IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru :: Rysi Gąszcz :: Archiwum
Re: Trening Różanej Łapy
Sob 23 Gru 2023 - 20:27
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Wierzbowy Puch przytaknęła krótkim skinieniem łba i nie ciągnęła dalej tematu związanego ze śmiercią i zaginięciem rodzeństwa swojej terminatorki. Zwyczajnie nie widziała w tym większego sensu. Za to w pełni skupiła się na recytowanych przez Różaną Łapę zasadach, które to kazała jej powtórzyć. Z cichym aprobującym pomrukiem skwitowała jej wypowiedź. Nie było tragedii. Puch mogłaby nawet powiedzieć, że poczuła połączenie lekkiego zaskoczenia i ulgi. Różana Łapa zdawała się w końcu robić postępy i chociaż jej wypowiedź była nieco chaotyczna, zawarła w niej wszystko co oczekiwała od niej wojowniczka.
— Dokładnie — mruknęła z łagodnym uśmiechem. — W takim razie przejdziemy do tego co na dzisiaj zaplanowałam, a mianowicie... patrol. Przejdziemy część granic, porozmawiamy również o kotach piastujących wyższe rangi w innych klanach i zaczniemy Kodeks. Aktualnie znajdujemy się w okolicy granicy z Klanem Rzeki. Ciągnie się ona wzdłuż brzegu Zimnej Toni aż do Bujnych Pałek, które ci pokaże. Słyszałaś coś o samym Klanie Rzeki, Różana Łapo?

_________________
Trening Różanej Łapy - Page 3 Lv9k4sG
Trening Różanej Łapy - Page 3 4C23qCS
Re: Trening Różanej Łapy
Sro 27 Gru 2023 - 22:15
Różany Płatek
Różany Płatek
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 18 [XI]
Matka : Lekki Powiew [NPC]
Ojciec : Lisia Kita [NPC]
Mistrz : Wierzbowy Puch
Wygląd : Niewielką puchata kluska. Ciężko nazwać ją delikatną i drobną. Tłuściutka i mocno zbudowana. Okrągły pyszczek zakończony ceglanym noskiem i dwoje zielonożółtych oczu. Futro długie. Tygrysie pręgi na rudych plamach przybrały odcień ciemnorudy, a na burych ciemnobrązowy, prawie czarny. W większości jest rude, przeplatane burymi plamami. Na grzbiecie i bokach - długie i cienkie, ogonie - jeden krążek przy końcówce, a na nogach w postaci większych plan. Głowa w przeciwieństwie do reszty ciała jest bura, z dwoma rudymi znaczeniami na czole i policzku. Nie można też zapominać o bieli na jej futerku, której chociaż niewiele to wciąż tam jest. Zakrywa brodę, szyje, i wszystkie cztery łapy. Na przednich kończynach skarpetki zakrywają tylko część palców, a na tylnich całe.
Multikonta : Barwne Niebo [KG]
Liczba postów : 56
Wojownik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t1794-rozyczka
Uśmiechnęłam się szeroko kiedy Wierzbowy Puch zatwierdziła moją wiedzę. Czyli coś w tej mojej głowie zostaje. Chociaż nieźle się napracowała przypominając sobie to wszystko w biegu. Może byłoby prościej najpierw chwile się zastanowić, a dopiero potem otwierać pyszczek. No cóż wypróbuje to następnym razem, teraz trzeba było iść za Wierzbowym Puchem, zanim znowu się zgubię. Energicznie kiwałam głową na kolejne słowa, pokazując że jak najbardziej dalej tu jestem i słucham.
- Em, um, wiem gdzie jest granica z Klanem Rzeki. No i pewnie mają Rzekę, bo tak się nazywają i oooo skoro mają Rzekę to łapią ryby! No ryby to w Rzece. No i spotkałam kiedyś kotkę z Klanu Rzeki. Była miła i ładna. No nie aż tak ładna jak Błotko -
Re: Trening Różanej Łapy
Czw 28 Gru 2023 - 19:52
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 960
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Kocica w spokoju wysłuchała Różaną Łapę, miarowym i zdecydowanym krokiem przemierzając granice z Klanem Rzeki. Wypowiadane przez kotkę informacje były nijakie, ale przynajmniej jakieś. Puch już miała uzupełnić wiedzę kotki, gdy ta nagle zaczęła opowiadać o jakiś kotkach. Brwi wojowniczki mimowolnie się uniosły.
— Błotko? — powtórzyła mimowolnie, po czym odchrząknęła i westchnęła ze słyszalnym rozbawieniem. — Najpierw skupmy się na ważniejszych informacjach, hm? — zaproponowała, po chwili ponownie zabierając głos. Jeżeli Różana Łapa chciała podzielić się z nią większą ilością szczegółów co do wspominanej "Błotko", to dopiero po omówieniu zaplanowanych informacji.
— W skrócie, aktualnie przywódcą jest Mknący Nurt, jego zastępcą Sowi Zmierzch. Nie mają medyka, tylko terminatorkę, którą kiedyś uczyła Ryczący Niedźwiedź. Jałowcowa Łapa — zaczęła spokojnie, zostawiając za sobą brzeg Zimnej Toni. Obie kotki gładkim krokiem weszły pomiędzy trawę Bujnych Pałek. — Klan Rzeki dołączył do nas w Dolinie dużo później niż Klan Wichru i Klan Gromu. Przez dłuższy czas był uważany za wymarły, tak jak Klan Cienia. Przed Doliną, klany zamieszkiwały inne tereny i zostały z nich przepędzone przez ogromny pożar. Myślę, że to na pewno obiło ci się o uszy, co?

_________________
Trening Różanej Łapy - Page 3 Lv9k4sG
Trening Różanej Łapy - Page 3 4C23qCS
Re: Trening Różanej Łapy
Sponsored content

Skocz do: