IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Gęsty Busz
Re: Mysie Ogonki
Wto 02 Kwi 2024, 18:03
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 128
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
- Hmm... ciężko powiedzieć. Chyba nie. Ale chciałabym. - no bo w sumie nie wiedziałam jak słyszy taka Dzik. Bym musiała wejść w jej skórę żeby się dowiedzieć, a to raczej niemożliwe. Gdybym miała super słuch to na pewno nikt by mnie nie zaskoczył od tyłu, heh.
- Oj tak, uwielbiam kwiaty, i ogólnie spokój i ćwierkające ptaki i ciepło grzejące słoneczko... już niedługo nadejdzie Pora Nowych Liści i będzie przyjemniej niż teraz. - nieco się rozmarzyłam opowiadając o tym... jejku jak ja bym już chciała móc się wygrzewać na jakimś kamieniu nasłuchując szumu drzew nademną... czy ja będę miała na to czas? W sumie Grzmiące Gardło jakoś bardzo nie gna za obowiązkami więc raczej tak...
- Znasz swojego starszego brata? Barwne Niebo? - spytałam po chwili. Nie zdziwiłabym się gdyby kotka nigdy go nie widziała na oczy... ja z nim rzadko rozmawiam. On wchodzący z własnej nie przymuszonej woli do kociarni żeby poznać swoje rodzeństwo? Nie widziałam tego.
Re: Mysie Ogonki
Wto 02 Kwi 2024, 19:24
Dzik
Dzik
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 4 / marzec
Matka : miodowy nos
Ojciec : mniszkowy płatek
Wygląd : długowłosa kotka o mlecznym futrze, ciemniejącym na głowie, nogach, plecach i ogonie; na jej ciele maluje się klasyczne pręgowanie; nos ma różowy z czarną obwódką, a poduszki czarne; obecnie szaroniebieskie oczy niedługo wybarwią się na błękit; jest bardzo ekspresywna w mimice twarzy
Autor avatara : https://pl.pinterest.com/pin/422281208050819/
Liczba postów : 28
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t2066-dzik#56004
Każdy.. No nie. Większość kotów z którymi Dzik miała przyjemność rozmawiać (lub jeszcze większą przyjemność podsłuchać czyjąś rozmowę) tak wyczekiwał pory nowych liści i się nią zachwycał. Tak bardzo jak kochała śnieg, już sama się nie mogła doczekać aby się przekonać co jest tak specjalnego w tej porze roku.
Słysząc pytanie kotki zatrzymała się, zostawiając na moment podarowaną zabawkę. - Nie. Tak. Ee.. . Nie????..??..... .. - Przycupnęła na zadku i skrzywiła mordkę w zamyśleniu. - Nie gadałam zzz nim.. Ale mi rodzice mówili!!! O nim!!.! a! i ze ma dzieci niby. - Właściwie jak się teraz zastanowić nad tym, to dziwne że się jeszcze nie poznali. Od rodziców słyszała jedynie pojedyńcze rzeczy, bo nie było co o nim opowiadać skoro sam to mógł zrobić. No i Dzik też nie miała parcia na wypytywanie o jej drzewo genealogiczne. - Mh. Duza ro'zina. Bihihiihehihi.... .. - Zachichotała i trąciła kulkę pierza.

_________________

burns in the sun
lives for no one
salt on your tounge
lights out, no fun


Re: Mysie Ogonki
Czw 04 Kwi 2024, 10:48
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 128
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
Uśmiechnęłam się ciepło kiwając głową. No oczywiście że Dzik z nim nie rozmawiała. Dlaczego miałby poświęcać swój czas na nowe rodzeństwo skoro nie umie pogadać z córkami. W sumie troszkę mi ulżyło że nie tylko nas tak traktuje a po prostu odcina się od wszystkich. Taki już jest, i to chyba nie moja wina.
- Tak, jestem jego córką. A twoi rodzice to moi dziadkowie... więc jesteśmy rodziną. - w sumie Dzik była moją ciocią, ale trochę dziwnie mieć o tyle młodszą ciocię więc wolałabym nazywać ją po prostu kuzynką... ale to trochę kłamanie więc nie będę się narzucać. Jak spyta to sama zadecyduje.
Re: Mysie Ogonki
Sponsored content

Skocz do: