IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Tereny Klanu Gromu :: Ciemna Głusza :: Archiwum
Trening Brzozowej Łapy
Pią 9 Lip 2021 - 21:30
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 113 (IV)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura :(
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR], Osa [KG] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 1018
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
First topic message reminder :

Rozżarzony Krok wstawił się o ustalonej porze, nawet wcześniej, przed stosem zwierzyny, przeciągając się i postanawiając chwilę spędzić na czyszczeniu futra, by następnie przygotować im obojgu posiłek. Wybrał ze stosu dwie całkiem sowite myszy, jedną z nich wziął sobie między łapy, a druga czekała na terminatorkę, którą miał nadzieję za niedługo zobaczyć. Musiał ustalić sobie plan treningowy. Może najpierw walka? Terminatorzy mu szybko znikają, dlatego warto by było, gdyby im nikt nie spuścił manta przy pierwszej lepszej bitce. Jednak polowanie było trochę ważniejsze, bo bez tego kotu na pewno by było ciężko przeżyć. Już brał pod uwagę to, co by się kotce najbardziej przydało, gdyby zachciało jej się ruszyć w świat, chociaż wolałby dokończyć jej trening i dożyć jej mianowania. Gdyby ją zobaczył, przywitałby się i zaprosił do wspólnego posiłku przed treningiem, by mieć siły na nowe podboje. Brzozie się na pewno przyda dodatkowa porcja jedzenia, pewno i tak wróci padnięta i ledwo żywa.

Re: Trening Brzozowej Łapy
Sob 2 Paź 2021 - 0:21
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 113 (IV)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura :(
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR], Osa [KG] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 1018
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
- Tak mi się wydaje. Na pewno są jakieś koty, które przeżyły pożar. Na przykład Poranna Zorza, ich medyczka! Czy Krzywa Gwiazda, przywódca. I wiele innych kotów! - odpowiedział, nie bardzo będąc pewien, czy rzeczywiście tak było. Sam by się musiał przekonać!
- Trochę na pewno się zmieni! Ale to nie będzie nic, czego nie znasz. Patrole, polowania... Tylko czasami będziesz chodziła beze mnie! No i możesz też trenować własnych terminatorów. Ale jestem pewny, że sobie poradzisz! Też miałem spore obawy przed zostaniem wojownikiem... Ale to tak naprawdę jest spora wolność - powiedział, starając się wpłynąć jakoś swoimi słowami. Ile on by dał, żeby mieć kogoś, kto by wspierał go w tak trudnych czasach! Po ostatnich słowach ojca na łożu śmierci był rozbity, długo musiał się zbierać, szczególnie że zaraz potem został wojownikiem.
Re: Trening Brzozowej Łapy
Sob 2 Paź 2021 - 0:31
Brzozowa Kora
Brzozowa Kora
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 14 [X]
Matka : Burzowa Noc [NPC]
Ojciec : Mroźny Poranek [NPC]
Mistrz : Rozżarzony Krok
Partner : i wish !!!
Wygląd : Drobna, krótkowłosa, niebiesko szylkretowa kotka o okągłych żółtych oczach.
Multikonta : Koperkowa Łapa [S]
Autor avatara : https://www.instagram.com/itsmistycat/
Liczba postów : 101
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t753-brzoza
-No tak... nowe imię i trochę większa swoboda, i jakieś tam obowiązki.. no ale nie ma tragedii, przemilczę noc, co pewnie będzie trudne ale dam sobie radę! - bo czemu by nie miała? Nowe rzeczy czasami są straszne ale z drugiej strony to najgorsze co się do teraz jej przydarzyło to obity tyłek, więc życie nie jest jakąś katorgą.
-No i potem na polowanie z tobą chętnie pójdę, lub na patrol! I cieszę się że ktoś tak super jak ty poprowadził mój trening.- zaśmiała się i szturchnęła swojego mentora barkiem.
Gdy tylko terminatorka wróci do obozu to pierwsze co zrobi to pochwali się Jaśmin, Owieczce i Okoniowi, a potem Burzowej Nocy i Mroźnemu Porankowi. Mają z czego być dumni!

_________________
.
Trening Brzozowej Łapy - Page 5 SRTVLi2
Trening Brzozowej Łapy - Page 5 V3IOT1J
Re: Trening Brzozowej Łapy
Sob 2 Paź 2021 - 0:36
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 113 (IV)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura :(
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR], Osa [KG] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 1018
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
- Na pewno dasz sobie radę! Jakbyś miała jakieś problemy podczas wojowniczego życia, to wiesz, ja się nigdzie nie wybieram! - powiedział z zębatym uśmiechem. Lubił Brzozową Łapę i cieszył się, że mógł przeprowadzić jej trening od początku do końca!
- Ja też chętnie pójdę! I też się mega cieszę, że mogłem mieć taką świetną terminatorkę, jak ty! - odpowiedział wesoło, czując się... Podbudowany. Jego emocje były szczere. Czuł ciepło rozchodzące się w środku klatki piersiowej, miał wrażenie, że serce przyjemnie obija się o żebra. Ten trening był niezapomnianą przygodą!
- Pewno Krucza Gwiazda lub twój tata za niedługo zwołają ceremonię. Mam nadzieję, że dostaniesz świetne nowe imię! - powiedział na sam koniec ich spotkania, gdy już prawie dochodzili do obozu. Cóż... Miał nadzieję, że ich wspólna przygoda się nie skończy! Żar mógł być świadkiem, jak Brzoza z dzieciaka wyrasta na piękną i żywiołową kotkę, która była dość podobna do Rwącej... Ale trochę spokojniejsza!


zt uww
Re: Trening Brzozowej Łapy
Sponsored content

Skocz do: