IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Ziemie Niczyje
 :: Ziemie Niczyje :: Zgromadzenia
Zgromadzenie XII
Sro 15 Lis 2023, 16:41
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1909
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Zgromadzenie XII

ZASADY

  • Przywódcy piszą posty jako pierwsi ze swoich klanów i, z uwagi na publiczny charakter wypowiedzi ich postaci na Zgromadzeniu, obowiązuje ich kolejka odpisów. Inni uczestnicy mogą pisać dowolną liczbę postów między sobą i w dowolnej kolejności; jeżeli jakaś postać włączy się do publicznych wypowiedzi, również zaczyna obowiązywać ją kolejka.

  • Prosimy, by kolejne odpisy przywódców nie pojawiały się rzadziej niż co 2-4 dni.

  • Pamiętajcie, że klanowi NPC również są obecni na Zgromadzeniu - jeżeli ktoś nawiąże z nimi interakcję i chciałby uzyskać reakcję, prosimy o pinga roli @mistrz gry na serwerze Discorda!

  • Uczestnicy Zgromadzenia mogą zaczynać inne sesje w czasoprzestrzeni przed lub po Zgromadzeniu; należy tylko pamiętać o tym, że wydarzenia przed Zgromadzeniem nie mogą zbyt mocno wpływać na charakter i zachowanie postaci, a w sesjach po Zgromadzeniu należy ograniczyć się ze wzmiankami o Zgromadzeniu.

  • Akcje z MG wszystkich uczestników muszą odbywać się w czasoprzestrzeni po Zgromadzeniu.



Mijały księżyce, a w dolinie zachodziły zmiany, niekiedy szybkie i bolesne. Nie zmieniło się jednak to, że tak jak zawsze z początkiem Pory Zielonych Liści, wszystkie trzy klany miały spotkać się na Gadzich Łuskach w ramach kolejnego zgromadzenia. To konkretne zapowiadało się dość intensywnie, chociaż czy takie faktycznie będzie?

Pogoda niewątpliwie sprzyjała. Nie różniła się jakoś drastycznie od tej do jakiej koty zdążyły już przywyknąć. Było przyjemnie ciepło, a delikatne podmuchy równie ciepłego wiatru mogły umilić zarówno drogę do miejsca zgromadzeń, jak i przesiadywanie tam dłuższą chwilę. Jedne co mogło niepokoić zbierających, to powoli formujące się ciemne chmury, które leniwie sunęły przez niebo zapowiadając możliwy deszcz. Poza nimi nic nie wskazywało na możliwe nieprzyjemności podczas Zgromadzenia.

Re: Zgromadzenie XII
Nie 03 Gru 2023, 00:02
Słodka Gwiazda
Słodka Gwiazda
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 89 ks [V]
Matka : Barwna Łączka | Nakrapiany Nos (opiekunka)
Ojciec : ♱ Pohukująca Sowa
Mistrz : ♱ Tonące Słońce -> ♱ Golcowa Gwiazda
Partner : pozostało jedynie wspomnienie (♱ Orzechowa Gwiazda )
Wygląd : ruda klasycznie pręgowana, długowłosa kotka z bielą [ na pysku (pomiędzy oczami, na policzkach), kryzie, brzuchu, całych łapach oraz po prawej stronie nieco na tułowiu ] | pomarańczowe oczy | atletyczna budowa
Multikonta : Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz] | Senna Łapa [KW]
Autor avatara : soulcat.thilo
Liczba postów : 1078
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t352-nektarek
Pogoda na Zgromadzenie zdawała się być wręcz idealna, ciepło i delikatny powiew wiatru zapowiadało przyjemnie spędzony czas przy Gadzich Łuskach. Nawet jeżeli na niebie można było dostrzec powoli sunące ciemne obłoki zapowiadające możliwy opad deszczu; te nie mogły popsuć humoru Słodkiemu Nektarowi, na której licu wymalowany był uśmiech. Z lekkim opóźnieniem zajęła swoje miejsce, pomimo że na samo zgromadzenie przybyli jako pierwsi. Na skałce przeznaczonej dla zastępców siedział już Sowi Zmierzch z kolei Zaćmionego Słońca nigdzie nie mogła dostrzec. Zamiast niej na skale przywódców dojrzała przy boku swojego partnera i Mknącej Gwiazdy, kruczoczarnego kocura, którego wątpiła, żeby jakkolwiek kojarzyła. Przywitała się cicho z rzeczniakiem, po czym umilkła, gdyż rozpoczęła się ta najbardziej wyczekiwana część zgromadzenia, czyli ogłoszenia klanowe.
Jako pierwszy przemówił nieznajomy, który swoje przemówienie rozpoczął od przedstawienia się. Nowy zastępca Gromu, ciekawe co w takim razie stało się z Zaćmionym Słońcem? Kocur nie napomknął o niej ani słowa, nie wyjawił tej tajemnicy związanej ze zmianą na stołku zastępcy. Oprócz tego nadmienił o narodzinach dwóch miotów w tym samego ich przywódcy. Drugi z kolei przemówił Orzech, lecz przy jego wypowiedzi nie musiała aż tak wielkiej przykładać uwagi. Żyła w klanie więc...wiedziała jak było. Mogła jedynie nieświadomie delikatnie przytaknąć głową, co też zresztą uczyniła. Kiedy i złocisto-orzechowy umilkł, wzrok przeniosła na Mknącą Gwiazdę, będąc ciekawym czy i w  w rzece również się tak układało.

_________________

I'm gonna make it up this mountain
make it to the top
show them what I'm made of
show them what I've got
Re: Zgromadzenie XII
Nie 03 Gru 2023, 11:09
Truskawkowa Łapa
Truskawkowa Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 45
Matka : Jabłuszko [npc, żyje]
Ojciec : Kijanka [npc, żyje]
Mistrz : Oop
Partner : Sen wieczny
Wygląd : Wysoka, duża kotka o krótkim ogonie. Posiada długie, puchate futro przyległe w miare do ciała, o rudej barwie z klasycznymi prążkami po bokach oraz bielą na pysku, paluszkach, kryzie, brzuchu i skarpetkach na tylnych łapach. Różowy nosek poduszeczki łap, wnętrze uszu. Uszy średnie, trójkątne, bez pędzelków. Złote, przysypiające oczy.
Multikonta : Sosnowa Łapa, Niedźwiedź Wędrujący Przez Las
Liczba postów : 234
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1555-truskawka
Ciepłe powietrze i bryzka która towarzyszyła naszej drodze do Gadzich Łusek.
Było spokojnie, a do tego przyjemnie. Jedyne, co mogło niepokoić - to ciągnące się smugi chmur na niebie, lecz i te były znikome, jakby gwiezdni nie mogli zdecydować się na jednym, czy drugim.

Przez całą drogę szłam blisko rudego ojca, jak i zerkałam okiem na Sowiego Zmierzcha i Mknącą Gwiazdę. Niebieski był czymś...Zaniepokojony? Nie mogłam być jednak pewna, więc pysk trzymałam zamknięty.

Wszyscy rozsiedli się na swoich miejscach, a ja sama wypatrywałam poniekąd wzrokiem jakiegokolwiek medyka, bądź ucznia. Nawet, jeśli z nikim nie porozmawiam dzisiejszego wieczora, to tak dobrze będzie zapamiętać wygląd owych jednostek.
Usiadłam obok ojca, wylizałam na czysto futro i spojrzałam w stronę przywódców, notując, że gromowy lider nie wstawi się na zgromadzenie.
Wysnułam szybką prośbę do sił wyższych o szybki powrót do zdrowia gromowego przywódcy, lecz mój wzrok spadł na przybysza, mówiącego o sobie jako zastępcy.
Hm.....

Słowa liderów połowicznie przebiegły mi przez uszy - dopóki nie został wspomniany Motyli Blask. Zdziwił mnie owy obrót sytuacji, lecz mój pysk dalej zwrócony był w kierunku zastępcy Klanu Gromu. Jakbym gdzieś widziała już ten wzrok i buźkę....
Chociaż, cofnij, wiele kotów było o podobnej aparycji, nie?

Moja kitka zadrżała w zamyśle, a ja tylko oparłam się o ojcowski bark.

_________________
It's good to live e x p e n s i v e
YOU know it, but my knees get weak intensively

When you give me k - kisses
That's xxm o n e y xxhoney

...
Re: Zgromadzenie XII
Wto 05 Gru 2023, 16:59
Wysoka Łapa
Wysoka Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 25 [IV]
Matka : Roztrzaskana Tafla [NPC] + Dzika Róża [NPC]
Ojciec : ? [NPC]
Mistrz : Zamglone Jezioro
Wygląd : Długie łapy, nieco zgarbione ciało. Cienki ogon w którego wzdłuż przechodzi ciemniejsza pręga, rytmicznie przecinana poziomymi liniami. Krótkie błyszczące jasnobrązowe futro z czekoladowymi cętkami i nieco jaśniejszym brzuchem i ciemniejszymi pręgami na udach. Długa szyja na której znajduje się trójkątna głowa z nienaturalnie dużymi bladymi uszami, ceglastym zgarbionym nosem otoczonym białym futrem. Ma żółtobrązowe oczy. Czasem potyka się o własne łapy, jego krok jest skoczny i energiczny.
Multikonta : Jeżynowy Cierń [GK] Wilcza Łapa, Ukwiecona Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 185
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1845-wysoki#47765
- Lisia Łapa, bo ruda sierść, w sumie pasuje. - odparłem nie zwracając uwagi na niewyraźne mówienie kotki. Jakoś wyłapałem za pierwszym razem a to się liczyło. - W sumie Skwar ma takie futro jakby był za długo na słońcu... a ja no jestem Wysoki, więc wszystko pasuje heh. - imiona chyba nie zawsze musiały pasować. No bo skąd matka nadając imię swojemu kocięciu ma wiedzieć jakie będzie z charakteru? Nazwiesz kocię na przykład Cierń a będzie to najmilszy kot na świecie... bezsensu.

_________________
Zgromadzenie XII - Page 2 D6k5dCv
Re: Zgromadzenie XII
Wto 05 Gru 2023, 17:26
Grzmiące Gardło
Grzmiące Gardło
Pełne imię : Grzmiące Gardło
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 32
Matka : Żółwia Skorupa
Ojciec : Oszroniony Kolec
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : brak
Wygląd : Jego sylwetka jest nieco puszysta i obrośnięta gęstym futrem powodującym, że kocur przypomina puchatą kulkę. Ciało ma proporcjonalne. Nie jest przesadnie wysoki, ale nieco wyższy od przeciętnej wzrostu. Sierść jego posiada niebieską barwę bez ani grama bieli, która wpada w jasnoszary odcień. Jest długa i miękka, prosta. Nie zakręca się w żadnym stopniu. Jego pysk jest dobrze zarysowany, a oczy ma zielone. Głos Grzmiącego Gardła jest charakterystycznie monotonny, matowy, zawiera szmery i zmienia gwałtownie swoją wysokość i barwę.
Multikonta : Złoty Blask, Jeleń
Autor avatara : Robert Bahou
Liczba postów : 284
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1743-szpak#43492
Słuchał przemowy zastępcy Klanu Gromu i musiał przyznać, że Konwaliowy Sen wybrnął z tego tak jak to on. Czyli krótko, zwięźle i na temat. Oczywiście... Czego innego się spodziewał po dawnym mistrzu? Ten to nie nawykł do pompatycznych przemówień. A mógłby pozachwycać się nad tym, że oto miał w łapach władze. No dobra... może ten nie miał humoru, wszak zmarła mu partnerka... Nie potrafił jednak powstrzymać się przed chęcią ujrzenia go jako typowego wojownika z opowieści. A gdyby jeszcze kogoś tak wyzwał na wojnę... Ohoho, ale by się działo.
Pogrążył się w marzeniach, słuchając co ma do powiedzenia reszta przywódców. A nuż jakoś sprowokują Konwaliowy Sen? Ah... Te jego myśli. Nie potrafił nad nimi zapanować.
Re: Zgromadzenie XII
Czw 07 Gru 2023, 11:19
Owcze Runo
Owcze Runo
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 72 ks. [III]
Matka : Burzowa Noc [NPC]
Ojciec : ♱ Mroźny Poranek [NPC]
Mistrz : Korzenny Język | Lodowy Potok | Zaćmione Słońce
Wygląd : niski czarno-jasnorudy dymny szylkret z dużą ilością bieli (na wargach, karku, kryzie, brzuchu, łapach, grzbiecie oraz ogonie) o niebiesko-szarych oczach (w przyszłości złotych), oklapniętych uszkach (na prawe słabiej słyszy), oraz o wątłej, drobnej budowie.
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Senna Łapa [KW] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Liczba postów : 705
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t745-owieczka#5815
Na zgromadzenie przybyli jako ostatni, a mimo tego na skałce medyków, Owcze Runo nie zauważyła żadnego znajomego pyszczka. Ryczącego Niedźwiedzia cóż...nie spodziewała się zastać, ale Wieczorną Rosę lub Motyli Blask już prędzej, jednakże żaden z wichrowych medyków nie pojawił się przynajmniej do tej pory. Rozejrzała się szybko po kotach i wtem dostrzegła w nich sylwetkę Jałowcowej Łapy, która wydawała się lekko zagubiona. Nic dziwnego skoro było to jej pierwsze zgromadzenie, w dodatku żaden medyk nie zasiadł w miejscu dla nich przeznaczonych, więc skąd rzeczniaczka miała wiedzieć gdzie skierować swoje kroki? Podeszła do niej, jeszcze zanim Konwaliowy Sen zaczął swoją przemowę. Przywitała się z nią, by następnie koniuszkiem ogona wskazać, by kotka poszła w jej ślad i zajęła miejsce na konkretnej skałce.
Kiedy zaczęły się przemówienia, Owcze Runo skupiła się na przywódcach, w szczególności Mknącej Gwieździe i Orzechowej Gwieździe. Ten pierwszy nie zdążył jednak podzielić się ze zgromadzonymi wieściami z rzeki, natomiast przywódca wichru już tak i...przygryzła lekko wnętrze policzka widocznie posępiając na pysku, gdyż informacja o tym, że Motyli Blask nie żyje...naprawdę ją zasmuciła. Może i go nie znała zbyt dobrze, prawdę mówiąc widywali się jedynie na zgromadzeniach, ale był tu przez praktycznie całą jej karierę na tym stołku od momentu, kiedy została terminatorką Lodowego Potoku. Westchnęła cicho w duchu życząc mu udanych łowów, a następnie postarała się skupić po tej informacji na słowach rzeczniaka.

_________________
Zgromadzenie XII - Page 2 DJyV0R4
And there's a place that I've dreamed of
Where I can free my mind
I hear the sounds of the season
And lose all, sense of time
Re: Zgromadzenie XII
Czw 07 Gru 2023, 12:11
Mknący Nurt
Mknący Nurt
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 97
Matka : Księżycowa Noc
Ojciec : Orli Cień
Mistrz : Lisi Ogon
Wygląd : Wysoki, niezbyt masywny, nieznacznie umięśniony. Lekki krok, łagodne spojrzenie i duże, pomarańczowe, ogniste wręcz oczy. Mały, czarny nos i dwukolorowa, krótka, szorstka sierść. Na dolnej partii ciała dominuje kolor biały, na górnej z kolei – niebieski. W ten sposób również podzielony jest pyszczek: po lewej stronie w oczy rzuca się niebieski, po prawej – biel. Kocur posiada dwie blizny po głębokim zadrapaniu przez samotnika: jedna znajduje się na jego prawym policzku, druga zaś na prawej łopatce. Posiada długie, splątane, białe wąsy i wiecznie czujne, wrażliwe na dźwięki uszy.
Liczba postów : 441
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t403-mknacy-nurt#981
Skulił po sobie uszy, słysząc odpowiedź zastępcy klanu gromu. Czyli Zaćmione Słońce zaginęła… był to częsty przypadek wśród klanowych kotów, i z pewnością lepszy niż śmierć, niemniej nieco zszokował go taki obrót sprawy.
Wysłuchał wypowiedzi obu kocurów, zwracając szczególnie uwagę na krótką i konkretną Konwaliowego Snu. Wiedział jednak, że on również nie będzie miał wiele do powiedzenia. Na wspomnienie o śmierci Motylego Blasku również lekko posmutniał, mimo wiedzy o jego śmierci. To był pewnie duży cios dla klanu wichru. Tak jak dla rzeki śmierć ich medyka.
W klanie Rzeki niestety pożegnaliśmy ostatnio Ryczący Niedźwiedź, która zginęła w walce. Krótko przed tym wybrała swoją następczynię, Jałowcową Łapę, która jest dzisiaj z nami, i którą zaopiekować zgodziła się Owcze Runo. Oprócz tego w klanie jest spokojnie. Terminatorzy powoli kończą swoje treningi, a tereny są obfite w zwierzynę – zakończył jako ostatni i wrócił na swoje miejsce.
Kiwnął głową obu kocurom.
Chyba faktycznie zdążyliśmy uwinąć się przed deszczem. – Uśmiechnął się lekko. – Miło było znów się spotkać.
Kiedy mieli już się zbierać do zbierania swoich klanów w drogę powrotną, podszedł jeszcze do gromowego zastępcy.
Konwaliowy Śnie, czy mógłbym ci zająć chwilę na osobności?
Re: Zgromadzenie XII
Czw 07 Gru 2023, 15:57
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1486
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
- Moje kondolencje - rzekł cicho do obojga kotów po zakończeniu przemówień. Informacje o śmierci klanowych medyków nigdy nie były informacjami pozytywnymi, on sam jednakże w tej konkretnej chwili koncentrował się na śmierci Jeżynowego Ciernia, swej partnerki. Trening Jałowcowej Łapy dodatkowo nakładał presję na Gromową medyczkę...
- Oby nie spotkał nas w drodze powrotnej - dodał jedynie, powstrzymując się jednakże od posępnego tonu. Żałował jedynie, że nie mógł w pełni radować się sukcesem, jaki stanowiło dla niego prowadzenie zgromadzenia.
- Mógłbyś - odparł, ciekaw, o jakiej sprawie poinformować zamierza go Mknąca Gwiazda.

_________________
Elegant maniac.
Re: Zgromadzenie XII
Sro 20 Gru 2023, 12:08
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Z umiarkowanym, ale jednak zainteresowaniem kocur wysłuchuje wypowiedzi Mknącej Gwiazdy, którego klan również boryka się z utratą Medyka. Chociaż tyle, że Wichrowi pozostała wytrenowana Medyczka – Klan Rzeki nie ma niestety tego luksusu, ale życzy im dobrze i wierzy, że Jałowcowa Łapa da radę, nawet w zbliżające się zimne księżyce. Po pożegnaniu z przywódcami pozostałych klanów Orzechowa Gwiazda zbiera Klan Wichru i ruszają w drogę do domu.

zt

_________________

Zgromadzenie XII - Page 2 Cz7MEFY


Zgromadzenie XII - Page 2 MevtoU0

Re: Zgromadzenie XII
Pon 01 Sty 2024, 17:52
Lisia Łapa
Lisia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 19 (kwiecień)
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Srebrzysty Dym
Wygląd : Lisiczka przyszła na świat jako rudy z ciemniejszymi klasycznymi pręgami bez bieli o długiej, gęstej i puszystej sierści. Jest dość niską koteczką o krępej budowie ciała i szerokich biodrach. Pręgowanie pokrywa większość jej ciała, jedynie brzuch i szyję ma gładkie i w znacznie jaśniejszym kolorze. Porusza się na krótkich łapkach, zakończonymi małymi i miękkimi stópkami. Opuszki łap ma różowe. Ogon jest za to długi i dość gruby. Z kolei pyszczek jest mały i zakończony drobnym, różowym noskiem. Ponad nim znajdują się duże oczy, które z szarobłękitnych przebarwią się na zielone. Na szczycie głowy są osadzone niewielkie uszka w ciemniejszym odcieniu rudego.
Multikonta : Promyk [PNK], Bocian [nkt], Złotko [KR]
Liczba postów : 118
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1889-lisiczka#49884
Przed dalszym obcowaniem z tymi dwoma kocurkami na szczęście uratował mnie koniec tego całego zgromadzenia klanów. Wymruczałam jakieś ciche i pośpieszne pożegnanie do nowych znajomych, po czym, na znak dany przez Orzechową Gwiazdę, ruszyłam za resztą delegacji z Klanu Wichru, mając nadzieję, że już nigdy więcej nie będę musiała brać w czymś takim udziału. No i nie udało mi się porozmawiać z medykami... A to wszystko przez tych dwóch obcych terminatorów!

[zt]

_________________


Zgromadzenie XII - Page 2 DBubv8w
Kiedyś mi powiedział tato, że się mogą spełniać sny,
ale nie czekaj na to, tylko pomóż im.
Nawet gdyby nikt nie chciał pomóc mi,
ja wiarę w siebie ciągle mam.
Nagle któregoś dnia wygram i zadziwię świat!

Re: Zgromadzenie XII
Sponsored content

Skocz do: