IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Rzeki
 :: Obóz Klanu Rzeki :: Kamienne Szczeliny
Chropowaty Głaz
Sob 04 Wrz 2021, 01:36
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1909
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Mały jednak szeroki głaz pośrodku Kamiennych Szczelin, na którym wojownicy często ostrzą sobie pazury, stąd jego chropowata powierzchnia. Już z daleka można zobaczyć ślady pazurów, które pochodzą od kotów decydujących się na przejeżdżanie pazurami po jego powierzchni. Można również traktować go jako miejsce do odpoczynku lub spotkań ze względu na swoją płaską strukturę, która umożliwia każdemu wojownikowi wejście na niego.

Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 01:41
Ryczący Niedźwiedź
Ryczący Niedźwiedź
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Suchy Nos [npc]
Ojciec : Kruchy Pazur [npc]
Mistrz : Motyli Blask, Krzywa Gwiazda, Połyskująca Tafla
Wygląd : krótkowłosy, średniego wzrostu, czarny szylkret z rudymi plamami w tygrysie pręgi, zielone oczy z żółtą obwódką wokół tęczówki. Ma drobne białe znaczenia na przednich łapach.
Multikonta : Róg [pnk] Słoneczna Łapa [krz] || Zawilcowa Łąka, Ważkowa Łapa, Kukurydzowa Łapa [gk], Robak, Kasztan [pwł], Stokrotkowa Łapa [npc]
Autor avatara : Langlife816
Liczba postów : 790
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1177-ryk#16920
A Ryk nie puszczała. Nawet nie drgnęła na piszczenie Ptak. Nic złego nie robi. JASNE, że nie. Skąd taki pomysł. Zwęziła źrenice, ale szła dalej przed siebie, chcąc dojść do lecznicy. Była obojętna też na to, że kocię zaczęło szamotać lapami w każdą stronę. Jak ją podrapię to gratulacje. Cudowny wyczyn.

_________________
po stromych miotam się urwiskach,
złotówki mi kaleczą ręce,
czuję się jak najtańsza dz*wka,
jakby mi ktoś narzygał w serce.

sączą się noce i godziny,
prosto stąd do nieskończoności,
życie ruchome, koleiny
stoją na drodze do wieczności

Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 01:57
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Nikogo nie zdziwi fakt, że... Drzemałem! Tym razem jednak nie we wnętrzu Kosmatego Kamienia, a na bardziej nasłonecznionej części Omszonej Skały. Chociaż pogoda się nieco pogorszyła i częściej padało, niż było słonecznie to i tak zdarzały się przyjemniejsze dni, a ja nie mogłem od tak sobie odmówić drzemki z przyjemnym wiaterkiem w futrze. Najgorsze co mi się mogło stać to katarek, tak sądziłem, więc... No, spałem akurat, gdy do moich uszu doszedł przytłumiony dźwięk uderzenia. Brzmiało to trochę jakby jakiś ptak uderzył o drzewo, dlatego niezbyt się przejąłem, ale gdy po chwili usłyszałem wrzask Ryczącego Niedźwiedzia, a następnie piski Ptak, byłem prawie w stu procentach pewny, że znowu coś się dzieje..
Podniosłem głowę z łap i zamrugałem, odzyskując wyraźny obraz i to co zobaczyłem utwierdziło mnie w przygłuszonych dźwiękach, które wpadły mi do uszu. Ryk trzymała za kark szamoczącą się Ptak i próbowała pójść z nią do lecznicy. Oh Gwiezdni, co to kocię sobie narobiło? Podniosłem się i w paru susach zeskoczyłem ze skały, lekko kulawym krokiem ruszając ku wcześniej dostrzeżonej dwójce, dostrzegając i słysząc znacznie więcej szczegółów. Co najważniejsze; dostrzegłem zmierzwione futro Ptak, które równie dobrze mogło być skutkiem jej szamotaniny, ale i upadku z drzewa, który usprawiedliwiałby głuche uderzenie i wrzask Ryk. — Na litość Gwiezdnych, Ptak! Proszę przestań piszczeć i się szarpać, bo zrobisz sobie tylko większą krzywdę, a Ryczący Niedźwiedź chce ci pomóc, a nie bardziej zaszkodzić — odparłem poważnym, nieco karcącym tonem gdy podszedłem do nich wystarczająco blisko. Rzuciłem pstrokatej medyczce porozumiewawcze spojrzenie mówiące tyle co "szczegóły powiesz mi później", po czym ponownie zwróciłem się do Ptak. — Co się właściwie stało, czyżbyś spadłaś z drzewa?
Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 02:04
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 688
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Czy Ptak uda się wyrwać? Parzyste - nie, nieparzyste - tak. Rzut 1d6 - wypada 6.

Szarpała się i wyrywała, ale nie zdołała wyrwać ze szczęk silnej medyczki, do której zaraz zawitał sam przywódca. Może teraz zacznie kooperować?

PTAK:
P: 1 | S: 7 (10) | Z: 7 (10) | Sz: 7 (10) | O: 7 (10) | HP: 62/100 | W: 82-2=80/100
✦ cechy: króliczy słuch, ostre kły
✦ umiejętności: skradanie się: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/4 ze względu na wiek
✦ rana 1. stopnia: obicie z lewej strony głowy
✦ rana 1. stopnia: obicie na prawej, przedniej łapie

RYCZĄCY NIEDŹWIEDŹ:
P: 3 | S: 32 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 15 | HP: 122/135 | W: 94/105
✦ cechy: psi węch. twarda skóra
✦ umiejętności: wspinaczka: poziom 1 | zielarstwo: poziom 2
✦ rana 1. stopnia: obicie na grzbiecie

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 02:11
Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 02:16
Ryczący Niedźwiedź
Ryczący Niedźwiedź
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Suchy Nos [npc]
Ojciec : Kruchy Pazur [npc]
Mistrz : Motyli Blask, Krzywa Gwiazda, Połyskująca Tafla
Wygląd : krótkowłosy, średniego wzrostu, czarny szylkret z rudymi plamami w tygrysie pręgi, zielone oczy z żółtą obwódką wokół tęczówki. Ma drobne białe znaczenia na przednich łapach.
Multikonta : Róg [pnk] Słoneczna Łapa [krz] || Zawilcowa Łąka, Ważkowa Łapa, Kukurydzowa Łapa [gk], Robak, Kasztan [pwł], Stokrotkowa Łapa [npc]
Autor avatara : Langlife816
Liczba postów : 790
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1177-ryk#16920
Ku uldze Ryczącego Niedźwiedzia, przybył Krzywa Gwiazda. Oh gdyby tylko widział co tu miało miejsce. Cyrk. Spytał się o to swoją drogą Ptak, która mu odpowiedziała MIAU MIAU MIAU JESTEM GŁUPIA. Do tego przynajmniej sprowadzała to Ryk. Miała swoje zdanie na temat tego co właśnie ujrzała. A słowa kocięcia szczerze ją bawiły. Odbierali jej wolność, nic jej nie jest i buduje charakter. Oczywiście, że tak. Na pewno. Gorzej tylko, że biała nie przestawała się wiercić i medyczka miała szczerze tego dosyć. Ale nie mogła jej puścić, bo znowu sobie coś zrobi. Jednocześnie nie mogła trzymać ją w szczękach zbyt mocno, bo zrobi jej krzywdę. Więc po prostu liczyła na szczęście, że biały szczyl jej się nie wyrwie. Już nie zwracała nawet uwagi na to, że nie wiedziała, że Ptak mówi na siebie w różny sposób.

_________________
po stromych miotam się urwiskach,
złotówki mi kaleczą ręce,
czuję się jak najtańsza dz*wka,
jakby mi ktoś narzygał w serce.

sączą się noce i godziny,
prosto stąd do nieskończoności,
życie ruchome, koleiny
stoją na drodze do wieczności

Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 02:37
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Co też ta Ptak mówiła? Jakie odbieranie wolności? Jakie budowanie charakteru? Zmarszczyłem brwi, a gdy na mnie fuknęła, zmrużyłem pomarańczowe ślepia i syknąłem ostrzegawczo. — Nie zapominaj się, Ptaku. Jestem twoim przywódcą, nie kolegą na którego możesz prychać i parskać pod wpływem emocji. — dodałem surowo, nie mogąc pojąć skąd w tym kocięciu tyle buty i niczym niepopartej ostrości, a może niezrozumienia? Już na pogrzebie jej słowa mnie zaniepokoiły, a teraz, tylko utwierdziły w tym, że coś było zdecydowanie nie tak. Musiałem poważnie porozmawiać z Powracającym Zimnem odnośnie zachowania jej córki, bądź... syna, nagła zmiana sposobu mówienia o sobie nieco mnie zdezorientowała, jednak nie zamierzałem teraz się w to zagłębiać. Ptak wciąż się szarpała i wierzgała, a do tego wykrzykiwała jakieś wymyślne rzeczy, co było nie do pomyślenia jak na pięcioksiężycowe. Może to wpływ szoku i adrenaliny, może braków w wychowaniu, bądź po prostu charakteru, ale tak nie mogło być.
— Udam, że nie słyszałem tych bzdur o budowaniu charakteru i byciu miękkim w zestawieniu z celowym narażaniem własnego życia poprzez wchodzenie na drzewo bez niczyjej opieki — mruknąłem poważnie. — A teraz, skoro jesteś taka dorosła i zahartowana, doprawdy, uspokój się i daj Ryczącemu Niedźwiedziowi cię obejrzeć, bo prędzej Gwiezdni ześlą mi tu pioruny prosto w zad, niż nic ci się nie stało od upadku z wysokości! Nie masz księżyca by się w ten sposób zachowywać i odstawiać taką szopkę na cały obóz. W tym wieku w którym jesteś, powinnaś już wiedzieć jak się zachowywać. Czy ty chcesz sobie bardziej zaszkodzić? Koniec tego dobrego, idziemy do lecznicy. — nie zamierzałem się cackać z kocięciem, które ewidentnie nie zdawało sobie powagi z zaistniałej sytuacji! Gwiezdni, dajcie mi siłę! Po tych sowach, starałem się jakoś asekurować Ptak, by w razie gdyby się wyrwała, to ja mógłbym chwycić ją za kark i zanieść prosto do lecznicy. Oby nic poważnego sobie nie zrobiła przez tą głupią, co, zabawę? Doprawdy, co to miało znaczyć?
Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 02:41
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 688
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Czy Ptak uda się wyrwać? Parzyste - nie, nieparzyste - tak. Rzut 1d6 - wypada 2.

Chociaż próbowała, wciąż nie mogła wyrwać się ze szczęk Ryczącego Niedźwiedzia, przez którą mogła zostać przeniesiona do lecznicy bez większych problemów.

PTAK:
P: 1 | S: 7 (10) | Z: 7 (10) | Sz: 7 (10) | O: 7 (10) | HP: 62/100 | W: 80-2=78/100
✦ cechy: króliczy słuch, ostre kły
✦ umiejętności: skradanie się: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/4 ze względu na wiek
✦ rana 1. stopnia: obicie z lewej strony głowy
✦ rana 1. stopnia: obicie na prawej, przedniej łapie

RYCZĄCY NIEDŹWIEDŹ:
P: 3 | S: 32 | Z: 15 | Sz: 10 | O: 15 | HP: 122/135 | W: 94/105
✦ cechy: psi węch. twarda skóra
✦ umiejętności: wspinaczka: poziom 1 | zielarstwo: poziom 2
✦ rana 1. stopnia: obicie na grzbiecie

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 02:56
Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 03:15
Ryczący Niedźwiedź
Ryczący Niedźwiedź
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Suchy Nos [npc]
Ojciec : Kruchy Pazur [npc]
Mistrz : Motyli Blask, Krzywa Gwiazda, Połyskująca Tafla
Wygląd : krótkowłosy, średniego wzrostu, czarny szylkret z rudymi plamami w tygrysie pręgi, zielone oczy z żółtą obwódką wokół tęczówki. Ma drobne białe znaczenia na przednich łapach.
Multikonta : Róg [pnk] Słoneczna Łapa [krz] || Zawilcowa Łąka, Ważkowa Łapa, Kukurydzowa Łapa [gk], Robak, Kasztan [pwł], Stokrotkowa Łapa [npc]
Autor avatara : Langlife816
Liczba postów : 790
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1177-ryk#16920
Co Ryk na kolejne poczynania Ptak? Gęba w dół, biały kociak dupą na ziemie.
- Mam dosyć. To kocię spało z drzewa, weszło na nie ponownie i zrobiło sobie PONOWNIE krzywdę. Próbowało uciec i zrobić to trzeci raz. Ptak jest niespełna rozumu. Ona nie chce mojej pomocy, więc jej nie dostanie, póki sama nie przyjdzie.
Kotka była nienormalna, więc niech leci dalej w te swoje pierdołowate pomysły. Ryczący Niedźwiedź nie potrafi jej pomóc. Potrafi za to pójść do Zimna. Ale czy to robi? Absolutnie nie. Ptak ją już na tym etapie brzydzi. Aczkolwiek jeśli biały kotek zmieni zdanie to lecznica stoi otworem. Z medyczką o wykrzywionej z szoku i obrzydzenia mordzie, ale jest otwarta dalej. Pozostawiła kocię z Przywódcą. Może on sobie da z nią radę. Bo ona nie dała.
//zt

_________________
po stromych miotam się urwiskach,
złotówki mi kaleczą ręce,
czuję się jak najtańsza dz*wka,
jakby mi ktoś narzygał w serce.

sączą się noce i godziny,
prosto stąd do nieskończoności,
życie ruchome, koleiny
stoją na drodze do wieczności

Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 12:22
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Poczułem jak drga mi dolna powieka w prawym oku. Że też akurat takiej dobrej wojowniczce trafiło się... takie kocię. Wziąłem głębszy wdech i już miałem się odezwać kiedy... Ryczący Niedźwiedź po prostu puściła Ptak. Uniosłem lekko obie brwi, przyglądając się jej i wsłuchując w to co mówiła, i... Cóż, musiałem przyznać jej rację. Ptak zachowywała się niepoważnie i szamotanie się z nią mijało się z celem, tak samo jak moje możliwie dalsze upomnienia. Nie zmieniało to jednak faktu, że Ryk nie powinna w ten sposób traktować możliwego pacjenta; tak na przyszłość, bo w tej sytuacji byłem ją w stanie zrozumieć.
— Cisza. Nie zamierzam już odpowiadać na twoje lekceważące odpowiedzi. Jeżeli nie rozumiesz powagi sytuacji, najpewniej twoja własna matka ci ją uświadomi — mruknąłem oschle, mrużąc ślepia gdy przyglądałem się białofutrej. Na Gwiezdnych, dlaczego znowu jakieś kocię zachowywało się w taki sposób? Najpierw Świetlik, teraz Ptak, która dwukrotnie wspięła się na drzewo i pomimo upadków znów chciała sobie zrobić większa krzywdę? Doprawdy, coś było nie tak. Ruchem ogona zawołałem do siebie najbliższego i obecnego w okolicy wojownika, padło na Kruchego Pazura, którego poprosiłem o natychmiastowe przyprowadzenie do mnie Powracającego Zimna. Gdy kocur odszedł, ja siłą bądź nie - pilnowałem, by Ptak nie ruszyła się ani na krok aż do przyjścia jej matki. Gdy kocica przyszła, spojrzałem na nią z błyskiem irytacji w ślepiach. — Nie wiem skąd Ptak wysnuła tak dziwaczne wnioski, ale proszę, naucz swoje kocię odrobiny rozumu i szacunku do starszych. Ptak dwukrotnie spadła z drzewa, próbowała wspiąć się na nie ponownie, a gdy Ryczący Niedźwiedź starała się zabrać ją do lecznicy, zaczęła się szarpać i wrzeszczeć, że jest dorosła i odbieramy jej wolność, a ona tylko kształtuje charakter, poprzez jawne narażanie własnego zdrowia. Chciałbym przemilczeć fakt, że zwracała się do mnie bez jakiegokolwiek szacunku, ale mam dosyć tego rodzaju bezczelnego zachowania pośród kociąt, które sądzą, że wolno im wszystko! Doprawdy, może ty przemówisz jej do rozsądku, w końcu to twoje kocię — odparłem stanowczo, rzucając Ptak ostatnie, karcące spojrzenie nim zostawiłem ją w łapach matki. Nie mogłem dawać sobie wchodzić na głowę; koniec. Odszedłem z lekka sztywnym krokiem, wracając na skałę.

/zt
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 14:14
Re: Chropowaty Głaz
Pon 26 Gru 2022, 18:16
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 688
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Ucieczka Ptak: 7
Pogoń Krzywego: 13
7 < 13, Krzywa Gwiazda dogania Ptak

Każdy wysiłek Ptak zdawał się być zupełnie nieistotny, bo przecież trudno było jej wygrać z szybkością i zwinnością kota zdecydowanie od niej większego, starszego i wytrenowanego - nawet, jeśli miał już sto księżyców na karku. Przywódca bez problemu złapał uciekającą Ptak i zdołał ją upilnować, dopóki nie pojawiła się sama Powracające Zimno, zaalarmowana wołaniem ze strony Kruchego Pazura… i o ile kocica zawsze miała raczej nieprzyjemny i chłodny wyraz pyska, tak teraz jej niezadowolenie można było niemal wyczuć w powietrzu.
Im dłużej kocica słuchała tego, co opowiadał Krzywa Gwiazda, tym bardziej zdziwiona i zdenerwowana była. Jej brwi marszczyły się, zaś uszy cofały, a co któreś słowo posyłała ona pełne chłodu i gniewu spojrzenia prosto w oczy swojej córki.
Ptak. — zwróciła się hardo do białej koteczki, gdy przywódca odszedł, a jeśli ta znów probowała uciec - była w gotowości na ponowne łapanie jej. — Co to ma znaczyć? — równie niezadowolonym i chłodnym tonem zadała swoje pytanie, oszczędzając - jak miała w zwyczaju - słowa do minimum, ale być może dlatego była jeszcze straszniejsza, niż gdyby miała zrzucać na córkę monolog. Do swoich dzieci miała wymagania, nie zamierzała bać się surowości, a z tego, co mówił Krzywa Gwiazda - Ptak wyrabiała dokładne przeciwieństwo tego, czego ją uczyła.

PTAK:
P: 1 | S: 7 (10) | Z: 7 (10) | Sz: 7 (10) | O: 7 (10) | HP: 62/100 | W: 78-6=72/100
✦ cechy: króliczy słuch, ostre kły
✦ umiejętności: skradanie się: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/4 ze względu na wiek
✦ rana 1. stopnia: obicie z lewej strony głowy
✦ rana 1. stopnia: obicie na prawej, przedniej łapie

KRZYWA GWIAZDA:
P: 7 | S: 20 (30) | Z: 27 (41) | Sz: 26 (40) | O: 11 (17) | HP: 185 | W: 135-6=129/135
✦ cechy: psi węch, sokoli wzrok, wątłe zdrowie, wrażliwa skóra, słaby słuch
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 3 | pływanie: poziom 2 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 3 | wspinaczka: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/3 ze względu na wiek

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Chropowaty Głaz
Wto 27 Gru 2022, 11:31
Spadająca Łapa
Spadająca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 7 księżycy [I]
Matka : Powracające Zimno [NPC]
Ojciec : Orli Krzyk [NPC]
Mistrz : Sowi Zmierzch
Wygląd : przeciętna budowa, zielone oczy, długowłosy, niebieski z bielą [krótkie skarpetki; plama między tylnymi łapami; plama między przednimi łapami; plama na piersi i podgardlu, wchodząca na lewą stronę pyszczka do lewego oka; kropka między brwiami]
Multikonta : Piórko
Autor avatara : https://instagram.com/fluffysilje/
Liczba postów : 73
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1623-lisc#36302
  Trudno było nie usłyszeć nowego zamieszania, a kiedy Kruchy Pazur wspomniał o Gwieździe, Niedźwiedziu i Ptaku, to już sam ten zestaw sprawił, że Liść przeczuwał kłopoty. Oczywiście matka nie zabrałaby go ze sobą, toteż tuż po tym jak wyszła, sam wymknął się z nory i trochę okrężną drogą zbliżył się do głazu, starając się uskutecznić wszystkie wskazówki co do skradania, jakie ostatnio przekazała mu Ptak. Ugiął drobne łapki, położył ogon płasko w linii i uważał na śmieci na ziemi. Nawet schował się na chwilę za jednym z kamieni po drodze, tylko jakoś tak o wietrze nie miał kiedy pomyśleć. A może i za bardzo nie miał jak, bo obóz był okrągły, skryte drogi do głazu były tylko dwie.
  Usłyszał parę ostatnich słów Krzywego i nie brzmiało to dobrze. Mina matki też nie była dobra. Mały, szary łebek siedział w kępie traw i obserwował całe zajście oczami jak dwa jajka.
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Wto 27 Gru 2022, 13:37
Re: Chropowaty Głaz
Wto 27 Gru 2022, 18:55
Spadająca Łapa
Spadająca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 7 księżycy [I]
Matka : Powracające Zimno [NPC]
Ojciec : Orli Krzyk [NPC]
Mistrz : Sowi Zmierzch
Wygląd : przeciętna budowa, zielone oczy, długowłosy, niebieski z bielą [krótkie skarpetki; plama między tylnymi łapami; plama między przednimi łapami; plama na piersi i podgardlu, wchodząca na lewą stronę pyszczka do lewego oka; kropka między brwiami]
Multikonta : Piórko
Autor avatara : https://instagram.com/fluffysilje/
Liczba postów : 73
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1623-lisc#36302
  Nastawił uszka i słuchał. Nie był pewien, czy Ptak go zauważyła wcześniej, czy nie, nie wyglądało na to, skoro rozmawiała z matką... albo nie chciała go nakryć, dobra siostrzyczka.
  Nie, jednak nie dobra.
  Najpierw zjeżyło mu się futro, a dopiero potem nadeszła decyzja. Jeśli spróbuje zwiać, to i tak już jest spalony, więc może lepiej było stawić czoła temu, co się działo. Może z tego wszystkiego matka zapomni, że nie powinno go tu być. Liść przycupnął na ziemi i wyczekał na moment, by unieść się z przednimi łapami w odpowiedzi na atak białej. Plan miał mniej więcej taki sam, złapać ją za barki i przewrócić, korzystając z nieco większej już swojej masy. Nie używał pazurów, a zębami sięgał tylko do kłaków, jak zawsze, toteż wszelkie pogryzienia ze strony Ptaka byłyby dla niego mocnym zaskoczeniem.
Re: Chropowaty Głaz
Wto 27 Gru 2022, 19:05
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 688
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Z każdym uderzeniem serca Powracające Zimno zdawała się jedynie bardziej rozgniewana, a jej pokłady cierpliwości od samego początku nie były przecież za wielkie. Oczywiście, doskonale zdawała sobie sprawę, że przyszedł tu za nią Liść, bo tego kompletnie zdradzał jego zapach, ale póki co ignorowała kocię, skupiona na białej córce.
Zadałam ci pytanie, Ptak. Oczekuję na nie odpowiedzi — powtórzyła donośnie i zimno, zanim biała jeszcze skończyła swój, raczej bezsensowny, wywód. — I myślę, że doskonale wiesz, o co mi chodzi… I wydaje mi się, że cię tu nie wołałam, Liściu — wycedziła, nie obracając się nawet, by spojrzeć na syna… kiedy to Ptak zdecydowała, że zamiast odpowiadać, będzie się z nim bawić. Kocica momentalnie zerwała łapę, by odsunąć kocięta od siebie i przerwać interakcję między nimi, już wyraźnie rozgniewana.

Atak Ptak: udany
Atak Liścia: nieudany
Próba zablokowania ataku przez Powracające Zimno: udana
Ostateczny atak Ptak: nieudany
Ostateczny atak Liścia: nieudany

Biała kotka rzuciła się więc na brata, ale nie zdążyła w ogóle go dotknąć - łapa matki była szybsza i odepchnęła ją do tyłu, nie pozwalając na żadne bicie się.
Liść, do kociarni. Już. A z tobą, Ptak, teraz rozmawiam i dopóki tej rozmowy nie skończymy, nigdzie nie idziesz. Masz już pięć księżyców, zachowuj się przystało, a nie, jakbyś dopiero co nauczyła się chodzić.

PTAK:
P: 1 | S: 7 (10) | Z: 7 (10) | Sz: 7 (10) | O: 7 (10) | HP: 62/100 | W: 72-4=68/100
✦ cechy: króliczy słuch, ostre kły
✦ umiejętności: skradanie się: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/4 ze względu na wiek
✦ rana 1. stopnia: obicie z lewej strony głowy
✦ rana 1. stopnia: obicie na prawej, przedniej łapie

LIŚĆ:
P: 1 | S: 6 (9) | Z: 7 (10) | Sz: 6 (9) | O: 9 (12) | HP: 110 | W: 90-1=89/90
✦ cechy: króliczy słuch, ostre kły
✦ umiejętności: skradanie się: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/4 ze względu na wiek

POWRACAJĄCE ZIMNO:
P: 6 | S: 38 | Z: 30 | Sz: 25 | O: 23 | HP: 170 | W: 130-5=125/130
✦ cechy: cichy krok, ostre pazury
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 2 | pływanie: poziom 1 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 3

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Wto 27 Gru 2022, 19:27
Re: Chropowaty Głaz
Sro 28 Gru 2022, 00:50
Spadająca Łapa
Spadająca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 7 księżycy [I]
Matka : Powracające Zimno [NPC]
Ojciec : Orli Krzyk [NPC]
Mistrz : Sowi Zmierzch
Wygląd : przeciętna budowa, zielone oczy, długowłosy, niebieski z bielą [krótkie skarpetki; plama między tylnymi łapami; plama między przednimi łapami; plama na piersi i podgardlu, wchodząca na lewą stronę pyszczka do lewego oka; kropka między brwiami]
Multikonta : Piórko
Autor avatara : https://instagram.com/fluffysilje/
Liczba postów : 73
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1623-lisc#36302
No i został nakryty z kretesem jeszcze przed tym, jak Ptak się na niego rzuciła. Ten moment niepewności został przykryty atakiem siostry, by za chwilę powrócić ze zdwojoną siłą. Odskoczył od łapy matki, która zjawiła się między nimi, spojrzał na nią, spojrzał na Ptaka i czuł się rozdarty.
— Ona wcale nie chciała źle... — zaczął trochę bez zastanowienia, bo przy całym zajściu go przecież nie było. — To... to jest moja wina... — wypalił nagle, przenosząc wzrok na Zimno. — Powinienem jej pilnować... — Liść stulił uszy w niepewności dla tego, co miało się teraz stać, ale to co mówił, było dla niego prawdą. Czuł się odpowiedzialny za siostrę. Za każde z nich.
Re: Chropowaty Głaz
Sro 28 Gru 2022, 01:51
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 688
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Edukowałaś się — powtórzyła gorzko, mrużąc oczy. — Z tego, co słyszałam przed chwilą, to raczej spadłaś z drzewa, na które nie powinnaś sama wchodzić, po czym stawiałaś opór, gdy Ryczący Niedźwiedź chciała ci, słusznie, pomóc, a do tego zwracałaś się do Krzywej Gwiazdy bez krzty szacunku — podsumowała, kończąc zdenerwowanym westchnięciem i machnięciem ogona. — Nie tego cię uczyłam, więc nie rozumiem, stąd w tobie te absurdalne zachowania — dodała, zanim zwróciła głowę w stronę Liścia, który - zamiast spełnić jej prośbę, a raczej rozkaz, zaczął coś mówić… coś, przez co matka wypuściła z siebie kolejny ciężki wydech.
Liściu, po pierwsze, Ptak jest odpowiedzialna za swoje czyny, nie ty. A po drugie, powiedziałam coś. Do kociarni — rzuciła, by przenieść swoją uwagę znów na białą córkę. …Nie rozumiała, dlaczego robiła te rzeczy; najpierw usłyszała o jej niepokojących słowach na pogrzebie Porannej Zorzy, ale nie myślała o tym za wiele, bo w środku może nawet miała podobną opinię… ale szukanie atencji w ten sposób, robiąc swoje krzywdę, a potem awanturując się medykowi i przywódcy bez wyraźnego powodu innego, niż jej własne widzimisię? Zanim kocica zdołała wydobyć z siebie jakieś złożone zdanie do córki, które nie byłoby jedynie pokazem gniewu, minęło kilka uderzeń serca ciszy. — Ptak. Wspinaczki nauczysz się na treningu w swoim czasie, a póki nie zostaniesz terminatorką, masz zakaz jakiegokolwiek wchodzenia na nie. Pójdziesz do Krzywej Gwiazdy i Ryczącego Niedźwiedzia, przeprosisz ich za swoje zachowanie, i dasz Ryczącemu Niedźwiedziowi zająć się siniakami. Bez dyskusji — wyrecytowała chłodnym i zdecydowanym głosem, mierząc białą niekoniecznie miłym spojrzeniem.

PTAK:
P: 1 | S: 7 (10) | Z: 7 (10) | Sz: 7 (10) | O: 7 (10) | HP: 62/100 | W: 68/100
✦ cechy: króliczy słuch, ostre kły
✦ umiejętności: skradanie się: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/4 ze względu na wiek
✦ rana 1. stopnia: obicie z lewej strony głowy
✦ rana 1. stopnia: obicie na prawej, przedniej łapie

LIŚĆ:
P: 1 | S: 6 (9) | Z: 7 (10) | Sz: 6 (9) | O: 9 (12) | HP: 110 | W: 89/90
✦ cechy: króliczy słuch, ostre kły
✦ umiejętności: skradanie się: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/4 ze względu na wiek

POWRACAJĄCE ZIMNO:
P: 6 | S: 38 | Z: 30 | Sz: 25 | O: 23 | HP: 170 | W: 125/130
✦ cechy: cichy krok, ostre pazury
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 2 | pływanie: poziom 1 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 3

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Sro 28 Gru 2022, 02:13
Re: Chropowaty Głaz
Sponsored content

Skocz do: