IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Korzenna Nora
Re: Kłujące Źdźbła
Wto Sie 29, 2023 9:44 am
Ognista Łapa
Ognista Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 27 [IV]
Matka : Sofia (*) > Roztrzaskana Tafla [NPC] i Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Amber (*)
Mistrz : Koźlorogi, Konwaliowy Sen
Partner : Piękna, ale nieuchwytna
Wygląd : Średniej wielkości kocur o silnych łapach, szerokich barkach i umięśnionej budowie. Futro długie, puszyste i aksamitne, często roztrzepane i ubrudzone piachem. W większości bursztynowy z rozjaśnieniami na pysku, brzuchu oraz zewnętrznej części ogona. Cynamonowy nalot na grzbiecie, który jest nieco ciemniejszy na ogonie. Owalna mordka z lekkim pręgowaniem. Ceglany nosek, trójkątne uszy, długie wibrysy oraz bursztynowe ślepia.
Multikonta : Pszczeli Pył (KG), Żyto (S), Dąb (PNK) | Księżyc (PWŁ)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 242
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1841-ogien
Ignis spojrzał na nią nieco skwaszony, nie rozumiejąc jej powodów do obrazy. Dlaczego ona mu nie wierzyła? Z drugiej strony... może miała rację. Może faktycznie bardziej mu zależało na klanie, niż powrocie do Hanki, a więc... już jej nie kochał. Już ją zapominał. Czy naprawdę robił dobrze? Kocurek cofnął lekko uszy i przycisnął ogon do siebie od tego natłoku myśli i zwątpienia. W końcu jednak wziął głęboki wdech. Nie, nie będzie pokazywać Tygrysicy, że miała rację.
Dobra, zdrowiej. Jeszcze muszę wymienić mech pozostałym chorym. – rzekł, po czym poszedł robić to, co powiedział. Obrzydliwe zajęcie, ale co poradzić. Nie chciał przecież dostać po głowie od swojego mistrza czy coś. A Tygrysica... Chyba potrzebowała chwili odpoczynku od tej rozmowy. Pewnie choroba trochę jej poprzewracała w głowie, skoro gadała takie głupoty.

//zt

_________________
Kłujące Źdźbła - Page 6 Ogien-podpis
Re: Kłujące Źdźbła
Sro Sie 30, 2023 12:26 am
Tygrysica
Tygrysica
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 8! [koniec sierpnia]
Matka : Maska ⇾ Hanka ⇾ Roztrzaskana Tafla i Dzika Róża!
Ojciec : Szakłak (?)
Wygląd : dość niska, pulchnawa, długowłosa z kędzierzawym futrem; w większości czekoladowa, ale rudy tygrysio pręgowany widać na pyszczku, żuchwie, nad nosem, między oczami, pod prawym okiem, nieregularnie w postaci łatek na prawym boku i lewym, na większości lewej tylnej łapy, a także w postaci lewej końcówki ucha i łaty na prawej przedniej łapie; biel na szyi, klatce piersiowej, części brzucha, a także nieregularnie na łapach; na każdej z łap ma białe palce i stopy, a na przednich biel przerwana rudą łatą na prawej, a czekoladową łatą na prawej sięga wyżej, prawie łącząc się z bielą na klatce piersiowej; ma także biały wąsik na mordce; oczy wybarwiają się na złoto
Multikonta : Orzechowa Gwiazda, Wieczorna Rosa, Echo
Liczba postów : 91
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1834-tygrysica#47515
Kotka tylko wymownie pociąga nosem, udając, że nie słyszy słów Ognistej Łapy – w końcu się na niego obraziła. Niech się dobrze bawi jako dobry żołnierzyk Klanu Gromu… pewnie tak naprawdę lubi wymieniać ten mech i robić wszystkie głupie rzeczy, które każą mu robić, pff. W końcu nawet jeśli udaje, że nie, to jednak jakoś to robi. Ciekawe tylko, kto mu kazał opowiadać jakieś pierdoły o ich dawnej opiekunce, której zawdzięczają wszystko!

zt
Re: Kłujące Źdźbła
Pon Lis 06, 2023 6:33 pm
Wysoka Łapa
Wysoka Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 25 [IV]
Matka : Roztrzaskana Tafla [NPC] + Dzika Róża [NPC]
Ojciec : ? [NPC]
Mistrz : Zamglone Jezioro
Wygląd : Długie łapy, nieco zgarbione ciało. Cienki ogon w którego wzdłuż przechodzi ciemniejsza pręga, rytmicznie przecinana poziomymi liniami. Krótkie błyszczące jasnobrązowe futro z czekoladowymi cętkami i nieco jaśniejszym brzuchem i ciemniejszymi pręgami na udach. Długa szyja na której znajduje się trójkątna głowa z nienaturalnie dużymi bladymi uszami, ceglastym zgarbionym nosem otoczonym białym futrem. Ma żółtobrązowe oczy. Czasem potyka się o własne łapy, jego krok jest skoczny i energiczny.
Multikonta : Jeżynowy Cierń [GK] Wilcza Łapa, Ukwiecona Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 180
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1845-wysoki#47765
Od rozmowy ze Skwarną Łapą (moim przyjacielem) minęło już trochę czasu. Tak jak się umówił policzyłem wszystkich członków klanu... nie licząc tych nowo narodzonych, nie chciałem przeszkadzać matkom w matkowaniu, więc poczekam czy coś.
Poza liczeniem miałem jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie. Czy po konwalii się śpi. A do kogo z takim pytaniem? Oczywiście że do Owczego Runa, kotka na pewno się znała na każdej roślinie... a jeśli nikt nigdy nie próbował zjeść konwalii to będę musiał potestować to z Ignisem lub Listkiem.
- Pani Owcze Runo? - spytałem wchodząc do przedsionka znajdującego się przed lecznicą i kącikiem starszyzny.

_________________
Kłujące Źdźbła - Page 6 D6k5dCv
Re: Kłujące Źdźbła
Sro Lis 08, 2023 10:52 pm
Owcze Runo
Owcze Runo
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 72 ks. [III]
Matka : Burzowa Noc [NPC]
Ojciec : ♱ Mroźny Poranek [NPC]
Mistrz : Korzenny Język | Lodowy Potok | Zaćmione Słońce
Wygląd : niski czarno-jasnorudy dymny szylkret z dużą ilością bieli (na wargach, karku, kryzie, brzuchu, łapach, grzbiecie oraz ogonie) o niebiesko-szarych oczach (w przyszłości złotych), oklapniętych uszkach (na prawe słabiej słyszy), oraz o wątłej, drobnej budowie.
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Mak [KW] | Skacząca Łapa [KRz]
Liczba postów : 697
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t745-owieczka#5815
Słysząc swoje imię, Owca niezwłocznie skierowała się do przedsionka, w którym to czekał na nią Wysoka Łapa. Kojarzyła terminatora głównie ze nalezienia go w składziku, gdy pod jej nieuwagę udało mu się przesmyknąć do ściśle tajnego miejsca w lecznicy, do którego dostęp powinna mieć tylko ona.
Witaj, Wysoka Łapo. Co się stało? — zapytała, lekko przekrzywiając głowę, a końcówka jej ogona zgięła się z zaintrygowania. Terminator bowiem nie wyglądał na chorego, dlatego spodziewała się, że przyszedł do niej z jakąś sprawą.

_________________
Kłujące Źdźbła - Page 6 DJyV0R4
And there's a place that I've dreamed of
Where I can free my mind
I hear the sounds of the season
And lose all, sense of time
Re: Kłujące Źdźbła
Czw Lis 09, 2023 12:10 pm
Wysoka Łapa
Wysoka Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 25 [IV]
Matka : Roztrzaskana Tafla [NPC] + Dzika Róża [NPC]
Ojciec : ? [NPC]
Mistrz : Zamglone Jezioro
Wygląd : Długie łapy, nieco zgarbione ciało. Cienki ogon w którego wzdłuż przechodzi ciemniejsza pręga, rytmicznie przecinana poziomymi liniami. Krótkie błyszczące jasnobrązowe futro z czekoladowymi cętkami i nieco jaśniejszym brzuchem i ciemniejszymi pręgami na udach. Długa szyja na której znajduje się trójkątna głowa z nienaturalnie dużymi bladymi uszami, ceglastym zgarbionym nosem otoczonym białym futrem. Ma żółtobrązowe oczy. Czasem potyka się o własne łapy, jego krok jest skoczny i energiczny.
Multikonta : Jeżynowy Cierń [GK] Wilcza Łapa, Ukwiecona Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 180
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1845-wysoki#47765
- O dzień dobry, ja przyszedłem z zapytaniem. - zacząłem rozglądając się po pomieszczeniu - Rozmawiałem jakiś czas temu ze Skwarną Łapą, to jest terminator z Klanu Rzeki i ogólnie mój przyjaciel - fajnie co? Ale wracając, gadaliśmy o dziwnych imionach i padło na naszego zastępcę Konwaliowego Snu.. Sena? Sna? Tak, wie Pani na pewno o kogo chodzi. To w sumie pomyślałem że skoro ma takie imię to albo jest ono faktycznie bezsensu albo... po konwalii się śpi. I na pewno Pani się na tym zna, a jak nie to będę musiał sprawdzić... bo pewnie wszystkich roślin na świecie nie próbowaliśmy jeszcze. - wyjaśniłem a swój wzrok skierowałem na kotkę. Z uśmiechem oczekiwałem na wyczerpującą odpowiedź.

_________________
Kłujące Źdźbła - Page 6 D6k5dCv
Re: Kłujące Źdźbła
Pon Kwi 01, 2024 10:29 pm
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1468
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
***

W ostatnich księżycach spędził dużo czasu w lecznicy. Starał się by nie być podopiecznym problematycznym, dopilnował jednakże by okres rekonwalescencji nie wpływał na wypełnianie przez niego większości obowiązków. W lecznicy prowadził część teoretyczną treningów swych terminatorów oraz przydzielał klanowe patrole. Dodatkowa czujność związana z tym faktem musiała być dla medyczni kwestią problematyczną.
Postanowił przynieść medyczce dorodnego królika którego upolował. Zatrzymał się przed legowiskiem kotki oczekując na jej pojawienie się. Uznał, że biorąc pod uwagę wydarzenia z ceremonii którą opuścił chwilę wcześniej medyczne nie zaszkodzi odżywienie się.

[Owcze Runo]

_________________
Elegant maniac.
Re: Kłujące Źdźbła
Wto Kwi 23, 2024 10:28 pm
Owcze Runo
Owcze Runo
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 72 ks. [III]
Matka : Burzowa Noc [NPC]
Ojciec : ♱ Mroźny Poranek [NPC]
Mistrz : Korzenny Język | Lodowy Potok | Zaćmione Słońce
Wygląd : niski czarno-jasnorudy dymny szylkret z dużą ilością bieli (na wargach, karku, kryzie, brzuchu, łapach, grzbiecie oraz ogonie) o niebiesko-szarych oczach (w przyszłości złotych), oklapniętych uszkach (na prawe słabiej słyszy), oraz o wątłej, drobnej budowie.
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Mak [KW] | Skacząca Łapa [KRz]
Liczba postów : 697
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t745-owieczka#5815
Była, rzecz jasna w swoim legowisku, więc musicie sobie wyobrazić jak wielkie miłe niespodziewanie wykwitło na licu dymnej medyczki, gdy dostrzegła w wejściu kruczoczarnego zastępcę i to z smakowicie pachnącym królikiem, który zdawał się być niedawno co upolowany. Lekko rozdziawiła mordkę nie wiedząc co właściwie powiedzieć i z jakiego powodu kocur przybył do jej legowiska, więc po chwili zdecydowała się zadać to pytanie na głos. Kłapnęła głucho zamykaną mordką i spojrzała na kocura, łapiąc z nim krótki kontakt wzrokowy.
Oh, co cię sprowadza d-do mnie Konwaliowy Śnie? — zapytała cicho, może zbyt cicho, ale chyba nadal była zbyt zaskoczona tym spotkaniem.

_________________
Kłujące Źdźbła - Page 6 DJyV0R4
And there's a place that I've dreamed of
Where I can free my mind
I hear the sounds of the season
And lose all, sense of time
Re: Kłujące Źdźbła
Czw Kwi 25, 2024 6:19 pm
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1468
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Zdziwienie malujące się na twarzy klanowej medyczki nie było czymś, czego spodziewał się Konwaliowy Sen. Milczał przez dwa uderzenia serca by następnie złożyć truchło pomiędzy nimi i cofnąć się o krok.
- Upolowałem go i uznałem za stosowne przyniesienie go tobie w ramach podziękowania - wyjaśnił zachowując kamienny wyraz pyska. - Żywię nadzieję że nie spozywalas jeszcze posiłku i że gustujesz w tym typie zwierzyny.

_________________
Elegant maniac.
Re: Kłujące Źdźbła
Sponsored content

Skocz do: