IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Oko Lasu
Re: Iglasty Kąt
Sro 04 Maj 2022, 19:26
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Wróciłam z polowania. Czułam się w obozie, jakbym była poniekąd duszona. Albo jakby było bardzo duszno. Nie czułam się dobrze, po prostu. Chciałam jak najwięcej przebywać na zewnątrz obozu, nawet nie poza granicami. Myślałam, aby ograniczyć wychodzenie poza granice. Może jak nie będę chodzić i szukać, to uczucie minie? Czy to tak w ogóle działało? Nie wiem! Niczego nie wiem, na Gwiezdnych.
Odłożyłam zwierzyny na stos. Sobie wzięłam sikoreczkę. Zasiadłam niedaleko kociaka mojej terminatorki. Przez chwilę obserwowałam czarnego kocurka. Ah, miałam je wszystkie poznać... chciałam przynajmniej. Czemu nie teraz?
Smacznego Maluch — zagadnęłam młodego kocura, z delikatnym uśmiechem na pyszczku.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Iglasty Kąt
Sro 04 Maj 2022, 21:17
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
Stała się rzecz niespodziewana - ktoś się dosiadł do Malucha. Miał już zbyć towarzysza krzywym spojrzeniem, mówiącym "daj mi spokój", jednak nie był to byle towarzysz, o nie! To była Szałwiowe Życzenie, była mistrzyni matki kociaka oraz, co najważniejsze - zastępca Klanu. Gwiezdni się chyba zlitowali nad kocurkiem, miał w planach odwiedzić Golcową Gwiazdę lub Szałwię ze względu na nadchodzącą ceremonię. Szkoda tylko, że srebrna wzięła go z zaskoczenia i się przywitała jak przeżuwał. Nie chcąc mówić z pełnym pyskiem skinął głową z szacunkiem i pospiesznie dokończył posiłek.
Więc, um... – ale o czym do jasnej ciasnej miał rozmawiać z wojowniczką? Nie chciał mówić za wiele o ceremonii, ale musiał poruszyć ten temat. Teraz miał szansę. Może nakieruje srebrną na ten temat? – Jak ci idą treningi? O ile jakieś masz, haha. Bo nie wiem czy masz terminatora, ale jak nie to pewnie niedługo będziesz mieć...haha– bardzo subtelne, nie można zaprzeczyć. O ile Szałwia nie zamieniła się z myszą na mózgi to pewnie zrozumie jaki temat czarny chce poruszyć.

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Pdps10
Re: Iglasty Kąt
Sob 14 Maj 2022, 15:44
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Młodzik zaczął mówić, dlatego podniosłam wyżej jedną z moich brwi, ale dalej uważnie słuchałam dziecka mojej terminatorki. Zaczął mówić młody coś o treningach. Zamrugałam kilka razy.
Mam dwójkę terminatorów. Idą spokojnie, ale ty nie musisz się o to martwić. I wątpię, lepiej, żeby teraz młodsze koty dostawały swoich podopiecznych. Jak tylko zastępca i przywódca sobie zaskarbią treningi, to ja, jako przywódca, nie będę miała kogo wybrać na swojego zastępcę — mruknęłam, drgając wibrysami. Nie chciałam jeszcze zostawać przywódcą, bo czułam się czasami za bardzo zagubiona. Ah, nie byłam kompletnie odpowiednim kotem, aby być na tak wysokiej randze. Przynajmniej według mojego zdania. Golec mi ufała...
Martwisz się swoją ceremonią?

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Iglasty Kąt
Nie 15 Maj 2022, 16:39
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
Skinął głową na odpowiedź kotki. Czyli miała terminatorów i raczej nie miała dostać ich więcej? Zrozumiałe. W końcu samej Szałwii w obozie widywał coraz mniej. No właśnie, ciekawe dokąd tak znikała sama? Maluch potrząsnął lekko głową. Nie, to nie jego sprawa. Najwyraźniej zastępczyni ma swoje powody do samotnych wycieczek...dokądkolwiek one były.
Schylił główkę na pytanie Szałwii – Boje się, że podejmę złą decyzje jeśli chodzi o moją rolę w Klanie – odparł całkiem szczerze – Czy ty też się czujesz, jakby inni od ciebie oczekiwali czegoś, czego nie chcesz robić? Ja się tak czuję z zostaniem terminatorem – zaczął, wbijając wzrok w łapki – Bo ja nie chcę być wojownikiem, tylko medykiem. Ale ta decyzja nie należy całkowicie do mnie i nadal jest taka możliwość, że spędzę całe moje życie jako ktoś kim nie chce być.

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Pdps10
Re: Iglasty Kąt
Pon 23 Maj 2022, 19:41
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Oh? — z mojego pyszczka się wydostało, kiedy usłyszałam pierwsze słowa młodego Świergoczącego Boru. Zamrugałam kilka razy, ale słuchałam uważnie młodego kocura. Nie spodziewałam się, że słowa kociaka mogą tak... bardzo we mnie uderzyć. Wręcz chciałam powiedzieć, że Maluch nawet nie wie jak bardzo rozumiem jego pozycję. No ale, cóż, tylko chciałam powiedzieć. Bo tak naprawdę to tylko patrzyłam na kociaka, z delikatnie zmarszczonymi brwiami.
Cóż... jest to na pewno trudna rzecz do przeskoczenia. Hm. Zawsze możesz porozmawiać o tym z Motylim Blaskiem. Zaproponować mu siebie. Nie jest to sposób, który ci zagwarantuje to, że faktycznie będziesz medykiem, ale nie za wiele da się w tej sprawie zrobić — zaczęłam mówić, spoglądając na młodego kota.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Iglasty Kąt
Nie 03 Lip 2022, 10:45
Alba
Alba
Grupa : Samotnicy
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bót
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Gradowy Chłód
Partner : -
Wygląd : Średnich rozmiarów długowłosa kotka o rudej sierści i klasycznym pręgowaniu. Biel znajduje się na pyszczku i policzkach, sięgając w formie szerokiej strzałki na czoło, a także na szyi, klatce piersiowej, przednich i tylnych łapach oraz na brzuchu, za wyjątkiem rudej plamy na prawym łokciu. Biel wchodzi także nieregularnie na boki kotki. Posiada bystre pomarańczowe oczka, jej pyszczek nieczęsto się uśmiecha. Dodatkowo od niego wystają długie, proste białe wąsiki.
Multikonta : Złoty Okoń [KG] Straszkowa Łapa [KW]
Autor avatara : the.chronicles.of.aslan
Liczba postów : 44
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t1362-morwa
Koteczka ostatnimi czasy spędzała swój wolny czas na obowiązkach ucznia. Nikt nie przypominał jej o nich gdyż sama rwała się do pracy. Żadnej matce nie brakowało czystego mchu ani żaden kociak nie cierpiał na brak zabawy. Morwy było pełno wszędzie, jednak najwiecej poświęcała Gradowemu Chłodowi. Materiał związany z szkoleniem na wojownika pochłaniał dużą dawkę energii rudej. Dzisiaj wiec było identycznie.
Mianowicie córka drogiej Świergotkowego Boru siedziała na jednej z bardziej oddalonych miejscówkach w obozie i miała w planach spożywać drobną myszkę. No właśnie, miała! Rzecz jasna otrzymała pozwolenie na posiłek od mentora. Jednak jak to wyjaśnić … Zielonooka zwykle patrzyła pusto w przestrzeń przed siebie. Martwa mysz leżała pomiędzy jej łapami jednak zamiast jeść morwa głęboko myślała. Umysłem była poza obozem, dokładniej w dniu kiedy powtarzała za mentorem kodeks wojownika. Nie mogła sobie przypomnieć mniej więcej polowe z tego co powinna już dawno pamiętać. Jak sprawa miała się z przywódcą i zastępcą? Ile kotów musiał wytrenować zastępca aby nim zostać? Na samą myśl zaczynała się stresować, przecież przy pierwszym pytaniu z tego polegnie! Odechciało się jej jeść, nie zje póki sobie nie przypomni. Jednak teraz bardziej martwił ją fakt czy mogła polować poza swoimi terenami… Mamuniu!

[ Orzechowy Cień ]
Re: Iglasty Kąt
Nie 03 Lip 2022, 22:50
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Orzech w ostatnim czasie skupiał się głównie na treningu Puch… bo przecież Kwitnąca Łapa treningu nie miała. Miał naprawdę serdecznie dość swojego pecha do terminatorów; albo znikali, albo mieli olewcze podejście, albo chorowali, a potem i tak znikali… albo byli Traszką. Super. Jedynie Sarna się ostała, nie tylko do końca treningu, ale na szczęście również do teraz, a Puch była obecnie jego oczkiem w głowie. Sytuacja z terminatorami go frustrowała, ale starał się o tym za wiele nie myśleć – tym bardziej, że sam zrezygnował z jego treningu, chociaż to było dla jego własnego zdrowa psychicznego.
Akurat wchodził do obozu, kiedy w oczy rzuciła mu się Biała Łapa. Zdecydował się do niej podejść z własnym posiłkiem w pysku – wybrał wiewiórkę z obozu i ruszył w stronę swojej siostrzenicy.
Cze – rzucił swobodnie. – Jak tam? Zjemy razem?

_________________

Iglasty Kąt - Page 3 Cz7MEFY


Iglasty Kąt - Page 3 MevtoU0

Re: Iglasty Kąt
Wto 23 Sie 2022, 14:20
Srocza Łapa.
Srocza Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [XII]
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Gradowy Chłód
Wygląd : Kocur o trochę tęższej budowie ciała będący średniego wzrostu. Posiada krótkowłose futro barwy białej. Jedynie jego pysk, uszy łapy i ogon są w kolorze burej. Posiada również białe znaczenia na przednich łapach które sięgają do palców. Ma je też na tylnych gdzie ciągnął się do połowy jego łap. Na burawym futrze widoczne są czarne tygrysie pręgi. Na świat patrzy jasnymi niebieskimi oczyma.
Multikonta : Koźlorogi [KG] Wrzeszcząca Łapa [KRz]
Autor avatara : https://www.instagram.com/icefire.cats/
Liczba postów : 31
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1507-sroka
Było mnóstwo śniegu! Sroka już miał okazję pierwszy raz go poznać i szczerze? Miał mieszane uczucia. Nie lubił być na zewnątrz gdy było zimno i wiało! Bo wtedy tylko wyszedł na zewnątrz i już trząsł się jak galareta! No ale dziś było inaczej! Dziś świeciło delikatnie słońce i w ogóle nie wiało! Tak więc nie tylko on jak i jego rodzeństwo postanowili się pobawić na zewnątrz. Każdy robił co innego. Niektórzy się tarzali w śniegu a inni biegali w kółko. Za to Sroka trochę się oddalił od towarzystwa chcąc spróbować coś ulepić. Nie chciał by ktoś przypadkiem zniszczył mu jego dzieło! Dlatego też wybrał ciche i spokojne miejsce. Gdy takie znalazł, zaczął myśleć co takiego mógłby zrobić. Sroka nie poznał jeszcze bardzo świata i tak szczerze… miał pustkę w głowię. Co mógłby ulepić fajnego ze śniegu? Westchnął po czym zaczął formować kulkę nie wiedząc jeszcze co dalej mógłby zrobić.

/traszka
Re: Iglasty Kąt
Wto 23 Sie 2022, 18:59
Traszkowa Łapa
Traszkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : DWADZIEŚCIA?! / sierpień
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : skowronkowy trel / dawniej orzechowy cień
Wygląd : drobna, krótkowłosa, czarna z białymi znaczeniami na pysku, szyi, piersi i łapach (na przednich do nadgarstka, na tylnych - do stawu skokowego). oczy jaskrawo zielone, jak świeża trawa.
Multikonta : pliszkowy dziób, zaćmione słońce, płotkowa łapa
Autor avatara : ekaterina solovieva
Liczba postów : 151
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1151-traszka#15592
Traszka nigdy nie była kotem, który był bardzo… uważny. Wręcz przeciwnie, jako kocię miała długą historię incydentów pod tytułem „zapatrzyłam się i wpadłam w drzewo”, bądź „zapatrzyłam się i wpadłam w kota”. To nie tak, że miała słabe zmysły, wręcz przeciwnie, ale… miały one problem z odpowiednim ustawianiem priorytetów. Zobaczy ptaka dziesięć długości drzewa dalej, ale nie zwróci uwagi, że zaraz nadepnie na ostry kamień. Usłyszy szmer rozmów kotów w obozie kilka lisich długości dalej, ale nie będzie umiała skupić się na tym, co mówi do niej rozmówca siedzący tuż obok. I tak też było tym razem, gdy chce pójść po coś do jedzenia, ale jej łapa zanurza w jakiejś… kupie śniegu? Patrzy w dół, by zobaczyć tam jakiegoś kociaka. Mruga.

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Aniolek
Re: Iglasty Kąt
Sro 24 Sie 2022, 19:23
Srocza Łapa.
Srocza Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [XII]
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Gradowy Chłód
Wygląd : Kocur o trochę tęższej budowie ciała będący średniego wzrostu. Posiada krótkowłose futro barwy białej. Jedynie jego pysk, uszy łapy i ogon są w kolorze burej. Posiada również białe znaczenia na przednich łapach które sięgają do palców. Ma je też na tylnych gdzie ciągnął się do połowy jego łap. Na burawym futrze widoczne są czarne tygrysie pręgi. Na świat patrzy jasnymi niebieskimi oczyma.
Multikonta : Koźlorogi [KG] Wrzeszcząca Łapa [KRz]
Autor avatara : https://www.instagram.com/icefire.cats/
Liczba postów : 31
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1507-sroka
Już coś formował, już miał jako tako wizje aż tu nagle! Nie wiadomo skąd pojawił się wyższy kot i dodatkowo z premedytacją zniszczył jego rzeźbę. Miała ona już nawet uśmiech! Ale szybko z tego uśmiechu zostały tylko szczątki i nic więcej. Właśnie na jego oczach został zamordowany śnieżny ludek. Źrenice Sroki się zwęziły a jego buzia otworzyła się szeroko. Był w szoku. Wiec dopiero po chwili jakoś zareagował. – CIO TY LOBIS! – podniósł głos po czym stanął naprzeciw mordercy. Podniósł wysoko łebek i wbił swoje błękitne oczy w oczyska kotki. – Wlasnie zamoldowalas niefinna istiote! Jiak moses! – oskarżył ją po czym dodał. – No i! Moglas mnie tes sabic! Wies kim ja jestem?! – burknął pod nosem po czym rozkazał. – Obnis się! Nastaw glowe! –i nie było tutaj żadnej dyskusji. Morderca musiał zostać ukarany.
Re: Iglasty Kąt
Wto 30 Sie 2022, 02:13
Traszkowa Łapa
Traszkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : DWADZIEŚCIA?! / sierpień
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : skowronkowy trel / dawniej orzechowy cień
Wygląd : drobna, krótkowłosa, czarna z białymi znaczeniami na pysku, szyi, piersi i łapach (na przednich do nadgarstka, na tylnych - do stawu skokowego). oczy jaskrawo zielone, jak świeża trawa.
Multikonta : pliszkowy dziób, zaćmione słońce, płotkowa łapa
Autor avatara : ekaterina solovieva
Liczba postów : 151
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1151-traszka#15592
A kocię zaczyna na nią krzyczeć, piszczeć… momentalnie cofa uszy w nerwowym spięciu, przyspieszając swój oddech wręcz nieświadomie. Co zrobiła? Zamordowała niewinną istotę? Traszka patrzy pod swoją łapę, ale nie widzi nic, co mogłaby zabić.
Jakąistotę — rzuca drętwo, szczerze nie wiedząc, o co mu chodzi… a ten pyta się jej, czy wie, kim jest. Szczerze mówiąc, nie ma pojęcia. — Nie wiem — mówi więc. Kocię każe jej… obniżyć się? Nastawić głowę, co? Traszka nie zmienia swojej pozycji, odmawiając takiego aktu. Chyba doda kocięta do kolejnej rzeczy, której nie znosi, nienawidzi, bo nie rozumie i nie zapowiada się, by zrozumiał.

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Aniolek
Re: Iglasty Kąt
Wto 30 Sie 2022, 10:36
Srocza Łapa.
Srocza Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [XII]
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Gradowy Chłód
Wygląd : Kocur o trochę tęższej budowie ciała będący średniego wzrostu. Posiada krótkowłose futro barwy białej. Jedynie jego pysk, uszy łapy i ogon są w kolorze burej. Posiada również białe znaczenia na przednich łapach które sięgają do palców. Ma je też na tylnych gdzie ciągnął się do połowy jego łap. Na burawym futrze widoczne są czarne tygrysie pręgi. Na świat patrzy jasnymi niebieskimi oczyma.
Multikonta : Koźlorogi [KG] Wrzeszcząca Łapa [KRz]
Autor avatara : https://www.instagram.com/icefire.cats/
Liczba postów : 31
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1507-sroka
Możliwe, że Sroka ciut przesadził gdyż jeszcze jego figura nawet nie była w połowie skończona. Ale przez ten czyn jego ambicja i motywacja się wyczerpały. Zostały zmiażdżone jak ten śnieg. A to było naprawdę na wagę złota!
- Telas jej nie ma bo nie syje. - To chyba było oczywiste prawda? Wskazał dodatkowo na górkę śniegu na której była łapa terminatorki.
Po czym cicho prychnął gdyż oczywiście nie znała jego imienia. Miała prawo go nie znać ale skoro zaatakowały jego twór to powinnaś choć trochę go kojarzyć.
- Sroka. - przedstawił się i nawet udało mu się powiedzieć swoje imię poprawnie. - Moi lodcice som wasnymi wojofnikami. I ja tes jestem wasny. - wypiął pierś przed siebie po czym westchnął gdyż kocica najwidoczniej była głucha lub uparta jak osioł.
- Kala Cię i tiak ceka. Musis pseplosic i zlobic se mną dluga istote. - powiedział obrażony. A podobno wszyscy w tym klanie byli wychowani phi!
Re: Iglasty Kąt
Sob 03 Wrz 2022, 18:57
Traszkowa Łapa
Traszkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : DWADZIEŚCIA?! / sierpień
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : skowronkowy trel / dawniej orzechowy cień
Wygląd : drobna, krótkowłosa, czarna z białymi znaczeniami na pysku, szyi, piersi i łapach (na przednich do nadgarstka, na tylnych - do stawu skokowego). oczy jaskrawo zielone, jak świeża trawa.
Multikonta : pliszkowy dziób, zaćmione słońce, płotkowa łapa
Autor avatara : ekaterina solovieva
Liczba postów : 151
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1151-traszka#15592
Teraz jej nie ma, bo nie żyje. Co? Gdyby nie żyła, to Traszka miałaby pod łapą jej trupa, czy… cokolwiek. Miała jedynie śnieg. Nie rozumie, nie rozumie, nie rozumie, nie rozumie. Ale kocurek się jej przedstawia jako Sroka; imię to leci gdzieś w stos informacji w głowie Traszki, ale wylatuje momentalnie po kilku uderzeniach serca. I wciąż nie ma pojęcia, o czym ten do niej mówi.
Niespecjalnie widzę, co w tobie ważnego — mówi niezręcznie.
Kara i tak ją czeka, musi przeprosić. Przeprosić ZA CO? Za jakieś domniemane morderstwo na nieistniejącej istocie, w które próbował ją wrobić. Miała go dosyć, futro jej się jeżyło, uszy się jej cofały.
Nie — mamrocze, po czym szybkim krokiem odchodzi jak najdalej.

zt

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Aniolek
Re: Iglasty Kąt
Nie 20 Lis 2022, 17:23
Błyszczący Żuk
Błyszczący Żuk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Orzechowy Cień!!!!
Wygląd : niebieski pręgowany point; jasnokremowe ciało; niebieskie plamy na pysku, uszach, łapach i ogonie, ciemniejsze pręgi; długowłosy; spiczaste uszy; ciemnoróżowy nos; szaro-niebieskie oczy (później jasnoniebieskie); białe futro wokół oczu; średnia wysokość
Multikonta : Chabrowy Powiew [KW]
Autor avatara : umasiberian na ig
Liczba postów : 114
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1415-zuk#27265
Żuczek właśnie zjada sobie mysz ze stosu - w końcu jest po treningu i przyda mu się troszkę odpoczynku i dawka energii w postaci posiłku. Oblizuje mordkę, rozgląda się, siedzi dość luźno i swobodnie. Och, może ktoś do rozmowy... hm, hm, hm! Point zamierza poczekać, nigdzie mu się nie spieszy, ale miło byłoby otworzyć do kogoś pyszczek.

— puf:)

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Uwu10
-ˋ₊˚. wróciło lato i noce są jasne

chcę znowu spotkać cię po raz pierwszy
chodźmy nad wodę, na twoich kolanach zasnę
wymyślę więcej dobrych wierszy


Re: Iglasty Kąt
Nie 20 Lis 2022, 17:54
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Po ostatniej rozmowie z Orzechowym Cieniem, Puch... Nie popadła w żadne szaleństwo odnośnie musu udowodnienia wujowi, że teraz, natychmiast jest gotowa na swoje mianowanie. Bo nie była. Owszem, trochę dojrzała od momentu w którym zaczęła swój trening. Nie miała w końcu 6 księżyców, a prawie 18, dodatkowo w jej życiu podziało się tyle sytuacji, że musiałaby być wyjątkowo uparta by nie wyciągać z nich odpowiednich wniosków. Zamiast katować się  sztucznymi ambicjami, kocica postanowiła kontynuować pracę nad sobą i skupić się na wyeliminowaniu czegoś, co jeszcze nie zniknęło. Dyskomfort. Nie wiedziała co dokładnie go powodowało poza tym, że pomimo większej świadomości własnego ciała, wciąż czuła się w nim okropnie. Może to był ten powód? Ale jak miała niby zmienić całe swoje ciało? Przecież magicznie się nie zmniejszy, jej łapy nie staną się smuklejsze, bark
i kark mniej szerokie, a mięśnie widoczne. Ueh, masakra. No, ale... Przynajmniej na jedno miała wpływ; nie będzie terminatorką wiecznie, a czas do ceremonii powinna wykorzystać na coś ważniejszego niż próbę podtrzymania sztucznych ambicji, prawda? Dalej ciężko pracowała — polowała, chodziła na patrole, pomagała w obozie, ale z umiarem. Bardziej skupiła się na swoich relacjach z innymi kotami. Heh, nie samą pracą kot żyje, prawda?

Gdy Żucza Łapa rozglądał się za jakimś kotem do pogawędki, Puch wraz z Leśną Łapą wkroczyły do obozu wesoło chichocząc i plotkując między sobą. Jeszcze chwilę porozmawiały gdy dołączył do nich partner koteczki i ta przeprosiła Wierzbową Łapę, odchodząc gdzieś z kocurem. Liliowa kocica odprowadziła ich ciepłym spojrzeniem po czym przysiadła niedaleko Iglastego Kąta, chociaż nie zdawała sobie sprawy z obecności Żuka. Niefortunnie spoglądała w inną stronę i nie wiedziała, że ten poszukuje towarzystwa. Dlatego po prostu przysiadła i... zaczęła na szybko pielęgnować swoje długie futro.

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Lv9k4sG
Iglasty Kąt - Page 3 4C23qCS
Re: Iglasty Kąt
Nie 27 Lis 2022, 08:12
Błyszczący Żuk
Błyszczący Żuk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Orzechowy Cień!!!!
Wygląd : niebieski pręgowany point; jasnokremowe ciało; niebieskie plamy na pysku, uszach, łapach i ogonie, ciemniejsze pręgi; długowłosy; spiczaste uszy; ciemnoróżowy nos; szaro-niebieskie oczy (później jasnoniebieskie); białe futro wokół oczu; średnia wysokość
Multikonta : Chabrowy Powiew [KW]
Autor avatara : umasiberian na ig
Liczba postów : 114
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1415-zuk#27265
Żuczek zauważa kotkę, która siada niedaleko niego, jednak spogląda w kompletnie inną stronę... Ups! Zmieszany zerka na swoje łapy, nie wiedząc co w s umie zrobić, jednak po chwili podchodzi do Wierzbowej Łapy, uśmiechając się wesoło. Kładzie mysz przy swoich łapach.
Hejhej! Można się przysiąść? — pyta, dreptając w miejscu, po czym na szybko bierze gryza posiłku. Nie chce być, hm, nieuprzejmy czy niegrzeczny, no ale musiał troszkę zjeść! Głodny jest! Dopóki liliowa nie odpowiada, Żucza Łapa przejeżdża wzrokiem po towarzyszce, czując zdumienie na widok takiego potężnego ciała! Do tego puchata - no, tutaj point również dobrze się wykazuje, jednak Wierzbowa Łapa pozostawia na nim dobre wrażenie. Czeka grzecznie na odpowiedź, kołysając ogonem i próbując nie latać wzrokiem na różne strony...

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Uwu10
-ˋ₊˚. wróciło lato i noce są jasne

chcę znowu spotkać cię po raz pierwszy
chodźmy nad wodę, na twoich kolanach zasnę
wymyślę więcej dobrych wierszy


Re: Iglasty Kąt
Nie 27 Lis 2022, 13:01
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Właśnie przejeżdżała językiem po ostatnich kosmykach jasnego futra na swojej piersi gdy... Pojawił się przed nią Żucza Łapa z piszczką w mordce. Słysząc jego przywitanie i pytanie o to czy może się dosiąść, przerwała liźnięcie w połowie i podniosła na niego wzrok, powoli chowając język na rzecz ciepłego, wesołego uśmiechu w jego stronę. — Oczywiście! Nie krępuj się, siadaj — miauknęła, podnosząc ogon i kładąc go po swojej drugiej stronie, robiąc tym samym trochę miejsca dla Żuka zaraz obok siebie.
— Przerwa od treningu czy jeszcze przed? — zagadnęła w momencie w którym kocur zajął wygodnie miejsce i mogli, cóż, porozmawiać! Przekrzywiła lekko łebek tak, by jak najlepiej słyszeć to, co miał mówić Żuk i wciąż się delikatnie uśmiechając, dodała: — W sumie to jak ci się podoba praca pod okiem Orzechowego Cienia? Heh, wybacz te puste pytania na początku, po prostu mnie to ciekawi. Pewnie kojarzysz, ale też jestem jego terminatorką. Wiesz, takie wybadanie gruntu!

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Lv9k4sG
Iglasty Kąt - Page 3 4C23qCS
Re: Iglasty Kąt
Nie 27 Lis 2022, 15:44
Błyszczący Żuk
Błyszczący Żuk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Orzechowy Cień!!!!
Wygląd : niebieski pręgowany point; jasnokremowe ciało; niebieskie plamy na pysku, uszach, łapach i ogonie, ciemniejsze pręgi; długowłosy; spiczaste uszy; ciemnoróżowy nos; szaro-niebieskie oczy (później jasnoniebieskie); białe futro wokół oczu; średnia wysokość
Multikonta : Chabrowy Powiew [KW]
Autor avatara : umasiberian na ig
Liczba postów : 114
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1415-zuk#27265
Na zgodę Puch siada obok niej, przysuwając do siebie swój posiłek. Mruga na pytanie terminatorki, macha raz łapką w powietrzu, przed sobą, uśmiechając się szeroko.
E tam, już po! Ale było dobrze — odpowiada, biorąc kolejnego kęsa myszki. Unosi delikatnie brwi na pytania Wierzbowej Łapy, która skupia się na, cóż, ich wspólnym mistrzu, możnaby w pewnym sensie rzec. — Aha, spoko, rozumiem! Yyy no, podoba. Jest fajny. Od razu mi lepiej z systematycznym treningiem! — mruczy wesoło, a końcówka ogona pointa lekko uderza o ziemię co jakiś czas. Zastanawia się chwilę.
A tobie jak się podoba? — odbija piłeczkę, jakoby rozmowa nie wydawała się... hm, wywiadem. Chwilę oczekiwania na odpowiedź koteczki zajmuje sobie przeżuwaniem reszty posiłku.

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Uwu10
-ˋ₊˚. wróciło lato i noce są jasne

chcę znowu spotkać cię po raz pierwszy
chodźmy nad wodę, na twoich kolanach zasnę
wymyślę więcej dobrych wierszy


Re: Iglasty Kąt
Nie 27 Lis 2022, 16:26
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Uśmiechnęła się szerzej na odpowiedź kocurka. W sumie, nie spodziewała się innej. Orzechowy Cień był dobrym mistrzem; wymagającym, ale dobrym i niewątpliwie potrafił przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie jako wojownik. Poza tym, faktycznie był systematyczny i Puch nie musiała się martwić o to, że nagle zniknie i przestanie przychodzić na umawiane treningi jak niektórzy mistrzowie. Jaka szkoda, że miał pecha do terminatorów i większość z nich znikała nim ukończyła ten trening. — To dobrze! A mi? Mi też się podoba. Orzech jest naprawdę cierpliwy i dokładny w tym co robi, od samego początku wiedziałam, że jestem w dobrych łapach w kwestii treningu! — zamruczała. Ktoś mógł to nazwać stronniczością, ale Puch doskonale wiedziała, że w klanie znajdowali się równie dobrzy wojownicy co jej wuj, po prostu... Lubiła go i ceniła nie tylko jako członka rodziny, ale i samego klanu. Widziała w nim autorytet i wzór do naśladowania; może teraz gdy w końcu przestała katować się nie wiadomo jakimi myślami, uda jej się w przyszłości być kimś równie, hm, stabilnym co złoty kocur?
— Ogólnie już skończyłam obowiązkową część treningi i moje obecne spotkania z nim to raczej formalność i powtórki, ale jak tylko będzie czas na moją ceremonią to zdecydowanie będę tęsknić za treningami z nim! O, co na tym etapie lubisz najbardziej? Ja, osobiście, polowanie i patrole.

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Lv9k4sG
Iglasty Kąt - Page 3 4C23qCS
Re: Iglasty Kąt
Nie 27 Lis 2022, 17:12
Błyszczący Żuk
Błyszczący Żuk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Orzechowy Cień!!!!
Wygląd : niebieski pręgowany point; jasnokremowe ciało; niebieskie plamy na pysku, uszach, łapach i ogonie, ciemniejsze pręgi; długowłosy; spiczaste uszy; ciemnoróżowy nos; szaro-niebieskie oczy (później jasnoniebieskie); białe futro wokół oczu; średnia wysokość
Multikonta : Chabrowy Powiew [KW]
Autor avatara : umasiberian na ig
Liczba postów : 114
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1415-zuk#27265
Czyli w tej kwestii się zgadzają! Kiwa głową zadowolony, uśmiechając się wesoło. Ogólnie polubił Orzechowego Cienia - nie jest nadzbyt spiętym kotem, ani wrednym, po prostu fajnym gościem, który dość na luzie podchodzi do młodzika, ale jednocześnie przekazując informacje, podkreślając ważne rzeczy. Żukowi wydaje się być dość mądrym wojownikiem - chciałby być przynajmniej trochę taki jak on w przyszłości!
Porusza uchem, unosi brwi... No tak, czemu się dziwi, że Wierzbowa Łapa już skończyła obowiązkową część treningu!
!!! O kurde, super! To teraz czekać na twoją ceremonię, hehe. Ciekawe, jakie imię będziesz miała. Hmm, a ciekawe, jakie ja... No ale mi jeszcze trochę brakuje! — mówi, unosząc wzrok na niebo. — A, mm, podobają mi się polowania. Dość nieźle mi idą — ma nadzieję, że się jakkolwiek nie przechwala, bo po co, jedynie taka miła wzmianka! Wraca wzrokiem na liliową koteczkę, nie zmieniając szczęśliwej minki.

_________________
Iglasty Kąt - Page 3 Uwu10
-ˋ₊˚. wróciło lato i noce są jasne

chcę znowu spotkać cię po raz pierwszy
chodźmy nad wodę, na twoich kolanach zasnę
wymyślę więcej dobrych wierszy


Re: Iglasty Kąt
Sponsored content

Skocz do: