IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru
Re: Zimna Toń
Sob 28 Sty 2023, 15:58
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
— Zapomniałeś? — parsknęła wesoło, mrużąc zielone ślepia w rozbawieniu na słowa przyjaciela. Prawdą było, że sama się kompletnie nie spodziewała tego, że Deszczowa Łapa zostanie Pluskiem. Bardziej stawiała na coś, hm, prostszego? Bardziej oczywistego? Nie do końca była w stanie określić co dokładnie, ale na pewno nie plusk. — Heh, było do przewidzenia w sumie. Trochę mi zajęło, aby przyzwyczaić się do Wierzbowej Łapy, ale... Finalnie spoko wyszło, nie? — westchnęła z łagodnym uśmiechem, wzruszając przy tym barkami. Naprawdę podobało jej się imię które wymyśliła jej Golcowa Gwiazda. Nie było ani zbyt miękkie, ani przesadnie twarde; a poza tym naprawdę podobało jej się to, że poniekąd nawiązywała nim też do wuja. Jakoś tak wyszło, że oboje są drzewami, ha!
W pierwszym odruchu na kolejne słowa kocura, a raczej na dziwne drżenie jego głosu, kotka zareagowała zaskoczonym trzepnięciem ucha. Nie do końca rozumiała dlaczego powiedział coś tak oczywistego z takimi... nerwami? Przecież wiedziała, że ją lubił; byli przyjaciółmi! Ona też go lubiła i nie musiała mu o tym mówić, nie? To się po prostu czuło. Może poczuł, że musi to powiedzieć przez jej "groźbę" o poważnej rozmowie odnośnie jego zachowania? Mysi móżdżek, no naprawdę! — Eeee, dzięki? Przecież wiem, że mnie lubisz! — parsknęła, szturchając kocura łokciem w bok, chichocząc przy tym.
— Co tak nagle z tym wyjeżdżasz? Chyba nie próbujesz mnie jakoś udobruchać, co? — mruknęła rozbawiona, przekrzywiając lekko głowę. — Bo jeżeli tak, to od razu ci mówię, że ci to nie wyjdzie! Dalej mam ochotę cię udusić za to jak ogromnym mysim bobkiem byłeś, że zwlekałeś z pójściem do lecznicy!

_________________
Zimna Toń - Page 14 Lv9k4sG
Zimna Toń - Page 14 4C23qCS
Re: Zimna Toń
Sob 28 Sty 2023, 21:06
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
- No w sensie, wiesz. Jak często używasz słowo plusk c nie? Za często chyba się nie pluskasz? - parsknąłem śmiechem. Nie wyobrażam sobie potem doprowadzać do ładu i składu futra jak jej! Jeszcze ile to musi ważyć jak przemoknie... przecież jakby kotka wpadła do takiej Zimnej Toni to jej futro działało by niczym kamienie przytwierdzone do jej ciała. Przerażająca myśl!
- Oof, weź! Nie stosować na mnie przemocy proszę... - zaśmiałem się gdy kotka posłała mi kuśtańca w bok. - Tak, wiem, jestem mysim móżdżkiem i bobkiem w jednym, ale teraz już nie będę dziecinny o-okej? - nachyliłem łeb jqkby oczekując akceptacji mojej misji ze strony liliowej. Poczułem że moje policzki pod futrem stają się czerwone a serce przyśpiesza. -I... I mam dla ciebie prezent za tamto, tak jakby prezent... ale to za kilka dni! - końcówka mojego ogona zadrżała. Można powiedzieć że było to zaproszenie na...randkę? Brzmi to tak 3kscytujaco! I dziwnie...I strasznie! Ale postąpię jak mi doradziła Golec. Tylko jeśli nie będzie to miłe dla Puch to, średni z tego prezent... trochę głupotę palnąłem. Ale jakoś zrobię żeby chociaż część przyszłego wyjścia była przyjemna. Pogoda z dnia na dzień jest coraz gorsza, ale Gwiezdni na pewno mnie wysłuchają i sprawią że chociaż jeden dzień będzie słoneczny.

_________________
Zimna Toń - Page 14 Unknown
Re: Zimna Toń
Sob 28 Sty 2023, 21:56
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
— Noo... niezbyt często! Kiedyś Skowronkowy Trel chciał nauczyć mnie pływania, ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej jestem sceptyczna. Chyba byłabym kiepską rzeczniaczką — prychnęła, kręcąc przy tym łbem. Rzeczniak sucha łapa? Trochę niekorzystne połączenie, ale na pewno już kiedyś zaistniało! Sama Puch nie chciała kusić losu i jak tylko zdoła złapać Skowronka, najpewniej mu o tym powie. Opowieść o tym, że uczył go sam Krzywa Gwiazda była ciekawa, ale Puch wolała zostać na twardym gruncie bez musu moczenia długiego futra.
— Ja dopiero mogę zacząć ją stosować! To był ledwo kuksaniec, a stać mnie na o wiele więcej — zagroziła, po chwili jednak wybuchając ciepłym śmiechem. W życiu nie uniosłaby łapy na Deszczowy Plus, chyba... no chyba, że by ją do tego sprowokował i sobie na to zasłużył. Chociaż zachował się jak skończony mysi bobek, to nie tak, aby zaraz go bić. Kusiło, ale były to tylko głupie myśli, których nie chciała realizować. Skinęła mu łebkiem na jego obietnice, co mogło oznaczać tyle co "trzymam cię za słowo", a gdy mruknął coś o prezencie, uniosła wyżej brew, po chwili marszcząc grzbiet nosa w lekkim zaskoczeniu. Prezent? Jaki znowu prezent? I dlaczego dopiero za, no, parę dni?
— Co ty wymyśliłeś, Deszcz? — dopytała ciekawsko, po chwili wzdychając. — Nooo, ale niech ci będzie, nie będę naciskać! Cokolwiek to jest, nie mogę się doczekać

_________________
Zimna Toń - Page 14 Lv9k4sG
Zimna Toń - Page 14 4C23qCS
Re: Zimna Toń
Nie 29 Sty 2023, 22:57
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
- O, nie wiedziałem że mamy w wichrze pływaka. - odparłem zaskoczony. Chyba pomylił klany! I ciekawe od kogo się się tego nauczył, bo jeśli nie od kogoś innego z wichru to musiał przyuczać się u kogoś spoza klanu. Pewnie kryje się za tym jakaś ciekawa historia.
-Zobaczysz... ale to w jakiś przyjemny dzień. Bo pogoda ostatnio to schodzi na e, Malucha - spróbowałem zażartować i zaproponowałem żebyśmy się zbierali. Słońce zachodzi teraz bardzo szybko a nie chciałem żeby ktokolwiek pomyślał że próbuje się wykiwać ze swojego nocnego czuwania, dopiero co zostałem mianowany, nie mogę nawalić!

/ztx2

_________________
Zimna Toń - Page 14 Unknown
Re: Zimna Toń
Nie 28 Maj 2023, 22:26
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Można śmiało stwierdzić, że rzeczy nie układały się dobrze w życiu Gołębiego Serca. Całe fiasko związane z nowym zastępcą klanu, niby już tak stare, nadal ciążyło nieprzyjemnie na jego dumie. Zatapiał się w pracy, w patrolach, w polowaniach i mało sypiał. Stracił już jakąkolwiek szansę na awans i nie zamierzał tracić więcej. Nie chcąc wyjść na zawistnego dawał z siebie wszystko, bo niezależnie od kotów u wałdzy, zamierzał pokazać swą lojalność wobec klanu. Nawet jeśli o jego opinii odnośnie zastępcy wiedział tylko sam przywódca.
W tym całym zarobieniu stracił jednak coś znacznie cenniejszego, niż możliwości i dobrą opinię w klanie. Skowronkowy Trel zawsze lubił przygody, zawsze z rozmarzeniem mówił o wybyciu z terenów Klanu Wichru. Nigdy jednak Gołąb nie spodziewałby się, że ten odejdzie bez niego. I nie mógł tego pojąć. Nie wiedział, czy woli uznać ukcohanego za zmarłego czy uciekiniera. Każda opcja bolała równie mocno. Na początku szukał, szukał jak szalony, przeczesując tereny przez dnie i noce. Teraz... Nie poddał się, nie, to nie to. Zmęczył. Dogłębnie, emocjonalnie i niewytłumaczalnie wykończył.
Patrzył w zamyśleniu na odbicie nieba w Zimnej Toni, czując jak lodowata woda obmywa mu przednie łapy. Nie ruszył się, aby zmienić swoją pozycję. Było prawie przyjemnie, jeśli spojrzało się na to powierzchownie. Ładna pogoda, chłodna woda i święty spokój.
Ale jakie miało to znaczenie, zamyślał się. Zadręczał, czy zrobił coś nie tak. Musiał, zbyt wiele rzeczy się nałożyło w tak krótkim czasie. Musieli go karać Gwiezdni i inni dookoła. Może powinien się z tym pogodzić, może tak zrobiłby lojalny wojownik. Nie potrafił, nie do końca. W jego sercu rosła powoli nienawiść do tego wszystkiego, wywołana desperacją i smutkiem. Do Orzecha, do Nektar i w końcu do Skowronka. Zimny gniew na świat, który powoli dojrzewał w nim od księżyców. Którą teraz w tej ciszy dostrzegał i szczerze nie wiedział, co z nią zrobić.

//Szerszeń

_________________
Zimna Toń - Page 14 NW2no5y
Re: Zimna Toń
Sob 03 Cze 2023, 21:29
Szerszeniowy Rój
Szerszeniowy Rój
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33 ks | kwiecień
Matka : Leśny Szept [NPC]
Ojciec : Pokrzywowy Liść [NPC]
Mistrz : Skowronek, Orzech
Partner : twoja mama
Wygląd : Niewysoki, pulchny kocurek o krótkie sierści, niebiesko-kremowej szacie i gęstym pręgowaniu typu ticked, gdzie pręgi ma widoczne jedynie na mordce i ogonie, a tak resztę jego ciała zajmuje zbity, ciemnoniebieski nalot (np. grzbiet). Policzki, mordka, brzuch oraz gardło mają jaśniejszy, piaskowy odcień. Poza tym, Szerszeń jako szylkret posiada kremowe (również pręgowane) łaty z czego dwie najbardziej charakterystyczne znajdują się na czole i nosie, oraz na lewym udzie. Kocurek posiada żółte ślepia, subtelny pyszczek i proste, białe wąsiki [Reszta w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch; Lilia; Fasola
Autor avatara : @_louie_nala
Liczba postów : 218
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1695-szerszen?utm_campaign=newtopic&utm_medium=webhook&utm_source=discord#40454
— A ty co, planujesz się utopić czy jak? — do uszu Gołębia dostał się nieco ironiczny, ale głównie pytający, głos Szerszeniowej Łapy, który wpatrywał się w niego z delikatnie uniesioną brwią. Mało go obchodziło czy kocur faktycznie chciał sobie zrobić krzywdę, czy po prostu chłodził się przez upały - zapytał z grzeczności w formie prostej zaczepki do rozpoczęcia konwersacji. Również to, że Gołębie Serce miał teraz cięższy okres, zupełnie mu latało. Zresztą, nawet o tym nie wiedział. Niby coś tam kojarzył, że Skowronek trzymał się blisko z Gołębiem, ale nic więcej. Bardziej kojarzył go z Małym Płomieniem, a o nim nie miał jakiegoś super zdania.
Przysiadł sobie niedaleko brzegu i przekrzywił łeb wciąż wpatrując się w wojownika. — Pytam z ciekawości, bo nie wiem czy mam cię jakoś odwodzić czy raczej wrócić do obozu. Wiesz, nie chce mieć cię na sumieniu — a poza tym, nie chce by Orzech wywalił mnie na zbity pysk.

_________________
Zimna Toń - Page 14 DXkhvGK
in a silly goofy mood
Re: Zimna Toń
Wto 06 Cze 2023, 23:07
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Skrzywił się na dźwięk słów Szerszenia. Z emocji prawie odparował mu, że tak. Zamiast tego jednak wziął głęboku oddech i obrzucił terminatora zimnym spojrzeniem. Uczył się od Skowronka. Nie wydawał się przejęty. Już wcześniej poirytowany i wymęczony Gołąb tylko bardziej zdenerował się, kiedy młody kocur zachowywał się, jakby nigdy nic się nie stało. Powinien być tak samo zrozpacozny. Pewnie nawet nie wiedział, jak dobrego mistrza miał.
- Nie utopię się - burknął. Choćby chciał poddać się lodowatej wodzie, to nie mógł. Klan Wichru był słabszy niż kiedykolwiek, potrzebowali silnych wojowników i on do takowych należał. Nawet kiedy próbował na chwilę odetchnąć, Gwiezdni zsyłali mu takiego oto terminatora. Musiał naprawdę coś ostro przeskrobać, żeby na to wszystko zasłużyć.
- Jesteś w całkiem dobrym humorze jak na to, że twój mistrz przepadł bez śladu - nie mógł się powstrzymać przed zirytowaną uwagą w stronę młodego. Grubas wydawał się zadowolony, jakby jego brak szacunku w stronę Gołębiego Serca był godny podziwu. Na jego szczęście Gołąb był zbyt zaaferowany sprawami większej wagi, aby ubiegać się o należny sobie szacunek.

_________________
Zimna Toń - Page 14 NW2no5y
Re: Zimna Toń
Wto 06 Cze 2023, 23:21
Szerszeniowy Rój
Szerszeniowy Rój
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33 ks | kwiecień
Matka : Leśny Szept [NPC]
Ojciec : Pokrzywowy Liść [NPC]
Mistrz : Skowronek, Orzech
Partner : twoja mama
Wygląd : Niewysoki, pulchny kocurek o krótkie sierści, niebiesko-kremowej szacie i gęstym pręgowaniu typu ticked, gdzie pręgi ma widoczne jedynie na mordce i ogonie, a tak resztę jego ciała zajmuje zbity, ciemnoniebieski nalot (np. grzbiet). Policzki, mordka, brzuch oraz gardło mają jaśniejszy, piaskowy odcień. Poza tym, Szerszeń jako szylkret posiada kremowe (również pręgowane) łaty z czego dwie najbardziej charakterystyczne znajdują się na czole i nosie, oraz na lewym udzie. Kocurek posiada żółte ślepia, subtelny pyszczek i proste, białe wąsiki [Reszta w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch; Lilia; Fasola
Autor avatara : @_louie_nala
Liczba postów : 218
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1695-szerszen?utm_campaign=newtopic&utm_medium=webhook&utm_source=discord#40454
Szylkret wzruszył barkami i zadarł głowę tak, by móc spojrzeć na czyste, błękitne niebo. Przymrużył ślepia i widocznie znudzony poruszał co jakiś czas końcówką ogona. Skoro kocur, który wyglądał jak siedem nieszczęść, nie planował niczego głupiego, to przestał go w ogóle interesować. Poszedłby dalej gdyby nie to, że... musiał odsapnąć. Duchota i parność wcale nie ułatwiały Szerszeniowi życia. I bez tego męczył się szybciej niż inne koty, a chociaż się starał; ciężko było mu zrzucić dodatkowe kilogramy. Łudził się, że z wiekiem i wzrostem jego waga się zmieni, ale... wciąż był niski i pulchny. Dopiero na następne słowa Gołębiego Serca, spojrzenie kocura wróciło, a ten uniósł brew i przekrzywił łeb.
— Jestem? — odparł z lekka ironicznie, po czym westchnął, kręcąc łbem. Mój mistrz przez większość naszego treningu był chory, więc. Skowronek był dobrym kumplem, ale nie mistrzem. Szkoda, że zniknął zaraz po swoim wyjściu z lecznicy, ale to była tylko i wyłącznie jego decyzja — burknął wzruszając ramionami i z cichym mruknięciem... wrócił do obserwacji nieba.

_________________
Zimna Toń - Page 14 DXkhvGK
in a silly goofy mood
Re: Zimna Toń
Czw 08 Cze 2023, 20:19
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Z każdym kolejnym słowem Szerszeniowa Łapa tylko grabił sobie coraz bardziej. Pod koniec wypowiedzi młodego Gołąb był cały napuszony ze złości. Musiały to być emocje spowodowane ostatnimi wydarzeniami, wcześniej nigdy nie dałby tak po sobie znać, jak bardzo jego słowa go dotknęły. Nie, zazwyczaj starałby się to rozwiązać jak na dorosłego wojownika przystało. Zazwyczaj. Teraz nie było zazwyczaj, teraz miał wszystkiego dość, był zmęczony i co najgorsze w żałobie. Wzrokiem świdrował dziurę w głowie terminatora powstrzymując się, przed zrobieniem czegoś głupiego.
- Decyzja? - wycedził przez zaciśnięte zęby. Za kogo się Szerszeń miał? Skowronek był tak szczęśliwy, że dostał go na nauki. Tak podekscytowany, tak gotowy na podjęcie tego wyzwania. Skowronek lubił Szerszenia, a ten zachowywał się jakby choroby jego partnera były jego winą. Tymczasem sam Szerszeń ewidentnie nie robił nic podczas ich trwania, tylko czekał, aż mu mistrz z nieba spadnie. Obrzydliwa, gruba kupa lisiego łajna.
- Ani jego choroby, ani zniknięcie nie były jego dezycją. Za kogo ty go masz? - mimo iż nie było Skowronka z nimi, to nie zmierzał dać jakiemuś terminatorowi z pszczołami zamiast mózgu obrażać go i opowiadać niestworzone rzeczy. Ogonem nakrył swoje łapy, bo czuł jak mimowolnie wysuwa pazury.
Powinien zachować się jak ten starszy, skarcić Szerszeniową Łapę za jego słowa i tyle. Nie angażować się w jakąś przepychankę słowną, bronić obrazu osoby nieobecnej. Ale nie mógł. Niech Gwiezdni będą mu świadkiem, że chciałby, ale gdzieś podczas swojej pracy i życia i rosnącej irytacji stracił tą możliwość.

_________________
Zimna Toń - Page 14 NW2no5y
Re: Zimna Toń
Czw 08 Cze 2023, 20:43
Szerszeniowy Rój
Szerszeniowy Rój
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33 ks | kwiecień
Matka : Leśny Szept [NPC]
Ojciec : Pokrzywowy Liść [NPC]
Mistrz : Skowronek, Orzech
Partner : twoja mama
Wygląd : Niewysoki, pulchny kocurek o krótkie sierści, niebiesko-kremowej szacie i gęstym pręgowaniu typu ticked, gdzie pręgi ma widoczne jedynie na mordce i ogonie, a tak resztę jego ciała zajmuje zbity, ciemnoniebieski nalot (np. grzbiet). Policzki, mordka, brzuch oraz gardło mają jaśniejszy, piaskowy odcień. Poza tym, Szerszeń jako szylkret posiada kremowe (również pręgowane) łaty z czego dwie najbardziej charakterystyczne znajdują się na czole i nosie, oraz na lewym udzie. Kocurek posiada żółte ślepia, subtelny pyszczek i proste, białe wąsiki [Reszta w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch; Lilia; Fasola
Autor avatara : @_louie_nala
Liczba postów : 218
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1695-szerszen?utm_campaign=newtopic&utm_medium=webhook&utm_source=discord#40454
Gołębie Serce nie dawał za wygraną i utrudniał mu obserwowanie nieba. Szerszeń od niechcenia wrócił spojrzeniem na swojego przypadkowego rozmówce i... Uniósł zaskoczony brew na widok całego napuszonego wojownika, zupełnie jakby powiedział coś złego. Hamował się, nie rzucał wyzwiskami na lewo i prawo, a nawet odpuścił sobie dodatkowe uwagi co do frustrującego braku treningu. Owszem, miał Skowronkowi za złe, że nawet nie znalazł mu zastępstwa, ale poza tym ta cała frustracja już z niego zeszła i nawet mu było przykro, że bury wyparował. Najwyraźniej fakt, że odnosił się z tym dość obojętnie, w jakiś sposób wkurzył Gołębia.
— Eeee, za kota jak każdy inny? Stary, weź wyluzuj — mruknął, marszcząc brwi. Jeżeli ten kretyn uzna, że Szerszeń go w jakiś sposób obraził, Orzechowa Gwiazda nawet nie wysłucha jego wyjaśnień, że w tej sytuacji to on był tym niezrozumianym. — Słuchaj, szkoda, że Skowronek zniknął, ale już nic z tym nie zrobię. Mam płakać w mech? Proszę cię! Sykami, cedzeniem przez zęby i puszeniem się raczej nie sprawisz, że wróci. Powiedziałem prawdę. Skowronek przez swoją chorobę zawalił mój trening, a jak wyzdrowiał to zapadł się pod ziemię. Więc przestań zachowywać się jakbym obrzucił cię błotem, bo tego nie zrobiłem.

_________________
Zimna Toń - Page 14 DXkhvGK
in a silly goofy mood
Re: Zimna Toń
Sro 14 Cze 2023, 19:18
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Szerszeniowa Łapa o dziwo gadał z sensem, chociaż nie pomogło to za bardzo z ogarniającą go złością. Może potrzebował się wyżyć na czymś, ale był też tak zmęczony ciągłą pracą... Westchnął ciężko i spojrzał na jezioro analizując po cichu słowa terminatora i to, co zamierzał odpowiedzieć.
- Nie zrobiłeś - przyznał rację Szerszeniowi po chwili milczenia - Aczkolwiek odrobina szacunku dla mnie i dla kotów zaginionych by cię nie zabiła - skarcił skrzywiony. Gwiezdni, jeśli taki Szerszeń jest przyszłością ich klanu, to czeka ich smutna starość. Nadal miał ochotę wyrwać mu trochę futra, ale jednocześnie tylko zrobiło mu się jeszcze ciężej. Może po prostu nie miał dzisiaj siły na rozmowy z aroganckimi terminatorami.
- Kto cię teraz uczy? - spytał. Trochę żeby zmienić temat, trochę żeby dowiedzieć się, z kim może o zachowaniu młodego porozmawiać. Jeśli sytuacja by tego wymagała. Głównie jednak miał nadzieję, że skupi się na czymś innym. Może Szerszeniowa Łapa przejmie inicjatywę w tej rozmowe, albo lepiej, znudzi się i zostawi go samego. Spróbował wygładzić trochę swoje nastroszone futro. Musi zachować się jak dorosły.

_________________
Zimna Toń - Page 14 NW2no5y
Re: Zimna Toń
Sponsored content

Skocz do: