IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Rzeki
 :: Obóz Klanu Rzeki :: Kamienne Szczeliny
Chropowaty Głaz
Sob 04 Wrz 2021, 01:36
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1909
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Mały jednak szeroki głaz pośrodku Kamiennych Szczelin, na którym wojownicy często ostrzą sobie pazury, stąd jego chropowata powierzchnia. Już z daleka można zobaczyć ślady pazurów, które pochodzą od kotów decydujących się na przejeżdżanie pazurami po jego powierzchni. Można również traktować go jako miejsce do odpoczynku lub spotkań ze względu na swoją płaską strukturę, która umożliwia każdemu wojownikowi wejście na niego.

Re: Chropowaty Głaz
Sro 28 Gru 2022, 16:07
Spadająca Łapa
Spadająca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 7 księżycy [I]
Matka : Powracające Zimno [NPC]
Ojciec : Orli Krzyk [NPC]
Mistrz : Sowi Zmierzch
Wygląd : przeciętna budowa, zielone oczy, długowłosy, niebieski z bielą [krótkie skarpetki; plama między tylnymi łapami; plama między przednimi łapami; plama na piersi i podgardlu, wchodząca na lewą stronę pyszczka do lewego oka; kropka między brwiami]
Multikonta : Piórko
Autor avatara : https://instagram.com/fluffysilje/
Liczba postów : 73
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1623-lisc#36302
  Starał się słuchać, choć nie było to proste. Czuł zestresowanie tym wszystkim, co mówiła matka, a kiedy zwróciła się do niego, kociak skupił się zupełnie na słowach kocicy. Cała reszta przestała istnieć, bo przecież nie mógł się pomylić, nie mógł źle usłyszeć albo, co gorsza, źle zrozumieć.
  — Ale to nie wszystko... — zaczął, ale chyba po chwili zrezygnował, a jego łebek powędrował w dół przybity bezcelowością tej dyskusji.
  Wahał się jeszcze przez moment, po czym po czym zawrócił powoli i smętnie poczłapał do kociarni. W głowie plątały mu się różne pytania. Co będzie z Ptakiem, co z nim samym, ile osób wokół się o tym dowie... ale chyba niewiele powinno? Przecież to by było więcej wstydu dla Zimna...

z.t.
Re: Chropowaty Głaz
Czw 29 Gru 2022, 03:32
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 688
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
O ile gadanie na temat łapania za kark i przenoszenia było do przewidzenia i podczas jego trwania matka mierzyła jedynie białego chłodnym wzrokiem, tak kolejnych słów nie przyjęła tak miło. Z każdym kolejnym oczy Powracającego Zimna rozszerzały się, aż w końcu uniosła jedną z łap i trzepnęła nią lekko córkę, powstrzymując maksymalnie siłę - by nie zrobić jej żadnej poważnej krzywdy, ale by poczuła jakikolwiek szok.

Rzut na obrażenia: 1d5, wypada 4.

I coś, na pewno, poczuła.
Nie zamierzam słuchać twoich wymysłów. Słyszysz się, Ptak? — parsknęła, biorąc kolejny głęboki wdech. — Nie mam pojęcia, skąd ci się to wzięło, ale nie jest ani prawdą, ani mile widziane, i nie chcę, żebyś mówiła w ten sposób o Krzywej Gwieździe, ani jakimkolwiek innym kocie — a przynajmniej nie na głos, ale nie sądziła, by jej córka była w tym momencie na tyle dojrzała, by w pełni zrozumieć koncept ukrywania się ze swoją opinią… a póki mogła, naprawdę chciała zaprzestać Ptak od myślenia w ten sposób.
Wypuściła powietrze ze świstem, gdy ta znów się odezwała.
Ptak. Nie chcę słuchać twoich głupot — powtórzyła więc jedynie swoje poprzednie słowa.
Powiedziałam coś. Nie obchodzi mnie twoja faworyzacja Ryczącego Niedźwiedzia ani bezpodstawna niechęć do Krzywej Gwiazdy. Przeprosisz ich oboje, TERAZ, bez dyskusji — huknęła i szturchnęła leżąca córkę w stronę legowiska medyka, pilnując, by poszła tam z nią, a jeśli stawiała opór bądź próbowała uciec - była gotowa na złapanie jej za kark i przyniesienie tam siłą.


PTAK:
P: 1 | S: 7 (10) | Z: 7 (10) | Sz: 7 (10) | O: 7 (10) | HP: 62-4=58/100 | W: 68/100
✦ cechy: króliczy słuch, ostre kły
✦ umiejętności: skradanie się: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/4 ze względu na wiek
✦ rana 1. stopnia: obicie z lewej strony głowy
✦ rana 1. stopnia: obicie na prawej, przedniej łapie


POWRACAJĄCE ZIMNO:
P: 6 | S: 38 | Z: 30 | Sz: 25 | O: 23 | HP: 170 | W: 125-1=124/130
✦ cechy: cichy krok, ostre pazury
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 2 | pływanie: poziom 1 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 3

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Czw 29 Gru 2022, 12:19
Re: Chropowaty Głaz
Czw 29 Gru 2022, 22:36
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 688
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Powracającemu Zimnu cierpliwość do paplanin córki skończyła się już jakiś czas temu. Parsknęła tylko na jej mruknięcia, aż w końcu po prostu jednym, szybkim ruchem wzięła córkę za kark i po prostu zaczęła iść tak z nią w stronę lecznicy, gdzie zamierzała przypilnować, że Ptak przeprosi Ryczącego Niedźwiedzia, a to, co dalej… rozwiąże później. Ta sytuacja była wystarczająco męcząca.

PTAK:
P: 1 | S: 7 (10) | Z: 7 (10) | Sz: 7 (10) | O: 7 (10) | HP: 58/100 | W: 68/100
✦ cechy: króliczy słuch, ostre kły
✦ umiejętności: skradanie się: poziom 1
✦ statystyki obniżone o 1/4 ze względu na wiek
✦ rana 1. stopnia: obicie z lewej strony głowy
✦ rana 1. stopnia: obicie na prawej, przedniej łapie

POWRACAJĄCE ZIMNO:
P: 6 | S: 38 | Z: 30 | Sz: 25 | O: 23 | HP: 170 | W: 124/130
✦ cechy: cichy krok, ostre pazury
✦ umiejętności: łowienie ryb: poziom 2 | pływanie: poziom 1 | skradanie się: poziom 2 | tropienie: poziom 2 | wspinaczka: poziom 3

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Czw 29 Gru 2022, 22:51
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Nie 22 Sty 2023, 20:38
Re: Chropowaty Głaz
Pią 27 Sty 2023, 12:19
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1419
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
Ptak uczepiła się pazurami kory drzewa i bez przedłużania przeszła do swojej pierwszej próby zejścia. Trochę się nawierciła, póki szukała odpowiedniej pozycji, aż zauważyła, że najlepiej się czuła, kiedy schodziła głową w górę. Samo zejście nie zajęło jej jakoś długo i wkrótce ponownie znalazła się na ziemi.

Ptasia Łapa: P: 1 | S: 10 | Z: 10 | Sz: 10 | O: 10 | HP: 100 | W: 100-3=97/100
· Króliczy słuch | Ostre kły
· Skradanie się [1]
The author of this message was banned from the forum - See the message
Re: Chropowaty Głaz
Sob 28 Sty 2023, 23:56
Re: Chropowaty Głaz
Pią 25 Sie 2023, 20:21
Skwarna Łapa
Skwarna Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 23 [IV]
Matka : Suchy Nos
Ojciec : Kruchy Pazur
Mistrz : Kozi Klif!
Wygląd : Wysoki, chudy kocurek. Posiada krótką, kremową sierść z rozjaśnieniami na pyszczku, szyi, brzuchu i łapach. Do tego ma białą skarpetkę na tylnej, lewej łapie. Po jego całym ciele rozciągają się ciemne, klasyczne pręgi. Ogon z powodu mutacji jest krótszy niż u innych kotów. Jego oczy na razie mają kolor niebieski ale wkrótce się przebarwią na zielone.
Multikonta : Koźlorogi [KG]
Autor avatara : bestcattrio na ig
Liczba postów : 103
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1850-skwar
Łobuziak w końcu miał wolną chwilę i postanowił odwiedzić swojego starszego brata. Dowiedział się, że gdzieś się plątał przy legowisku wojowników. Chciał go lepiej poznać! Na pewno był fajny. Wszyscy w jego rodzinie w końcu byli.
Tuptał i tuptał aż w końcu znalazł pośród wojowników, swojego starszego brata. – Trzcina! – zawołał radośnie i głośno w stronę rudego kocurka. Wskoczył na głaz bo to właśnie tam go zobaczył. Pewnie odpoczywał czy coś. – Co tam?! Zimno się zrobiło ostatnio nie? Ale wiesz co?! Jak tak biegam tu i tam to jest mi cieplej! – zaśmiał się po czym dodał. – I wiesz co jeszcze?! Byłem poza obozem i widziałem takiego WIELKIEGO szczura! Normalnie nie uwierzyłbyś! No ale uciekł mi… – na koniec burknął pod nosem z niezadowolenia.

/trzcina :3
Re: Chropowaty Głaz
Sob 02 Wrz 2023, 16:29
Trzcinowy Brzeg
Trzcinowy Brzeg
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 55 [III]
Matka : Suchy Nos
Ojciec : Kruchy Pazur
Mistrz : Migocząca Iskra
Wygląd : Praktycznie całkowicie rudy kocur o pręgowaniu klasycznym. Wokół oczek i pyszczka ma nieco jaśniejszą sierść. Jeśli chodzi o nierude miejsca, to są to: biała plamka na pyszczku koło noska, na brodzie łącząca się z tą na piersi, jedna między przednimi łapkami, druga między tylnymi, oraz na przednich łapach białe paluszki, a na tylnych znaczenia z tyłu do pięty, a z przodu nieco krótsze. Sierść krótka, oczy pomarańczowo-żółte.
Multikonta : Rwący Strumień, Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 294
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1267-trzcina
Czy pomyślałby, że ktokolwiek w ogóle chciał go widzieć? A w życiu. Poza Ryk, z którą jakoś... nie mógł się zgrać, by porozmawiać, nadal nieco mu było głupio po rozmowie z nią, chociaż minęło już... o rany, nawet nie wiedział ile, ale bardzo dużo czasu, czy Mgiełką, z którą prowadził trening nie zadawał się z nikim, właściwie. Poza małymi, niezobowiązującymi rozmowami tylko z tymi dwiema kotki się jakkolwiek dogadywał, tak więc... gdy usłyszał swoje imię nie można powiedzieć, by się w ogóle nie zdziwił.
Akurat leżał sobie na głazie, by mieć całkiem dobry punkt obserwacyjny i móc obserwować wojowników zbierających się dookoła legowiska, gdy doskoczył do niego młodszy brat. Na pysk wojownika na chwilę wyszło zdziwienie, bo ten nie wiedział, co się właśnie wydarzyło, ale po chwili uśmiech.
- Tylko uważaj na siebie, co...? Łatwo zachorować w takiej porze, wiem coś o tym... Ryczący Niedźwiedź często musiała męczyć się z moim katarkiem... - zażartował, choć z dumą mógł aktualnie stwierdzić, że póki co całkiem dobrze mu szło niechorowanie i właściwie nie bywał w legowisku medyczki. Ale z drugiej strony przez to nie miał okazji tam zajść i wyjaśnić sobie niczego z nią, a im więcej czasu mijało, tym głupiej mu było się do niej przejść i... w sumie, nawet nie wiedział co, przeprosić za bycie miernotą? - Znalazłeś szczura...? - spytał jeszcze, otwierając szerzej oczy. Nawet uważnie mu się przyjrzał, czy tamten czasami go nigdzie nie dziabnął, bo... no, szczury potrafiły być niebezpieczne! - Widziałeś coś jeszcze ciekawego? - zagadnął, by nie było.
Re: Chropowaty Głaz
Wto 12 Wrz 2023, 13:20
Skwarna Łapa
Skwarna Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 23 [IV]
Matka : Suchy Nos
Ojciec : Kruchy Pazur
Mistrz : Kozi Klif!
Wygląd : Wysoki, chudy kocurek. Posiada krótką, kremową sierść z rozjaśnieniami na pyszczku, szyi, brzuchu i łapach. Do tego ma białą skarpetkę na tylnej, lewej łapie. Po jego całym ciele rozciągają się ciemne, klasyczne pręgi. Ogon z powodu mutacji jest krótszy niż u innych kotów. Jego oczy na razie mają kolor niebieski ale wkrótce się przebarwią na zielone.
Multikonta : Koźlorogi [KG]
Autor avatara : bestcattrio na ig
Liczba postów : 103
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1850-skwar
Pokiwał energicznie głową na zgodę z bratem. – Dobrze! Teraz tak czy siak mało zwiedzam bo w łapy mi zimno jak długo pochodzę. – powiedział starszemu bratu by ten nie musiał się o niego martwić. Był już dużym kocurem! No… Przynajmniej wyglądał na takiego przez swój wzrost. Jednak w środku był dalej świeżakiem, który dopiero poznawał świat. – Poza tym rodzice się na mnie krzywo patrzą jak jestem za długo poza obozem sam. Ja wiem, że się martwią no ale nie będę ciągle siedział w obozie! – trochę pomarudził ale szybko na jego pyszczku pojawił się delikatny uśmiech. – Nie martw się! Nic mi nie zrobił. Uciekł ode mnie jak tylko mnie zobaczył. Tchórz z niego i tyle. – ucieszył go ten fakt, że na tym świecie są stworzenia co są większymi cykorami od niego.
Na pytanie Trzciny, Skwar chwilę się zastanowił. – Spotkałem dużo kotów dzisiaj. Mijałem się z Niedźwiedzim Rykiem ale była chyba zajęta czymś więc nie rozmawiałem z nią. I też kilku terminatorów. No ale wiesz co? Wszyscy są tak zabiegani i ciężko mi z kimś pogadać! Nawet z terminatorami a tak bardzo chciałem mieć kumpli! Na razie tylko poznałem kilka terminatorek. Na przykład… Jałowcowa Łapa! Bardzo jest miła. Jaśminowa Łapa jest śmieszna i też mi pomogła jak raz zemdlałem! I ten eee… tak to też spędzam czas z Muszelką, Szyszką i pozostałymi. – opowiedział mu trochę o tym co się działo w jego życiu.
Re: Chropowaty Głaz
Pią 22 Wrz 2023, 14:49
Trzcinowy Brzeg
Trzcinowy Brzeg
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 55 [III]
Matka : Suchy Nos
Ojciec : Kruchy Pazur
Mistrz : Migocząca Iskra
Wygląd : Praktycznie całkowicie rudy kocur o pręgowaniu klasycznym. Wokół oczek i pyszczka ma nieco jaśniejszą sierść. Jeśli chodzi o nierude miejsca, to są to: biała plamka na pyszczku koło noska, na brodzie łącząca się z tą na piersi, jedna między przednimi łapkami, druga między tylnymi, oraz na przednich łapach białe paluszki, a na tylnych znaczenia z tyłu do pięty, a z przodu nieco krótsze. Sierść krótka, oczy pomarańczowo-żółte.
Multikonta : Rwący Strumień, Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 294
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1267-trzcina
Nie miał nic przeciwko zwiedzaniu Skwara, po prostu martwił się, żeby ten nie zachorował i nie spędził swoich młodzieńczych księżyców na siedzeniu w legowisku medyka; wiedział już że było to męczące. I choć sam nie spędził tam nie wiadomo ile czasu, to domyślał się, że dla ciekawego świata terminatora mogło to być równoznaczne z końcem świata, z zapadnięciem się lasu, cokolwiek. Zresztą, ominęłoby go naprawdę sporo, a wiek terminatorski to najlepszy wiek, na zdobywanie przyjaciół! On trochę to zaniedbał i teraz... cóż, widział efekty tego zaniedbania - nie miał wielu kotów, do których mógł bez obawy otworzyć pysk i czasem brakowało mu takich małych, nic nie znaczących rozmówek... Ale cóż, mógł mieć żal tylko do siebie, no nie?
Odetchnął cicho na wspomnienie o szczurze, który uciekł, ale za chwilę znów się zapowietrzył, a cała reszta wypowiedzi młodszego brata odeszła na bok, gdy usłyszał...
- Jak to... zemdlałeś? - zapytał niepewnie.
Re: Chropowaty Głaz
Wto 26 Wrz 2023, 14:19
Skwarna Łapa
Skwarna Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 23 [IV]
Matka : Suchy Nos
Ojciec : Kruchy Pazur
Mistrz : Kozi Klif!
Wygląd : Wysoki, chudy kocurek. Posiada krótką, kremową sierść z rozjaśnieniami na pyszczku, szyi, brzuchu i łapach. Do tego ma białą skarpetkę na tylnej, lewej łapie. Po jego całym ciele rozciągają się ciemne, klasyczne pręgi. Ogon z powodu mutacji jest krótszy niż u innych kotów. Jego oczy na razie mają kolor niebieski ale wkrótce się przebarwią na zielone.
Multikonta : Koźlorogi [KG]
Autor avatara : bestcattrio na ig
Liczba postów : 103
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1850-skwar
Na całe szczęście Trzcina miał młodszego brata, któremu pysk się nie zamykał! Uwielbiał rozmawiać a w szczególności z kimś bliskim! Trzcina do tych bliskich należał. Co prawda jeszcze nie wiedzieli o sobie wszystko ale była to tylko kwestia czasu. Jeszcze będą tak zżyci, że nikt ich nie odklei! Skwar czuł to w swoich kościach. No bo hej! Tak powinno być w rodzinie prawda? Rodzeństwo zawsze musi się trzymać razem!

Skwar przekrzywił trochę łeb, gdy brat spytał go o sytuacje, która przytrafiła mu się jako kociak.
– Spokojnie, brat! To było jak byłem jeszcze kociakiem! No ale fakt, zemdlało mi się. – zaśmiał się słodko po czym zaczął mówić dalej. – A więc… Kiedyś chciałem ,,uratować” Jaśminową Łapę od takiego ohydnego ślimaka! Wtedy jeszcze nie widziałem co to jest i sam się go bałem. W sumie… dalej nie przepadam za ślimakami. No ale raczej bym teraz nie zemdlał… W każdym bądź razie! Chciałem być bohaterem i wziąłem patyk na którym siedział ślimak. To było przerażające bo ten ślimak zbliżał się do mojego pyska, kiedy go chciałem wyrzucić poza kociarnie. Ta sytuacja była dla mnie tak stresująca, że po prostu zemdlałem! Ale na całe szczęście wylądowałem na ogon Jaśminowej Łapy i no ona mnie potem obudziła i odstawiała do mamy. – zakończył swoją krótką historyjkę po czym skomentował. – Chciałem być bohaterem a wyszedłem na tchórza haha! – zaśmiał się z własnej osoby.
Re: Chropowaty Głaz
Wto 10 Paź 2023, 12:14
Trzcinowy Brzeg
Trzcinowy Brzeg
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 55 [III]
Matka : Suchy Nos
Ojciec : Kruchy Pazur
Mistrz : Migocząca Iskra
Wygląd : Praktycznie całkowicie rudy kocur o pręgowaniu klasycznym. Wokół oczek i pyszczka ma nieco jaśniejszą sierść. Jeśli chodzi o nierude miejsca, to są to: biała plamka na pyszczku koło noska, na brodzie łącząca się z tą na piersi, jedna między przednimi łapkami, druga między tylnymi, oraz na przednich łapach białe paluszki, a na tylnych znaczenia z tyłu do pięty, a z przodu nieco krótsze. Sierść krótka, oczy pomarańczowo-żółte.
Multikonta : Rwący Strumień, Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 294
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1267-trzcina
Mimo że brat próbował go uspokoić i mówić, że nic takiego się nie stało, to Trzcina czuł, że łapy ma takie jakby bardziej miękkie, niżeli powinny być i że zaraz on sam upadnie pyskiem do przodu, bo bał się początkowo, że to mogło mieć jakieś poważniejsze konsekwencje. Na szczęście w nieszczęściu okazało się po prostu, że było to omdlenie z czystego strachu, może obrzydzenia... ale nadal to niedobrze, prawda?
- Czy... Ryczący Niedźwiedź... o tym wie? - zadał kolejne pytanie, bo jako starszy brat musiał wiedzieć dużo! Co, jeśli Skwar myślał, że to ze stresu, ale to było coś poważniejszego? Nie znał się na chorobach, to ich siostra wiedziała o nich całkiem sporo, więc... może to ona byłaby w stanie coś poradzić na ten problem, wykluczyć większą chorobę? Tfu tfu, oczywiście, bo nie chciał tu gdybać, ale skoro on sam był chorowity, to może biedny Skwar też?
Re: Chropowaty Głaz
Sponsored content

Skocz do: