IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Wilcze Zęby
Płytka Dziura
Sro 20 Sty 2021, 18:15
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1915
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Płytka Dziura to dosyć szerokie, ale nieznacznie obniżenie terenu na tyłach Wilczych Zębów. Właściwie miejsce to nie służy żadnej szczególnej funkcji, choć może być zachęcające dla kociąt, które chcą pobyć same – tyły kociarni zawsze są bardziej spokojne.

Re: Płytka Dziura
Sob 09 Mar 2024, 01:38
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 218
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Siwek się nuuudził. W kociarni tak bardzo nie było nic a nic do roboty! Kiedy już się przyzwyczaisz do bycia w niej, ta staje się taka... Mała. Przetrząsnął już chyba każde piórko, pacnął każdą kulkę mchu... I teraz się nudził.
Położył się na pleckach w tym płytkim, choć rozległym wgłębieniu i wpatrywał się w sufit jaskini. Nie wolno mu było wychodzić po zmroku na zewnątrz, więc wyobrażał sobie teraz, jak musi wyglądać nocne niebo.
Ziejąca czernią pustka? Kocie dusze patrzące na wszystkich z góry? A może po prostu małe światełka na ich zwyczajnym niebie? Cóż... Nigdy dokładnie nie przysłuchiwał się opowieściom rodziców, więc... Sklecał po prostu swoje wyobrażenia z tego, co usłyszeć mu się udało. Może niedługo będzie miał okazję sprawdzić te przemyślenia w praktyce...? Jak już zostanie terminatorem rzecz jasna.

/Mak <3

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Płytka Dziura
Nie 10 Mar 2024, 21:17
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Skakałem między wystającymi z ziemi ząbkami, uważając by żadne z nich nie chwyciło skrawka mojego futerka, gdy w oddali dostrzegłem kształt. W lekkim wgłębieniu leżało zwinięte biało-czekoladowe futerko, a jasny spód ogonka wskazywał, że był to Siwek, a nie Mrozik. Zresztą, nie miał on takich króliczych oklapniętych uszu co on. Przerwałem zabawę, unikając ostatniego wilczego zęba i podeszłem do brata, delikatnie trącając go nosem w pierś. Dmuchnąłem mu ciepłym powietrzem w futerko i wyciągnąłem w kierunku jego pyszczka głowę. Czułem, że zbudowałem z nim jakąś większą więź niż z resztą rodzeństwa i może to pokusiło mnie, by sprawdzić, czy wszystko było z nim w porządku. Bo nie wydawało się w porządku, tym bardziej że biła od niego jakaś smutna, zamyślona aura, której nie rozumiałem.
Wsiśtko dobźie? — zapytałem cicho, patrząc wprost żółto-zielonymi oczami na brata.
Re: Płytka Dziura
Nie 10 Mar 2024, 21:40
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 218
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Leżał jeszcze tak zamyślony dobrą chwilę, pogrążony we własnym świecie... Aż w końcu z tego wszystkiego wyrwało go trącenie w pierś. Wydał z siebie zaskoczony pomruk, a gdy tylko zobaczył swojego brata, na jego pyszczku od razu pojawił się szeroki uśmiech.
- Hej, Mak! - podniósł się i otarł swoim łebkiem o łebek Maka, unosząc ogonek do góry - Wszystko dobrze! - powiedział i usiadł patrząc najpierw na niego, a potem wracając wzrokiem na sufit jaskini - Po plostu... Zastanawiam się jak wygląda niebo w nocy... No bo w nocy jest ciemno! To gdzie się chowa słońce? - spytał i przekrzywił łebek wracając wzrokiem na czarno-białego kocurka. Może on wiedział coś więcej...? W końcu więcej przesiadywał z rodzicami, więc może oni mu coś opowiedzieli...

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Płytka Dziura
Sro 13 Mar 2024, 14:32
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Moje uszy na dwa uderzenia serca pomknęły do tyłu, gdy brat wydał z siebie zaskoczony pomruk. Prędko złapałem z nim kontakt wzrokowy orientując się, że po jego zamyślonym wyrazie mordki nie było już najmniejszego śladu. Zamiast tego pojawił się szeroki uśmiech. Zmarszczyłem lekko brewki, lecz nie byłem pewien czy bardziej z nagłego przypływu emocjonalności Siwka, czy bardziej z tak nagłej zmiany jego mimiki. Nie zareagowałem szczególnie na jego czułość, prędzej stanąłem jak wryty, zamurowany, niczym jedna ze skał w Wilczych Zębach. Moja końcówka ogona drgnęła, napuszyła się delikatnie, a ja przeniosłem na chwilę utkwiony wzrok w skalistej, lodowatej ścianie jaskini na brata. Leniwie uniosłem brew ku górze, nie będąc przekonany wobec jego odpowiedzi. Skinąłem jedynie łebkiem, nie drążąc dłużej tematu, zresztą...nawet gdybym chciał, to w tym momencie Siwek zapytał mnie, gdzie chowało się słońce, gdy niebo przybierało ciemnej barwy.
... — zamyśliłem się, bo sam wcześniej nie zadałem sobie tego pytania. Prędzej wysnuwałem teorię, dlaczego po księżycu pojawia się słońce, a po słońcu księżyc. Zawsze w tym samym kierunku, jedno i drugie gdzieś znikało. Jasne było, że księżyc i słońce bawili się w ganianego, tylko że jeszcze nigdy nie udało im się siebie dogonić... Ale gdy tak teraz o tym myślałem... — Świetliki? — wypaliłem zastanawiając się, czy swoim przemyśleniem dzielić się z bratem. Może słońce, to tak naprawdę było jedno wielkie skupisko świetlików, które w pewnym momencie rozpraszały się po niebie na drobne punkciki. Nie będąc w całości, nie miały takiej mocy i dlatego było ciemno, a księżyc...no właśnie. Czym w takim razie był księżyc?
Re: Płytka Dziura
Sro 13 Mar 2024, 15:53
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 218
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
...szczerze mówiąc tej odpowiedzi się nie spodziewał. Ciekawiło go też, co kocurek miał przez to na myśli... Wyglądało na to, że chyba sam się musiał domyślić.
- Świetliki? Te świecące lobaczki? - spytał unosząc brwi w zdziwieniu i spojrzał na Maka - Masz na myśli, że to one są na Sleblnej Skólce...? - przekrzywił łebek, po czym wrócił wzrokiem na sufit jaskini. No i jak na złość w jego główce zrodziło się teraz jedynie więcej pytań!
- Tylko... Jak one się tam dostały? - spytał bijąc ogonkiem o ziemię - Przecież niebo jest wysoko wysoko, plawda? Jest chyba nawet wyżej od drzew! Od gól chyba też... - a przynajmniej tak mu się zdawało. Chociaż słyszał coś kiedyś, że góry sięgają chmur... A chmury są chyba na niebie, nie? Czy to znaczy, że... - ...a może Gwiezdny Klan jest na szczycie gól! - zawołał nagle i się podniósł - Góly dosięgają chmul, więc Sleblnej Skólki na pewno też! Plawda? - spytał z radosnym uśmiechem, jakby właśnie odkrył największą tajemnicę świata. W sumie to nawet był przekonany, że tak było...

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Płytka Dziura
Nie 17 Mar 2024, 17:22
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Cóż...no tak. Z lekkim zawahaniem się pokiwałem głową, gdy Siwek ponownie powrócił spojrzeniem na sklepienie jaskini. A potem...potem pojawiło się tylko więcej pytań, więcej niedomówień...oczekiwań, że rozwinę swoją myśl. (Mogłeś nic nie mówić.) Tak...nie powinienem był. Ale pomyślałem, że...że może te świetliki zostały przyczepione do nieba za pomocą żywicy? Tylko wówczas moja teoria, że to one tworzyły słońce, byłaby nieprawdziwa...więc...Może otaczały każdego Gwiezdnego i dlatego pojawiały się na niebie? Może te bardziej świecące były kotami, które w młodym wieku straciły życie, a te bledsze starszymi? Może te starsze były księżycem, który próbował dogonić młodsze, jaśniejące słońce, ale nigdy mu się nie udawało. Większa energia, więcej życia, zawsze wygrywało...
Z letargu wyrwał mnie ożywiony, radosny głos Siwka. Musiałem aż parokrotnie zamrugać oczami, aby przywrócić stan trzeźwości umysłu i ponownie skupić się na słowach brata. Góry sięgające chmur? Gwiezdny Klan na szczycie gór? Brzmiało to...dobrze, ale w gruncie rzeczy nie miało to trochę sensu. Oznaczałoby to, że każdy zdolny do wspięcia się na szczyt, ujrzałby przodków nawet jako żywy...a Gwiezdni nie byli żywi...prawda? Tam tylko były koty, które zostały zabite na różny sposób. Poza tym pójście do miejsca spotkań z Gwiezdnym Klanem, o którym mówiła mi Ropuszy Skrzek nie miałoby sensu, skoro wystarczyłoby wejść na górę... — Nie-e. — pokręciłem przecząco łebkiem, patrząc poważnie na brata. Chyba po raz pierwszy musiałem użyć więcej słów niżelibym tego chciał. — Nie może być...bo, bo to nie miałoby sensu...w sensie Spienione Wodospady? Wodogźmioty? — burknąłem w końcu.
Re: Płytka Dziura
Nie 17 Mar 2024, 19:48
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 218
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Siwek przewrócił oczami z uśmiechem, jakby Mak właśnie nie zrozumiał najoczywistszej oczywistości. Całe szczęście, że miał tutaj swojego mądrego brata, który bardzo chętnie mu to wszystko wyjaśni!
- Przecież skądś muszą się tam wziąć, plawda? - spytał z uśmiechem - Przecież nie mogą tak o nagle z nieba pojawić się w jaskini! Dlatego muszą zejść po wysoookiej górze - sięgnął łapką w górę - Żeby spotkać się z kotami w Wodnych Grzmotach! - posłał mu radosny uśmiech - Już lozumiesz? Taka podlóż w dwie stlony! I żyjący i przodkowie spotykają się w połowie dlogi! Czy jakoś tak. - skąd, to wcale nie była teoria, którą właśnie sobie wymyślił. Przecież to była prawda! A raczej, po prostu miało to sens. Czy coś.

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Płytka Dziura
Wto 26 Mar 2024, 19:48
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Klapnąłem na zadek z przekrzywioną mordką wpatrując się na brata. Kiedy dokładniej opisał mi swoją teorię...brzmiała ona już bardziej prawdopodobnie, lecz nadal coś mi się tu nie zgadzało. Skoro żywi i nie żywi mieli spotkać się w połowie drogi...to czy żywi nie powinni ich zobaczyć wcześniej? Ropuszy Skrzek mówiła, że w Spienionych Wodospadach jest jaskinia i to tam jest miejsce spotkań... chyba że...chyba że Gwiezdni mieli własną drogę do jaskini? Taką ukrytą, niedostępną dla żywych? Wtedy miałoby to wszystko więcej sensu.
Pewnie mają właśną ścieźkę, niedostępną dla nas. — mruknąłem, a moje lico delikatnie rozjaśnił słaby uśmiech. To był również moment, kiedy zapragnąłem nagle odwiedzić wspominane miejsce. Chciałem na własne oczy zobaczyć Spienione Wodospady i może nawet odszukać drogi do kotów ze Srebrnej Skórki, poznać ich, zobaczyć przodków. Ale...nagle dopadły mnie wątpliwości. Co, jeżeli nie wypuściliby mnie z powrotem? Co, jeżeli odkryłbym coś, czego nie chcieli ujawniać? Jeżeli prawda byłaby z grubsza inna? (Nie myśl o tym). Tak, nie powinienem. W końcu Słodka Gwiazda ich widziała i wróciła! Bo mówiła, że dali jej życia. Nie okłamałaby nas, prawda? Prawda...?
Re: Płytka Dziura
Wto 26 Mar 2024, 20:20
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 218
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Wyglądało na to, że Mak w końcu zrozumiał to, co jego brat próbował mu właśnie przekazać. Siwek kiwnął łebkiem z szerokim uśmiechem na słowa czarno-białego kocurka.
- Mhm! Dokładnie tak! - wyszczerzył kiełki. Cóż... Do tej rozmowy nie miał zbyt wiele więcej do dodania... Więc wrócił wzrokiem na sufit jaskini. Wyobraził sobie teraz to nocne niebo... Na tle którego bardzo, bardzo wysoko latały sobie świetliki. A wśród tych świetlików biegały koty, które w swoich futrach miały gwiazdy. Huh...
- Mmm... Za dwa księżyce już będziemy telminatolami! - zauważył zwracając swój wzrok w stronę Maka - Jak się z tym czujesz? Bo ja się nie mogę doczekać! Ciekawe kto będzie moim mistrzem... A kto twoim! - podniósł się tak, że przód jego ciałka wciąż był w dole, a tylna część w górze. Wlepiał swoje zielone oczka w brata, patrząc na niego wyczekująco.

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Płytka Dziura
Pią 29 Mar 2024, 08:29
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Niedługo jednak zaprzątałem sobie głowę Gwiezdnym Klanem, Srebrną Skórką i całą otoczką jaskini, bo gdy tylko Siwek podniósł kolejny temat, z chwilowego zamyślenia wyrwały mnie jego słowa. Zamrugałem, bowiem nie byłem pewny o czym brat mówił, jednakże domyśliłem się, że skoro mówił o mistrzu to...to chodziło mu o bycie terminatorami. Skuliłem się nieco, nie podzielając jego radości, wręcz przeciwnie. Wycofałem się, czując, że temat ten przyprawia mnie o szybsze bicie serca i...strach. Owszem, chciałem zobaczyć tereny i czasem siadywałem przed wejściem obserwując mroczne lasy, ale...sama wizja uczenia się przerażała mnie. Kociarnia była bezpieczna, obóz był bezpieczny, a to wszystko dookoła? Już nie. Tam były drapieżniki tylko czyhające aż wynurzysz się z legowiska... wzdrygnąłem się, strzygąc uchem. Zdałem sobie właśnie sprawę, że...że długo nie odpowiadałem Siwkowi, bijąc się z własnymi myślami.
Nie ma dużego wyboru... — odpowiedziałem jedynie, odwracając wzrok gdzieś na bok. Nie bardzo interesowali mnie inni wojownicy, ale... wiedziałem, że było niewielu, którzy mieli już terminatorów i byliby gotowi zająć się treningiem nas. Niestety.
Re: Płytka Dziura
Pią 29 Mar 2024, 12:18
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 218
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Trochę się zmartwił na ten brak reakcji ze strony brata. Nawet się podniósł i już miał go trącić nosem, kiedy ten w końcu się odezwał. Siwek odetchnął w duszy z ulgą i uśmiechnął się do kocurka.
- No wiem... Ale na pewno dostaniemy fajnych mistrzów! - pokiział go nosem po łebku, żeby dodać mu trochę otuchy - A jak będzie niefajny, to mi powiedz! Ja z nim polozmawiam! - wyszczerzył kiełki w szerokim uśmiechu i jeszcze otarł się o łebek Maka. Kochany z niego braciszek!
- Mmm... A co powiesz na mały tlening przed plawdziwym tleningiem? - zerknął na niego - Wiesz, żebyśmy wiedzieli, jak się walczy i w ogóle! Obiecuję być delikatny i nie używać pazulów ani zębów! - zamruczał. Może w ten sposób Mak poczuje się nieco pewniej? Siwek wierzył, że jego brat świetnie sobie z tym poradzi!

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Płytka Dziura
Pią 29 Mar 2024, 18:12
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Niepewnie spojrzałem na Siwka, gdy nagle noskiem przejechał po moim czole. Cofnąłem na moment uszka. Było to dla mnie ponownym zaskoczeniem dlatego, zamrugałem parokrotnie powiekami i leciutko otwarłem pyszczek chcąc niby coś powiedzieć, ale... powstrzymałem się. Zamiast tego jedynie uśmiechnąłem się delikatnie i wymruczałem krótkie: dzięki.
Był to również moment, kiedy ponownie skonfundowany spojrzałem na drobne lico brata. Chciał...walczyć? Tak tu, teraz? Tak o, po prostu? A, ale... — Ja... — zacząłem i przełknąłem ciężko zalegającą w pyszczku ślinę. Nie podobał mi się ten plan, bo...bo nie lubiłem się bić. Zawsze unikałem tego jak przechodzenia przez środek obozu, gdy był pokryty śniegiem, bo, bo się bałem. Wiedziałem, że byłem słabszy, męczyłem się szybciej, nie miałem takiej siły, aby kogoś z rodzeństwa z siebie zepchnąć. Byłem...cieniem w porównaniu z nimi wszystkimi, idealnymi kociakami matki i ojca. Ja po prostu się do tego nie nadawałem...wiedziałem o tym. Spuściłem łepek odwracając na bok wzrok. — nwm... — wymamrotałem niezrozumiale i uderzyłem ogonem o ziemię.
Re: Płytka Dziura
Pią 29 Mar 2024, 18:21
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 218
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Widział, że Mak się waha. Siwek... No dobra, nie należał co prawda do najcierpliwszych, ale nie chciał też, żeby czarno-biały kocurek poczuł się przytłoczony. Zamruczał cicho na podziękowanie brata i posłał mu ciepły uśmiech.
- Jeśli nie chcesz, to nie musimy... Ale przy tleningu też będzie trzeba się bić, hm? A tak chyba będzie najlepiej splawdzić czy to, co chcesz zlobić zadziała! - uniósł ogonek w górę - Tak jak mówiłem, będę delikatny... A jak będziesz miał dość, to wystalczy że powiesz "stop". Co ty na to? - spytał znów przyjmując pozycję do zabawy. Mimo wszystko sam Siwek też chciał się sprawdzić w walce... Nawet jeśli jego przeciwnik był słabszy od niego.

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Płytka Dziura
Pią 29 Mar 2024, 18:50
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Uniosłem niepewnie wzrok, nie ruszając nawet o milimetr pyszczka. Zastanawiałem się, rozważałem wszelkie za i przeciw. W tym, co mówił Siwek było wiele prawdy. Walka na treningu mnie nie ominie, bo inaczej nigdy nie zostanę wojownikiem! Chociaż czy byłby to aż tak zły wybór? (Tak, bo wtedy byłbyś tylko darmozjadem. A Klan nie potrzebuje kotów żyjących z ich utrzymania. Wyrzuciliby cię!) Nie...Słodka Gwiazda była taka miła, nie zrobiłaby czegoś takiego! Ale...ale co jeżeli tak? Nie chciałem być darmozjadem, nie chciałem być im nie potrzebny, a przy tym nie chciałem być zawodem rodziców, chociaż...i tak już pewnie byłem. Poruszyłem uszkiem i cicho westchnąłem. Nie byłem przekonany do walczenia, ba, bardzo niechętnie do tego podszedłem, ale możliwość powiedzenia "stop" w każdym momencie, dodała mi co nieco otuchy. Mrozik, Malina i Szpon z pewnością nigdy by mi czegoś takiego nie zaproponowali! Zgodziłem się... (obyś tego nie pożałował)
Bez...bez pazurów i gryzienia. — zaznaczyłem jeszcze raz i czekałem. Czekałem aż Siwek zaatakuje pierwszy, a wtedy zamierzałem odskoczyć do tyłu, aby jego łapki mnie nie dosięgły.
Re: Płytka Dziura
Pią 29 Mar 2024, 19:03
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 218
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Och... Czyli jednak się zgodził! Czekoladowo-biały kocurek aż radośnie podskoczył na wieść, że brat jednak chce z nim potrenować... Czy raczej po prostu się pobawić! Siwek wcale nie odbierał tego jako typowego treningu, a właśnie zabawę i możliwość spędzenia czasu z ukochanym braciszkiem!
- No dobra... Przygotuj się! - ostrzegł go, żeby przygotować go na atak ze swojej strony. W prawdziwej walce by tak nie zrobił, ale nie chciał wystraszyć Maka! Dlatego na dzień dobry po prostu do niego doskoczył... I spróbował pacnąć go w łebek, rzecz jasna nie używając pazurków - tak jak obiecał.
- A masz! - zawołał śmiejąc się.

/MG <3

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Płytka Dziura
Sob 30 Mar 2024, 09:26
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1419
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
Unik Maku: krytyczny!
Atak Siwka: nieudany :c

Początek walki treningowej dwóch kociąt nie był spektakularny. Siwek wybił się dość słabo, przez co nie doskoczył do swojego brata tak blisko, jak chciał, a Mak w pierwszej chwili odskoczył daleko w tył od swojego przeciwnika, nie dając mu żadnych szans na trafienie łapami. Może nawet ciut za daleko. Teraz dzieliła ich spora odległość i mieli duże pole do manewru. W jaki sposób to wykorzystają?

Mak: P: 1 | S: 3 (4) | Z: 9 (13) | Sz: 9 (13) | O: 6 (10) | HP: 120 | W: 80-7=73/80
· Statystyki obniżone o 1/4 ze względu na młody wiek
· Cichy krok | Sokoli wzrok | Ciamajda | Wrażliwa skóra

Siwek: P: 1 | S: 9 (13) | Z: 6 (10) | Sz: 3 (5) | O: 9 (12) | HP: 110 | W: 90-2=88/90
· Statystyki obniżone o 1/4 ze względu na młody wiek
· Ostre kły | Ostre pazury | Ciamajda
Re: Płytka Dziura
Sob 30 Mar 2024, 10:11
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Odskoczyłem widząc doskakującego do mnie Siwka. Była to...instynktowna reakcja, która nakazywała mi uciekać, a nie atakować. Więc kiedy łapy brata nie dosięgły mnie zadowolony nieco uniosłem wyżej łepek. Udało się! Udało się! Nie oberwałem! Ale po chwili zdałem sobie sprawę, że...że dalej walczyłem i nie mogłem tracić czujności. Dlatego poczekałem aż Siwek zbliży się do mnie, a wtedy zamierzałem pacnąć go łapą po głowie. Nie mocno, nie z pazurami, a jedynie go trzepnąć. Skoro musiałem nauczyć się atakować, a wiedziałem, że nie miałbym szans go przewrócić to...to chociaż w taki sposób mogłem spróbować coś zrobić.
Re: Płytka Dziura
Sob 30 Mar 2024, 10:38
Siwa Łapa
Siwa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 9
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK]
Autor avatara : LugiaFly
Liczba postów : 218
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Wyglądało na to, że źle wycelował, a Mak zrobił udany unik, więc kiedy zamachnął się tą łapą, potrzebował krótkiej chwilki, żeby złapać równowagę.
- Blawo! - był dumny z Maka, że udało mu się uniknąć ciosu, więc postanowił go pochwalić. No ale nie było czasu na odpoczynek. Skoro byli od siebie tak daleko, Siwek postarał się na brata zaszarżować i przewrócić go obejmując łapkami. Będzie łatwiej mu atakować, jeśli Mak nie będzie mógł robić żadnych uników, prawda? A tak mu się przynajmniej wydawało.

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Płytka Dziura
Pon 01 Kwi 2024, 19:29
Księżyc.
Księżyc.
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 47 [III 2023]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei (*)
Partner : Niedźwiedź Wędrujący przez Las
Wygląd : Smukła, wysoka kocica o długich łapach i ogonie, głęboko błękitnych oczach, a także krótkim, zadbanym futrze maści czarny srebrny szynszylowy. Na łbie i ogonie widać słabe pręgowanie. Jej okrągłą mordkę zdobi krótki pysk oraz niewielkie, skierowane na boki pędzelki na uszach.
Multikonta : Pszczeli Pył, Ogień (KG), Żyto (S), Dąb (PNK)
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 1419
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
Atak Maku: udany --> (23+3) - (15+9) = 2
Atak Siwka: nieudany :c

Siwek nie zwlekał długo i spróbował skrócić dystans pomiędzy nimi poprzez szybką szarżę, lecz w połowie drogi nagle o coś się potknął i już więcej nie biegł, tylko turlał się w kierunku braciszka, aż padł na ziemię tuż przed nim. Wtedy Mak - korzystając z okazji - uniósł jedną ze swoich łapek i pacnął nią lekko po czole swojego brata. Tak delikatnie, że leżący na ziemi Siwek praktycznie nic nie poczuł.

Mak: P: 1 | S: 3 (4) | Z: 9 (13) | Sz: 9 (13) | O: 6 (10) | HP: 120 | W: 73-5=68/80
· Statystyki obniżone o 1/4 ze względu na młody wiek
· Cichy krok | Sokoli wzrok | Ciamajda | Wrażliwa skóra

Siwek: P: 1 | S: 9 (13) | Z: 6 (10) | Sz: 3 (5) | O: 9 (12) | HP: 110-2=108/110 | W: 88-3=85/90
· Statystyki obniżone o 1/4 ze względu na młody wiek
· Ostre kły | Ostre pazury | Ciamajda
Re: Płytka Dziura
Nie 14 Kwi 2024, 12:26
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skaczący Wróbelek [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Niezbyt skupiałem się na słowach brata, który prawdopodobnie chciał bym stracił czujność. Za to skupiłem wzrok na nim i kiedy Siwek potknął się o wystający kamyszek wykorzystałem okazję i! I lekko pacnąłem go w głowę. Prawdopodobnie brat nawet tego nie odczuł, ale...ale wciąż! Po raz drugi udało mi się cokolwiek osiągnąć. Zadowolony spróbowałem jeszcze raz go pacnąć, tym razem w ucho.
Re: Płytka Dziura
Sponsored content

Skocz do: