IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Brzegi
Głaz Korzenia
Wto 01 Gru 2020, 23:39
Korzenny Język
Korzenny Język
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 45 (IX)
Matka : Słona Bryza [*]
Ojciec : Agrestowy Kolec [*]
Mistrz : Mroźny Poranek (NPC)
Wygląd : Korzeń jest kocurem stosunkowo wysokim, o smukłej budowie ciała, która jednocześnie sprawiaja wrażenie mocnej. Jego futro jest krótkie, zadbane i matowe, a w kwestii koloru stanowi biel pokrytą burymi, ciemnymi plamami z pręgowaniem ticked - największymi na głowie i grzbiecie, mniejszymi na łapach i ogonie. Oczy w kształcie migdałów mają kolor oliwkowy, wpadający w zieleń. Uszy są proporcjonalne i spiczaste, nos wątrobiany, wąsy długie i białe.
Multikonta : Mgła
Autor avatara : https://www.instagram.com/nononocarlos/
Liczba postów : 188
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t394-korzenny-jezyk
First topic message reminder :

Korzenny Język upodobał sobie głaz. Ale nie tam jakiś zwykły, nudny głaz. Jest to naprawdę spory głaz, jednak większa jego część znajduje się pod ziemią. Tylko dość płaski, kształtem przypominający okręg placek wystaje ponad nią, tworząc powierzchnię wprost do leżenia i wygrzewania się na słońcu. Glaz ten znajduje się niewielki kawałek przed legowiskiem wojowników, więc umiejscowienie wprost idealne także do obserwacji obozu. I bycia zauważonym.




***

Było ciepłe popołudnie. Korzeń wrócił niedawno z patrolu zwieńczonego małym polowaniem, który odbył ze swoim bylym mistrzem, Mroźnym Porankiem. Był to więc czas na przekąskę i odpoczynek. Korzeń chciał zjeść posiłek ze swoim mistrzem, jednak ten uznał, że jest zbyt zmęczony i w pierwszej kolejności to idzie się zdrzemnąć. Trudno. Wojownik wziął więc niedużego wróbla ze stosu, po czym samotnie przysiadł przy swoim kamieniu (co by go nie wybrudzić krwią) i zabrał się za zaspokajanie głodu. Nie narzekałby, gdyby ktoś się do niego przyłączył. Jedzenie w towarzystwie zawsze lepiej smakowało.


Ostatnio zmieniony przez Korzenny Język dnia Pią 04 Gru 2020, 23:11, w całości zmieniany 1 raz

Re: Głaz Korzenia
Pią 20 Sie 2021, 00:37
Korzenny Język
Korzenny Język
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 45 (IX)
Matka : Słona Bryza [*]
Ojciec : Agrestowy Kolec [*]
Mistrz : Mroźny Poranek (NPC)
Wygląd : Korzeń jest kocurem stosunkowo wysokim, o smukłej budowie ciała, która jednocześnie sprawiaja wrażenie mocnej. Jego futro jest krótkie, zadbane i matowe, a w kwestii koloru stanowi biel pokrytą burymi, ciemnymi plamami z pręgowaniem ticked - największymi na głowie i grzbiecie, mniejszymi na łapach i ogonie. Oczy w kształcie migdałów mają kolor oliwkowy, wpadający w zieleń. Uszy są proporcjonalne i spiczaste, nos wątrobiany, wąsy długie i białe.
Multikonta : Mgła
Autor avatara : https://www.instagram.com/nononocarlos/
Liczba postów : 188
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t394-korzenny-jezyk
Pojawienie się Żara bardzo ucieszyło Korzenia. Dawno ze sobą nie rozmawiali i burasowi naprawdę tego brakowało. Rudego wojownika traktował w końcu jak przyjaciela i lubił spędzać czas w jego towarzystwie, zatem gdy ten się przysiadł, uszy Korzenia postawiły się do przodu i uśmiechnął się do przybysza szeroko.
- No cześć - odparł wesoło i zaraz skierował wzrok na przekąskę, jaką przyniósł sobie Żar, po czym uniósł z uznaniem brwi. - Widzę, że masz dobry gust - skomentował kiwając lekko głową, jako że obaj na swój obiad wybrali ptaki. Korzeń zdecydowanie najbardziej gustował w opierzonych smaczkach.
- Mhm, sporo się ostatnio dzieje. - mruknął, choć pytanie wojownika w pierwszej chwili przytoczyło mu na myśl inne sytuacje. Bardziej osobiste. Potem oczywiście przeszły mu przez głowę te pozostałe sprawy, bardziej dotyczące ogółu. Tak czy inaczej, odpowiedź Korzenia była na tyle uniwersalna, że nie wymagała z jego strony głębszych wyjaśnień. W dalszej części rozmowy... cóż, planował podzielić się z Źarem swoimi rozterkami, ale nie zamierzał go nimi zalewać tak na wstępie. - Jak się w tym wszystkim odnajdujesz? - spytał ostatecznie, spoglądając na kocura z uniesioną brwią, lekko przekrzywiając głowę. W pierwszej kolejności niech to Żar przedstawi, co u niego słychać.

_________________
Głaz Korzenia - Page 2 WaWfzQ6
Re: Głaz Korzenia
Sro 01 Mar 2023, 21:47
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 703
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
***

  Po patrolu szybko coś zjadła, by potem zająć się czymś… niby to relaksującym i stosunkowo mało użytecznym, ale użytecznym na tyle, by Zaćmienie była w stanie nazwać to produktywnością. Inaczej czułaby, cóż… co najmniej poczucie winy. Wskoczyła na jeden z głazów i obserwowała obóz, koty w nim; było już raczej ciemnawo, choć nie tak, jak w środku faktycznej nocy. Nie lubiła krótkich dni Pory Nagich Drzew - miała wrażenie, że miała mniej czasu, choć nikt nie zabraniał jej nie spać w nocy. Może po prostu słońce w jej imieniu nie znalazło się tam bez powodu.
  I gdy tak leżała na głazie, w półmroku patrząc na klan… jej powieki stawały się coraz bardziej ciężkie. Walczyła z tym jednak, co chwila szybko mrugając, by znów z lekka odpłynąć. Co jest?

Przebiśnieg

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Głaz Korzenia
Czw 02 Mar 2023, 13:06
Przebiśniegowa Łapa
Przebiśniegowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 11 [VI]
Matka : Żółwia Skorupa [NPC]
Ojciec : Oszroniony Kolec [NPC]
Mistrz : Koźlorogi
Partner : dajcie znać jak się odezwie
Wygląd : Błękitnooka, długołapa i pulchna niebieska pointka, o gęstym, długim futrze. Biel występuje na na całych łapach, brzuchu, szyi oraz asymetrycznie na głowie w formie trójkątnej plamy.
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 26
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1741-przebisnieg
Gdy mama wypchnęła mnie na zewnątrz, początkowo próbowałam z powrotem wczołgać się do żłobka. Jednak czarno-biała postanowiła stanąć na straży i pilnować czy na pewno nie próbuję wrócić. Czemu takie sytuacje spotykają akurat mnie? I to jeszcze wtedy gdy tego wkurzającego śniegu jest wszędzie pełno! Dłuższa chwila spędzona na koczowaniu pod gęstym buszem uświadomiła mi że prawdopodobnie wrócić będę mogła tylko wtedy gdy zrobi się całkowicie ciemno. Ja rozumiem wszystko, naprawdę! Ale takie wypychanie kociąt poza własne legowisko jest po prostu wredne. Przez tą sytuację poczułam się jakby ktoś mi wbił pazury w plecy. A to moja własna mama! I mój własny dom!!
Zrezygnowana przemierzałam zaśnieżony obóz starając się unikać innych, jakiż to pech że dodreptałam aż do wielkiego głazu na którym leżała i chyba drzemała Zaćmione Słońce, zastępczyni Klanu Gromu. Nie wypadało się nie przywitać, ale to wiązało się z dłuższym ciągnięciem rozmowy, a na to stanowczo nie miałam ochoty. Ale z drugiej strony.. W końcu kto wie czy złota nie zapamięta sobie tej sytuacji? A potem nie przekaże jej Rozżarzonej Gwieździe? Niee, to byłoby stanowczo gorsze. Dlatego też wzięłam głęboki wdech i zbliżyłam się do kocicy z zamiarem rozpoczęcia rozmowy.
– Dobry wieczór – Miauknęłam, ciesząc się w duchu że chociaż tym razem nie sepleniłam.

_________________
it was a bad idea
to bring you back home
was such a bad idea 彡
i need to be alone
Re: Głaz Korzenia
Sob 04 Mar 2023, 16:44
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 703
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
  Z tego prawdziwie koszmarnego transu wyrwał ją głosik; głosik zdecydowanie należący do kociaka, przez który od razu podniosła głowę i otworzyła szerzej oczy w zastrzyku adrenaliny. …Ach, kocię Żółw się z nią witało. Chyba nie wiedziało, jaką wielką przysługę jej w tym momencie zrobiło - gdyby tak zasnęła w środku obozu, chyba nie pozbierałaby się ze wstydu. Ten dzień nie był aż tak męczący.
  — Dz… Dzień dobry, Przebiśnieg. Coś się stało? — przywitała się, lekko niemrawa na początku, ale szybko odzyskując swoje ułożenie i spokój ducha. Dużo mrugała; by ożywić zdecydowanie zaspane oczy i dać sobie jakąkolwiek stymulację.

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Głaz Korzenia
Nie 05 Mar 2023, 17:45
Przebiśniegowa Łapa
Przebiśniegowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 11 [VI]
Matka : Żółwia Skorupa [NPC]
Ojciec : Oszroniony Kolec [NPC]
Mistrz : Koźlorogi
Partner : dajcie znać jak się odezwie
Wygląd : Błękitnooka, długołapa i pulchna niebieska pointka, o gęstym, długim futrze. Biel występuje na na całych łapach, brzuchu, szyi oraz asymetrycznie na głowie w formie trójkątnej plamy.
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 26
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1741-przebisnieg
Stałam pod głazem, niespokojnie przebierając łapami. Uderzenie serca wydawało się trwać wieczność gdy Zaćmione Słońce nic nie odpowiadała. Ku mojej uldze zastępczyni w końcu odwzajemniła moje powitanie. – Nie, nie.. Po prostu leżała sobie pani i- – Tu na chwilę przerwałam. – I pomyślałam że wypadałoby się przywitać. – dokończyłam na jednym wydechu. Miałam nadzieję że nie zawracałam kocicy głowy. – W czymś pani przeszkodziłam? – Spytałam. Zerknęłam na złotą. Szczerze mówiąc nie wyglądała na kogoś kto jest w trakcie wykonywania jakiegoś ważnego obowiązku, przypominała bardziej mnie. Mnie którą mama obudziła zbyt wcześnie.

_________________
it was a bad idea
to bring you back home
was such a bad idea 彡
i need to be alone
Re: Głaz Korzenia
Nie 19 Mar 2023, 02:03
Zaćmiona Łapa
Zaćmiona Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 703
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
 Przywitać. Cóż… kultury na pewno jej nie brakowało. Złota zamrugała kilka razy swoim okiem, aż w końcu wypuściła powietrze z lekkim świstem i niezauważalnym wręcz uśmiechem.
 — Nie, skądżewłaściwie to nawet pomogłaś…, lepiło jej się na język, ale może niech nie interesuje się zanadto, dlaczego jej zastępczyni prawie zasnęła o takiej porze. — Jak się czujesz? Wyszliście niedawno z rodzeństwem z lecznicy, prawda? — na szybko wymyśliła jakiś temat. Nie bądź niezręczna, nie bądź niezręczna, nie bądź niezręczna…

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Głaz Korzenia
Czw 08 Cze 2023, 18:46
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 66 [w chwili śmierci]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC] (*)
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach. Na grzbiecie ma dużą, widoczną bliznę po szponach. Ma lekką nadwagę.
Multikonta : Sowia Gwiazda [KRz], Jałowcowa Łapa [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK], Słonecznik [KW]
Liczba postów : 812
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Powiedzenie, że kociarnia stała się teraz tłocznym miejscem, było DUŻYM niedopowiedzeniem. Nagłe przybycie do obozu ośmiu sierotek niewiedzących nic o życiu w klanie sprawiało, że Tęczowa Chmura jak i reszta matek miała więcej roboty, niż przy każdym innym miocie. Dlatego też chwilę przerwy w czasie których mogła na chwilę opuścić kociarnię były jak zbawienie.
Tego wieczoru przysiadła na głazie blisko legowiska wojowników, by odpocząć chwilę i przy okazji porozmawiać z Sokolim Skrzydłem. W końcu jednak jej siostra musiała udać się na patrol i kocica ponownie została sam na sam ze swoimi myślami.

//Śpioch

_________________

Hummingbird, summer song
Has it brought my life back?
Hangin' in the balance
Have you brought the light back?
Głaz Korzenia - Page 2 SsDSHo3And hummingbird
I can never unsee
What you've shown me
Stay on, stay on with me

Re: Głaz Korzenia
Wto 20 Cze 2023, 13:14
Przebiśniegowa Łapa
Przebiśniegowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 11 [VI]
Matka : Żółwia Skorupa [NPC]
Ojciec : Oszroniony Kolec [NPC]
Mistrz : Koźlorogi
Partner : dajcie znać jak się odezwie
Wygląd : Błękitnooka, długołapa i pulchna niebieska pointka, o gęstym, długim futrze. Biel występuje na na całych łapach, brzuchu, szyi oraz asymetrycznie na głowie w formie trójkątnej plamy.
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 26
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1741-przebisnieg
Zmęczona ciągłymi wysokimi temperaturami, po zaspokojeniu pragnienia przy obozowym strumieniu postanowiłam udać się do Drzewnej Mordki. Po drodze jednak postanowiłam zamienić parę słów z Tęczową Chmurą, która siedziała sama przed legowiskiem wojowników. Nie byłam sobie w stanie przypomnieć kiedy ostatnio z nią rozmawiałam. I czy w ogóle z nią kiedykolwiek rozmawiałam. Pomimo tego, że była stałą częścią mojego wczesnego dzieciństwa, nie przeprowadziłyśmy zbyt wielu konwersacji. Pewnie głównie ze względu na to, że z mało kim wtedy rozmawiałam.
Pomimo tego jak niezręcznie ta sytuacja się zapewne rozwinie, postanowiłam zebrać dwie drobne myszy ze sterty i zanieść je w stronę niebieskiej.

_________________
it was a bad idea
to bring you back home
was such a bad idea 彡
i need to be alone
Re: Głaz Korzenia
Sro 05 Lip 2023, 19:54
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 66 [w chwili śmierci]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC] (*)
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach. Na grzbiecie ma dużą, widoczną bliznę po szponach. Ma lekką nadwagę.
Multikonta : Sowia Gwiazda [KRz], Jałowcowa Łapa [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK], Słonecznik [KW]
Liczba postów : 812
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Kotka przez dłuższy czas wpatrywała się w chmury przemykające po niebie. W pobliżu raczej nikogo nie było, więc jej umysł z łatwością na chwilę opuścił jej ciało, wędrując gdzieś daleko. Przymknęła w końcu oczy, ciesząc się lekkim wietrzykiem na pyszczku i dźwiękiem szumu drzew oraz śpiewem ptaków.
Jednak ta chwila nie trwała wiecznie. Jej uszy szybko posłyszały zbliżające się do niej kroki. Jej złote oczy szybko się otworzyły, by zobaczyć przed nią jasnofutrą koteczkę. Tęczowej Chmurze nigdy nie udało się bliżej poznać córki Żółwiej Skorupy, jednak dobrze ją pamiętała. Posłała terminatorce lekko uśmiech, gdy tylko zobaczyła, że ta idzie prosto do niej.
- O, dobry wieczór, Przebiśniegowa Łapo - miauknęła wesoło w jej stronę.

_________________

Hummingbird, summer song
Has it brought my life back?
Hangin' in the balance
Have you brought the light back?
Głaz Korzenia - Page 2 SsDSHo3And hummingbird
I can never unsee
What you've shown me
Stay on, stay on with me

Re: Głaz Korzenia
Czw 02 Lis 2023, 22:33
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1512
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Ułożył się wygodnie na głazie, tak, by słońce mogło ogrzewać jak największą powierzchnię jego ciała. Pomiędzy swymi łapami ułożył bezpiecznie znalezionego na stosie Kruka. Ostatnie dni były dla niego pomyślne, nie wątpił zatem, że takie będą i następne. Został klanowym zastępcą, jeśli zatem w dalszym ciągu nie będzie popełniać kardynalnych błędów niewątpliwie czeka go bycie klanowym przywódcą, los, który gwiazdy zapisały mu w momencie narodzin. Zastanawiał się ile czasu minie, nim czeka go przejęcie tej odpowiedzialności.
Obserwował obóz i interakcje znajdujących się w nim kotów, szczególną uwagę przykładając do ewentualnych nieprawidłowości.

[Pająk]

_________________
Elegant maniac.
Re: Głaz Korzenia
Pią 03 Lis 2023, 19:23
Pajęcza Łapa
Pajęcza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 14 [IV]
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : anxiety
Wygląd : Kot o nietypowym wyglądzie odziedziczonym po Płomienistym Uchu, o trójkątnym klinowatym kształcie głowy, szeroko rozstawionych, wielkich uszach jak u nietoperza oraz długim nosie. Posiada długie, chude łapy. Futro o niebieskim kolorze, krótkie i jednolite na całym ciele. Niebieskie oczy. Brak blizn. Jego wyjątkową cechą jest spokojny charakter i niewielka aktywność.
Multikonta : Mysz, Bluszcz
Liczba postów : 142
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1946-pajak#52098
Pajęcze kocię zwiedzało obóz, choć nieco nieporadnie, w końcu nie do końca wiedziało, gdzie jest i czy znajduje się w odpowiednim miejscu. A jakie miejsce było odpowiednie? Cóż. Nie wiedziało, bo jeszcze go nie znalazło. Czy to można było nazwać nieprawidłowością? Pająk jakąś nieprawidłowością był, możliwe, a jego pałętanie się i szukanie odpowiedniego miejsca zajmowało już sporo czasu, jednak nie chciało zostać odkryte przez niebieskiego. Kocię zrobiło jeszcze kilka okrążeń, aż w końcu przystanęło przy głazie i spuściło głowę w zamyśleniu. Skoro tego miejsca nie było tu, to musiało być tam, ale na chwilę obecną Pająk nie miał energii, żeby tam iść, poza tym bolał go brzuch, a to przeszkadzało bardziej niż brak energii.

_________________

more than just a boy trying to stay alive,
reaching for the sky,
when they ask about the story of my life

TELL THEM

go figure go figure
i grew up to be gravedigger
my own gravedigger
go figure go figure





Re: Głaz Korzenia
Pią 03 Lis 2023, 20:41
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1512
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Zielone oczy kocura bez trudu zdołały dostrzec niebieskofutrego młodzika krążącego wokół głazu. Postanowił nie przeszkadzać mu w jego czynach do momentu w którym to usiadło i zaczęło się zachowywać w jego opinii dość niepokojąco.
- O czym myślisz, Pająku? - spytał się, spoglądając na znajdujące się u podnóża głazu długouche kocię. Rad był, że Sokole Skrzydło i Płomieniste Ucho doczekali się miotu i po części zazdrościł im zarówno tego, jak i faktu że z połączenia ich dwójki powstało kocię takie jak Pająk, szczupłe i długonogie. Pamiętał podobnie wyglądającą kotkę, Migoczącą z Rzeki, osobniczkę, która stanowiła pierwsze jego zauroczenie i zarazem olbrzymi zawód w momencie, w którym ją poznał.

_________________
Elegant maniac.
Re: Głaz Korzenia
Sob 11 Lis 2023, 17:16
Pajęcza Łapa
Pajęcza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 14 [IV]
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : anxiety
Wygląd : Kot o nietypowym wyglądzie odziedziczonym po Płomienistym Uchu, o trójkątnym klinowatym kształcie głowy, szeroko rozstawionych, wielkich uszach jak u nietoperza oraz długim nosie. Posiada długie, chude łapy. Futro o niebieskim kolorze, krótkie i jednolite na całym ciele. Niebieskie oczy. Brak blizn. Jego wyjątkową cechą jest spokojny charakter i niewielka aktywność.
Multikonta : Mysz, Bluszcz
Liczba postów : 142
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1946-pajak#52098
Pająk jakby wyrwany ze swoich rozmyślań, spojrzał na Konwalie i przekrzywił nieco łeb, jakby mu jedno ucho ciążyło bardziej niż drugie.
- Pająk myśli mijscu, którego suka. A suka bardzo odpowiedniego mijsca - powiedziało kocurowi dość poważnym tonem, po czym rozejrzało się, tak jakby zastanawiało się, czy może są podsłuchiwani przez innych. Taka informacja ważna nie była prawie wcale, ale po co ktokolwiek inny miałby słuchać, co Pająk ma do powiedzenia? To były jeno sprawy i nikt oprócz Konwalii nie musiał o nich wiedzieć.
- Cy słysał pan o takim mijscu? - wróciło spojrzeniem na kocura.

_________________

more than just a boy trying to stay alive,
reaching for the sky,
when they ask about the story of my life

TELL THEM

go figure go figure
i grew up to be gravedigger
my own gravedigger
go figure go figure





Re: Głaz Korzenia
Wto 21 Lis 2023, 00:36
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1512
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
- Rozumiem - odparł zgodnie z prawdą, wiedząc jednak, że jego zrozumienie nie jest wystarczające by udzielić kociakowi odpowiedzi, która mogłaby uznać przez Pająka za odpowiednią. - Nie mogę odpowiedzieć na twoje pytanie dopóki nie poznam większej ilości szczegółów. Jakie jest miejsce, którego poszukujesz, Pająku?
Kocię zdawało się być żywo zaangażowane w swe poszukiwania co sprawiało, że i jego zainteresowanie sytuacją nie było małe. Podejrzewał, że sama odpowiedź, między innymi ze względu na wiek jego rozmówcy, może się okazać dla niego zaskakująca.

_________________
Elegant maniac.
Re: Głaz Korzenia
Wto 28 Lis 2023, 14:20
Pajęcza Łapa
Pajęcza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 14 [IV]
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : anxiety
Wygląd : Kot o nietypowym wyglądzie odziedziczonym po Płomienistym Uchu, o trójkątnym klinowatym kształcie głowy, szeroko rozstawionych, wielkich uszach jak u nietoperza oraz długim nosie. Posiada długie, chude łapy. Futro o niebieskim kolorze, krótkie i jednolite na całym ciele. Niebieskie oczy. Brak blizn. Jego wyjątkową cechą jest spokojny charakter i niewielka aktywność.
Multikonta : Mysz, Bluszcz
Liczba postów : 142
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1946-pajak#52098
O, małe kocię było ucieszone tym, że kocur rozumiał jego słowa, co widać było od razu po jego uszach i blasku w oczach. W krótkiej chwili jednak cała ta mimika przeobraziła się w zamyślenie, bo jak ono miało opisać miejsce, skoro nigdy tam nie było? Wciąż nieco bolał brzuch, mogło powiedzieć o tym kocurowi, może to jakaś wskazówka będzie?
- To miejsce Pająka jest dobre... Jak się tam pójdzie, to jest pomoc - powiedziało, chociaż za bardzo się nie skupiało na tym, a wzrok Pająka wędrował po otoczeniu.
- I przestaje boleć - dodał po chwili, wrócił spojrzeniem do rozmówcy.

_________________

more than just a boy trying to stay alive,
reaching for the sky,
when they ask about the story of my life

TELL THEM

go figure go figure
i grew up to be gravedigger
my own gravedigger
go figure go figure





Re: Głaz Korzenia
Nie 03 Gru 2023, 14:23
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1512
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Zdawało się, że nawiązał z kocurkiem nić porozumienia - i dla niego samego ten fakt był zadowalający.
- Zatem szukasz naszej medyczki, Owczego Runa i lecznicy, nad którą sprawuje pieczę - odrzekł, uważnie obserwując kocię. Owszem, mógł sam zająć się bólem szarofutrego, nie wiedział jednak, jaka byłaby opinia klanowej medyczki na ten temat. - Chodź, Pająku. Zaprowadzę cię tam.
Ruszył ku korzennej norze, upewniając się, że u jego boku trwa długouchy kocur.

[z/t?]

_________________
Elegant maniac.
Re: Głaz Korzenia
Pon 04 Gru 2023, 13:39
Pajęcza Łapa
Pajęcza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 14 [IV]
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : anxiety
Wygląd : Kot o nietypowym wyglądzie odziedziczonym po Płomienistym Uchu, o trójkątnym klinowatym kształcie głowy, szeroko rozstawionych, wielkich uszach jak u nietoperza oraz długim nosie. Posiada długie, chude łapy. Futro o niebieskim kolorze, krótkie i jednolite na całym ciele. Niebieskie oczy. Brak blizn. Jego wyjątkową cechą jest spokojny charakter i niewielka aktywność.
Multikonta : Mysz, Bluszcz
Liczba postów : 142
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1946-pajak#52098
Pająk wysłuchało słów kocura, wyraźnie był mądry i znał dużo słów, których Pająk nie bardzo rozumiało. Co to niby znaczyło, że piecze? Zmarszczyło nos, chciało już zapytać się dalej co to wszystko znaczy, ale zanim to zrobiło, to Konwaliowy Sen zaproponował, że zaprowadzi Pająka do tej medyczki co piecze. Podniósł się i ruszył za nim, może zapyta Owczego Runa, o co dokładnie chodzi.



z/t

_________________

more than just a boy trying to stay alive,
reaching for the sky,
when they ask about the story of my life

TELL THEM

go figure go figure
i grew up to be gravedigger
my own gravedigger
go figure go figure





Re: Głaz Korzenia
Czw 15 Lut 2024, 22:24
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1512
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
***

Ułożył się wygodnie na kamieniu obserwując drobne płatki śniegu niespiesznie opadające na ziemię pod nim. Pora Nagich Drzew faktycznie nadeszła. Gdyby Jeżynowy Cierń wciąż żyła to teraz zapewne planowaliby kocięta.
Obecnie świat wokół umierał tak, jak umarły jego plany. Musiał znaleźć sposób by temu zapobiec.

_________________
Elegant maniac.
Re: Głaz Korzenia
Sob 20 Kwi 2024, 17:55
Rozgwieżdzony Płomień
Rozgwieżdzony Płomień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 (kwiecień)
Matka : Sobota
Ojciec : Barwne Niebo
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Przeciętnego rozmiaru kotka o długim, w pełni białym futrze i jasnoniebieskich oczach. Ma trzy blizny: mniejsze, na nosie i czole, oraz o wiele większą, przechodzącą przez większość jej prawej strony tułowia.
Multikonta : Szakal (PNK), Baranek, Zaćmione Słońce (S)
Autor avatara : jessica tekert
Liczba postów : 185
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1701-plomien
***

Minęło już trochę czasu, odkąd jej mistrz wylądował w lecznicy. Początkowo zupełnie nie myślała o treningu, ale doszła do wniosku, że przecież to wszystko się stało, bo nie umiała walczyć tak dobrze, jakby tego chciała - więc zaczęła podpytywać innych wojowników, czy nie chcą z nią poćwiczyć. Głównie była to Sokole Skrzydło - była pomocna, uprzejma, i doświadczona. Ale… no, właśnie, doświadczona, toteż Gwiazdka po kolejnej sesji sparingu padała z nóg, cała poobijana i zmęczona. Padła na jeden z wygodniejszych kamieni z obozie tak szybko, że aż się nieco zakurzyło.

_________________



   we never listen for
the songs around us

until the sound is still

we never see what our life is worth
and perhaps, we never will
     if everything plays a grander part
in a fate we'll never meet
  is my destiny to fade away,
have a goal i'll never reach?



    


Re: Głaz Korzenia
Sob 20 Kwi 2024, 19:16
Kropelka
Kropelka
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 4 [V]
Matka : Żołędziowy Grzbiet
Ojciec : Ślimaczy Ślad
Wygląd : Długowłosa kotka w kolorze czarnym srebrnym klasycznie pręgowanym. Posiada białe znaczenia na pysku, szyi i łapach. Jej uszy przyzdabiają małe, białe pędzelki. Ma duże, okrągłe, zielone oczy. Przeciętniej wagi i wzrostu, aczkolwiek przez jej gęste futro wydaje się nieco większa niż jest.
Autor avatara : sleepingfloof na insta
Liczba postów : 14
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2139-kropelka
Kropelka powoli zaczynała ciekawić się obozem. Wszak ile można zwiedzać kociarnie?! Szła tam gdzie poniosły ją łapki, chociaż lepszym określeniem byłoby turlanie i pełzanie się tam gdzie da radę. Eh, ta cała sztuka chodzenia jest strasznie skomplikowana! Kocie znalazło się pod kamieniem, z którego zwisała biała kita. Instynktownie podniosła łapkę aby trącić śnieżnobiałe włosie. Pac, pac, pac!
Re: Głaz Korzenia
Sponsored content

Skocz do: