IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Rzeki
 :: Obóz Klanu Rzeki :: Zielone Krzewy
Re: Kłująca Gałązka
Wto 4 Kwi 2023 - 21:53
Przepiórcze Pierze
Przepiórcze Pierze
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 36 [VIII]
Matka : Dym (*) | Suchy Nos [NPC]
Ojciec : Maciek [NPC] | Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Łosi Ryk [*] > Śpiewający Raniuszek [*] > Płotkowy Potok > Sowi Zmierzch
Wygląd : Krótkowłosy, czarno srebrny tygrysio pręgowany szylkret o średnim wzroście i okrągłej budowie. Biel pokrywa szyję, całe przednie łapy, brzuch, spód ogona i część grzbietu pod postacią sporej plamy, a na tylnych łapach tworzy krótkie skarpetki. Srebrzystorudy kolor pokrywa sporą część obu boków, zaś szarawy znajduje się na głównie ogonie, czubku głowy i w mniejszej ilości przylega do rudych plam. Oczy okrągłe; jasnozielone. Długa blizna po kurzym pazurze przechodzi pod jej lewym okiem i kończy się po środku szczęki. Ma kilka drobnych blizn rozsianych na całym ciele.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] | Wysoki [KG]
Liczba postów : 119
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t1311-przepiorka
- Rodzina jest dla mnie ważna... tak to bym tu zapewnię nie wracała. - odpowiedziałam zamykając oczy i wydmuchując powietrze nosem. - Niepotrzebnie ci zrzędzę... po prostu brakuje mi przyjaciółki. Chyba dlatego jeszcze bardziej sytuacja z Świergot mnie irytuje... Sowa jest kochany... ale to facet. Nie wiem czy wiesz o czym mówię, ale no płeć zmienia nieco poglądy na niektóre sprawy... tak mi się zdaję? - nawet to nie jest to co chciałam dokładnie przekazać, ale nie wiem jak wyjaśnić to co czuje. Poza tym, szylkretka to kotka, raczej powinna mnie zrozumieć?
- Jak myślisz, mogę pomóc jakoś nam... wszystkim? Klanowi? - spytałam po dłuższej chwili milczenia. Gdy wróciłam do klanu, obiecałam przywódcy że będę się starać jak mogę, i musze tego dotrzymać. Niedźwiedź wie na pewno więcej na temat grupy w jakiej żyjemy bo jednak jest na takiej randze a nie innej i nie miała żadnej przerwy od klanowego życia jak ja.

_________________
Overcriticizin', always villainizin'
Overanalyzin', always overridin'
Slither like a snake
Just a caterpillar, you won't see me gettin' bigger
'Til I'm flyin' in a figure eight
Circlin' your face
Re: Kłująca Gałązka
Sro 5 Kwi 2023 - 18:25
Ryczący Niedźwiedź
Ryczący Niedźwiedź
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Suchy Nos [npc]
Ojciec : Kruchy Pazur [npc]
Mistrz : Motyli Blask, Krzywa Gwiazda, Połyskująca Tafla
Wygląd : krótkowłosy, średniego wzrostu, czarny szylkret z rudymi plamami w tygrysie pręgi, zielone oczy z żółtą obwódką wokół tęczówki. Ma drobne białe znaczenia na przednich łapach.
Multikonta : Róg [pnk] Słoneczna Łapa [krz] || Zawilcowa Łąka, Ważkowa Łapa, Kukurydzowa Łapa [gk], Robak, Kasztan [pwł], Stokrotkowa Łapa [npc]
Autor avatara : Langlife816
Liczba postów : 790
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1177-ryk#16920
Przepiórka może miała rację z rym, że niepotrzebnie zrzędzi Rykowi. Bo tak to postrzegał Medyk. Jako coś zbędnego i głupiego. No ale też nie powie tego w prost kocicy. To już by była przesada nawet jak na niego. Przynajmniej gdy nie jest zdenerwowany. W złości mówi się... różne rzeczy.
- Ja nie uważam by płeć zmieniała poglądy na jakieś sprawy, ale ty możesz myśleć inaczej. Ale też wiesz, nie żeby coś ale ja kocicą się nie czuje. Kocurem do końca też nie. Więc jak szukasz ,,przyjaciółki'' to nie u mnie.
Mówił o sobie w formie typowo dla kocurów już od jakiegoś czasu, ale Przepiórka mogła o tym nie wiedzieć. Nie mówił chyba o sobie w dzisiejszej rozmowie więc cóż. Mogła być w błędzie do tej pory, że Ryk będzie dla niej ,,przyjaciółką''. Po prostu jeśli Sowa jej nie odpowiada bo jest kocurem, to Ryk pewnie też nie bo jest... kotem, czymś. Nie kocicą.
- Nie do końca wiem o jaką pomoc ci chodzi... ale no. Po prostu trenuj się, zostań wojowniczką i po prostu udzielaj się. Poluj, patroluj, chodź na ceremonie, trenuj kolejne pokolenia. I nie chodzi mi o to by się przepracowywać, po prostu chodzi o aktywne życie Klanowe i poczucie przynależności do grupy dzięki temu. I nie rozwódź się nad tym że jest źle. Zauważyłem, że jest taka tendencja, by narzekać na to że w Klanie dzieje się źle, ale nie uważam by było jakoś najgorzej. Niedługo też przywódca się zapewne zmieni i pewnie cały Klan razem z tym. Może już mniej kotów będzie odchodzić i będą się bardziej pilnować.
Krzywa Gwiazda był stary. Niedługo wiek może go zacząć łapać za życia. A potem nastanie nowy czas dla nich wszystkich. Ciekawe jak będzie z Nurtem jako przywódcą.
//Wygasła

_________________
po stromych miotam się urwiskach,
złotówki mi kaleczą ręce,
czuję się jak najtańsza dz*wka,
jakby mi ktoś narzygał w serce.

sączą się noce i godziny,
prosto stąd do nieskończoności,
życie ruchome, koleiny
stoją na drodze do wieczności

Re: Kłująca Gałązka
Sro 24 Sty 2024 - 16:33
Skacząca Łapa
Skacząca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 33 ks. [II]
Matka : Powracające Zimno [NPC]
Ojciec : kto...? (♱ Orli Krzyk [NPC])
Mistrz : Sowia Gwiazda
Wygląd : Futerko Wróbelek póki co jest jasnokremowe, wręcz białe z ciemniejszymi punktami na uszach, pyszczku, łapach i ogonie. Posiada białe znaczenia, na łapkach, brzuchu, kryzie i podbródku. Również nad jej morskimi oczami znajduje się mała biała plamka w kształcie rombu. Ponadto kotka jest średniej wielkości, posiada niewielkie uszka, które kryją się pod jej puchatym futrem, podobnie zresztą jak jej atletyczne ciałko.
Multikonta : Słodki Nektar [KW] | Mak [KW] | Owcze Runo [KG] |
Autor avatara : lumi.the.ragdoll
Liczba postów : 176
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1690-wrobelek#40112
Choroby łapały się Skaczącej Łapy jedna po drugiej do takiego stopnia, że terminatorka zaczynała powątpiewać, że kiedykolwiek uda jej się opuścić lecznicę, a co za tym idzie również i trening. Jednak wizja skończenia jako wieczny terminator musiała dodać kotce ewidentnie sił. Nie chciała aby w przypadku śmierci, gdyby jej organizm dłużej już nie wytrzymał pobratymcy zapamiętali ją w taki sposób i pewnego dnia medykamenty podawane przez Jałowcową Łapę zaczęły skutkować poprawianiem się jej stanu. Całe szczęście, bo już zasiadywała się w tej lecznicy wrastając w nią od niewiedzy co ze sobą począć. Z dnia na dzień bywało lepiej, aż w końcu mogła znowuż opuścić lecznicę, uciec z tego miejsca, ale nie dlatego że terminatorka medyka była tego powodem, broń Gwiezdny Klanie! Po prostu córa Powracającego Zimna chciała jak najprędszej się stamtąd wyrwać. Miała tak ogromną ochotę na polowanie, jak nigdy! I kiedy tego poranka powróciła do obozu niosąc dumnie zająca, postanowiła podzielić się nim z kotką. Nauka o ziołach musiała być strasznie męcząca, tym bardziej, gdy nie miała nad sobą medyka, tu w obozie, który w razie wypadku mógłby jej w czymś pomóc. Wszystko pozostawało jedynie na jej barkach i Skacząca Łapa chyba nawet nie chciała wiedzieć jak wielkie brzemię kotka musiała nieść i ile ją to musiało kosztować. Przekroczyła próg, pokonując bezproblemowo barierę duszącego zapachu ziół. Przez tyle czasu zdołała już przywyknąć do niego. Odnalazła legowisko Jałowiec, a może przynajmniej komorę, która mogłaby być jej miejscem, położyła między łapami królika i zawołała kotkę po imieniu, zastanawiając się, czy zastanie ją grobowa cisza, czy jednak młodsza tutaj była.

_________________
Kłująca Gałązka - Page 4 IxWs4xB
Hush now, darling, don't say a word
I'm not sorry for what will come
What you don't know
I'll let you in on my dark side
Show you what hell really feels like
I can keep a secret if you hush, hush
Re: Kłująca Gałązka
Pią 26 Sty 2024 - 17:04
Jałowcowa Łapa
Jałowcowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Ćmi Trzepot [NPC]
Ojciec : Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Kruchy Pazur [NPC], Ryczący Niedźwiedź (*), Owcze Runo
Wygląd : Średniego wzrostu | szczupła | płaski pyszczek | zielone oczy | długie, złote futro, ciemniejszy nalot na górze ciała, futro jaśniejsze na dole, delikatne pręgi na łapach, na głowie widoczna M-ka
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Sowi Zmierzch [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 286
Terminator Medyka
https://starlight.forumpolish.com/t1756-jalowiec#44370
A Jałowcowa Łapa wbrew pozorom ów brzemię na swoich barkach odczuwała coraz mniej. Oczywiście, nadal martwiła się swoim treningiem i klanem, ba, niekiedy to nawet spać przez to wszystko nie mogła, ale pierwsze udane leczenia i rozpoczęcie wykonywania medycznych obowiązków obudziły w niej utracony po śmierci Ryczącego Niedźwiedzia entuzjazm. Na nowo zakwitła w niej nadzieja, że może jednak będzie dobrą medyczką.
Gdy tego dnia Skacząca Łapa postanowiła ją odwiedzić w Zielonych Krzewach, złocista akurat siedziała w składziku powtarzając zioła, które zdążyła już poznać na treningu z Owczym Runem. Słysząc głos piontki, który po jej pobycie w lecznicy zdołała już dobrze zapamiętać, pierwsze co przyszło jej do głowy, to oczywiście myśl, że starsza terminatorka znów się rozchorowała. Jałowiec od razu wyszła ze składzika i ulżyło jej, widząc, że Skacząca Łapa nie wygląda na chorą, a nawet coś przyniosła.
- Cześć, Skacząca Łapo. Mam nadzieję, że nie wróciła ci choroba? - zapytała, chcąc mieć co do tego pewność. Jeśli choroba jej wróciła to musiała z powrotem lecieć do składzika z nadzieją że jest tam medykament, który zna i który pomoże kotce.

_________________
I know you'll be looking
down, swear i'm gonna make
you proud

.
Re: Kłująca Gałązka
Wto 6 Lut 2024 - 19:40
Skacząca Łapa
Skacząca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 33 ks. [II]
Matka : Powracające Zimno [NPC]
Ojciec : kto...? (♱ Orli Krzyk [NPC])
Mistrz : Sowia Gwiazda
Wygląd : Futerko Wróbelek póki co jest jasnokremowe, wręcz białe z ciemniejszymi punktami na uszach, pyszczku, łapach i ogonie. Posiada białe znaczenia, na łapkach, brzuchu, kryzie i podbródku. Również nad jej morskimi oczami znajduje się mała biała plamka w kształcie rombu. Ponadto kotka jest średniej wielkości, posiada niewielkie uszka, które kryją się pod jej puchatym futrem, podobnie zresztą jak jej atletyczne ciałko.
Multikonta : Słodki Nektar [KW] | Mak [KW] | Owcze Runo [KG] |
Autor avatara : lumi.the.ragdoll
Liczba postów : 176
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1690-wrobelek#40112
Ucho minki drgnęło gwałtownie, a wnet za wychwyconym źródłem dźwięku pomknęła również i jej krągła mordka. Widząc zmierzającą w jej kierunku złocistą terminatorkę medyka na licu wróblicy pojawił się przyjemny dla oka uśmiech, a jej ogon delikatnie przejechał po ziemi i ciasno owinął się wokół ciemnych łap kotki.
Dzień dobry, Jałowcowa Łapo. Na szczęście tym razem to nie choroba zaprowadziła mnie do Zielonych Krzewów, a drobne...podziękowanie w ramach zaopiekowania się mym stanem i przywrócenia mnie do "życia". Nawet nie wiesz, jak baaardzo brakowało mi polowania! Tak bardzo, że zobacz! Udało mi się wytropić i złapać dorodnego królika, który mam nadzieję będzie ci smakować. Kiedy go niosłam krew w pełni nie zdołała jeszcze wystygnąć, więc powinien być jeszcze ciepły. — rzekłszy to przesunęła nosem zdobycz bliżej łap córki Ćmiego Trzepotu. Musiała oblizać nos, ponieważ ostała się na nim kropelka króliczej juchy, podobnie zresztą jak na jej ciemnych wargach i śnieżnych palcach. Przez to, że chciała, aby długouchy był jak najświeższy i była też tak bardzo podekscytowana polowaniem, kompletnie wyleciało jej z głowy, aby przed wejściem do obozu, chociaż troszeczkę się umyć. Dlatego wykorzystała chwilę i szorstkim językiem zaczęła wylizywać jedną z przednich łap. — Wiesz...nawet nie chce wiedzieć jak musi ci być ciężko utrzymywać samemu lecznicę, ale...podziwiam cię i myślę, że nie tylko ja. Podziwiam cię, że dajesz radę i nawet jeżeli cię to przeraża to nie dajesz tego po sobie poznać. — przyznała pomiędzy kolejnymi liźnięciami.

_________________
Kłująca Gałązka - Page 4 IxWs4xB
Hush now, darling, don't say a word
I'm not sorry for what will come
What you don't know
I'll let you in on my dark side
Show you what hell really feels like
I can keep a secret if you hush, hush
Re: Kłująca Gałązka
Nie 11 Lut 2024 - 14:12
Jałowcowa Łapa
Jałowcowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Ćmi Trzepot [NPC]
Ojciec : Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Kruchy Pazur [NPC], Ryczący Niedźwiedź (*), Owcze Runo
Wygląd : Średniego wzrostu | szczupła | płaski pyszczek | zielone oczy | długie, złote futro, ciemniejszy nalot na górze ciała, futro jaśniejsze na dole, delikatne pręgi na łapach, na głowie widoczna M-ka
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Sowi Zmierzch [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 286
Terminator Medyka
https://starlight.forumpolish.com/t1756-jalowiec#44370
Jałowcowa Łapa poruszyła wąsiskami zaskoczona. Nie spodziewała się takiego gestu ze strony... kogokolwiek. Zwłaszcza w podzięce za leczenie. Co prawda wiedziała, że to dla niej sukces i była z tego dumna, ale nie oczekiwała żadnych pochwał ani nic.
- Nie no co ty, to przecież był mój obowiązek, by przywrócić cię do życia - stwierdziła nieco zmieszana, przekrzywiając lekko ucho na bok, po czym przeżyła kolejne zaskoczenie, gdy mink po raz kolejny zaczęła ją chwalić. Złota naprawdę nie wiedziała jak ma na to zareagować. Chyba jeszcze nikt nigdy nie stwierdził, że ją podziwia ani nic z tych rzeczy. Dziwnie było to słyszeć, ale... także niezmiernie miło.
- Weź, bo się zawstydzę - zaśmiała się lekko, choć w sumie nie żartowała. Była bliska zawstydzenia, nawet jeśli po sobie tego nie pokazywała. - Chcesz zjeść go ze mną? - zaproponowała zmieniając temat, wskazując na łapą na przyniesionego przez terminatorkę królika.

_________________
I know you'll be looking
down, swear i'm gonna make
you proud

.
Re: Kłująca Gałązka
Sro 14 Lut 2024 - 18:01
Skacząca Łapa
Skacząca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 33 ks. [II]
Matka : Powracające Zimno [NPC]
Ojciec : kto...? (♱ Orli Krzyk [NPC])
Mistrz : Sowia Gwiazda
Wygląd : Futerko Wróbelek póki co jest jasnokremowe, wręcz białe z ciemniejszymi punktami na uszach, pyszczku, łapach i ogonie. Posiada białe znaczenia, na łapkach, brzuchu, kryzie i podbródku. Również nad jej morskimi oczami znajduje się mała biała plamka w kształcie rombu. Ponadto kotka jest średniej wielkości, posiada niewielkie uszka, które kryją się pod jej puchatym futrem, podobnie zresztą jak jej atletyczne ciałko.
Multikonta : Słodki Nektar [KW] | Mak [KW] | Owcze Runo [KG] |
Autor avatara : lumi.the.ragdoll
Liczba postów : 176
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1690-wrobelek#40112
Niby tak..a jednak długo się to nie udawało. — przyznała z cichym westchnieniem. Może i tymi pochwałami w tym momencie zawstydzała Jałowcowa Łapę, jednak…czuła, że powinna była jej to powiedzieć. Mało kto zdawał się dostrzegać ile trudu musiało terminatorkę to wszystko kosztować, ile wysiłku i zapewne stresu doświadczała przy kolejnych przypadkach chorób wśród rzeczniaków…
Z cichym, wesołym pomrukiem przyjęła propozycję zjedzenia wspólnie posiłku. Nie chciała nic mówić, ale nawet trochę zgłodniała patrząc na tak apetyczną zdobycz. Podeszła bliżej złocistej i przysiadła niedaleko niej, z tym że pierwszy kęs nadal pozostawiała Jałowiec. To w końcu wciąż był jej posiłek, a ona mogła poczęstować się tym co zostanie.
A jak trening z Owczym Runem? Muszę przyznać, że ciekawa jestem, jaka ona jest. — przyznała i omiotła spojrzeniem lico córy Ćmiego Trzepotu. Nie każdy bowiem mógł szkolić się pod okiem medyka z innego klanu i żywo zainteresowana była tym jak przebiegają treningi Jałowiec. Może trochę…wściubiała nos w nieswoje sprawy, ale hej! Było to jedno z jej ulubionych zajęć.

_________________
Kłująca Gałązka - Page 4 IxWs4xB
Hush now, darling, don't say a word
I'm not sorry for what will come
What you don't know
I'll let you in on my dark side
Show you what hell really feels like
I can keep a secret if you hush, hush
Re: Kłująca Gałązka
Nie 18 Lut 2024 - 10:46
Jałowcowa Łapa
Jałowcowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Ćmi Trzepot [NPC]
Ojciec : Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Kruchy Pazur [NPC], Ryczący Niedźwiedź (*), Owcze Runo
Wygląd : Średniego wzrostu | szczupła | płaski pyszczek | zielone oczy | długie, złote futro, ciemniejszy nalot na górze ciała, futro jaśniejsze na dole, delikatne pręgi na łapach, na głowie widoczna M-ka
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Sowi Zmierzch [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 286
Terminator Medyka
https://starlight.forumpolish.com/t1756-jalowiec#44370
No właśnie, długo się nie udawało. Jałowiec miała wrażenie, że wyleczyła Skaczącą Łapę tylko dzięki jakiemuś losowemu szczęściu. Powinna była umieć wyleczyć ją szybciej, by ta nie musiała tak długo siedzieć w lecznicy i przerywać treningu. A tak to pewnie mink miała zaległości przez jej niekompetencję. No ale chyba nie ma co się zadręczać. Pozostawało mieć nadzieję, że gdy kolejny kot tak zachoruje, będzie już miała większą wiedzę i szybciej to pojdzie.
- Jest... normalna - stwierdziła z lekkim zamyśleniem w odpowiedzi na pytanie o gromową medyczkę, podczas gdy usiadła z terminatorką przy króliku. - Spokojna, miła. W sumie niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale dobrze się dogadujemy. Znaczy, wiesz, nie mam z nią jakiejś bliskiej relacji, na pewno nie takiej jaką mogłabym mieć z Ryczącym Niedźwiedziem, ale dobrze mi się z nią uczy. Ma dużą wiedzę - wyjaśniła, zanim wgryzła się w ciało królika.

_________________
I know you'll be looking
down, swear i'm gonna make
you proud

.
Re: Kłująca Gałązka
Sro 21 Lut 2024 - 17:59
Skacząca Łapa
Skacząca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 33 ks. [II]
Matka : Powracające Zimno [NPC]
Ojciec : kto...? (♱ Orli Krzyk [NPC])
Mistrz : Sowia Gwiazda
Wygląd : Futerko Wróbelek póki co jest jasnokremowe, wręcz białe z ciemniejszymi punktami na uszach, pyszczku, łapach i ogonie. Posiada białe znaczenia, na łapkach, brzuchu, kryzie i podbródku. Również nad jej morskimi oczami znajduje się mała biała plamka w kształcie rombu. Ponadto kotka jest średniej wielkości, posiada niewielkie uszka, które kryją się pod jej puchatym futrem, podobnie zresztą jak jej atletyczne ciałko.
Multikonta : Słodki Nektar [KW] | Mak [KW] | Owcze Runo [KG] |
Autor avatara : lumi.the.ragdoll
Liczba postów : 176
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1690-wrobelek#40112
Ah…była całkowicie normalna, tak? Niczym szczególnym się nie wyróżniała? Wróblica poczuła ukłucie zawodu niczym po powrocie z polowania z pustymi łapami, gdy wydawało się, że łowy będą wprost idealne. Liczyła, że dowie się czegoś ciekawego, nowego, innego, coś czego Owcze Runo nie pokazywała z zewnątrz, na zgromadzeniu. Córa Powracającego Zimna miała okazję dostrzec ją na skałce Gadzich Łusek i wówczas również niczym specjalnym się nie wyróżniała, po prostu…była. Westchnęła cicho, wręcz niesłyszalnie, a na jej ciemnym licu pojawił się subtelny, maskujący prawdziwe uczucie uśmiech.
Ah, rozumiem. Przynajmniej ma potrzebną ci wiedzę, a…poznałaś może wichrowego medyka? Na ostatnim zgromadzeniu na jakim byłam, nie przypominam sobie, żeby obok was na skale pojawił się ktoś od nich. — przyznała z lekkim zamyśleniem, a gdy Jałowcowa Łapa brała kęs króliczego mięsa, Skacząca Łapa na moment odwróciła wzrok, by przypadkiem po raz drugi tego dnia terminatorki nie speszyć. — I jak…smaczny?

_________________
Kłująca Gałązka - Page 4 IxWs4xB
Hush now, darling, don't say a word
I'm not sorry for what will come
What you don't know
I'll let you in on my dark side
Show you what hell really feels like
I can keep a secret if you hush, hush
Re: Kłująca Gałązka
Sob 2 Mar 2024 - 11:06
Jałowcowa Łapa
Jałowcowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Ćmi Trzepot [NPC]
Ojciec : Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Kruchy Pazur [NPC], Ryczący Niedźwiedź (*), Owcze Runo
Wygląd : Średniego wzrostu | szczupła | płaski pyszczek | zielone oczy | długie, złote futro, ciemniejszy nalot na górze ciała, futro jaśniejsze na dole, delikatne pręgi na łapach, na głowie widoczna M-ka
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Sowi Zmierzch [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 286
Terminator Medyka
https://starlight.forumpolish.com/t1756-jalowiec#44370
Jałowcowa Łapa dostrzegła subtelny zawód na pyszczku mink, nim ta zakryła to uśmiechem. I w sumie to się jej nie dziwiła. Skacząca Łapa zapewne spodziewała się usłyszeć czegoś więcej i może nawet jakiś sekretów. Ale niestety, Owcze Runo pomimo swojej przyjemnej osobowości i ładnego futerka, jakaś zbyt ciekawa to nie była. No po prostu była. Ale to też nie znaczyło, że była dla Jałowiec nudna, bo rozmowy z nią, nawet tylko te na treningu, bardzo ją ciekawiły.
- No jasne, króliki i zające to chyba moje ulubione - odparła z uśmiechem na pytanie o jedzenie, po tym jak przełknęła. Po uderzeniu serca odpowiedziała również na pytanie o wichrową medyczkę. - Poznałam Wieczorną Rosę, ale zbyt dużo nie rozmawiałyśmy. Wiesz, głównie rozmawiałyśmy, gdy z Mknącą Gwiazdą poszliśmy zapytać czy mnie wyszkoli.
Generalnie to nie miała z nią jakiś miłych wspomnień. Głównie dlatego, że po śmierci Ryczącego Niedźwiedzia, gdy poszli do Wichru, złota była nadal roztrzęsiona i zestresowana swoim treningiem, więc odmowę medyczki potraktowała dość negatywnie. Nawet jeśli wiedziała, że było to spowodowane żałobą po poprzednim wichrowym medyku. I o ile teraz miała wobec niej więcej rozumienia, to jej obraz nadal był dla niej nieco... zakrzywiony. Postanowiła jednak nie dzielić się tym z Skaczącą Łapą. Nie powinna przecież w taki sposób oczerniać innych medyków.

_________________
I know you'll be looking
down, swear i'm gonna make
you proud

.
Re: Kłująca Gałązka
Nie 17 Mar 2024 - 17:34
Skacząca Łapa
Skacząca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 33 ks. [II]
Matka : Powracające Zimno [NPC]
Ojciec : kto...? (♱ Orli Krzyk [NPC])
Mistrz : Sowia Gwiazda
Wygląd : Futerko Wróbelek póki co jest jasnokremowe, wręcz białe z ciemniejszymi punktami na uszach, pyszczku, łapach i ogonie. Posiada białe znaczenia, na łapkach, brzuchu, kryzie i podbródku. Również nad jej morskimi oczami znajduje się mała biała plamka w kształcie rombu. Ponadto kotka jest średniej wielkości, posiada niewielkie uszka, które kryją się pod jej puchatym futrem, podobnie zresztą jak jej atletyczne ciałko.
Multikonta : Słodki Nektar [KW] | Mak [KW] | Owcze Runo [KG] |
Autor avatara : lumi.the.ragdoll
Liczba postów : 176
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1690-wrobelek#40112
Cieszę się. — mruknęła wróblica, a delikatny uśmiech wykwitł na jej licu. Udało jej się trafić w gusta Jałowcowej Łapy, dzięki czemu może dodała do swojego imienia dodatkowy, drobny plusik. Myśl ta jeszcze bardziej napawała ją radością, którą starała się tak wylewnie nie okazywać.
Rozumiem. — rzekła, przytakując lekko krągłym łebkiem. No...nie żeby dowiedziała się czegoś ciekawego. Właściwie to niczego się nie dowiedziała, a...szkoda, bo Jałowiec miała większą szansę, by porozmawiać z medyczkami niżeli ona. Westchnęła bezgłośnie i ponieważ też nie miała wielkiego pola manewru, jeżeli chodzi o pytania, to po terminatorce, ugryzła kęs króliczego mięsa i z wyraźnym zachwytem z posiłku ów kęs przełknęła. I tak naprawdę, jeżeli Jałowiec nie zaczęła więcej żadnego tematu, to Skacząca Łapa dojadła swoją część, większość rzecz jasna zostawiając medyczce, a potem żegnając się z nią, wyszła z lecznicy. Miała w końcu jeszcze parę rzeczy do załatwienia.

(zt?)

_________________
Kłująca Gałązka - Page 4 IxWs4xB
Hush now, darling, don't say a word
I'm not sorry for what will come
What you don't know
I'll let you in on my dark side
Show you what hell really feels like
I can keep a secret if you hush, hush
Re: Kłująca Gałązka
Nie 21 Kwi 2024 - 20:28
Niknąca Łapa
Niknąca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 37 [luty]
Matka : Migocząca Iskra
Ojciec : Kruczy Cień
Mistrz : Mknący Nurt
Wygląd : Wyższa niż dłuższa. Średniej wielkości, o bardzo krótkim, czarnym futerku. Trójkątna głowa z dużymi, nisko osadzonymi uszami, których końcówki są zbyt miękkie i podskakują przy każdym kroku. Mocna żuchwa, lekko wystające kły, żółte oczy, głupawy wyraz mordki.
Autor avatara : Björn Strömfeldt (flickr)
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1786-niknaca-lapa#45008
Nie czuła się najlepiej. Nie mogła jeść. Ciągle chciało jej się spać. To zdecydowanie nie był dobry znak i oznaczał, że musi udać się do Jałowcowej Łapy.
Miała tylko nadzieję, że to nie było nic poważnego. Że nie uziemi jej to w lecznicy na kilka kolejnych wschodów słońca. Tak bardzo nie chciała znów się zatrzymywać. Westchnęła cicho, wchodząc do lecznicy, tym razem nie na sztywne pogaduszki i zawracanie medyczce głowy, a by otrzymać faktyczną pomoc medyczną.
- Jałowcowa Łapo? Jesteś tu- ała? - zawołała niemrawo, kończąc to cieńszym jęknięciem, gdy kłująca gałązka, której nie zauważyła, zaczepiła się o jej ucho i zatrzymała ją w miejscu.

_________________

★.•☆•.★
x
so many stars in the sky and I don't know why
they always have to fall on me
maybe I'm blind to all of the signs
that the world never wanted me
x
I've felt this bad for so long
I'm scared I'm fine


Re: Kłująca Gałązka
Nie 21 Kwi 2024 - 22:35
Jałowcowa Łapa
Jałowcowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Ćmi Trzepot [NPC]
Ojciec : Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Kruchy Pazur [NPC], Ryczący Niedźwiedź (*), Owcze Runo
Wygląd : Średniego wzrostu | szczupła | płaski pyszczek | zielone oczy | długie, złote futro, ciemniejszy nalot na górze ciała, futro jaśniejsze na dole, delikatne pręgi na łapach, na głowie widoczna M-ka
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Sowi Zmierzch [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 286
Terminator Medyka
https://starlight.forumpolish.com/t1756-jalowiec#44370
- Jestem - Jałowcowa Łapa odezwała się niemalże od razu, wychodząc z legowisk dla pacjentów, gdzie właśnie zmieniała pech na świeższy. - Co się dzieje? - zapytała od razu, spoglądając na Niknącą Łapę, która zjawiła się w lecznicy. Po jej słabym głosie rozpoznawała, że tym razem rzeczywiście nie przyszła na zwykłe pogawędki.

_________________
I know you'll be looking
down, swear i'm gonna make
you proud

.
Re: Kłująca Gałązka
Nie 21 Kwi 2024 - 22:52
Niknąca Łapa
Niknąca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 37 [luty]
Matka : Migocząca Iskra
Ojciec : Kruczy Cień
Mistrz : Mknący Nurt
Wygląd : Wyższa niż dłuższa. Średniej wielkości, o bardzo krótkim, czarnym futerku. Trójkątna głowa z dużymi, nisko osadzonymi uszami, których końcówki są zbyt miękkie i podskakują przy każdym kroku. Mocna żuchwa, lekko wystające kły, żółte oczy, głupawy wyraz mordki.
Autor avatara : Björn Strömfeldt (flickr)
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1786-niknaca-lapa#45008
Uśmiechnęła się lekko, gdy tylko dostrzegła mordkę Jałowcowej Łapy.
- Ja. Hm. Źle się czuję - odpowiedziała, chociaż zaraz zorientowała się, że to nie jest coś, po czym kotka będzie w stanie cokolwiek zdiagnozować. Musiała się skupić i odróżnić zwykłą słabość jej ciała od zmian, które wywołała rozwijająca się w niej choroba. - Um. Jestem taka... półżywa. Nie jem, tylko chce mi się spać - westchnęła, szurając łapą w ziemi. Gdyby Jałowcowa Łapa dotknęła jej ucha, z całą pewnością poczułaby, że jest dużo cieplejsze, niż powinno być.

_________________

★.•☆•.★
x
so many stars in the sky and I don't know why
they always have to fall on me
maybe I'm blind to all of the signs
that the world never wanted me
x
I've felt this bad for so long
I'm scared I'm fine


Re: Kłująca Gałązka
Nie 21 Kwi 2024 - 23:03
Jałowcowa Łapa
Jałowcowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Ćmi Trzepot [NPC]
Ojciec : Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Kruchy Pazur [NPC], Ryczący Niedźwiedź (*), Owcze Runo
Wygląd : Średniego wzrostu | szczupła | płaski pyszczek | zielone oczy | długie, złote futro, ciemniejszy nalot na górze ciała, futro jaśniejsze na dole, delikatne pręgi na łapach, na głowie widoczna M-ka
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Sowi Zmierzch [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 286
Terminator Medyka
https://starlight.forumpolish.com/t1756-jalowiec#44370
Jałowiec wysłuchała kotki w skupieniu. No zbyt wiele to jej to nie mówiło. Po kilku sekundach wpatrywania się w czarnofutrą, nagle ją olśniło. W końcu niedawno Truskawkowa Łapa skarżyła się jej na podobne uczucia i okazało się, że miała gorączkę.
- Hmm - zamruczała, nim sięgnęła do noska Niknącej Łapy by dotknąć go wierzchem łapy. Rzeczywiście, była cieplejsza niż powinna. - Chyba masz gorączkę - stwierdziła w końcu. - Już ci coś niosę - dodała, nim zniknęła w składziku. Wróciła jednak w kilka chwil z kawałkiem kory wierzby.
- Zjedz to - powiedziała wprost, podając drugiej terminatorce medykament. Jeśli Niknąca Łapa bez problemu to zjadła, zaprowadziła ją do legowiska dla chorych i kazała odpocząć, dopóki gorączka i osłabienie nie znikną.

_________________
I know you'll be looking
down, swear i'm gonna make
you proud

.
Re: Kłująca Gałązka
Nie 21 Kwi 2024 - 23:34
Niknąca Łapa
Niknąca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 37 [luty]
Matka : Migocząca Iskra
Ojciec : Kruczy Cień
Mistrz : Mknący Nurt
Wygląd : Wyższa niż dłuższa. Średniej wielkości, o bardzo krótkim, czarnym futerku. Trójkątna głowa z dużymi, nisko osadzonymi uszami, których końcówki są zbyt miękkie i podskakują przy każdym kroku. Mocna żuchwa, lekko wystające kły, żółte oczy, głupawy wyraz mordki.
Autor avatara : Björn Strömfeldt (flickr)
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1786-niknaca-lapa#45008
Zamrugała, gdy kotka wyciągnęła łapę w jej stronę i dotknęła jej nosa. Nie protestowała, jednak było to dziwne uczucie; poruszyła wąsami, gdy Jałowcowa Łapa wpadła na źródło jej problemu. Och? Miała gorączkę? Zamrugała; miała wrażenie, że lekko podwyższona temperatura była najmniejszym z jej problemów, jednak jeżeli faktycznie była ona źródłem tego wszystkiego... to dobrze, że złotofutra miała nieco więcej pomyślunku, niż Niknąca Łapa instynktu samozachowawczego.
Przyjęła od medyczki korę wierzby, chociaż nie była szczególnie zachwycona z tego, że będzie musiała ją zjeść. Liście były jakieś łatwiejsze niż kawałek drewna, ale nie protestowała. Cały czas żuła korę, posłusznie drepcząc za Jałowcową Łapą, która kazała jej zostać w legowisku chorych. Ech.

zt :33

_________________

★.•☆•.★
x
so many stars in the sky and I don't know why
they always have to fall on me
maybe I'm blind to all of the signs
that the world never wanted me
x
I've felt this bad for so long
I'm scared I'm fine


Re: Kłująca Gałązka
Sponsored content

Skocz do: