IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Zarośnięty Głaz
Zebranie I
Pią 03 Lut 2023, 22:46
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Wróciliśmy z wyprawy. Gdy tylko weszliśmy do obozu przywitałam się z Czerwonym Kwiatem, pytając się, czy coś mnie ominęło, czy były jakieś problemy. Z zadowoleniem usłyszałam, że nie było żadnych problemów, a więc od razu po tym skierowałam swoje stopy w stronę Zarośniętego Głazu. Pomimo zmęczenia związanego z wyprawa musiałam wybrać zastępcę, zbliżało się też zgromadzenie. W końcu Klan Wichru nie ma zastępcy, który miałby rozdzielać patrole. Przymykając oko mogłabym to ja zrobić, ale nie. Wypielęgnowałam swoje futro, po czym napięłam mięśnie i wskoczyłam prędko na Zarośnięty Głaz. Obserwowałam obóz. Niektóre koty wychodziły z Zielonych Zarośli albo z innych kryjówek, będąc kuszone przez wieści o powrocie kotów z wyprawy. Przymrużyłam delikatnie oczy, wzięłam głęboki wdech. Twoje pierwsze zebranie jako przywódca, Szałwiowe Ży-... Gwiazdo. Szałwiowa Gwiazdo.
Niech cały Klan Wichru zbierze się pod Zarośniętym Głazem! — zawołałam donośnie, tak, aby być pewną, że cały obóz mnie usłyszy. Jednak nie krzyczałam tak, jak Golcowa Gwiazda podczas ostatnich księżycy jej życia, spokojnie!
Siedziałam w spokoju, obserwując powoli zbierające się koty. Owinęłam swój ogon wokół łap i oczekiwałam.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Zebranie I
Pią 03 Lut 2023, 23:12
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Tyle oczekiwania. Niby wcale nie tak długo, ale dłużyło się. Nie z powodu tęsknoty, tylko pewnego niepokoju i ciekawości. Źle było zostawiać obóz bez zastępcy i przywódcy w takim czasie, mimo iż było to absolutnie normalne. W każdym razie Gołąb z ożywieniem porzucił swoje zajęcie wylizywania futra i przyszedł słysząc poruszenie, a potem okrzyk Szałwii. Teraz już Szałwiowej Gwiazdy. Spojrzał na nią i z jakiegoś powodu zdziwił się, że to ona, a nie Golcowa Gwiazda tam stoi. Huh. Będzie się musiał przyzwyczaić. Uśmiechnął się do nowej przywódczyni i skinął jej z szacunkiem łbem, nim rozsiadł się wygodnie przed kamieniem. Nic tylko czekać. Miał ochotę się wiercić z niecierpliwości, ale dzielnie się powstrzymywał. Bo jedno, oczywiste pytanie, krążyło mu po głowie - kto zostanie nowym zastępcą? To taki ważny wybór. Nie tylko osoba ta będzie odpowiedzialna za patrole, później zostanie przywódcą. Niby nie jego zadaniem było to rozpatrywać, ale jakże mógłby się powstrzymać? Szałwiowa Gwiazda wybierze, kogo wybierze, ale do tego czasu Gołąb sobie pomyśli. Bo kto byłby najlpeszym kandydatem? Było w końcu tylu kompetentnych wojowników w ich klanie... Problem stanowiła jednak zasada o wytrenowaniu terminatora. Przez nią tak dużo osób odpadało...
Tak sobie siedział i rozmyślał, w oczekiwaniu na rozpoczęcie.

_________________
Zebranie I NW2no5y
Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 00:31
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
Rosa dalej jest przybita śmiercią Golcowej Gwiazdy i faktem, że nie zdążyła na pogrzeb – ale skąd mogła wiedzieć, wychodząc wcześnie z obozu i zbierając zioła, prawda…? Kiedy następnego dnia do jej uszu dociera wołanie Szałwiowego Życzenia… uh… Gwiazdy…?, cofa lekko uszy. Nie wie czemu, ale jakoś ją to stresuje. Golcowa Gwiazda była Przywódczynią od zawsze, to znaczy dłużej niż medyczka żyje, i jakoś ta zmiana ją… może nie przeraża, to zdecydowanie za silne słowo, ale jest jej po prostu tak dziwnie nieco. Ale cóż… życie toczy się dalej, trzeba się przyzwyczaić, a klan musi iść dalej. Wychodzi więc z lecznicy, kiwa lekko głową nowej Przywódczyni i siada w pobliżu wejścia do Wilczej Paszczy.

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 01:24
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Pozytywne emocje po wiadomości, jaką przekazała mu nowa Przywódczyni od ojca, dalej się go trzymają, ale nie powstrzymają… zmęczenia po tej całej podróży. Jest padnięty wręcz, ale chyba lepiej, żeby zebranie odbyło się teraz i klan nie był bez Zastępcy nawet te parę godzin, które zapewne chciałaby przespać również Szałwiowa Gwiazda. Wszedłszy do obozu za kocicą zjadł tylko coś szybko, po czym przysiadł gdzieś z przodu, czekając na rozpoczęcie zebrania.

_________________

Zebranie I Cz7MEFY


Zebranie I MevtoU0

Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 05:40
Chabrowy Powiew
Chabrowy Powiew
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 32 [II]
Matka : Łania Skórka [NPC]
Ojciec : Puszysta Chmura [NPC]
Mistrz : Zawilcowa Łąka, Motyli Blask
Wygląd : szczupła; wysoka; długie, czarne futro; białe znaczenia na brzuchu, piersi, pyszczku i łapach. oczy bladozielone
Multikonta : Żucza Łapa [KW]
Liczba postów : 367
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1160-chaber
Czuła zmęczenie, ale miała wrażenie, że w pewnym stopniu do niego przywykła. Jednak gdy weszli do obozu, nie powstrzymała krótkiego ziewnięcia. Szałwiowa Gwiazda prędko zwołała klan, na co Chaber lekko skinęła jej głową z uśmiechem i ruszyła w stronę Wieczornej Rosy, ocierając się łebkiem o jej policzek w formie przywitania. Przysiadła obok, owijając ogon wokół łap. Zje po zebraniu, a najlepiej to pójdzie spać.

_________________

los nas stworzył 彡     
   ✧˚ · . z nici gwiazd

atomowe puzzle drżą
rozsypując się jak sól
to tu, to tu



Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 05:49
Błyszczący Żuk
Błyszczący Żuk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 19 [II]
Matka : Gronostajowa Mordka [NPC]
Ojciec : Czerwony Kwiat [NPC]
Mistrz : Orzechowy Cień!!!!
Wygląd : niebieski pręgowany point; jasnokremowe ciało; niebieskie plamy na pysku, uszach, łapach i ogonie, ciemniejsze pręgi; długowłosy; spiczaste uszy; ciemnoróżowy nos; szaro-niebieskie oczy (później jasnoniebieskie); białe futro wokół oczu; średnia wysokość
Multikonta : Chabrowy Powiew [KW]
Autor avatara : umasiberian na ig
Liczba postów : 114
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1415-zuk#27265
Żuk... nie pożegnał się z Golcową Gwiazdą na pogrzebie - siedział w lecznicy, czując mocny dyskomfort w pysku. Dalej go czuje, lecz na pewno medykamenty pomagają. Słyszy wołanie Szałwiowej Gwiazdy, na co jego uszy się poruszają. Siada gdzieś z boku, po krótkim skinięciu w stronę nowej przywódczyni. Czeka na rozpoczęcie zebrania.

_________________
Zebranie I Uwu10
-ˋ₊˚. wróciło lato i noce są jasne

chcę znowu spotkać cię po raz pierwszy
chodźmy nad wodę, na twoich kolanach zasnę
wymyślę więcej dobrych wierszy


Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 15:14
Płomykówkowa Łapa
Płomykówkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : transpłciowy kocur (zapach kotki)
Księżyce : 15
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Błyszczący Żuk
Wygląd : Bardzo szczupła i wysmukła ale przez długie futro pozornie przysadzista klasycznie pręgowana cynamonka z bielą na końcówce ogona, zewnętrznym palcu lewej przedniej łapy i nad nosem w postaci ,,strzałki" o zielonych oczach.
Autor avatara : sofa#2714
Liczba postów : 39
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1506-plomykowka
Powoli przeciągnęła się i potrząsneła całym ciałem. Wstając z drzemki zażytej w celu zapomnienia o bólu brzucha skierowała się w stronę Zarośniętego Głazu i usiadła niedaleko swojego mistrza, zajęta myślami o wszystkim i niczym.

_________________

The majesty of fantasy protects me from tragedy
Normality's effects traject the agony  of rationality
Which thankfully penetrates with no avail to my unreality
An elaborately designed privately owned


Spiral galaxy.



Ostatnio zmieniony przez Płomykówkowa Łapa dnia Nie 05 Lut 2023, 09:49, w całości zmieniany 1 raz
Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 15:58
Gradowy Chłód
Gradowy Chłód
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 35 [luty]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : who? (Kopcuch | npc)
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : bruh
Wygląd : długowłosy, czarny jednolity z białymi znaczeniami na pyszczku, szyi, brzuchu, przednich palcach oraz do ud tylnych łap, prawe oko niebieskie, lewe złote, dość masywny
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 379
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1055-gradzik#12923
Słysząc wołanie Szałwiowego Życzenia... nie, pewnie Gwiazdy. Słysząc jej wołanie skuliłem się tylko bardziej w swoim legowisku. Bardzo mocno nie chciałem wychodzić ze swojej nory. Nie chciałem nowej przywódczyni. Chciałem moją matkę. Nawet jeśli moja matka robiła kategoryczne błędy w swoim rozumowaniu, bo była starsza, ale... chciałam, aby to ona tam stała, nie jasne futro Szałwiowej Gwiazdy.
Jednak... nie zachowuj się jak kociak, Gradowy Chłodzie.
Prawda była taka, że podczas pogrzebu czułem okropny ból. Okropny ból, bo straciłem większą część swojej rodziny. Miałem tylko brata. Nie miałem nikogo w Klanie. Nie miałem bliższych znajomych prócz Wieczornej Rosy, prócz Sójczej Łapy, która po prostu sobie uciekła. I teraz... czułem pustkę. Przytłaczającą, otępiającą pustkę. Ile będzie ona trwać?
Wyczołgałem się z wielką niechęcią ze swojego legowiska. Otrzepałem niezgrabnie futro, jednak nawet go nie poprawiłem i usiadłem. Nie było nikogo, do kogo chciałbym się przysiąść. Nie miało sensu.

_________________
Weep for yourself, my man
You'll never be what is in your heart
Weep, little lion man
You're not as brave as you were at the start
 
Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 16:29
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
Szybko poszło. Ledwie zakopali Golcową Gwiazdę, a już Szałwiowa Gwiazda pojawiła się w obozie. Oczywiście Mały przyszedł, żeby nie było, że ma gdzieś klanowe sprawy. W sumie to był ciekawy, kto zostanie nowym zastępcą? Po ostatnim wyskoku, myślał, że Orzechowy Cień okazał wystarczającą chęć awansu, jednak sam Maluch miał nadzieję, że jakimś cudem jest ktoś inny kogo Szałwiowa Gwiazda ma na myśli. Na przykład Gołębie Serce, do którego właśnie się dosiadł. Szturchnął go ogonem na przywitanie – Myślisz, że masz szansę zostać zastępcą? – zapytał, próbując ruszyć jakąś konwersacje.

_________________
Zebranie I Pdps10
Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 18:03
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Jak tylko Mały Płomień ukazał się na zebraniu, Gołąb uśmiechnął się do niego delikatnie i zachęcił go ruchem łba, żeby usiadł obok niego. Klan przechodził przez ciężki okres, ale przynajmniej dalej ma przy sobie osoby, na którym mu zależy.
- Dzień dobry Mały - rzucił. Pytanie byłego terminatora go zaskoczyło, bo szczerze jak dotąd o tym nie myślał. Czy chciałby? Oczywiście, że tak. Uważał się za dostatecznie kompetentnego. Dodatkowo był już doświadczonym wojownikiem i wytrenował Małego. Czy zostanie?
- Trudno powiedzieć. Myślę, że mam predyspozycje, pytanie czy Szałwiowa Gwiazda o nich wie - mruknął powoli - Myślisz, że bym się sprawdził? - zapytał z nutką rozbawienia.

_________________
Zebranie I NW2no5y
Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 20:52
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 964
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Tak jak wspominał Motyli Blask, pomimo znacznie lepszego samopoczucia i faktu, że katar przestał jej tak doskwierać, ból głowy i mięśni wciąż się utrzymywał, a Wierzbowy Puch została praktycznie przyklejona do swojego tymczasowego legowiska w Skalnych Półkach. Akurat spała, gdy Szałwiowe Życz- Gwiazda, wezwała klan na zebranie. Jednak obudził ją dopiero szmer, gdy Chaber i Roska wychodziły przed lecznicę, a co ją mimowolnie zaciekawiło. Podniosła głowę z łap i poruszyła uszami, ziewając szeroko. Na ile mogła opuszczać legowisko? No, teoretycznie w ogóle nie powinna tego robić, ale pomyślała, że gdy przysiądzie sobie zaraz przy wejściu, to nie powinno stanowić problemu, prawda? Mimo wszystko chciała być obecna. Podeszła więc, a widząc siedzące Roskę i Chaber, przycupnęła zaraz za nimi, przywitała się lekkim uśmiechem i zaczęła przyglądać zebranym. Wnioskując po tym, że srebrna szylkretka zajęła miejsce na Zarośniętym Głazie, Szałwiowe Życzenie oficjalnie stała się przywódczynią, a więc i Gwiazdą. Puch czuła, że zbliża się moment wyboru zastępcy i liczyła na usłyszenie jednego, konkretnego imienia. Niby zdawała sobie sprawę z tego, że w klanie znajdowali się też inni wojownicy z wytrenowanymi terminatorami, ale... No. Pod tym względem nawet nie kryła się ze swoją stronniczością. Ku swojemu lekkiemu zaskoczeniu, dostrzegła Małego Płomienia obok - a jakże - Gołębiego Serca. Nie bardzo rozumiała ich nagłą zażyłość, bo z jej perspektywy była ona niezwykle nagła, ale usprawiedliwiała to tym, że przecież nie chodziła z nimi na treningi, a jedynie miała okazję obserwować ich na ostatniej ceremonii czy po prostu w obozie. Z dwojga złego, cieszyła się z faktu, że jej brat miał w końcu jakiegoś znajomego.
— Mam nadzieję, że Szałwiowa Gwiazda dobrze przemyślała kogo wybierze na swojego zastępcę — mruknęła cicho na tyle, aby nikt z boku nie usłyszał, ale siedzące przed nią kocice; już tak. Po tym, wyprostowała się i wbiła spojrzenie w sylwetkę nowej przywódczyni. Ciekawe jak rozpocznie swoją, hm, kadencję.

_________________
Zebranie I Lv9k4sG
Zebranie I 4C23qCS
Re: Zebranie I
Sob 04 Lut 2023, 23:31
Puszczykowa Łapa
Puszczykowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 11 [grudzień]
Matka : Sarni Przesmyk [NPC]
Ojciec : Wschodzący Księżyc [NPC]
Mistrz : Skowronkowy Trel
Wygląd : Wysoka, smukła kocica. Bury point z niewielką ilością bieli - biel na przednich łapach (skarpetki pokrywające palce); biel na pyszczku; biel na tylnych łapach do "łokci". Blade, jasne, niebieskie oczy. Czerwony nosek.
Multikonta : Okopcona Łapa [Nkt/KG], Grom [NPC/PNK]]
Liczba postów : 18
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1687-puszczyk#39997
Puszczykowa Łapa słyszała o ostatniej ceremonii pogrzebowej, która miała miejsce w Wichrze. Golcowa Gwiazda zasiadła już w szeregach Gwiezdnego Klanu. Pointka tego by się nie spodziewała. Owszem, miała swoje lata, ale kto by pomyślał, że z dnia na dzień przywódczyni opuści ich strony. Puszczykowa Łapa wygrzebała się z legowiska. Miała usiąść sama, kiedy dostrzegła w oddali Płomykówkową Łapę. A tak się martwiła, że nikt z jej rodzeństwa nie ostał się w klanie. Spotkała już Srokę, teraz Płomykówka. Podeszła do siostry i delikatnie trącnęła ją nosem w policzek.
— Cześć - tym razem przywitała się "normalnie", jakby to Sroka określił. Nie wie czy by siostra też na to zwróciła uwagę.
Re: Zebranie I
Nie 05 Lut 2023, 09:53
Płomykówkowa Łapa
Płomykówkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : transpłciowy kocur (zapach kotki)
Księżyce : 15
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Błyszczący Żuk
Wygląd : Bardzo szczupła i wysmukła ale przez długie futro pozornie przysadzista klasycznie pręgowana cynamonka z bielą na końcówce ogona, zewnętrznym palcu lewej przedniej łapy i nad nosem w postaci ,,strzałki" o zielonych oczach.
Autor avatara : sofa#2714
Liczba postów : 39
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1506-plomykowka
Wyrwana z przemyśleń przez nagłe trącenie siostry miauknęła zdziwiona, lecz szybko odwzajemniła gest.
- Oh, witaj! - Rzekła, uśmiechając się delikatnie.
- Jak się miewasz? Jak twój um... trening? - spytała nerwowo. Czy to normalne pytanie? Chyba powinna się tym zainteresować, no nie?

_________________

The majesty of fantasy protects me from tragedy
Normality's effects traject the agony  of rationality
Which thankfully penetrates with no avail to my unreality
An elaborately designed privately owned


Spiral galaxy.

Re: Zebranie I
Nie 05 Lut 2023, 22:48
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Słysząc wołanie Szałwiowej Gwiazdy wzdrygnąłem się. Dałbym wiele żeby móc spędzić jeszcze jeden dzień z mamą. Wiem że to tylko głupie marzenie... Jednak wiedziałem że jest jej dobrze w Gwiezdnym Klanie. Wszystko bardzo dobrze pamięta, nic ją nie boli... jest jej dobrze. Niestety nawet takie myślenie nie poprawiało mojego samopoczucia. Widziałem to również po moim bracie - do którego się dosiadłem po tym jak wygramoliłem się z Zielonych Zarośli. Nic nie mówiłem, ale usiadłem na tyle blisko by nasze boki dotykały się wzajemnie. Nie wiedzieć czemu czułem się jak nie w moim klanie. Pomimo tego że miałem tu brata i bardzo starającą się mnie wesprzeć Puch.

_________________
Zebranie I Unknown
Re: Zebranie I
Nie 05 Lut 2023, 23:32
Puszczykowa Łapa
Puszczykowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 11 [grudzień]
Matka : Sarni Przesmyk [NPC]
Ojciec : Wschodzący Księżyc [NPC]
Mistrz : Skowronkowy Trel
Wygląd : Wysoka, smukła kocica. Bury point z niewielką ilością bieli - biel na przednich łapach (skarpetki pokrywające palce); biel na pyszczku; biel na tylnych łapach do "łokci". Blade, jasne, niebieskie oczy. Czerwony nosek.
Multikonta : Okopcona Łapa [Nkt/KG], Grom [NPC/PNK]]
Liczba postów : 18
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1687-puszczyk#39997
Miała spytać siostrę w sumie o ich rodzeństwo i ogólne samopoczucie, ale ta przeszła do tematu treningu. Może być też i tak.
— Dobrze. Skowronkowy Trel jest przyjemnym mistrzem. Na treningach czuje się komfortowo bez presji, więc jest dobrze. A ciebie kto w ogóle szkoli? - nie kojarzyła jakiego mistrza miała by jej siostra. W końcu, była mianowana wcześniej od Puszczyk.
Re: Zebranie I
Wto 07 Lut 2023, 00:12
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : 73 w chwili śmierci
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób (*)
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Lin, Mysikrólik
Autor avatara : pliszka (avek), brivi (art w podpisie)
Liczba postów : 2378
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
Odkąd Szałwia, Orzech i Chaber wyruszyli na wyprawę, Motyl nie mógł powstrzymać lekkiego zmartwienia. Jasne, miał wiarę w ich umiejętności i w to, że bezpiecznie dojdą do celu, ale tą porą wyprawy do Spienionych Wodogrzmotów były szczególnie trudne i nieprzyjemne i choć nie sądził, żeby cokolwiek mogło im się stać po drodze w takim składzie, to bał się, że któreś z nich się chociażby pochoruje albo zrobi sobie krzywdę na Turzycowej Skarpie, która była teraz pewnie wyjątkowo nieprzyjemna... W dodatku śmierć Golcowej Gwiazdy oznaczała zmiany dla klanu, duże zmiany, a te zawsze były ciężkie. Miał tylko nadzieję, że Szałwiowe Życzenie podejmie dobry wybór przy wyborze zastępcy, a księżyce doświadczenia pozwoliły jej nauczyć się w praktyce i na błędach – zarówno swoich, jak i Golcowej Gwiazdy – co było dobre dla klanu, żeby szli w dobrym kierunku.
W końcu wszyscy wrócili, Szałwiowe Ż... Szałwiowa Gwiazda zwołała klan, a Motyl mógł odetchnąć z ulgą, że wreszcie wrócili. Akurat zajmował się przeliczeniem medykamentów w składziku, co robił dość często, kiedy porządkował myśli albo potrzebował spokoju, dlatego zanim wyszedł na środek obozu, szybko dokończył tę czynność. Tam skinął głową nowej przywódczyni na powitanie i posłał jej lekki uśmiech, podobny gest wykonując jeszcze w stronę Roski, Chaber i Puch oraz Małego Płomienia, choć do niego akurat się nie uśmiechnął, bo nie był pewny, czy mu wypadało. Po prawdzie wciąż czuł się, jakby grał z Maluchem w szachy 5D i nie miał pojęcia, na ile można mu ufać i na ile jego siostrzeniec w ogóle widzi go w przychylnym świetle, zamiast robić z niego wroga, a jego choroba uniemożliwiła im trochę jakiekolwiek rozmowy, dlatego, uch, trochę nie wiedział, jak się zachować. Swoje kroki skierował natomiast w stronę Orzeszka, do którego po chwili się przysiadł.
Zmęczony? – spytał, choć było to w sumie pytanie retoryczne. Kto by nie był. – Jak wyprawa? – zapytał więc po chwili zamiast tego. Nie spodziewał się z jego strony zbyt wielkiej energii i jakiejś rozwiniętej odpowiedzi po trasie, jaką przebył, ale skoro Orzechowy Cień w końcu miał szansę udać się do Spienionych Wodogrzmotów, był ciekawy, co myślał, no i czy droga była bezproblemowa.

_________________

gubi myśli, ońce kończy bieg
już nie starcza tchu i potrzebuje snu
chyba położę się tu, obok ciebie





gwiazdy widać,
księżyc podniósł się




jak kometa na niebie miga nam świat
żyjemy tak mało lat i trochę ciebie mi brak
trochę ciebie mi brak, trochę ciebie mi...


Re: Zebranie I
Wto 07 Lut 2023, 08:12
Płomykówkowa Łapa
Płomykówkowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : transpłciowy kocur (zapach kotki)
Księżyce : 15
Matka : Sarni Przesmyk
Ojciec : Wschodzący Księżyc
Mistrz : Błyszczący Żuk
Wygląd : Bardzo szczupła i wysmukła ale przez długie futro pozornie przysadzista klasycznie pręgowana cynamonka z bielą na końcówce ogona, zewnętrznym palcu lewej przedniej łapy i nad nosem w postaci ,,strzałki" o zielonych oczach.
Autor avatara : sofa#2714
Liczba postów : 39
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1506-plomykowka
- Na początku był to Gęsia Lotka, ale zachorowała. Teraz jest to Błyszczący Żuk. - Mruknęła. Wzruszyła ramionami.
- Oboje są w porządku. Cieszę się, że twój mistrz również Ci odpowiada. - skinęła głową.

_________________

The majesty of fantasy protects me from tragedy
Normality's effects traject the agony  of rationality
Which thankfully penetrates with no avail to my unreality
An elaborately designed privately owned


Spiral galaxy.

Re: Zebranie I
Wto 07 Lut 2023, 14:17
Szerszeniowy Rój
Szerszeniowy Rój
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33 ks | kwiecień
Matka : Leśny Szept [NPC]
Ojciec : Pokrzywowy Liść [NPC]
Mistrz : Skowronek, Orzech
Partner : twoja mama
Wygląd : Niewysoki, pulchny kocurek o krótkie sierści, niebiesko-kremowej szacie i gęstym pręgowaniu typu ticked, gdzie pręgi ma widoczne jedynie na mordce i ogonie, a tak resztę jego ciała zajmuje zbity, ciemnoniebieski nalot (np. grzbiet). Policzki, mordka, brzuch oraz gardło mają jaśniejszy, piaskowy odcień. Poza tym, Szerszeń jako szylkret posiada kremowe (również pręgowane) łaty z czego dwie najbardziej charakterystyczne znajdują się na czole i nosie, oraz na lewym udzie. Kocurek posiada żółte ślepia, subtelny pyszczek i proste, białe wąsiki [Reszta w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch; Lilia; Fasola
Autor avatara : @_louie_nala
Liczba postów : 218
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1695-szerszen?utm_campaign=newtopic&utm_medium=webhook&utm_source=discord#40454
Wzorowy członek klanu powinien przychodzić na ceremonie. Wzorowy członek klanu powinien wyglądać i zachowywać się uprzejmie w stronę innych kotów. Wzorowy członek- ta, bla bla bla! Po tej całej sytuacji z mamą i Wilczym Łajnem, musiałem zachować pozory, że cokolwiek do mnie w tej kwestii dotarło. Owszem, dotarło. Wiedziałem, że musze zmienić strategię i taką postanowiłem wcielić w życie! Skoro miałem popracować nad swoim charakterem, to pracowałem! Przez ostatnie wschody słońca byłem naprawdę miły. Nawet poszedłem przeprosić Czerwonego (!!) za swoje zachowanie, chociaż ledwo słowa przechodziły mi przez gardło. Porozmawiałem trochę z tatą o tym co się działo i (co dziwne) zgadzał się z mamą, a to nie polepszało mojej sytuacji. Musiałem więc trochę poudawać, że całe to grożenie palcem naprawdę mnie przestraszyło i... próbuje być lepszym kotem. Eh!
Wyjątkowo nie spałem, gdy Szałwiowe Życzenie zwołała klan, obwieszczając swój powrót z wyprawy do eee Spienionych Grzmotów? Wodogrzmotów? Jak zwał tak zwał. Teraz podobno miała być przywódczynią, a więc i Gwiazdą, a do tego wybrać nowego zastępcę. Tak w skrócie: wypadałoby przyleźć, nie? Dlatego nieco leniwie wysunąłem się z kociarni i już nieco żwawszym krokiem ruszyłem w stronę zbiorowiska, witając skinięciami łba tych, których kojarzyłem i takie tam. Ostatecznie przysiadłem gdzieś z boku mając nadzieję, że dosiądzie się do mnie ktoś z rodzeństwa. Na ostatniej ceremonii nikogo oprócz mnie nie było; trochę to smutne.

_________________
Zebranie I DXkhvGK
in a silly goofy mood
Re: Zebranie I
Czw 09 Lut 2023, 13:02
Skowronkowy Trel
Skowronkowy Trel
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 48 [kwiecień]
Matka : Nakrapiany Nos [NPC]
Ojciec : Zwinięty Płatek [NPC] (?)
Mistrz : Szałwiowe Życzenie (*)
Partner : Gołębie Serce [*]
Wygląd : Średniej wielkości i przeciętnej budowy, choć nieco grubszy. Bury krótkowłosy z czarnymi tygrysimi pręgami oraz białymi znaczeniami na łapach, brzuchu, klatce piersiowej i pyszczku. Oczy zielone.
Multikonta : Motyli Blask, Połyskująca Tafla
Autor avatara : pliszka (avater i art w podpisie)
Liczba postów : 470
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t826-skowronek#7745
W trakcie pogrzebu Golec Skowronkowy Trel był poza obozem i mało by brakowało, a przegapiłby też powrót Szałwii. Wracając z polowania do obozu, wyczuł jednak zapach jej, Chaber i Orzecha, więc domyślił się, że musieli już być w obozie i przyspieszył, trafiając prosto na zebranie... które chyba na szczęście się jeszcze nie zaczęło. Wyszczerzył się wesoło do Szałwii, Orzecha, Puch, Roski, Chaber, Szerszenia i Puszczyk oraz Płomykówkowej Łapy, a swoje kroki skierował, klasycznie, do Gołębiego Serca... chociaż, uch, było mu trochę niekomfortowo, że teraz z Gołąbkiem zawsze na takich wydarzeniach siadał Mały Płomień, a był to jeden z tych kotów, których poznawaniem bliżej Skowronek akurat średnio był zainteresowany. Rozumiał, że to dawny terminator Gołąbka i tak dalej, ale, w przeciwieństwie do Gołębiego Serca, był na pogrzebie, na którym Maluch wygadywał te okropne rzeczy o Żubrze i o Puch, jego przyjaciółce. Widział, jak to wszystko się działo, był na miejscu, żeby czuć się niekomfortowo i żeby widzieć, jak podziałało to na inne koty, w tym jego własną siostrę, no i sam fakt, że kocur przeprosił za to wszystko dopiero po tylu księżycach, dopiero pod presją i po słowach Wierzbowego Puchu o tym, że sam przyznał, że nie rozumiał, co zrobił źle... Skowronkowy Trel nie sądził, żeby to była jego sprawa, żeby się wtrącać, dlatego nic nie mówił, ale jakąkolwiek sympatią nie pałał do Gołąbka, to nie podobała mu się jego reakcja na Orzecha i Puch na poprzedniej ceremonii, bo rozumiał ich wątpliwości, i te bardziej ogólne, i te dotyczące Małego Płomienia samego w sobie. I nie potrzebował, żeby to była jego sprawa, żeby wiedzieć, że Mały Płomień to nie był kot, z którym chciał się polubić ani zaprzyjaźniać, a jego obecność przy Gołębim Sercu była jedną z nielicznych rzeczy, które sprawiały, że czuł się dość nieprzyjemnie. Mimo to zrobił dobrą minę do złej gry i posłał Gołąbkowi wesoły uśmiech, ocierając się lekko bokiem o jego bok na powitanie.
Cześć... wam! O czym tam plotkowaliście? Obstawialiście, kto będzie nowym zastępcą czy jak? – zagadał. Brzmiał normalnie, chyba, chciał się starać dla Gołąbka, ale jakaś jego część... chyba wolałaby teraz siedzieć przy Puch, Rosce i Chaber, i przynajmniej nie musieć się silić na radosny ton, który normalnie przyszedłby mu tak naturalnie, jak tylko było można.

_________________

flirting with her is like butterflies screaming
taking off into the night
flirting with her is like cool night beaming
stars glued to my thighs

I'll lend you this, I'll lend you that
how is it that you two always seem to match?



Re: Zebranie I
Czw 09 Lut 2023, 15:03
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Czekałam, aż koty się pojawiam. Każdemu, kto dygał mi głową odpowiadałam tym samym, kiwając w odpowiedzi z delikatnym uśmiechem. I oczekiwałam, dopóki nie uznałam, że to wystarczający czas oczekiwania. Kto chciał, mógł przyjść. Kto nie, jego strata. Wzięłam głęboki wdech.
Koty Klanu Wichru! Wraz z Orzechowym Cieniem oraz Chabrowym Powiewem wróciliśmy z wyprawy do miejsca spotkania z Gwiezdnym Klanem. Otrzymałam dar dziewięciu żyć i zostałam przywódcą. Możecie mi wierzyć, że ze wszystkich swoich sił będę chronić nasz Klan i nim sprawiedliwie zarządzać — zaczęłam, od najbardziej oczywistej rzeczy. Mimo wszystko myślałam, że... jest potrzeba na te słowa. Chciałam być najlepszym przywódcą, jakim tylko mogłam być i chciałam, aby mój Klan o tym wiedział. Zaraz jednak się delikatnie uśmiechnęłam.
Jednak Klan nie może długo pociągnąć bez zastępcy w swoich szeregach. Wypowiadam te słowa przed Gwiezdnym Klanem, aby duchy naszych szlachetnych przodków mogły je usłyszeć i zaakceptować mój wybór. Nowym zastępcą Klanu Wichru będzie Orzechowy Cień. Gratuluję — przemówiłam, zerkając na złotego kocura. Wiedziałam, że wojownik się sprawdzi w swojej roli i ufałam mu z tym. Kiedyś zostanie przywódcą. Sądziłam, że takim samym jak jego ojciec, lub podobnym. Mimo wszystko uważałam, że moja decyzja była... sprawiedliwa i logiczna. Dałam chwilę na gratulacje w stronę kocura, zaraz jednak odchrząknęłam. Jeszcze nie skończyłam.
Zbliża się zgromadzenie. Na zgromadzenie udam się ja, Orzechowy Cień, oraz medycy, oczywiście. Zabierzemy ze sobą dodatkowo Gradowy Chłód, Pokrzywowy Liść, Ropuszy Skrzek, Wierzbowy Puch, Gołębie Serce oraz Małego Płomienia. Z terminatorów uda się Kalinowa Łapa wraz z Wilczą Łapą. Zebranie zakończone, możecie się rozejść — zakończyłam swoje przemówienie, po czym zeskoczyłam z Zarośniętego Głazu. Podeszłam spokojnym krokiem do Orzechowego Cienia, delikatnie się uśmiechając do kotów wokół.
Jestem pewna, że nie będziesz potrzebował pomocy ze wdrożeniem się w nowe obowiązki zastępcy, jednak w razie czego mogę ci w czymś doradzić. Nie chcę ciebie niańczyć, spokojnie — uśmiechnęłam się delikatnie do wojownika, kiwnęłam mu głową, po czym uciekłam w swoją stronę. Prawdopodobnie w stronę legowiska, aby się chociaż na moment przespać i odpocząć po podróży.

zt, chyba że coś ktoś

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Zebranie I
Sponsored content

Skocz do: