IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru :: Rysi Gąszcz :: Archiwum
Re: Trening Skowronkowej Łapy
Pią 04 Lut 2022, 12:27
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Słuchałam rady Skowronka a jego rada to w sumie za wiele mi nie dała. Strzeliłam niechętnie uchem i patrzyłam się na wodę. Dobra, muszę się zacząć ruszać, bo coraz zimniej. Dlatego wzięłam głęboki wdech, nabrałam dużo powietrza w policzki, jakby coś poszło nie tak, po czym powoli oderwałam łapy od dna, próbując od razu machać szybko łapami, a głowę uniosłam wysoko, ponad taflę wody. Było to dość uciążliwe, przynajmniej teraz. Jednak miałam w głowie fakt, że dopiero się uczyłam, więc musiało to być trudne! Nie mniej jednak jak chwiejnie, trudno i niepewnie mi to wychodziło, to jakoś wychodziło. Po dłuższej chwili jednak załapałam, i faktycznie, było to bardziej intuicyjne, i gdy będę miała większą wprawę, łatwiejsze. No i nie takie trudne, jakoby to się wydawało. Aż teraz zazdrościłam, że rzeczniacy się tego uczyli na treningach! Przecież to jest idealny sposób na ochłodzenie się. Ale proszę bardzo, jakoś się unosiłam! Kot się uczy przez całe życie.
Po dłuższej chwili powoli zaczęłam płynąć w stronę brzegu. Nie byłam na tyle głupia, aby płynąć w głąb Oka Gór! Po chwili stanęłam na dnie, trochę ciężej oddychając. Było to męczące... ale dość interesujące. I na pewno przyjemne, gdy woda będzie cieplejsza. Wychodząc z wody czułam jak ciężkie stało się moje futro, dlatego szybko się otrzepałam.
Jakoś tak? — zapytałam, uśmiechając się szeroko do swojego terminatora.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Trening Skowronkowej Łapy
Pią 04 Lut 2022, 14:02
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
Dokładnie tak, super ci idzie! – zaczął kibicować, kiedy Szałwia w końcu zaczęła faktycznie próbować pływać, zamiast stać w wodzie. Chwilę zajęło jej załapanie tego dobrze, ale jemu samemu też, jak pływał po raz pierwszy, więc nie było co się dziwić. Zresztą, w końcu ogarnęła... i może nie był serio jej mistrzem, ale był dumny! I z niej, że jej wyszło, i z siebie, że ją tak super nauczył, a co!
Było super! Jak już będzie cieplej, to możemy razem wychodzić pływać, wiesz, żeby ćwiczyć i się ochłodzić przy okazji! – zaproponował. – A na razie to chyba lepiej pozbierajmy moją zwierzynę i wracajmy, co? Żebyś nam tu za bardzo nie zmarzła! – powiedział, wciąż wczuwając się w swoją rolę mistrza, a jeśli Szałwiowe Życzenie nie protestowała, to razem poszli po jego zwierzynę i udali się do obozu. Pamiętał też, żeby przy okazji zgarnąć kolorowe piórka, które zostawił przy swojej zwierzynie. Może jakieś z nich nadadzą się, żeby dać Jastrząb, bo się z nią umówił, a jak nie, to zawsze mógł je też po prostu rzucić do kociarni!

/zt x2 Trening Skowronkowej Łapy - Page 6 2483500703

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?




Skocz do: