IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Skalne Półki
Re: Świergocząca Półka
Pon 22 Maj 2023, 18:46
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
Po krótkim zastanowieniu kręci łbem. Woli zostać w lecznicy chociażby ze względu na to, że któreś z nich powinno mieć na nią oko, zwłaszcza kiedy w środku siedzi ktoś, kto ma pszczoły w mózgu.
Nie powinieneś przepraszać, bo… szczerze, nie spodziewałam się tego po tobie, ale chyba tylko tak zdecydowana odpowiedź mogła na niego podziałać. Nie podoba mi się jego zachowanie i, uh… wydaje mi się, że to dobrze, że nie dość, że nie dostał, czego chciał, to jeszcze usłyszał coś takiego. Może to trochę nim potrząśnie – przyznaje z delikatnym uśmiechem.

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Świergocząca Półka
Pon 22 Maj 2023, 22:57
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : 73 w chwili śmierci
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób (*)
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Lin, Mysikrólik
Autor avatara : pliszka (avek), brivi (art w podpisie)
Liczba postów : 2378
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
Wciąż czuje się nieswojo, ale odwzajemnia uśmiech Rosy i kiwa lekko głową. On też się nie spodziewał, ale... Roska chyba ma rację. Przynajmniej zadziałało, a teraz mógł się trochę uspokoić i iść z tym do Orzeszka, mając nadzieję, że Szerszeń nie będzie się więcej awanturował. Przynajmniej na razie, dopóki Orzeszek czegoś nie wymyśli. Wzdycha lekko.
Dzięki – mówi. Nim wychodzi, żeby porozmawiać z Orzechową Gwiazdą, dopytuje Rosy, czy nie było jakiegoś ważnego aspektu jej rozmowy z Szerszeniową Łapą, którego by dobrze nie usłyszał. Wtedy raz jeszcze dziękuje jej za wszystko, po czym żegna się, żeby złożyć wizytę bratu w legowisku przywódcy.

zt

_________________

gubi myśli, ońce kończy bieg
już nie starcza tchu i potrzebuje snu
chyba położę się tu, obok ciebie





gwiazdy widać,
księżyc podniósł się




jak kometa na niebie miga nam świat
żyjemy tak mało lat i trochę ciebie mi brak
trochę ciebie mi brak, trochę ciebie mi...


Re: Świergocząca Półka
Nie 04 Cze 2023, 13:29
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
Pożegnawszy się z Motylem, kotka wzdycha cicho. Cóż, nie takich wrażeń się spodziewała po dzisiejszym dniu… jednak musi przyznać, że w pewien sposób jest z siebie dumna, że nie poddała się naciskom ze strony Szerszeniowej Łapy, że zachowała się, jak przystało na Medyczkę, a nie pobiegła posłusznie po Orzechową Gwiazdę, bo chory terminator, który dopiero co przyszedł na leczenie, chce się z nim widzieć. Huh. Powraca do swoich obowiązków i nie zaprząta tym sobie dalej myśli.

zt

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Świergocząca Półka
Sro 03 Kwi 2024, 19:16
Lisia Łapa
Lisia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 19 (kwiecień)
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Srebrzysty Dym
Wygląd : Lisiczka przyszła na świat jako rudy z ciemniejszymi klasycznymi pręgami bez bieli o długiej, gęstej i puszystej sierści. Jest dość niską koteczką o krępej budowie ciała i szerokich biodrach. Pręgowanie pokrywa większość jej ciała, jedynie brzuch i szyję ma gładkie i w znacznie jaśniejszym kolorze. Porusza się na krótkich łapkach, zakończonymi małymi i miękkimi stópkami. Opuszki łap ma różowe. Ogon jest za to długi i dość gruby. Z kolei pyszczek jest mały i zakończony drobnym, różowym noskiem. Ponad nim znajdują się duże oczy, które z szarobłękitnych przebarwią się na zielone. Na szczycie głowy są osadzone niewielkie uszka w ciemniejszym odcieniu rudego.
Multikonta : Promyk [PNK], Bocian [nkt], Złotko [KR]
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1889-lisiczka#49884
Znów złapało mnie jakieś okropne choróbsko, przez co byłam strasznie senna, nie miałam apetytu i trawiła mnie gorączka. Miałam też chyba parę kleszczy na ciele, w miejscach, gdzie sama ledwo dosięgałam, dlatego nie było innego wyjścia, jak skonsultować się z Wieczorną Rosą. Ona na pewno poradzi coś na moją osłabione zdrowie. Z samego rana udałam się do jej legowiska, kierując się zapachem ziół, który tylko jeszcze pobudzał me zainteresowanie ścieżką medyka. Stając na jego progu, rozejrzałam się w poszukiwaniu kotki, nie mogąc nic dostrzec pośród ciemności.
- Wieczorna Roso? Jesteś tu? To ja, Lisia Łapa... - rzuciłam w przestrzeń, mając nadzieję, że wiatr, wpadający tu zewnątrz, poniesie mój cichy głos w stronę uszu wichrowej uzdrowicielki.

/mg

_________________


Świergocząca Półka - Page 7 DBubv8w
Kiedyś mi powiedział tato, że się mogą spełniać sny,
ale nie czekaj na to, tylko pomóż im.
Nawet gdyby nikt nie chciał pomóc mi,
ja wiarę w siebie ciągle mam.
Nagle któregoś dnia wygram i zadziwię świat!

Re: Świergocząca Półka
Sob 06 Kwi 2024, 12:13
Robak
Robak
Pełne imię : Robak Wspinający się po Wielkim Dębie
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 45 (I)
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Tafla Jeziora Zmącona przez Płatek Śniegu
Partner : :[
Wygląd : Chudy, wysoki kot o kościstych kształtach. Na jeno trójkątnym kościstym pysku widnieje para jasnych żółtych oczu. Jeno futro jest długie i czarne, opadające równo ku dołowi.
Multikonta : Meduza [pns] Malina [kw] Promyczek [krz] | martwe: Zawilcowa Łąka, Ryczący Niedźwiedź, Kasztan, Ważkowa Łapa, Słoneczna Łapa, npc: Stokrotkowa Łapa
Autor avatara : beevilove
Liczba postów : 770
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t721-robak-wspinajacy-sie-po-wielkim-debie#5559
Wieczorna Rosa od razu zjawiła się, gdy usłyszała głos Lisiej Łapy. Kotka wyglądała na zdezorientowaną, a jej głos był cichy, więc coś musiało być nie tak.
- Dzień dobry, Lisia Łapo. Jestem. Coś... się stało? - spytała łagodnie.
Na pierwszy rzut oka kocica nie zauważała niczego nietypowego, więc jeśli ruda terminatorka źle się czuła to powinna jej teraz o tym powiedzieć.

_________________
振り向いた その後ろの (正面だぁれ?)
暗闇に 爪を立てて (夜を引き裂いた)

雨だれは血のしずくとなって頬を
つたい落ちる
もうどこにも帰る場所が無いなら

この指止まれ 私の指に
その指ごと 連れてってあげる
ひぐらしが鳴く 開かずの森へ
後戻りは もう出来ない
Re: Świergocząca Półka
Sro 17 Kwi 2024, 18:48
Lisia Łapa
Lisia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 19 (kwiecień)
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Srebrzysty Dym
Wygląd : Lisiczka przyszła na świat jako rudy z ciemniejszymi klasycznymi pręgami bez bieli o długiej, gęstej i puszystej sierści. Jest dość niską koteczką o krępej budowie ciała i szerokich biodrach. Pręgowanie pokrywa większość jej ciała, jedynie brzuch i szyję ma gładkie i w znacznie jaśniejszym kolorze. Porusza się na krótkich łapkach, zakończonymi małymi i miękkimi stópkami. Opuszki łap ma różowe. Ogon jest za to długi i dość gruby. Z kolei pyszczek jest mały i zakończony drobnym, różowym noskiem. Ponad nim znajdują się duże oczy, które z szarobłękitnych przebarwią się na zielone. Na szczycie głowy są osadzone niewielkie uszka w ciemniejszym odcieniu rudego.
Multikonta : Promyk [PNK], Bocian [nkt], Złotko [KR]
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1889-lisiczka#49884
Nie musiałam długo czekać na pomoc, gdyż Wieczorna Rosa dość szybko odpowiedziała na me wezwanie, zjawiając się w moim polu widzenia. Kiwnęłam jej grzecznie głową na powitanie, po czym od razu przeszłam do rzeczy.
- Obawiam się, że chyba mam kleszcze w paru miejscach na ciele, gdyż trochę mnie swędzi i nie mogę przez to spać. Brakuje mi również apetytu, a moje czoło jest rozpalone gorączką. Czy możesz coś na to poradzić? - odparłam z nadzieją, wpatrując się w sylwetkę niebieskiej szylkretki.

_________________


Świergocząca Półka - Page 7 DBubv8w
Kiedyś mi powiedział tato, że się mogą spełniać sny,
ale nie czekaj na to, tylko pomóż im.
Nawet gdyby nikt nie chciał pomóc mi,
ja wiarę w siebie ciągle mam.
Nagle któregoś dnia wygram i zadziwię świat!

Re: Świergocząca Półka
Sro 17 Kwi 2024, 19:30
Robak
Robak
Pełne imię : Robak Wspinający się po Wielkim Dębie
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 45 (I)
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Tafla Jeziora Zmącona przez Płatek Śniegu
Partner : :[
Wygląd : Chudy, wysoki kot o kościstych kształtach. Na jeno trójkątnym kościstym pysku widnieje para jasnych żółtych oczu. Jeno futro jest długie i czarne, opadające równo ku dołowi.
Multikonta : Meduza [pns] Malina [kw] Promyczek [krz] | martwe: Zawilcowa Łąka, Ryczący Niedźwiedź, Kasztan, Ważkowa Łapa, Słoneczna Łapa, npc: Stokrotkowa Łapa
Autor avatara : beevilove
Liczba postów : 770
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t721-robak-wspinajacy-sie-po-wielkim-debie#5559
Lisia Łapa domyślała się, że ma kleszcze i reszta objawów, które opisała potwierdzały jej teorię. Wieczorna Rosa poprosiła rudą kotkę o to by chwilkę poczekała i poszła na chwilkę do składziku. Przyniosła sobie dwie uncje mysiej żółci, by następnie przyjrzeć się futrze rudej kotki. Za każdym razem, gdy dostrzegała kleszcza na ciele terminatorki to dociskała do niego mech nasiąknięty mysią żółcią. Gdy wytruła już wszystkie szkodniki, wyrzuciła brudny mech i wzięła sobie czysty, nasiąknięty wodą, żeby wyczyścić łapy i pyszczek z medykamentu.
- Już powinno być w porządku. Poczujesz się lepiej za parę wschodów słońca. Możesz zostać w lecznicy do czasu, gdy nie wyzdrowiejesz.
Kiwnęła głową i uśmiechnęła się lekko. Jeśli kotka nie miałaby już żadnej sprawy do Wieczornej Rosy to ta wróciłaby do swoich obowiązków.

_________________
振り向いた その後ろの (正面だぁれ?)
暗闇に 爪を立てて (夜を引き裂いた)

雨だれは血のしずくとなって頬を
つたい落ちる
もうどこにも帰る場所が無いなら

この指止まれ 私の指に
その指ごと 連れてってあげる
ひぐらしが鳴く 開かずの森へ
後戻りは もう出来ない
Re: Świergocząca Półka
Sro 17 Kwi 2024, 19:47
Lisia Łapa
Lisia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 19 (kwiecień)
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Srebrzysty Dym
Wygląd : Lisiczka przyszła na świat jako rudy z ciemniejszymi klasycznymi pręgami bez bieli o długiej, gęstej i puszystej sierści. Jest dość niską koteczką o krępej budowie ciała i szerokich biodrach. Pręgowanie pokrywa większość jej ciała, jedynie brzuch i szyję ma gładkie i w znacznie jaśniejszym kolorze. Porusza się na krótkich łapkach, zakończonymi małymi i miękkimi stópkami. Opuszki łap ma różowe. Ogon jest za to długi i dość gruby. Z kolei pyszczek jest mały i zakończony drobnym, różowym noskiem. Ponad nim znajdują się duże oczy, które z szarobłękitnych przebarwią się na zielone. Na szczycie głowy są osadzone niewielkie uszka w ciemniejszym odcieniu rudego.
Multikonta : Promyk [PNK], Bocian [nkt], Złotko [KR]
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1889-lisiczka#49884
Od razu poczułam się lepiej, gdy tylko Wieczorna Rosa się mną zajęła. Przez całe swoje krótkie życie chciałam być tylko taka jak ona...Równie mądra, uczynna i miła, zawsze z sercem na swej łapie. Może to właściwa chwila, aby spytać się jej o to, czy przyjmie mnie pod swoje skrzydła, czyniąc ze mnie swą uczennicę, abym mogła nauczyć się wszystkiego, co ona sama umie? Inna, lepsza okazja może mi się już nie trafić, ale i tak powinnam rozegrać to dyskretnie, żeby nie domyśliła się od razu, jakie tak naprawdę są moje intencje.
- Dziękuję, Wieczorna Roso. Chciałabym ci jakoś odwdzięczyć za twą codzienną pracę. Hej, nie potrzebujesz może czasem pomocy w swoim legowisku? Chętnie zajęłabym się porządkami w twoim składziku, jeśli miałabyś akurat jakiegoś ważnego pacjenta albo musiałabyś wyjść z obozu na poszukiwanie ziół. Mogłabym też codziennie wymieniać ci mech w legowisku, żebyś zawsze miała świeże i wygodne posłanie. Mogę się tylko domyślać, jak ciężka i męcząca może być praca medyczki... - odparłam przyjaźnie, licząc na to, że oferta tej drobnej pomocy z mojej strony nie zostanie od razu odrzucona, a przynajmniej odpowiednio rozpatrzona przez starszą kotkę.

_________________


Świergocząca Półka - Page 7 DBubv8w
Kiedyś mi powiedział tato, że się mogą spełniać sny,
ale nie czekaj na to, tylko pomóż im.
Nawet gdyby nikt nie chciał pomóc mi,
ja wiarę w siebie ciągle mam.
Nagle któregoś dnia wygram i zadziwię świat!

Re: Świergocząca Półka
Sponsored content

Skocz do: