IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Brzegi
Nora za Kamieniem
Nie Lis 15, 2020 11:48 pm
Żabia Łapa
Żabia Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 40 [X]
Matka : Lisia Gwiazda (Pysk)* [NPC]
Ojciec : Mknące Skrzydło* [NPC]
Mistrz : Chłodny Blask → Konwaliowa Ścieżka → Korzenny Język
Wygląd : Średniej wielkości, pulchna kotka o masywnej budowie ciała. Odziana jest w krótkie, szorstkie i przylegające do ciała rudo-białe futro z klasycznymi pręgami. Ma miodowe oczy, nieco większe stopy; bliznę na barku w kształcie półksiężyca i ślady poparzenia na boku lewej, przedniej łapy. [reszta w KP]
Multikonta : Uszko, Tafla, Krzywowąsy
Autor avatara : @thefluffytiger
Liczba postów : 273
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t61-zabia-lapa
First topic message reminder :

Jeżeli ktoś sądził, że Żabia Łapa będzie spać z resztą Gromowych terminatorów to musiał nieźle uderzyć o ziemie podczas własnego porodu. Pierwszym co zrobiła kocica po tym jak Trzmiela Gwiazda łaskawie przyjął Mewę i ją do klanu Gromu po tym jak szynszylowa nawciskała mu bajeczek było to, że zajęła się szukaniem miejsca do spania, ucieczek i po prostu - lenienia się w najlepsze. Dlatego też wybrała miejsce za jasno-szarym kamieniem tuż nad obozem niedaleko Drzewnej Mordki. Było tam spore wgłębienie które w napływie sił rozkopała nieco bardziej, naniosła tam mchu i dzięki temu zaczęło wyglądać bardziej jak legowisko. Ochraniane z dwóch stron; z prawej sporym kamieniem, a z lewej gęstym krzewem; Żabie Schronienie pomieści jedynie Żabę, bowiem cóż - chyba nie myśleliście, że kocica pomyślała o gościach, prawda? Poza mchem, kotka wyrwała trochę trawy robiąc kawałek nagiej ziemi przez schronieniem gdzie też jak jej się tylko zachce (a zdarza się to rzadko) zakopuje resztki po swoich posiłkach. Zazwyczaj. Poza tym, kamienna część "ściany" jej legowiska jest podrapana gdyż kotka zrobiła sobie na niej swój prywatny drapak jak i na całym kamieniu, który sobie bezczelnie przywłaszczyła.

Teraz miejsce to jest opuszczone, zazwyczaj jest nazywane po prostu Norą za Kamieniem.

Re: Nora za Kamieniem
Sob Paź 07, 2023 8:02 pm
Liliowa Łapa
Liliowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 18 [IX]
Matka : Żółwia Skorupa
Ojciec : Oszroniony Kolec
Mistrz : meow?
Wygląd : niska i pulchna; długa, splątana i rozczochrana sierść - prawie cała biała, poza czarnymi plamkami przy nosie; czarny nos i poduszeczki łap; miedziany kolor oczu
Autor avatara : enzothenorwegian
Liczba postów : 25
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1925-pylek
Zamrugała kilka razy, mieląc w głowie krótką odpowiedź kocura. Aha, w ten sposób! Bąknęła krótkie "Hm, pomyślmy...", wiercąc się w miejscu, próbując znaleźć wygodną dla siebie pozycję. W odruchu, po kilku uderzeniach serca zaczęła drapać się za swoim uszkiem, jedną ze swoich tylnych łap, zupełnie nie przejmując się milczeniem kocura.
– Okej, więc! – zaczęła, nie przerywając czynności drapania się za trójkątnym uszkiem. – W kociarni...raczej, cię nie widziałam. No, nie żebym DŁUGO tam siedziała, nie, ale raczej nie widziałam. W sumie z drugiej strony mogłabym już tego nie pamiętać, bo, no, to było już daaaawno temu. Więc, co, no, z drzewa cię wtedy chyba też nie widziałam, jak żem z niego spadła to tym bardziej nie, bo byłam zajęta płakaniem, hehe, bolało to nieźle! Więc...musiałeś być często w lecznicy. Nie jesteś Owczym Runem, bo to bym wiedziała, ba, ja i Owca to teraz dobre ziomki jesteśmy, nie, tyle ja tam siedziałam chora, że z daleka widzę Owcę! Kto dalej...o, raz była w kociarni taka łaaaadna koteczka, uhuh, sierść miała fajną bardzo, no piękną, ale nie jesteś kotką niestety, więc to nie to. O! Był jakiś Bocian chyba w lecznicy! To ty? – spytała, po tym jak cały swój tok myślowy przedstawiła mu na głos. W końcu przestała się również drapać, ponownie zerkając ku Konwalii, czekając na jego odpowiedź.

_________________

but look around
the world is now
just feel it pound
Nora za Kamieniem - Page 5 DliyMfD

dance up a n d down
still going ‘ r o u n d
we’re skyward bound

move at the-. top speed of sound

Re: Nora za Kamieniem
Sro Gru 20, 2023 7:04 pm
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 391
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
Jednym z ulubionych zajęć Rwącego Strumienia było robienie psikusów innym kotom. Nic więc dziwnego, że czasami wchodziła w jakieś dziwne miejsca, a potem czaiła się na takiego kota i robiła mu mały, niewinny (a przynajmniej dla niej) żarcik. Zrzucała coś z drzewa na biedaka, wyskakiwała zza kamienia, gdzie nie było jej widać, by kogoś przestraszyć, rzucała małym kamyczkiem i uciekała, jak mały kociak, tego typu rzeczy.
I dziś było podobnie. Akurat wstała niedawno, no i tak sobie pomyślała, że mały psikus od rana nikogo nie zabije, toteż skitrała się za jakimś kamieniem, a następnie uważnie rozglądała za kimś, na kogo możnaby wskoczyć i go zwyczajnie wystraszyć, o!

[Łapcia]

_________________
Nora za Kamieniem - Page 5 NFFhmpp
Re: Nora za Kamieniem
Sro Sty 03, 2024 4:41 pm
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
Treningi z Grzmiącym Gardłem są męczące psychicznie, i to bardzo. Wiem że nie powinnam mówić czegokolwiek złego na niego ani nawet myśleć, wszak jest ode mnie rangą wyżej... ale ughh!! Co to jest za kocur. Widząc kontrast pomiędzy nim a Konwaliowym Snem aż dziwi mnie że ich trening się zakończył pomyślnie... ale mój też się szybko zleci! Musi... bo po powiedzą inni?
Dzisiejsze wspólne wyjście poza obóz miało się odbyć później, mój mentor lubił zaczynać trening gdy słońce już górowało, nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo.
Dlatego wzięłam jakąś chudszą piszczke ze stosu i usiadłam gdzieś na uboczu chcąc się posilić zanim niebieski zjawi się w wyjściu z obozu.
Re: Nora za Kamieniem
Sob Sty 13, 2024 7:28 pm
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 391
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
No i proszę, ofiara się pojawiła! Co prawda mogło być to niebezpieczne, żeby wystraszyć kogoś, kto je, bo mógłby się łatwo udusić, ale czy to przeszkadzało Rwącemu Strumieniowi? Ha, niekoniecznie. Prędzej by została w tych krzakach do końca życia, by nikt nigdy nie powiązał jej udziału z tym malutkim morderstwem, do którego mogłoby dojść. No, ale w każdym razie; Łapcia miała niebywałe, hm, szczęście, przysiąść niedaleko kamienia, przy którym siedziała Rwąca. A ta, żeby nie zaczynać od razu z grubej rury, poruszyła delikatnie łbem to w prawo, to w lewo, chcąc znaleźć coś, czym mogłaby zacząć tę radosną zabawę. Ostatecznie zauważyła obok siebie nieco mniejszy kamień, który poturlała w stronę kotki, tak by go możliwie zobaczyła, a następnie... cóż, czekała.

_________________
Nora za Kamieniem - Page 5 NFFhmpp
Re: Nora za Kamieniem
Wto Sty 23, 2024 12:31 pm
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
Zestrzygłam uszami w kierunku tajemniczego dźwięku, którym okazał się być kamień. Samotnie turlający się kamyk... okej. Spojrzałam na niego mrużąc ślepia. Wiatry był dziś zbyt słaby by poruszyć takie coś. Dlatego rozejrzałam się nieco nerwowo po okolicy chcąc upewnić się że nikogo tu nie ma... i pomimo tego że nikogo nie zauważyłam, jadłam dalej. Teraz już nieco w napięciu z położonymi uszami.
Re: Nora za Kamieniem
Wto Sty 23, 2024 5:39 pm
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 391
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
Efekt kamienia nie był wielki, ale i też nie o to chodziło, to po prostu miało przygotować kotkę na istną bombę, która miała na nią wpaść chwilę później, a którą była oczywiście Rwący Strumień, która gdy tylko zobaczyła, że Ukwiecona Łapa przestała zwracać tak uwagę na popchnięty w jej stronę kamyk wyskoczyła ze swojej kryjówki.
- AHA! - zakrzyknęła, gdy tylko podskoczyła do kamienia, a następnie zrobiła swoisty fikołek przez niego, by znaleźć się zaraz przed jedzącą, jeszcze chwilę temu spokojnie, kotką, zezując na nią z poziomu ziemi. - HEJO! Jak dobrze, że tu byłaś, ha! Wiesz co, Potok próbował mi uciec, ale na szczęście tu byłaś i trochę go wystraszyłaś! Wiesz, jak każdy inny kamyk, kiedy się na niego patrzy, to udaje, że tak naprawdę się nie rusza, ale ja odkryłam jego sekret, no i próbowałam go złapać, ale zamarł, jak cię zobaczył - poinformowała kotkę uśmiechając się głupkowato.

_________________
Nora za Kamieniem - Page 5 NFFhmpp
Re: Nora za Kamieniem
Nie Lut 04, 2024 8:56 pm
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
Odsunęłam się gwałtownie na bok jeżąc każdy włos na moim ciele. Syknęłam tylko na nieznane mi atakujące mnie coś... czym okazała się Rwący Strumień, słyszałam o jej naturze ale nigdy wcześniej nie doświadczyłam żadnego z jej wybryków na własnej skórze. - P - proszę nie rób mi tak więcej... - odpowiedziałam uspokajając swój oddech i próbując ukryć zirytowanie. Przez te całe emocje nie dotarło do mnie nawet co mówiła... coś o kamieniu, chyba. Spojrzałam tępo w kamyk by znów skierować swój wzrok na mój posiłek.
Odechciało mi się jeść.

Re: Nora za Kamieniem
Pon Lut 05, 2024 4:27 pm
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 391
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
- Ale że jak? - spytała niewinnie, po chwili przekręcając też głowę w pytającym geście. - Nic ci przecież nie zrobiłam, po prostu goniłam kamyk, który ode mnie uciekał! - dodała obronnym tonem. Nie spodziewała się takiej reakcji kotki, raczej rozbawienia, śmiechu, nawet takiego z politowaniem, żeby się po prostu odczepiła, czy coś, chociaż koty raczej tak na nią nie reagowały, ale nie tego, że ta tak się wystraszy! Bo nie umknęło jej, że trochę się zjeżyła, widocznie ze strachu. No... mogłaby ją teraz przeprosić i być może ułaskawiłaby w ten sposób Ukwieconą Łapę, natomiast nie zamierzała tego robić, a głupkowato brnęła w swoją zabawę, którą przed chwilą wymyśliła. Nawet trzasnęła kamyk delikatnie łapą, żeby pokazać, że ten już się nie porusza, tak jakby wcześniej faktycznie próbował to robić bez jej pomocy.

_________________
Nora za Kamieniem - Page 5 NFFhmpp
Re: Nora za Kamieniem
Nie Lut 18, 2024 5:20 pm
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
Pokiwałam przecząco głową mrużąc oczy. Po dwóch uderzeniach serca podniosłam wzrok na kotkę zmuszając się do uśmiechu. Przecież nic się nie stało a ja podchodzę do wszystkiego tak emocjonalnie jakby działo się nie wiadomo co... przecież szylkretka jest miła, racja? Nie sprawia mi przykrości... chce się bawić, chyba.
- No... tak, kamyki są czasem problematyczne. - odpowiedziałam próbując iść w tą zabawę. Gdy nie wiedziałam jak się zachować to wmawiałam sobie że osobnik z którym rozmawiam jest kociakiem, i zazwyczaj działało. Do kociąt po prostu mam większą cierpliwość, umiem im więcej wybaczyć.
Spojrzałam na kamyk strzygąc uszami.
Re: Nora za Kamieniem
Pon Lut 19, 2024 4:16 pm
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 391
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
- Prawda? Wredny Potok, wredny - cmoknęła z niezadowoleniem, zerkając na kamyczek. Ale poza tym, cóż, jej uszy się znacząco postawiły, bo oto kotka, która przed chwilą była wystraszona, i widocznie przez to właśnie zła, już taka nie była, a co więcej, postanowiła dołączyć się do zabawy Rwącej. Cóż, ta tego specjalnie nie przewidziała, bowiem po prostu chciała zaliczyć wielkie wejście i po prostu zagadać, ale teraz czuła, że musi trochę poprawić terminatorce humor - bo może, kto wie, nie miała go przed chwilą i stąd wynikała ta reakcja? A teraz postanowiła spuścić trochę z tonu i poszukać pomocy, która sama do niej przyszła? - Wiesz, z tym dam sobie radę, już nie z takimi sobie radziłam, ale jakbyś kiedyś znalazła jakiś kamień, który potencjalnie się rusza, to wiesz, zawołaj Rwący Strumień, przybiegnę nie ważne gdzie jestem! - powiedziała, unosząc dumnie łeb, jakby naprawdę była jakimś przedstawicielem znanej na całym świecie firmy deratyzującej zajmującej się... kamieniami.

_________________
Nora za Kamieniem - Page 5 NFFhmpp
Re: Nora za Kamieniem
Sro Lut 21, 2024 7:59 pm
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
- Potok? Ładne imię. W sumie gdybym była kocurem to chcialabym mieć tak na imię. - palnęłam bez zastanowienia. Bycie kotką mi odpowiadało, mam nadzieję że Rwący Strumień nie stwierdzi że nie czuje się dobrze z samą sobą... w sensie w sumie to nie czułam się, ale nie z moją płcią tylko poprostu. Z moimi za grubymi łapami i jeszcze nieco za dużym brzuchem po leżeniu w lecznicy. I mój charakter nie był fajny, nie był pocieszny i ekstrawertyczny... albo może był ale nie umiałam nawet się nim posługiwać. Lubię rozmawiać z innymi ale często wpadałam w panikę. Ugh.
- Dobrze, zapamiętam. - odparłam spoglądając na ziemię.
Re: Nora za Kamieniem
Sob Lut 24, 2024 5:55 pm
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 391
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
- A czemu akurat kocurem? Moja mama miała na imię Potok, w sumie Płotkowy Potok, ale najpierw Potok, a więc co, nie pasowało jej? - spytała, lekko przekręcając głowę. Oczywiście nie odczuła żadnego przytyku w stronę tego, że nie było to kotkowe imię, bądź cokolwiek w tym stylu. Zresztą, nie obchodziłoby ją nawet, gdyby któregoś z rodziców jej faktycznie obrażono, bo oni niespecjalnie przepadali za swoją córką, a ona niespecjalnie przepadała za nimi, więc może nawet dołączyłaby się do obrażania ich, aczkolwiek o, chciała sobie zażartować.
- Wyglądasz, jakby Potok cię uderzył, wiesz? - dodała jeszcze, widząc jak ta spuszcza wzrok. - Potok, mam nadzieję, że jej nie uderzyłeś, jak uciekałeś, co? - mruknęła jeszcze w stronę kamienia, rzucając mu ostrzegawcze spojrzenie.

_________________
Nora za Kamieniem - Page 5 NFFhmpp
Re: Nora za Kamieniem
Pon Mar 11, 2024 6:18 pm
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
- O - oj przepraszam... w sensie jako kotka wolę moje imię, a Potok wydaje mi się taki dość silny... byłabym za słaba żeby nosić takie imię chyba... - zaczęłam się tłumaczyć nieco łamiącym się głosem. Co ja właśnie palnęłam, akurat z wszystkich imion obraziłam matkę rozmówczyni, lepiej nie mogłam zrobić.
- Cz - czyli kamyk ma takie samo imię co twoja mama...? - spytałam niepewnie. Szczerze mówiąc nawet nie pamiętam już jak nazywała się moja. Jakoś chyba dziwnie, po dwunogowemu, dlatego zupełnie wypadło mi z głowy.
Re: Nora za Kamieniem
Wto Mar 12, 2024 6:08 pm
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 391
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
Może normalnemu kotu, który rozmawiałby z Ukwieconą Łapą i zobaczył taką reakcję zrobiłoby się głupio, że zrobił sobie z niej taki mały żarcik, ale Rwąca była zwyczajnie głupia i tępa i nie pomyślała, że biedna terminatorka mogłaby się przejąć, że przypadkiem obraziła jej matkę. Ta wojowniczce powiewała szczerze i nawet by komuś zawtórowała, jakby specjalnie ją obrażał, bo nigdy nie darzyła jej specjalnymi uczuciami. A jakby ojca jej ktoś obrażał! O RANY, to chyba by sama mu podsuwała wyzwiska!
- Raany, żartowałam! - rzuciła, machnąwszy olewająco łapą i delikatnie się szczerząc. - Zresztą, moja matka za silna też nie była, ale jakby się jakoś nazywała Porywcza, czy coś, to już by jej bardziej pasowało - dodała.
- Och, jakoś tak wyszło, nie przemyślałam tego dokładnie, po prostu chciałam go nazwać wodniście, bo wiesz, jak ja jestem Strumień, to on mógł się nazywać podobnie, nawet mi w sumie do głowy nie wpadło, by go nazwać po matce - przyznała, wzruszając barkami.

_________________
Nora za Kamieniem - Page 5 NFFhmpp
Re: Nora za Kamieniem
Nie Mar 24, 2024 6:46 pm
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
Zastrzygłam uchem próbując się zaśmiać. Żartowała. Heh! Głupia ja. Czemu tego nie zrozumiałam? Rwący Strumień jest taka wyluzowana w przeciwieństwie do mnie... ale pewnie to by się zmieniło w uderzeniu serca gdybym palnęła coś głupiego! A ja naprawdę potrafię.
- Oh... wodniście. Znalazłaś go nad Wzburzoną Wodą? - spytałam próbując podtrzymać temat wody. Rozmawianie jest trudne. Pomocy.
Re: Nora za Kamieniem
Nie Mar 24, 2024 7:21 pm
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 105 [III]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro [KG]
Liczba postów : 391
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
Na szczęście wszelkie zmieszanie kotki i niepewność w tej rozmowie były skutecznie niewyłapywane przez szylkretową kotkę, ta bowiem niespecjalnie takie rzeczy zauważała, jeśli nie musiała. W wielu rozmowach po prostu fokusowała się na dobrej zabawie, albo na gadaniu, więc nie zwracała tak uwagi na rozmówcę jak powinna i nie wyłapywała subtelnych sygnałów, o ile nie zostały one w pewnym momencie powiedziane dosadnie.
- Hm? Och, nie, nawet już nie pamiętam, gdzie go znalazłam, wiesz, długo już jesteśmy ze sobą - powiedziała, gładząc delikatnie kamyk łapą, jakby właśnie jej powiedziała, że są parą i chciała mu okazać trochę uczucia, skoro już się przyznała. - Po prostu dopiero dziś się dowiedziałam, że skubany nie ginął z mojej winy, bo zapominałam, gdzie go zostawiłam, tylko uciekał! Dasz wiarę, opiekujesz się takim całe życie prawie, a on takie rzeczy - zacmokała z niezadowoleniem.

_________________
Nora za Kamieniem - Page 5 NFFhmpp
Re: Nora za Kamieniem
Pon Kwi 01, 2024 4:47 pm
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
Cała ta rozmowa stawała się dla mnie coraz dziwniejsza. I bardziej niekomfortowa. Dlaczego kotka tak traktuje kamień... on nawet nie jest jakiś ładny, taki najzwyklejszy kamień których widziałam w życiu już dziesiątki! Ja jednak wolałam kwiaty. Tylko te niestety po czasie znikały, a takie kamienie były zawsze. Może dlatego Rwący Strumień preferowała właśnie je?
- Ojej... - odpowiedziałam nie wiedząc jak wybrnąć z tej sytuacji. Dlatego porozmawialiśmy jeszcze chwile o Potoku i powiedziałam że muszę wracać do obowiązków... w sensie raczej wymamrotałam i uciekłam w popłochu na drugi koniec obozu.
Brr.

/zt x2
Re: Nora za Kamieniem
Wto Maj 07, 2024 12:46 pm
Grzmiące Gardło
Grzmiące Gardło
Pełne imię : Grzmiące Gardło
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 32
Matka : Żółwia Skorupa
Ojciec : Oszroniony Kolec
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : brak
Wygląd : Jego sylwetka jest nieco puszysta i obrośnięta gęstym futrem powodującym, że kocur przypomina puchatą kulkę. Ciało ma proporcjonalne. Nie jest przesadnie wysoki, ale nieco wyższy od przeciętnej wzrostu. Sierść jego posiada niebieską barwę bez ani grama bieli, która wpada w jasnoszary odcień. Jest długa i miękka, prosta. Nie zakręca się w żadnym stopniu. Jego pysk jest dobrze zarysowany, a oczy ma zielone. Głos Grzmiącego Gardła jest charakterystycznie monotonny, matowy, zawiera szmery i zmienia gwałtownie swoją wysokość i barwę.
Multikonta : Złoty Blask, Jeleń
Autor avatara : Robert Bahou
Liczba postów : 293
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1743-szpak#43492
Był zdrów. No... tak jakby. Na pewno uraz do wszelkiego rodzaju terminatorów pozostał. Być może popadał w paranoje, ale... teraz? Teraz każdy mógł być wrogiem. Skoro Ognista Łapa był w stanie go zabić, bez cienia skruchy, to każdy mógł. Trzeba było lepiej dobierać sobie znajomych, baczniej stawiać swoje kroki i co najważniejsze... Nie zbliżać się do podejrzanych osobników, którzy uciekają z ceremonii. O tak. Dostał nauczkę.
Aktualnie sobie siedział niedaleko nory za kamieniem, ponieważ dzień był upalny, aż tu nagle znów dojrzał ducha. Czy to jego brat? Ha... Niemożliwe.
Szczur, to ty? — zapytał, chcąc zwrócić jego uwagę.

//Szczurza Łapa
Re: Nora za Kamieniem
Sob Maj 11, 2024 9:25 pm
Szczurza Łapa
Szczurza Łapa
Pełne imię : Szczurza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 32 księżyce
Matka : Żółwia Skorupa (NPC)
Ojciec : Oszroniony Kolec (NPC)
Mistrz : Zaćmione Słońce > Koźlorogi
Partner : haha nie
Wygląd : Kocur to smukły, niski kot o długim futrze. Jest on białym kotem w czarne łaty. Czerń zajmuje jego prawe ucho, dolną część lewego i kark. Zarówno czerń obejmuje dużą większość jego ogona, a biel jest widoczna jedynie przy zadzie. Na lewej stronie ciała posiada małą, czarną plamę umieszczoną niedaleko biodra. Druga plama jest na prawej stronie kocurka. Rozchodzi się ona od biodra i idzie w stronę brzucha kota. Jego futro jest o dziwo nieprzyjemne w dotyku, ponieważ jest zawsze po kołtunione i zmierzwione, mimo tego, że po porządnym wyczesaniu go byłoby puszyste i przyjemne w dotyku. Kociak na tę chwile posiada niewybarwione, niebiesko szare oczka. W przyszłości, lewe oko wybarwi się do jasnego, żółtego koloru, lewe zaś zostanie w niebieskim kolorze. Szczur posiada jasną skórę i pazury.
Multikonta : Zjeżona Łapa [KGromu]
Liczba postów : 24
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1738-szczurek#42999
Kocur przechodził przez obóz. Miał zamiar odpocząć, wygrzać się na słońcu, gdy nagle usłyszał głos, wypowiadający jego imię. Szczur . Momentalnie zastrzygł uszami, spoglądając się w stronę głosu. Jego dwukolorowe oczy stanęły na niebieskim futrze i lustrujących go zielonych ślepiach. Na początku bez słowa podszedł do niego. Delikatnie się uśmiechnął.
-A kto inny? Zjawa?- Zaśmiał się cicho. Zmrużył oczy. Rozpoznawał go.. jednak, czy to było możliwe? Oczywiście, że było. Szpak nie mógł przecież odejść, a jednak.. Szczur nie wierzył nieco własnym oczom.
-Chwila.. Szpak?- Zapytał, otwierając szerzej oczy. Rozerwane ucho zadrżało, a kocur wpatrywał się w drugiego wojownika bez słowa.

_________________


Could you stop for a sec asking your Dumb questions? Thank you.
Re: Nora za Kamieniem
Nie Maj 12, 2024 12:03 pm
Grzmiące Gardło
Grzmiące Gardło
Pełne imię : Grzmiące Gardło
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 32
Matka : Żółwia Skorupa
Ojciec : Oszroniony Kolec
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : brak
Wygląd : Jego sylwetka jest nieco puszysta i obrośnięta gęstym futrem powodującym, że kocur przypomina puchatą kulkę. Ciało ma proporcjonalne. Nie jest przesadnie wysoki, ale nieco wyższy od przeciętnej wzrostu. Sierść jego posiada niebieską barwę bez ani grama bieli, która wpada w jasnoszary odcień. Jest długa i miękka, prosta. Nie zakręca się w żadnym stopniu. Jego pysk jest dobrze zarysowany, a oczy ma zielone. Głos Grzmiącego Gardła jest charakterystycznie monotonny, matowy, zawiera szmery i zmienia gwałtownie swoją wysokość i barwę.
Multikonta : Złoty Blask, Jeleń
Autor avatara : Robert Bahou
Liczba postów : 293
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1743-szpak#43492
A kto inny? — prychnął, kopiując wypowiedź brata. — Chociaż teraz nazywają mnie Grzmiące Gardło. Nie dlatego, że mam je zepsute... — gdy to powiedział znów jego głos zaczął odwalać i zamiast zachować się normalnie, skakał z tonacji na tonację. Eh... Chyba nigdy się do tego nie przyzwyczai... Brzmiał jak zepsuta piszczka! — Imię dostałem prędzej niż tą ranę... — szybko sprostował, aby nie pomyślał, że imię oznaczało jego aktualny stan. Właśnie nie! To imię było jego dumą i chlubą. Pokazywało jego potęgę, gdy darł się na każdego z wielką mocą! — Ale nieważne... Gdzieś ty był? Myślałem, że cię coś zeżarło! — Gapił się na niego już nieco mniej nachalnie. Skoro się odezwał to oznaczało, że nie ześwirował i on naprawdę tu był.
Re: Nora za Kamieniem
Sponsored content

Skocz do: