IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Rzeki
 :: Tereny Klanu Rzeki :: Granice
Ostre Korony
Pią Paź 22, 2021 11:42 am
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 2023
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Ostre Korony zyskały swoją nazwę przez ostro zakończone czubki gęsto rosnących sosen i świerków niedaleko granicy z Ziemiami Niczyimi wychodzącej na Orlą Przełęcz. Ostre Korony stanowią dobrą osłonę przed wiatrem, chociaż w ich skład wchodzą zdecydowanie najniższe drzewa kończące Łyse Drzewa.

Rodzaje terenu: Brzeg lasu; tereny suche, piaskowe

Re: Ostre Korony
Pią Sie 30, 2024 3:30 pm
Lilia
Lilia
Pełne imię : Lilia w Małym Stawie
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 35 ks | sierpień
Znak Przodków : Sarna
Matka : Jeż Skryty w Liściach [NPC]
Ojciec : Czosnek Dziko Rosnący w Wąwozie [NPC]
Mistrz : Senne Echo Szepczącego Strumienia [*]
Partner : Niknąca Łapa
Wygląd : wysoka, smukła kotka o krótkiej biało-czarnej sierści i charakterystycznie wygiętej końcówce prawego ucha i plamie na jasnoróżowym nosie. czarne plamy znajdują się na jej głowie (czoło i uszy), obu łopatkach, bokach, udach, lewym kolanie i w całości na ogonie. ma jasnozielone, często przyjaźnie przymrużone ślepia, ciemne poduszeczki i proste białe wąsiska
Multikonta : Wierzbowy Puch; Szerszeniowy Rój; Fasola
Autor avatara : love.lilli (ig)
Liczba postów : 375
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t1930-lilia
Kocica mimowolnie zachichotała i trzepnęła uchem, wracając kątem oka do Myszy. Jej również nie umknęło, że Łabędzi częściej nie ma, niż jest, w obozie. Oczywiście w pierwszym momencie było jej to ciężko stwierdzić, ale gdy wycieczki Łabędzia stały się intensywniejsze, to nawet kot przebywający w obozie tak rzadko jak Lilia, byłby w stanie je zauważyć. Długo się jednak nad tym nie zastanawiała, gdy do uszu wpadł jej odgłos kroków, a zaraz po nim - dostrzegła znaną sobie sylwetkę Światełka. Na pysku Strażniczki automatycznie pojawił się szeroki uśmiech, a sama Lilia aż podniosła się by przywitać partnerkę. Zresztą, Światełko zareagowała dość podobnie, dopiero po chwili zmieniając zachowanie na widok Myszy. Lilia westchnęła rozbawiona i bez skrępowania podeszła do Światełko, otarła się policzkiem o jej policzek i cicho zamruczała. Jak tylko się nieco odsunęła, dostrzegła bardzo ważną zmianę w wyglądzie kocicy. Czy ona dobrze widziała, że brakuje jej... połowy ucha?
— Co się stało, że straciłaś ucho? Musisz mi wszystko opowiedzieć, Łabędź nic mi nie powiedział o- hm, ten — wyszeptała szybko i ze słyszalnym napięciem w głosie. Patrzyła zestresowanej kocicy prosto w oczy, po czym cicho odchrząknęła i odwróciła się do Myszy, przypominając sobie, że przecież też tu jest. — A więc to Światełko o której ci tyle mówiłam!

_________________
Ostre Korony - Page 3 1kfeiox
Re: Ostre Korony
Sob Sie 31, 2024 10:51 am
Wieszcz Blasku Księżyca
Wieszcz Blasku Księżyca
Pełne imię : Wieszcz Blasku Księżyca (Cicha Mysz Czyhająca w Gęstwinie)
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 33 [VII]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Jeż Skryty w Liściach
Ojciec : Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie
Mistrz : Promyk Słońca Przebijający Chmury | Wieszcz Szepczących Kamieni
Partner : kto z miłości jeszcze nie umarł nie potrafi żyć
Wygląd : Długowłosa, bura kotka z czarnymi klasycznymi pręgami. Oczy ma zielone, spiczaste uszy z czarnymi pędzelkami, na brodzie ma białe futerko, które przechodzi przez jej kołnierz, a później też przez cały brzuch - aż po ogon. Białe futro ma także na wszystkich czterech łapach, które kończy się zaraz nad linią jej palców. Ogon ma długi o kolorze ciemnym, niemal czarnym, sierść na nim jest puszysta i kotka bardzo o niego dba.
Multikonta : Pająk, Pnąca, Brzoza
Liczba postów : 436
Wieszcz Blasku Księżyca
https://starlight.forumpolish.com/t1866-cicha-mysz-czyhajaca-w-gestwinie#48632
To była Światełko? Wieszczka miała ochotę zaśmiać się na swoją głupotę. Wyobrażała sobie masywniejszego kota, a przed nią stanęła kotka, którą większy podmuch wiatru mógłby po prostu porwać. Jej wyraz pyska, mimo natłoku myśli, nie zmienił się na szczęście. Przyglądała się kotkom, jak się witają i nie umknęła jej uwaga o uchu rzeczniaczki. Faktycznie, wyglądały inaczej, czyżby kotka jednak wdawała się w walki? Mysz nie miała pojęcia jak wygląda życie w klanach, ale może musieli jakoś bardziej trenować walkę? Chociaż w roli Strażnika jej nie widziała... o ile dojdzie do jej przyjęcia.
Z karuzeli myśli wyciągnęło ją przedstawienie się Niknącej Łapy, Światełka? Miała dwa imiona? Niezbyt rozumiała. Z drugiej strony Mysz też miała dwa.
- Cześć - powiedziała w końcu do partnerki siostry - jestem Wieszcz Blasku Księżyca, jeden z dwóch Wieszczów Plemienia i siostra Lilii, dużo o tobie słyszałam i nawzajem, miło zobaczyć kto stoi za imieniem Światełko - posłała kotce delikatny uśmiech. Czuła się nieswojo i niezręcznie, co jakiś czas zerkając na otoczenie. O czym miały rozmawiać?

_________________
Tu sais mes secrets, même les bien cachés
J'avoue, tu me connais mieux que jе m'connais
Ostre Korony - Page 3 Dcbpu5n-1b73a9d8-16ae-47b2-9510-33ccd75349ac.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzBlZjBlZWFiLTI3NGMtNGU5My1iOTU1LTg2OGUwZDhmNDY0ZlwvZGNicHU1bi0xYjczYTlkOC0xNmFlLTQ3YjItOTUxMC0zM2NjZDc1MzQ5YWMucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
C'est bien chouettе, mais j'ai pensé
Si toi, tu te barres, à quel point je changerais?


Re: Ostre Korony
Pon Wrz 02, 2024 10:19 pm
Niknąca Łapa
Niknąca Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 47 [lipiec]
Matka : Migocząca Iskra
Ojciec : Kruk
Mistrz : Mknąca Gwiazda, Sowia Gwiazda
Partner : Lilia w Małym Stawie
Wygląd : Wyższa niż dłuższa. Średniej wielkości, o bardzo krótkim, czarnym futerku. Trójkątna głowa z dużymi, nisko osadzonymi uszami, których końcówki są zbyt miękkie i podskakują przy każdym kroku. Mocna żuchwa, lekko wystające kły, żółte oczy. Lewa małżowina uszna lekko wyszczerbiona, prawej - w większości brak.
Multikonta : Jabłkowa Gałąź, Chaber, Wapienna Łapa
Autor avatara : ja
Liczba postów : 196
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1786-niknaca-lapa#45008
Dotyk futerka Lilii mimowolnie wyrwał wesoły pomruk z jej gardła. Tak dawno jej nie widziała... i znów to wszystko było z jej winy! Uśmiechnęła się lekko i stuliła po sobie uszy, gdy Lilia wspomniała o jej uchu.
- Ach, um. Głupia sprawa, innym razem ci opowiem - wymamrotała, szurając łapą w leśnej ściółce i wygrzebując mały dołek. Kiwnęła głową do Wieszczki, gdy ta się przedstawiła; uśmiechnęła się lekko i... hm. Zapadła cisza, która sprawiła, że Niknącej Łapie zaczęło się robić gorąco pod skórą. Gdyby mogła się pocić, byłaby w tym momencie cała mokra ze stresu.
- Więc - zaczęła niezgrabnie, by w końcu przerwać ciszę. - Lilia mówiła ci o naszym- um- o tym, że chcę dołączyć do Plemienia? Jeżeli tylko ty i drugi Wieszcz się zgodzicie - powiedziała, z trudem dobierając słowa. - Jjestem terminatorem na k-końcu treningu. Potrafię walczyć i polować. Ja- ja- erm. Wiem, żże może nie jestem- uchh, ja. Ja bardzo bym ch-chcciała. Być z Lilią w. Plemieniu.
Chciała się zapaść pod ziemię ze wstydu.

_________________




ciepły wiatr powróci tu
i poniesie mnie jak puch
uwieszę się białych chmur
i polecę, bywaj zdrów
Ostre Korony - Page 3 CLBzDob
rany jak ten wiosny brzask
goi słońca ciepły blask
frunę teraz w stronę gór
w stronę morza, w stronę snów
we mnie płomień, wilczy duch
wiele zdartych ran i skór


Re: Ostre Korony
Sponsored content

Skocz do: