IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Rzeki
 :: Obóz Klanu Rzeki :: Łuska
Re: Łysy Krąg
Nie 09 Lip 2023, 15:16
Złoty Blask
Złoty Blask
Pełne imię : Złoty Blask
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 31
Matka : Ćma Łapa
Ojciec : Czarnostopy
Mistrz : Sowi Zmierzch
Partner : brak
Wygląd : Kocur jest dość sporawym kotem o długich łapach. Posiada zielone oczy. Ma bardzo długą, puchatą, złotawą sierść o ciepłym odcieniu w czarne, tygrysie prążki, które przebiegają przez całe jego ciało, a które rozjaśniły się do rudości na brzuchu, tułowiu i kryzie, za wyjątkiem łap oraz głowy, a także końcówki ogona. Dodatkowo posiada przejaśnienie na pyszczku, które jest jaśniejsze od jego bazowego odcienia sierści.
Multikonta : Grzmiące Gardło, Jeleń
Autor avatara : xan_dandy_siberian_cat
Liczba postów : 193
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1761-lsnienie#44424
Uśmiechnął się pod nosem, podrywając się na łapy. Cieszył się, że udało mu się poprawić jej nastrój. Ale miała sporo racji. Mogli odrzucić jej wyśmienite pomysły z racji tego, że były... no niepotrzebnym wysiłkiem. Ale... Skąd wiedzieli, że taki stan potrwa wiecznie? A co jeśli dojdzie do jakichś waśni pomiędzy klanami i będzie już za późno, aby w ogóle zrobić jakieś umocnienia? Eh... Nie powinien zawracać sobie tym głowy. W końcu był młody, a takie poważne rzeczy powinny być na głowach dorosłych.
Ruszył więc za Jaśminową Łapą do legowiska terminatorów, aby wypocząć przed jutrzejszym dniem.

//zt
Re: Łysy Krąg
Nie 12 Lis 2023, 12:41
Jałowcowa Łapa
Jałowcowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Ćmi Trzepot [NPC]
Ojciec : Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Kruchy Pazur [NPC], Ryczący Niedźwiedź (*), Owcze Runo
Wygląd : Średniego wzrostu | szczupła | płaski pyszczek | zielone oczy | długie, złote futro, ciemniejszy nalot na górze ciała, futro jaśniejsze na dole, delikatne pręgi na łapach, na głowie widoczna M-ka
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Sowi Zmierzch [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 288
Terminator Medyka
https://starlight.forumpolish.com/t1756-jalowiec#44370
Od śmierci Ryczącego Niedźwiedzia Jałowcowa Łapa nie bardzo wiedziała, co ma ze sobą zrobić. Głównie chodziła na treningi z Owczym Runem i Kruchym Pazurem, choć z tą pierwszą wiele ich jeszcze nie miała. Gdy była w obozie siedziała głównie w lecznicy. Miała ochotę coś tam zrobić, posprzątać w składziku czy poukładać medykamenty w bardziej odpowiadający jej sposób, ale wiedziała, że lepiej będzie jeśli zostawi je tak jak było. W końcu jeszcze większości z nich nie znała. Jeszcze by coś namieszała.
Ostatecznie zdecydowała się dziś wymienić legowiska dla chorych, bo mech z nich wydawał się jej już nieświeży. A może po prostu szukała pretekstu by się czymś zająć?
Chwilę po tym zanim skończyła odwiedziła ją Ćmi Trzepot by chwilę porozmawiać o obecnej sytuacji na koniec przypomnieć jej o jedzeniu, o którym złocista rzeczywiście dziś zapomniała. Pożegnała się z matką, która po wyjściu z nią z lecznicy wyszła na polowanie i sama powędrowała w stronę stosu zwierzyny. Wzięła z niego mysz i usiadła gdzieś w pobliżu Łysego Kręgu by spokojnie zjeść.

//Truskawka

_________________
I know you'll be looking
down, swear i'm gonna make
you proud

.
Re: Łysy Krąg
Nie 12 Lis 2023, 16:16
Truskawkowa Łapa
Truskawkowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 45
Matka : Jabłuszko [npc, żyje]
Ojciec : Kijanka [npc, żyje]
Mistrz : Oop
Partner : Sen wieczny
Wygląd : Wysoka, duża kotka o krótkim ogonie. Posiada długie, puchate futro przyległe w miare do ciała, o rudej barwie z klasycznymi prążkami po bokach oraz bielą na pysku, paluszkach, kryzie, brzuchu i skarpetkach na tylnych łapach. Różowy nosek poduszeczki łap, wnętrze uszu. Uszy średnie, trójkątne, bez pędzelków. Złote, przysypiające oczy.
Multikonta : Sosnowa Łapa, Niedźwiedź Wędrujący Przez Las
Liczba postów : 232
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1555-truskawka
Widok braku medyka nie był niczym nowym dla rudej, ba. Gdy Ryczący Niedźwiedź żył, to jeszcze szylkretowe futro było widać w obozie, na terenach. Był. Złote futro Jałowcowej łapy jednak było rzadkim widokiem, zanotowała ruda. Szczególnie teraz, po tak niefortunnym obrocie spraw, jakim była śmierć starszego doktora. Czy Truskawkowa Łapa mogła się temu dziwić? Nie dziwiła - wiele kotów zamykało się w sobie, przecie. Przecież nawet jej matka z początku tak zrobiła...
Chyba też by była wkurzona na świat, gdyby coś takiego w nią uderzyło, lecz...To były tylko spekulacje, a nie lubiła krakać niepotrzebnie pierdół.


Ruszyłam spokojnym krokiem przez obóz, do stosu zwierzyny - po treningu chciałam coś przekąsić. Tak, o.
Szczególnie głód uderzał mnie po moich spacerkach, lecz tego lepiej nie było wypowiadać na głos, czy o tym myśleć.
Spokojny - taki był obóz, choć ostatnimi czasu pusty. Huh, zapewne kotowie korzystało ze słońca - te bowiem tak szybko odchodzi.

Zamrugałam, widząc złotowłosą uczennice zmarłego medyka. Niuchnęłam nosem, zanim wzruszyłam barkami.
Wzięłam ze stosu drobnego wróbla i miauknęłam do terminatorki, schylając jej łba.
-Witaj, Jałowcowa Łapo. Moge się dosiąść? Mam...pytanko. - Zaczęłam spokojnie, troche zbaczając z tematu, jaki naprawdę chciałam poruszyć. Nie było to dzień dobry - rozumiałam ten żal, troche, do tych słów. Gdyby ten dzień był dobry, ich klan nie borykał by się z tych wszystkim.
-Ładnie dziś świeci, chyba przyznasz. - uśmiechnęłam się lekko. Kocięta Czarnostopego nie były mi obce, kocur był jak jakiś daleki wuj dla mojej rodziny, a jednak, cóż, wolałam być miłą i bardziej formalną.
-Smacznego. - Odparłam, zerkając na własny posiłek.

_________________
It's good to live e x p e n s i v e
YOU know it, but my knees get weak intensively

When you give me k - kisses
That's xxm o n e y xxhoney

...
Re: Łysy Krąg
Nie 19 Lis 2023, 13:57
Jałowcowa Łapa
Jałowcowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Ćmi Trzepot [NPC]
Ojciec : Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Kruchy Pazur [NPC], Ryczący Niedźwiedź (*), Owcze Runo
Wygląd : Średniego wzrostu | szczupła | płaski pyszczek | zielone oczy | długie, złote futro, ciemniejszy nalot na górze ciała, futro jaśniejsze na dole, delikatne pręgi na łapach, na głowie widoczna M-ka
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Sowi Zmierzch [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 288
Terminator Medyka
https://starlight.forumpolish.com/t1756-jalowiec#44370
Złocista odgryzła kawałek myszy, który ani trochę jej nie smakował. Ostatnimi dniami w ogóle nic jej nie smakowało i ciężko było jej cokolwiek przełknąć, ale wiedziała, że musi jeść. Ćmi Trzepot nie dałaby jej żyć z tego powodu no i jednak wiedziała, że musi mieć siłę do treningów i pracy w lecznicy.
Przełknęła szybko widząc zbliżającą się w jej stronę Truskawkową Łapę. Nie spodziewała się, że ktoś do niej teraz dołączy, a jeśli już to że będzie to ktoś z jej rodziny. Nie miała zbytnio ochoty na rozmowę z resztą klanowiczów, ale nie zamierzała odganiać rudej kotki. W końcu miała być medyczką, nie mogła się dystansować od reszty Rzeki.
- Jasne, siadaj - odparła z nieco wymuszonym uśmiechem na płaskim pysku. - Dzięki, nawzajem. Jakie to masz pytanie? - przeszła od razu do rzeczy. Miała cichą nadzieję, że Truskawkowa Łapa nie ma żadnego problemu zdrowotnego o który chce zapytać, albo co gorsza, nie chce zgłosić jakiś zażaleń co do jej pracy w lecznicy.

_________________
I know you'll be looking
down, swear i'm gonna make
you proud

.
Re: Łysy Krąg
Nie 03 Gru 2023, 11:27
Truskawkowa Łapa
Truskawkowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 45
Matka : Jabłuszko [npc, żyje]
Ojciec : Kijanka [npc, żyje]
Mistrz : Oop
Partner : Sen wieczny
Wygląd : Wysoka, duża kotka o krótkim ogonie. Posiada długie, puchate futro przyległe w miare do ciała, o rudej barwie z klasycznymi prążkami po bokach oraz bielą na pysku, paluszkach, kryzie, brzuchu i skarpetkach na tylnych łapach. Różowy nosek poduszeczki łap, wnętrze uszu. Uszy średnie, trójkątne, bez pędzelków. Złote, przysypiające oczy.
Multikonta : Sosnowa Łapa, Niedźwiedź Wędrujący Przez Las
Liczba postów : 232
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1555-truskawka
Ruda zanotowała grymas na mordce złotowłosej, gdy ta wgryzła się w mysz.
Zauważyłam, a raczej usłyszałam  dość wymuszony uśmiech na mordce koteczki, na co westchnęłam.
-Co za szalone ostatnie księżyce. - Miauknęłam spokojniej. Sama nie rozumiałam mojego braku uczuć względem śmierci, ale inni przeżywali ją gorzej. Chciałam być wsparciem dla klanowiczów, nawet jeśli drobnym.
-Ja...Dobra, bez bicia w krzaki - odparłam szybko. -Jak to jest być medykiem? Jego uczniem?
Nie było to zażalenie, a ot, prosta ciekawość.
-Czy...Nie potrzebujesz pomocy? - No cóż, wyszło szydło z wora - kotka była córką kocura, który mej rodzinie kiedyś pomógł, a więc...-Jeśli mogłabym jakoś pomóc, to to zrobie. O ile moja pomoc jest mile widziana. Wiem, że jako terminatorka mało moge, lecz mam wrażenie, że rzeka powinna się teraz wspierać nawzajem.

_________________
It's good to live e x p e n s i v e
YOU know it, but my knees get weak intensively

When you give me k - kisses
That's xxm o n e y xxhoney

...
Re: Łysy Krąg
Sro 27 Gru 2023, 18:50
Jałowcowa Łapa
Jałowcowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Ćmi Trzepot [NPC]
Ojciec : Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Kruchy Pazur [NPC], Ryczący Niedźwiedź (*), Owcze Runo
Wygląd : Średniego wzrostu | szczupła | płaski pyszczek | zielone oczy | długie, złote futro, ciemniejszy nalot na górze ciała, futro jaśniejsze na dole, delikatne pręgi na łapach, na głowie widoczna M-ka
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Sowi Zmierzch [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 288
Terminator Medyka
https://starlight.forumpolish.com/t1756-jalowiec#44370
Jałowcowa Łapa mruknęła potwierdzająco na pierwsze słowa kotki. Rzeczywiście, szalone księżyce. Nawet mało powiedziane. Zauważyła jednak, że terminatorka mówi o tym z niewielkim przejęciem. Albo po prostu się jej wydawało? Nie była pewna, jakoś bardzo nie wsłuchiwała się w jej ton. Mogła jednak wywnioskować, że Truskawkowej Łapie zależało raczej na jakiejś zwykłej pogawędce, a nie konkretnej sprawie. Tak przynajmniej z początku myślała.
Złocista spojrzała na nią z lekkim zaskoczeniem, gdy ta zaczęła mówić z grubej rury o jej pracy medyka. Przełknęła kolejny kęs myszy zanim odpowiedziała.
- Pewnie nie zdziwię cię, jeśli powiem, że nie jest to proste. A przynajmniej nie gdy nie ma się mistrza na miejscu - stwierdziła z cieniem niechęci w głosie, podczas gdy na jej pysku pojawił się trochę ironiczny uśmieszek. Niezbyt miała ochotę o tym rozmawiać, ale nie chciała również być niemiła i zbywać kotki ani udawać, że jej życie jest teraz proste jak połknięcie rybki. - Nie martw się, nie potrzebuję teraz pomocy. Właściwie aktualnie poza nauką nie mam wiele do roboty - dodała. Cieszyła się, że nie musi w tej sprawie kłamać, gdyż nie chciała pomocy. Zwłaszcza od kogoś kogo ledwie znała. Ale taka była prawda. Lecznica była czysta, składzik pełny, a w klanie nie było ostatnio zbyt wiele chorych.

_________________
I know you'll be looking
down, swear i'm gonna make
you proud

.
Re: Łysy Krąg
Czw 29 Lut 2024, 08:10
Księżycowa Łapa
Księżycowa Łapa
Pełne imię : Księżycowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Przepiórcze Pierze
Ojciec : Gwóźdź
Mistrz : Sowia Gwiazda
Wygląd : Księżyc to dość szczupły i zwinny kocur. Jest dość proporcjonalny, jedynie jego łapy są troszkę dłuższe niż u reszty kotów. Ma krótką lecz miękką sierść, która jest odrobinę gęściejsza na ogonie.
Jego sierść jest czarno biała z większością czarnego. Biała jest jego szyja, końcówka ogona, brzuch oraz niesymetryczne plamy na łapach - prawa przednia jest biała do połowy, lewa przednia jest biała z wewnętrznej strony poza małą plamką. Prawa tylna aż do uda jest biała, przerywana jedną czarną plamką. Lewa tylna za to jest cała czarna.
Jeśli chodzi o głowę, jej góra i obszary przy oczach są czarne, pyszczek jest biały. Ma trójkątną czarną plamę na nosie, ciągnącą się aż między zielono- żółte oczy.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Kasztanowa Łapa
Autor avatara : Nataliya Derkah
Liczba postów : 95
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1981-ksiezyc#53555
Brrrrrrr, ale zimno! - była to pierwsza i przewijająca się przez głowę Księżycowej Łapy myśl, kiedy ten po przebudzeniu wystąpił na środek łuski. Pomimo, że tu gdzie się właśnie znajdował odbywały się zebrania klanu i bywało tu wiele kotów, o tej porze i w taką pogodę było tu niewiele kotów. Gdzieś kątem oka dostrzegł kilku starszych wojowników, jednak nie podchodził do nich.
Przeszedł kawałek dalej, po drodze rozciągając się, zgarnął ze stosu ze zwierzyną drobną mysz i wrócił na miejsce poprzednie.
Spojrzał w dół na zwierzynę i z lekkim strachem zauważył, że jest dość marna. No cóż, Pora Nagich Drzew, co więcej rzec. Jeszcze trochę i zrobi się ciepło i wtedy będzie lepiej, prawda?
Kocurek zatopił kły w zwierzynie i zjadł kawałek, powoli czując jak budzi się w nim energia i chęci do życia, nawet pomimo mroźnej pogody.

// Perła!
Re: Łysy Krąg
Wto 02 Kwi 2024, 01:19
Perłowa Łapa
Perłowa Łapa
Pełne imię : Perła
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 9 (marzec)
Matka : Przepiórcze Pierze
Ojciec : Gwóźdź
Mistrz : Kozi Klif
Wygląd : Jak samo imię wskazuje — długie futerko kociaka jest głównie jasne, srebrzyste, na którym widać bardzo delikatny czarny nalot w okolicy oczu, na czole, grzbiecie, przednich łapach i ogonie. Na czole i łapach nalot ten przypomina lekki zarys pręg. Do tego ma białe znaczenia - znajdują się one nad nosem, na mordce, szyi i klatce piersiowej, a także na palcach i stopach wszystkich łap. Nosek ma w większości różowiutki jak u prosiaczka, jedynie w lewym rogu jest nieco ciemniejszy. Oczy kociaka są na razie szaro-niebieskie, jednak z czasem nabiorą ciemnej, piwnej barwy.
Autor avatara : https://www.instagram.com/felixandstella_bffs/
Liczba postów : 13
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1983-perla
Żadna pogoda nie mogła powstrzymać Perłowej Łapy od spacerowania. Uwielbiał przechadzać się po okolicy i obserwować innych. Rzadko zagadywał, bardziej skupiał się na obserwowaniu, co robią inni i próbował ich naśladować. Czuł, że odstaje zainteresowaniami od innych kotów, więc próbował to nadrobić ucząc się nawyków innych, i ewentualnie dodając je do swojego cichego, małego życia.
Wydawało mu się, że dostrzegł swojego brata w oddali, więc ostrożnie podszedł bliżej. W trakcie prawie się wywrócił, ale na tym etapie już zdobył pewną wprawę w ratowaniu się z upadków. Nie mylił się – ulżyło mu, kiedy faktycznie zobaczył brata. To byłoby niekomfortowe, jakby znienacka podszedł do obcego kota. Na samą myśl przeszły do dreszcze. Blehh!!!
— Co polabiasz, Księżycowa Łapo? — Przechylił głowę, obserwując brata. Skupił się na tym, próbując zapomnieć o wcześniejszych myślach.
— Mogę się przyłączyć?? — Zapytał nieśmiało z uszami skierowanymi ku dole.

/Księżycowa Łapa!!;3

_________________

get distracted by my music
think of nothing else but art
i'll write my loneliness in poems
if i can just think how to start
dot my i's with eyebrow pencils
close my eyelids / hide my eyes
i'll be idle in my ideals




Ostatnio zmieniony przez Perłowa Łapa dnia Wto 02 Kwi 2024, 15:01, w całości zmieniany 1 raz
Re: Łysy Krąg
Wto 02 Kwi 2024, 12:28
Księżycowa Łapa
Księżycowa Łapa
Pełne imię : Księżycowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Przepiórcze Pierze
Ojciec : Gwóźdź
Mistrz : Sowia Gwiazda
Wygląd : Księżyc to dość szczupły i zwinny kocur. Jest dość proporcjonalny, jedynie jego łapy są troszkę dłuższe niż u reszty kotów. Ma krótką lecz miękką sierść, która jest odrobinę gęściejsza na ogonie.
Jego sierść jest czarno biała z większością czarnego. Biała jest jego szyja, końcówka ogona, brzuch oraz niesymetryczne plamy na łapach - prawa przednia jest biała do połowy, lewa przednia jest biała z wewnętrznej strony poza małą plamką. Prawa tylna aż do uda jest biała, przerywana jedną czarną plamką. Lewa tylna za to jest cała czarna.
Jeśli chodzi o głowę, jej góra i obszary przy oczach są czarne, pyszczek jest biały. Ma trójkątną czarną plamę na nosie, ciągnącą się aż między zielono- żółte oczy.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Kasztanowa Łapa
Autor avatara : Nataliya Derkah
Liczba postów : 95
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1981-ksiezyc#53555
Księżyc był właśnie w połowie kęsu kiedy podszedł do niego jeden z braci -Perłowa Łapa. Uśmiechnął się z pełnym pyskiem.
- A nło hłej, włamśmnie jjem- powiedział ze zwierzyną pomiędzy zębami po czym przełknął ją aby uśmiechnąć się raz jeszcze, tym razem pokazując ząbki.
- Cześć! Pewnie, że możesz! Chcesz trochę?- zapytał podsuwając mysz pod łapki srebrzystego kocura.
- Co tam u ciebie? Jak leci trening? - zapytał, widząc że ten jest lekko speszony. Dźgnął go lekko łapą w bok i zaśmiał się.- No, spokojnie! Nie ugryzę cię! Rozluźnij się!

_________________
Łysy Krąg - Page 6 Ksiezy12
Re: Łysy Krąg
Sro 03 Kwi 2024, 23:23
Perłowa Łapa
Perłowa Łapa
Pełne imię : Perła
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 9 (marzec)
Matka : Przepiórcze Pierze
Ojciec : Gwóźdź
Mistrz : Kozi Klif
Wygląd : Jak samo imię wskazuje — długie futerko kociaka jest głównie jasne, srebrzyste, na którym widać bardzo delikatny czarny nalot w okolicy oczu, na czole, grzbiecie, przednich łapach i ogonie. Na czole i łapach nalot ten przypomina lekki zarys pręg. Do tego ma białe znaczenia - znajdują się one nad nosem, na mordce, szyi i klatce piersiowej, a także na palcach i stopach wszystkich łap. Nosek ma w większości różowiutki jak u prosiaczka, jedynie w lewym rogu jest nieco ciemniejszy. Oczy kociaka są na razie szaro-niebieskie, jednak z czasem nabiorą ciemnej, piwnej barwy.
Autor avatara : https://www.instagram.com/felixandstella_bffs/
Liczba postów : 13
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1983-perla
Wyglądało na to, że Księżycowa Łapa czymś się zajadał.
Na pyszczku Perły pojawił się uśmiech, kiedy jego brat podsunął mu pod łapy zwierzynę.
Wziął gryza, kiedy Księżycowa Łapa kontynuował.
— Hmmhh... Tłening, eennmm, izie szałkiem powoli... — Przełknął mocno i mruknął krótko. — Hmm, a poza tym... Ostatnio tlochę mi się nudzi. Dlatego cieszę się, że na Ciebie wpadł...em. — Huh. Perła sam nie wiedział, czemu się tak zawahał. Jakby słowo przez chwilę utknęło mu w gardle. Zdarzało mu się jąkać, więc nie przyłożył do tego za dużej uwagi; tak samo jak do tego, że serce jakby spadło mu do żołądka. Może to jednak była ta mysz? Na pewno tak.
Perłowa Łapa próbował się posłuchać brata i się rozluźnić.
— Twój tlening pewnie idzie ciekawiej. Chcesz opowiedzieć?? — Uśmiechnął się ciepło.

_________________

get distracted by my music
think of nothing else but art
i'll write my loneliness in poems
if i can just think how to start
dot my i's with eyebrow pencils
close my eyelids / hide my eyes
i'll be idle in my ideals


Re: Łysy Krąg
Sro 03 Kwi 2024, 23:30
Księżycowa Łapa
Księżycowa Łapa
Pełne imię : Księżycowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Przepiórcze Pierze
Ojciec : Gwóźdź
Mistrz : Sowia Gwiazda
Wygląd : Księżyc to dość szczupły i zwinny kocur. Jest dość proporcjonalny, jedynie jego łapy są troszkę dłuższe niż u reszty kotów. Ma krótką lecz miękką sierść, która jest odrobinę gęściejsza na ogonie.
Jego sierść jest czarno biała z większością czarnego. Biała jest jego szyja, końcówka ogona, brzuch oraz niesymetryczne plamy na łapach - prawa przednia jest biała do połowy, lewa przednia jest biała z wewnętrznej strony poza małą plamką. Prawa tylna aż do uda jest biała, przerywana jedną czarną plamką. Lewa tylna za to jest cała czarna.
Jeśli chodzi o głowę, jej góra i obszary przy oczach są czarne, pyszczek jest biały. Ma trójkątną czarną plamę na nosie, ciągnącą się aż między zielono- żółte oczy.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Kasztanowa Łapa
Autor avatara : Nataliya Derkah
Liczba postów : 95
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1981-ksiezyc#53555
Kocurek zerknął na zwierzynę i na brata i uśmiechnął się.
- Nudzi ci się? No co ty nie powiesz, mi też! Musimy się kiedyś przejść na jakiś spacer za obozem, będzie fajnie! Pozwiedzamy i takie tam. Jesteśmy już duzi, na pewno możemy wychodzić! - odpowiedział na słowa tamtego.
- Mój trening? Hm.. No, z wujkiem jest fajnie ogólnie! Polujemy, chodzimy na granice i takie tam. Moją pierwszą zwierzyną był królik, nawet nie wiesz jak się cieszę, że go złapałem! A ty już coś łapałeś? - zapytał, czując że zalewa go tyle pytań i chęci do rozmowy. Znacznie częściej powinien rozmawiać ze swoim rodzeństwem, zwłaszcza z nieśmiałym bratem!
- Wszystko tam na zewnątrz jest takie fajne, co nie? Jest tyle miejsca, tyle rzeczy do zwiedzania! A pomyśleć ile tego wszystkiego jest jeszcze dalej, za terenami Klanów...

_________________
Łysy Krąg - Page 6 Ksiezy12
Re: Łysy Krąg
Nie 14 Kwi 2024, 21:40
Perłowa Łapa
Perłowa Łapa
Pełne imię : Perła
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 9 (marzec)
Matka : Przepiórcze Pierze
Ojciec : Gwóźdź
Mistrz : Kozi Klif
Wygląd : Jak samo imię wskazuje — długie futerko kociaka jest głównie jasne, srebrzyste, na którym widać bardzo delikatny czarny nalot w okolicy oczu, na czole, grzbiecie, przednich łapach i ogonie. Na czole i łapach nalot ten przypomina lekki zarys pręg. Do tego ma białe znaczenia - znajdują się one nad nosem, na mordce, szyi i klatce piersiowej, a także na palcach i stopach wszystkich łap. Nosek ma w większości różowiutki jak u prosiaczka, jedynie w lewym rogu jest nieco ciemniejszy. Oczy kociaka są na razie szaro-niebieskie, jednak z czasem nabiorą ciemnej, piwnej barwy.
Autor avatara : https://www.instagram.com/felixandstella_bffs/
Liczba postów : 13
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1983-perla
Kocur zamachał ogonem niczym ucieszony szczeniak, kiedy usłyszał propozycje brata. Spacery to była nieodłączna część rutyny kocura. Same w sobie były świetne, a co dopiero z jakimś towarzyszem, szczególnie takim który był bliski jego sercu.
Kiedy Księżyc opowiadał mu o swoich przygodach na treningach, Perła nie poczuł ani grama szoku; spodziewał się, że bratu dobrze idzie na treningach. Widział w jego oczach, że jest do tego stworzony. Księżyc miał tę charyzmę i ducha walki. Idealnie nadawał się na wojownika.
Perłowa Łapa wcześniej martwił się swoją relacją z rodzeństwem. Teoretycznie, miał z nimi już trochę do czynienia, ale nie wiedział, co siedzi im w głowie... Ale to nic nie znaczyło, bo Perła wiecznie się martwił! Wszystkim! Trochę mu ulżyło, kiedy zobaczył, że brat ma do niego raczej pozytywne nastawienie. Co jak co, ale zależało mu na relacji z rodziną; nie wyobrażał sobie swojego życia bez swojej mamy i rodzeństwa obok. Przeszły go dreszcze na myśl, że kiedyś mogą zostać rozdzieleni. Ahh, znowu ten pociąg myśli, który jedzie, jedzie i nie da się go zatrzymać. Z zamyślenia wyrwało go pytanie Księżycowej Łapy.
— Huh? Um, niee, jeszcze nie miałem okazji… Ale pewnie niedługo będę miał. Mimo to, nie jestem pewien, czy się do tego nadaję… Kompletnie nie umiem się skladać! — Wzdychnął. To nie tak, że Perła wyolbrzymiał, kiedy mówił, że nie umie się skradać - jak na tak drobnego kota, jego kroki były naprawdę ciężkie i głośne, nie wspominając już o tym, że potykał się i przewracał co drugi krok. Inni wierzyli, że to przejdzie z wiekiem i nabierze umiejętności skradania się. Ale on czuł, że to nie będzie takie proste.
Był taki wdzięczny, że Księżyc zawsze miał dużo do powiedzenia, bo przy nim rzadziej zdarzało mu się utykać we własnej głowie i topić się w swoich myślach. Poza tym, biła od niego taka pozytywna energia, że ciężko było się przy nim smucić. Bardzo sobie to cenił, nie tylko w Księżycu, ale też reszcie jego rodziny. Czasem czuł, że wygrał jakąś loterię jeśli chodzi o jego bliskich.
— Świat tak mnie ciekawi… Jest jeszcze tyle miejsc, któlych nie zwiedziliśmy! Tyle rzeczy, któlych nie widzieliśmy! To ekscytujące! — Na jego pyszczku malował się szeroki uśmieszek.

_________________

get distracted by my music
think of nothing else but art
i'll write my loneliness in poems
if i can just think how to start
dot my i's with eyebrow pencils
close my eyelids / hide my eyes
i'll be idle in my ideals


Re: Łysy Krąg
Pią 19 Kwi 2024, 20:54
Księżycowa Łapa
Księżycowa Łapa
Pełne imię : Księżycowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Przepiórcze Pierze
Ojciec : Gwóźdź
Mistrz : Sowia Gwiazda
Wygląd : Księżyc to dość szczupły i zwinny kocur. Jest dość proporcjonalny, jedynie jego łapy są troszkę dłuższe niż u reszty kotów. Ma krótką lecz miękką sierść, która jest odrobinę gęściejsza na ogonie.
Jego sierść jest czarno biała z większością czarnego. Biała jest jego szyja, końcówka ogona, brzuch oraz niesymetryczne plamy na łapach - prawa przednia jest biała do połowy, lewa przednia jest biała z wewnętrznej strony poza małą plamką. Prawa tylna aż do uda jest biała, przerywana jedną czarną plamką. Lewa tylna za to jest cała czarna.
Jeśli chodzi o głowę, jej góra i obszary przy oczach są czarne, pyszczek jest biały. Ma trójkątną czarną plamę na nosie, ciągnącą się aż między zielono- żółte oczy.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Kasztanowa Łapa
Autor avatara : Nataliya Derkah
Liczba postów : 95
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1981-ksiezyc#53555
Kocur skinął głową słysząc o tym, że Perłowa Łapa jeszcze nie miał okazji nic upolować.
- Ojjjtam, nie przejmuj się! Na pewno za niedługo coś złapiesz. Mówię ci, to super uczucie! A jeszcze bardziej super by było złapać coś, czego jeszcze nikt nigdy nie złapał! Na przykład pytałem Sowią Gwiazdę o to, czy można by złapać na przykład niedźwiedzia gdyby cały Klan się zebrał, ale podobno nie. Aczkolwiek ja myślę, że gdyby się postarać to by się dało.
Wziął głęboki oddech i poczekał na chwilę zanim odezwał się znów.
Na wzmiankę o świecie również się uśmiechnął i kiwnął głową z entuzjazmem.
- Dokładnie! Wszystkie tereny są takie wielkie! A pomyśl sobie, że tylko tyle widzimy. A ile musi być pod ziemią jaskiń i tuneli! I rzek, i stawów! Ah, chciałbym zwiedzić to wszystko. Wtedy zostałbym nazwany Księżycową Drogą. Lub Księżycowym Podróżnikiem, o! - powiedział rozmyślając o swoim możliwym imieniu. Lubił rozmyślać na ten temat- jakie imię kiedyś dostanie.
Czy będzie to imię o jakimś z jego wyczynów? Albo o tym, że jest odważny czy coś? Księżycowa Odwaga, Księżycowe... eee... Przeżycie. Księżycowy Atak lub Księżycowy Obrońca! Bo w końcu będzie bronił Klanu całym swoim życiem!
- Jakie chciałbyś mieć kiedyś imię?- zapytał brata, ciekawy jego opinii.

_________________
Łysy Krąg - Page 6 Ksiezy12
Re: Łysy Krąg
Sponsored content

Skocz do: