IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Rzeki
 :: Obóz Klanu Rzeki :: Kamienne Szczeliny
Jasny Kamień
Sob 4 Wrz 2021 - 1:33
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1909
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Tuż przy wejściu do legowiska wojowników, bliżej ściany niż środka, znajduje się szeroki, dość wysoki głaz, do którego prowadzą schody stworzone z mniejszych kamieni. Jest on często ogrzewany przez słońce, stanowi również dobry punkt obserwacyjny i miejsce spotkań, a także zapewnia ciepło przez nagrzaną promieniami słonecznymi powierzchnię.

Re: Jasny Kamień
Sob 28 Paź 2023 - 20:20
Sowia Gwiazda
Sowia Gwiazda
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 52 [IV]
Matka : Dym [NPC] (*) -> Suchy Nos [NPC]
Ojciec : Maciek [NPC] -> Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Mknąca Gwiazda (*)
Wygląd : Bardzo wysoki, szczupły kocur, o długim, aksamitnym futrze. Jest ono czarne z przejaśnienaimi w okolicach szyi, boków, brzucha i na ogonie. Posiada też białe znaczena. Pokrywają one jego podbrudek, następnie ciągną się przez szyję, do końca brzucha. Na jego łapach widoczne są białe skarpetki, a między oczami dojrzeć można małą smugę bieli. Natomiast jego oczy mają złotą barwę. Charakterystyczną cechą w jego wyglądzie jest brak 2/3 lewego ucha.
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Jałowcowa Łapa [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 685
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t1438-sowa#28126
"Śmiech" kotki szybko udzielił się zastępcy i również zachichotał krótko.
- Pewnie mają rację. Kotu który stracił ogon byłoby pewnie ciężko normalnie chodzić a co dopiero wspinać się na drzewa i polować - odparł z lekkim zamyśleniem. Ugh, nie chciałby by kiedykolwiek by coś takiego go spotkało. A teraz jak nad tym pomyślał, to gdyby coś miało mu odgryźć ogon to w pierwszej kolejce były drapieżne ryby. Może jednak przydałoby się przyzwyczaić do robienia przynęty z łapy?
Ponownie zaśmiał się krótko na żart rudej, na kilka chwil spoglądając na jej bąbelek, zanim znów przeniósł złote ślepia na jej pysk.
- Możemy się kiedyś wybrać na mały trening, jeśli byś chciała - odparł na jej pytanie. W zasadzie z przyjemnością wybrałby się z kotką na trening. Ostatnio trenował tylko w czasie treningów z własnymi terminatorami. A taka nauka po przyjacielsku zawsze była przyjemniejsza.

_________________

Polały się łzy me czyste, rzęsiste,
na me dzieciństwo sielskie, anielskie,
na moją młodość      gór i durną,
na mój wiek męski, wiek klęski;
Polały się łzy me  czyste, rzęsiste…


Re: Jasny Kamień
Sro 1 Lis 2023 - 8:18
Truskawkowa Łapa
Truskawkowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 45
Matka : Jabłuszko [npc, żyje]
Ojciec : Kijanka [npc, żyje]
Mistrz : Oop
Partner : Sen wieczny
Wygląd : Wysoka, duża kotka o krótkim ogonie. Posiada długie, puchate futro przyległe w miare do ciała, o rudej barwie z klasycznymi prążkami po bokach oraz bielą na pysku, paluszkach, kryzie, brzuchu i skarpetkach na tylnych łapach. Różowy nosek poduszeczki łap, wnętrze uszu. Uszy średnie, trójkątne, bez pędzelków. Złote, przysypiające oczy.
Multikonta : Sosnowa Łapa, Niedźwiedź Wędrujący Przez Las
Liczba postów : 234
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1555-truskawka
-Mmhm... - Odparłam w lekkim zamyśleniu, lecz zauważyłam równie zamyśloną mimikę dymnego - lecz ja jednak...-Ja nie lubie kraczeć. Jeszcze palne, a tu ktoś do obozu wróci bez ogona... byłaby heca. - Kolejny świst śmiechu wydał się z mojego nakrapianego nosa.
Mogłam mieć nadzieje, że żadna z moich głupich myśli i słów się nie spełni.
Przekręciłam łbem na obydwie strony, by rozruszać troche kark.
Na słowa, dość pozytywne na prospekt wspólnej wspinaczki, zadrgałam kikutem.
-Żal byłoby nie skorzystać z takiej oferty. Chętnie. - Uśmiechnęłam się lekko.
-Mam czas za jakieś dwa wschody słońca, więc jeśli nie będziesz zajęty, to...no. Chyba, że masz dziś popołudniu wolny moment?

_________________
It's good to live e x p e n s i v e
YOU know it, but my knees get weak intensively

When you give me k - kisses
That's xxm o n e y xxhoney

...
Re: Jasny Kamień
Sob 11 Lis 2023 - 11:12
Sowia Gwiazda
Sowia Gwiazda
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 52 [IV]
Matka : Dym [NPC] (*) -> Suchy Nos [NPC]
Ojciec : Maciek [NPC] -> Czarnostopy [NPC]
Mistrz : Mknąca Gwiazda (*)
Wygląd : Bardzo wysoki, szczupły kocur, o długim, aksamitnym futrze. Jest ono czarne z przejaśnienaimi w okolicach szyi, boków, brzucha i na ogonie. Posiada też białe znaczena. Pokrywają one jego podbrudek, następnie ciągną się przez szyję, do końca brzucha. Na jego łapach widoczne są białe skarpetki, a między oczami dojrzeć można małą smugę bieli. Natomiast jego oczy mają złotą barwę. Charakterystyczną cechą w jego wyglądzie jest brak 2/3 lewego ucha.
Multikonta : Tęczowa Chmura [KG], Jałowcowa Łapa [KRz], Łabędź Szybujący nad Taflą Jeziora [PNK]
Liczba postów : 685
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t1438-sowa#28126
Zaśmiał się cicho ponownie na jej słowa. Musiał jednak przyznać, że rzeczywiście było by niefortunnie, gdyby po ich rozmowie niedługo rzeczywiście wrócił ktoś do obozu bez ogona. Lepiej było nie krakać.
- Dziś niestety nie dam rady. Mam jeszcze parę spraw - odparł, kręcąc delikatnie łbem. Miał już na dziś rozplanowane obowiązki, no i poza tym wolał mieć takie rzeczy zaplanowane w wyprzedzeniem. - Ale za dwa dni oczywiście - dodał z uśmiechem.
Zerknął w górę na słońce. Trochę się zasiedział. Trzeba by już wracać do obowiązków. W końcu piszczki same się nie upolują.
- A propo paru spraw. Muszę już wracać do pracy - stwierdził nieco przepraszającym tonem, wstając z kamienia. - Miło było porozmawiać.
Po tych słowa, jeśli Truskawkowa Łapa go nie zatrzymywała, oddalił się w swoją stronę. Trzeba było się trochę przygotować do polowania.

//zt

_________________

Polały się łzy me czyste, rzęsiste,
na me dzieciństwo sielskie, anielskie,
na moją młodość      gór i durną,
na mój wiek męski, wiek klęski;
Polały się łzy me  czyste, rzęsiste…


Re: Jasny Kamień
Sponsored content

Skocz do: