IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Rzeki
 :: Obóz Klanu Rzeki :: Cicha Nora
Gęste Zarośla
Sob 04 Wrz 2021, 11:57
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1909
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Prawdopodobnie ulubione miejsce wypoczynku dla starszych, znajdujące się poza Cichą Norą, jednak na tyle blisko, aby starsi nie musieli za daleko od niej odchodzić. Znajduje się pomiędzy krzewami, a paprociami, co daje kotom wygodne schronienie na drzemkę czy chwilę ciszy.

Re: Gęste Zarośla
Pon 06 Lut 2023, 21:42
Księżyc
Księżyc
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 41 [kwiecień]
Matka : Migocząca Iskra
Ojciec : Kruczy Cień [NPC]
Mistrz : Mknący Nurt
Wygląd : Wysoki, szczupły, lekko umięśniony, o orientalnej budowie. Krótkie, kremowo białe futro z niebieskim nalotem na pysku, uszach, łapach oraz ogonie. Oczy niebieskie.
Multikonta : Płatek
Autor avatara : plicha rozkurwicha#3025
Liczba postów : 173
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t1480-topic
Nie odpowiedzał, bo po co. Nie zamierzał też dalej pytać, skoro kociak nie miał w intencji mu odpowiedzieć. Uznał kotkę po prostu za głupią albo zdecydowanie niechętną do odpowiedzi, może jedno i drugie. Naprawdę nie był w humorze, a tu ktoś jeszcze musiał go denerwować. Cóż za upierdliwy dzień. I jeszcze młoda miała zamiar stawiać go po kątach, najpierw wchodząc mu w drogę, a potem nie odpowiadając? Co za absurd.
- Możesz w takim razie po prostu mnie ominąć - odparł początkowo, jednak dosyć szybko stwierdził, że zamiast robić na złość jakiemuś kociakowi może po prostu mieć święty spokój. - Mniejsza - wzruszył barkami i ruszył w stronę legowiska starszyzny, nie zwracając większej uwagi na srebrzystą.

/ztx2
Re: Gęste Zarośla
Pon 06 Lut 2023, 21:53
Jaśminowa Łapa
Jaśminowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 20 ks
Matka : Świnka [NPC]
Ojciec : Bajoro [NPC]
Mistrz : Połyskująca Tafla
Wygląd : Niska, długowłosa srebrna szylkretka z tygrysim pręgowaniem. Prócz srebra na jej sierści jest biel, okalająca większość jej pyska, brzuch, część ogona, kryzę, sierść policzkową i tą w uszach, boki oraz prawie całą prawą przednią łapę. Jest również na palcach u pozostałych łap, oraz większości prawej tylnej łapy, oraz w postaci pasa na lewej tylnej. Srebrzysto-ude, plamy w pręgi pojawiają się na brzuchu w małej ilości, końcówce ogona od spodu oraz na dwóch stronach pyska, zachodząc za uszy, w większej części po prawej stronie. Dalej rudy, osiedlił się na grzbiecie, przy karku, oraz jeszcze trzy razy w postaci plam w miarę równych odstępach po prawej stronie ciała aż do ogona, gdzie umiejscowił się przy nasadzie. Widać go również przy lewej tylnej łapie.
Posiada zawijające się uszy, różowy nos i opuszki łap z ciemniejszymi przebarwieniami.
Multikonta : Pył, Żywica, Niezapominajka
Autor avatara : ja
Liczba postów : 191
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1719-jasmin#41781
Nie dopytywał, czyli miała z głowy. Satysfakcja, nic więcej. A spotkany osobnik jak na jej gust powinien się trochę rozluźnić, bo straszny sztywniak. Taki nudziarz. Zadowolona z odejścia wieżowca, powędrowała za nim chwilę spokojnym wzrokiem, szczęśliwa ze zniknięcia przyczyny jej chwilowego lekkiego stresu. Nim jednak skoczyła na jej wcześniej znalezioną, bezśniegową plamę, otworzyła jeszcze do długołapego pysk.
- Polecam się rozluźnić trochę na przyszłość! - Miauknęła lekko, z dobrą intencją oczywiście! Po czym wróciła do pierwotnej pozycji i zaczęła się przemieszczać dalej. Jeden niefortunny kot nie zepsuje jej trasy i planów zwiedzania.

[zt]
Re: Gęste Zarośla
Czw 01 Cze 2023, 13:28
Przepiórcze Pierze
Przepiórcze Pierze
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 36 [VIII]
Matka : Dym (*) | Suchy Nos [NPC]
Ojciec : Maciek [NPC] | Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Łosi Ryk [*] > Śpiewający Raniuszek [*] > Płotkowy Potok > Sowi Zmierzch
Wygląd : Krótkowłosy, czarno srebrny tygrysio pręgowany szylkret o średnim wzroście i okrągłej budowie. Biel pokrywa szyję, całe przednie łapy, brzuch, spód ogona i część grzbietu pod postacią sporej plamy, a na tylnych łapach tworzy krótkie skarpetki. Srebrzystorudy kolor pokrywa sporą część obu boków, zaś szarawy znajduje się na głównie ogonie, czubku głowy i w mniejszej ilości przylega do rudych plam. Oczy okrągłe; jasnozielone. Długa blizna po kurzym pazurze przechodzi pod jej lewym okiem i kończy się po środku szczęki. Ma kilka drobnych blizn rozsianych na całym ciele.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] | Wysoki [KG]
Liczba postów : 119
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t1311-przepiorka
Może i Krzywa Gwiazda nie był już Krzywą Gwiazdą tylko... no właśnie, jak się teraz nazywa? Dobra, pomylę się i kocur mnie poprawi. Najlepsza metoda. Staruszek zawsze wydawał mi się kimś kim chce być na starość - dobry papa do ktorego nie boisz sie iść po radę i nie czujesz że dotrzymanie mu towarzystwa to męczący obowiązek. Starość zbliża się nieubłaganie... ostatnio uderzyło mnie to jakoś bardziej, pewnie przez tą całą przyrodę która teraz świruje przez ocieplenie i długie dni. A z kim innym pogadać o przemijaniu jak nie z emerytowanym przywódcą? Poza tym na pewno się ucieszy z odwiedzin... taka ze mnie przykładna terminatorka.
Przeszłam przez wszystkie, nieco zarosłe paprocie i trawy (pewnie dlatego że Cicha Nora nie była zbyt uczęszczana) i stanęłam z zadowoleniem witając się z loczkiem. - Widzę że obowiązków ci odeszło a prywatna miejscówka została. - zaśmiałam się siadając przed Krzywym.

_________________
Overcriticizin', always villainizin'
Overanalyzin', always overridin'
Slither like a snake
Just a caterpillar, you won't see me gettin' bigger
'Til I'm flyin' in a figure eight
Circlin' your face
Re: Gęste Zarośla
Pią 09 Cze 2023, 20:41
Krzywowąsy
Krzywowąsy
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 124 ks | lipiec
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch, Tafla, Szerszeniowa Łapa
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 782
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Widząc wchodzącą Przepiórkę, uniosłem łeb i posłałem jej nieco zaspany uśmiech. Na uwagę odnośnie legowiska, zaśmiałem się krótko i rozejrzałem, jakbym dopiero dzięki niej zorientował się, że jestem tu sam jak palec. — Oj, faktycznie! Miałem szczerą nadzieję, że na starość będę miał liczne towarzystwo, ale cóż. Wychodzi na to, że nie dane mi już dzielić z nikim legowiska — tu, mimowolnie, w mój głos wdarł się smutek. Nim zdążyłem nacieszyć się towarzystwem Srebrnej Łuski, ta zmarła przede mną. Naprawdę liczyłem, że wspólnie spędzimy te ostatnie księżyce dzieląc Cichą Norę, ale Gwiezdny Klan obdarzył mnie długim życiem. Chociaż czasem zastanawiałem się czy aby na pewno nie pokarał byłoby lepszym określeniem.
— Co cię do mnie sprowadza, kochaniutka? — zapytałem, unosząc delikatnie brew, gdy tylko przysiadła przede mną. — Mam nadzieję, że nie z litości! Może i jestem już stary, ale nie kompletnie przykuty do legowiska. Wciąż mam sporo siły, ha! Umysł też mi nie szwanku, ale z łapami troszkę gorzej...
Re: Gęste Zarośla
Sro 26 Lip 2023, 21:33
Przepiórcze Pierze
Przepiórcze Pierze
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 36 [VIII]
Matka : Dym (*) | Suchy Nos [NPC]
Ojciec : Maciek [NPC] | Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Łosi Ryk [*] > Śpiewający Raniuszek [*] > Płotkowy Potok > Sowi Zmierzch
Wygląd : Krótkowłosy, czarno srebrny tygrysio pręgowany szylkret o średnim wzroście i okrągłej budowie. Biel pokrywa szyję, całe przednie łapy, brzuch, spód ogona i część grzbietu pod postacią sporej plamy, a na tylnych łapach tworzy krótkie skarpetki. Srebrzystorudy kolor pokrywa sporą część obu boków, zaś szarawy znajduje się na głównie ogonie, czubku głowy i w mniejszej ilości przylega do rudych plam. Oczy okrągłe; jasnozielone. Długa blizna po kurzym pazurze przechodzi pod jej lewym okiem i kończy się po środku szczęki. Ma kilka drobnych blizn rozsianych na całym ciele.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] | Wysoki [KG]
Liczba postów : 119
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t1311-przepiorka
- No niestety czasem tak bywa... ale na moje odwiedziny możesz liczyć jak widzisz. - zamruczałam. Nie wiedząc czemu, lubiłam tego starca... można powiedzieć że traktowałam go z większym zaufaniem niż Czarnostopego jeśli chodzi o życiowe sprawy. Pewnie przez to jaką funkcję sprawował i to jaki był dla wszystkich? W sumie jest on takim trochę autorytetem... aż głupio przyznać, że mam autorytet. Chyba naprawdę się starzeję.
- Niee! - machnęłam łapą kierując wzrok w górę. - Jeśli o starości mówimy... to kiedy pierwszy raz określiłeś siebie... no starszym. Wiekowym. - spytałam wracając wzrokiem na kocura.

_________________
Overcriticizin', always villainizin'
Overanalyzin', always overridin'
Slither like a snake
Just a caterpillar, you won't see me gettin' bigger
'Til I'm flyin' in a figure eight
Circlin' your face
Re: Gęste Zarośla
Pon 06 Maj 2024, 17:09
Kreska
Kreska
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 4 .v
Matka : Śliwkowa Pestka
Ojciec : Astrowa Łapa, Lwia Łapa
Wygląd : Kreska jest chuderlawą kotką, która upodabnia się do Śliwki kiedy było w jej wieku. Posiada ona krótkie futerko, które jest prawie całkowicie biała, poza mostkiem nosa, końcówki uszu, oraz ogonek, które posiadają czarną barwę i powoli rozjaśnia się aż do śnieżno-białej barwy reszty futra. Kreska na dodatek, posiada prawie całą białą lewą przednią łapę poza dwoma łatami na wysokości nadgarstka, jedną od wewnętrznej strony łapy a druga od zewnętrznej, gdzie prześwituje rozjaśniająca się czerń, na przedniej prawej posiada białe palce i kreskę, która zaczyna się od wewnętrznej strony łapy aż do łokcia, na tylnych łapach posiada biały nalot na palcach i aż do stawu skocznego, na pyszczku odwzorowując jej wargi, po prawej stronie sięgająca aż pod oko a z lewej, sięgająca do samego czoła. Oczy, jak co, posiada szaro-niebieskie, nie wybarwione, a w przyszłości nabiorą błękitny kolor.
Multikonta : Rosa [KG] | Mrówcza Łapa [GK]
Liczba postów : 16
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2176-kreska#60641
Kreseczka zadecydowała, że dziś miała humorek, aby dzielnie pozwiedzać okolice Gniazda, przy czym doszła aż po Gęste Zarośla, znajdujące się nieopodal legowiska starszyzny. Trzymała w pyszczku srocze piórko, które gwizdnęła Astrowej Łapie, który to przyszedł, aby z nimi zjeść posiłek. Bardzo się jej spodobało piórko, bo niby czarne, a gdy wyciągnęła je na światło dzienne, to pojawiły się niebieskie i zielone odblaski. Całkiem super to wyglądało! Prawie spoglądała bardziej na swój skarb niż przed siebie, aż do chwili, gdy nie zauważyła kamyczka gdy już dochodziła do zarośli i wylądowała pyskiem na ziemi, wydając z siebie cichy pisk zaskoczenia i ciche - auu.

// Modraszek

_________________

'round and round like a
horse on a carousel
we go, will i catch
up to love?
i can never tell

________ ≛ ________

Re: Gęste Zarośla
Pon 06 Maj 2024, 17:41
Modraszek
Modraszek
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 4
Matka : Śliwkowa Pestka
Ojciec : Astrowa Łapa, Lwia Łapa
Wygląd : Na razie nie za duży kocurek przeciętnej masy. Ma długą sierść, która nie zawsze jest tak zadbana, jak by chcieli jego rodzice. Jest w większości bardzo jasny, kremowy, a na jego łapach, ogonie, uszach i mordce znajdują się oznaczenia typu point pokryte rudymi prążkami. Oprócz tego na puchu wewnątrz jego uszu, pyszczku, fragmencie piersi i stopach znajdują się białe plamki. Ma na razie niewybarwione, szaro-niebieskie oczy, które niedługo przyjmą intensywniejszy błękitny odcień. Zwykle trzyma swój ogon wysoko w górze, a jego uszy z dokładnością odwzorowują to, co w tej chwili czuje.
Autor avatara : piankacz
Liczba postów : 17
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2190-modraszek#60873
Modraszek szperał w stercie starych śmieci. Mieli tylko jednego starszego, przez co ich legowisko stało raczej w większości puste w kotach, ale nie rzeczach. To, co dla większości kotów stanowiło odpady przyniesione przez wiatr bądź takie, których ktoś zapomniał sprzątnąć, dla niego były perełkami. Upajał się odnalezionym lśniącym, wyschniętym na wiór owadem, którego należało dotykać bardzo delikatnie, by nie rozniósł się w pył. Oczywiście rudy mało brał to do siebie i już zdołał małego wynurta pozbawić dwóch odnóży. Nie był tak wytrzymały jak Owadzia Noga w żłobku.
Podniósł się jednak momentalnie, kiedy usłyszał głośne "bach!", a po tym "au", brzmiące dodatkowo zupełnie jak głos jego siostry, Kreski. Wyrzucił z łapek żuka, którym jeszcze chwilę wcześniej tak się zachwycał, by rzucić się pointce na pomoc. Już przez głowę przelatywały mu tysiące scenariuszy, co mogło się wydarzyć: atak lisa, borsuka, Klanu Wichru, może nagła choroba czy zastawiona pułapka. Kiedy znalazł się przy siostrzyczce, ta podnosiła się z ziemi i nie wyglądała, jakby za dużo jej się stało. W oczach Modraszka za to kotka stała pyskiem w pysk z ogromnym zagrożeniem.
— Już się o nic nie bój, przychodzę z pomocą! — wrzasnął, jakby conajmniej była to sprawa życia i śmierci. Jednym sprawnym susem znalazł się tuż przy czarnej, pozwalając jej się o niego oprzeć, aby wstała (choć już niemalże to zrobiła bez dodatkowej asysty). — Kochana, powiedz mi, co to było. Wilk? Jastrząb? Krwiożerczy włóczęga?
Re: Gęste Zarośla
Pon 06 Maj 2024, 21:06
Kreska
Kreska
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 4 .v
Matka : Śliwkowa Pestka
Ojciec : Astrowa Łapa, Lwia Łapa
Wygląd : Kreska jest chuderlawą kotką, która upodabnia się do Śliwki kiedy było w jej wieku. Posiada ona krótkie futerko, które jest prawie całkowicie biała, poza mostkiem nosa, końcówki uszu, oraz ogonek, które posiadają czarną barwę i powoli rozjaśnia się aż do śnieżno-białej barwy reszty futra. Kreska na dodatek, posiada prawie całą białą lewą przednią łapę poza dwoma łatami na wysokości nadgarstka, jedną od wewnętrznej strony łapy a druga od zewnętrznej, gdzie prześwituje rozjaśniająca się czerń, na przedniej prawej posiada białe palce i kreskę, która zaczyna się od wewnętrznej strony łapy aż do łokcia, na tylnych łapach posiada biały nalot na palcach i aż do stawu skocznego, na pyszczku odwzorowując jej wargi, po prawej stronie sięgająca aż pod oko a z lewej, sięgająca do samego czoła. Oczy, jak co, posiada szaro-niebieskie, nie wybarwione, a w przyszłości nabiorą błękitny kolor.
Multikonta : Rosa [KG] | Mrówcza Łapa [GK]
Liczba postów : 16
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2176-kreska#60641
Wyhamowanie noskiem o ziemie nie było ani trochę przyjemne, szczególnie gdy poczuła, jak piórko jej mizia o wąsy, co ją nieco zestresowało. Uczucie gilgoczącego ją pióra po pysku i wibrysach było chyba najgorsze doświadczenie z tego wszystkiego, bo cóż, to nie pierwszy taki upadek Kreski, i choć lekko ją nosek szczypał, uczucie to szybko minęło. Gdy tylko usłyszała znajomy, głos podniosła się i się lekko otrzepała, kładąc po sobie uszy, zawstydzona i lekko zmieszana.
N-nie — odpowiedziała, przytulając chudy i nieco zjeżony ogonek do swojego ciała, patrząc kocurkowi w łapy. Upuściła pióro na ziemię, delikatnie kładąc na nim łapkę, aby przypadkiem jej nie uciekł — Ja... się potknęłam, n-nie wiem o-o co — mruknęła cicho, jakby zawstydzona. — Boli mnie nosek — przyznała się, siadając na ziemi, bo póki co, nie chciała dalej zwiedzać obozu.

_________________

'round and round like a
horse on a carousel
we go, will i catch
up to love?
i can never tell

________ ≛ ________

Re: Gęste Zarośla
Sponsored content

Skocz do: