IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru :: Rysi Gąszcz :: Archiwum
Trening Skocznej Łapy
Pon 14 Cze 2021, 22:31
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Po czterech dniach, tak jak było mówione, stawiłam się przy wyjściu z obozu. Oczekiwałam na Skoczną Łapę, będąc gotowa na jego przybycie. Byłam również gotowa na to, że będę musiała się wrócić do legowiska terminatorów, aby tego zbudzić i zachęcić do życia w Klanie.
Swoją drogą, Skoczna Łapa dość mnie zainteresował tą całą niechęcią do bycia terminatorem. Większość terminatorów była podekscytowana na samą myśl zaczęcia nowego rozdziału, samej myśli trenowania, aby zostać wojownikiem. A tutaj taki Świerszczyk, który tej zmiany się boi. Cóż, nie mi było to oceniać, ja miałam tylko jak najlepiej i jak najprzyjemniej przeprowadzić owy trening. Oglądnęłam się za siebie, aby dojrzeć kremowe futro Skocznej Łapy, tego jednak było brak. Przynajmniej na razie.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Trening Skocznej Łapy
Pon 14 Cze 2021, 23:03
Skoczna Łapa
Skoczna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [VII]
Matka : Zamglony Brzeg
Ojciec : Pochmurny Świt
Mistrz : Szałwiowe Życzenie
Partner : -
Wygląd : Świerszczyk to kremowy kocurek o pręgowaniu tygrysim. Jest on dość drobnej budowy, możnaby rzec, że wygląda mizernie. Jest on bowiem stosunkowo szczupły jak i niski. Jego niedużą główkę zdobią duże zielone oczęta. Łapki kocurka mimo, że są nawet długie nie robi A w jego wysokości dużej różnicy. Całe jego ciałko zakańcza długi puchaty ogonek.
Multikonta : Jarzmianka
Liczba postów : 24
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t763-swierszczyk
Minęło już trochę czasu od pamiętnej ceremonii w której to otrzymał miano Skocznej Łapy. Mimo, że Świerszcz mocno obawiał się tego co będzie dalej, nie okazało się być jakoś tragicznie. Co prawda pierwszą noc spędził wiercąc się w nowym posłaniu, gdyż nie potrafił się przyzwyczaić do zmiany otoczenia, druga była już zdecydowanie lepsza. Tak na prawdę prócz zmiany legowiska czuł się tak samo, jakby do żadnej zmiany nie doszło, lecz póki co nie było sensu oceniać, ze względu na to, że nie rozpoczął jeszcze żadnego treningu. No właśnie, a propos treningu, miał mieć on miejsce równo cztery wschody słońca od ceremonii, czego Skoczna Łapa bardzo pilnował. W końcu, gdy nadszedł już ten dzień w którym miał się on odbyć. Po doprowadzeniu swojego kremowego futra do ładu, mozolnie wygramolił się z legowiska i niemal po chwili jego oczom ukazało się znajome szarawe futerko. Podreptał w stronę mistrzyni już trochę żywiej, z wysoko uniesionym ogonkiem.
-Dzień dobry Szałwiowe Życzenie! Mam nadzieje, że nie spałem zbyt długo-zamruczał uśmiechając się szeroko. Zdążył już przemyśleć zeszłego wieczoru wszystkie pozytywy treningu, więc nie był zbytnio zestresowany tym co zaraz miało nastąpić, wręcz przeciwnie. Można by nawet rzec, że nawet go to cieszyło.

_________________
Trening Skocznej Łapy ZlQT4qq
--・゚✧-✧・゚--
Switch on the sky
and the stars glow for you

Go see the world ’cause it’s all so brand new
Don’t close your eyes
’cause your future’s ready to shine

It’s just a matter of time
before we learn how to fly
--・゚✧-✧・゚--
Re: Trening Skocznej Łapy
Pią 18 Cze 2021, 16:32
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Podniosłam wyżej jedną brew, spoglądając na Skoczną Łapę. Wnioskując po jego formie, podniesionym ogonie i uśmiechu na pysku, tak samo jak po ciepłym tonie głosu, można było wywnioskować, że już dotarł do niego fakt, że jest terminatorem i był gotowy na trening. Skinęłam mu głową z uśmiechem na przywitanie, a zaraz wstałam z miejsca, przy tym otrzepując swoje futro z trawy.
- Spokojnie, dopiero co tutaj zawitałam. Mam nadzieję jednak, że się wyspałeś, bo będziemy mieli pracowity dzień. Zaczniemy od granic, przejdziemy się wzdłuż nich, a w międzyczasie poopowiadam ci o walce. Podoba ci się plan? - zapytałam z uśmiechem, spoglądając na młodego Zamglonego Brzegu.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Trening Skocznej Łapy
Sro 23 Cze 2021, 17:08
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Skoczna Łapa – czy złapie kleszcze? Rzut 1d10, 4 i 8 – nie, reszta – tak. Wypada 8. Brak kleszczy.

Dla Szałwiowego Życzenia rzut zostanie wykonany w innej sesji.


_________________

Trening Skocznej Łapy Cz7MEFY


Trening Skocznej Łapy MevtoU0

Re: Trening Skocznej Łapy
Sro 23 Cze 2021, 23:49
Skoczna Łapa
Skoczna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [VII]
Matka : Zamglony Brzeg
Ojciec : Pochmurny Świt
Mistrz : Szałwiowe Życzenie
Partner : -
Wygląd : Świerszczyk to kremowy kocurek o pręgowaniu tygrysim. Jest on dość drobnej budowy, możnaby rzec, że wygląda mizernie. Jest on bowiem stosunkowo szczupły jak i niski. Jego niedużą główkę zdobią duże zielone oczęta. Łapki kocurka mimo, że są nawet długie nie robi A w jego wysokości dużej różnicy. Całe jego ciałko zakańcza długi puchaty ogonek.
Multikonta : Jarzmianka
Liczba postów : 24
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t763-swierszczyk
Ogonek kocura lekko podrygiwał z podekscytowania, czego raczej nigdy by się po sobie nie spodziewał. Przecież jeszcze niedawno tak strasznie chciał uniknąć mianowania, a tu proszę. Żadna z jego wcześniejszych obaw rzecz jasna nie miała miejsca, a więc nie miał żadnych podstaw, aby czuć się źle na nowej randze. Uśmiech na pyszczku szylkretki jedynie sprawiał, że coraz bardziej nie mógł się doczekać pierwszego treningu, który zaraz miał mieć miejsce.
-Wyspałem się jak nigdy, aby dzisiaj być pełnym energii do samiutkiej nocy! -mruknął entuzjastycznie pod nosem. Chciał rzecz jasna tego dnia wypaść jak najlepiej, a więc nie mógł pozwolić, aby dopadło go zmęczenie. Już poprzedniego wschodu słońca zdążył sobie wszystko dokładnie rozplanować, ustalając sobie rozkład dzisiejszego poranka.
-Brzmi świetnie! -odparł kiwając głową na jej propozycję. Najbardziej jednak nie mógł się doczekać przejścia po granicach i poznania terytorium klanu, bowiem Świerszczyk wręcz uwielbiał zwiedzać. Jeszcze za kocięcia dość prędko wszystko obejrzał, przez co przez długi czas czuł niedosyt, aż do teraz. Tu będzie coś więcej, podobno tereny są znacznie większe niż obóz, co kremowy kocurek chciał zobaczyć na swoje oczy.

_________________
Trening Skocznej Łapy ZlQT4qq
--・゚✧-✧・゚--
Switch on the sky
and the stars glow for you

Go see the world ’cause it’s all so brand new
Don’t close your eyes
’cause your future’s ready to shine

It’s just a matter of time
before we learn how to fly
--・゚✧-✧・゚--
Re: Trening Skocznej Łapy
Pią 25 Cze 2021, 15:05
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Obserwowałam dokładnie swojego ucznia, posyłając mu delikatny uśmiech. Z zadowoleniem mogłam zauważyć, że troski Skocznej Łapy już raczej odeszły w zapomnienie i nie musiałam się martwić twardym zawodnikiem wśród terminatorów, który to nie będzie przychodził na treningi. Ale to dobrze.
- Oj aż tak to nie! Nie jesteś wilkiem. Jednak to dobrze, że się wyspałeś, bo będziemy dzisiaj na nogach - zamruczałam ciepło w jego stronę, posyłając kremowemu ciepły uśmiech. Miało go to zmobilizować do pracy, do nauki. I niech tak pozostanie. Na razie dostawałam samych łatwych w wytrenowaniu terminatorów, i niech tak pozostanie.
- No dobrze, to zapraszam! Cel - Podnóże Gór - zawołałam radośnie, zaczynając iść marszem w omawianą stronę. Skoro mieliśmy chodzić, to zaczniemy tak ostro, a co! No dobra, może nie ostro, ale na pewno jakoś.
- Skoczna Łapo powiedz mi, znasz jakie są obowiązki terminatorów? - zapytałam w międzyczasie, jak akurat szliśmy. Dzisiaj nie będę mu truć o rangach i Kodeksie, chociaż na pewno tą ostatnią kwestię liznę. Dzisiaj skupimy się na walce i dreptaniu.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Trening Skocznej Łapy
Pon 12 Lip 2021, 23:52
Skoczna Łapa
Skoczna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 11 [VII]
Matka : Zamglony Brzeg
Ojciec : Pochmurny Świt
Mistrz : Szałwiowe Życzenie
Partner : -
Wygląd : Świerszczyk to kremowy kocurek o pręgowaniu tygrysim. Jest on dość drobnej budowy, możnaby rzec, że wygląda mizernie. Jest on bowiem stosunkowo szczupły jak i niski. Jego niedużą główkę zdobią duże zielone oczęta. Łapki kocurka mimo, że są nawet długie nie robi A w jego wysokości dużej różnicy. Całe jego ciałko zakańcza długi puchaty ogonek.
Multikonta : Jarzmianka
Liczba postów : 24
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t763-swierszczyk
Wąsiska młodego terminatora lekko drgnęły w towarzyszącym delikatnym uśmiechu na wspominkę o wilku. Ileż by dał, aby siłą i wytrzymałością dorównać takiemu! Dużo się o tych drapieżnikach nasłuchał i mimo tego, że nigdy nie chciałby go spotkać, umiejętności tychże zwierząt można było pozazdrościć. W sumie nawet nie wiedział jak ma odpowiedzieć na słowa pani Szałwii, więc jedyne co zrobił to zamruczał cicho pod różowawym nosem.
-Góry! -powtórzył otwierając szerzej zielone oczy z podekscytowania. Nie dało się ukryć, że Skoczną Łapę dość ucieszyła ta wieść, gdyż zawsze chciał zobaczyć z bliska skaliste szczyty. Szczerze myślał, że na pierwszym treningu skupią się bardziej na granicach tych w pobliżu klanu gromu czy innymi podobnymi lokacjami, a tu proszę! Z wyraźnym uśmiechem podreptał tuż za Szałwiowym Życzeniem rozglądając się z zaciekawieniem dookoła. Wtem chwilową ciszę pomiędzy nimi przerwała srebrna szylkretka, zadając kremowemu pytanie. Delikatnie przymrużył ślepia, zastanawiając się przez chwilę, jednak nie trwało to jakoś szczególnie długo.
-Na pewno wymiana mchu w legowiskach, czy cos podobnego. Później możeee... ochrona klanu? Chociaż to może bardziej wojownika... -mruknął kręcąc łbem powątpiewająco. Cóż, to drugie raczej było trochę naciągane, ale już trudno. Nic lepszego nie przychodziło mu do głowy, a wiadomo lepsze to niż nic.

_________________
Trening Skocznej Łapy ZlQT4qq
--・゚✧-✧・゚--
Switch on the sky
and the stars glow for you

Go see the world ’cause it’s all so brand new
Don’t close your eyes
’cause your future’s ready to shine

It’s just a matter of time
before we learn how to fly
--・゚✧-✧・゚--
Re: Trening Skocznej Łapy
Wto 20 Lip 2021, 18:14
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Uśmiechnęłam się szeroko do Skocznej Łapy, gdy powtórzył moje słowa z wielkim podekscytowaniem. Zadrgałam delikatnie wibrysami, przypominając sobie kociaka, który za wszelką cenę nie chciał przyjść na trening. Najwyraźniej taki, a nie inny wybór Mistrza mu się przysłużył. Skinęłam łbem, gdy usłyszałam odpowiedź Skocznej Łapy.
Dobrze. Masz rację, że ochrona Klanu należy do wojowników, ale też do terminatorów, którzy potrafią walczyć. I dzisiaj chcę cię tego nauczyć, abyś mógł wychodzić ze spokojem na tereny. Bo mimo tego, że to są nasze klanowe tereny, to nie zawsze są one bezpieczne. Ale, inne obowiązki terminatorów to uczęszczanie na treningi, opiekowanie się starszymi, pomaganie w kociarni, a także, gdy nabędą odpowiednie umiejętności, polowanie i chodzenie na patrole. Polowania się nauczymy na kolejnym treningu, nie martw się. Wszystko logiczne? — zapytałam się, spoglądając na kremowego kocurka.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Trening Skocznej Łapy
Sponsored content

Skocz do: