IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Administracja
 :: Organizacja :: Aktualności
Postać Lipca 2022
Pon 1 Sie 2022 - 15:24
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1886
Administracja
https://starlight.forumpolish.com

Postać Lipca 2022

Postać Lipca 2022 WZCBoXo

Hej! Oto kolejna edycja Postaci Miesiąca. Zapraszamy do brania udziału!

Chcemy, by była to forma zabawy i swego rodzaju comiesięczny spotlight na postacie graczy. Nie chcemy, by stało się to formą rywalizacji czy źródłem frustracji dla graczy, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące zasad i formy naszej zabawy; możecie je zostawiać tutaj w temacie, na Discordzie lub w prywatnych wiadomościach!


ZASADY I PRZEBIEG

1. Przez ostatnie 5 dni miesiąca trwają nominacje na postać danego miesiąca.
    a) Każda osoba może nominować od 1 do 3 postaci.
    b) Nominujemy te postaci, które w danym miesiącu zwróciły na siebie naszą uwagę poprzez swoje: charakter i/lub rozwój i/lub sesje i/lub relacje i/lub akcje! O ile wygląd i imię mogą być dodatkowym argumentem, prosimy o nie nominowanie postaci tylko i wyłącznie za te aspekty.
    c) Nie można nominować postaci, które są porzucone lub zaginione. Dozwolone jest nominowanie postaci, które w trakcie miesiąca umarły w wyniku starości lub wydarzeń fabularnych (akcje z MG, rany, choroby, zatrucia).
    d) Nominować można tylko te postaci, które w danym miesiącu miały przynajmniej 3 posty fabularne.
    e) Każdy może sobie ustalić własne kryteria wyboru. Ważne jest tylko to, żeby pamiętać, że to nie jest konkurs na "najlepszą" postać, czy na "najładniejsze" posty, i tym podobne; można wybierać postaci, które miały jakąś wpływ na fabułę klanu, które mają ciekawe relacje, albo charakter, są w pewien sposób urzekające, albo po prostu przyjemnie się je czyta, i tak dalej.
    f) Do każdej nominacji należy dołączyć krótkie uzasadnienie, dlaczego zgłasza się akurat tę postać. Wystarczy kilka słów! Dosłownie można napisać „za ciekawy charakter”, „za tę akcję z Mistrzem Gry”, „za relację z X” i tak dalej. Jeżeli ktoś chce się bardziej rozpisać, nic nie stoi na przeszkodzie.
    g) O ile nie można nominować swoich postaci, uzasadnienia nominacji jak najbardziej mogą się odnosić do Waszych postaci – na przykład „za ciekawą relację z moją postacią” również jest całkowicie akceptowalne!
    h) Nominacje można wysyłać w temacie lub w wiadomości prywatnej do dowolnej osoby z administracji i moderacji.


2. Na nominowanie postaci jest 5 dni. Następnie przez 3 dni trwa głosowanie na postać miesiąca.
    a) Z uwagi na ograniczenia naszego hostingu forum, głosowanie będzie się odbywało za pomocą Formularzy Google.
    b) W głosowaniu pojawi się każda z postaci, która była nominowana.
    c) Wymagane będzie podanie swojego nicku na forum (pełne imię dowolnej jednej ze swoich postaci).
    d) Każda osoba będzie mogła oddać głos na 3 postaci.
    e) Głosowanie na swoje postaci nie będzie dozwolone.
    f) W razie chęci zmiany głosu prosimy o kontakt z administracją lub moderacją forum.


3. Wygrywa postać z największą ilością głosów. W przypadku remisu – wszystkie postaci zostają postaciami danego miesiąca.
    a) Postać miesiąca jest umieszczana w ogłoszeniu na stronie głównej forum (widoczne będą: miesiąc, miniaturka avatara, imię, link do profilu i krótki opis stworzony na podstawie uzasadnień nominacji) i widnieje tam do zakończenia kolejnego głosowania.
    b) Dodatkowo w ramach upominku postać miesiąca otrzymuje rysunek od Pliszkowego Dzioba. Zachęcamy także innych do uwzględniania postaci miesiąca w swoich rysunkach!
    c) Postać, która została postacią miesiąca, nie może być ponownie mianowana przez kolejne 5 miesięcy.
    d) Postaci miesiąca są umieszczane w Archiwum Postaci Miesiąca, czyli osobnym temacie, w którym będą umieszczane wszystkie postaci wraz z opisami.


NOMINACJE NA POSTAĆ LIPCA STARTUJĄ TERAZ, W TYM TEMACIE.
Nominować postaci można do 5 sierpnia, godz. 23:59.


Przy imieniu postaci należy podać krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie ją nominować do zabawy.
Posty można edytować do końca nominacji.


Nie można nominować:
Zaćmionego Słońca, Rozżarzonej Gwiazdy, Ryczącej Łapy, Gęsiej Łapy, Huragan, Wiatr.
Halloween
Re: Postać Lipca 2022
Pon 1 Sie 2022 - 15:34
Gradowy Chłód
Gradowy Chłód
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 35 [luty]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : who? (Kopcuch | npc)
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : bruh
Wygląd : długowłosy, czarny jednolity z białymi znaczeniami na pyszczku, szyi, brzuchu, przednich palcach oraz do ud tylnych łap, prawe oko niebieskie, lewe złote, dość masywny
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 379
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1055-gradzik#12923
> Pliszkowy Dziób - za całą relację z Szałwią i ich pajacerkę Postać Lipca 2022 3007600445 i za ich teraz sesję, pliszka odpisz mi zmieniłem się

_________________
Weep for yourself, my man
You'll never be what is in your heart
Weep, little lion man
You're not as brave as you were at the start
 
Re: Postać Lipca 2022
Pon 1 Sie 2022 - 15:39
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
1. Wieczorna Łapa - bardzo przyjemnie się ją czyta, ma taki... słodki?? charakter, jest kochana i od postów tej postaci daje takim niewinnym ciepłem, że aż chce się ją czytać! Sama Roska jest po prostu do rany przyłóż i!!! Bardzo podoba mi się jej relacja z Puch, trening medyczny i po prostu sposób w jaki jest prowadzona, go go!!
2. Kasztan - sesja z Wieszczem sprawiła, że zerknęłam na te postać i nie żałuje. Pisanie kociakiem nie należy do najłatwiejszych, a w postach Kasztana z łatwością widać tę dziecinną niewinność i głupkowatość, jak na dzieciaka przystało! Jestem ciekawa na jakiego kota finalnie wyrośnie, jak będzie zachowywać się na treningu i co tam dalej będzie się z nim działo, ale na pewno będę czytać z radością
3. Szczaw i Szczawik - nie mogę ich rozdzielić, sami przecież mają jedną komórkę mózgową i wyglądają identycznie! Uwielbiam ich chemię między sobą, to, jak powoli zaczynają się przestawiać do życia w klanie, że tak szybko przywiązali się do Srebrnej i że czuć od nich na kilometr, że przeżyli niezbyt przyjemne dzieciństwo i teraz zaczyna się ich droga by dorastać w lepszym środowisku >:3

dodam jeszcze wyróżnienia dla kilku postaci, bo mają w moim serduszku specjalne miejsce: Orzechowy Cień, Chabrowy Powiew, Zawilcowa Łąka i Biała Łapa za relacje na Puch. Moment w którym Orzech w narracji stwierdził, że Puch jest da niego jak córka??? I can't!!! Z Chaber pisze mi się bardzo przyjemnie, tak samo z Zawilec i Morwą, podoba mi się to zapatrzenie w Puch i sam charakter Morwy i jej trening z Gradem. Dalej, oczywiście, Królik, jego relacja z Taflą i za to, że powoli robi ogromne postępy w swoim sztywnym charakterku. Kc kc kc kc kc
również Srebrna Łuska, Psia Łapa, Migocząca Iskra i Łosi Ryk (i mostly większość Rzeki, sns, macie buziaki w czółko) uwu

_________________
Postać Lipca 2022 Lv9k4sG
Postać Lipca 2022 4C23qCS
Re: Postać Lipca 2022
Pon 1 Sie 2022 - 15:42
Chabrowy Powiew
Chabrowy Powiew
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 32 [II]
Matka : Łania Skórka [NPC]
Ojciec : Puszysta Chmura [NPC]
Mistrz : Zawilcowa Łąka, Motyli Blask
Wygląd : szczupła; wysoka; długie, czarne futro; białe znaczenia na brzuchu, piersi, pyszczku i łapach. oczy bladozielone
Multikonta : Żucza Łapa [KW]
Liczba postów : 367
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1160-chaber
1. Wierzbowa Łapa - super postać, bardzo lubię czytać jej sesje
2. Szczyt - tbh szkoda mi go. he deserves some therapy
3. nwm

_________________

los nas stworzył 彡     
   ✧˚ · . z nici gwiazd

atomowe puzzle drżą
rozsypując się jak sól
to tu, to tu



Re: Postać Lipca 2022
Pon 1 Sie 2022 - 16:10
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
1. wierzbowa łapa
2. miałam jakieś pomysły ale zapomniałam
3. uzupełnię na dniach

honorable mentions dla wszystkich w pogrzebie płatka

_________________

Postać Lipca 2022 Cz7MEFY


Postać Lipca 2022 MevtoU0

Re: Postać Lipca 2022
Pon 1 Sie 2022 - 17:19
Promyk
Promyk
Pełne imię : Promyk Słońca Przebijający Chmury
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 49 (kwiecień)
Znak Przodków : Sarna
Matka : Jeż Skryty w Liściach [NPC]
Ojciec : Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie [NPC]
Mistrz : Robak [*], Tafla [*]
Partner : Wieszcz Promieni Słońca
Wygląd : Promyk to czarna szylkretka. Ma białe znaczenia na nosie, szczęce, lewej części pyska, klatce piersiowej, brzuchu, palcach i stopach przednich łap oraz na tylnych łapach (tu sięgają one do stawów skokowych). Czarne i rude łaty mieszają się ze sobą na większości powierzchni ciała. Ma również większą rudą plamę na prawym policzku, podłużną rudą plamkę na czole i rude plamki na lewej, zarówno przedniej, jak i tylnej łapie. Obie prawe łapy są całe czarne. Klasyczne pręgi na rudych odmiankach. Jej lśniące w słońcu futro jest długie i gęste, przez co trochę ją pogrubia. Sylwetka umiarkowanie umięśniona i dobrze odżywiona. Z początku będzie dość niską koteczką, jednak z czasem jej wzrost dojdzie do rozmiarów średniej wielkości kota. W szaroniebieskich oczach, które z czasem zmienią swą barwę na zieloną, często można dostrzec wesołe iskierki.
Multikonta : Bocian [nkt], Lisia Łapa [KW], Złotko [KR]
Liczba postów : 484
Łowca
https://starlight.forumpolish.com/t1355-promyk#24189
Nominuję:
1. Księżyc
2. Jezioro
3. Tafla

Postaci zarówno piękne, z ciekawymi charakterami, jak i dobrze poprowadzone Postać Lipca 2022 263a

_________________

walking on sunshine
walking on sunshine

xxxi feel alive, i feel a love
-ˏˋ i feel a love that's really real ˊˎ-
i'm walking on sunshine, whoa-oh-oh
and don't it feel

good?


Re: Postać Lipca 2022
Pon 1 Sie 2022 - 21:04
Zaćmione Słońce
Zaćmione Słońce
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 654
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
1. Śpiewająca Łapa - jest wredną kurwą. thats it. lubie ja bo jest wredną kurwą. i jest ładna hihi
2. Migocząca Iskra - zaruchala :D
3. Golcowa Gwiazda - bo lubie te smaczki na najnowszej cerce, ze zapomina nazw, ze sie wywala, ze jest po prostu stara,,,

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Postać Lipca 2022
Pon 1 Sie 2022 - 22:14
Ryczący Niedźwiedź
Ryczący Niedźwiedź
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Suchy Nos [npc]
Ojciec : Kruchy Pazur [npc]
Mistrz : Motyli Blask, Krzywa Gwiazda, Połyskująca Tafla
Wygląd : krótkowłosy, średniego wzrostu, czarny szylkret z rudymi plamami w tygrysie pręgi, zielone oczy z żółtą obwódką wokół tęczówki. Ma drobne białe znaczenia na przednich łapach.
Multikonta : Róg [pnk] Słoneczna Łapa [krz] || Zawilcowa Łąka, Ważkowa Łapa, Kukurydzowa Łapa [gk], Robak, Kasztan [pwł], Stokrotkowa Łapa [npc]
Autor avatara : Langlife816
Liczba postów : 790
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1177-ryk#16920
1. Kozioł - kozak, fajny, nie umie rozmawiać z kobietami, jest swatką z Rwącą
2. Brzask - czemu nie, jest bardzo fajnym sympatycznym gościem, skończył trening i został Strażnikiem w tempie błyskawicznym, utknął w powietrzu na korzeniu i trzeba było go ściągać XDDD plus dowiedział się w końcu o tym, że księżyc była degradowana
3. Bo to ja wiem, może orzech, bo ma super relacje z puch, jest boss na jej treningu i poszedł salty do golec na sesje, może się rozwinąć ciekawie

_________________
po stromych miotam się urwiskach,
złotówki mi kaleczą ręce,
czuję się jak najtańsza dz*wka,
jakby mi ktoś narzygał w serce.

sączą się noce i godziny,
prosto stąd do nieskończoności,
życie ruchome, koleiny
stoją na drodze do wieczności

Re: Postać Lipca 2022
Wto 2 Sie 2022 - 23:10
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1388
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
1. Konwaliowa Łapa - uwielbiam ten jego charakterek
2. Nwm
3. Później dodam
Re: Postać Lipca 2022
Sro 3 Sie 2022 - 0:08
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1464
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
1. Szczaw
2. Szczawik
3. Golcowa Gwiazda

_________________
Elegant maniac.
Re: Postać Lipca 2022
Sob 13 Sie 2022 - 21:33
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
POSTACIĄ LIPCA 2022

ZOSTAJĄ

GORZKA ŁAPA I KWAŚNA ŁAPA!

W tej edycji zagłosowało 18 osób, a Gorzka Łapa i Kwaśna Łapa otrzymali 9 głosów głosów. Następne postaci miały po 7 głosów lub mniej.



Dziękujemy za udział w tej edycji Postaci Miesiąca i gratulujemy wszystkim nominowanym, a szczególnie Gorzkiej Łapie i Kwaśnej Łapie! Postać Lipca 2022 2483500703

_________________

Postać Lipca 2022 Cz7MEFY


Postać Lipca 2022 MevtoU0

Re: Postać Lipca 2022
Sponsored content

Skocz do: