
Migocząca Iskra
Migocząca Iskra
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 77 (luty '23)
Matka : Leśna Ścieżka [npc] (*)
Ojciec : Lamparcie Gardło [npc] (*)
Mistrz : Wieczorna Mgła [npc] (*)
Partner : girlbossowanie
Wygląd : długie łapy, smukłe, atletyczne ciało; głowa w kształcie trójkątnego klina, prosty nos w jednej linii z czołem, duże, szeroko rozstawione uszy; krótka sierść, w większości jasnokremowa, a łapy, pysk, uszy i ogon czekoladowe; jaśniejszy czekoladowy nalot na grzbiecie i bokach; niebieskie oczy
Multikonta : Orzechowy Cień; Wieczorna Rosa; Echo
Liczba postów : 852
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t682-iskra
Adrenalina we mnie buzuje, co podsyca fakt, że w końcu trafiłam lisa, choć z tyłu głowy mam wciąż myśl o synu i ochronie go; to mnie napędza do przodu. Nie pozwalam sobie jednak na cieszenie się satysfakcją, tylko atakuję dalej; teraz chcę przejechać pazurami po boku lisa, stając nieco po skosie do niego, tak, żeby widzieć jego mordę i to, co planuje dalej.

_________________

you walk off wearin' your disguise
never give me something and


don't think twice

and I told you all the things I would do
but does it matter when you
chase after pleasure you can't have?

now look where you ended up at

Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 01:04
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 680
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Atak lisa 2 na Krzywą Gwiazdę: słaby -> [(15+8) - (11+11)] * 50% + 3 = 3
Atak Krzywej Gwiazdy na lisa 2: słaby -> [(21+20) - (15+6)] * 50% + 5 = 15
Atak Migoczącej Iskry na lisa 2: słaby -> [(25+23) - (20+6)] * 50% = 10

I faktycznie, lis nie zrobił prawie że nic Krzywemu - niemrawo przesunął zębami po jego szyi, i to by było na tyle. Nie, żeby dwójce kotów teraz poszło jakoś wspaniale, ale na pewno lepiej: chociaż oboje nie wycelowali najlepiej, to ich ruchy zdołały płytko uszkodzić ciało rudego, powodując dalszy krwotok, a to wszystko skończyło się ostatecznie tym, że psowaty padł martwy pod ich łapami. Yippee!
Nie oznaczało to jednak końca problemów, bo przecież Krzywa Gwiazda wciąż krwawił… i, kto wie, może trzy małe liski nagle stwierdzą, że mają w sobie waleczny instynkt?

KRZYWA GWIAZDA:
P: 7 | S: 20 (30) | Z: 27 (41) | Sz: 26 (40) | O: 11 (17) | HP: 117-3-5-1=108/185 | W: 100-4=96/135
✦ cechy: psi węch, sokoli wzrok, wątłe zdrowie, wrażliwa skóra, słaby słuch
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 3 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 3 | wspinaczka: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/3 z uwagi na wiek
✦ rana 4. stopnia: głęboka rana po zębach z uszkodzeniem mięśnia przedramiennego przedniego w lewej, przedniej łapie, krwawi (-5 HP / tura do zatamowania)
✦ rana 1. stopnia: ślady po zębach na prawym barku, krwawi (-1 HP / tura do zatamowania)


MIGOCZĄCA ISKRA:
P: 6 | S: 23 | Z: 26 | Sz: 47 | O: 20 | HP: 160 | W: 111-4=107/140
✦ cechy: cichy krok, króliczy słuch, wątłe zdrowie
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 1 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 3 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 2 | zielarstwo: poziom 1

LIS 2:
S: 8 (35) | Z: 8 (33) | Sz: 6 (25) | O: 6 (25) | HP: 25-15-10-3-1-3-3=0/140 | W: 70/120
✦ rana 3. stopnia: uszkodzone pazurami gałki oczne (-3 do celności), krwawi (-3 HP / tura do zatamowania)
✦ rana 1. stopnia: ślady po pazurach na gardle, krwawi (-1 HP / tura do zatamowania)
✦ rana 2. stopnia: średniej głębokości ugryzienie na gardle, krwawi (-3 HP / tura od następnej tury do zatamowania)
✦ rana 3. stopnia: głębokie ugryzienie na karku, krwawi (-3 HP / tura od następnej tury do zatamowania)
✦ od następnej tury statystyki obniżone do 25% ze względu na spadek HP do 25%
ŚMIERĆ

BLADA ŁAPA:
P: 2 | S: 23 | Z: 14 | Sz: 8 | O: 11 | HP: 110 | W: 99/110
✦ cechy: ostre kły, ostre pazury
✦ znajduje się na drzewie, poza zasięgiem lisa

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 01:54
Migocząca Iskra
Migocząca Iskra
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 77 (luty '23)
Matka : Leśna Ścieżka [npc] (*)
Ojciec : Lamparcie Gardło [npc] (*)
Mistrz : Wieczorna Mgła [npc] (*)
Partner : girlbossowanie
Wygląd : długie łapy, smukłe, atletyczne ciało; głowa w kształcie trójkątnego klina, prosty nos w jednej linii z czołem, duże, szeroko rozstawione uszy; krótka sierść, w większości jasnokremowa, a łapy, pysk, uszy i ogon czekoladowe; jaśniejszy czekoladowy nalot na grzbiecie i bokach; niebieskie oczy
Multikonta : Orzechowy Cień; Wieczorna Rosa; Echo
Liczba postów : 852
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t682-iskra
Oboje zrobiliśmy niewiele naszymi ciosami, ale jednak – lis w końcu pada martwy. Do moich nozdrzy dociera jednak zapach większej ilości lisów i podążam wzrokiem, by odnaleźć ich źródło… trójka młodych, które właśnie były świadkami tego, jak ich rodzice zostali zabici. Marszczę nos, świadoma, że właśnie taki widok mógł mieć zapewniony tego dnia Brzask, gdyby poszło bardzo nie tak. Zerkam na niego na krótko, jednak na razie uspokajam oddech i bicie serca.
Raczej nie przetrwają bez rodziców – mówię cicho do Krzywej Gwiazdy. – Za jakiś czas powinniśmy po prostu wysłać patrol, by się upewnić, że już ich tu nie ma – sugeruję, po czym znowu przenoszę spojrzenie na Bladą Łapę. Zaciskam lekko pysk, zanim się nie odezwę; staram się panować nad sobą, bo nie zamierzam robić sceny przy Przywódcy. Poza tym… na razie trzeba się upewnić, że rana Krzywej Gwiazdy przestanie krwawić, a Śpiewający Raniuszek dała radę się doczołgać do obozu w jednym kawałku. Dopiero wtedy będzie czas na rozmowę. – Brzask, zejdź z drzewa i zacznij już iść w kierunku obozu. Schodzisz głową w górę, w stronę korony drzewa, wbijasz mocno pazury, ostrożnie przesuwasz się w dół. Poczekaj na nas, ale kawałek stąd, na wszelki wypadek, gdyby młode lisy zechciały jednak zaatakować. Ja najpierw zatamuję krwawienie Krzywej Gwiazdy i choć trochę tu posprzątam – mówię z lekką nutą chłodu w głosie. Martwiłam się o syna i tylko dlatego tu przybiegłam, ale nie jestem w stanie w tym momencie pohamować swojej złości, dlatego najpierw stawiam na stworzenie pewnego… dystansu między nami, zarówno po to, żebym nie wybuchła tu i teraz, jak i żeby on odczuł, że nie ma żartów i lepiej będzie, jak się posłucha bez dyskusji, ten jeden raz.
Kieruję przywódcę nieco w stronę jeziora, aby oddalić się od lisów, ale jednocześnie nie powinniśmy iść zbyt daleko, by kocur nie krwawił za długo. Szukam mchu i przyciskam go do rany Krzywej Gwiazdy. Rana wygląda paskudnie, zdaje się być głęboka, a krew sączy się w niej w dużej ilości. Powstrzymuję westchnięcie. Powstrzymuję także chęć zapytania, czy konieczne było, by tracił jedno ze swoich żyć w obronie Śpiewającego Raniuszka, bo wiem, że po prostu jestem na nią i na swojego syna zła, a Przywódca zrobił po prostu to, co powinien w takiej sytuacji.

_________________

you walk off wearin' your disguise
never give me something and


don't think twice

and I told you all the things I would do
but does it matter when you
chase after pleasure you can't have?

now look where you ended up at

Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 02:57
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Ostatnie ataki były raczej mizerne, ale i tak zapewniły nam zwycięstwo nad dwójką lisów, z czego jednego pokonałem w całości samodzielnie, chociaż przypłaciłem to wszystko jednym życiem i poważnie uszkodzoną łapą. Mimo to, nie żałowałem ani jednego ataku czy podjętej decyzji. Zrobiłem to, co należało i wciąż byłem gotowy by dalej walczyć, chociażby miałoby mnie to kosztować kolejne życie. Na całe szczęście; walka dobiegła końca i teraz moim zmartwieniem było to, aby Ryczący Niedźwiedź poradziła sobie z leczeniem Raniuszek. Na całe szczęście, zarówno Iskra jak i Blada Łapa wyszli z tego wszystkiego bez ran, a ja niezbyt przejmowałem się własnymi; tak naprawdę tylko łapa dawała mi się we znaki i wygladała wyjątkowo paskudnie. Gdy lis w końcu padł, a adrenalina powoli opuszczała moje ciało, nie mogłem dłużej ukrywać dyskomfortu i bólu, który przeszywał moje ciało. I tak był mniejszy niż ten, który odczywałem przy śmierci, ale do najprzyjemniejszych również nie należał.
— Tak — przytaknąłem, również kierując spojrzenie na trzy lisięta. Może w innych okolicznościach czułbym w ich stronę jakieś współczucie, jednak teraz? Nic. — Wyślę tu patrol. Już wcześniej powinienem zająć się tymi lisami, ale nikt się na nie do tej pory nie natknął, a mi przez głowę nie przeszło, że ktokolwiek wpadnie na pomysł, by przyprowadzać tu niedoświadczonego terminatora pomimo ostrzeżeń! — ostatnie słowa wycedziłem wściekle przez zęby, zerkając w stronę przerażonego kocurka, który wciąż trzymał się gałęzi. Jak dobrze, że umknął na drzewo! Jedno kłapnięcie lisich szczęk i mogło być już po nim. Gdy Iskra instruowała syna odnośnie zejścia z drzewa, przejechałem językiem po barku i lepiej przyjrzałem się lewej łapie. Ugh, tak samo paskudna jak przed chwilą.
Bez żadnego sprzeciwu, dałem się prowadzić w kierunku jeziora, kuśtykając i krzywiąc się z bólu, ale jednocześnie zachowując czujność i ostrożność. Wątpiłem aby szczenięta nas zaatakowały, ale mogłem być tego stuprocentowo pewien. Rana obficie krwawiła, a gdy tylko się zapominałem i stawałem na niej, natychmiast tego żałowałem. Przysiadłem z głuchym sapnięciem, akurat gdy Iskra szukała mchu. Po chwili wróciła, przyciskając go do mojej rany, na co syknąłem cicho i cofnąłem uszy. Ostatecznie jednak podziękowałem jej krótkim skinieniem łba. — Chyba jestem już na to za stary, wiesz? — skwitowałem, siląc się na lekki uśmiech, ostatecznie się krzywiąc. — Naprawdę się cieszę, że chociaż wam nic nie jest. Teraz tylko oby Ryczący Niedźwiedź poradziła sobie z leczeniem Śpiewającego Raniuszka, te rany wyglądały równie źle co moja łapa! Ja to tam pff! Małoważny. Stary i z życiami, a przed Raniuszek jeszcze całe życie! — już nawet nie chciałem mówić o tym co miałem wcześniej! Uszkodzona tylna łapa, pocharatany grzbiet, oderwana małżowina uszna, głębokie ugryzienie na zadzie... Brrr! Jak dobrze, że Gwiezdny Klan postawił mnie wyleczył i mogłem teraz spokojnie rozmawiać. Westchnąłem ciężko, spoglądając na łagodna taflę jeziora.
— Zdecydowanie jestem na to za stary i jeszcze wyszedłem z formy, ehhhhh...
Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 11:53
Blady Duch
Blady Duch
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 13
Matka : Migocząca Iskra
Ojciec : Kruczy Cień
Mistrz : Migocząca Iskra
Wygląd : Nieduży, delikatny, szczupły, krótkowłosy czekoladowy point o orientalnej urodzie. Ma charakterystycznie skośne, niebieskie oczy. Urodził się niemal cały biały, z wiekiem będzie ciemniał - jego ciało zrobi się biało-kremowe, a na łapkach, pyszczku, ogonie i uszkach pojawi się czekoladowa barwa.
Multikonta : Cień (PNK), Wronia Łapa (KG), Wilcza Łapa (KW)
Liczba postów : 271
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1482-brzask#29645
I cisza. Tym razem nie taka straszna, jak ta poprzednia - tamta była najgłośniejszą ciszą w całym jego życiu. Ta teraz, na boga, oznaczała po prostu koniec strachu. Żyli wszyscy, z tego co wiedział. Mama była cała, Krzywa Gwiazda... był. Nie wyglądał jakby miał omdleć czy znów przestać się ruszać. Lisy zaś zdechły.
Chwilę przyglądał się ich ciałom. Idiota, jak to Brzask, nawet w tej chwili czuł się źle, że te musiały umrzeć. Bo nie musiały. Nie musiało dojść do rozlewu żadnej krwi, gdyby nie poszedł z Raniuszek nigdzie. Gdyby siedział na dupie, wałkował Kodeks czy uczył się walki, te by żyły. I kto wie - może odeszłyby pokojowo, nie zostawiając swoich młodych... ach, młodych. Czy one się bały tak samo jak Brzask? Czy teraz też płakały, ale dużo bardziej gorzko niż on, bo one zostały same?... Przełknął ślinę. Nie, nie mógł mieć lisom za złe.
Mógł słuchać mamy. Gwiezdni, jakkolwiek okrutnie to nie brzmi, po prostu udowodnili mu, że nie powinien był nawet na krok ruszać się poza obóz ze Śpiewką. A i tak, najpewniej pierwszym co zrobi po powrocie do obozu, to pogna do niej, żeby zobaczyć czy jest cała. Bo nie chciał widzieć niczyjego cierpienia, nawet jej. Nie wzięła go tu przecież celowo, bo... bo by go nie broniła... Może to był wypadek?...
Głos Iskry wyrwał go z rozmyślań. Był chłodny - spodziewane - ale mimo wszystko, kojący. Była tu z nim, żywa i cała. Po instrukcjach co do zejścia, zrobił jak kazała - zsuwał się po korze drzewa głową w górę. Koślawo i spięcie, bo stres i strach nadal się w nim odzywały, ale w końcu - był na dole.
I poszedł, jak najszybciej, jak najdalej, po prostu pogrążając się w myślach znów.

[zt]

_________________
Młodnik - Page 11 Podpisnowy
Re: Młodnik
Pon 02 Sty 2023, 17:12
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 680
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Tamowanie rany na łapie za pomocą mchu: rzut 1d8, 1-2 zatamowanie, 3-7 krwawi dalej, 8 - zatamowanie. Wypada 6 - rana krwawi dalej.

Mimo starań Migoczącej Iskry, mech wciąż przesiąkał juchą z kończyny przywódcy.

Trójka młodych lisków zaś po cichu zaczęła wycofywać się, zapewne w stronę ich domu - nory. Gdyby rzeczni wojownicy czuli taką potrzebę, teoretycznie mogliby za nimi podążyć, pozbyć się problemu u jego źródła…

KRZYWA GWIAZDA:
P: 7 | S: 20 (30) | Z: 27 (41) | Sz: 26 (40) | O: 11 (17) | HP: 108-1-5=102/185 | W: 96/135
✦ cechy: psi węch, sokoli wzrok, wątłe zdrowie, wrażliwa skóra, słaby słuch
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 3 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 3 | wspinaczka: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/3 z uwagi na wiek
✦ rana 4. stopnia: głęboka rana po zębach z uszkodzeniem mięśnia przedramiennego przedniego w lewej, przedniej łapie, krwawi (-5 HP / tura do zatamowania)
✦ rana 1. stopnia: ślady po zębach na prawym barku, krwawi (-1 HP / tura do zatamowania)


MIGOCZĄCA ISKRA:
P: 6 | S: 23 | Z: 26 | Sz: 47 | O: 20 | HP: 160 | W: 107/140
✦ cechy: cichy krok, króliczy słuch, wątłe zdrowie
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 1 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 3 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 2 | zielarstwo: poziom 1

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Młodnik
Wto 03 Sty 2023, 01:10
Migocząca Iskra
Migocząca Iskra
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 77 (luty '23)
Matka : Leśna Ścieżka [npc] (*)
Ojciec : Lamparcie Gardło [npc] (*)
Mistrz : Wieczorna Mgła [npc] (*)
Partner : girlbossowanie
Wygląd : długie łapy, smukłe, atletyczne ciało; głowa w kształcie trójkątnego klina, prosty nos w jednej linii z czołem, duże, szeroko rozstawione uszy; krótka sierść, w większości jasnokremowa, a łapy, pysk, uszy i ogon czekoladowe; jaśniejszy czekoladowy nalot na grzbiecie i bokach; niebieskie oczy
Multikonta : Orzechowy Cień; Wieczorna Rosa; Echo
Liczba postów : 852
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t682-iskra
Zaciskam pysk i tylko kiwam sztywno głową. Choć dziwi mnie wściekłość Krzywej Gwiazdy, to sama muszę powstrzymać swoją. Oby tylko Ryk poradziła sobie z leczeniem Śpiewającego Raniuszka? Mhm… tak tak, oby sobie poradziła.
Jak tak mówisz, to tylko coraz bardziej się boję dnia, w którym od nas odejdziesz na Srebrną Skórkę – mruczę tylko krótko, po czym podejmuję kolejną próbę zatamowania rany; przyciskam do niej mech, powstrzymując chęć westchnięcia.

_________________

you walk off wearin' your disguise
never give me something and


don't think twice

and I told you all the things I would do
but does it matter when you
chase after pleasure you can't have?

now look where you ended up at

Re: Młodnik
Wto 03 Sty 2023, 20:33
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 680
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Tamowanie rany na łapie za pomocą mchu: rzut 1d8, 1-2 zatamowanie, 3-7 krwawi dalej, 8 - zatamowanie. Wypada 1 - rana zatamowana.

I w końcu krew przestała wylewać się na mech, co mniej więcej oznaczało tyle, że Migoczącej Iskrze udało się zatamować ranę przywódcy.


KRZYWA GWIAZDA:
P: 7 | S: 20 (30) | Z: 27 (41) | Sz: 26 (40) | O: 11 (17) | HP: 102/185 | W: 96/135
✦ cechy: psi węch, sokoli wzrok, wątłe zdrowie, wrażliwa skóra, słaby słuch
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 3 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 3 | wspinaczka: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/3 z uwagi na wiek
✦ rana 4. stopnia: głęboka rana po zębach z uszkodzeniem mięśnia przedramiennego przedniego w lewej, przedniej łapie, zatamowana
✦ rana 1. stopnia: ślady po zębach na prawym barku


MIGOCZĄCA ISKRA:
P: 6 | S: 23 | Z: 26 | Sz: 47 | O: 20 | HP: 160 | W: 107/140
✦ cechy: cichy krok, króliczy słuch, wątłe zdrowie
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 1 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 3 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 2 | zielarstwo: poziom 1

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Młodnik
Sro 04 Sty 2023, 13:17
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Westchnąłem, gdy przyglądałem się wciąż obficie krwawiącej ranie. Chyba zaczynałem tęsknić za tą siłą, która wypełniła mnie na chwilę po powrocie do własnego ciała. Nagle byłem zdrowy i bez większych ran na swoim ciele; taka śmierć miała jakieś plusy... — Och Iskierko, mimo wszystko mam jeszcze sporo czasu nim odejdę na Srebrną Skórkę, a przynajmniej mam taką nadzieję — zamruczałem ciepło, delikatnie ocierając się policzkiem o bok jej głowy w ciepłym geście.
— Jednak obawiam się, że z każdym następnym księżycem będę tylko słabnąć, chociażbym próbował uniknąć tego za wszelką cenę — dodałem smętniej, spoglądając na nią poważnie. Niestety, nie byłem długowieczny! Nawet z życiami od Gwiezdnego Klanu czekała mnie nieunikniona starość, a wraz z nią... wszystko co najgorsze. Nie miałem pewności czy uda mi się zachować rozum i sprawność, a to przerażało mnie chyba bardziej niż sam fakt odejścia. Skrzywiłem się nieznacznie, gdy kocica ponowiła próbę tamowania, tym razem skuteczną, która oznaczała tyle ci powrót do obozu. Odwróciłem głowę i dostrzegłem, że lisięta zaczęły wycofywać się najpewniej w stronę nory, co odnotowałem. Tak, wysłanie za nimi patrolu jest konieczne. Jak tylko wejdę do obozu, poinformuje o tym Mknący Nurt...
— Wracajmy, Ryczący Niedźwiedź musi spojrzeć na te rany — westchnąłem, dźwigając się na łapy z nieprzyjemnym, rwącym bólem biegnącym od uszkodzonej łapy. Coś los nienawidził mojej lewej łapy! Już i tak na nią utykałem, a teraz... chyba będzie tylko gorzej. Powoli, ale pewnie ruszyłem obok Iskry prosto w stronę obozu.

/zt
Re: Młodnik
Sponsored content

Skocz do: