IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Skalne Półki
Re: Kąt przy Wejściu
Pią 26 Sty 2024, 15:02
Szerszeniowy Rój
Szerszeniowy Rój
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33 ks | kwiecień
Matka : Leśny Szept [NPC]
Ojciec : Pokrzywowy Liść [NPC]
Mistrz : Skowronek, Orzech
Partner : twoja mama
Wygląd : Niewysoki, pulchny kocurek o krótkie sierści, niebiesko-kremowej szacie i gęstym pręgowaniu typu ticked, gdzie pręgi ma widoczne jedynie na mordce i ogonie, a tak resztę jego ciała zajmuje zbity, ciemnoniebieski nalot (np. grzbiet). Policzki, mordka, brzuch oraz gardło mają jaśniejszy, piaskowy odcień. Poza tym, Szerszeń jako szylkret posiada kremowe (również pręgowane) łaty z czego dwie najbardziej charakterystyczne znajdują się na czole i nosie, oraz na lewym udzie. Kocurek posiada żółte ślepia, subtelny pyszczek i proste, białe wąsiki [Reszta w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch; Lilia; Fasola
Autor avatara : @_louie_nala
Liczba postów : 218
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1695-szerszen?utm_campaign=newtopic&utm_medium=webhook&utm_source=discord#40454
Podziękował kotce i zjadł przyniesiony liść mięty bez większego zająknięcia. Gdy nic więcej nie chciał od medyczki, skinął jej wdzięcznie łbem i opuścił lecznicę.

...

...do której wrócił kilka wschodów słońca później. Okazało się, że... zielsko nie podziałało, a jego dziąsła dalej były czerwone i bolały. Skrzywił się i ponownie wsunął do wnętrza Skalnych Półek.
– Dalej mnie bolą dziąsła – oznajmił nieco zrezygnowanym głosem, gdy Wieczorna Rosa wyszła mu na spotkanie. – Masz coś, hm, mocniejszego?

_________________
Kąt przy Wejściu - Page 8 DXkhvGK
in a silly goofy mood
Re: Kąt przy Wejściu
Pią 26 Sty 2024, 15:10
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa

Kotka po powitaniu z Szerszeniowym Rojem kręci głową na jego pytanie. Nie pozostaje nic innego, jak powtórzyć leczenie, więc ponownie podaje mu liść mięty w nadziei, że tym razem pomoże.

zt

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Kąt przy Wejściu
Pią 26 Sty 2024, 15:54
Szerszeniowy Rój
Szerszeniowy Rój
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33 ks | kwiecień
Matka : Leśny Szept [NPC]
Ojciec : Pokrzywowy Liść [NPC]
Mistrz : Skowronek, Orzech
Partner : twoja mama
Wygląd : Niewysoki, pulchny kocurek o krótkie sierści, niebiesko-kremowej szacie i gęstym pręgowaniu typu ticked, gdzie pręgi ma widoczne jedynie na mordce i ogonie, a tak resztę jego ciała zajmuje zbity, ciemnoniebieski nalot (np. grzbiet). Policzki, mordka, brzuch oraz gardło mają jaśniejszy, piaskowy odcień. Poza tym, Szerszeń jako szylkret posiada kremowe (również pręgowane) łaty z czego dwie najbardziej charakterystyczne znajdują się na czole i nosie, oraz na lewym udzie. Kocurek posiada żółte ślepia, subtelny pyszczek i proste, białe wąsiki [Reszta w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch; Lilia; Fasola
Autor avatara : @_louie_nala
Liczba postów : 218
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1695-szerszen?utm_campaign=newtopic&utm_medium=webhook&utm_source=discord#40454
Z lekko zawiedzionym westchnięciem ponownie zjadł liść mięty i podziękował skinieniem głowy. Trochę zaczął się obawiać, że będzie musiał tu przyjść po raz trzeci, ale... Nie powiedział tego na głos. To nie tak, że nagle przestał wierzyć w medyczne umiejętności ich medyczki; po prostu jego niecierpliwość i frustracja w końcu dały o sobie znak. Pożegnał się z Wieczorną Rosą cichym "dzięki" i wyszedł z lecznicy. Naprawdę nie chciał tu wracać. Nie żeby miał niesamowicie dużo rzeczy do roboty; Wicher zdawał się... zwolnić.

/zt

_________________
Kąt przy Wejściu - Page 8 DXkhvGK
in a silly goofy mood
Re: Kąt przy Wejściu
Nie 11 Lut 2024, 15:33
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Zaraz po ceremonii masywne cielsko Wierzbowego Puchu wsunęło się do lecznicy, a z pyska kotki wydało się zmęczone westchnięcie. Została zastępcą. Czuła z tego powodu mieszane emocje, ale nie to ją najbardziej irytowało, tylko ukruszony kieł. Chciała jak najszybciej pozbyć się tego upierdliwego bólu i dowidzieć się ile on potrwa. Rozejrzała się więc za Wieczorną Rosą i miała cichą nadzieję, że nie uprzedziła jej z powrotem do Skalnych Półek.
— Wieczorna Roso? — zawołała, stawiając zdrowe ucho i delikatnie obracając łbem. Gdy kota podeszła, liliowa posłała jej zmęczony uśmiech. — Ukruszyłam sobie kieł podczas schodzenia z Turzycowej Skarpy i boli jak... no, bardzo. Masz coś na to?

ukruszenie zęba 1. stopnia

/mg

_________________
Kąt przy Wejściu - Page 8 Lv9k4sG
Kąt przy Wejściu - Page 8 4C23qCS
Re: Kąt przy Wejściu
Nie 11 Lut 2024, 21:32
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1396
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
Wieczorna Rosa



Wkrótce na wezwanie zastępczyni z głębi lecznicy wychyliła się Wieczorna Rosa. Podeszła bliżej do niej i przywitała się z nią w uprzejmy sposób, po czym wysłuchała uważnie jej słów, bacznie przy tym obserwując pysk. Już podczas jej mowy wyraźnie widziała, który to był ząb, więc skinęła łbem.
Tak-tak, zaraz coś przyniosę... – zamruczała, oddalając się do składziku. Po krótkiej chwili wróciła z korzeniem kukliku, który następnie wręczyła kotce. – Proszę, przeżuj go ostrożnie i dokładnie. Powinien złagodzić ból. – poprosiła. Co prawda, nie przywróci jej kła do stanu sprzed ukruszenia, ale przynajmniej nie będzie musiała się więcej borykać z jego bólem. Oby.
Re: Kąt przy Wejściu
Wto 16 Kwi 2024, 14:16
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
______

Mimo wszystko liliowej kocicy udało się dostać do Skalnych Półek, gdzie zawołała Wieczorną Rosę z nadzieją, że nie przeszkadza jej w niczym istotnym.
- Heh, znowu z czymś, co? - zażartowała, nawiązując do wcześniej ukruszonego kła, który na całe szczęście przestał się już odzywać z każdym posiłkiem. Teraz Wierzbowy Puch po prostu miała jeszcze jeden charakterystyczny element oprócz ponadprzeciętnej masy. - Strasznie boli mnie gardło, chyba mam gorączkę, kaszlę jak wściekły borsuk i do tego mam tę cholerną białą wydzielina z nosa. Na pewno masz coś co postawi mnie na nogi, nie?

/mg

_________________
Kąt przy Wejściu - Page 8 Lv9k4sG
Kąt przy Wejściu - Page 8 4C23qCS
Re: Kąt przy Wejściu
Wto 16 Kwi 2024, 17:01
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1396
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
Wieczorna Rosa



Na zawołanie liliowej szybko przybyła oczekiwana medyczka, która wysunęła się ze składzika i podeszła do niej.
Cześć, Wierzbowy Puchu, co tym razem? - przywitała ją z lekką nutą zmartwienia. Już po białej wydzielinie z nosa się domyślała, co to za choroba, ale i tak wysłuchała z poważnym wyrazem pyska wszystkich objawów, a potem cicho westchnęła. Nie ukrywała, że nie podobał jej się stan zastępczyni, ale cóż, przynajmniej nie był to kolejny ukruszony ząb.
Myślę, że mam. Poczekaj chwilkę, zaraz wrócę. – powiedziała z łagodnym uśmiechem, po czym oddaliła się do składzika. Kiedy wróciła, położyła w bezpiecznej odległości przed kotką liść miodunki. – Proszę, zjedz to. Powinno pomóc na twój biały kaszel. Niestety, będziesz musiała pozostać w lecznicy do czasu, aż wyzdrowiejesz – powiedziała, a kiedy ta zjadła medykament, zaprowadziła ją do lęgowisk chorych.
Re: Kąt przy Wejściu
Wto 16 Kwi 2024, 21:35
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Wierzba z wdzięcznością skinęła przyjaciółce łbem, odczekała chwile aż ta pójdzie po zioła i gdy wróciła, bez wahania zjadła przyniesione medykamenty. Delikatnie się skrzywiła przez gorzkość i cicho mlasnęła, chcąc pozbyć się nieprzyjemnego posmaku z języka.
- Nie ma problemu - westchnęła, pochylając lekko łeb i ruszyła za kocicą w kierunku legowisk chorych. - Czy mogłabyś poprosić za mnie Gęsi Tupot i Ropuszy Skrzek by rozdzielali patrole na czas mojej choroby i zdawali mi raporty ze stanu obozu? Myślę, że Ropuszemu Skrzekowi spodoba się, że może chwile pokierować kotami. Odkąd zostałam zastępczynią posyła mi mordercze spojrzenia! A myślałam, że się lubimy - parsknęła, a gdy tylko znalazła dla siebie wygodne legowisko... ułożyła się i z westchnięciem skuliła. Dopiero teraz odczuła jak ogromne zmęczenie ją zmogło. Nim się zorientowała, zasnęła.

/zt

_________________
Kąt przy Wejściu - Page 8 Lv9k4sG
Kąt przy Wejściu - Page 8 4C23qCS
Re: Kąt przy Wejściu
Sponsored content

Skocz do: