IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru
Re: Połoniny
Nie 19 Mar 2023, 20:01
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
***

O dziwo zacząłem spędzać w obozie o wiele mniej czasu niż wcześniej... zazwyczaj on był moim miejscem ukrywania się przed całym światem. Jednak widok Puch, jej rodziców i wujków... oraz mojego brata będącego w takim a nie innym stanie wywoływał u mnie nieprzyjemny ścisk w brzuchu.
Dlatego wybrałem się na Połoniny, niby pod pretekstem polowania, niby spaceru - zobaczymy czy cokolwiek z tego wyjdzie. Uważając żeby nie narobić za dużo hałasu, oraz na ugiętych łapach i pod wiatr - tak poruszałem się chcąc zostać niezauważonym nie tylko przez potencjalną zwierzynę.

[mg]

_________________
Połoniny - Page 5 Unknown
Re: Połoniny
Nie 19 Mar 2023, 21:09
Ryczący Niedźwiedź
Ryczący Niedźwiedź
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Suchy Nos [npc]
Ojciec : Kruchy Pazur [npc]
Mistrz : Motyli Blask, Krzywa Gwiazda, Połyskująca Tafla
Wygląd : krótkowłosy, średniego wzrostu, czarny szylkret z rudymi plamami w tygrysie pręgi, zielone oczy z żółtą obwódką wokół tęczówki. Ma drobne białe znaczenia na przednich łapach.
Multikonta : Róg [pnk] Słoneczna Łapa [krz] || Zawilcowa Łąka, Ważkowa Łapa, Kukurydzowa Łapa [gk], Robak, Kasztan [pwł], Stokrotkowa Łapa [npc]
Autor avatara : Langlife816
Liczba postów : 790
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1177-ryk#16920
górskie murawy i ziołoroś

Kocur rozpoczął swoje polowanie dosyć niecodziennym łupem. Jeśli można było to w ogóle tak nazwać. Były to bowiem jaja ukryte wśród szczelin skały nieopodal.

Deszczowy Plusk:
P: 4 | S: 32 | Z: 16 | Sz: 10 | O: 30 | HP: 150
- Ostre pazury, Ostre kły, Ciamajda, Wątłe zdrowie
- skradanie się 2 poziom, tropienie 2 poziom, wspinaczka 2 poziom

_________________
po stromych miotam się urwiskach,
złotówki mi kaleczą ręce,
czuję się jak najtańsza dz*wka,
jakby mi ktoś narzygał w serce.

sączą się noce i godziny,
prosto stąd do nieskończoności,
życie ruchome, koleiny
stoją na drodze do wieczności

Re: Połoniny
Nie 19 Mar 2023, 21:21
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Mam nadzieję że wyklują się z nich jakieś ładne pisklaki, i nie zachorują na liżme. Postanowiłem iść dalej, dając szansę przyszłemu pokoleniu naszej zwierzyny. Dalej na ugiętych łapach, cicho i pod wiatr.

_________________
Połoniny - Page 5 Unknown
Re: Połoniny
Nie 26 Mar 2023, 12:26
Ryczący Niedźwiedź
Ryczący Niedźwiedź
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Suchy Nos [npc]
Ojciec : Kruchy Pazur [npc]
Mistrz : Motyli Blask, Krzywa Gwiazda, Połyskująca Tafla
Wygląd : krótkowłosy, średniego wzrostu, czarny szylkret z rudymi plamami w tygrysie pręgi, zielone oczy z żółtą obwódką wokół tęczówki. Ma drobne białe znaczenia na przednich łapach.
Multikonta : Róg [pnk] Słoneczna Łapa [krz] || Zawilcowa Łąka, Ważkowa Łapa, Kukurydzowa Łapa [gk], Robak, Kasztan [pwł], Stokrotkowa Łapa [npc]
Autor avatara : Langlife816
Liczba postów : 790
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1177-ryk#16920
górskie murawy i ziołoroś

Kocur zostawił jaja w spokoju i ruszył dalej przed siebie. No i już po niedługiej chwili spotkał zwierzę, które teoretycznie mogłoby go interesować. Wśród skał, oddalonych od Deszczowego Plusku o dwie odległości drzewa, skakała sobie żabka. Była ona czujna, ale jeśli syn Golcowej Gwiazdy dobrze się zakradnie to jest nadzieja.

Deszczowy Plusk:
P: 4 | S: 32 | Z: 16 | Sz: 10 | O: 30 | HP: 150
-  Ostre pazury, Ostre kły, Ciamajda, Wątłe zdrowie
- skradanie się 2 poziom, tropienie 2 poziom, wspinaczka 2 poziom
+1 punkt tropienia

_________________
po stromych miotam się urwiskach,
złotówki mi kaleczą ręce,
czuję się jak najtańsza dz*wka,
jakby mi ktoś narzygał w serce.

sączą się noce i godziny,
prosto stąd do nieskończoności,
życie ruchome, koleiny
stoją na drodze do wieczności

Re: Połoniny
Czw 30 Mar 2023, 21:07
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Bleh, ale niech będzie. Uważając na kierunek wiatru (aby ten wiał mi w pyszczek) oraz na to na czym stawiam kroki zacząłem zbliżać się do ofiary na ugiętych łapach. Ogon zrównałem z linią grzbietu i przeniosłem ciężar ciała na tylne łapy. Gdy byłem dostatecznie blisko skoczyłem z zamiarem wbicia w nią pazurów i zabicia jej.

_________________
Połoniny - Page 5 Unknown
Re: Połoniny
Czw 30 Mar 2023, 21:26
Ryczący Niedźwiedź
Ryczący Niedźwiedź
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 39 (VII)
Matka : Suchy Nos [npc]
Ojciec : Kruchy Pazur [npc]
Mistrz : Motyli Blask, Krzywa Gwiazda, Połyskująca Tafla
Wygląd : krótkowłosy, średniego wzrostu, czarny szylkret z rudymi plamami w tygrysie pręgi, zielone oczy z żółtą obwódką wokół tęczówki. Ma drobne białe znaczenia na przednich łapach.
Multikonta : Róg [pnk] Słoneczna Łapa [krz] || Zawilcowa Łąka, Ważkowa Łapa, Kukurydzowa Łapa [gk], Robak, Kasztan [pwł], Stokrotkowa Łapa [npc]
Autor avatara : Langlife816
Liczba postów : 790
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1177-ryk#16920
górskie murawy i ziołoroś

Wojownik idealnie zakradł się w stronę żaby, ale niestety wiatr nagle zmienił swój kierunek, przez co płaz zauważył obecność niebieskiego. Szybko zaczął skakać zdala od kocura, z zawrotną wręcz prędkością. Nie było szansy by dogonić żabki.

Deszczowy Plusk:
P: 4 | S: 32 | Z: 16 | Sz: 10 | O: 30 | HP: 150
-  Ostre pazury, Ostre kły, Ciamajda, Wątłe zdrowie
- skradanie się 2 poziom, tropienie 2 poziom, wspinaczka 2 poziom
+1 punkt tropienia, +2 punkty skradania się

_________________
po stromych miotam się urwiskach,
złotówki mi kaleczą ręce,
czuję się jak najtańsza dz*wka,
jakby mi ktoś narzygał w serce.

sączą się noce i godziny,
prosto stąd do nieskończoności,
życie ruchome, koleiny
stoją na drodze do wieczności

Re: Połoniny
Czw 30 Mar 2023, 21:30
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Crazy frog tzw. No cóż. Ruszyłem dalej pod wiatr rozglądając się za potencjalną zwierzyną.

_________________
Połoniny - Page 5 Unknown
Re: Połoniny
Nie 03 Gru 2023, 13:51
Słodka Gwiazda
Słodka Gwiazda
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 85 ks [III]
Matka : Barwna Łączka | Nakrapiany Nos (opiekunka)
Ojciec : ♱ Pohukująca Sowa
Mistrz : ♱ Tonące Słońce -> ♱ Golcowa Gwiazda
Partner : pozostało jedynie wspomnienie (♱ Orzechowa Gwiazda )
Wygląd : ruda klasycznie pręgowana, długowłosa kotka z bielą [ na pysku (pomiędzy oczami, na policzkach), kryzie, brzuchu, całych łapach oraz po prawej stronie nieco na tułowiu ] | pomarańczowe oczy | atletyczna budowa
Multikonta : Owcze Runo [KG] | Skacząca Łapa [KRz] | Mak [KW]
Autor avatara : soulcat.thilo
Liczba postów : 1055
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t352-nektarek
—————

Lekki wiaterek muskał futra, otulając je ciepłym, przyjemnym płaszczykiem. Wieczór idealny, by przejść się po okolicy w towarzystwie partnera i poobserwować gwieździste niebo w wyższej partii terenów. By...zostawić klanowe sprawy w obozie i nacieszyć się swoim towarzystwem bez zamartwiania się o problemy do rozwiązania. Kiedy więc Orzechowa Gwiazda zgodził się, by na moment oderwać się od swoich myśli, Słodka poprowadziła ich w stronę Połonin, skąd wiedziała, że nie tylko wygodnie przyjdzie im obserwować niebo, ale także będą mieli ogląd na całe ich tereny.
Ciekawa jestem czy nam też uda się zobaczyć dzisiaj spadające gwiazdy. Ostatnio, gdy rozmawiałam z Lisia Kitą ten nie omieszkał się nie podzielić swoimi obserwacjami hah, a było to kilka wschodów słońca temu... Ostatni raz, kiedy miałam okazję je zobaczyć to było chyba wraz z Zawilcową Łąką, a to...naprawdę spory kawal czasu temu. — przyznała. W jej głosie dało się wyczuć pewną dozę ekscytacji, a już na pewno zadowolenie. W końcu, jak była w stanie sobie przypomnieć, widok ten był naprawdę urzekający i chciałaby móc dostrzec go jeszcze raz.

(Orzechowa Gwiazda)

_________________

I'm gonna make it up this mountain
make it to the top
show them what I'm made of
show them what I've got
Re: Połoniny
Sro 20 Gru 2023, 12:16
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Ja nigdy… nie zwracałem na nie specjalnej uwagi – przyznaje po krótkim zastanowieniu. Na pewno je widział, ale żeby aktywnie je oglądać to chyba mu się nie zdarzyło; Orzech zazwyczaj jest jednak typem, który zajmuje się bardziej… przyziemnymi sprawami, w tym przypadku bardzo dosłownie. Nie ma jednak nic przeciwko temu, by dzisiaj je pooglądać, zwłaszcza w towarzystwie swojej partnerki. – Idziemy w jakieś konkretne miejsce? Gdzieś, gdzie będzie najlepszy widok? – pyta, przechylając lekko łeb.

_________________

Połoniny - Page 5 Cz7MEFY


Połoniny - Page 5 MevtoU0

Re: Połoniny
Nie 31 Gru 2023, 00:20
Słodka Gwiazda
Słodka Gwiazda
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 85 ks [III]
Matka : Barwna Łączka | Nakrapiany Nos (opiekunka)
Ojciec : ♱ Pohukująca Sowa
Mistrz : ♱ Tonące Słońce -> ♱ Golcowa Gwiazda
Partner : pozostało jedynie wspomnienie (♱ Orzechowa Gwiazda )
Wygląd : ruda klasycznie pręgowana, długowłosa kotka z bielą [ na pysku (pomiędzy oczami, na policzkach), kryzie, brzuchu, całych łapach oraz po prawej stronie nieco na tułowiu ] | pomarańczowe oczy | atletyczna budowa
Multikonta : Owcze Runo [KG] | Skacząca Łapa [KRz] | Mak [KW]
Autor avatara : soulcat.thilo
Liczba postów : 1055
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t352-nektarek
W takim razie mam nadzieję, że dzisiaj będziesz miał okazję. — wymruczała chwilę po usłyszeniu zamyślonej odpowiedzi Orzecha. Nie zdziwił jej szczególnie fakt, że złocisto-orzechowy nie obserwował gwiazd, jednak gdzieś myślała, że chociaż raz miał okazję je zauważyć. No ale! Będzie mógł tego doświadczyć po raz pierwszy! — Yhym! Pomyślałam, że Połoniny będą idealnym punktem obserwacyjnym i niby bliżej nieba i otwarta przestrzeń...nic nie będzie nam przeszkadzało w oglądaniu ich. — dodała entuzjastycznie. Kiedy obserwowała je za pierwszym razem...była wówczas niedaleko obozu w częściowo otwartej przestrzeni z dobrym widokiem na niebo, ale na pewno nie tak dobrym, jak widok na zboczach Sokolich Gór. Do takiej obserwacji chyba nie mogła wybrać lepszego miejsca, ale najpierw...musieli się troszkę powspinać.

_________________

I'm gonna make it up this mountain
make it to the top
show them what I'm made of
show them what I've got
Re: Połoniny
Nie 31 Gru 2023, 19:56
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Zazwyczaj skupiam się na trochę bliższych rzeczach, ale też na to liczę – śmieje się cicho, trącając nosem bark partnerki. Na jej odpowiedź kiwa lekko głową, po czym pozwala, by na chwilę zapadła między nimi cisza, kiedy idą w stronę wybranego przez Słodki Nektar miejsca. – A jak nie będzie ich widać? Jaki mamy wtedy plan? – pyta wreszcie z zaciekawieniem.

_________________

Połoniny - Page 5 Cz7MEFY


Połoniny - Page 5 MevtoU0

Re: Połoniny
Sponsored content

Skocz do: